counter
3 18 48 5 1
Odwiedziny

O, widać firma zainwestowała w usunięcie nieprzychylnych opinii na swój temat. Pakiet premium? Gratuluję inwestycji ☺️

Kulturalna opinia

Postaram się napisać kulturalną opinię, choć w przypadku podsumowania pracy w tym miejscu jest to bardzo trudne zadanie. Praca w tym miejscu to jeden z najgorszych epizodów w moim życiu. Zarząd kompletnie nie ma szacunku do pracowników. Organizowanie cyklicznych popijaw i dość ładna oprawa stron to tylko dobrze przemyślany popis. Natomiast podsycanie toksycznej atmosfery i intryg wśród pracowników, straszenie, wysyłanie obrazliwych treści w emailach: email na temat zatkania toalety przez kobiety, w którym grozi się poniesieniem przez nie kosztów awarii ogólnej kanalizacji zyskał miano legendy i jest sztandarowym przykładem absurdów w tej firmie. Kiedy myślę sobie, że coś w życiu mnie dziwi, wtedy przypominam sobie o tej wiadomości i szybko mi przechodzi. O obiecankach na rozmowach chyba nie trzeba się już wypowiadać. Czajniki w "kuchni" obrosły takim kamieniem, że warto robić sobie cykliczne badania wydolności nerek. Smród i duchota bo żal na klimatyzację. Bardzo duża rotacja pracowników, oprócz kilku protegowanych, którym zawsze będzie wiodło się tam dobrze, ponieważ potrafia donosić i przekazywać przydatne informacje. Warto po okresie próbnym przemyśleć, czy chce się stresować i tracić czas. Dobre miejsca pracy i kultura pracy istnieje: szukajcie a znajdziecie. Ale nie tutaj.

Anonim

Powiem wam, że pracuje w tmsys w innym oddziale i jestem bardzo zadowolona. Pieniądze spoko, wolne dostaje jeżeli potrzebuje. Praca może nie łatwa, stresująca ale wiedziałam że taki tryb pracy jest w tej firmie. Ja osobiście polecam

No chyba nie... Nowy wpis
@Anonim

Wyzysk, traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora)- to jest miara niełatwej i stresującej pracy? Przyjście do tej firmy jest opcją jak nie masz kasy i chcesz przeczekać - wystarczy sprawdzić jak często od Was ludzie odchodzą ;)

a Nowy wpis
@No chyba nie...

nie wiem jak w Krakowie, ale w innym oddziale jest naprawdę fajnie

Zuzanna Nowy wpis
@No chyba nie...

Cześć, a w jaki sposób według Ciebie pracownicy w Tmsysie są wyzyskiwani? Mógłbyś bardziej opisać i przytoczyć jakieś sytuacje?

Odwiedziny

Hehe
@Odwiedziny

Odwiedziny a dziwisz się? Prawda ma to do siebie że czasami bardzo boli :)

xd

słabo ale to prawda

Refleksyjny
@Odwiedziny

nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy opluwają miejsce swojej byłej lub obecnej pracy - nie pasuje, odejdź. To takie proste. Zastanawiam się też nad tym jakim trzeba być frustratem żeby po odejściu z pracy monitorować czy ktoś usunął opinie, czy nie. Skąd tyle złości, zajadłośic i nienawiści. Rozumiem, że to sposób usprawiedliwienia swojej miernoty przed samym sobą.

Hehe Nowy wpis
@Refleksyjny

No cóż, tego można nauczyć się od dwóch takich w akwarium ;)

Kulturalna opinia

Ewa
@Kulturalna opinia

Paulinka a jak tam w nowej pracy ?

kkoooda
@Ewa

Gosia, Magda, czy inna specjalistka od wizerunku, generalnie Wasza firma raczej nie cechuje się szacunkiem do pracowników. To jedno z najgorszych miejsc gdzie można trafić, jeżeli chcesz się rozwinąć lub coś osiągnąć...

Lol
@Ewa

Jeśli już komentujecie posty broniace firmę wykażcie się chociaz kreatywnością i minimalnym stopniem inteligencji.

Jan Paweł 2
@kkoooda

Brawo za rozszyfrowanie autorów, choć nie było to trudne. Przemawiasz jednak do nich zbyt mądrym językiem, nie dotrze.

In-Construct
Klient

Współpraca z firmą jak najbardziej na tak. Z panią Martą zawsze wszystko dopięte do końca. Kontakt, obsluga, formalności - bez zarzutu. Polecam firmę.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

lukaszwic
Klient

Zakupy szybko, sprawnie, w miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Agnieszkio dziękuję.

Marlena

@Kulturalna opinia pisząc cykliczne popijawy to chodzi o jakieś imprezy integracyjne?

początkująca

chciałabym się podzielić z Wami, bardzo złą opinią o tej firmie. Okłamują nie tylko pracowników, obiecując na start dobre warunki zatrudnienia ale też swoich Klientów. Stosują chwyty w normalnym świecie niedopuszczalne. NIestety nie polecam.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 148 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Żenada

Firma wysyła obraźliwe emaile do nowych pracodawców bylych pracowników, z innej domeny. Wstyd, hańba i brak komentarza...

Mimi
@Żenada

Brak słów, jak można tak traktować ludzi? Myślą, że są mądrzejsi, ale jak widać im nie wychodzi. Dziwić się, że opinia o firmie na mieście pożal się boże.

Czy można liczyć w Tmsys Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Pracjacy
@Pytanie

jest tylko pakiet PZU.

Co jaki okres czasu w Tmsys Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Odpowiedź
@Pytanie

Nigdy. W tej firmie na pytanie o podwyżkę, dostajesz tylko sarkastyczny uśmiech. Jeśli ktoś kiedykolwiek w tej firmie dostał chociaż 20 zł podwyżki, to chyba była to tylko zaległą należność za delegacje

Inzynier

niestety, muszę się zgodzić z wcześniejszymi komentarzami. Ludzie może z wyższym wykształceniem ale bez wiedzy. Do tego dochodzi kłamstwo a z kłamczuchami się nie pracuje.

Benek

@Odwiedziny Mam wrażenie, że dobre opinie o firmie bardzo drażnią konkurencję i zaczęli inspirować?

Oj tam oj tam
@Benek

Benek to nowa ksywa dla BMW?

Takie tam

Brałem udział w rekrutacji i już niby wszystko dogadane i dopięte na ostatni guzik a tu nagle że jednak nie ma zgody na stanowisko bo ktoś się pochorował i czakają na decyzję i tego typu tłumaczenia. Podsumowując to tylko stracony czas nie polecam.

PM
@Takie tam

jakie stanowisko ?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 552 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Tmsys Sp. z o.o.? Ktoś coś?

P

W TMSYS pracuję już ponad 6 miesięcy. W dziale handlowym. Moje wynagrodzenie wraz z premią waha sie od 4,5 tys do 8 tys "na rękę" Wszystko w oparciu o umowę o prace. 8 godzinny dzień pracy. Oczywiście trzeba zasuwać i jest to głównie praca na telefonie ale można zarobić dobrą kasę. Atmosfera całkiem ok... Oczywiście przydałoby sie więcej przestrzeni i bardziej wygodna kuchnia, ale to raczej drobne mankamenty. Generalnie jeżeli chcesz zarabiać dobra kasę w normalnych warunkach to polecam. P

Mam wrażenie, że ten długi, negatywny komentarz pochodzi od osoby, której praca w TMSYS była pierwszą pracą w jej/jego karierze :) Pracowałem w różnych firmach i muszę przyznać, że warunki (finansowe oraz atmosfera) są świetne, oczywiście jeśli sobie na to zapracujesz (ale przecież pensja handlowca opiera się na premii, więc to oczywiste). Powiem w skrócie, jestem bardzo zadowolony z pracy, nie wiem skąd tyle negatywnych emocji, odnoszę wrażenie że z wyniku frustracji spowodowanej jakimś niepowodzeniem, być może podczas pracy. Co do szefostwa, jeśli nie mówi się o problemach, nie zostaną rozwiązane, więc polecam zawsze stawiać sprawę jasno jeśli jest coś na rzeczy. Nie spotkałem się z ignorowaniem ze strony przełożonych, ponieważ potrafię rozmawiać o tym, co mi leży na sercu :)

Rozgryzłeś mnie, jestem przypadkową osobą, która zobaczyła z daleka Banner TMSYS, pozdrawiam :) Nigdy nie pracowałem w TMSYS

Ewa
@Pracownik

@Pracownik Dobrze, że nie ukrywasz swojego zadowolenia z pracy w firmie Tmsys Sp. z o.o.. Piszesz głównie o dobrej atmosferze i dobrych warunkach finansowych. Możesz nam przybliżyć ten temat? Premie mogą osiągnąć pułap całkiem dobrej pensji?

pracownik01

Jadowity i niemerytoryczny komentarz "anonima" świadczy przede wszystkim o niskim poziomie kultury osoby która go napisała. Ciekawe, ile musiała w takim razie pracować skoro ma aż tyle żalu i w jakich okolicznościach rozstać się z firmą...patrząc na język wypowiedzi można się domyśleć.

Ja
@pracownik01

Do pracownik i pracownik01 Ciekawe ile dostaliście za to chwalenie tej słabej firmy. Jeżeli firma jest Ok to nikt tu nie pisze ani zle ani dobrze .

Bardzo nieprofesjonalna firma, gdzie normą jest nierówne traktowanie pracowników. Niewiele się różni od callcenter, które idzie w kierunku korpo, ale jednak zostaje 30 lat w tyle i trochę słomy w butach zostało. Jeśli ma się szczęście i potrafi podlizywać, można się nieźle zakręcić i zarobić niezłe pieniądze. Dla ambitnych, którzy chcą się naprawdę czegoś nauczyć, nie mają znajomości i chcą być traktowani uczciwie, zdecydowanie odradzam. Nieustanny stres związany z targetem, straszenie zwolnieniem, ludzie na stanowiskach kierowniczych, często bez kompetencji do zarządzania, nie mówiąc o kulturze osobistej i kiepskich warunkach pracy – openspace - gdzie nikt nie szanuje przestrzeni innych a do tego notorycznie czuć, kto się kąpie tylko w sobotę. Kuchnia w której mieszczą się 3 osoby, a w biurze pracuje około 40. Atmosfera niby luźna, ale trzeba uważać co się do kogo mówi. Nie obowiązują tu żadne zasady, poza „są równi i równiejsi”. Duża rotacja pracowników. Jeśli umawiacie się na coś z szefami, lepiej mieć to od razu na papierze, bo przy następnej rozmowie zrobią z każdego wariata i zmienią warunki współpracy. Podwyżka po okresie próbnym? Zapomnij. Do tego wszystkiego biuro w miejscu, gdzie diabeł mówi dobranoc. Strona internetowa na niezłym poziomie, ale chwalenie się zespołem inżynierów, którzy znają swój produkt to grube nadużycie.

Anonim

Coś mi się wydaje że nie jest to opinia kogoś z działu handlowego ...

Szef to jednak zawsze ma racje. Pozdrawiam

Jasne
@anonim

Nawet jeżeli reprezentuje poziom wsiowego głupka?

Tymon

Słyszałem sporo dobre o firmie i mam zamiar aplikować. Podpowiedzcie jak przebiega rekrutacja?

nowa
@Tymon

Wprawdzie byłam rekrutowana jakiś czas temu ale wiele się nie zmieniło. Miałam jedno spotkanie, rozmowa w dużej mierze dotyczyła mojego dotychczasowego doświadczenia. Dosyć dużo dowiedziałam się o firmie i o samym stanowisku. Info zwrotne dostałam po paru dniach. Od razu podpisałam umowę o pracę. Warto pójść na rozmowę, zawsze dowiesz się czegoś o firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Tmsys Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tmsys Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Sołtysowska 12A lok. 4