Opinie o Tmsys Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tmsys Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tmsys Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tmsys Sp. z o.o. w Kraków

Jakie wartości są cenione w Tmsys Sp. z o.o.?

ludzkie, ceni się ludzi

Izabela
@pracownik

Czyli rozumiem że jeśli ktoś jest zaangażowany to może liczyć na dobra pensję?

zaniepokojony

Czy ktoś wie co się dzieje, że nagle tyle osób się zwalnia (lub są zwalniane)?

Okłamują pracowników.

pracownik 2
@pracownik

mnie nikt nigdy nie okłamał, może czegoś nie zrozumiałeś, może nie ogarniasz swoim intelektem i jedyne na co Cię stać to anonimowe szkalowanie Firmy? Probowałeś z kimś wyjaśnić sytuację?

@pracownik 2

Najpierw byłoby fajnie jakby w ogóle sprecyzował z czym dokładnie go okłamali, bo tak to wniosków można snuć wiele. Tylko pytanie czy w firmie w ogóle jest cokolwiek na czym byłaby potrzeba okłamywania?

Czy w Tmsys Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

xx

nie :)

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży w firmie Tmsys Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Przez ostatnie półtora roku pracowałem w jednym z krakowskich zespołów i wbrew poniższym opiniom, ja mam same ciepłe wspomnienia. Świetni ludzie, fantastyczna ekipa – zarówno w poważnych, zawodowych sprawach, jak i po godzinach. PM zawsze bardzo pomocna, wyrozumiała i wspierająca. Nie tylko w dobrych miesiącach, zakończonych wysokim wynikiem, ale również (a może przede wszystkim) wtedy, gdy coś nie zagrało i obrót nie zachwycał. Tak się złożyło, że miałem drobne problemy zdrowotne i tu także pełne zrozumienie i empatia. Gdy zgłosiłem zapotrzebowanie w zakresie sprzętu komputerowego, ekspresowe zamówienie i towar już za kilka dni czekał na biurku. W ciągu kilkunastu miesięcy byłem uczestnikiem paru wartościowych szkoleń wewnętrznych i jednego zewnętrznego. Pod względem finansowym również polecam. Pracując sumiennie i mając wyniki można liczyć na wysokie wynagrodzenie. Jednocześnie pragnę zdementować wcześniejsze komentarze odnośnie braku podwyżek – sam otrzymałem. Ze swojej strony gorąco polecam. Z wyzyskiem, straszeniem, czy toksyczną atmosferą się nie spotkałem. BTW kuchnia już wyremontowana ????

@Tomek

EDIT: BTW kuchnia już wyremontowana ;)

Zuzanna
@Tomek

Pisząc o ekipie w Tmsysie wspomniałeś również o 'po godzinach'. Czy w firmie można liczyć na jakieś wyjścia integracyjne? Chciałabym jeszcze dopytać o tę podwyżkę - jak Ci się udało ją otrzymać? Musiałeś się jakoś wykazać? Za co jest możliwe jej przyznanie?

@Zuzanna

wystarczy walczyć o sprzedaż, wtedy ni emysli się o podstawie bo premie są naprawde spore

Zuzanna
@abc

Mogę jeszcze dopytać o te premie? Jak duże one są?

@Zuzanna

niestety nie mogę podać kwot, ale powiem Ci, że wzrost jest spory jezeli sie starasz. Uwazam ze duzo wysilku wsadzac nie trzeba, ale jednak trzeba sie zaangazowac. Kwoty są porównywalne do dobrego stanowiska w corpo w Warszawie, spokojnie utrzymasz siebie i rodzinke z jednej wypłaty

Zenek

dzień dobry, firma bardzo słaba skoro mój negatywny post został usunięty. Warto też poszukać info na mieście. Istna tragedia. Ludzie zatrudnieniu tujat chwalą a na mieście wypowiadają sie w inny sposób. W śród Klientów też nie sa pozytywne komentarze. Niestety najczęściej negatywne z powodu braku wiedzy. No ale cóż jak zatrudnia się absolwentów, którzy nie rozumieją podstaw architektury czy Inżynierii

@Zenek

ja pracuje rok i jestem bardzo zadowolony z pracy

Czy pracownicy Tmsys Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

a

tak, czesto

Jakub
@a

I jak takie integracje wyglądają? To jakieś wyjścia do restauracji, czy wspólne wyjazdy w weekend? Jak często pracownicy Tmsys się integrują? I czy w zespole wszyscy dogadują się ze sobą jak należy, jak to oceniasz? :D

@Jakub

różnie, czasami wyjazd integracyjny np do hotelu, na koncert, do restaracji, jezdza tez pracownicy razem na gokarty, kina i inne wyjscia. Przez firme ostatnio był zorganizowany bardzo fajny koncert, a wczesniej impreza tematyczna z pokerem

Odwiedziny

O, widać firma zainwestowała w usunięcie nieprzychylnych opinii na swój temat. Pakiet premium? Gratuluję inwestycji ☺️

Hehe
@Odwiedziny

Odwiedziny a dziwisz się? Prawda ma to do siebie że czasami bardzo boli :)

xd

słabo ale to prawda

Refleksyjny
@Odwiedziny

nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy opluwają miejsce swojej byłej lub obecnej pracy - nie pasuje, odejdź. To takie proste. Zastanawiam się też nad tym jakim trzeba być frustratem żeby po odejściu z pracy monitorować czy ktoś usunął opinie, czy nie. Skąd tyle złości, zajadłośic i nienawiści. Rozumiem, że to sposób usprawiedliwienia swojej miernoty przed samym sobą.

Hehe
@Refleksyjny

No cóż, tego można nauczyć się od dwóch takich w akwarium ;)

Kulturalna opinia

Postaram się napisać kulturalną opinię, choć w przypadku podsumowania pracy w tym miejscu jest to bardzo trudne zadanie. Praca w tym miejscu to jeden z najgorszych epizodów w moim życiu. Zarząd kompletnie nie ma szacunku do pracowników. Organizowanie cyklicznych popijaw i dość ładna oprawa stron to tylko dobrze przemyślany popis. Natomiast podsycanie toksycznej atmosfery i intryg wśród pracowników, straszenie, wysyłanie obrazliwych treści w emailach: email na temat zatkania toalety przez kobiety, w którym grozi się poniesieniem przez nie kosztów awarii ogólnej kanalizacji zyskał miano legendy i jest sztandarowym przykładem absurdów w tej firmie. Kiedy myślę sobie, że coś w życiu mnie dziwi, wtedy przypominam sobie o tej wiadomości i szybko mi przechodzi. O obiecankach na rozmowach chyba nie trzeba się już wypowiadać. Czajniki w "kuchni" obrosły takim kamieniem, że warto robić sobie cykliczne badania wydolności nerek. Smród i duchota bo żal na klimatyzację. Bardzo duża rotacja pracowników, oprócz kilku protegowanych, którym zawsze będzie wiodło się tam dobrze, ponieważ potrafia donosić i przekazywać przydatne informacje. Warto po okresie próbnym przemyśleć, czy chce się stresować i tracić czas. Dobre miejsca pracy i kultura pracy istnieje: szukajcie a znajdziecie. Ale nie tutaj.

@Kulturalna opinia

Paulinka a jak tam w nowej pracy ?

kkoooda
@Ewa

Gosia, Magda, czy inna specjalistka od wizerunku, generalnie Wasza firma raczej nie cechuje się szacunkiem do pracowników. To jedno z najgorszych miejsc gdzie można trafić, jeżeli chcesz się rozwinąć lub coś osiągnąć...

Lol
@Ewa

Jeśli już komentujecie posty broniace firmę wykażcie się chociaz kreatywnością i minimalnym stopniem inteligencji.

Jan Paweł 2
@kkoooda

Brawo za rozszyfrowanie autorów, choć nie było to trudne. Przemawiasz jednak do nich zbyt mądrym językiem, nie dotrze.

In-Construct

Współpraca z firmą jak najbardziej na tak. Z panią Martą zawsze wszystko dopięte do końca. Kontakt, obsluga, formalności - bez zarzutu. Polecam firmę.

lukaszwic

Zakupy szybko, sprawnie, w miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Agnieszkio dziękuję.

Marlena

@Kulturalna opinia pisząc cykliczne popijawy to chodzi o jakieś imprezy integracyjne?

Żenada

Firma wysyła obraźliwe emaile do nowych pracodawców bylych pracowników, z innej domeny. Wstyd, hańba i brak komentarza...

Mimi
@Żenada

Brak słów, jak można tak traktować ludzi? Myślą, że są mądrzejsi, ale jak widać im nie wychodzi. Dziwić się, że opinia o firmie na mieście pożal się boże.

Czy można liczyć w Tmsys Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Pracjacy

jest tylko pakiet PZU.

Co jaki okres czasu w Tmsys Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Odpowiedź

Nigdy. W tej firmie na pytanie o podwyżkę, dostajesz tylko sarkastyczny uśmiech. Jeśli ktoś kiedykolwiek w tej firmie dostał chociaż 20 zł podwyżki, to chyba była to tylko zaległą należność za delegacje

Inzynier

niestety, muszę się zgodzić z wcześniejszymi komentarzami. Ludzie może z wyższym wykształceniem ale bez wiedzy. Do tego dochodzi kłamstwo a z kłamczuchami się nie pracuje.

Benek

@Odwiedziny Mam wrażenie, że dobre opinie o firmie bardzo drażnią konkurencję i zaczęli inspirować?

Oj tam oj tam
@Benek

Benek to nowa ksywa dla BMW?

Takie tam

Brałem udział w rekrutacji i już niby wszystko dogadane i dopięte na ostatni guzik a tu nagle że jednak nie ma zgody na stanowisko bo ktoś się pochorował i czakają na decyzję i tego typu tłumaczenia. Podsumowując to tylko stracony czas nie polecam.

PM
@Takie tam

jakie stanowisko ?

P

W TMSYS pracuję już ponad 6 miesięcy. W dziale handlowym. Moje wynagrodzenie wraz z premią waha sie od 4,5 tys do 8 tys "na rękę" Wszystko w oparciu o umowę o prace. 8 godzinny dzień pracy. Oczywiście trzeba zasuwać i jest to głównie praca na telefonie ale można zarobić dobrą kasę. Atmosfera całkiem ok... Oczywiście przydałoby sie więcej przestrzeni i bardziej wygodna kuchnia, ale to raczej drobne mankamenty. Generalnie jeżeli chcesz zarabiać dobra kasę w normalnych warunkach to polecam. P

Mam wrażenie, że ten długi, negatywny komentarz pochodzi od osoby, której praca w TMSYS była pierwszą pracą w jej/jego karierze :) Pracowałem w różnych firmach i muszę przyznać, że warunki (finansowe oraz atmosfera) są świetne, oczywiście jeśli sobie na to zapracujesz (ale przecież pensja handlowca opiera się na premii, więc to oczywiste). Powiem w skrócie, jestem bardzo zadowolony z pracy, nie wiem skąd tyle negatywnych emocji, odnoszę wrażenie że z wyniku frustracji spowodowanej jakimś niepowodzeniem, być może podczas pracy. Co do szefostwa, jeśli nie mówi się o problemach, nie zostaną rozwiązane, więc polecam zawsze stawiać sprawę jasno jeśli jest coś na rzeczy. Nie spotkałem się z ignorowaniem ze strony przełożonych, ponieważ potrafię rozmawiać o tym, co mi leży na sercu :)

Rozgryzłeś mnie, jestem przypadkową osobą, która zobaczyła z daleka Banner TMSYS, pozdrawiam :) Nigdy nie pracowałem w TMSYS

@Pracownik Dobrze, że nie ukrywasz swojego zadowolenia z pracy w firmie Tmsys Sp. z o.o.. Piszesz głównie o dobrej atmosferze i dobrych warunkach finansowych. Możesz nam przybliżyć ten temat? Premie mogą osiągnąć pułap całkiem dobrej pensji?

Zostaw merytoryczną opinię o Tmsys Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Tmsys Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tmsys Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tmsys Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tmsys Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Sołtysowska 12A lok. 4
    31-589 Kraków