Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

olo

gorszy - 2013-09-05 05:56:50 bo przyjmują na potęgę każdego jak popadnie byle 5 stóweczek przytulić a jest nas już po prostu ZA DUŻO!. To trzeba zwolnić prezesów ;)

gorszy

zły icarowiec

barbi - 2013-09-04 19:16:00 sprawdzał? - 2013-09-04 06:05:54 Podjechał do mnie wczoraj, mój były kolega z barbachłamu - wiecie, taka sprzedajna dziwka jeżdżąca dzisiaj w icarze i pyta mnie jak tam ruch, bo u niego teraz jakoś kiepsko i w ogóle zaczyna się koleś wyżalać.Rzeczywiście tak płaczecie za studenciakami,czy gość mnie tylko sprawdzał?Czułem do siebie obrzydzenie, że w ogóle z nim rozmawiam i zarzekałem się że nigdy tego nie zrobię, bo gardzę tymi sprzedawczykami. Hm,rzeczywiście jakby mniej tego szmaciarstwa na mieście, a więcej śpi po krzakach pochowane :) A ty [usunięte przez moderatora] komu dałeś [usunięte przez moderatora] medze??Niestety mówił prawdę. W icarze jeżdżę od początku i tak źle jeszcze nie było.

woz asenizacyjny

To trochę,które wydaje Ci się,że zarobisz w tych wozach asenizacyjnych oddasz wkrótce z nawiązką mechanikom,a trochę póżniej lekarzom,a opinia o Twojej działalności będzie się ciągnęła jak smród za wozem jeżdżącym w sieci pachnącej inaczej !

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-learning Content Creator

hehehehe.Idź do icara.Niebawem rozpoczynają się dwa kilkutygodniowe remonty : Most Kotlarski i estakada na Opolskiej więc będziesz miał okazję postać w korkach za darmoszkę :) Jak do tego dołożyć zwężenie na 29-go listopada od Warszawy, to można boki zrywać patrząc na miny ekonomicznych imbecyli stojących bez czasówki w miejscu i spalających paliwo gdy taksometr ani drgnie.Patrz na rozmowie wstępnej w oczy preziom szmatowozów, a oni sprawią, że uwierzysz w opłacalność prowadzenia działalności charytatywnej.

?

Czytam te wszystkie wypowiedzi, włos staje na głowie jak wszyscy sa zawistni, kończe kurs ide na egzamin i co dalej...ktos pisze że na Pawiej betony łeb urwa jak wjedziesz..smieszy mnie to ale niech bedzie, dalej ktos pisze jak to kicha u niego w sieci , chcąc iśc do sieci gfdzie jest przyzwoicie nie przyjma, więc????pozostaje Icar albo Mega tam przyjma i na poczatek coś zarobie a nie droga prób i błedów bedę dokładał do interesu..mam posłychac innych i pluc na Icar bądz Mee i dokładac do interesu ...może ktoś podsunie lepsze rozwiązanie...

sprawdzał?

Podjechał do mnie wczoraj, mój były kolega z barbachłamu - wiecie, taka sprzedajna [usunięte przez moderatora]jeżdżąca dzisiaj w icarze i pyta mnie jak tam ruch, bo u niego teraz jakoś kiepsko i w ogóle zaczyna się koleś wyżalać.Rzeczywiście tak płaczecie za studenciakami,czy gość mnie tylko sprawdzał?Czułem do siebie obrzydzenie, że w ogóle z nim rozmawiam i zarzekałem się że nigdy tego nie zrobię, bo gardzę tymi sprzedawczykami. Hm,rzeczywiście jakby mniej tego szmaciarstwa na mieście, a więcej śpi po krzakach pochowane :)

nie do wiary......

woz asenizacyjny - 2013-09-01 18:57:59 Jak sie jezdzi wozem asenizacyjnym to trudno wymagac takich samych zachowan i przepisow jak w taksowkachdobre dobre woz asenizacyjny szczeze powiedziawszy nie wiedzialem co to jest ale zobaczylem na wikipedie i wszystko zrozumialem ha ha ha nie do wiary

woz asenizacyjny

dociekliwy

nie wiem czy koledzy wiedza ale firma icar lamie regulamin pracy taksowkarza ktory mowi ze jesli wynajme taksowke i zaplace za czas oczekiwania taksowka nie ma prawa odjechac mysle ze zapis ze icar moze tylko 10 minut czekac na klienta jest niezgodny z prawem ja sobie chce wynajac taksowke by np poczekala na mnie pol godziny a zalezy mi potem zeby zdarzyc place kwote jaka jest na paragonie wiec jakim prawem kierowca moze mi odjechac to jest jawne lamanie regulaminu oraz jest to podstawa do naruszenia warunkow licencji z urzedu miasta trzeba sie tym zainteresowac i wyslac zapytanie do urzedu miasta czy takie dzialanie jest legalne ze mimo wszystko ze ja chce potem dalej kontynuowac kurs taksowkarz po 10 minutach odjezdza sobie sam bez mojej woli ciekawe to jest

paweł
@dociekliwy

to nie jest łamanie regulaminu ale łamanie ustawy o transporcie drogowym i uchwały rady miasta. jesli masz zapisane czasówka 0 zł to nie masz prawa naliczyc tej opłaty (usunięte przez admnistratora)

vv

jeżeli chodzi o rynek taxi to jak się chcesz dowiedzieć to musisz iść samemu i wtedy sobie samemu odpowiesz czy się opłaca czy nie, nawet jeśli ktoś ci powie prawde to co innego może dla niego znaczyć "dobrze"

niki

Witam, może ktoś napisać coś o MPT? da się zarobić? dzieje sie tam coś w ogóle?z góry dzięki.

kandydat na betona

icha - 2013-08-31 08:06:56 betti - 2013-08-29 14:51:28 Jedynie w weekendy da sie jako tako zarobić, stojąc nawet na postojach, ale to też nie zawsze. Niestety samymi weekendami zusów i innych rzeczy nie opłacisz. To tyle....więc jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest praca w Icarze.Tutaj nie ma problemu z ilością zleceń nawet w wakacje, a kierowcom żyje się dostatnio :)Doceniam twoje poczucie humoru

fr

r&cz żyją dostatnio, kierowcy (a raczej obecnie manekiny bo normalne osoby poodchodziły stąd dawno) zarabiają podobnie jak w barbakanie.

Tera

W wakacje? Gdy nie ma studentów ?. Chyba żartujesz. Na icara najlepsze są korki potworki wtedy icar its rwad nie istnieje taka to szmaciarska sieć haha

icha

betti

kamil

Ok przyznaje nie doczytalem postu kolegi dokładnie. Dobry postój? Nigdy nie stałem dłużej niz godzine na pl. Dominikanskim przy Kościele.

betti

Chłopaki nie ma dobrych postoi dla betona, ponieważ na każdym postoju jest konkurencja z sieci, dlatego ludzie cię omijają i weź sobie wyobraź np: że na takiej siennej stoisz 2 godziny zanim zejdziesz do 1 pozycji i jeszcze jakis czas zanim ktoś ci wsiadzie, to policz sobie ile kursów zrobisz na jednej wachcie????? Musiałyby być one naprawde grube zebys na tym wyszedł. Wszystkie najlepsze miejscówy wokół rynku i na rogach są zajęte i tak jak pisał kolega wyżej nikt cię tam nie wpuści. To oni wyłapują najlepsze kursy i w dzień i w nocy. Jazda w dzień na betonie też prosta nie jest, tym bardziej że masz tylko 2,80 zł/km i w tej stawce musisz wliczyc powroty, czyli tak naprawdę z powrotami, czasówką itd jazda na betona w dzien wychodzi ci po jakieś 2 zł za kilometr (i to już na maksa), chyba że oszukujesz ale ja takich rzeczy nie preferuję. W nocy kilometrówka przy 4,20 wychodzi między 2,50 a 3,00 srednio są oczywiscie dni że ci wyjdzie duzo lepiej, z tym że w nocy jest mniej klientów, czyli mniej kursów. Jak masz szczęście to zrobisz 7-8 kursów za nockę, ale jest też tak że zjeżdżasz do domu z 2-3 kursami, no i jeżeli sa one w miare długie to ok, ale jak trafisz 3 kursy po np 20 zł, to jestes w czarnej[usunięte przez moderatora] No ale jeżeli na własnej skórze tego nie sprawdzisz to sie nie dowiesz jak to jest ......... :-)

Kandydat na betona

kamil - 2013-08-29 09:27:51 Może mi ktos wytłumaczyc co znaczy "stare betony Cie nie wpuszcza"?! Z tego co mi wiadomo każdy postój (z wyjątkiem tych opłaconych przez sieć) jest przeznaczony dla każdego chętnego do stania na nim taksowkarza.Jeśli się nie podoba stałym bywalcom to co mogą zrobićz? Na policję zadzwonią?! Bo na mine betona nie wyślą. Trzeba było walczyć matoly o swoje jak miasto znosilo limity na licencje! Teraz topcie sie we własnym [usunięte przez moderatora] a ten kto sie daje nastraszyć i ucieka z dobrego postoju ten[usunięte przez moderatora]. Ps. za niedługo trzeba bedzie postój na siennej wydłużyć tak do połowy Westerplatte bo matoly się juz nie mieszczą. Robcie dalej licence, przyjmujcie sie dalej gdzie popadnie i bankrutujcie po pół roku. A i napisz jeszcze gdzie jest dobry postój ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR