Medica Hilfe

Kraków

Opinie o Medica Hilfe

Iwona

@Zocha a możesz dokładniej napisać - dlaczego dla ciebie wszystko jest Ok? To bardzo dobry znak, ale dla wielu osób, które rozważają taki krok w swoim zyciu - najważniejsze są konkrety.

Zocha

Ludziska jest ok ! płatne ok ! ja tam zadowolona jestem

Iwona

Dziękuje za odpowiedź @Zuzanna, tak jak pisałam, to bardzo istotna kwestia dla wyjeżdżających, dlatego dobrze znać odpowiedź od osoby, która zna się na temacie. Zapytam w takim razie jeszcze, jak ze znajomością języka?

Grażyna

Ja pracuje z nimi jakieś 2 lata , powiem jedna można liczyć na czas wypłata , ofert w zależności od upodobań naszych ( opiekunek ) starają się zapewnić opiekunce dobre miejsce pracy.

Iwona

To ważne @zuzanna za granicą, że można liczyć na wsparcie, tym bardziej jeśli słabo zna się język obcy. A jak wygląda kwestia zakwaterowania? To w wielu agencjach dość palący problem, więc na pewno inni wyjeżdżający byliby wdzięczni za aktualne informacje na ten temat.

Zuzanna
@Iwona 10.08.2017 14:09

zakwaterowanie zapewnia firma u podopiecznego Ja z czystym sumieniem Polecam

ADAM

Ja pracuje z nimi juz 4 rok - bez problemu wszystko można załatwić - wystarczy rozmawiać .

Zuzanna

Witam ja podjęłam z nimi współpracę - daja szansę osobą z słabym niemieckim wspierają dzwonią - Ja juz poleciłam kilki osoba - skorzystały z pracy i zadowoleni . Polecam

Basia Basia

Ja z nimi pracuje jestem zadowolona , Miałam problem rodzinny musiałam zjechać na 2 tygodnie szybko sprawnie załatwili zastępstwo wróciłam dalej pracuje . Polecam jak ktoś potrzebuje pracy . Rzetelni !

Danka

Rzetelna firma pracuję z nimi już 2 rok pieniądze na czas Moje znajome tez pracują POLECAM

Henryk2724

Tak to jest jak się nie sprawdza, że pakuje się do jakiejś firmy zamiast do agencji zatrudnienia. W/g NIP-ów, które znalazłem w Internecie nie figurują w rejestrze(KRAZ). ( usunięte przez administratora )

Iwona

@KASKA rozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w firmie. Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w Medica Hilfe oraz możliwościach rozwoju.

KASKA
@Iwona 17.03.2017 15:59
Pracujesz obecnie za pośrednictwem Medica Hilfe? Chętnie dowiemy się na temat Twoich doświadczeń ze współpracy z firmą....

Ja pracuję z nimi juz 3 rok i jestem zadowolona ,k wiadomo raz sa cieższe prace raz lżejsze ale jesli cos sie dzieje z pienązkami szef osobiscie dzowni i tłumaczy przeprasza ze jest taka sytuacja - choc zdzarza się to bardzo rzdako obieca to dotrzymuja słowa ja moge ta fimę z czystym sumieniem polecić . Wspierają na duchu , pomagaja w załatwianiu jak coś sę dzieje

Monika23

Oszuści nie płacą na czas ja pytam gdzie Pani Wiesławy wyplata ..... a straszyc sądem to mozecie ale chyba sie w nin spotkamy bo nikt nie bedzie za darmo pracował

Margot

Nie polecam. Oszukują nie wypłacaja pieniędzy..Każą myć okna po piwnicach choć nie ma tego w umowie jak również pracować w ogrodzie. Liczy się dla nich tylko klient niemiecki a opiekunki są tylko tanią siłą roboczą bez prawa głosu. Jeżeli się opiekunka odzywa to ma niewypłacone pieniądze i jest zastraszana że trafi na czarną listę. !!!!! Omijać z daleka taką firmę !!!!!

Margot

mrau

A wiadomo czy niedługo pokaże się u nich jakiekolwiek ogłoszenie pracy? Zależy mi na tym, żeby podjąć u nich zatrudnienie, zwłaszcza, że umowa jest w pełni respektowana, to dobry znak w dzisiejszych czasach. Ważne że dbają o benefity socjalne do zarobków.

Zarząd Medica Hilfe

Odpowiedz dla pana (usunięte przez administratora) : Panie Piotrze Kęsicki. Nadal jest Pan arogancki i Pana wpis sam pokazuje jakim człowiekiem Pan jest. Wykonywał Pan dla nas zlecenie bardzo krótko , Pana arogancja spowodowała ,że rodzina niemiecka , koordynator który pracuje dla nas na terenie Niemiec oraz nasza firma nie była w stanie nadal tolerować Pana zachowania. Dlatego na Pana miejsce przyjechał Pan Daniel , którym skutecznie Pan manipulował. Mimo iż nasza firma dwukrotnie zorganizowała Panu przejazd za który musieliśmy zapłacić. W swojej arogancji nie chciał Pan opuścić miejsca zlecenia. Nie przyjmował Pan do wiadomości ,że już nikt nie chce z Panem pracować. Okazało się ,że Pan i Pan Daniel byliście razem u pacjenta. Pan Daniel bez naszej zgody sam wyjechał i nie powiadomił nas o zostawieniu pacjenta- potraktowaliśmy to jako samowolne opuszczenie miejsca zlecenia. Pan mimo iż umowa była zerwana został u pacjenta i nadal go terroryzował. W końcu po tym jak opiekunka prawna pacjenta poprosiła nas o poinformowanie Pana ,że jeżeli Pan nie wyjedzie będą zmuszeni wezwać policję opuścił Pan miejsce zlecenia. Posiadamy imienne rachunki na Pana nazwisko za przewozy z których Pan w swojej arogancji nie skorzystał . Poza tym otrzymał Pan wynagrodzenie , chociaż na podstawie umowy za nieprawidłowe wykonanie zlecenia nie powinien Pan otrzymać żadnego wynagrodzenia. W tym momencie podajemy Pana do sądu ,za psucie marki firmy i obelżywe nazwanie szefa firmy. mamy wszelkie rachunki , wpłaty jakie weszły na Pana konto , złe opinie rodziny oraz koordynatora. Panie Danielu nie wiemy , czy Pan upoważnił Pana Gęsickiego do takiego wpisu. Jeżeli Pan nie wie bo jest Pan jeszcze bardzo młodą osobą i nie ma Pan dużego doświadczenia w opiece to proszę pamiętać o tym ,że jest to praca bardzo odpowiedzialna i nie można opuszczać samowolnie miejsca zlecenia . Proszę zapamiętać ,że pieniądze wypłaca Panu zleceniodawca a nie doradca , który nie może pogodzić się z tym ,że nikt nie jest zadowolony z jego pracy. Panie Gęsicki , kłamie Pan ,że nie dostał Pan umowy . Dostał ją pan pocztą oraz mailowo - na to też mamy potwierdzenia. Poza tym dla Pana wiadomości umowa zlecenie jest umową cywilno prawną i może w świetle prawa być zawarta też ustnie. najważniejsze jest zgłoszenie Pana do odpowiednich instytucji . Zarząd Medica- Hilfe

kasia

Nie polecam ,miałam wyjechać z tą firmą ,przedstawiono mi ofertę na którą się zgodziłam i datę wyjazdu ,dwa dni przed terminem dzwonię do firmy tam mi odpowiadają ,że to jest nieaktualne bez wcześniejszego powiadomienia mnie choćby telefonicznie ,wyjechałam z inną firmą jestem zadowolona ,tak nie postępują firmy liczące się ze swoim przyszłym pracownikiem

gość

Zgadza się miła obsługa .ale co miesiąc trzeba sprawdzać czy wypłata się zgadza bo często są pomyłki, za polecenie kogoś to nie można się doprosić pieniędzy brak karty ubezpieczeniowej no i marne składki odprowadzane

Gośc 1
@gość 19.02.2016 11:25

Z tego co słyszałam to składki sa juz podnoszone , karty wiem ze nie ktore panie maja niestety trochę trwa to ale moja znajoma jest bardzo zadowolona i sama chcę z nimi jechać jak skończe prace z obecna firmą

opiekunka-świdnik

Niemieckie umowy? Możesz coś więcej powiedzieć? Bo mi o takich nie mówili jak z nimi rozmawiałam...

agasik28

Ja też pracuję w tej Firmie i jestem bardzo zadowolona.Miła obsługa ze strony kadr,troszczą się o pracownika a w razie potrzeby udzielają dobrych porad.Polecam

Aska

Ja Pracuje jestem zadowolona, miła obsługa , rzetelna , i z czystym sumieniem mogę polecić wam ta firmę

oszukana

Nie polecam nie wypłacają jak najdalej jeśli chcesz mieć problem to zastanów się

Kryśka

Pracuje w tej Firmie od roku jestem zadowolona , wszystko zawsze do wyjaśnienia ,można się dogadać tylko trzeba chcieć - Ja z czystym sumieniem Polecam

ania
@Kryśka 29.06.2015 15:25

dokladnie trzeba chciec sie dogadac.ale niewszyscy tak robia ipozniej klody pod nogami!!

Bonia

OSTRZEGAM!!!Ządajcie wszystkich ustaleń "słownych",żeby były na piśmie!!!Ja im głupia zaufałam i wypłacili mi tylko to co w umowie czyli "dietę delegacyjną" chociaż Firma zapewniła mnie "słownie",że zapłaci mi 100% diety delegacyjnej za dwa dni Świąt Wielkanocnych plus 50euro "BONUS" za to,że zdecydowałam się zostać dłużej.NIE ZAPŁACILI!!!I jeszcze próbowali mi wmówić,że niby działałam coś przeciwko nim....NIE POLECAM

Bonia
@Medica Hilfe 23.07.2015 15:25
Wynagrodzenie nie jest wypłacone wówczas gdy opiekunka podtruwa pacjenta, nie wywiązuje sie z pracy , rodzina jest nie zadowolo...

No cóż....Najpierw NIBY chciałam odebrać rodzinę Medice,potem co za FANTAZJA tej firmy!!!Oczewiście ostrożnie i bezosobowo Medika pisze o PODTRUWANIU pacjęta ŻENADA-dobrze ,że mam opinię od rodziny w której wyrażnie piszą,że czekają aż wrócę.Szanowna Mediko-może raczej skup się na wydawaniu karty EKUZ dla wszystkich opiekunów a nie zajmuj się bezpodstawnymi oszczerstwami.

NIKI MIKI
@Medica Hilfe 23.07.2015 15:25

JA MIALAM W ZESZLYM ROKU TAKI PRZYPADEK JAK PISZE WASZA FIRMA. OTORZ ZLE "PRACOWAŁAM" "RODZINA" BO TO BYLA TYLKO OSOBA KTORA MIALA ODPOWIEDZIALNOSC ZA BABCIE, I NIEMKA BABKA Z SOCJALA. DLA MNIE TO BYLO WYJASNIONE TAK. OBCIELISMY DLA PANI Z WYPLATY 100 EURO BO "RODZINA NIEMIECKA" NIE ZAPŁACIŁA NAM ZA PANI PRACĘ. OD KOORDYNATORKI DOWIEDZIALAM SIE ZE OSOBA KTORA PRZYJECHALA PO MNIE I BYLA TAM CHYBA TYLKO 2 TYG. TEZ NIE MA OD "RODZINY NIEMIECKIEJ " ZAPŁACONE. TAK NAPRAWDE GDYBY "RODZINA NIEMIECKA" NIE ZAPŁACIŁA TO PODEJRZEWAM ,ZE MI AGENCJA TEZ NIC NIE ZAPŁACIŁABY. A TE OBCIECIE W KWOCIE 100 EURO TO FIRMA UCIEŁA DLA SIEBIE. WCZESNIEJ FIRMA OBIECALA MI 100 EURO ZA CIEŻKIE WARUNKI MIESZKANIOWE W INNYM MIEJSCU Z KTOREGO PRZEJECHAŁAM NA TĘ WŁAŚNIE MIEJSCE. TA FIRMA TO PROFESSIONAL CARE 24 I TEZ RADZĘ UWAŻAĆ. OSZUKUJĄ WSZYSTKICH. KAZDEMU COĆ TAM OBETNĄ Z WYPŁATY. JAKBY FIRMA BYLA RZETELNA TO LUDZIE NIE PISALI BY TAKICH RZECZY. JA TEZ JAK TO STWIERDZILA KOORDYNATORKA BEDE POCIAGNIETA DO SPRAWY W SADZIE BO "RODZINA " NIE CHCE ZAPŁACIĆ.

arunia

zarobki ok 1100 euro a nie 1700. platnosci 20 nast. miesiaca a nie jak w innych firmach 10. niedoplacaja , nieterminowi. w sumie ostrzegam... z daleka od nich.

do-reni

skoro słyszałaś coś -to podziel się ....

renia

haha dobra firma....dla kogo..właśnie słyszałam od koleżanek .wstyd...pozdrawiam...dobrą firme

Grażyna

Witam pracuję w tej firmie już 7 miesiąc i podzielam opinie koleżanek .Firma dobra i rzetelna warta polecenia.Pozdrawiam

bkll

Firma godna polecenia.Wyjechalam z ta firma pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona mila obsluga opieka podczas pobytu za granica wszystko OK.POLECAM!!

@bkll 23.11.2014 14:55

I TAK WYJECHALAM 6 RAZ Z MEDICA I POTWIERDZAM WCZESNIEJSZA WYPOWIEDZ NIC SIE NIE ZMIENILO JEST OK POLECAM SUMIENNYM PRACOWNIKOM POZDRAWIAM!!!

@bkll 23.11.2014 14:55

Opiekunka

Bardzo dobra firma rzetelna miła obsługa z czystym sumieniem mogę polecić wam ta firmę

Zostaw opinię o Medica Hilfe - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medica Hilfe