Enel-Med

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Enel-Med

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Enel-Med odbywa się w siedzibie firmy?

Inga Nowy wpis

Jaka jest stawka dla rejestratorki medycznej?

Ktosiek Nowy wpis
Kandydat
@Inga

+100 zł większa od najniższej krajowej xd awans finansowy? +100 zł brutto

Pytanie Nowy wpis

Wiecie może, czy w Enel-Med szukają chętnych na staż?

Stały klient

Odział w Poznaniu jest coraz gorszy niby otworzono nowa placówkę na Malcie ale problemy z brakiem terminów coraz większe. 2-3 miesiące w kolejce do specjalisty to już norma a kiedyś było 2 tygodnie. Jak można czekać 2 miesiące na USG doznając kontuzji? A później 3 miesiące na rehabilitację!!!! Co to ma być??? TOTALNA KPINA Z PACJENTÓW !!!!

edyta

Rownież trafiłam na ofertę pracy Młodszy konsultant ds. obsługi klienta| Oddział Kupiec Poznański i chciałam zapytać jakie są godziny pracy?Czy to praca na pełen etat czy mniej? Czy trzeba znać jakieś programy komputerowe? I czy są tzw."widełki" wiekowe?

ola

Jakie są wymagania na stanowisko Młodszy konsultant ds. obsługi klienta| Oddział Kupiec Poznański ?

Pracodawca

@ola

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy. Młodszy Konsultant ds. obsługi klienta jest stanowiskiem, na którym oczekujemy sprawnej komunikacji, chęci i zaangażowania oraz pozytywnej energii:) Pozostałych kwestii nauczymy już w trakcie zatrudnienia. Zapraszamy do aplikowania poprzez zakładkę kariera www.enel.pl/kariera Pozdrawiamy Zespół HR

Klient

Jestem niezadowolony z lekarza medycyny pracy Aleksandra Michalak. Po co dla sprawdzenia ciśnienia mówi zdjąć koszulkę, dla tego wystarczy podnieść rękaw, dobrze że nie trzeba było całkiem się rozbierac. Przypomina lekarzy z PRL. Proszę zwrócić uwagę na etykę lekarska.

Adrian

Ile zarabiają tu recepcjonistki?

Ktosiek
@Adrian

Widzę, że Enel Med usunął mój komentarz, ale powtórzę się... DZIEWCZYNY !!! Uciekajcie od tego pracodawcy !!!! Szkoda zdrowia psychicznego !!!!!! Będziecie po pracy ryczeć ! I nie z powodu pacjentów !

Ktosiek
@Adrian

Dziewczyny uciekajcie od tego pracodawcy !!!!! Będziecie ryczeć po robocie ! Szkoda zdrowia psychicznego !!!!

Meggi92

Masakra z żenada razem wzięta!! Druga wizyta u okulisty na zakropleniu oczu mam się stawić 40 min wcześniej jadę, idę do recepcji, rejestruje się, mówię ze na krople tak proszę udać się pod pokój 422, siedzę czekam jak (usunięte przez administratora) a pani doktor informuje mnie ze nie zrobi badania ponieważ ma umówionych dalej pacjentów a zakroplic oczy trzeba u pielęgniarek gdzie nikt w recepcji tego nie powiedział!! Porażka co do osób i ich kompetencji siedzących w recepcji, zero kontaktu z pacjentem, zero informacji jeśli się nie dopyta samemu. Znarnowany ranek i czas plus nerwy. Nie polecam nikomu tego miejsca!!

Masakra przychodzę na umówiona wizytę o danej godzinie i co czekam na wejście kolejna godzinie. Czy to normalne chyba nie koszmar ale tak za każdym razem jest.

Honorata
@76

A jak oceniasz obsługę personelu Enel-Med i zakres usług tej firmy? Dzięki Twojej wypowiedzi, osoby zainteresowane pracą w niej, będą mogły wyciągnąć wnioski o jej sytuacji wewnętrznej z perspektywy klienta. Dlatego zachęcam Ciebie do rozwinięcia wypowiedzi.

Sylwia
@Honorata

Wykonują wszystko kompleksowo. Polecam. Zaplanują wszystkie potrzebne badania na jeden dzień.

Czy w Enel-Med jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

tajemnica

Jestem zadowolona z tej pracy – płaca jest adekwatna do zarobków na rynku, warunki ok i przyjemna atmosfera. Nie będę kłamać że wszystkich lubię i codziennie rano z uśmiechem biegnę do pracy – wiadomo są osoby z którym mniej się złapie wspólny kontakt albo gorsze, bardziej stresujące dni ale mówiąc ogółem praca jest w porządku

tom

nie wiem o kim była mowa w poprzednich wpisach, widzę że minęło kilka lat i na ten moment wg mnie nikt niemiły nie pracuje w enel med – jestem tu stosunkowo nowym pracownikiem, od pół roku, ale oceniam to miejsce bardzo pozytywnie, przede wszystkim za sprawą zgranego i super sympatycznego teamu. Bardzo stabilny pracodawca, wszystkie procedury są jasne i obowiązują wszystkich, wszyscy jesteśmy na tych samych zasadach i to mi się bardzo podoba.

em p

Rzeczywiście kultura osobista kierownika oddziału w Poznaniu daje wiele do życzenia,a przejawia się to w codziennym odzywaniu i odnoszeniu do pracowników.Takie zachowania nie stwarzają przyjaznej atmosfery.

Enel-Med jako pracodawca jest bardzo solidny i konkretny.Natomiast kierownik oddziału Poznańskiego nie jest osobą kompetentną,a jego kultura osobista pozostawia wiele do życzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Enel-Med - Poznań

Enel-Med