Opinie o Kaufland w Kraków Norymberska 1

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kaufland, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kaufland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland w Kraków Norymberska 1

Remfielda Nowy wpis
Klient

Niejednokrotnie byłam świadkiem jak kierownictwo poniża pracowników, dzisiaj pani która pracuje na miejscu nie udzielili pomocy i nie wezwali pogotowia a coś jej spadło na nogę z tego grila córką ja niosła slaniajaca się na nogach. Boże biedna kobieta! Nie róbcie głupoty żeby tam iść pracować jeśli wam życie mile

Aleksandra Nowy wpis
@Remfielda

Co za straszna sytuacja! :o Mam nadzieje że chociaż ludzie jej pomogli. Karygodne zachowanie kierownictwa. Wiesz może jak rozwinęła się ta sytuacja? Może pomogli jej na zapleczu?

Zniesmaczona Nowy wpis
Klient

Robiłam w kauflandzie codziennie zakupy ale skutecznie mnie do tego zniechęcony. Panie na mięsnym pracują tam za karę, miny, zachowanie przerażające. Szukając pewnego kosmetyku zauważyłam przypadkowo kosmetyk o uszkodzonym i pobrudzonym opakowaniu. Kosmetyk ten leżał tam około miesiąca, ponieważ robię zakupy tam prawie codziennie. Zapytałam czy może być przeceniony bo kupię dla siebie. Otrzymałam odpowiedź, że nie może bo musiałby słoiczek być uszkodzony(!!!) Mówię, bez przesady wobec tego nie dziękuję. Pobrudzony kartonik i zerwana folia na kosmetyku NIE UPRAWNIA DO OBNIŻKI KOSMETYKU. Artykuły na półkach przeterminowane tylko dla sanepidu. No ale jeśli można kupić kosmetyk w pobrudzonym opakowaniu to można zjeść produkt z przeterminowaną datą też na opakowaniu....

Klientka z Ruczaju Nowy wpis
Klient

Jestem klientką i po raz kolejny zauważam pewien problem, który jest od dłuższego czasu i nie jest rozwiązany. Kasując towary w kasie samoobsługowej posiadam kartę klienta i zbieram punkty, które mogę sobie po przekroczeniu limitu odliczyć dokonując zakupów. Jeśli dokonując płatności wcześniej wpisuje swoje hasło i przyciskam karta Pay bac i niechby się wtedy kasa zawiesiła i prosi się o pomoc wtedy przybiegają kasjerki i z wybałuszonymi oczami jakbym była przestępcą i pytają co robię???? Odpowiadam nic złego odliczam swoje uzbierane punkty. Mam zatem prośbę do kierownika aby przeszkolić Panie kasjerki, że mając kartę kauflandu Pay bać mam PRAWO ODLICZYĆ PUNKTY ROBIĄC ZAKUPY I PŁACĄC NA KASIE SAMOOBSŁUGOWEJ,bo jeśli kolejny raz zdaży mi się taka sytuacja to nie będę pokornie stała i tolerowała zachowanie pani kasjerki/ blondynka bob kręcony/

janek
Klient

zapytam skąd niektóre osoby z poku miały moje dane hmm blokada kart płatniczych tylko że fikcyjna serio 10s po wejściu do sklepu i strach i niepewność obsługi co do pytani, kiedy będzie zablokowane?? ja rozumiem mleko stare, wiadomo tron z wc po konsumpcji każdemu się może zdarzyć, wybrakowane fajerwerki wiadomo jak to bywa proch środowisko pracy czynniki zewnętrzne nawet zwiększenie głośności terminali wiadomo pracownik niekompetentny lub głuchy co tam parę decybeli więcej(tylko to we wszystkim przeze mnie odwiedzanych sklepach po jednym incydencie czemu nie wcześniej lub później?), dla kogoś ze zdrowym to żaden problem ale nie dla mnie nagła odmowa karty że niby ze serwera serio? (nigdy problemów z bankami nie miałem jeśli chodzi o płatności) ( i to wszystko w ciagu pół roku i to nie całego!! serio?? ale oddana opinia o zachowaniu trochę R..... wobec mnie przez waszych niektórych pracowników jak wtedy myślałem (to o prostu z musu było ogłoszone prawdopodobnie) i potwierdzenie reszty waszej załogi(i czemu kaszlecie tylko przy mnie a w domu tez się tak zachowujecie?) co do zachowań R.... no więc pytam czy pani która notorycznie prosi kierownika do poku lub Zosię na kasy to kontynuacja zachowań odnośnie karty??serio czyli mam rozumieć że to jednak jest R...... tak? a pracownik który dorabia w biedronce na dzień dobry jeszcze po za chamstwem mi wirusiki sprzedaje w promocji ściągając maskę dobrze że nie ma tam poku bo by było płatność tylko gotówką............super tak się wita byłych pracowników waszego marketu z początkach narodzin(przedtem takie zachowanie było nie do pomyślenia) na ruczaju, tak się wita mieszkańca ruczaju od lat dziecinnych super brawo

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Kaufland spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Mechanik utrzymania ruchu
(1 opinia)
Aplikuj na wiele ofert
maniek
Klient

tak zapytam czy pani z poku umie tylko wołać kierownika i Zosie na kasy jak wchodzę do sklepu bo coś mi to przypomina i raczej niezbyt kulturalnego, serio to mieszka się na ruczaju od dzieciństwa pracowało się w Kauflandzie jak się budował i otwierał a się słyszy takie coś serio???

Kakkak
Klient

Tragedia w tym sklepie Pani kierowniczka Pani Ewa zmywa daty wykłada stare mięso jest opryskiwa wykańcza ludzi wszystkich pracowników

Jak wygląda atmosfera i praca w firmie Kaufland w mieście Kraków? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie pracy! Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Hhhhhh
@Administrator

Atmosfera bardzo dobra tak dobra że czasami dochodzi do łamania praw człowieka na lini pracownik czy kierownik-klient, dochodzi do tego źle rozumiana solidarność pracowników, czy niekturych (usunięte przez administratora) i brak samodzielnego myślenia pujścia za tłumem.

Ygfhv
Klient

Może coś o kierownikach i ich wiernych pracownikach cos napisac trza i o kontaktach z opiniami na gowork

Kam

A wiecie jak wygląda tam obsługa i sprzedaż no to się niedługo dowiecie

Bożena
@Kam

Nie bardzo rozumiem treść Twojego komentarza. Piszesz z perspektywy pracownika krakowskiego Kauflanda czy klienta? Jeśli pracujesz lub pracowałaś w tym miejscu to napisz proszę kilka słów o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę.

Klient

Robię zakupy w tym sklepie kolejny raz i ku mojemu przerażeniu obserwuję,że Panie podające i ważące mięso,wedliny i sery ustawiają klientów w jednej kolejce następnie podają na przemian mieso,ser,szynkę nie zmieniając rękawiczek.Czy w tym sklepie ktoś kontroluje stan higieniczny??

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kaufland