Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

?

wawel - 2013-10-02 12:00:46 do wawelu nie przyszedł ani jeden (usunięte przez administratora) bo jest blokada przyjęć. wrocil tylko jeden co byl w wawelu a potem w icarze tzn wyplakal powrótakurat w wawelu obecnie jezdzi (z tych co znam) 3 kierowców z icara :-). Sam tam jeżdziłem przez chwilę :)

wawel

obserwator

- 2013-10-02 10:31:18 Nie wiem czy wiecie ale z Icaritasa odchodzi ostatnio multum chłopa po tym jak poszło w świat ze w Barbakanie radio grubo odzylo. Jest ich już grubo poniżej 500 a było ponad 600. Coś mi sie wydaję ze prezie srezie ratując swój biznes będą zmuszeni do wprowadzenia czasówki a wtedy jeśli nie będzie różnicy cenowej spadnie im ruch o 80% bo wielu klientów dzwoni po nich tylko dlatego ze taniej.kierowcy Icara odchodzą wszędzie gdzie się da - w Medze maja gigantyczną kolonie - na betonie mogliby Sienną w sobotnią noc obstawić do oporu, kilku wylądowało nawet w takich "starych" korpo jak Wawel i MPT !! W Icarze była lepsza jazda niż w innych sieciach ale to się skończyło - dzisiaj jeśli ktoś chce zarobić wiecej niż gdzie indziej jeżdżąc w Icarze to po uwzglednieniu wyższsychg kosztów musi (usunięte przez administratora) jak robokop - niektórzy mają taką sytuację, że zaciskają zęby i(usunięte przez administratora) ale dla kogoś kto chce w normalnych cywiliwozowanych warunkach bez stresu, że samochód rozpada się w oczach i co chwilę zmieniasz na nowy zarobić powiedzmy 3 koła na czystto - to dla takiej osoby Icar to jedna z Gorszych propozycji - większość osób w Icarze wyciąga na czysto pieniądze niczym nie odbiegające od tego co w innych sieciach sie zarabia a dzwigają cały garb - braku czasówki, zatręsienia zleceń po 10-12 zł, gów... klienteli, chorego systemu kar (!!) braku taryfy nocnej a co z atym wszystkim idzie gigantycznej ilości kilometrów i co oczywiste - ciągłej nieprzewrwanej obsługi samochodu, który zmieniasz wiecznie - jeden kupisz a po roku myślisz co następnego kupić bo za kolejny rok obecny samochód zacznie się rozpadać. Zresztą to było do przewidzenia - jeśli w danej sieci w pewnym momencie jest lepsza jazda niż gzdie indziej a uczciwie trzeba powiedzieć, że w ZIcarze kiedyś była lepsza to włąściciel odrazu czuje , ze może przyjąc kolejne 100,200 a może 400 samochodów - w wyniku tego on zarobi majątek a kierocy co maja zrobić w najgorszym wypadku mają taką jazdę jak gdzie indziej - ta sytuacja włąśnie nastała w Icarze - "paliwo" duzrj ilości zleceń rekompesujacych stawkę skończyło się bo ilość aut jest gigantyczna.

?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
x

baloo - 2013-10-02 03:02:52 Jeszcze troche wrócą dyżury w caritasireNie lepiej ogłosić że przyjmie bez abonamentu na 2 miechy albo osprzęt gratis ?(usunięte przez administratora).Taka nacja

-;

..jak zauwazyliście icarisrasy podnieśli stawkę na 1,98 to juz poczatek końca wreszczie wyrobnicy przejżeli na oczy i odchodzą za te głodowe stawki nie moga utrzymać rozpadających sie złomów bossy chcą ich zatrzymać i neca mamoną hihihihihi

hihihi

Płacz, lament i narzekania to najczęstsze reakcje icarusków na poranne kursy z okolic Węgrzc i Zielonek do Krakowa.To w ten sposób zarabiacie te kokosy? Żebrając o napiwek !? Przedwczoraj klientka powiedziała że ma już tego dosyć, bo skoro się coś nie opłaca to się tego nie robi, a jeżeli się opłaca to się nie narzeka do klienta wyłudzając dopłatę - bo korki.Jesteście żenujący!!!

Barbakan

Rok pracy w Icarze po psich stawkach 8000zł oszczędności odłożonych na koncie za cały rok ciężkiej tyry. Po 10 miesiącach w Barbakanie przy normalnych stawkach 34000 oszczędności przy obrocie 60000 (ok. 6 koła obrotu na miesiąc). Pozdrawiam ekonomiczych (usunięte przez administratora)

gre

fabie na taxe ty (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skończony jak tam chcesz zmiescic z tylu dwie dorosłe

?

Fabia jest za małym samochodem na taxi. jesli jeszcze włoźysz gaz do silniczka 1.4 to go szybko zamordujesz. Nie wspominajac ze butla zmniejszy i tak mała pojemnosc bagaźnika. Fabi.Mnie juz nic nie zdiwi widzac Fiata punto na taxi. Pamietaj źe wielkośc samochodu ma takźe wpływ na twój komfort wielogodzinnej pracy a nie tylko klienta

aa

Mariusz - 2013-09-18 21:31:41 Pytam poważnie więc prosiłbym o normalne odpowiedzi, mam okazję kupić z małym przebiegiem fabie kombi 1.4 w benzynie. Zastanawiam się czy aby nie za słabe i nie za małe na taxi ? ,jak z iloscią miejsca z tyłu?. Samochód z pewnej reki , dołożyłbym gaz i miałbym parę latek spokojnej jazdy.Po obecnych cenach taxi w Krakowie to to czy klient ma miejsca wystarczająco to jest ostatnią rzecza która mnie interesuję, Bierz to na czym będziesz w stanie najwięcej zarobić, a fabia nie jest złą opcją.

Mariusz

?

pracus - 2013-09-18 16:56:58 Ale narzekacie beznadziejni jesteście! Ja w Barbakanie w sierpniu za 480h pracy zrobilem 8000zł obrotu! Pan Stanisław był ze mnie dumny pogratulował mi!! :D a Wy tylko narzekacie i narzekacie! Hej hop hej hop do pracy by się szło!!! hahah , to tylko 16 godzin dziennie ! codziennie ! Ogólnie jakbys się nie opierdzielał tylko pracował po 20 to byś 9000 tys zrobił !

pracus

Mega

Kurs za 10zł w Medze i w Icarze podobno też staje się powoli dobrem luksusowym. Strasznie się pseudo klientela rozleniwia albo po prostu nas nie szanują bo kurs 20 letniej paniusi z Krowoderskiej 8 pod Bagatele to juz grube przecięcie. W Icarze kumpel miał z Os.Niepodległości 6 kl. ostatnia na Niepodległości 6 kl.1

Tao tao

W czym problem wgraj najnowszą automapę. Z drugiej strony jak jesteś świeźo po egzaminie z topo to pownieneś znaç ulice krk i poruszaç siè bezbłednie jak buszmeni z Mega bieda biznesu kursem za dychu

?

Mam kolege który przeszedł z Icara do Megi , po dwóch tygodniach podziękowałw medze , same podwózki po 7 zł, w Icarze to przynajmniej zjedziesz nawet z Wieliczki

?

Komisje miałem 6 razy nigdy nie zostałem ukarany , zawieszony byłem 2 razy za złe oklejenie auta , ale nie da się ukryć że jak klient prosi o paragon to masz stres że pojechałeś 300 metrów wiecej niż trzeba przeskoczyło o złotówke i teraz będzie komisja , to jest akurat prawdaa.

?

Nikt nie zmusza Cię do płacenia , odchodzisz i po problemie , jeżdze 3 lata żadnej kary nie zaplacielem jeszcze ;)

?

sęk w tym że to icar się przenosi do megi, wystarczy zobaczyć ile meg ma taksometr pod daszkiem przeciwsłonecznym :)

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR