Enel-Med S.A. Centrum Medyczne

Łódź

Opinie o Enel-Med S.A. Centrum Medyczne

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@gosc - czyli rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Enel-Med S.A. Centrum Medyczne. A możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w tej firmie? Czy dopuszczalne są elastyczne godziny pracy? W sieci pojawiła się oferta na stanowisko Młodszego Konsultanta Call Center - czy warto aplikować?

sogk
użytkownik zarejestrowany

Z tego co wiem to zazwyczaj właśnie na rok czasu jest umowa

gosc

ktoś wyżej napisał że szkoda, że nie ma umowy na 5 lat – to w jakiś firmach w ogóle takie coś jest normą? Nie piszę tego ironicznie, szczerze jestem zaskoczony bo pierwszy słyszę. Pracowałem w enel med 3 lata – jak dla mnie to długo, to chyba moja najdłuższa praca w jednym miejscu więc samo to o czymś świadczy – było bardzo spoko, pieniądze ok, warunki pracy ok super ludzie z niektórymi mam kontakt do dziś. Zrezygnowałem bo chciałem spróbować sił w całkiem innej branży ale szczerze powiem że jak nie wypali to chętnie bym tam jeszcze kiedyś wrócił. Byłem na stanowisku koordynatora.

były pracownik

Koszmarna atmosfera w pracy, stres budowany przez kierownictwo jest dla niektórych osób barierą nie do pokonania. Przy najmniejszym błędzie można otrzymać wpis do akt. Godziny pracy wg kaprysu koordynatora. Praktycznie zero możliwości rozwoju, totalne kolesiostwo. System motywacyjny na zerowym poziomie, pakiet socjalny aż śmieszny. Trzeba uważać na każdy swój ruch, ponieważ można bardzo sobie zaszkodzić. Nie polecam.

Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie Enel-Med S.A. Centrum Medyczne? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.

Zostaw opinię o Enel-Med S.A. Centrum Medyczne - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enel-Med S.A. Centrum Medyczne