Opinie o Sunrise Doctors Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sunrise Doctors Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sunrise Doctors Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sunrise Doctors Sp. z o.o. w Warszawa

Barbara

Hmm, nie ma w sieci informacji że firma się zamkneła i znikneła. Normalnie ma działającą stronę i na stronie kuponami moznna wykupic zabiegi w to miejsce. Czy poszkodowanym który opisuje te sytuacje udalo sie odzyskac kase, moze nie było kontaktu bo przez panedemie po prostu nie pracowali a gdy mozna bylo juz dzialac to wszystko wrocilo do normy ?

Sabina
@Barbara

Witam ja próbuję od 2 lat odzyskać pieniądze za nie wykonane zabiegi (gabinet we Wrocławiu został zamknięty). Niestety ani prośby ani groźby nie pomagają.Kontakt mailowy-bo tylko tak można się z nimi skontaktować urwał się i cisza.Wiem że poszkodowanych jest więcej i ja już tracę nadzieję że dostanę moje pieniądze.

Kamila
@Sabina

A jakiego rzędu to kwota jest? Jeśli o te groźby chodzi, o których piszesz to sądowe tak?

Julka
@Barbara

Mi nie oddali 3600 zł...kupiłam serię zabiegów we Wrocławiu. Podczas pandemii salon się zamknął. Nie ma kontaktu z nimi. Próbowałam ale cisza. Pisałam maile, dzwoniłam i nic. To już trwa ponad 2 lata.

Sabina
@Barbara

Niestety,ja nadal nie odzyskałam swoich pieniędzy. Nie odpowiadają na maile.

Kamila Nowy wpis
@Sabina

Po takim czasie to jest w ogóle na to jakakolwiek szansa? Bo rozumiem, że wsparcie różnych instytucji zawiodło?

Sabina Nowy wpis
@Kamila

Skoro firma normalnie funkcjonuje i nie oddaje pieniędzy to może pozew zbiorowy by coś dał.Musiałyby skontaktować ze sobą poszkodowane osoby.

Kamila Nowy wpis
@Sabina

Pytanie tylko ile osób faktycznie jest w takiej samej sytuacji, którą odpisujecie? Z tego co się orientuję jest potrzebna minimalna liczba

Sabina Nowy wpis
@Kamila

Tak ,do takiego pozwu potrzeba minimum 10 osób z tego co wiem.

Julka

Zapłaciłam 3600 zł za zabiegi we Wrocławiu. Po lockdownie zamknęli gabinet i pieniędzy mi nie oddali. Nie odpisują na maile. (usunięte przez administratora)

@Julka

Ale to na stałe zamknęli? W krs nie widzę żadnej informacji o tym żeby firma była zlikwidowana.. Może jakiś remont robią tylko?

ZŁODZIEJSKA firma. Nie rozliczają się z klientami.

katowice kosmetolog

pracowałam w SD w Katowicach na moniuszki w salonie pod nazwą Estetican med/ Beauty Medical Clinic. Żadną medyczną kliniką nie są, szef nawet nie ma uprawnień do wykonywania tych zabiegów, nie przeszkadza mu to jednak. Stwarza ryzyko, nagabuje klientki, niejednokrotnie oszukuje. Mówię to, ponieważ ktoś może nie chcieć pracować dla takiej osoby, dla której dobro innych ludzi nie jest najważniejsze, również swoich pracownic (kosmetologów), które podczas "dni otwartych" najlepiej, żeby się rozklonowały (jeśli nie chcą siedzieć do nocy i robić zabiegów). Spóźnia się z wynagrodzeniem, kręcąc i głupio się usprawiedliwiać, albo wcale nie odbierać tel. Szef bazuje na taniej sile roboczej. Jeśli ktoś chce zdobyć doświadczenie na technologii, to polecam dobrze się najpierw zabezpieczyć i nie dać się omamić wymówkami. Nie mówiąc już o tym, że wiele klientek żałowały wizyt lub wykupionych grouponów.

Renia
@katowice kosmetolog

Zgadzam sie z Toba w 1000% oprocz zdobywania doswiadczenia. W tej firmie nikt nie zostal juz w pracy kto moglby przekazac swoja wiedze i doswiadczenie. Odeszli managerowie i polecial caly biznes w Krakowie i Katowicach. Ponadto maszyn juz praktycznie tez nie ma, sprzedane lub ledwo zipiace ze strach na nich pracowac. Najlepiej unikac i omijac szerokim lukiem. Nie polecam w tej firmie pracy, chyba ze chcesz czlowieku zyc bez pieniedzy, w ciaglym stresie, piszac wezwania i skargi a pozniej bujac sie jeszcze w sadzie.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Sunrise Doctors Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o Sunrise Doctors Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sunrise Doctors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sunrise Doctors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sunrise Doctors Sp. z o.o.
  • Plac Przymierza 2 lok. 3
    03-944 Warszawa

Sunrise Doctors Sp. z o.o.