Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

?

Gorszych glupot dawno nie slyszalem , nie wyobrażam sobie szukania numerów bloków na osiedlu bez nawigacji.

nielubie ICARA

GDYBY TYLKO EDEK WŁĄCZYŁ WK ODRAZU MIAŁBY U SIEBIE 700 KIEDOWCÓW ICARA I ICAR PADŁ I KONKURENCJI BRAK - NIE WIEM CZEMU TEN GOSC JEST TAKI UPARTY

b

Roman - 2013-09-16 11:27:12 Witam Panowie, Ja mam Pytanie z innej beczki, wlasnie zaczynam jezdzic na taxi, i mam do Was prosbe, czy moglibysie mi polecic jaka mape najlepiej wgrac do nawigacji, glownie ktora dobrze pokazuje w centrum krakowa.Mam jakas starsza automape wgrana i po Krakowie to jest porazka. Kolejna rzecz to widze u gory opinie na temat lotniska Airport moj kolega tam pracuje i powiem ze raczej nie jest zadowolony.Na czysto w miesiacu zarabia 3000-maks 4000zl( nie liczac eksploatacji auta).Pracuje tam od poczatku tj od pazdziernika tamtego roku.Mowi ze trzy miesiace byly tak slabe ze wyszedl 1000-1200zl, a dwa najlepsze to 5500-6000. Uwazam ze odliczajac eksploatacje i niewolniczy tryb pracy to kokosow niema, bo np moj drugi kolega ktory jezdzi 4 lata w mega taxi to pracuje po 10h od poniedzialku do piatku i jeden weekend w miesiacu i ma obrot miesieczny od 5000-6000zl. Wiec po odliczeniu wszytskich rzeczy zostaje mu ok 3000zl. Auto za 5tys a nie 50tys ktorego nikt pozniej nie kupi. W moim odczuciu taksi nie jest perspektywistycznym zawodem, czy to airport mega czy icar czy inne niewiadomo co to ladnych pieniedzy z normowanym czasem pracy sie nie zarobi-ale lepsze to nic (usunięte przez administratora) lopata na budowie za 7zl na godzine. Wracajac do tematu prosze o wypowiedz Panowie odnosnie nawigacji jaka mape polecacie i czy ktos ma mozliwosc wgrania? Dzieki i pozdrawiamChłopie mapę to ty powinieneś mieć w głowie. Ja nie jeżdżę długo raptem kilka lat, ale nigdy nie używałem żadnych nawigacji, od początku jężdżę z głowy, ewentualnie czasem mapy używałem, lub podpowiedzi klienta, mimo, że nie pochodzę z Krakowa i trochę trudniej mi było na początku niż tubylcom. Ale teraz praktycznie nie ma rejonu miasta w który bałbym się jechać. Zamiast ślepia wlepiać w nawigację to ja patrzę na to co się dzieje na drodze i do tej pory nie miałem jeszcze żadnego draśnięcia, a popatrz sobie ile jeździ taksówek porysowanych z każdej strony, przez to, że zamiast patrzeć na drogę panowie jeżdżą jak małpy patrząc w nawigację.

Roman

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
?

Ja - 2013-09-15 17:59:08 Jezeli piszesz ze jestes w strefie 12 a faktycznie w 14 to nie jest to oszustwo???mnie interesuję co jest oszustwem a co nie, nie intersuję mnie kto gdzie się piszę bo ja mam swój portfel, natomiast jeżeli ktoś się pisze nieważne w jakies strefie ale tak gospodaruję zleceniami że zdąży po klienta to co mi to przeszkadza ? klient zadowolony bo ma samochód, prezes bo mniej zlecen spadło, kierowca ma więcej pieniędzy, to co jest nie tak ? powinna być wolna amerykanka a jak ktoś coś przeskrobie to wtedy komisje dopiero i tyle. Oszustwem jest dla mnie natomiast stała cena abonamentu podczas gdy co miesiąc jest więcej aut i ten abonament jest mniej warty a płacę tyle samo :-), ogólnie w medze powinna być wolność wyboru WK oraz zapisywanie się do stref tj ty chcesz a nei jak cię widzi GPS.

ic

"Kolejna rzecz airport się będzie rozbudowywał a ic nie ma perspektyw" wszystko co związane z taxi nie ma perspektyw.To praca przejściowa albo ostateczność.Jeśli ci się rozbuduje ten terminal to oczywistym jest że będzie potrzeba więcej taksówek.Ja sprzedam radio do icara a ty zostaniesz z ratami na meśka w którym widnieje pieczątka taxi.Nie będę się z tobą spierał bo oboje mamy przechlapane.

?

Akurat w medze jest taka funkcja w programie tylko jest wyłączona co jest głupotą. Dzwoniłem w tej sprawie do edka to się dowiedziałem że jest "kursem do" co jest gvw nem a nie WK, poczym dowiedziałem że on tej funkcji nie włączy bo kierowcy się nie będą logować tylko wybierać sobie zlecenia hahaha, przez ten (usunięte przez moderatora) kierowcy stoją a on (usunięte przez moderatora) płaczę że mu spada 25000 zlecen miesięcznie :)))))))))))))), powiedział mi jeszcze żebym mu nie przeszkadzał bo on jest działce. Teraz po aktualnizacji systemu z tego "kursem do" czyli psuedo wk z 15minutowym dolotem wchodzi może 2/10, bo co z tego że jadę do danej strefy, po drodze mam 3 propozycję i klikając od pierwszej po kolei zawsze jest rezerwacja a za chwilę znów kursem do, i tak w koło macieju :). Mega wybiła się tylko dzięki temu że w odpowiedniej chwili obniżyła ceny gdy icar nie wyrabiał, i dzięki temu istenieje i ma dużo kierowców, ale zarząd, centrala to jest porażka już. W żadnej innej sieci nie słyszałem tyle narzekań od klientów na centralę. Jedyny malutki plusik dla zarządu to jakaś tam reklama była na billboardzie na wlocie do huty i na r. grzegórzeckim, reszta to dno.

Mega

- 2013-09-13 19:28:13 Olaboga69 - 2013-09-13 11:57:21 ? - 2013-09-12 21:13:23 Prawda to panowie ze android uniemozliwia wczesniejszy zapis do strefy że mozna sie logowac dopiero jak wóz znajduje się w danej strefie?! Loguje automatycznie z GPS-a , jak opuszczasz strefę to sam cię przepisuje do następnej .No to przypał moim zdaniem. Nie wyobrażam sobie nie zapisywać sie wczesniej do strefy i logować dopiero po kursie taka jazda jest nie realna przy tej ilosci aut, no chyba ze jest ruch....potwierdzam będąc na pusto system sam loguje cię tam gdzie jesteś i z automatu przerzuca jak zmieniasz strefę - ale jak jedziesz z klientem o możesz wbić kursem do ... zanim tam jesteś. Tak samo nie ma giełdy - centrala po GPS-e przydziela zlecenia albo odrzuca bo nie ma auta - kierowca ie ma możliwości wyboru czy leci na WK czy nie. Wszystko ma plusy i minusy - jednym to pasuje innym nie - osobiście przekonałem się do autotematycznej zmiany stref ale giełda byłaby przydatna bardzo.

?

no i się dowiecie co to znaczą doloty a łatwość przyjęcia do sieci ograniczy się do posiadania wyłącznie smartfona

?

- 2013-09-14 04:51:29 Żal mi Was naprawdę. Cieszyć się z braku mozliwosci wcześniejszego zapisu i braku mozliwosci przepisania do luźniejszej bądź pustej strefy bez przejezdzania do niej. Nie wiem gdzie Ty widzisz w tym oszustwo możesz uzasadnić?! Zapytałem z ciekawości jezdze w sieci gdzie nie ma androida inigdy nie będzie.i sieci niedługo też już nie będzie! Ha,ha ha

?

,,,,,,,; - 2013-09-13 22:43:14 - 2013-09-13 19:28:13 Olaboga69 - 2013-09-13 11:57:21 ? - 2013-09-12 21:13:23 Prawda to panowie ze android uniemozliwia wczesniejszy zapis do strefy że mozna sie logowac dopiero jak wóz znajduje się w danej strefie?! Loguje automatycznie z GPS-a , jak opuszczasz strefę to sam cię przepisuje do następnej .No to przypał moim zdaniem. Nie wyobrażam sobie nie zapisywać sie wczesniej do strefy i logować dopiero po kursie taka jazda jest nie realna przy tej ilosci aut, no chyba ze jest ruch....No i dobrze, tacy oszuści jak ty stracą rację bytu.Ja tez jestem za tym aby GPS sam logował

,,,,,,,;

No to już wiesz dlaczego na parkingu przed budowanym Hiltonem stoi zawsze kilkadziesiąt aut. W sezonie zrobisz obrót 400-500zł, po odliczeniu wszystkich kosztów łącznie z ratą za auto wychodzi ok 3800-3900 PLN. Ale za to listopad-maj kilka razy ledwo uzbierałem na ZUS, abo, ratę.... Gdybym miał po raz drugi iść na Balice to na 100proc. bym nie poszedł. Podam przykład znajomego, kupil fure za 45.000 PLN, jak bedzie ją sprzedawał za powiedzmy 2 lata to weźmie mniej niż połowe (amortyzacja, TAXI itd.). Więc będzie musiał znowu dodać kupe kasy żeby jeździć...

do imbecyla

- 2013-09-13 11:01:03 - 2013-09-13 10:43:03 - 2013-09-13 01:56:26 Na lotnisko wystarczy mondeo mk4 , ogólnie wydaje mi się że nie byłaby aż taka kolejka na to lontisko jakby było tak źle , dostanie się tam graniczy z cudem . Moj znajomy który tam jeździ mówi o obrotach między 10-14 tys. zależy od miesiąca i farta. o jakich 14-tysiacach Ty mówisz ,nikt by nie brał auta na raty jakby tak rewelacyjnie było 4 miesiące i auto za gotówkę a nie skoda superb na wieloletnie ratya wiesz czym się różni obrót od zysku ? nauczucie się liczyć bo tu co poniektórzy mają problemy z liczeniem. 10-14k to samo słyszałem co do sezonu, kolejka jest b. długa jeszcze z pierwszej rekrutacji. airport od icara różni się tym że jest sztywna liczba aut, podczas gdy w ic przyjmują na pałę. Kolejna rzecz airport się będzie rozbudowywał a ic nie ma perspektyw.czlowieku (usunięte przez moderatora) zastanow sie co piszesz juz ci raz powiedzialem ze zrobic obrotu w krk 9000 do 10000 tys to jest totalny max zrozum(usunięte przez moderatora) ze masz tam tylko 15 dyzorow nic wiecej podziel sobie to i ile ci wyjdzie jak srednio zrobisz 600 zl za dyzur to jest bardzo dobry wynik co daje ci 9000 tys miesiecznie a 14 tys to bylo by prawie 1000 zl ddziennie czlowieku opanuj sie troche w opowiadaniu bajek czemu jest kolejka ??? a czemu byla kolejka do icaritasa no czemu bo ludzie nie wzieli kartki i olowka i nie policzyli wszystkiego tylko slyszac ze robia tam po 15000 tys obrotu szli jak baranki na rzez kazdy wie ze jest to nie realne ale 500 debilow uwierzylo w to co powiedzial pan prezes ktory powoli staje sie bardzo zamorznym czlowiekiem w przeciwienstwie do kierowcow rotacja w icar i w bangladeszu jest ogromna co do airport taxi nie bede ci dopisyal dokladnie jak to wyglada ale mam duza wiedze jak to jest sa rowni i rowniejsi wystarczy ze ci tyle powiem jesli sobie pierdniesz w zla strone albo o niewlasciwej porze nawet nikt sie nie bedzie fatygowal by sie z toba porzegnac dostaniesz maila ze to juz koniec mam informacje z pierwszej reki i nawet za 14000 tys obrotu nie chcialbym tam jezdzic tak samo jak w icarze za 15000 tys obrotu ponizej pewnego poziomu nigdy nie zejde pozdrawiam maciek

Olaboga69

?

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR