Opinie o Sanico Electronics Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sanico Electronics Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sanico Electronics Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanico Electronics Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Pracownik roku

Witam . Miałem przyjemność pracować w Sanico . Przez 20 lat mojej pracy zawodowej !!! takiego bałaganu nie widziałem . Z gospodarką magazynową to kierownik Marek nie ma obyci .... Prostak i Ch.... i jego ten pies Flufer też dobry .... Lepiej omijać ten magazyn ,bo szkoda zdrowia . Kto słyszał aby magazynier sprzątał kibel ??? Długo się tam nie napracowałem, bo zbyt dużo gadałem i gwizdałem haha .... Koledzy będą wiedzieć kogo Marek chciał mobbingować .... Typowy Janusz napisał całą prawdę o tej firmie i Mareczku psychopacie . Aż dziwne że ten kitajec jeszcze go trzyma ... Kierownik od miotły z placu Matyszewska 14 :) bez wykształcenia Logistycznego . Dużo by pisać o tych cudach w magazynie . Ciekawe jak na nowym magazynie w Markach jest :) piszcie i się nie bójcie zwolnienia . Pozdrawiam kolegów ...

Picek
@Pracownik roku

Napisałeś że pracowałeś tam przez 20 lat a więc skąd ten jad ?? To bardzo długi czas. Teraz zapewne robisz coś innego i może masz parę złoty więcej tylko to nadal nie przekonuje mnie jak taka kanalia jak Ty wytrzymała tam tak długo. Przecież to prawie niemożliwe. Jak można być takim podłym człowiekiem jak Ty ? A jednak można. Może przez te 20 lat sam produkowałeś najróżniejsze ploty lub je dalej przekazywałeś a teraz po tylu latach tak się żale polały. Może oczerniasz ludzi, z którymi na fajka wychodziłeś przez te lata. Dla mnie to Ty zwykły Judasz jesteś a po tylu latach pracy to Panu Bogu powinieneś najpierw podziękować, że pozwolił Tobie tam taki czas pracować. Bez większej wartości uwagi. Nic co by mogło zniechęcić do pracy pod warunkiem że chcesz pracować.

Ktoś z operatorów może mi potwierdzić informacje, że można tu zarobić 5 500–6 000 zł. To kwota raczej stała czy w przerobionymi latami rośnie wynagrodzenie? Pasuje mi bardzo że tylko jedną zmianę macie, ale w razie czego można dorobić na nadgodzinach, czy bez szans raczej

Panowie, jak to hula, bo czytam, że operator wózka ma ubezpieczenie na życie, ale wiadomo, dla siebie, a ja nie pracowałem dotąd z produktem łatwo tłukącym no i ciekawość jest. Pracodawca jakoś ubezpiecza operatora na wypadek stłuczenia lamp przy wożeniu? Czy tłuczesz i bulisz ze swojej pensji tyle razy, ile się nieszczęście przytrafi w (usunięte przez administratora)

Aneta Nowy wpis

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko HRBP. Zastanawiam się nad zgloszeniem... Czy ktoś podpowie czy warto?

Ostatnio widziałem w sieci ofertę dla magazyniera. Nadal można się dostać do takiej pracy? Jak jest teraz z atmosferą bo wcześniejsze komentarze trochę mnie zaniepokoiły. Szczególnie te o braku szacunku do pracowników od przełożonych. Poprawiło się choć trochę i można się dogadać bez zbędnych konfliktów?

Czyli co, zdanie pracowników się tu nie liczy? Wpływa to jakoś na możliwości rozwoju? Czy może jakieś szkolenia czasem robią albo coś, co mogłoby wspomóc pracę i nabieranie doświadczenia?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Sanico Electronics Polska Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. HR?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Picek
@Pracownik roku

Czy pensja w wysokości 5700 PLN w mieście Marki jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Graphic Designer?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Sanico Electronics Polska Sp. z o.o.?

To zależy od twojej godności i honoru. Jeśli nie posiadasz żadnej z tych cech to gwarantuje, że szybko. Oczywiście są wyjątki, ale te osóby można policzyć na jednej dłoni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Sanico Electronics Polska Sp. z o.o.?

Marzena

Postawiłeś bardzo poważny zarzut wobec firmy Sanico Electronics. Mobbing to przecież uporczywe nękanie i zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. Dlaczego zatem nie zgłosiłeś tego właściwej instytucji?

Stefan
@Marzena

Nie zgłosił bo pewnie wiedział że to i tak nic nie da a ktoś musiałby potwierdzić jego wersję, bo niestety na magazynie nie ma zgranego zespołu tylko w większości obsrańce które boją się cokolwiek powiedzieć.(usunięte przez administratora)

Pracownik Roku
@Stefan

Zgadzam się ze Stefanem ! Ja sam zgłosiłem do PIPu i jedna osoba nie wiele zdziała.(usunięte przez administratora) Omijać Sanico szerokim łukiem.....

Marzena
@Pracownik Roku

Wszyscy pracujecie na magazynie Sanico? Wiecie, czy w innych działach też jest podobnie? Czy tam jest już lepiej z tymi relacjami?

Koleżanka

A czy w Markach też taka kiepska sytuacja?

Inwigilowany

Kierownictwo nie ma pojęcia o zarządzaniu zasobem ludzkim. Kierownik nie obyty podchodzi do wszystkiego emocjonalnie zamiast logicznie. Nie potrafi się wypowiedzieć ani ubrać. Reprezentuje wszystkie negatywne cechy kierownicze. Zastępca jest zastępcą za sprawą swojego "gumowego ucha". Inwigilacja i obostrzenia większe niż w pandemii. Ogólnie brak poszanowania. Wprowadza totalny zamęt i bałagan na mag. Proponuję szkole logistyczna bo źle to wróży sanico

PaPaPa

Wystarczy poczytać komentarze i sprawa wyjaśniona :)

Łukasz

Im dłużej pracujesz tym gorzej jesteś traktowany. Kierownik nie szanuje twojego wkładu w pracę, a gdy chodzi ł urlop - są równi i równiejsi. Nie daj boże iść na opiekę covid - wtedy usłyszysz, że nie miałbyś po co wracać

Wypłacają dodatkowe nagrody w Sanico Electronics Polska Sp. z o.o.?

Mowgli

Tak 500 zł w postaci premii świątecznej, bez której zarobisz 2,5 ciągając paleciak z 2m towarem lub foliując palety recznie

Też normalna

Popieram przedmowcow, bardzo dobra firma, ale dla chcących pracować. Jeśli ktoś chce tylko pozorowac, to nie dla niego miejsce. Ludzie pomocni, bardzo życzliwi, zwłaszcza dyr. - nigdy nie odmawia pomocy, zawsze uśmiechnięta. Negatywy piszą ludzie słabi, nie ma się co tym sugerować. Pracuje tu już trochę i wcale nie widzę tej okropnej atmosfery. Wręcz odwrotnie. A może tworzyli ja ludzie, których już na szczęście nie ma?

@Też normalna

Witam szefostwo :)

Normalny

Pracowniku roku, muszę cię zmartwic, bo na pewno jednej z pozytywnych opinii nie napisala żadna z tych osób hahahahihihi firma jest w porzadku i coraz więcej ludzi pracuje, a ty masz chyba jakaś wielka potrzebę hejtu albo coś... Nie lepiej sobą się zająć, niż ludziom ublizac?

Normalny

Człowieku nie jestem lizusem, twoim kolega byłem hahaha, magazyn znam, jak każdy w firmie i o ile wiadomo, kim ty jesteś, bo to żadna tajemnica, to ty wybitny byłeś i przez krótki czas swojej kariery dałeś pokaz, jak nie pracować i nie wszyscy ci przyklaskiwali. Słabe to było, a ten twój wymyślony mobbing to był chyba zart, wszyscy się chichotali a najwięcej w magazynie. .Żal było patrzeć, jak się męczą z toba. Dajże spokoj człowieku, ludzie tu pracują po kilka, kilkanaście lat i w magazynie i w biurze, takie opinie jak twoje tu nic nie zmienia chociaz byś bardzo chciał. Ciebie nie ma, twoje zdanie chłopaku znaczenia nie ma, bo nienawiść z Ciebie się wylewa bo się musieli z tobą pożegnać przez to nierobstwo twoje? Z poprzednich też cię wywalali, o mobbing podawales? na pewno... Daj se spokój, to nie twoja firma już dawno.

Lukasz

Wcale nie "mało zaradni" większość na magazynie rozgląda się za nową praca tylko nie chcą wpaść z deszczu pod rynnę. Na wszystko trzeba czasu

@Normalny

Dobra firma co wy tu wypisujecie Do pracy trzeba isc a nie glupoty pisac

Karol

Hehe doklasnie tak niech ida do pracy Cirkawe

Barnaba

Idealnych firm nie ma więc po co takie szukanie dziury w cały. Kto chce pracować to jest zadowolony!!

Pracownik roku

Witam. Jak czytam te wypociny to słabo mi się robi.... Kto to pisze?(usunięte przez administratora) Ja w życiu nie miałem gorszej pracy jak w Sanico... Pogadać w pracy? Zapytać nie można gdzie w tym bałaganie można coś znaleźć! (usunięte przez administratora).. Powodzenia...

Kolega

Potwierdzam ponizsze

Normalny

Marcin ma rację, w firmie Sanico pracuje się naprawdę ok. Ludzie są fajni, pozytywni, zorientowani na cel. O innych nie ma sensu wspominać. Hejterzy i miernoty są wszędzie, w każdej firmie i nie ma co sugerować się nienawistnymi wpisami. Firma oferuje dobre warunki pracy, dla normalnych ludzi, którzy chcą pracować, a nie tylko narzekać i czekać, aż 8 godz. minie, to odpowiednie miejsce. Tym bardziej, ze jest to firma z ogromnym potencjałem. Marcin ma w 100% rację.

Pracuje w tej firmie 3 rok. Jestem zadowolony z tej pracy. Jest to praca dla ludzi chcących coś osiągnąć, umiejących zorganizować swoje stanowisko pracy. Ludzi myślących pozytywnie i zaradnych. Firma odnosi sukcesy, rozwija się i jest liderem w branży oświetleniowej. Atmosfera w pracy jest pozytywna ludzie są normalni. Każdemu polecam taka firmę

Mecenas
@Marcin

Drodzy pracownicy firmy Sanico, jeśli komentarz Marcina to prawda dawajcie lajki. Jeśli jednak lajków będzie mało oznacza to, że Marcin po prostu kłamie.

Orzech.

Jezeli chodzi o wynagrodzenie, umowy, formalne sprawy jak zus, godziny pracy to jak najbardziej wszystko jest tutaj super i to jedyny plus. Atmosfera w biurze tragiczna, ludzie odchodzą.Pani Prezes oraz Prezes jak najbardziej wyrozumiali jednak mocno zaufali kadrze zarządzającej, bezgranicznie,słuchają tylko jednej strony. Ogromny błąd. (usunięte przez administratora) inna przy Prezesie inna bez (to co niżej napisane) oczernianie(wszyscy pracownicy wymieniają między sobą te uwagi), uwagi za plecami, zarzucenie pracą nie do wykonania i pretensje, nierówny podział pracy, krytyka,(usunięte przez administratora).. Długo by wymieniać a szkoda bo takie działania są na niekorzyść dla firmy.

Kumaty
@Orzech.

Jakiś lizus tu pisze? Pensje dobre to na podwyżkę nie liczysz pewnie? Albo już tu nie pracujesz i jad wylewasz. Dyrektorka jak dyr, do kadry zarządzającej ciężko ją zaliczyć, bo zarządza ale moze sobą, ale robotę kobieta robi i pewnie zazdrościsz? Zrób, to co ona to pogadamy, a pracuje już troche i widzę. Aniołki to w tej firmie nie pracują, trzeba być sprawiedliwym jak już. A największy problem to ta dziewczyna ma z osobą z najbliższego otoczenia, co lata od biura po magazyn i ploty roznosi. Albo ona tego nie widzi, albo taka głupia i naiwna, albo nie może nic z nią zrobić. Niestety zarządzanie się tu kłania, albo brak. O klamaniu nie pisz, bo słabo wymyślisz, od lat w tej firmie wszystko między pracownikami na mailu a nie na gębę, na wszystko jest podkładka. A ty przestań oczerniac sfrustrowany człowieku, sobą się zajmuj, w oczy powiedz, bo anonimowo to każdy może obrażać i jad wylaewac. Szkodzą firmie właśnie takie osoby, co w internetach się muszą wyżywać, a merytorycznych uwag zero. I szefami to ty się człowieku nie przejmuj bo rozum swój maja i lepiej, żeby takich jak ty unikali.

wqeqe

ale zarobki macie dobre. Skadaem tam papiery i stawka byla OK

Zszywka
@wqeqe

Stawka jest mocno na styk, zważywszy na atmosferę w firmie, to jak kierownik traktuje magazynierów, to jak traktują się ludzie w biurze i przede wszystkim jak prezes podchodzi do zarządzania firmą.

Typowy Janusz

Prawda jest taka że firma zapracowała na taką opinię przez lata i to nie stało się z dnia na dzień. Wszystko tam się jakoś "kręci" i atmosfera jest (usunięte przez administratora)od samego biura po magazyn. Czemu nagle wszyscy się zwalniają??!! Szef sam powiedział że każdego pracownika można bez problemu zamienić i nie interesuje go że ktoś z dużym doświadczeniem odchodzi. Ciągłe wywieranie presji i zaszczucia...Jeżeli chodzi o magazyn to przedmówcy mają racje. Kierownik który nie jest po logistyce ani bez doświadczenia na podobnym stanowisku bo prace dostał po znajomości "zarządza" grupą ludzi. Dziwne że nikt nie zapewni mu szkolenia ani sam nie wyjdzie z inicjatywą.(usunięte przez administratora) W tej firmie : -nie można rozmawiać bo kończy się to reprymendą -pogwizdywać (nawet pod nosem) ponieważ przeszkadza to kierownikowi -nie można podawać wskazówek odnośnie pracy gdyż kierownik to neguje i jak to sam powiedział "podważasz mój autorytet" -często pojawia się sytuacja że jest wyliczany czas kto ile czasu spędził w toalecie!!! -kierownik nic sobie nie robi z tego że ktoś jest chory czy ma jakieś problemy ze zdrowiem(np. w zimę potrafi wysłać osobę z gorączką na rozładunek kontenera w niskiej temperaturze. Jak się nie trudno domyśleć taka osoba na następny dzień idzie na zwolnienie a po powrocie głupie pytanie -"co się stało?'' -Podobno kiedyś chciał się z kimś bić i ugryzł w nos?!brak słów -wymuszanie przyjścia na wcześniejszą godzinę lub zostania dłużej ( gdy ktoś powie że nie może przyjść/zostać, kierownik się unosi i pokazuje swoje prawdziwe oblicze...pojawiają się obelgi i wyzwiska np. od "nieudaczników' , "czy ty jesteś niedorobiony", "uciekacie jak karaluchy", "jak się dowiem kto kradnie to zęby powybijam" i takich perełek jest wiele więcej. -Zastraszenie że sprawi "żebyśmy sami się zwolnili jak się nie podoba" -wnikanie w życie osobiste (nikt nie ma obowiązku tłumaczyć się z życia prywatnego gdy potrzebuje wolne,urlop itp.) -sprawdzanie plecaków przez niego przy wyjściu z firmy jest żałosne i uwłaczające..jak podejrzewa że ktoś coś ukradł to niech dzwoni na policję bo nikt nie ma obowiązku pokazywać zawartości torby. Jest wiele więcej przykładów i każdy z pracowników miał niejedną przykrą sytuację i mógłby się wypowiedzieć więcej na ten temat..Prawda jest taka że już dawno powinien być napisany pozew zbiorowy o mobbing bo tak dalej nie może być. .. Myśli chyba że jest ponad prawem i jest nietykalny w tej firmie. Niestety sprawia On że człowiek czuje złość,depresje i nie chce się wstawać do pracy... Z wiadomych przyczyn zachowam anonimowość ale jak ktoś chce coś dopisać to śmiało. Niech ludzie omijają to miejsce żeby nie niszczyli sobie życia.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanico Electronics Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sanico Electronics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanico Electronics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sanico Electronics Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Matuszewska 14
    03-876 Warszawa

Sanico Electronics Polska Sp. z o.o.