2 Dodaj opinię
2 69 360 5 1

Opinie o Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

jako świadoma, otwarta na opinie użytkowników forum firma, czytamy treści pojawiające się na wątku i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Cieszymy się, że wykorzystują Państwo nową platformę komunikacji, jednakże prosimy zwrócić uwagę na formę Państwa wypowiedzi. Niedopuszczalne jest obrażanie kogokolwiek, naruszanie godności osobistej oraz rozpowszechnianie kłamstw. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowaneprzez Administratora.

Serdecznie zachęcamy Państwa do dzielenia się opiniami o pracy w Zakładzie Farmaceutycznym Amara sp. z o.o. Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą warunków zatrudnienia oraz rozwojem firmy. Na tym szczególnie nam zależy.

Nie o wszystkich kwestiach możemy rozmawiać tu, na forum, dlatego prosimy wszelkie trudności czy niejasne sytuacje, szczegółowo opisywać pod adres amara@amara.pl lub nr +48 12 293 35 10, byśmy mogli je dokładnie zbadać i wyciągnąć ewentualne konsekwencje.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy- http://amara.pl/kariera/

Pozdrawiamy serdecznie,
zespół Zakładu Farmaceutycznego Amara sp. z o.o.
rozum Nowy wpis

i nic z tych szumnych zapowiedzi nie stało się faktem. po co te nadzieje rozbudzane były , dalej nic . czy ktoś u nas przejrzy na oczy ? czy zmiany nie są konieczne ? jaki kierunek obraliśmy ? ten jeden ? a nie te zmieniane kilka razy w miesiącu i te grupki wspierające się nawzajem nie wiadomo w jakim celu - bo na pewno nie w celu rozwoju - szeroko pojętego to nie hejt to opinia zatroskanego pracownika p.s i nie polecajcie mi maila albo telefonu bo znam go na pamięć - żeby zgłosić co nie gra albo co można by zmienić pamiętam nie tylko zresztą ja jak kończyli odważni którzy byli u nas przed laty i zgłaszali problemy (dziś odważnych ze swoim zdaniem brak ) i wiecie co ? ich nie ma a problemy pozostały i się zwielokrotniły ..... a jeszcze rok się nie skończył i np: fv jeszcze nie zaczęły nawet spływać a jaka będzie skala o tym ktoś tu na forum pisał dużo wcześniej ..... pomysł przesunięcia na 1 kwartal to nie jest dobre rozwiązanie . pozdrawiam .

Bronisław Nowy wpis
@rozum

Jako osoba zainteresowana firmą, nie zrozumiem Twojej opinii. Możesz zatem wyjaśnić jaka jest sytuacja w Amara i wyjaśnić o czym dokładnie piszesz? Jak finansowo?

półanka

i zmiany wraz z jesienią nadeszły.... ale czy tylko o to chodziło... Powiem tak aż się boję o dane serio,serio podsumowania rok do roku ... Konstruktywnych wniosków nam życzę i odwagi .

@półanka

O jakich zmianach mowa..?

M 58
@Nick

zobaczysz niebawem , małe przesunięcie w czasie :-)

@M 58

Stare struktury?? Heh czy moze powrót ludzi ;) ??

John Bon Jovi
@Nick

Skoro stare wróciło w masce nowej, to pora na to żeby stare wróciło niżej... Ale przynajmniej cyferka będzie

@John Bon Jovi

Czyżby wielki come back BB..???

TakNie4

A może KP??

Tak10Nie4
idol
@Nick

Na powrót tych co to rozkręcili w latach 2009-2013 nie mylić z tymi co spijali piankę w latach 2014-2018 nie ma co liczyć . Odwagi brakuje a przed wszystkim chęci.... Bo nadal niektórzy z nas noszą głowę w chmurach....Wszyscy wiemy że rynek się zmienił od tego czasu , wiemy, wiemy bo ciągle słyszymy u nas te kontr argumenty i ok, ale trzeba mieć w głowach wizje i umiejętności żeby się odnaleźć, a ani obecni (szeroko rozbudowani - total bez sensu - kadrowo kierownicy i dyrektor ani poprzednia cała czwórka obecnie w Es....... spadochroniarzy, orłów jak to o nich piszą na forum E...... tego nie mieli i nie mają . Więc odwagi póki jeszcze część jest do odwrócenia tego sobie życzmy być może naiwnie.....

Tak3Nie3
Katarzyna
@M 58

Jestem bardzo ciekawa o jakich zmianach mowa. Czy będą one miały duży wpływ na osoby, które planują podjąć zatrudnienie w firmie Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o.?

@idol

Ale Ktoś na ten total bez sens kadrowy i strukturowy pozwala... Pytanie do Kiedy i co z tym dalej...a machina nadal sie kreci do przodu...

Tak1Nie1
Philip Morison
@Nick

no... Espefe rozwalił co prawda nie taka skale jak Amare..... to pod ukrytymi nickami se swoją ekipą wrzuca wpisy które być może spowodują że ktoś zatęskni. Powiem Wam kto tęskni cała czwórka Wy byście tu przyszli nawet za 1/3 tego mieliście byle posadka była... Ochłoń obudź się świat się zmienił i z tego co obserwuje to nie Twoja bajka . pomysły te same tylko w innych tabelkach nie jeden mówił , pisał do naszych szeryfów za dobrych czasów że KP i pomysły rozłożą naszą firmę i "proroctwo" się spełniło . Obudź się nie tęsknij sam za sobą ...

Tak2Nie2
@Philip Morison

Widzę uczepiliście się"Fantastycznej 4" a nie o nią w ogóle chodzi. Bylo minęło. Pytanie czy będzie lepiej...i o zmiany??!? Pytanie jakie zmiany...?. Jak ktoś wie to napiszcie konstruktywnie i konkretnie

Bronisław Nowy wpis
@Nick

Czy są na forum osoby, które miały okazję pracować w dziale produkcji? Chciałbym ustalić, czy, aby móc dostać się do tego działu trzeba mieć doświadczenie zawodowe. W przypadku pracowników produkcyjnych różnie to bywa, dlatego liczę na odpowiedź w tym zakresie.

Tak2Nie1

Aktualność
Szanowni Państwo,

Pozdrawiamy serdecznie,
zespół Zakładu Farmaceutycznego Amara sp. z o.o.
Reg

Bulahaha

Niegodny

Przyznam naruszacie Państwo Amara kilka podstawowych zasad wliczających się w naruszanie godności osobistej, myślenia forum to jest odpowiedzią na brak konsultacji jakie można było odbyć i chyba się nawet odbyły;-)

Niegodny

Ja bym raczej wyciągał wnioski tłum.. u

strach na wróble Nowy wpis

wolność słowa i wyrażania swoich opinii - coś wam to mówi ??? jak zwykle zero wniosków , nawet po ilości lajków w konkretnych tu opiniach zero wniosków....

Pytający

Witam, jak wygląda praca w laboratorium kontroli jakości? I jakich zarobków można się spodziewać na start?

Najprawdziwsza prawda

Przeglądając wpisy na forum widać, że w większości dotyczą one Działu Sprzedaży i Marketingu. Czyli działu gdzie kadra zmienia się najczęściej (przedstawiciele handlowi). Dlaczego brak wpisów o pracy w dziale laboratorium, kontroli jakości, rozwoju, księgowości etc.? Może dlatego, że w biurach na Stacyjnej jest bardzo dużo osób, które w tej firmie siedzą już długie lata i nie mają na co narzekać. Wynagrodzenie, atmosfera, osobisty rozwój, możliwość awansu - to tym ludziom odpowiada. Inaczej już dawno by się zwolnili. Na produkcji i w magazynach również są wieloletni pracownicy. Każdy kto aplikuje na jakiekolwiek stanowisko do ZF Amara niech przyjmie powyższe do świadomości, a ostatnimi czasy było dość dużo ogłoszeń na pracuj. Wynurzenia nt. 'Tabelek', podawanie liczb, wskazywanie na pewne osoby w poniższych wpisach nie wnoszą nic co powinni o tej firmie wiedzieć potencjalni nowi pracownicy. Niektóre z nich są wprost żenujące. Proponuje wstrzymać się z bezsensownym bełkotem i napisać konstruktywną opinie, nawet negatywną .

@Najprawdziwsza prawda

Naprawdę u nas na produkcji i w magazynach jest tak kolorowo ? lata pracy ? oj tak ale tylko kierownicy i ci co siedzą cicho . To nie miejsce żeby wymieniać liczbę osób których już z nami nie ma produkcji. Dlaczego piszą głównie osoby z działu sprzedaży ? jak myślisz ? Powiem Ci bo to od działu sprzedaży zależy byt nas wszystkich i jakbyś się dobrze wczytał-a to byś wiedział-a że od nas też są wpisy pod ich własnie kierunkiem a to dlatego że jak oni nie spowodują sprzedaży to my nie będziemy mieli co produkować , a o tabelkach dobrze że piszą bo jakby było tak cudnie jak właśnie w tych tabelkach (a słyszałem jak jest i co tam jest) to dziś inaczej by wyglądały nasze stoki i ciąg produkcyjny. Inną sprawą też jest że nie pierwszy raz coś z rynku wycofujemy z aptek , hurtowni ..... (i na tym może ten temat zakończmy) bo jednak nie jest idealnie u nas na produkcji Ale podkreślam bo się uczepiłeś marketingu i sprzedaży WSZYSCY ZALEŻYMY OD SPRZEDAŻY ---CZYTAJ od właściwych ludzi z pomysłem na tą sprzedaż ... a tu się nic nie dzieje.... miało z nowymi ruszyć od stycznia , nowe wizje , nowa koncepcja a jest ja za czasów frytki i młodego B , zero pomysłów i zespól kolesi i wiesz co ? niech dalej o nich piszą może się ktoś obudzi (słyszałem że coś się już dzieje , ale coś to za mało..) . Firma i marka nasza jest niepodważalna i to jest bardzo ważny aspekt tyle tylko że słabo jest zarządzana , zarządzana przez miglanców i nierobów... Firma jest i będzie szkoda tylko straconych miesięcy a nawet lat na eksperymenty (niestety to co ktoś napisał ostatnio zanosi się na kolejny eksperyment bo nasza koleżanka się mocno edukuje...)

Tak11Nie4
Williams
@pracownik

Tyle że za frytki chociaż towar rotował....

Tak18Nie5
były....
@Williams

tak ??? chyba w tabelkach ;-) i obrabianych raportach jego "idoli"....

Tak5Nie7
@Williams

tak.... rotował z takimi kosztami że lepiej jakby nie rotował ....

Tak4Nie6
Williams
@były....

Ja tam w tabelkach nie robię, widzę po stanie magazynu

Tak19Nie5
Katarzyna
@Williams

@Williams, jeśli możesz, napisz coś więcej na ten temat, ciekawi mnie jak wygląda sytuacja na magazynie w Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o. Widzę, że firma szuka osób do pracy w wielu działach: http://amara.pl/kariera/, możliwość podnoszenia kwalifikacji brzmi bardzo zachęcająco.

recepta

Tu trzeba albo pasjonata albo desperata ewentualnie kogoś kto się otoczy pasjonatami, może być nawet VM ( dla kolejnego choćby testu) i wtedy być może coś drgnie może coś się ruszy . Tyle teorii bo wszyscy dobrze wiemy jacy kandydaci obecnie są na rynku . Ostatnie tygodnie pokazują jakie wnioski trzeba wyciągnąć..

Tak14Nie
wiem

VM z tylnego siedzenia fajnie się steruje ? umysłami ? co ? TL nie wrócił i dalej sama jesteś w opozycji ? rób coś ale bardziej odważnie wyjdzie nam to wszystkim na dobre.....

Tak8Nie3
półanka

Witam,przez chwilę była nadzieja że coś się zmieni ale tylko przez chwilę..... zaprosili po latach na rozmowę do firmy jednego z tych co byli i umieli trzymać ludzi razem , jednego z tych co mieli wizję , jednego z tych co angażowali się jakby to była ich firma i wreszcie jednego z tych co zawsze mówił prosto w oczy nawet nie wygodną prawdę. I co ?????? skończyło się na rozmowie kolejni poczuli się zagrożeni i nic, nic, nic się nie wydarzyło dalej ta sama klika się trzyma pazurkami , jedni wspierają drugich , nie mówią wszystkiego bo wiedzą co będzie prędzej czy później wiedzą ile np: jeszcze faktur spłynie ze sprzedaży bezpośredniej i to takich sprzed kilku miesięcy i to takich w ogóle nie potrzebnych z których nic nie wynika , to samo w hurtowniach nic się nie dzieje .... , leją nas równo z "makaronem" na czele.... Panowie nie wystarczyło posłuchać byłego ! trzeba mieć jeszcze wizje i umiejętności nie wystarczy czarować , nie wystarczą słupki , tabelki to nic nie daje.... myśmy to już przerabiali tylko nie wszyscy z tego co widzę chcą to pamiętać. Tak jak mówię przez chwilę była nadzieja w centrali i nie tylko..... mówią że nadzieja umiera ostatnia ale jak jedyną odpowiedzią podobno było słowo " bez komentarza" na opis faktów i personalka to tu już chyba nie ma nadziei ..... (usunięte przez administratora)srogi zawód i to z Twojej strony , teraz ? kiedy w Tobie upatruje się zmian na dobre .... Szkoda naszej firmy gdy ludzie bez pomysłu z krótką historią w sieciach biorą się za zarządzanie sprzedażą o której nie mają bladego pojęcia. Tyle kolejnych miesięcy stracone... może warto się wrócić...... przeprosić i wreszcie zacząć iść do przodu z tymi co umieją a nie z tymi co czarują ..... p.s adminie opinia zgodna z regulaminem więc liczę że zostanie opublikowana . pozdrawiam

Tak17Nie6
PF
@półanka

Uuu, chyba komuś motywacja spadła. Pora na zmianę pracy.

przedstawiciel
@PF

na pewno motywacji nie przybędzie od tych spotkań w regionach uuu jaka motywacja w nas wstąpiła

10 lat pracy w AMARA
@półanka

Odnośnie tych faktur z hurtownii, już spłynęły ?, zarząd już wie jakie to biznesy się kręcą ?, To była najlepsza firma w jakiej pracowałem do sierpnia 2018, Gratuluję pomysłu i żegnam bez żalu - to co nawyprawialiście w ostatnim roku, zemści się potrzykroć,

@10 lat pracy w AMARA

Jaka sytuacja sprawiła że pomimo zadowolenia z pracy musiałeś z niej zrezygnować? 10 lat stażu to całkiem dobry wynik, ciekawi mnie więc skąd decyzja o zmianie miejsca pracy? Napiszesz coś więcej na ten temat? Takie wpisy na pewno pomogą wielu osobom które poszukują tu informacji o firmie.

@10 lat pracy w AMARA

Kolego w ostatnim roku to już tylko kumulacja działań poprzednich trzech lat, tutaj nie ma wątpliwości.... dowody są twarde, ostatni kilka miesięcy to próba kopiowania nieudanych działań nowej kadry dyrektorsko kierowniczej w poprzednich firmach .... takie to doświadczenie wnieśli i pomysły kreatywne , a jakby się im tak dobrze przyjrzeć to tworzą taką samą klikę kolesi klepiących się po plecach ja za czasów kolesia z frytek i jego prawej ręki informatyka z Nowego Sącza tak tak bo to za ich czasów posypało się nam najwięcej, szczególnie w hurtach, i to już nie do odzyskania ..... inną sprawą jest że rynek trochę się zmienił choć skupianie się na sprzedaży bezpośredniej w własnym telemarketingu dla większego zysku pokazało że chyba jednak nie tędy droga. Jednak POPRZEDNICY rozwalili wszystkie relacje z naszymi odbiorcami, tymi najlepszymi a OBECNI nie maja pomysłu i umiejętności na rozkręcenie biznesu naszej firmy na nowo . Wszytko to konsekwencją złych decyzji które podjął zarząd po otrzymaniu po przekręcanych informacji które do tego zarządu trafiały w latach 2013 i 2014 . tak tak.... to był proces niby wszyscy dookoła mówili że po zmianach ekipy która rozkręciła nam rynek w latach 2010-2013-2014 nic się nie zmieni , idziemy do przodu ... jednak po latach to już widać jakie koncepcje były słuszne i powinny być kontynuowane .. to był proces powolnego rozsypywania się dobrze poukładanych klocków rok za rokiem niby się kręciło (w tabelkach ) a w rzeczywistości nasze udziały w rynku spadały (spadają do dzisiaj ) Z jednym się z tobą zgodzę to była jedna z najlepszych firm , z wizją , z perspektywą i kiedyś dobrze zarządzana i powiem więcej może jeszcze taka być tylko trzeba odważnych decyzji i ciężkiej pracy. P.S. Tylko nie pisz że "nawyprawialiście w ostatnim roku" bo coś tak czuje jakbyś był bardzo blisko z frytką vs informatykiem moim zdaniem to efekt działań w latach 2014-2018 doprowadził długofalowo do tego miejsca w którym teraz własnie jesteśmy... i to jest przykre . Pozytyw tej sytuacji ? wszystko można podnieść właściwymi ludźmi nie z obecnymi którzy też "filtrują" informacje do zarządu... Może doczekamy czasów że jeszcze będzie pięknie . ADMINIE opinia zgodna z regulaminem - nie upiększaj plis :-)

Tak9Nie1
Ja
@w temacie

Niestety to prawda wszyscy co przyszli po nich zrobili sobie z naszej firmy poligon doswiadczalny i prywatny folwark. Dziś nikomu nie chce się pracować tylko kombinować..

Tak7Nie2
M 58
@półanka

Cierpliwości , zmiany nadejdą .

Tak7Nie4
M34
@M 58

Te wszystkie zmiany wychodzą na razie jak jeden wielki niewypał. Lepiej juz było a teraz przełożeni nawet dzień dobry nie potrafia powiedzieć. To chyba samo mowi za siebie.

FAKTURA VAT

Podobno AMARA szuka kierowników i Kamów - jest ktoś kto pracował na w/w stanowisku, ile płacą, jakie auta, czy to się da w ogóle sprzedawać?

Tak7Nie2
@FAKTURA VAT

Skąd masz informację o tym, że firma Zakład Farmaceutyczny Amara poszukuje obecnie kierowników? Na oficjalnej stronie internetowej nie widziałem informacji o prowadzonym naborze na to stanowisko, dlatego chciałbym wiedzieć, gdzie takie ogłoszenie widziałeś.

Tak1Nie1

edłardo
@FAKTURA VAT

Już szuka? To długo nie uchowali się na swoich miejscach, albo sami zrezygnowali i szukają spokoju gdzie indziej.

@edłardo

Może Ty będziesz mógł napisać coś na temat pracy w firmie Zakład Farmaceutyczny Amara? W swojej wypowiedzi wspomniałeś o tym, że osoby, które wcześniej zajmowały stanowiska kierownicze, mogły zrezygnować, aby poszukać spokoju. Mam przez to rozumieć, że praca na tym stanowisku jest trudna i wymagająca?

Edłardo
@Edward

@Edward Jest trudna, bo jesteś chłopcem do bicia. A skoro jest rotacja duża to sam wyciągnij wnioski.

Piter

Czytam to i takie siano, dup...trzy po trzy, nie piszecie o atmosferze, zarobkach, tylko wywlekacie jakieś swoje personalne animozje jakby kogoś to interesowało !

Zainteresowany pracą w

Dzień dobry jestem ciekawy aktualnych opinii o tej firmie, atmosfera, relacje z przełożonym, rekrutacja, kontakt z kadrami czy perspektywy na rozwój zawodowy?? Będę wdzięczny za każdą opinie ! Pozdrawiam

Elza
@Zainteresowany pracą w

W tej chwili atmosfaera jest grobowa, bo firma ma poważne problemy rynkowe. Jest tu wieceij ludzi kierowników niż handlowców i tak w każdym dziale. Ci u góry myślą, że można pomiatać pracownikami...chybą ich też nie będzie... . W takim czasie zamian to nie jest dobry pracodawca.

Tak9Nie
Ilona
@Zainteresowany pracą w

Super, że rozważasz podjęcie pracy w tej firmie. Widziałam, iż Zakład Farmaceutyczny Amara oferuje zatrudnienie w kilku działach: Marketingu, Sprzedaży Hurtownia Farmaceutyczna, Kontroli Jakości, Zapewnienia Jakości, Rozwoju i Wdrożeń, Zaopatrzenia, Produkcji, Magazynu oraz Laboratorium Kontrolnego. Więcej przydatnych informacji znajdziesz tu: http://amara.pl/kariera/ Do jakiego zatem działu chciałbyś aplikować? Pamiętaj, by cały czas dzielić się z nami swoimi uwagami i spostrzeżeniami.

widzę i ja
@Elza

Wszyscy patrzą ale nikt nie widzi .... no może z kilkoma wyjątkami . Elza w 100% się z Tobą zgadzam .

Ilona
@widzę i ja

Nikt Ci tu nie zabrania zgadzać się z innymi użytkownikami - w tym przypadku z użytkownikiem @Elza. Ale zawsze doceniamy tu osoby, które potrafią w odpowiedni sposób umotywować swoje zdanie, podając chociażby jakieś konkretne przykłady. Tymczasem od Ciebie tak na prawdę niczego się nie dowiedzieliśmy. Poprzednio wspominałam o w trwającej w Zakładzie Farmaceutycznym Amara rekrutacji. Może wiesz, czy biorą tam pod uwagę osoby bez większego doświadczenia zawodowego?

Żal. Amara
@Elza

Dokładnie, tyle kierowników dyrektorów że nie ma komu powiedzieć ch.... pensja glodowa i premie wycieli kilka tygodni przed wypłatą

asystent

Zostałam zaproszona na rozmowę w sprawie pracy na stanowisko Asystentki Dyrektora Handlowego .... Rozmowa o niczym, dyrektor podobno szukał adekwatnej osoby już od pół roku .... Rzecz działa się w kwietniu 2019. Dziwne, ponieważ sam na stanowisku zasiada dopiero od grudnia 2018..... ale to samo wyszło na innym portalu ;) Chodzi mi o zachowanie osoby rekrutującej .... Na pewnym etapie rekrutacji Parkinson rąk nie powinien wykręcać i pozwolić na to, aby wykonać połączenie telefoniczne z informacją o decyzji. Zero szacunku do człowieka, traktowanie przedmiotowo, żadnej merytoryki rozmowy, poziom trzy metry pod mułem.

@asystent

Masz kilka uwag związanych z prowadzeniem rozmowy rekrutacyjnej do pracy w firmie Zakład Farmaceutyczny Amara. Mogłabyś napisać, czy w trakcie tej rozmowy osoba ją prowadząca sprawdzała w jakiś sposób Twoją wiedzę i umiejętności? Przedstaw, proszę, jak to wyglądało. Będzie to pomocne dla osób, które w przyszłości mogą brać udział w takich rozmowach.

Edward

Może opinie, które rzekomo zablokował administrator w swojej treści miały zwroty, które łamały obowiązujący regulamin? Chociaż myślę, że w tej sprawie powinieneś skontaktować się bezpośrednio z administracją, ponieważ taki wpis w wątku niekoniecznie może zostać zauważony a tylko niepotrzebnie zmniejsza widzenie wpisów na temat pracy w firmie Zakład Farmaceutyczny Amara.

ŁOKNONA ŚWIAT

ŁOMATKO BOSKO CO ZA BAŁAGAN. GDZIEM JO PSZYSZEDŁ...ŁO MATKO, uchowaj proszę...

Tak4Nie2
Dama

Dawid Z jeszcze pracuje?

terenowy
@Dama

zmiany zmiany u nas A kto pyta ?

@Dama

Forum Gowork.pl nie służy do tego typu zapytań. Proszę o zamieszczanie merytorycznych i obiektywnych opinii na temat pracy i pracodawcy.

w temacie
@Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o.

bez przesady ! forum .... może trzeba zgłębić wiedzę ? znaczenie ? tego słowa ? i tak zainteresowani wiedzą i tylko się takim pytaniem drażnią..... tylko po co DZ te telefony i prywatne maile z tłumaczeniem że ...TO NIE JA TO MI KAZALI ! DZ jak to wygląda ? ? ochłoń .... to już skończone to se ne wrati....

@Dama

Jak to mówią "poszedł na L-4" :).

DZ
@Dama

Nie. Jest w E(usunięte przez administratora)z A(usunięte przez administratora)

@DZ

Może być, że już niedługo będzie w E ;)))

Nazwa działu: Handlowy

no no no widzę że DZ stał się konsultantem i doradca dla tych co pozostali w firmie .... powiem Wam zawsze trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie kogo słuchasz ..... jak to była za jego czasów ..... czemu wtedy nie był taki expert i taki koleżeński..... jak teraz gdy go już nie ma .... z drugiej strony taka lawina odejść też powinna niektórym dać do myślenia .... co jest nie tak czy DZ i AP byli tacy wyjątkowi że wszyscy rzucają papiery i w ciemno się zwalniają albo uciekają na L4 czy może niczym przez te lata jego pracy (choć nie wiem czy to pracą można nazwać) się nie interesował i udawał wszechwiedzącego a tak naprawdę pf mieli takie luzy że gdzie sprzedawało się samo to się sprzedawało , a gdzie nie...... to się dopisało .. bo niby kto miła wiedzę w latach 2014-2018 gdzie co sprawdzić . wiec było hulaj dusza...... piekła nie ma ...... nikt się nie wysilał a po zmianach no cóż trzeba by się wziąć do roboty ale gdzie ......... skoro przez miesiące i lata większość improwizowała .... wiec co ?wolą uciekać na L4 i się zwalniać bo myślą że mają mega układy i u Darka w Galfarmie będą gwiazdami..... Na mój nos ....i moją wiedzę .... ryzykowne założenie..... powodzenia ;-) za darmo nikt nie zapłaci w tej czy innej firmie trzeba się angażować i choć kawałek czasu mnie tu już nie ma to wracając pamięcią za pracę i za zaangażowanie Prezes umiał docenić . Jak się komuś wydaje że robiąc sposobem to co do tej pory z zaangażowaniem słabym oraz miauczeniem..... jak to w firmie jest teraz źle bez KP DZ i AP coś osiągniecie tu czy w innej firmie wypada powtórzyć ......powodzenia :-)

Tak10Nie3

Chance
@w temacie

Fajnie się pisze i ocenia siedząc w ciepełku w centrali. Wyjdź w teren to zobaczysz jak to jest.

Tak4Nie1

DZ
@w temacie

(usunięte przez administratora)znów się wymądrza.

@DZ

napisz jeszcze raz bo nie do końca wiem czy to było do mnie :-) za szybko usuwają.....

@w temacie

E dziękuje A za podesłanie gromady Orłów. Orzeł Naczelny może tu nie dać rady, bo w E obowiązują inne stosunki własności. I na tym może się przewrócić. Ale fakt.... orły prima sort. Nawet Dolne Młyny mogą nie pomóc. A Biały Kot tylko szkodzi ;))) Jednakże mimo wszystko pozdrawiamy Złotoustego Fugarza :)

Spółdzielec

E dziękuje A za podesłanie gromady Orłów. Cwaniactwo prima sort. Ale chyba nie dadzą rady stosunkom własnościowym. To jednak inna forma zarządzania. Nie pomogą nawet Dolne Młyny ;))

Ola

a jak wyglada praca w dziale kadr? widziałam ofertę pracy warto aplikować?

Jacek
@Ola

Też chciałbym się dowiedzieć coś na temat wolnego stanowiska w dziale kadr. Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która opisze to stanowisko oraz warunki pracy, które można wynegocjować z pracodawcą. Masz jakieś doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku? Ciekawi mnie, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również mogą zostać zaproszone na rozmowę.

my

Dawid , daj nam spokój ! Nie mąć ! Twoje 5 min minęło !

Tak7Nie4
info

Wreszcie na plus i to bardzo duży plus. Na stacyjnej wielkie podwyżki, zrównanie pracownikom pensji było strzałem w dziesiątkę, pracownicy dostali podwyżki i to bardzo wysokie. Nic tylko teraz czekać na kolejny ruch tym razem związany z długoletnimi pracownikami, oczekuje się aby firma doceniła ich i ich wieloletni wkład w rozwój firmy. Póki co nie ma ruchu zarządu w kierunku zatrzymania pracowników długoletnich, posiadających tym samym spore doświadczenie . Moje sugestie dla Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o.: Proponowałabym znaleźć sposoby gratyfikujące długoletnich pracowników.

@info

Nie bardzo rozumiem, podwyżki nie zrównały zarobków, patrz definicja Mediana, na poczet marnej pensji gwałtem zostały zabrane miesięczne premię. Ale to chyba już widać, wystarczy wejść na pracuj.pl. Na marginesie to musi być bardzo bogata firma.

Nazwa działu: Produkcja
@Niegodny

Widać że nie pracujesz w firmie skoro wygadujesz takie bzdury . Zrównano zarobki za pomocą właśnie tej "podwyżki" , to była całkowita reorganizacja wynagrodzeń. Żadnych miesięcznych premii nigdy nie było , a skoro niby były to o jakim dziale mówisz ? I bardzo proszę beż bzdurnych inwektyw typu : "gwałtem" , masz jakieś dowody ? To poważne oskarżenia a skoro tak to sprecyzuj a nie rób sztucznego zamętu tylko żeby narzekać

NiPi
@info

Dlaczego uważasz, że podwyżka "należy się" długoletnim Pracownikom? Często słyszę takie stwierdzenia... i nigdy się z tym nie zgadzam. Nagradzać trzeba za podnoszenie kwalifikacji, innowacyjne pomysły, zaangażowanie w wykonywaną pracę, podnoszenie wydajności (także poprzez propozycje zmian organizacyjnych), etc. Natomiast podwyżka tylko i wyłącznie dlatego, że ktoś jest wieloletnim Pracownikiem... Nie tędy droga, to nie zapewni konkurencyjności firmie.

TakNie3
Ciastek
@NiPi

Oj nowy nowy..... Popracujesz zobaczysz jak to tu jest innowacyjne pomysły a kto tu ich nie miał... Zawsze ladowaly w koszu albo przytulił je dyr jako swoje. Oj nowy nowy... Taka tu innowacyjność jak te nasze innowacyjne preparaty ;-) normalnie nie ma lepszych w aptekach.... Już niedługo zejdziesz na ziemię z tymi poglądami.... Tymczasem ;-)

Tak10Nie
@NiPi

ha ha innowacyjność na produkcji będąc pracownikiem produkcyjnym ?? Zmiany organizacyjne ?? Rzucisz jakimś pomysłem to zaraz Ci go sprzątną sprzed nosa ( jedna taka mistrzyni) bądź (usunięte przez administratora). Zejdź na ziemie , wieloletni pracownik prod jedyne co może pokazać to swoje zaangażowanie , dokładność i sumienność oraz podnoszenie kwalifikacji to sie zgodze ale nic poza tym. Lecz należy nadmienić ze to właśnie tacy pracownicy też zapewniają konkurencyjność firmie w postaci wyższej jakości wyprodukowanych produktów a nie w postaci chałtury którą mogą sie wykazać pracownicy krótkoterminowi . Dziękuje Do widzenia

Odporny

Sytuacja się powtarza zero wniosków z przeszłości wymiany ludzi do czego to prowadzi..... wizerunek zerowy ale co tam ważne że się jakoś kręci, jak za frytki,elaboraty i maile a tym samym własne dupochrony na papierze są więc jakby co to ja jestem czysty. Przyciagacie ciągle tych samych stylowo ludzi! Oczy otwórz Prezesie

Nazwa działu: Handlowy

zmiana kierownika jednego czy drugiego i to z opcją zwiększenia etatów kosztem premii PF to marny pomysł na sukces .... doświadczenie u tych nowych doświadczonych coś nie idzie w parze z umowami w hurt ..... kolejni z mega kontaktami z mega koncernów i mega pomysłem.... o co tu chodzi ....dobrze tu już było ....dla wszystkich .....

Tak8Nie

No ON

Rekrutacje rekrutacje.... Można by się nawet pokusić gdyby nie te orły sokoly którzy byli tak dobrzy w swoich poprzednich,,wypasionych" koncernach że przeszli do "nas". mam pytanie czy jakieś inne pomysły poza zwiększeniem struktur? poza wymaganiami w ogłoszeniu na District jak w Adamed i Bayer ? Kaska też taka jak w tych firmach? nie potrzebny przerost formy nad treścią. czasami trzeba odrobić lekcje....

@No ON

Czyzby żal i zazdrość ? I chyba to jednak ty nie odrobileś lekcji, bo z ortografią kiepsko. Obciach i wyraźne braki w wyksztalceniu. Szkoda słów.

@No ON

A tak na marginesie to chyba Bayer i Adamed to lepsza opcja niz frytki :).

Tanaka

Widziałam dużo ogłoszeń było na całą Polskę na farmaceutycznych i medycznych. Czy jeszcze aktualne i czym spowodowane rekrutację?

Alicja

Widziałam na stronie internetowej Zakładu Farmaceutycznego Amara, że obecnie do pracy w tym miejscu poszukiwany jest pracownik techniczny (http://amara.pl/oferta/pracownik-techniczny/ ). Firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji. Wśród wymagań znajdują się między innymi: doświadczenie w zakresie mechaniki i automatyki oraz dokładność i odpowiedzialność. Co sądzicie o tej ofercie?

Adrianno

Wszyscy chorzy .... chory i ja.

@Adrianno

Nie bardzo rozumiem, co chciałeś przekazać swoim komentarzem o pracy w Zakładzie Farmaceutycznym Amara. Czy masz na myśli to, że wielu spośród pracowników tej firmy przebywa może aktualnie na zwolnieniach lekarskich? Tylko to mi przychodzi do głowy, czytając Twoją wypowiedź.

Tak10Nie

Sodex

Nie warto. To wszystko cuchnie na odległość. Bo nie powiesz mi, że dostawał prezenty z dobrego serca. Ot tak, bo mily z niego facet i taki firmie oddany.

w temacie

Nie trzeba się było głośno chwalić jaki to z Ciebie giga Regionalny na jaką to wielką skalę działasz jak to urosles..... Takie rzeczy zawsze wychodzą a po czasie ze zdwojoną siłą! Inną sprawą jest to że jeszcze dziś u źródeł sprawdzę czy rzeczywiście taki mikołaj Davidku byłeś. Linki z tego wpisu już zainteresowanym wysłałem bo żeby aż taka skala ? to mam wątpliwości... Choć mogę się mylić.

@Sodex

Dość tajemniczo piszecie o pracy w Zakładzie Farmaceutycznym Amara i o jakiejś sytuacji związanej z jedną osobą w firmie. Chciałabym przypomnieć, że forum GoWork.pl służy do wymiany swoich opinii i spostrzeżeń, ale na temat pracodawcy ogólnie, a nie konkretnych osób związanych z daną firmą.

Tak3Nie1

bobrowy
@Alicja

Tajemniczo piszą, wbijają kij w mrowisko. Liczą może na to, że ktoś będzie miał dość i zwolni miejsce lub reformator na białym rumaku przybywszy go wyczyści. Po pierwsze, trzeba wiedzieć że tlenione blond pasemka na śląsku już nie powrócą. Teraz kadry Tworzy się z ludzi którzy mają nosek brąz w chudziutkim tyłeczku umoczony, włącznie z tym, że ponoć chore stawki przestały być na niektórych stanowiskach chore (bo się zmienił punkt widzenia na sprawę :P ). Ale reasumując, jeżeli ktoś wie dużo, to lepiej doprowadzić do tego żeby sam odszedł. Jeżeli się nie uda to wtedy ewentualnie go bez mydła - ot taka strategia od lat w tym folwarku. Tyle, że liczba wywalonych bez mydła jest na tyle duża już, że ciężko będzie się zaraz schować, szczególnie że grzeszków jest dużoooo.. "Rivanol stabilny", NFZ już tu poruszany, etc...

lapowka

i po co to usuwać ....... to tylko cząstkowe dane były.... za chwile kolejne a potem kolejne...... na razie cyfry ....potem.... Do tych co nie czytali i do tych co sprawdzili i się zagotowali że to nie blef... raz jeszcze Idą święta Mikołaju za te twoje opowieści dziwnej treści dla przeciwwagi fakty „Mikołaj” z Sącza zawsze „pobierał” regularnie a że apetyt rósł w miarę jedzenia……i potrzeby też……Ale, ale, co ciekawe „Dziadek Mróz przymykał na to oko przez lata …. „Śnieżynka” liczyła nie sprawdzając czy worek z prezentami nie jest za bardzo wypchany …….. bo po co ktoś miał sprawdzać ? po pierwsze Dziad Mróz ufa bardzo ufa Mikołajowi , po drugie „elfy” rozsiane po kraju i tak odrobiły te prezenty…..po trzecie wszystkim jest ciepło przy kominku na Stacyjnej to po co nos wychylać na zimę….. No ale po kolei zaczynamy jazdę saniami z reniferami : rok do roku na początek wybrane miesiące . Neu wrzesień 2017 - 62500 Neu maj 2017 - 58440 Neu luty 2017- 53480 jeszcze kilka wybranych ? może jakaś weryfikacja ? proszę bardzo Neu wrzesień 2016 – 41710 Neu maj - 30130 Neu luty 2016 – 20780 Neu wrzesień 2015 - 9530+7510 Neu maj 2015 – 12150 Neu luty 2015 – 7890+3340 mało ? no to może jeszcze…. Farm-Rzepak październik 2017 – 48340 Farm- Rzepak maj 2017 – 52480 Farma-Rzepak luty 2017 - 49940 Farma-Rzepak październik 2016 - 42660 Farma-Rzepak czerwiec 2016 – 32940 Farma-Rzepak luty 2016 – 23110 Farm-Rzepak październik 2015 – 22070 Farma-Rzepak maj 2015 - 29770 Farma-Rzepak luty 2015 - 25930 Po co go było bronić przez ten ostatni rok ? Mikołaj „położy” całą fabrykę prezentów i wszystkich elfów pociągnie za sobą czy warto…..na to pytanie musimy sobie wszyscy odpowiedzieć …

Były RKS
@lapowka

czytam te wpisy nie wiem czy śmiać się czy współczuć .... Słuchaj gościu od frytek na mój nos to Twój wpis bo to jak pamiętam Ty miałeś dostęp do poufnych danych no i ludzie z Stacyjnej ale nie sądzę żeby od nich wypływały takie informacje tam nikt samobójcą nie jest to raz , a dwa chyba niezła fantazja Cię ponosi albo z matematyką nie jest (było) dobrze u Ciebie ? I znowu z tego co pamiętam to takie budżety o których tu piszesz tylko dla dwóch klientów ja miałem problem przeforsować u Prezesa kwartalnie i to na całe południe Polski ! ( pamiętasz? )więc albo piszesz bzdury albo (bo może być i taki scenariusz) jeden klepał wydruki a drugi bez sprawdzania akceptował to co pierwszy mu podrzucał . Realnie na pewno nie miałeś takich sprzedaży u tych dwóch klientów żeby za tym szły takie budżety , tego akurat jestem pewien i na to nawet lata po moim odejściu czy jak wolisz odpaleniu mnie mam realne sprzedaże w ręku . Nie ma takich wartości jak by nie liczyć żeby z tego szły takie procenty - ktoś kręcił a ktoś się dał wykręcić, tylko kto ? Szczerze to wątpię bo jak pamiętam Prezesów to zawsze chcieli mieć wgląd we wszystko i wątpię by aż takim zaufaniem Ciebie obdarzyli .PrzeZ te wszystkie lata niczego nie sprawdzając I akceptować taki wartości o których tu piszesz - osobiście nie wierzę. Zastanawiam się dlaczego teraz po roku dopiero taki przypływ szczerości Ciebie naszedł ? Czyżby w Procefar nie szło tak dobrze ? a może coś się kończy ? Kiedyś kilku ludziom z firmy powiedziałem że z Tobą to kiedyś będą problemy i chyba się nie myliłem -prorok ;-) P.S ja już jestem od dawna poza branżą ale Ty ? masz odwagę pisząc to i owo kiedyś koledzy a teraz tak o nich piszesz ? ja to przynajmniej odwagę miałem mówić prosto w oczy a ty nawet Nick zmienisz co chwila - może i tu przydała by się odwaga KP ?

pienkow
@Były RKS

no nie wie, teraz do tych tabelek mają dostęp tacy mecenasi, że nic mnie nie zdziwiłoby :) :) Wiesz, jak się dorywasz do źródła po latach, do tego masz koło siebie młode wilki z rodzina w gif, to może się komuś wydawać że wszystko jest już "nasze" łącznie z tym portalem. :P :P

@Były RKS

odpuść niech się miedzy sobą kopią może dojdą do tego że : blondyna którą wywalili z Rzepako a teraz są na Szopie dzięki DZ /a w zasadzie dzięki amara/ wystawiła dom dla siebie i córki / zobacz te wartości które tu są zamieszczone, miesiące razy lata , daje do myślenia co ? głowa boli ! przecież on po tobie ani raz do dziewczyn na Rzepako nie wjechał , nikt go tam nie zna i nigdy nie widział on tylko się z blondyna układał ona wystawiła nowy dom, a on klub i dom / na wszelki wypadek na kredyt/ proste ? proste ! tak się w amara pracuje od kilku lat, za VM jeszcze była jakaś kontrola za JW już wcale, ale jak dyrkiem byli młody bb i kp to czego tu oczekiwać - rób ta co chce ta a efekty ich pięcio latki widać............ i ta cała sp bezpośrednia odbija się czkawką wszystkim nam

katia
@w temacie

spoko ,,nowy" o ile ma kontakty szybko na polecenie starego zweryfikuje czy koleś Dawid wspierał bezpośrednio telemarketingi bonami czy przytulał do siebie - to powinna być szybka weryfikacja i szybka decyzja i żadne umizgi nie pomogą .... p.s poza tym nikt tu nie pisze o Łodzi ........ czy tam jest wszystko ok ? skupiacie się na śląsku bo tu wyszło wszystko na jaw ale może warto przyjrzeć się Łodzi......

JA
@w temacie

NIE WAŻNE CO ROBILI , ROBIĄ I KOMU DAJĄ WAŻNE ŻE DZIAŁA INNI TEŻ NADAL TAK DZIAŁAJĄ I CO ? każdy orze jak może !! co ci przeszkadza ? ty chciałbyś dać ? a nie wiesz komu ? nie wiesz jak ? I TO CIE BOLI ....... żal....

pracus

Troche zejde z tematu... ale czy ktos upowazniony moglby zrobic cos z autami parkujacymi z poza firmy na parkingu Amary? G odzina 5.50 nawet w sobote a tu miejsca brak... 1/4 parkingu to auta pan z pointa.. Nie wspominajac ze jak ktos jezdzi na 8 to miejsca moze szukac dopiero pod petla tramwajowa...

Tak8Nie

@pracus

@pracus, może warto to zgłosić po prostu w odpowiednie miejsce lub do konkretnej osoby w obrębie firmy, bo taki komentarz na forum może, niestety, niewiele zdziałać. Skoro piszesz, że pracujesz w Zakładzie Farmaceutycznym Amara, to napisz proszę jak oceniasz tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki.

Pracus
@Alicja

Ale tam zgłaszanie czegokolwiek i komukolwiek nic nie daje wiec nie wiem gdzie to zglosic, do św. Mikolaja bedzie trzeba pisac.

DAMA PIK

Proszę opisać wspomniany tu mechanizm działań na rzepakowej i porcelanowej ? Miesięczne, kwartalne wartości, może też kontakt do obecnych i byłych zaangażowanych.

sodex
@DAMA PIK

niebawemopisze...... no chyba że rozstaną się z DZ to wtedy szczegółów nie będzie .

+44
@sodex

Żeby rozstac się z DZ potrzeba mechanizmów i dowodów przeciez wiesz.

doris
@+44

gdyby ktoś rozsądny czytał ze zrozumieniem wcześniejsze wpisy nie trzeba by na światło dzienne wyciągać tego co dla firmy niewygodne.....

@sodex

@sodex, bardzo tajemniczo zarówno Ty, jak i chociażby @+44 piszecie o firmie. Może zechcecie napisać jednak kilka słów rzetelnej, czytelnej opinii o pracodawcy, jakim jest Zakład Farmaceutyczny Amara? Wszelkie istotne szczegóły mile widziane.

bobrowy
@DAMA PIK

A może lepiej jakby książę z boksu obok z fryzurą na Kojaka opowiedział Ci proceder jak z tatą wyciągał $ przez microlabolatorium?? a potem się tata pokłócił ze wspólnikiem... może nawet przyjedzie i opowie Ci o tym do eldorado żeby w pracy nie musiał. Co warunków pracy, na produkcji czy na magazynach nigdy szału finansowego nie było. Teraz raczej będą redukcje bo obroty spadają a towar kupowany jest u konkurencji. Co do pracy w terenie, raczej też trzeba liczyć się z redukcjami zwłaszcza że opcja im drozej tym lepiej już będzie się kończyć. Z resztą konkurencja ma 18 osób w terenie (łącznie) i lepsze wyniki sprzedażowe. Co do atmosfery, zależy na kogo traficie, jaki dział, są spoko ludzie i są po prostu chamy które traktują ludzi słabo. Np. obecnie P.O zarządzającego sprzedażą też jest dramat, jak na osobę pełniącą funkcje w zarządzie to bez komentarza, wstydziłbym się przysłać takiego człowieka do firmy żeby mnie reprezentował. Ale ponoć przychodzi ktoś nowy już puka do drzwi. Benefity dodatkowe finansowane są w 100% tylko dla wybranych, większość dopłaca niby połowę, a w zasadzie płaci wynegocjowaną stawkę ;) Awanse?? raczej słabo, chyba że jesteś z rodziny, kiedyś jednego teraz drugiego prezesa, to raczej taki folwark w którym awansuje się znajomych bądź rodzine. Jeżeli ktoś młody chcę zdobyć doświadczenie w branży, to ok ale nie ma na co liczyć na ścieżkę kariery czy inne możliwości rozwoju.

Tak11Nie

@bobrowy

Cieszę się, że chciałeś podzielić się swoją opinią na temat pracy w Zakładzie Farmaceutycznym Amara. Piszesz o różnych modelach finansowania benefitów i dodatków - czym spowodowane są takie rozbieżności? Myślałam, że raczej w takich kwestiach wszyscy są równi.

Malina

,,Piłeczki w palcach żonglerów'' kto nie czytał lepiej niech się zapozna bo mi się wydaje że szykuje się część 2 która może być o wiele ciekawsza bo opierać się ma na cyfrach a nie na wydarzeniach rozrzuconych w czasie . Miłej lektury części 1

Tak9Nie

Zostaw opinię o Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie