Opinie o Auto-Euro S.A. Hurtownia w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto-Euro S.A. Hurtownia. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto-Euro S.A. Hurtownia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Euro S.A. Hurtownia w Lublin

Marian

Firma dramat. Płaca to minimalna, nic więcej - o premiach, benefitach czy kartach Multisport można aby pomarzyć. Idziesz pracować na jedno stanowisko, a tak naprawdę robisz wszystko - oczywiście charytatywnie. Non stop redukcja etatów, coraz więcej "pracy", a raczej orki, a pieniążek bezimienny. Redukując etaty nikt nie patrzy na twój staż, stanowisko oraz poświęcenie - po prostu z mostu lecisz za drzwi, jeśli wylosują Ciebie.

@Danuta

He, he. Od godziny do godziny? Ludzie pracują od 8:00 do 18:00 lub 19:00 w zależności od placówki. Oficjalnie do urzędów jest zgłoszone 8 godzin pracy od poniedziałku do piątku i oczywiście oficjalnie soboty wolne. Wystarczy żeby IP sprawdziło system kart wejściowych i wszystko było by wiadomo.

Jola Nowy wpis

dzień dobry. interesuje mnie praca jako handlowiec. W ogłoszeniu napisane jest, że forma zatrudnienia ma charakter dowolny. Jeśli jest się na umowie o pracę to występują nadgodziny? Jak rozliczane i jaki jest przedział godzin pracy?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Auto-Euro S.A. Hurtownia?

Gienek Nowy wpis

Witam serdecznie czy ktoś pracował w tej firmie jako kierowca magazynier i czy może powiedzieć więcej na temat tej pracy

Gienek Nowy wpis

Witam a czy ktoś pracował jako kierowca magazynier w Auto Euro i coś może powiedzieć więcej na temat tej pracy co i jak jakie wynagrodzenie jest. dzięki piękne

Sprzedawca

To dobrze że nie trafiłeś do tej firmy, ciesz się że los Cię uchronił od tego pracodawcy. Dzięki temu możesz spać spokojnie i nie straciłeś swoich oszczędności tak jak ja. Firma (usunięte przez administratora) pracownik jest (usunięte przez administratora) pomiatają nim i się znęcają, nie wypłacają nadgodzin, a pracujesz po 9 godzin i soboty, a co najgorsze poświęcasz wszystko (czyli życie rodzinne i własne zdrowie) a prezes po paru miesiącach Cię wyrzuca z pracy, nie wypłacając wynagrodzenia za pracę i ekwiwalentu za niewykorzystany urlop, karzą dać w łapę pod zastraszeniem że nie pociągną Cię do konsekwencji za towar a jak dasz w łapę to po paru tygodniach od zakończenia pracy jednak informują Cię że nie wypłacą Ci wynagrodzenia bo obiążają Cię długiem. Nie możesz pójść na zwolnienie lekarskie, nawet chorując na covida nie rozumie pracodawca i kierownik przyjeżdza na kontrole. Współpracownicy podkładają Ci świnie, podkradają utargi dla 100 zł premi. Będą na zwolnieniu lekarskim pracodawca przyjeżdza na kontrole. Nagrywają z Tobą rozmowy. Myślałam, że to tylko w wielkich korporacjach tak jest a nie w takich małych sklepikach. Otwierają ciągle małe sklepiki i chcą rozszerzć swoją sprzedaż o części cięząrowe, rolnicze kosztem ludzkiego życia prywatnego. Zatrudniają jednego pracownika do sklepu, który ma pracować 24/h i obiążają go wszelkimi kosztami i konsekwencjami, za brak utargu bo myślą że nowy sklep ma przynieść zysk po paru miesiącach. Możesz się tylko cieszyć że nie dostałeś tej pracy. Mam nadzieję, że każdy zanim złoży CV do tej firmy przeczyta tą informację.

dlaczego zrujnowaliście nas finansowo

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Generalnie to pisali we wcześniejszej opinii o braku premii oraz benefitów, ale to się nie odnosiło do Handlowców? Na stronie wisi oferta poglądowa, w sumie za dużo jeszcze z niej nie wiem, czy ktoś kto pracuje może się odnieść? Wyjaśnicie jak konkretnie działa ta prowizja od sprzedaży? Jest po prostu stały %? I czy towar schodzi?

Marian

@Marian

W jakim sensie charytatywnie? Tutaj płacą normalnie od godziny, tak? Nadgodzin żadnych nie przytaczasz, więc te obowiązki a raczej ich wykonywanie nie jest za darmo? Z Twojego doświadczenia jak z tym było? Jakie stanowisko powinno być pełnione a co w zamian się wykonywało tak konkretniej?

Gumis

Od 2020 roku standardy pracy znacznie się pogorszyły. Jedna osobo + kilka funkcji i żeby było śmieszniej, to porażki są przekładane na pracowników a sukcesy to tzw. efekt zarządu i firmy. Kiepska oferta cenowa i asortymentowa. Najlepszy pracownik, to młody student z doświadczeniem 40 - 50 latka za 1/2 wynagrodzenia. Dużo obiecanek a potem ? .....

G. G

Hej, napisze tak, miałem być pH w tej firmie kwotę jaką mi zaoferowano na tym stanowisku okazała się taka śmieszna że nie byłbym w stanie spłacać raty kredytu za dom... A wymagania mają takie pracujesz w sumie na 4 stanowiskach( handlowiec, kierowca, call enter i kasjer) PS regionalny zmień nastawienie do ludzi Pozdrawiam G

@G. G

Nie mogłeś po prostu się dogadać z regionalnym, że tak piszesz? Ciekawe jak od jego strony warunki i perspektywa na firmę wygląda. Wiadomo jakie zarobki i za jaką prace są na tym stanowisku?

Najgorszy ze sklepów z Częściami, powinno się wpierw zamontować Część a następnie przechodzić do płatności, reklamacji u nich nie ma żadnych, płacisz na miejscu i wypad. Polecam ale omijać szerokim Łukiem

Co wchodzi w socjal Auto-Euro S.A. Hurtownia?

K

W sumie to chyba nic.

Renata
@K

Serio nic a nic? A ile ogólnie wypłata wychodzi?

Edi

Nie ma socjalu, nie ma paczek na święta, nie ma opieki medycznej, nie ma benefitów jak posilki, czy karty Multisport. Nawet wczasowego nie płacą. Nie ma nic tylko goła wypłata.

@Edi

a właśnie chciałam spytać dla pewności co innego może tu przysługiwać, żeby nie zadawać pytań w powietrze... skoro tak i faktycznie jedynie przysługuje goła wypłata... to na jakiej stawce obecnie się pracuje i jak wyglądają od nowego roku warunki zatrudnienia? zainwestowali w coś? co z rotacją?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Auto-Euro S.A. Hurtownia?

On

Pracownik dla firmy to największy koszt. Najlepiej jakbyś pracował 24h/dobę za najniższą krajową. A i oczywiście nie chorował i nigdy nie brał urlopu.

obserwator

brak szacunku do pracownika, poniżanie pracownika, pracuj 9 godzin i każda sobotę, bez urlopu najlepiej, a o zwolnieniu zapomnij. Do pracy musisz przyjść, kierownictwo widząc pracownika z gorączka nie wyśle do domu, kwestia chorych na covid wywołuje śmiech u kierownictwa. A jak idziesz na zwolnienie od razu Cię zwalniają. Wynagrodzenie ledwo co przekracza najniższa krajowa. Tłumacza że musisz wyrobić marża a jak już masz tą marże w garści kierownik fili ma za zadanie przepisać marże temu co jest biedniejszy. Co sprawia wyścig szczurów między pracownikami i każde chwyty są dozwolone na co kierownictwo pozwala. Nie ma przyjaźni między pracownikami! Pracownicy sprawiają wrażenie beż uczuć mechanicznych marionetek. Nie ma życia prywatnego. Kierownictwo nie uznaje urlopu z powodu śmierci kogoś w rodzinie czy ślubu czy też celebrowac życia religijnego. Chodzisz do pracy a nie wiesz który "z nich" napisze skargę. To praca dla samobójców...

Urszula
@obserwator

Czy ta dziewiąta godzina i sobota są jakoś lepiej płatne?

@Urszula

przy 4 sobotach może udało mi się 3100, ale przy trzech 3 tys. nie przekroczysz oczywiście pracując 9 godz. dziennie a nawet i więcej. Na okres próbny dają Ci na umowę 3 tys. na rękę a później przy kolejnej umowie przedstawiają 3 warianty gdzie najkorzystniejszy jest najniższa krajowa a reszta to pod stołem plus jak wyrobisz obroty. Jednak kwota jaką obiecuje Ci prezes pod stołem nigdy już nie zspłaci na obietnicy się kończy by przekonać tylko pracownika do dalszej umowy. Jest duża rotacja pracowników, najdłużej pracują ludzie po 3 lata. Jest zła atmosfera w pracy, jeden drugiemu podkłada świnie i piszą donosy do lu lina. złe traktowanie odbiegające od wszelkich zasad i norm nie mówiąc o kulturze osobistej zarządzających.

Edi
@Urszula

Niestety nie są a w karcie pracy która idzie do księgowości wpisujesz tylko 8h pracy od poniedziałku do piątku. Sobót się nie wpisuje.

Kuszyk Marek

Przepraszam Spółkę Auto-Euro S.A z/s w Lublinie, jej Zarząd oraz pracowników za zamieszczenie w dniu 22 czerwca 2021 roku, w serwisie GoWork, pod nickiem "Wkurzony", wpisu zawierającego nieprawdziwe informacje, którymi zniesławiłem oraz znieważyłem wyżej wymienione osoby.

@Kuszyk Marek

zastraszyli Cię że umieściłeś przeprosiny albo wynegocjowałeś rozwiązanie umowy na swoją korzyść...

@obserwator

No ale skoro napisał nieprawdę to chyba dobrze, że prostuje? Po co innych w błąd wprowadzać?

@Danuta

napewno napisał prawdę. Jak ktoś tam pracował to wie, że o czym mówię. Bo Każdy horror tam przeżył i jak ktoś miał rodzinę to też jego rodziny. Może kiedyś trafią do TV (przynajmniej będą mieli reklamę no i będą w telewizji:)

@obserwator

No z telewizją to by już nie było zbyt mocne? Ale skoro jesteś pewny swoich słów to sam byś się pod opinią swoją z imienia i nazwiska podpisał tak jak on?

@Danuta

Danusiu wartość człowieka i wartość pracy dla tej firmie nie ma znaczenia. Dlatego czy to będzie Jan , Sebastian, Łukasz, Patrycja czy Krystyna to nie ma znaczenia jak człowiek się nazywa i co sobą reprezentuje. To kosztem pracownika firma chce się dorobić. Człowiek, który ma jakieś ambicje, chce żyć zgodnie z własnym sumieniem długo tam nie pracuje. Zostają tacy którzy wyrośli w trudnym "otoczeniu", którzy bez skrupułów podkładają koledze z pracy świnie i jeszcze umieją się z tego szczycić, a wszystko po to bo myślą że szybciej się dorobią

Julita

Firma mocno się rozwinęła w ostatnim roku: nowe porządki i pozytywne zmiany. Firma daje umowę o pracę, praca jest stabilna i z poszanowaniem pracowników. Jest ścieżka rozwoju i awansu. Wymagania jak wszędzie: jest dużo pracy i dużo celów ale tak jest w każdej firmie.

Omnix
@Julita

Rozwineła to się chyba tylko kadra zarządzająca bo ludzi do pracy jak nie było tak nie ma. Piszesz o pozytywnych zmianach i poszanowaniu pracownika a rzeczywistość jest taka że nie ma kto pracować, starzy odchodzą a nowi przychodzą zobaczą jak to wygląda i uciekają. Idziesz do pracy i nie wiesz co w niej zastaniesz, nadgodziny trzeba robić a po nowych zmianach firma za nie nie płaci. Wszystko podrożało po nowym roku a podwyżek brak bo firma się przecież rozwija więc oczywiście kosztem pracownika. Dadzą jak będą mieli czytaj nigdy. Także nie wprowadzajmy ludzi w błąd. Daleko tej firme do stabilności i poszanowania pracownika.

JA

ściema i propaganda

@JA

Hej, możesz wyjaśnić co masz dokładnie na myśli? Jakie jest Twoje zdanie na temat pracy w Auto-Euro? Wymienisz krótko plusy i minusy ze swojej perspektywy?

@Omnix

To co pisze Omnix to prawda byłem, widziałem Samo za siebie świadczą te ogłoszenia na portalach o pracę średnio się pojawia co 2 tygodnie nawet jak czas poprzedniego jeszcze nie upłynął. Chyba o czymś to świadczy :))))))))))

@Julita

Porządki w tej firmie robi jedynie ta pani , która sprząta

Wiktoria
@Omnix

To jak w takim razie te nadgodziny są rozliczane w Auto-Euro? Są do odbioru? Dużo ich jest? Co w sytuacji gdy pracownik ma sporo swoich innych obowiązków poza pracą i nie może zbyt często zostawać po godzinach? Jak do tego podchodzi wtedy pracodawca?

Omnix
@Wiktoria

Nadgodziny nie są w ogóle rozliczane. Firma twierdzi że ich nie ma i po sprawie. A w rzeczywiści pracuję się po 9h dziennie + soboty. Jeśli będziesz sama sobie liczyła nadgodziny ( bo lista obecności do kadr jest fałszowana i taką karzą Ci podpisać) i sama się o nie upomniesz to może uda Ci się je odebrać. Co do niechęci zostawania w pracy dłużej jest to niemile widziane przez pracodawcę wręcz traktowane jako brak zaangażowania i niewykonanie poleceń przełożonego. Pracując w Auto-Euro zapomnij o czasie wolnym. Praca jest najważniejsza i nie ma dyskusji, a jak się zaczniesz dopytywać o nadgodziny czy wolne to Ci wręczą wypowiedzenie.

zulek
@Omnix

tak kierowników w (usunięte przez administratora) ciężko na nich zarobić. szukają frajerów. dlatego średni czas zatrudnienia w tej firmie to 6 miesięcy. Rotacja pracowników świadczy o jakości firmy

Kaśka

Bardzo słaby pracodawca. Kilka funkcji w jednym etacie. Płaca dramat. Nie polecam.

@Kaśka

Dokładnie ????

Julia
@On

I teraz nie wiem, czy potwierdzasz zdanie @Kaśka, czy też dopytujesz. Nie jest to do końca jasne. Pracujesz może w firmie Auto-Euro? Interesują mnie w szczególności tamtejsze zarobki, więc byłoby super, jakbyś wypowiedział się na ten temat. Zachęcam.

@Julia

Julia jeśli chcesz pracować po 8h dziennie, z wolnymi sobotami, na stanowisku które będziesz miała w umówie i za jakieś godziwe pieniądze to omijaj tą firmę szerokim łukiem. Mają chore zapędy otwierać nowe filie, a nie mają w ogóle kim pracować. Ludzie przychodzą bo obiecują im nawet nie kokosy, a normalną pracę i niestety szybko się przekonują że ani praca nie jest normalna ani też wynagrodzenie nie zgadza się z tym co uczciwie przepracujesz. W tej firmie brak jakiejkolwiek kultury pracy i szacunku do pracownika. Wszystko co piszą to prawda, nie ma na czym pracować (stare komputery, telefony dla seniorów), nie ma programów do pracy (narzędzie do rozkodowywania po vinie jedna licencja na całą firmę), sprzedawca jest i sprzedawcą i magazynierem i działem reklamacji czy zwrotów. Towar kupujesz z różnych źródeł musisz sama sobie go znaleźć, kupić, wprowadzić fakturę i sprzedać. A jak Ci klient odda to Ty masz problem bo trzeba zrobić zwrot produktu do dostawcy a to nie takie proste. Panuję bardzo duży harmider i haos, a nerwy do tej pracy trzeba mieć stalowe. Co do samego wynagrodzenia w żadnym wypadku nie można się godzić na mniejszą stawkę na umowie. Wynagrodzenie liczy Pan Maciek i zawsze ale to zawsze się myli na niekorzyść pracownika. A to 100zl a to 300zl a i czasem brakuje ludziom po 700zl. Ot tak jakoś prezesowi zawsze się zdarzają pomyłki. Urlop nie istnieje, nadgodzin w miesiącu się robi 40-50h a wynagrodzenie nigdy nie przekracza 3tys zł. Podsumowując szkoda zdrowia i nerwów na tą firmę.

Maniek
@On

wszystko prawda. zgadza się! ponad rok minął a opis jak najbardziej aktualny.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Auto-Euro S.A. Hurtownia? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Wynagrodzenie jak w większości firm raz w miesiącu na koniec miesiąca po przepracowanym miesiącu

Wanda
@Odpowiedz

a to raczej tak dziwnie :D nie powinno być 10-tego?

@Wanda

Może być i 10. Ważne że po przepracowanym miesiącu. :)

Tragedia, firma lat 90. Wbijasz 3 nr oe i nic nie wychodzi. Ich magazyn to ip, prężą muły jakby byli najlepszym sklepikiem jak ABC przy auchanie. Prezes po tabletkach,Bez doświadczenia w branży, ludzi kasuje jak dzielnicowy. Praca wiadomo od rana do wieczora i najlepiej za darmo. Soboty najlepiej wszystkie i jeszcze dopłać że przyjdziesz. Sprzedaj, zbierz, skasuj itd. Słabizna

Julita
@Andrzej

@Andrzej, łatwo jest oczerniać innych nie podpisując się. Jesteś pracownikiem a podpisujesz się jako kandydat. Czyli chyba nie taka słabizna, skoro pracujesz i nie przedstawiasz się.

@Andrzej

Pracuje kilka lat w AE i nijak ma się twoja odpowiedź do faktów firmy.

Jacek

A czym się zajmujesz w tej firmie? Napisz o swoich spostrzeżeniach, karierze. Pisanie że ma się nijak do faktów nic nie wnosi. A z tego co piszą inni wychodzi na to że nie ma zbyt dobrych warunków pracy.

Wanda
@Jacek

no dokładnie! święta słowa... uwielbiam takie czcze gadanie i komentarze z których nic nie wynika i trzeba się sto razy dopytywać 0.0

Roszczarowany

Idąc na rozmowę na stanowisko przedstawiciela byłem pozytywnie nastawiony ,ale to co mi zaproponowali to jakaś kpina . Praca od poniedziałku do piątku po 10 godzin + sobota na kasie .Powini wpisać że szukają pracownika od wszystkiego który będzie robił za marne (usunięte przez administratora)zł .Przestrzegam i nie polecam ,

Gabriela

Jeśli ktoś zastanawia się nad pracą w tej firmie, to odradzam, albo niech zastanowi się 10 razy, no chyba że jesteś osobą, która lubi jak ktoś jej wchodzi na głowę i wymaga cudów... Dla mnie to zmarnowane parę miesięcy. Niby praca na stanowisku przedstawiciela handlowego, ale robisz i za magazyniera, kierowcę z towarem, sprzedawcę itp. Przyjmują Cię na 1 stanowisko, a pracujesz potem na 4 i zapomnij o większej wypłacie bądź wypłacie za nadgodziny. Na koniec kwartału oczekują mega super wyników, rozliczają Cię z tego, tylko problem te wyniki osiągnąć, skoro nie można skupić się na swojej pracy, bo wykonujesz wszystko inne niż twoje faktyczne obowiązki. (usunięte przez administratora) (kilka razy zgłosiłam sprawę do niego, że nie mogę wykonywać swoich obowiązków przez to że wykonuje dodatkowo pracę za innych, że jest dużo niejasności w firmie, klienci nie dostają prezentów, które im się należą, to dostałam wypowiedzenie). Naprawdę przyszłam do tej pracy z bardzo pozytywnym nastawieniem, starałam się jak tylko mogłam, dodatkowo podnosiłam swoje kwalifikacje poprzez różne szkolenia, a w zamian zostałam tak potraktowana... (usunięte przez administratora)

Jeden z wielu
@Gabriela

Zgadzam się w 100%. Tylko ja zmarnowałem mniej czasu w tej firmie

Magiczny gość

Firma (usunięte przez administratora) pseudo korporacja co rabie każdego na kasę jak może. Niepozdrawiam nie polecam.

Karol

Czy firma zamierza zatrudnić więcej osób do firmy ?

@Karol

Tak co 2 tygodnie są ogłoszenia na portalach o pracę. Aplikuj szybko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Grzegorz

To dość często szukają kogoś do pracy. Są nowe stanowiska pracy czy raczej spora rotacja? Możesz coś napisać?

byłem
@Grzegorz

Idź i się przekonasz popracujesz parę dni i Ci podziękują jak się upomnisz o swoje

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Euro S.A. Hurtownia - Lublin

• Jak się pracuje w Auto-Euro S.A. Hurtownia?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Euro S.A. Hurtownia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Euro S.A. Hurtownia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto-Euro S.A. Hurtownia?

Kandydaci do pracy w Auto-Euro S.A. Hurtownia napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto-Euro S.A. Hurtownia