Opinie o ICAR w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ICAR. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ICAR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

Pawel

A ja od 6 do 14 wczoraj zarobiłem 98zl jest gorzej niż tragedia jak odlicze paliwo i resztę kosztów to się okaże że będę musiał dołożyć a ty kolego co chcesz jeździć za 1 zł możesz również dobrze jeździć za darmo jesli jesteś masochista i będziesz darmowa reklama Icara ale ja tu jestem żeby pracować i zarabiać niestety już szukam innej pracy bo jest tragedia

Anna i Michał Kraków
Klient

Zgłosiłam dziś skargę. Zobaczymy co poradzą... Witam, chcielibyśmy zgłosić skargę na Pana prowadzącego zamówioną przez nas taksówkę. Została ona zamówiona z numeru : 500-160-221 (na hasło Michał) około godziny 18:45. Kurs miał odbyć się z parkingu Wita Stwosza (postój taxi). Zostało zamówione auto marki Skoda Octavia kombi (srebrna). Kierowca nie stawił się na to miejsce - wyznaczył ul. Bosacką 9. Pomijamy deszcz i słabą słyszalność na co chyba trzeba wziąć poprawkę, komentarz Pana, gdy już go znaleźliśmy (że jeździł i czekał na nas 10 minut), Pan był arogancki, chamski i dyskutował całą drogę kręcąc głową jak tak mogliśmy szukać (pasażer nie ma obowiązku znać topografii miasta, zamawia taxi w dane i dozwolone miejsce, jedzie i płaci i nie takie cyrki i komentarze. Że pada (można w taką pogodę nie wyjeżdżać, że mamy szybko drzwi zamykać bo napada do samochodu). Dość często korzystamy z usług Państwa firmy, ale takiej sytuacji jeszcze nie mieliśmy. Pan najwyraźniej pozjadał wszystkie rozumy i minął się z powołaniem. Takich usług i takich kierowców prosimy nam więcej nie przysyłać. Nie życzymy sobie takiego traktowania. Łaski nie potrzebujemy!!!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w ICAR?

Kris Nowy wpis
Klient

Zamówiłem taxi Icar w Krakowie w sobotę 10.12.22 przyjechał jakiś RZĄCH w którym tak śmierdziało papierochami że dusiłem się aż do Skawina,na pytanie dlaczego odpowiedział bo tak, nie polecam tej firmy!!!!!!!!!

Joanna Nowy wpis
 Problem

Dramat..nie mogłam połączyć z moim miastem , ani aplikacją, ani telefonicznie..połączyłam się z Krakowem i poprosiłam o połączenie z moim miastem, w odpowiedzi od pani usłyszałam, że to jest prośba "JAKBYM CHCIAŁA TELEFON Do Matki (TEJ PANI") nie polecam ????

Czy firma ICAR udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Nostromo Nowy wpis
@Pytanie

Dostaniesz pożyczkę pod zastaw mieszkania.Nastepna zimą pod mostem.

logo firmy Operator Kotwiarki
(12 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Mikołaj
Klient

Kierowca srebnego VW Passat w kombi o numerze rejestracyjnym KBR3U07 nie zna przepisów ruchu drogowego, nie ustępuję pierwszeństwa. Codziennie jeżdże al. Trzech Wieszczów i drugi raz jestem świadkiem lamania przepisów i narażania na kolizje innych uczęstników ruchu drogowego.

Andrzej
Klient

W dniu 11.11.2022 o godzinie 22:56 zamówiłem telefonicznie taksówkę na adres Kraków ul. Budryka 4 z planowym końcem kursu - Dworzec PKP Kraków Główny. Kurs jak i zachowanie kierowcy było okej, natomiast kwota którą podał kierowca ( 45 pln) , jest już nie do przyjęcia. Zapytałem Pana kierowcę dlaczego aż tyle, skoro o godzinie 19:00 za przejazd PKP - Budryka 4 zapłaciłem 21 pln. Kierowca argumentował, iż cena jest wyższa, ponieważ obowiązuje taryfa nocna i jest święto . Zapłaciłem kierowcy, jednocześnie uprzedzając, że po powrocie do domu skontaktuję się z centralą Icara, co zresztą uczyniłem 12.11. o godzinie 13:51. Opisałem sytuację i poprosiłem dyspozytorkę o wycenę, podając adresy oraz datę i godzinę realizacji kursu. Dyspozytorka wyceniła kurs na kwotę 26 pln! "Dzięki" takim kierowcom korporacja traci klientów. Sprawa zgłoszona do centrali Icara.

Anna i Michał Kraków

Gekon
@Anna i Michał Kraków

Zgadzam sie ze hamstwa i braku kultury nie można tolerować . Na Wita Stwosza nie ma postoju taxi . Najbliższy jest na Bosackiej . Na Wita Stwosza można zamówic taxi jedynie na kiss&ride .

Andrzej
@Anna i Michał Kraków

Arogancja oraz chamstwo to ostatnie czego należy oczekiwać od osób świadczących usługę przewozu osób. Zadowolony klient wraca, niezadowolony - nie.

Pawel

Michał
@Pawel

Zacznij jeździć na aplikacjach bolt, fn. Ja po pracy od 16 do 20tej mam 70-100zl na czysto tj po odliczeniu 20%prowizji i gazu.

jorgemil
@Michał

To dobry zarobek .A napisz czy to prawda że teraz chwilowo nie przyjmuję do bolta.

Michał
@jorgemil

Podobno nie przyjmują nowych kierowców do czasu zakończenia pandemi żeby Ci co już jeżdżą mieli zarobek. Tak poszła informacja z Bolta. Do FN można się zarejestrować ale jak nie okleisz auta to kursów prawie zero.

Mateee
@Michał

Z kogutem icarowskim ? Częste są kontrole ??

Jajcarek
@Michał

Nie kłam pinokio, nie kłam... Już w temacie 20% kłamiesz. BOLT ma wyższą prowizję. Średnio jesteś w stanie zrobić dwa zlecenia na godzinę i to przy dobrych wiatrach. No 3 jak będą krótkie i Ci się pofarci kurs za kursem. Średni kurs bolt to 12 zł. Za 4 godziny o których piszesz zrobisz max 100 zł obrotu. Minus prowizja BOLT 22, albo nawet 23% = max. 78,00 zł Minus paliwo - w BOLCIE 100 zł obrotu to ok 80km przejechanych wraz z dojazdami a więc za paliwo dasz ok. 15zł. Na czysto po 4 godzinach kręcenia w korkach po mieście masz 63zł. Czyli 15,75zł/h brutto. I teraz od tego karta podatkowa, ZUS i amortyzacja auta! Nic tylko pogratulować biznesu ;-) HAHAHA Skąd Wy się bierzecie ekonomiczni geniusze? A no i jeszcze 5,50 tygodniowo za ekasę fiskalną ;-)

Bo jest rzetelna i prawdziwa.
@Jajcarek

J. W.

Wyjście
@Pawel

To weźcie zmieńcie pracę na bardz8ej ambitną a później narzekajcie jak jest źle

On
@Jajcarek

I przez takich geniuszy (januszy) w tym kraju jest taka padaka.. ludzie weźcie wyciągnięcie z kieszeni swoje ambicje i honor bo tylko najwięksi życiowi nieudacznicy jeżdżą złotówą! Ale jak to mówią k**wy bez honoru...

Były

Czy Ikar jeszcze przędzie?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w ICAR?

Gall anonim

Do abonamentu wliczają kursy anulowane, tzw miny. To jest chore

Dzastin
 Problem

Moim zadaniem nie powinni naliczac jak jada po klijenta

Zuza
@Dzastin

Najlepiej za darmo niech jeżdżą :)

2,80/4,20

haloooooo kierowcy Ubera , haaallloooooooooo biuro Ubera czy można prosić o komentarz ??? prosi zły i nieuczciwy w opini wielu klientów beton ale posiadający licencję, kasę, taksometr oraz płacący ZUS, PIT oraz VAT czego nie lubi ale musi bo tak mówią przepisy.

Juju
@2,80/4,20

To jakaś dziwna opinia...

Andrew
Kandydat

Witam wszystkich, planuje rozpocząć przygodę z taxi. Jak to wygląda dokładnie, są kursy przy tej pandemii? Icarów widze masę jeżdżą tam i spowrotem więc stad moja decyzja. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jak się pracuje z ludźmi z ICAR?

Wiki

Dziękuję
@Wiki

Dziękuję za istotną informację

Tragedia

Znowu kolejny dzień w icarze. Od 6 rano do 13:30 105 zł utargu. Coraz gorzej!!!

Kłamczucha
@Tragedia

Trzeba było jeździć a nie siedzieć z kolegami na pogaduszkach, mam wrażenie jesteś nie w pełni sprawny umysłowo

Ha
@Kłamczucha

Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem. To Twój umysł wymaga jakiegoś resetu.

Tragedia
@Kłamczucha

Nie obrażaj prostaku. Jedyny sposób aby coś ugrać co???

Ja
@Tragedia

Panie zdradź tajemnicę na jakich rejonach się logowales, że aż tyle ujezdziles. Piękna kwota ponad 100 zł za dniówkę.

Pasażer
@Tragedia

Jeżeli nadal taksówki będą brudne, śmierdzące a kierowcy aroganccy to utarg będzie jeszcze niższy gdyż właśnie rezygnuje z rodziną z usług tej sieci !

Piotrek

Ta firmą to dramat pozytywne opinie są podstawione niby tak pięknie opowiadają że będzie a potem się okazuje że lepiej iść do pracy na etat gdzieś na magazyn czy do biedronki

Czy w ICAR zatrudniani są obcokrajowcy?

Mazda66
Klient

Tak apropo szuKam od 40 min waszego tel. I nici z tego fatalna sprawa tak że na stałe rezygnuje z waszych usług

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ICAR?

Zobacz opinie na temat firmy ICAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

Kandydaci do pracy w ICAR napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
ICAR