counter
5 8 11 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Translators Family Sp. z o.o.?

Marcin Nowy wpis

@gab jakie daje możliwości rozwoju?

Nowy wpis

Z biurem tłumaczeń Translators Family współpracuję od kilku lat jako tłumacz przysięgły języka angielskiego. Współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Biuro prowadzone jest bardzo fachowo i rzetelnie z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta i poszanowaniem zasad współpracy z tłumaczami. Bardzo cenię sobie otwartość pracowników i dużą elastyczność w obsłudze zleceń. Polecam!

Gab

Jako miejsce pracy Translators Family wyróżnia się przede wszystkim atmosferą i różnorodnością zadań. Każdy zajmuje się tym, w czym jest najlepszy i w czym czuje się najlepiej. Firma daje możliwość rozwoju, a wszyscy pracownicy są mili, pomocni i otwarci na sugestie i pomysły. Polecam Translators Family jako pracodawcę i usługodawcę.

Barbara Nowy wpis
@Gab

Super, że pracując w Translators Family można liczyć na rozwój, atmosfera pracy jest dobra i można liczyć na pomoc z każdej strony w razie pojawienia się jakichś problemów. Dziękuję za polecenie firmy, na pewno Twoja opinia przyda się innym osobom myślącym o podjęciu pracy u nich. Pozdrawiam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

D.

W firmie panuje miła atmosfera, zawsze można się z łatwością dogadać. Pracuję w tej firmie już od 3 lat i nigdy z niczym nie było problemów. Polecam Translators Family zarówno nowym pracownikom, jak i klientom.

Jaka umowa obowiązuje w Translators Family Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

D.
@Pytanie

Umowa na okres próbny.

Oleg

Translators Family is a reliable translation agency with great specialists in business and marketing translations. Highly recommended!

Yulia

Super agencja

MS

Współpracuję z biurem Translators Family od kilku miesięcy jako tłumacz języka angielskiego. Jestem zadowolona ze współpracy, przebiega ona bezproblemowo. Biuro zapewnia dużo zleceń za dobre stawki. Polecam tę firmę jako pracodawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Translators Family Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad