counter
2 214 660 5 1
Byly_doswiadczony

Chociaż już tam nie pracuję, zdecydowałem się w końcu dodać opinię, ku przestrodze dla innych!!! Miałem okazję pracować w kilku różnych miejscach, i niestety Kaufland okazał się najgorszym ze wszystkich. Co jest nie tak? W dużym skrócie - wszystko! A rozwijając temat - jest bardzo zła atmosfera, bardzo niekoleżeńscy pracownicy, masa plotkarzy i wielkie donosicielstwo. A co ciekawe - plotkarze i donosiciele chociaż najmniej pracują, są tam najbardziej lubiani - zawsze dostaną urlop wtedy kiedy chcą, tolerowane są ich półroczne i dłuższe zwolnienia od pracy, podczas gry druga połowa uczciwie pracujących jest brzydko mówiąc kopana w pewną część ciała. Jest ogólnie podział na leniwą klikę i uczciwych, którym się zawsze dokopie. Zachorujesz? Wypadnie Ci zwolnienie w gorącym okresie? Uważaj, bo będziesz miał kłopoty. Dobrze Ci się pracuje rozkładając napoje czy kolonial? Za L4 możesz za karę wylądować na rok czy pół na mięsie, piekarni, kasach czy innym dziale, na którym się źle czujesz. Takie kary stosuje ta sieć za chorobowe dla osób spoza kliki. Nie ma współpracy i komunikacji pomiędzy działami, bo każdy ciągnie na swoją stronę i myśli jakby tu odbębnić swoje do końca zmiany. Kolejny problem - sieć tnie obsadę najbardziej jak się tylko da, tak aby na całym markecie (poza kasami i ladami z mięsem) były max 2-3 osoby na zmianie, i może ktoś z kierowników. To znaczy - jesteś pracownikiem nabiału, rozkładasz serki i jogurty, ale zaraz możesz pójść na napoje, warzywa, czy nawet lady z mięsem bo jest potrzeba, bo nie ma innych pracowników. Kolejny problem - grafik. Zawsze są dąsy, jak chcesz poprosić o konkretny wolny dzień lub choćby zmianę. W dużym skrócie - Nie masz prawa prosić o cokolwiek, ale Oni tobie mogą zawsze zmienić grafik bo tak im wygodnie. Jest niepisana zasada - od Ciebie dla nas wszystko, od nas dla Ciebie nic. I co ciekawe - chociaż zrobiłem dla nich wiele, przez te 4 czy 5 lat ani razu, dosłownie - ani razu nie usłyszałem od nich dobrego słowa, ani razu nie podziękowali mi za pracę, dodatkowe przyjście na wolnym, wykonanie zadań które tak naprawdę nie leżały w moim zakresie obowiązków... Szkoda gadać. Podsumowując - czy polecam? Krótko - Nie. Jakieś plusy? No dobra - spory pakiet benefitów - bony na święta, paczki (ale słabe, z tego co się w sieci nie sprzedaje), wyprawki szkolne, jakieś tam jubileusze po wielu latach, opieka medyczna czy karta sportowa za dodatkową, nawet niedużą opłatą. Co po za tym? Pensja zawsze na czas, a nawet przed. Ale co z tego? ta pensja siódmego czy ósmego na koncie to naprawdę żadna łaska za uczciwie przepracowany czas. A co do samej pensji - obecnie jedna z najniższych wśród sieci handlowych, przy jednych z najwyższych wymagań. Jednym słowem - odradzam. Pożałujesz tej współpracy, tak samo jak i ja. Nie pozdrawiam.

Tak51Nie
Szafirowa

Pracowałam 4 lata w Kauflandzie najpierw na dziale słodycze i artykuły spożywcze a potem na nabiale. Praca na nabiale była świetna ale głównie ze względu na kierownika i pracowników tego działu. Zero szans na awans jakikolwiek. Ludzie pracują po 10 lat na stanowisku kierownika, teraz to się nazywa lider zespołu i nie awansują mimo że są świetni na swoich stanowiskach. Podczas kiedy przychodzi absolwent studiów niezwiązanych w ogóle z praca w handlu, który nie ma pojęcia o pracy w sklepie, nie wie z czym to się je, nigdy nie pracował w sklepie, czy nawet na tzw. serwisie. Takie osoby się szkolą na dyrektora przez rok i nagle nim zostają bez żadnego doświadczenia. To jak maja się czuć osoby z długoletnim stażem, które skończyły studia? Wynika z tego fakt, że ważniejsze są znajomości wśród odpowiednich ludzi aniżeli doświadczenie i lojalność pracowników.

Tak23Nie2
500+

Sieć Kaufland od 1 marca 2020 roku wprowadzi podwyżki dla wszystkich pracowników w Polsce. Pensje kasjerów wzrosną o kwotę między 200 zł a 500 zł. To mniej niż domagali się związkowcy, którzy chcieli, by firma podniosła wynagrodzenia każdemu pracownikowi o 800 zł. Łącznie na podwyżki sieć przeznaczy niemal 50 mln zł. "Co roku aktualizujemy stawki wynagrodzeń w naszej sieci. Prowadzimy przy tym stałe konsultacje ze związkami zawodowymi i przedstawicielami pracowników. Staramy się wypracować rozwiązania rynkowo konkurencyjne i atrakcyjne dla pracowników, ale także realne i ekonomicznie uzasadnione dla nas jako pracodawcy. Wynagrodzenia to jednak nie wszystko. Mamy przy tym bardzo rozbudowany system benefitów, z których mogą korzystać nasi pracownicy, jak również inwestujemy w różnorodne procesy optymalizacyjne, które mają ułatwić pracę" - powiedziała dyrektor pionu personalnego Kaufland Polska Małgorzata Ławnik, cytowana w komunikacie. Kaufland podniesie pensje wszystkim swoim pracownikom Podwyżki płac obejmą wszystkich pracowników sieci - zarówno pracowników sklepów, centrów dystrybucyjnych, jak i pracowników centrali. Poziom wynagrodzeń będzie podnoszony proporcjonalnie do pełnionej funkcji. Na stanowisku kasjer-sprzedawca w zależności od stażu pracy pracownicy otrzymają od 3200 do 3900 zł brutto miesięcznie, w tym do 500 zł dodatku motywacyjnego za 100 proc. frekwencję w pracy. Dotąd zarobki kasjerów w sieci wynosiły od 3000 zł do 3400 zł brutto wraz z dodatkiem w wysokości do 400 zł. Oznacza to, że Kaufland podniesie pensje o kwoty między 200 zł a 500 zł. Nowe stawki są jednak mniejsze niż w Lidlu, który również ogłosił niedawno podwyżki dla pracowników. Początkujący kasjerzy w niemieckiej sieci zarabiać będą od 3400 zł do 4150 zł brutto (poprzednio 3100 - 3850 zł). Na rękę daje to od ok. 2485 zł do ok. 3 tys. zł. Już po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu od 3500 zł do 4350 zł brutto (poprzednio 3250 - 4050 zł), czyli między ok. 2555 zł a ok. 3150 zł netto. Po dwóch latach stażu pracy pracownicy zarabiać będą między 3700 zł a 4600 zł brutto (wcześniej 3450 zł - 4350 zł). Na rękę otrzymają zatem między ok. 2670 zł a ok. 3330 zł. Od września 2019 roku w Kauflandzie trwa spór zbiorowy między zarządem a przedstawicielami Wolnego Związki Zawodowego "Jedność Pracownicza" . Związkowcy domagają się od Kauflandu podniesienia płac o 800 zł. Dotychczasowe rozmowy z zarządem spółki zakończyły się fiaskiem, teraz związkowcy zamierzają przeprowadzić referendum strajkowe. Kaufland o umowach o pracę Kaufland podaje, że standardową formą zatrudnienia jest umowa o pracę. Firma dodaje, że:

Tak6Nie11
Ania

W Kluczborku w Markecie doszło do interwencji ochrony względem starszej kobiety pani ochroniarz oskarżyła o kradzież warzywa bardzo nieprofesjonalnie się zachowywała straszyła policją a na koniec okazało się że emerytka nic nie ukradła. Klientka była bardzo zdenerwowana. Taka ochrona bardzo szkodzi wizerunkowi firmy.

Tak7Nie6
Tomi Nowy wpis
Klient

Same reklamy pojechałem rano ok 8 kupic reklamowane mięso po okazyjne cenie ale jak zwykle to bywało nie MA

Paweł
Kandydat

Jakimi autami jeżdżą kierownicy sklepów?

BMW

A Tobie dadzą 100 podwyżki raz na jakiś czas żenada

Tak4Nie1
Anna
@Paweł

Kierownik regionalny na korkowej,w ząbkach itd nowym audio.

Bebiiiko Nowy wpis
 Rekomendacja

Kierownicy jeżdżą swoimi ,Menager Kauflandowym

Kika Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.
Kandydat

Jak wyglada praca stażysty? I jak wyglada praca menadżera zespołu?

TakNie1
Nika

Dajcie mi odpowiedź kto powinien robić zwroty pracownik czy należy to do kierownika???? Mamy na głowie kasy dział sprzątanie -porzadkowanie warzywa nawet inny dział i jeszcze mało ......

@Nika

Kierownicy u nas to mogą Ci jeszcze parę rzeczy do zrobienia nakazać. My i tak codziennie słyszymy że przecież i tak nić nie robimy.

Tak1Nie3
Nika Nowy wpis
@Zyyata

U tak się usłyszy że oni wszystko robią:(

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

kasia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.
 Problem

zlikwidować serwisy to prawda pod nich zamawia się towar który nie rotuje i terminuje się po drugie nie mają badań lekarskich

Tak6Nie
Hindi

Dziś idę na drugą zmianę do pracy, odbieram telefon od kolegi i muwi że w KAUFLANDZIE mnustwo ludzi nie przestrzega się ilość KLIJENTOW czemu nie przestrzega kaufland tego kierownicy dyrektorka tylko tabelki my mamy rodziny dzieci ponoć masakra w KAUFLANDZIE na Sieradzkiej

Tak3Nie3
Ruda
@Hindi

Gdzie pracownicy w zagranicznych marketach nie choruja. Nawet jak ktos jest chory straci smak i wech cala rodzina ma pozytywny to Twoj wynik testu wyjdzie ujemny. Dziwne Kaufland przeznaczyl 1ml na walke z koronowirusem. Po peselu wyskakuje gdzie pracujesz to coronivirus zaraz znika????

Lech
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Co z tego że w sklepie się starają jak w takim Kauflandzie przy Bardzkiej we Wrocławiu nie ma bramek i jak wjedziesz autem to nim pobierzesz bilet parkingowy już jakaś cwana firma z zewnątrz ładuje wezwania do zapłaty za wycieraczkę? jak chcesz coś wyjaśnić bo niby zakupy do dwóch godzin to parking za darmo nikt nic nie wie możesz pisać do Warszawy, czy gdzie tam chcesz, nikogo to nie obchodzi, w dyrekcji firmy również . Coś tam kupisz to ci stówę dowalą niby za parking i masz babo placek. ..

TakNie2
Zszokowany
Klient

Dziś mamy 2 listopada, czyli Zaduszki i co ja widzę w TV? Otóż reklamę waszej sieci ze Św. Mikołajem. To jest po prostu przegięcie i jeśli o mnie chodzi, to żadnych świątecznych zakupów u was już nie zrobię. Jak jesteście tacy pazerni, to było puszczać świąteczne spoty już od wakacji. Normalnego Bożego Narodzenia w tym roku pewnie nie będzie, a ci już wyskakują z Mikołajem.

Tak4Nie1
@Zszokowany

Człowieku w innych sklepach choinki stoją już od sierpnia i jakoś to nikomu nie przeszkadza. Nie ma przymusu żeby u nas robić zakupy

Tak3Nie1

Tak23Nie2
Mgr. Pozdro.
@Szafirowa

Proste. Trzeba bylo skonczyc szkole. Zwykly pracownik bez szkoly ma pracowac na dzialach i dzwigac i wykladac towar. Chcesz na dyrektora to idz na studia chocby zaocznie, poswiec 5 lat na zarzadzanie i zloz podanie. A po 10 latach w kaufie co potrafisz? Wykladac towar? Na kasie przesuwac towar? Wiesz co to sa umiejetnosci miekkie? Potrafisz zarzadzac zasobami ludzkimi? Znasz sie na gospodarce magazynowej i optymalizacji procesow? Wiesz co to kaizen? Lean? Gemba? Wątpię.

Tak7Nie32
@Mgr. Pozdro.

Po pierwsze pracowałam tam, żeby móc studiować zaocznie. Proszę sobie wyobrazić, że skończyłam pięcioletnie studia i wiem co to są umiejętności miękkie a nawet twarde. A dzięki zajęciom z zarządzania, co prawda było ich niewiele, wiem również czym jest obszar gemba i filozofia kaizen oraz strategia zarządzania. Dzięki temu mam teraz pracę adekwatną do wykształcenia. Po drugie nie mam na myśli siebie na kandydata na dyrektora. Są osoby, które organizują pracę świetnie nie tylko sobie ale i innym, potrafią zarządzać innymi, bo komunikują się i przekazują polecenia jasno i czytelnie, a tym samym zwiększają efektywność pracy. Do tego posiadają wykształcenie wyższe. W sklepie nie pracują tylko osoby bez szkoły, są też takie, które ukończyły studia albo są w ich trakcie.

Tak15Nie
Mgr. Pozdro.
@Szafirowa

Pedagogika filozofia socjologia stosunki międzynarodowe awf kulturoznawstwo to nie sa studia. Smiech nazwac to wyzszym wykształceniem

Tak1Nie16
Bebiko

I po AWF zostajesz MM bzdura

Askier
@Mgr. Pozdro.

Nie bredź idio.. to. Nie ty będziesz decydował jakie wykształcenie jak właściwe

Tak9Nie
Dyr.
@Mgr. Pozdro.

Uważasz że studia oprócz papierka coś ci dadzą? Może wzrośnie ci inteligencja? Często po studiach jesteś większym idiotą niż przed rozpoczęciem nauki. Mój kolega zdał "tylko" maturę, pracując w hotelarstwie, później w administracji, wyjechał do Anglii gdzie pracował na stanowisku kierowniczym. Po powrocie do Polski został kierownikiem sprzedaży regionalnej w dużej firmie branży spożywczej. Można bez studiów? Można, wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji. Kierownik w markecie to po prostu brygadzista z większymi obowiązkami i uprawnieniami, zwykły robol który jest gnojony przez zwierzchników z centrali.

Tak6Nie1
Dpf
@Mgr. Pozdro.

Wam po tych studiach to się w głowie przywróciło co ty człowieczku wiesz o życiu, czytaj ze zrozumieniem a później się wypowiadając ot i to są te twoje studia!

Ktoś
@Mgr. Pozdro.

A wiesz co to jest inteligencja społeczna, umiejętność komunikacji i pokora?

Tak5Nie1
Ja
@Mgr. Pozdro.

No to poleciałeś z tym komentarzem... Taki dumny ze aż mgr w niku stawia. ????????????

Artur
@Mgr. Pozdro.

Większość tych kierowników nie ma zielonego pojęcia o niczym. A ci absolwenci po studiach nawet arkuszy kalkulacyjnych nie potrafią obsługiwać. Buhaha.

M.
@Mgr. Pozdro.

Akurat te trzy ostatnie modne słówka, to po polsku robienie z ludzi idiotów. I tyle. Hasełka świecidełka. Plakaciki, spotkanka, bzdury na zasadzie słynnego youtubowego: Kim jesteś? Zwycięzcą! Płacenie dorosłym ludziom w Polsce za udawanie samurajów biznesu, to przedszkole.

Ktoś
 Problem
@Szafirowa

Czwarty grzech główny to zazdrość. Niektórzy kierownicy nie powinni być nawet kierownikami.

Nikita

Czas powiedzieć Stop...!!!! Koniec ryzykujemy zdrowiem pracujemy za dwóch może zwolnić się trzeba w takim kryzysie nie możemy liczyć na firmę.. Inni są docenieni nie my co wy na to?

Tak10Nie1
siunia7
@Nikita

Szanowny pracowniku. Zgadzam się z Toba w 100%,mam to szczęście ,że już nie pracuje w tej firmie i z doświadczenia wiem,że nikt nie powie stop.Zero solidarnośći,każdy boi się o własny tyłek dlatego gadają i płaczą po kątach a jak trzeba się odezwać to siedzą cichutko.Smutne to i przykre.

Klient ze Świdnicy
Klient

Tutaj też jest moja opinia. (usunięte przez administratora) Byłem w tym sklepie Kaufland Świdnica w dniu 22.10.2020 około godz. 9:30 a 10:00 kupiłem kartofle 5 kg za 7,00 zł. i płyn do spryskiwaczy 4 L cena na półce 19,99 zł. to razem 27,00 zł. , będąc przy kasie pacząc od wyjścia pierwsza kasa, siedziała tam stara kasjerka, policzyła mi 30,94 zł, ja się pytam po ile te towary, a ona że teraz nie może mi powiedzieć, a ja miałem wyliczone 27,00 zł banknot 20 zł i monety 5 i 2 zł. , w tym przypadku musiałem schować monety do kieszeni dałem wcześniej banknot 20 zł i końcówkę monetę 1 zł. kasjerce i wyciągnąłem 2 banknot 20 złotowy i jej też podałem razem 41 zł i nie została mi wydana reszta i paragon, tylko następny klient, a resztę przyjęła jako korzyść majątkową. Zorientowałem się dopiero po przyjściu z zakupami do domu że ta Pani nie wydała reszty i paragonu, nie poszedłem z reklamacją bo nie było paragonu, a zazwyczaj zawsze biorę rachunek, chwilę wtedy jeszcze byłem w pobliżu kasy widoczny przez kasjerkę, ale ona nie śmiała nawet zawołać - Proszę pana reszta! Zastanawia mnie to dlaczego tych ludzi kusi takie (usunięte przez administratora) na dobrą sprawę gdyby się uparł to wystarczyło sprawdzić monitoring z kamer.

Tak1Nie4
@Klient ze Świdnicy

Jaka korzyść majątkowa? Proszę powiedzieć 8 godzin na kasie i popracować w tych warunkach to pomyłka nie jest nie wykluczona .Po co wypisywać takie głupoty wystarczyło podejść do kasjerki i powiedzieć jaka jest sprawa .Dlaczego jak kasjerką pomyli się na w drugą stronę to jakoś nikt nie leci oddać.

mirka

proszę o zlikwidowanie serwisów w czasie pandemi ludzie ci nie mają badań lekarskich przychodzą nic nie robią jeżdżą elektrykami bez uprawnień bez odzieży ochronnej pod serwisy jest zamawiany towar który terminuje się a wszystko to dzieje się za przyzwoleniem dyrektorów zarażają pracowników

zainteresowana
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.
Kandydat

jak wygląda praca w centrum usług wspólnych? interesuje mnie stanowisko asystentki dyrektora sprzedaży z językiem niemieckim.

kiero

Jakie doświadczenie trzeba mieć żeby dostać się na stanowisko kierownicze ?

TakNie2
@kiero

Człowieku jak nie chcesz być non stop poniżany, obrywać za wszystko i chesz mieć życie prywatne to uciekaj z tej firmy

500+

Tak6Nie11
Gigi
@500+

Mogliby otworzyć Lidla w Opocznie to by można było się przenieść.

Magazynier
@500+

Wszystko fajnie, pięknie no ale... Nikt nie powie, że tych pieniędzy nie dostaniemy od razu, bo to może być rozłożone na 2-3 lata. Tak było w logistyce w zeszłym roku, część pracowników dostała +400zł premii przy braku absencji (stawka chyba bez zmian), a pracownicy biurowi, (nie wiem czy wszyscy) dostali podwyżkę podstawy - ale nie od razu całość, tylko rozpisane do 2022 roku. Czyli jeśli ktoś dostał np 500 zł to było to rozłożone na 3 lata. Tegoroczna podwyżka ma objąć wszystkich, nie tylko markety, ciekawe tylko jak to się będzie łączyć z zeszłorocznymi aneksami? Czy takie osoby od marca dostaną to co podpisali w zeszłym roku i firma chwali się, że ich płaca teraz wzrośnie (co byłoby nieprawdą, bo realnie nic ponad podpisany aneks nie wzrośnie). Albo zamiast +200 dostaną +300 (czyli realnie jedynie100zł więcej). Albo też tegoroczna podwyżka obejmie takie osoby dopiero od 2023 roku! Niestety jest w regulaminie wynagrodzeń coś takiego, że nie można dostać więcej niż 1 podwyżkę na rok. Ogólnie bardzo to wszystko zagmatwane. Szkoda, że w magazynie nic się nie mówi (poza plotkami i spekulacjami oczywiście), żadnych konkretów, ten artykuł to jedyna informacja, że będzie "jakiś" wzrost wynagrodzeń, a ponadto zero informacji, zero konkretów. Dopiero w dniu podpisania aneksu będzie każdy sięd dowie ile (no i realnie OD KIEDY) dostanie.

kasia 123
@500+

dziwne bo w Zawierciu mamy 1950 brutto plus 300zł premii za frekewncje brutto na 3/4 etatu 2600 brutto i 400zł premii na cały etat

TakNie4
Kowalski
@500+

Zapytajcie pierwszą napotkaną osobę na open space w centrali czy ma rewaloryzowane wynagrodzenie. Ucieknie, nie udzielając odpowiedzi. Prozak i nadgodziny bez wynagrodzenia za to w pakiecie. Jak czytam takie korporacyjne (usunięte przez administratora), to na torsje zbiera.

Tak2Nie2
Kik
@Gigi

Lidl i Kaufland to bliźniacze sklepy, obie należą do Schwarz-Gruppe.

Maryna
@Kowalski

Potwierdzam. Roboty po pachy i brak wynagrodzenia za nadgodziny.

@500+

Teraz zwalniają starych pracowników to po co dają ogłoszenia o rekrutacji na wolne etaty?Gdzie są wtedy związki zawodowe?

Tak3Nie1
@500+

nieprawda początkująca dostaje 2800 brutto a po 10 latach 3000 brutto takie są płace w kauflandzie

zatroskany
@Zyyata

Bo stary pracownik pracował na cały etat a nowych przyjmują na maks 3/4, oszczędności... A ludziom z kilkunastoletnim stażem wali się całe życie...

@500+

bzdura po 10latach dostajemy 3000brutto a te wasze podwyżki to tylko dla liderów którzy nic nie robią za zgodą dyrektorów regionalnych oczywiście nie dotyczy to wszystkich marketów u nas główny problem to dyrektorka regionalna

GUMIŚ
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.
Kandydat

KAUFLAND LUBIN ZAMKNIETY POTEZNY AUCHAN W TESCO SWIECĄ PUSTKAMI . KLIENTOW MNOSTWO KOLEJKI SA PRZEOGROMNE. TOWAR ZAMOWIONY KTO TO WYŁOZY WSZYSTKO I KIEDY. A PREMIE ZA ZYSKI MY PRACOWNICY TEZ DOSTANIEMY??? TEZ WYKLADAMY OBSŁUGUJEMY NA KASACH LUDZI ,MROZNIE ,NABIAŁ, ZAPIERDZIELAMY CHOC NAS JEST MAŁO . ALE NIC NIE MOWICIE O TYM ZE BEDA WIEKSZE PIENIADZE Z TAKICH ZYSKÓW JAKIE WY DOSTANIECIE . CZEMU MY NIC NIE DOSTANIEMY?? JAK WIECEJ ROBIMY NIŻ WY. TAKA PRAWDA

Pytająca
Kandydat

A ja mam pytanie jak wygląda praca na stanowisku menadżera zespołu na spożywcze w sklepie niskoobrotowym? Jakie obowiązki i wynagrodzenie ? Na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko ładnie było opowiedziane ale nie chcę się wpakować na minę ;)

kris
@Pytająca

Jak nie chcesz się wpakować to szukaj innej pracy wyzysk wyzysk wyzysk

Tak7Nie
@Pytająca

Uciekaj jak najdalej brak szacunku dla pracownika ja wytrzymałam 1,5roku jako Lider Zespołu

Tak5Nie
Manager zespołu
@Pytająca

Nisko obrotowy oznacza mało pracowników Obowiązki- robisz wszystko wszędzie od wykładania towaru na wszystkich działach spożywczych czyli 90% marketu,papiery tabelki potem mycie toalet bo klient wysmarował kupą ściany A na koniec pretensje wieczne pretensje opieprz ochrzan że mało i mało zrobiłeś O klientach którzy będą na Ciebie pisać skargi nie wspomnę bo może będą mili w co szczerze wątpię

Tak5Nie
WYZYSK KAUFLAND DOLNY SLASK
@Pytająca

JAK JEST PALACA TO SPOKOJNIE NA LAJCIE PORADZISZ SOBIE I JAK POTRAFISZ KLAMAC I KABLOWAC NA PRACOWNIKOW DO DYRKA BO NIE KTORYM KIEROWNIKOM SWIETNIE TO WYCHODZI I MOGA WSZYSTKO OD SIEDZENIA NA PALARNI OD 30 MINUT DO 1.5H DZIENNIE GDZIE DYREKTOR WCHODZI I WIE ZE SA DŁUGO I TAK IM UWAGI NIE ZWRACA TAKZE DASZ RADE:) TROSZKE POPRACUJESZ JEDNA KAWA DRUGA KILKA FAJEK I PYK JUZ 14!!!! A 3.5 TYS. WPADA MIESIĘCZNIE

Tak6Nie
Ssss
@WYZYSK KAUFLAND DOLNY SLASK

Wypisz wymaluj opisalas Kaufland w Kujawsko -Pomorskim!!!!

@WYZYSK KAUFLAND DOLNY SLASK

I jeden ze sklepów we Wrocławiu

Tak4Nie

Nie wiem jak w innych miastach ale w Chełmie (woj. Lubelskie) jest spoko. Piszę to jako pracownik. Owszem jest biegania na kasy zwłaszcza w takie dni jak czwartek, piątek czy sobota. Jeżeli chodzi o zespół to da się ze wszystkimi dogadać. Jeżeli ktoś potrzebuje danego dnia wolne to nie ma problemu żeby coś wymyślić. Akurat ekipa która mam na dziale jest naprawdę fajna i bez problemu rozdzielacz między sobą obowiązki.

Rozczarowana

Dokładnie tak jest niestety moja była MM po trupach do celu a regionalny..... no cóż tajemnicą poliszynela były stosunki ich łączące i we dwoje po kolei wykańczali fajnych ludzi pracowałam we Wrocławiu

mercedes
Klient

Kaufland stargard szczeciński ul Kościuszki widziałem kilkukrotnie jak pracownicy wyjeżdżają na koniec 2 zmiany pełnymi koszami zakupow przez kasy nie placac za nie a ochroniarz to przepuszczał na zewnątrz zaladowane auto marki vv ledwo odjechalo z parkingu a takie akcje widziałem już 2 krotnie ps 4 kosze z zakupami i 3 osoby do vv golfa nowy rekord ginesa

Nika
Użytkownicy czekają na odpowiedź 102 dni.

Proszę powiedzcie czy jak market jest czynny do 23:00 środa wieczór do 22:00 pracownik to rozkładanie ceny na nową promocję w środę czy w Czwartek rano? Oczywiście ściągając promocję wieczorem środę by nie mylić się z nową

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 214 ocen.