Tmsys Sp. z o.o.

Adres: Sołtysowska 12A lok. 4, 31-589 Kraków

NIP: 9452152144 REGON: 121393336 KRS: 0000370855

Tmsys Sp. z o.o.

Opinie o Tmsys Sp. z o.o.

Renata

Firma Tmsys chętnie chce podjąć współpracę z osobami zajmującymi się profesjonalnym tworzeniem grafiki, projektowaniem modeli 3D oraz wizualizacji komputerowych. Tutaj znajdziecie więcej informacji: http://www.tmsys.pl/kariera/ Co możecie powiedzieć na temat warunków zatrudnienia na tym stanowisku?

Specjalistka

Ja pracuję w TMSYS od 3 lat. W jakim charakterze szukasz pracy? Sprzedaż, projektowanie, marketing?

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne wieści na temat firmy Tmsys Sp. z o.o. w miejscowości Kraków. Czekamy na newsy od pracujących.

Zostaw opinię o Tmsys Sp. z o.o. - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tmsys Sp. z o.o.