counter
1 2 27 5 1
Michal Nowy wpis
Klient

Firma chyba służy do podawania klientom innych dostawców, nieprawdziwych numerów przesyłek i kodów do odbioru. Co skutkuje nieodbieraniem przesyłek.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy w Pointpack.Pl S.A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Bolesławiec Nowy wpis
Klient

Stanowczo odradzam! Paczka leży 5 dni w punkcie, BOK nie odpowiada na pytania. Pierwszy raz mam styczność z tak olewatorskim podejściem do klienta. Jest to pierwsza i ostatnia paczka wysyłana przeze mnie w ten sposób. PORAŻKA to mało powiedziane jeśli chodzi o jakość świadczonych usług przez tę firmę.

Patryk Nowy wpis

A to firma kurierska?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Karol
Klient

Nie wysyłajcie przesyłek ta firma przez sklep Zabka, przesyłka będzie odebrana do trzech dni roboczych. To jest gorsze niż poczta

Użytkownicy czekają na odpowiedź 146 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Pointpack.Pl S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ola

@pracownik a co się znajduje w socjalu? opowiesz coś?

Jakie warunki pracy panują w firmie - czy jest dobra atmosfera, pensja na czas? Jakie są godziny pracy?

@7679

Warunki socjalne dla pracowników są bardzo dobre, wszystko na czas, pensja, a także elastyczność szefostwa względem różnych okoliczności. Można się dogadac i porozumieć praktycznie na każdy temat

Czy Pointpack.Pl S.A. praktykuje "luźne piątki"?

@Pytanie

Aktualnie pracujemy zdalnie, ale również w zależnosci od stanowiska i obowiazków, mozna się elastycznie porozumieć

Czy w Pointpack.Pl S.A. występują paczki/bony świąteczne?

@Pytanie

Tak :) szefowie o nas dbają

Adam

@23232 co masz na myśli?

Lubiący wiedzieć "dlaczego"

Cześć, niestety trzeba na temat spojrzeć głębiej. Ja również myslalem, ze wszystko jest winą Pointpacka bo to na ich stronie sie drukuje etykiety, ale zdarzyło mi się, że w żabce nie było prądu gdy nadawałem przesyłkę, albo innym razem że kurier dhl zrobił sobie samowolke i kilka razy ominal zabke, gdzie lezala moja przesylka. Wiem, ze BOK robil co mogl, ale nie siedzi z kurierem w aucie i nie zmusi go do tego.

Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co nowego u nich? Czekamy na wieści od Was na temat firmy Pointpack.Pl S.A. w mieście Mińsk Mazowiecki.

Ania
@Administrator

Nie jesteśmy z Mińska :). Chętnie odpowiem na pytania.

Czy Pointpack.Pl S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Ania

Tak

kardamon

Skandalicznie niski poziom obsługi klienta. Informacje przekazywane na infolinii Biura Obsługi Klienta mijają się z prawdą. Konsultantka, rozliczana z nieprawdziwej informacji przekazanej klientowi, wypiera się swoich słów i obarcza winą klienta. Radzę unikać tej firmy, ich sposób traktowania klienta jest na tragicznie niskim poziomie. Nierzetelność to drugie imię firmy PointPack.

man

omijacie szerokim łukiem ta beznadzieją pseudofiremke, nadałem paczkę w żabce, kilka dni walki żeby w końcu ja ktoś odebrał, telefony na infolinię, złożona reklamacja na która te błazny nawet nie odpowiedziały, skarga na profilu fb i zostałem tam zbanowany :D komedia

Marcin

Najgorszy kurier z jakim miałem kiedykolwiek do czynienia. Przesyłka nadana w Żabce w niedzielę rano w Warszawa nie dotarła już piąty dzień do adresata w Warszawie. Dodzwonić się na infolinię to trzeba mieć dużo cierpliwości.

Marcin

18/07/2019 o 8 rano paczka zostala nadana niestety nie zostala ona przez nikogo odebrana, po kontakcie z biurem obslugi i zapewnieniu ze sie tym zajma, takze nie zostala odebrana jest juz 20/07/2019. Jesli firma ma problem z odebranie paczki to co bedzie jak paczka zostanie odebrana - co sie z nia stanie? Pomijajac fakt ze paczka juz nie dotrze na czas do mnie, chcialbym chociaz otrzymac zwrot kosztow nadania !

R
@Marcin

czy możesz napisać po ilu dniach w końcu wysłali paczkę jak sprawa się skończyła? też czekam i czekam i się denerwuję.

koszmar

Niestety nie można nigdzie dodać w necie opinii a chcę ustrzec innych. Paczka od kilku dni czeka cały czas w punkcie nadania na kuriera ( wielkie miasto, centrum), nic się nie dzieje, nikt jej nie odbiera, bardzo długo to trwa, biuro obsługi twierdzi że załatwi, sprawdzi ale nic nie robi, nigdy nie skorzystam z usług pointpack, odradzam wszystkim, niepotrzebne nerwy i stres.

nie polecam

W punkcie nadania pani poinformowała mnie, że paczka będzie zabrana przez kuriera tego samego dnia - środa (po 16:00) lub rano dnia następnego - dlatego zdecydowałam się skorzystać z PointPack.pl; wyjątkowo mi zależało na czasie... Po upłynięciu doby, paczka nadal była w punkcie nadania - skontaktowałam się z BOK i pani dyspozytorka, twierdząc, że kurier odbiera paczkę do 48h, wysłała ponaglenie do kuriera. W sklepie dowiedziałam się, że kurier był, ale nie zabrał paczki, bo zapomniał chyba listu przewozowego oraz że nie mogę jej zabrać, bo "MUSI MI JĄ DO DOMU PRZYNIEŚĆ KURIER" (pani z Żabki konsultowała tę procedurę z kimś przez telefon)! Następnego dnia - po 48h paczka nadal nie została nadana. Po kolejnym telefonie do BOK inna pani stwierdziła z oburzeniem, że kurier ma 24h na odbiór paczki i że jej koleżanka wprowadziła mnie w błąd :) Super. Wpisała kolejne ponaglenie. Był to piątek, więc paczka przeleżała cały weekend w punkcie nadania. Myślałam, że w poniedziałek zostanie zabrana, ale nie... We wtorek, kiedy już mi się udało dodzwonić do BOK, ponaglenie wysłała sama pani kierownik po godzinie 11:00, a po 14:00 kurier cudownie znalazł czas i ją zabrał ???? dziękuję! Nie polecam z całego serca.

Zostaw merytoryczną opinię o Pointpack.Pl S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad