Tmsys Sp. z o.o.
3 16 22 5 1
Takie tam Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Brałem udział w rekrutacji i już niby wszystko dogadane i dopięte na ostatni guzik a tu nagle że jednak nie ma zgody na stanowisko bo ktoś się pochorował i czakają na decyzję i tego typu tłumaczenia. Podsumowując to tylko stracony czas nie polecam.

PM Nowy wpis
@Takie tam

jakie stanowisko ?

TakNie1
Pytanie Nowy wpis

Ciężko jest w systemie 12/12 w Tmsys Sp. z o.o.? Ktoś coś?

P Nowy wpis
@Pytanie

Co konkretnie chciałbyś wiedzieć ?

P

W TMSYS pracuję już ponad 6 miesięcy. W dziale handlowym. Moje wynagrodzenie wraz z premią waha sie od 4,5 tys do 8 tys "na rękę" Wszystko w oparciu o umowę o prace. 8 godzinny dzień pracy. Oczywiście trzeba zasuwać i jest to głównie praca na telefonie ale można zarobić dobrą kasę. Atmosfera całkiem ok... Oczywiście przydałoby sie więcej przestrzeni i bardziej wygodna kuchnia, ale to raczej drobne mankamenty. Generalnie jeżeli chcesz zarabiać dobra kasę w normalnych warunkach to polecam. P

TakNie3

Mam wrażenie, że ten długi, negatywny komentarz pochodzi od osoby, której praca w TMSYS była pierwszą pracą w jej/jego karierze :) Pracowałem w różnych firmach i muszę przyznać, że warunki (finansowe oraz atmosfera) są świetne, oczywiście jeśli sobie na to zapracujesz (ale przecież pensja handlowca opiera się na premii, więc to oczywiste). Powiem w skrócie, jestem bardzo zadowolony z pracy, nie wiem skąd tyle negatywnych emocji, odnoszę wrażenie że z wyniku frustracji spowodowanej jakimś niepowodzeniem, być może podczas pracy. Co do szefostwa, jeśli nie mówi się o problemach, nie zostaną rozwiązane, więc polecam zawsze stawiać sprawę jasno jeśli jest coś na rzeczy. Nie spotkałem się z ignorowaniem ze strony przełożonych, ponieważ potrafię rozmawiać o tym, co mi leży na sercu :)

Tak6Nie2
Szczęśliwy nie pracujący w TM
@Pracownik

A ja mam wrażenie ze tego komentarza nie napisał pracownik ????????????.

@Szczęśliwy nie pracujący w TM

Rozgryzłeś mnie, jestem przypadkową osobą, która zobaczyła z daleka Banner TMSYS, pozdrawiam :) Nigdy nie pracowałem w TMSYS

Tak1Nie1
Ewa
@Pracownik

@Pracownik Dobrze, że nie ukrywasz swojego zadowolenia z pracy w firmie Tmsys Sp. z o.o.. Piszesz głównie o dobrej atmosferze i dobrych warunkach finansowych. Możesz nam przybliżyć ten temat? Premie mogą osiągnąć pułap całkiem dobrej pensji?

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
pracownik01

Jadowity i niemerytoryczny komentarz "anonima" świadczy przede wszystkim o niskim poziomie kultury osoby która go napisała. Ciekawe, ile musiała w takim razie pracować skoro ma aż tyle żalu i w jakich okolicznościach rozstać się z firmą...patrząc na język wypowiedzi można się domyśleć.

Tak3Nie
Ja
@pracownik01

Do pracownik i pracownik01 Ciekawe ile dostaliście za to chwalenie tej słabej firmy. Jeżeli firma jest Ok to nikt tu nie pisze ani zle ani dobrze .

Tak4Nie

Bardzo nieprofesjonalna firma, gdzie normą jest nierówne traktowanie pracowników. Niewiele się różni od callcenter, które idzie w kierunku korpo, ale jednak zostaje 30 lat w tyle i trochę słomy w butach zostało. Jeśli ma się szczęście i potrafi podlizywać, można się nieźle zakręcić i zarobić niezłe pieniądze. Dla ambitnych, którzy chcą się naprawdę czegoś nauczyć, nie mają znajomości i chcą być traktowani uczciwie, zdecydowanie odradzam. Nieustanny stres związany z targetem, straszenie zwolnieniem, ludzie na stanowiskach kierowniczych, często bez kompetencji do zarządzania, nie mówiąc o kulturze osobistej i kiepskich warunkach pracy – openspace - gdzie nikt nie szanuje przestrzeni innych a do tego notorycznie czuć, kto się kąpie tylko w sobotę. Kuchnia w której mieszczą się 3 osoby, a w biurze pracuje około 40. Atmosfera niby luźna, ale trzeba uważać co się do kogo mówi. Nie obowiązują tu żadne zasady, poza „są równi i równiejsi”. Duża rotacja pracowników. Jeśli umawiacie się na coś z szefami, lepiej mieć to od razu na papierze, bo przy następnej rozmowie zrobią z każdego wariata i zmienią warunki współpracy. Podwyżka po okresie próbnym? Zapomnij. Do tego wszystkiego biuro w miejscu, gdzie diabeł mówi dobranoc. Strona internetowa na niezłym poziomie, ale chwalenie się zespołem inżynierów, którzy znają swój produkt to grube nadużycie.

Tak29Nie1
Anonim

Coś mi się wydaje że nie jest to opinia kogoś z działu handlowego ...

Tak10Nie

Szef to jednak zawsze ma racje. Pozdrawiam

Tak8Nie
Jasne
@anonim

Nawet jeżeli reprezentuje poziom wsiowego głupka?

Tak2Nie
Tymon

Słyszałem sporo dobre o firmie i mam zamiar aplikować. Podpowiedzcie jak przebiega rekrutacja?

Tak1Nie
nowa
@Tymon

Wprawdzie byłam rekrutowana jakiś czas temu ale wiele się nie zmieniło. Miałam jedno spotkanie, rozmowa w dużej mierze dotyczyła mojego dotychczasowego doświadczenia. Dosyć dużo dowiedziałam się o firmie i o samym stanowisku. Info zwrotne dostałam po paru dniach. Od razu podpisałam umowę o pracę. Warto pójść na rozmowę, zawsze dowiesz się czegoś o firmie.

Tak1Nie1
handlowiec
Nazwa działu: Handlowy

Pracuję w TMSYS już 10 lat. Normalna firma, normalna praca i w większości normalni ludzie. Ci którym się chce, mogą zarobić całkiem dobrą kasę. To firma handlowa i zawsze są oczywiście targety i plany do realizacji, ale idą za tym dobre premie i bonusy. A jeżeli pracujesz jako inżynier wsparcia to raczej musisz i mozesz dużo się nauczyc. A dobre wynagrodzenie oczywiście do musisz sobie wynegocjować.

Tak1Nie2
Wendy

Porażka, ludzie bez wiedzy i wykształcenia udają specjalistów

Tak21Nie2
Renata

Firma Tmsys chętnie chce podjąć współpracę z osobami zajmującymi się profesjonalnym tworzeniem grafiki, projektowaniem modeli 3D oraz wizualizacji komputerowych. Tutaj znajdziecie więcej informacji: http://www.tmsys.pl/kariera/ Co możecie powiedzieć na temat warunków zatrudnienia na tym stanowisku?

Tak5Nie4

Tak7Nie
Specjalistka

Ja pracuję w TMSYS od 3 lat. W jakim charakterze szukasz pracy? Sprzedaż, projektowanie, marketing?

TakNie3

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne wieści na temat firmy Tmsys Sp. z o.o. w miejscowości Kraków. Czekamy na newsy od pracujących.

TakNie

Zostaw opinię o Tmsys Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie