Opinie o Termy Krakowskie / Apartamenty Zakrzówek w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Termy Krakowskie / Apartamenty Zakrzówek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Termy Krakowskie / Apartamenty Zakrzówek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Termy Krakowskie / Apartamenty Zakrzówek w Kraków

Bardzo dziwne miejce Nowy wpis

Na terenie obiektu nie można czuć się bezpiecznie. Pomimo tego że bilet kosztuje 95 zł., to nie gwarantuje to wysokiej jakości obsługi klienta. Właściciel nie bierze odpowiedzialności za to, co tam się dzieje. Zaobserwowane nieprawidłowości: - niektóre szafki nie działają, - buty zostawia się na klatce schodowej przed wejściem na recepcję i nikt ich nie pilnuje (każdy z ulicy może wejść i sobie je zabrać) - w sytuacji kradzieży nie otrzymałem żadnej pomocy ze strony właścicieli obiektu, jedynie to na własną prośbę otrzymałem spodenki od pani z obsługi, żeby nie być nagim, - dostęp do kamery przy recepcji jest tylko na wniosek policji, -miejsce jest mocno zaniedbane, brudne, - pan manager bardzo nieuprzejmy: "czego pan chce, przecież to nie my ukradliśmy panu rzeczy", "to co, mam obciążyć pracowników, którzy byli na zmianie?", "nie czytał pan regulaminu?", "może pan zgłosić na policję", - jedyny plus, który sprawiał, że tam bywałem, to bardzo przyjemne seanse saunowe. Nie życzę nikomu takich doświadczeń, ale kto choć raz był okradziony, to wie, co przeżywa osoba okradziona, na dodatek bez ubrań i kluczy do auta. Szkoda, że Termy Krakowskie tego nie wiedzą.

Jak wygląda sprawa grafiku w Termy Krakowskie / Apartamenty Zakrzówek. Czy pracodawca idzie na rękę?

Czym w Termy Krakowskie / Apartamenty Zakrzówek zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Były pracownik Nowy wpis

Nie ma żadnych dodatków, najniższa krajowa, praca do późna oraz święta. Oczywiście za godziny nocne i święta również nie ma żadnej premii. Gdy do tego dojdą ciężkie warunki pracy, jakimi jest sauna, to polecam poszukać czegoś innego. Menadżer Jacek do wymiany, może wtedy to miejsce zyska

Tak jak poprzednicy napisali, nic sie w tym miejscu nie zmieniło. Minusy: - najniższa krajowa - BRAK umowy - brak premii za godziny nocne, niedziele, święta - czysty wyzysk. - gdy jest mecz trzeba przyjść na 2-3h na przykład w godzinach 20-23. Oczywiście płacone "normalnie" ;) -mobing w pracy oraz bardzo niemiła atmosfera - pracodawca nie zapewnia podstawowego sprzętu bezpieczeństwa w celu wykonywania najgorętszych seansów (poparzenia gwarantowane)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Termy Krakowskie / Apartamenty Zakrzówek? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
pracowało się

Olka- prowizje za sprzedaż na barze? Masz to na piśmie :)? Widać ktoś Ci wiele naobiecywał. Życzymy Ci dużo cierpliwości. A Wy, niewtajemniczeni- czy czytając powyższy wpis- również odnosicie wrażenie- że TK broni się, jak tylko może..... U nich pracownik to tylko wymienna część. Jedyny plus- to mili klienci. Niestety nie da się ich utrzymać. Słaby marketing TK.

pracowało się

W TK sporo niedociągnięć. Wymienię kilka z nich: (-) -niskie wynagrodzenie- najniższa krajowa -słaba organizacja czasu pracy- grafik pracy bez ładu i składu -uniwersalny pracownik- praca w saunie,bar,masaże,recepcja,dojazd do drugiego punktu -nie płacą godzin nocnych -nadgodziny wg tej samej stawki, co zwykłe godziny -kłótliwy pracodawca (+) -kontakt z klientem -dostęp/praca m.in w saunie

olka
@pracowało się

Też pracowałam w TK, ale nie zgadzam się z opinią poprzednika. Praca 8h/dziennie wg. ustalonego na początku miesiąca grafika. Stawka wynagrodzenia 10-12zł/h na rękę, do tego dochodzą prowizje za sprzedaż na barze, kasie i prowizje od wykonanych masaży - można nieźle wyjść na koniec miesiąca. Uniwersalna praca nie przeciąża tak jak monotonne wykonywanie tego samego zajęcia, z resztą pozwala odpocząć po saunie. Nadgodziny tylko w trakcie nocy saunowych (max do 2 p.m.) rekompensują premie i miła atmosfera pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Termy Krakowskie / Apartamenty Zakrzówek - Kraków

• Jak się pracuje w Termy Krakowskie / Apartamenty Zakrzówek?

Zobacz opinie na temat firmy Termy Krakowskie / Apartamenty Zakrzówek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Termy Krakowskie / Apartamenty Zakrzówek