Opinie o Pointpack.Pl S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pointpack.Pl S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pointpack.Pl S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pointpack.Pl S.A. w Warszawa

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Pointpack.Pl S.A.?

Szukamy obecnie w dziale IT programistów - java developerów oraz Administratora sieci i systemów. Oprócz tego mamy otwarte stanowisko na Serwisanta Automatów Paczkowych.

Tak Było

Więcej pozytywnych wpisow to już nie dało się naprodukować 24 i 25 sierpnia? To jakaś zorganizowana akcja albo zorganizowana grupa? Wyglada to równie wiarygodnie co 10 pięciogwiazdkowych opinii Google pod rząd pod kebabem w Sochaczewie albo komisem w Radomiu.

Jolanta
@Tak Było

No a może to tylko przypadek? :D Twoim zdaniem to niemożliwe, żeby firma dostała tak pozytywne opinie? :P

@Tak Było

Cześć! :) Akcja rzeczywiście była zorganizowana, jeżeli można to tak nazwać. HRy przesłały maila, żeby pracownicy odwiedzili Gowork, ponieważ większość opinii odnosiła się do pracy punktów paczkowych, oraz kurierów firm zewnętrznych za co my jako firma integrująca dostawców nie odpowiadamy, a tym bardziej trudno było na podstawie tego ocenić jak się u nas pracuje. Kto chciał, dodał parę słów od siebie, liczyliśmy na szczere opinie, jesteśmy otwarci na fajne słowa, jak i na te te mniej fajne. Nie boimy się na nie odpowiadać, chętnie się z nimi konfrontujemy i wdrażamy wewnętrzne usprawnienia. Naszym pierwszym etapem rozmów rekrutacyjnych, jest spotkanie z przyszłymi kolegami z zespołu, dzięki temu najlepiej można wyczuć atmosferę u nas panującą oraz zadać wszystkie swoje nurtujące pytania. Jeżeli rozważasz pracę u nas napisz maila na adres: hr@pointpack.pl na pewno chętnie się z Tobą spotkamy i o tym porozmawiamy. Pozdrawiam!

Zadowolony

Trochę już tu pracuję i zdecydowanie mogę się pozytywnie wypowiedzieć na temat firmy. Atrakcyjne wynagrodzenie, już na start umowa zlecenie albo o pracę (komu co się bardziej opłaca), na początku dużo wiedzy trzeba posiąść ale wszystko jest do ogarnięcia i po jakichś 2 miesiącach jest luz, elastyczny grafik, praca głównie zdalna. W sierpniu był mega wyjazd integracyjny na 3 dni do Bełchatowa. Ja polecam

Potencjalny zainteresowany

Hej. Powiedzcie proszę co dokładnie robi się w tej firmie? Czy jest możliwość uzyskani umowy o pracę na czas nieokreślony? Jaka jest atmosfera w biurze lub czy istnieje możliwość pracy zdalnej?

@Potencjalny zainteresowany

Obsługa infolinii i maila, głównie żabka i tym podobne punkty, wściekli klienci, którzy chcą się wyżyć bo paczki poczty polskiej nie wychodzą pare dni z punktu lub inne gorsze sytuacje typu awaria systemu, która jest dosyć częstym zjawiskiem i dzieje się meksyk ;). Atmosfera jest w miarę. O uzyskaniu umowy o pracę zapomnij. Praca hybrydowa ;)

@Potencjalny zainteresowany

W Pointpack mamy różne działy, o jaki dział pytasz? Mamy umowę o pracę, umowę zlecenie oraz kontrakty b2b - to pracownik wybiera jaką umowę preferuje. Mamy również pracę zdalną w 100% i hybrydową, zależy od działu. Atmosferę w pointpacku mamy bardzo luźną i przyjacielską. W dziale wsparcia operacyjnego pracuje około 30 młodych osób, wszyscy się integrujemy i lubimy, a co 2 tygodnie w środy gramy w planszówki.

Firma Pointpack.Pl S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Serwisant automatów paczkowych. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
emka

Fajnie ale zalezy gdzie i pod kim się pracuje... Jest bardzo roznie, szefostwo na plus

Paulina
@emka

A ty gdzie pracujesz i jak oceniasz to miejsce, w którym robisz?

Czy w Pointpack.Pl S.A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Qwert

Tak.

@Qwert

Zawieramy umowy o pracę na okres próbny, oraz umowę zlecenie. Często przy stanowiskach z obszaru IT wybierana jest forma umowy B2B. To pracownik wybiera jaką formę umowy preferuje.

Bolesławiec

Stanowczo odradzam! Paczka leży 5 dni w punkcie, BOK nie odpowiada na pytania. Pierwszy raz mam styczność z tak olewatorskim podejściem do klienta. Jest to pierwsza i ostatnia paczka wysyłana przeze mnie w ten sposób. PORAŻKA to mało powiedziane jeśli chodzi o jakość świadczonych usług przez tę firmę.

Aionka
@Bolesławiec

Zwrot paczki został podjęty z punktu i tyle o nim słyszałam. W BOKu odpisali mi, że dadzą znać po wyjaśnieniu sprawy z punktem. Mija już 2 tygodnie i cisza. Nigdy więcej nie nadam tak paczki.

Joanna
@Aionka

Hej, minęły kolejne 4 tygodnie. Rozumiem, że dalej brak info i sprawa zamieciona pod dywan?

Robson
@Bolesławiec

Prawda 100%. Moja paczka już 6 dni leży nie odebrana przez kuriera. Interweniowałem w punkcie, dzwoniłem na infolinię. Nadal nie ma postępu. W d..e mają. Myślę, że nie jest ważne co to za punkt, Żabka czy jak w moim przypadku Lewiatan. To wina Pointpack

@Robson

Jako Pointpack dostarczamy tylko program do obsługi paczek i swoje techniczne wsparcie. Nie mamy fizycznego kontaktu z paczkami i nie od nas zależy kiedy punkt przesyłkę wyda bądź przyjmie albo kurier przywiezie bądź zabierze. Nie jesteśmy kurierem, nie mamy również pracowników w punktach usługowych. Nie mamy fizycznego wpływu na losy przesyłek, możemy jedynie prosić punkty i kurierów o wykonanie ich obowiązków. Większość opinii naszych klientów tutaj, powinna być kierowana do kurierów albo punktów, ale nie do nas, ponieważ nie mamy i nigdy nie mieliśmy realnego wpływu na czas oczekiwania na przesyłkę, albo jej zaginięcie.

kardamon

Skandalicznie niski poziom obsługi klienta. Informacje przekazywane na infolinii Biura Obsługi Klienta mijają się z prawdą. Konsultantka, rozliczana z nieprawdziwej informacji przekazanej klientowi, wypiera się swoich słów i obarcza winą klienta. Radzę unikać tej firmy, ich sposób traktowania klienta jest na tragicznie niskim poziomie. Nierzetelność to drugie imię firmy PointPack.

Xx
@kardamon

Prawda, nadal tak jest a my 2022r.

Joanna
@Xx

Te rozmowy są nagrywane? Bo jeśli tak to wtedy już trudno byłoby chyba wyprzeć się tych wszystkich słów? Jeżeli to prawda to przydałoby się w końcu coś z tym zrobić?

yz
@Joanna

Każda z rozmów jest nagrywana. Zachęcam opisać sytuację oraz przesłać ją na bok@pointpack.pl

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Pointpack.Pl S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Nie polecam podejmowania się pracy w tej firmie! szefostwo dba o to aby jak najmniej zapłacić pracownikom przy jednoczesnym dokładaniu obowiązków atmosfera pracy jest bardzo zła Wpływa na to postawa kierownictwa(niekompetentne i niewykwalifikowane), które jedynie wymaga nie oferując żadnej pomocy swoim pracownikom. Brak szacunku do pracownika

nawet telefonów służbowych nie zapewnili wszystkim pracownikom, infolinia, a muszą korzystać z prywatnych aparatów.

uan

Nie zgadzam się z całością wypowiedzi, jest co najwyżej bardzo subiektywna i w tym oparta o jakieś personalne nieporozumienia, bądź brak kompetencji. Jeśli ktoś ma bardzo wysokie oczekiwania względem pracodawcy powinien również dać w zamian swoje wysokie kompetencje i zaangażowanie. Jestem pracownikiem Pointpack od roku i zauważyłem sytuacje i atmosferę jedynie całkowicie sprzeczną z opisywaną przez chyba już byłego pracownika. Najbardziej bolesna jest dla mnie opinia o braku szacunku do pracownika - powiem tak należy popracować i złapać choć trochę doświadczenia, a dopiero potem się wypowiadać ponieważ nie spotkałem się w swojej karierze zawodowej, a pracuję ponad 20 lat z takim szacunkiem do pracownika jaki reprezentuje Zarząd Pointpack. I właśnie odnosząc się do kompetencji tego organu powiem równie, że żeby coś oceniać trzeba mieć o tym pojęcie, a takie bezpodstawne opinie, oparte o widzi misię człowieka który nigdy nie miał żadnych "sterów" w ręku i nigdy nie podejmował strategicznych decyzji, nigdy nie miał odpowiedzialności za całą spółkę jest rażąco niesprawiedliwa i proszę uwierzyć, że spotkałem się z niekompetencją Zarządów ale Zarząd Pointpack to właściwi ludzie na właściwych miejscach. Zapraszam wszystkich do Nas, atmosfera jest wspaniała, firmę oceniam jako perełkę wśród całego morza szarości.

Adrianna

Dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi, jak i byłymi pracownikami. Odpowiedź zwrotna od nich jest dla nas zawsze cennym doświadczeniem, z którego możemy wyciągnąć wnioski, by nieustannie usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Niestety Twoja opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść . Jeśli chciałbyś/aś opisać sprawy, które mogły Cię niepokoić to możesz to zrobić pod adresem: hr@pointpack.pl . Tylko dzięki temu będziemy mogli dokładnie zbadać sytuację i wyciągnąć ewentualne konsekwencje oraz wnioski na przyszłość. Dziękujemy Ci za dotychczasową współpracę i życzymy sukcesów zawodowych. Pozdrawiamy

Gosia

Bardzo przyjemna atmosfera, bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie po którym czułam się pewnie, aby zacząć samodzielną prace. Reszta współpracowników pomocna i przyjazna. Elastyczny grafik, który można zmieniać.

ms

Po kilku latach pracy w Pointpacku nie wyobrażam sobie pracować gdzie indziej :) Pracy jest dużo, ale jest też czas na rozwój, rozmowy z kolegami i koleżankami, wspólne wyjście na lunch (jeśli ktoś pracuje w biurze) czy firmowe wyjazdy integracyjne. Zarobki są na naprawdę dobrym poziomie, można pracować stacjonarnie, zdalnie lub hybrydowo w elastycznych godzinach pracy. Szefostwo jest bardzo przyjazne i z każdym problemem można do nich przyjść i rozwiązać go wspólnymi siłami. Miło jest patrzeć, jak firma na przestrzeni ostatnich lat mocno się rozwinęła i rozwija dalej, nie gubiąc przy tym świetnej atmosfery w zespole.

Wiecie, czy Pointpack.Pl S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

uan

Laptop służbowy jako podstawowe narzędzie pracy dla każdego pracownika, natomiast telefon dostają tylko kluczowe osoby,

Maria
@uan

A co się dzieje jak zdarzy się jakaś awaria? Macie jakąś pomoc informatyczną?

@Maria

Mamy wewnętrzną II linię wsparcia oraz zewnętrzny support od problemów ze sprzętem/aplikacjami

Kinga

Pracowałam w kilku miejscach i nie wyobrażam sobie lepszego niż ta firma. Atmosfera jest bardzo przyjazna, firma zapewnia narzędzia i materiały niezbędne do wykonywania pracy zdalnej, kierownictwo jest otwarte na sugestie pracowników, pomoc w rozwiązaniu jakiegokolwiek problemu uzyskujemy błyskawicznie. Grafik jest elastyczny, wszyscy są traktowani na równi. Pracę rozpoczynamy od szkolenia, które przygotowuje nas do wykonywania obowiązków samodzielnie, ale gdy szkolenie się kończy przez cały czas mamy do dyspozycji wsparcie, dzięki któremu w każdej chwili możemy uzyskać pomoc w rozwiązaniu danego problemu. Firma organizuje również spotkania integracyjne w postaci kilkudniowych wyjazdów czy spotkań w biurze.

Jacek

Pracuje w Pointpacku już jakiś czas, mam okazje uczestniczyć w dużym projekcie i czuć się jego częścią. Ludzie pracujący tutaj są zaangażowani i pomagają sobie wzajemnie. Polecam i pozdrawiam, Jacek

Julia

na jakie zaplecze socjalne mogą liczyć etatowi pracownicy w firmie ? czy firma coś oferuje poza gołą pensją ?

@Julia

dofinansowanie do multisporta i opieki medycznej. był jeszcze język ale już chyba nie ma... jakiś czas temu było podejście do ubezpieczenia grupowego ale zabrakło chętnych, temat ma wracać. to chyba z grubsza tyle

Jendra

W pointpacku pracuje od ponad roku. Jestem członkiem szerokiego działu IT. Osobiście twierdzę, że jak na moje 6 lat pracy z różnymi firmami ta jest najlepsza na jaką mogłem trafić. Nigdzie tak bardzo pracodawca nie dbał o to, abym to ja jako pracownik miał jak najlepsze warunki do pełnienia swoich zadań i obowiązków. Jeśli jest jakiś problem to nie warto czekać i gdybać, a momentalnie iść do kierownictwa i temat który nas męczy załatwić. W skrócie tu wszystkie pracujące osoby są traktowane na równi. Nie ma, że ktoś jest lepszy czy gorszy. Relacje między zespołami są bardzo pozytywne, powiedziałbym wręcz, że przyjacielskie. Wszyscy sobie wzajemnie pomagają i starają się robić to co robią na 110% ( Z dozą czasu na różne szaleństwa :D)

Pracuję tu już jakiś czas i jestem zadowolona. Większość współpracowników miła i pomocna, nieliczni neutralni. Stawka na umowie zlecenie przy statusie studenta jest bardzo atrakcyjna, wręcz nieproporcjonalna do tego co robimy. Firma organizuje również atrakcyjne wyjazdy integracyjne dla pracowników i jest otwarta na nasze sugestie i prośby. Elastyczny grafik i praca głównie zdalnie to również ogromna zaleta. Śmiało można łączyć ze studiami bądź wychowywaniem dzieci.

Arni

Ja ze swojej strony chcę pochwalić firmę za doskonałą atmosferę, profesjonalizm pracowników, dobre warunki, zarówno te finansowe, jak i do rozwoju oraz ciekawe projekty. Jeśli ktoś się zastanawia, czy złożyć cv czy nie, ze swojej strony zachęcam, by się nie wahać!

koszmar

Niestety nie można nigdzie dodać w necie opinii a chcę ustrzec innych. Paczka od kilku dni czeka cały czas w punkcie nadania na kuriera ( wielkie miasto, centrum), nic się nie dzieje, nikt jej nie odbiera, bardzo długo to trwa, biuro obsługi twierdzi że załatwi, sprawdzi ale nic nie robi, nigdy nie skorzystam z usług pointpack, odradzam wszystkim, niepotrzebne nerwy i stres.

Pointpack
@koszmar

Jesteśmy poddostawca i integratorem dla firm kurierskich, nie jesteśmy kurierem. Za opisaną sytuację odpowiada przewoźnik.

Najgorszy kurier z jakim miałem kiedykolwiek do czynienia. Przesyłka nadana w Żabce w niedzielę rano w Warszawa nie dotarła już piąty dzień do adresata w Warszawie. Dodzwonić się na infolinię to trzeba mieć dużo cierpliwości.

Pointpack
@Marcin

Zostaw merytoryczną opinię o Pointpack.Pl S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pointpack.Pl S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pointpack.Pl S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pointpack.Pl S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pointpack.Pl S.A.
3.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Traugutta 42A
    05-825 Warszawa