Ovoo Sp. z o.o.

Kraków

Ovoo Sp. z o.o.

Opinie o Ovoo Sp. z o.o.

MJ

Byłem tam na rozmowie o prace na stanowisko Software Developer jakiś czas temu. Pojawiając się na miejscu Pani w kadrach dziwiła się że pojawiłem się punktualnie (sic!). Rozmowa była organizowana w kompletnie nieprofesjonalny sposób i trochę na 'wariackich papierach'. Rozmowa techniczna przeprowadzona była przez dwie osoby techniczne oraz przez właściciela firmy który dołączył do nas miedzy czasie. (na potrzeby postu będę od teraz kierownika firmy będę nazywał 'szef'). O ile osoby techniczne cechowały się dużą kulturą osobistą to szef okazał się szablonowym Januszem Biznesu, i zapewniam że jest to łagodne określenie w tym wypadku. Przedstawię kilka sytuacji: 1. Gdy nie znałem odpowiedzi na jakieś pytanie szef uśmiechał się pod nosem i nie szczędził drwiących komentarzy. 2. Gdy potrafiłem się wypowiedzieć i rozwinąć temat związany z Unit Testami szef zapytał pół szeptem siedzącą obok osobę techniczną czy on wie takie rzeczy, gdy ten mu odpowiedział że owszem, szef skomentował to słowami: "pfff... ja już nie muszę takich rzeczy wiedzieć". 3. Cały czas zajmował się rzeczami nie związanymi z pracą i zagadywał o te rzeczy osoby techniczne. Było to mocno rozpraszające zwłaszcza że zdarzało się to w czasie mojej wypowiedzi. Odpowiedziałem na jakieś 85% pytań z dziedzin które miałem wpisane w CV. Byłem wiele razy odpytywany z rzeczy których nie miałem w CV (większość z teleinformatyki) i tu pojawiało się zaskoczenie że tego nie wiem bo przecież mój obecny pracodawca to firma telekomunikacyjna. Wisienką na torcie było to co stało się po rozmowie technicznej, kiedy osoby techniczne wyszły z biura i zostałem sam na sam z szefem. Odbyła się wtedy między nami taka o to rozmowa: Szef: Pan pewnie będzie chciał umowę o prace. Ja: Będąc szczerym wolałbym B2B. Szef: Tak? To ile niby chciałby Pan mieć na to B2B. Ja: Wtedy szef wybuchną śmiechem. Nie pozostało mi nic innego jak opuścić lokal. Nikt się nie pofatygował by odprowadzić mnie do drzwi, za to szef odprowadził mnie śmiechem wychodząc za mną z biura i podążając do stojących nieopodal pracowników. Była to najgorsza rozmowa o pracę w moim życiu. Nie spotkałem się wcześniej z takim brakiem kultury. Gorąco NIE polecam.

MJ
@MJ 30.09.2018 22:10

W powyższym poście w dialogu ucięło mi wypowiedź. Powinno być: Ja: (podałem średnią kwotę dla osób z moim doświadczeniem)

Szukający pracy
@MJ 30.09.2018 22:20

Możesz napisać ile lat pracujesz, jakie masz doświadczenie i ile podałeś na rozmowie kwalifikacyjnej ?

Ktos

Tez bylem jakis czas temu na rozmowie. Rozmowa techniczna z programisa byla OK, rozmowa z szefem byla fatalna - spoznil sie i z pogarda i niechetnie zadawal jakies pytania. Zero odzewu - patrzac wstecz mozna powiedziec ze, dobrze ze sie nie odezwali.

Oczekujemy na aktualne informacje odnośnie firmy Ovoo Sp. z o.o. w miejscowości Kraków. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o pracę u nich, bo nie ma nowych komentarzy od Was!

Zostaw opinię o Ovoo Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ovoo Sp. z o.o.