Adres: Grudziądzka 107, 87-100 Toruń

NIP: 8792661370 REGON: 341168468 KRS: 0000395801

4 1110 954 5 1

Opinie o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Kamik

Pracuje ktoś jako Młodszy Specjalista do spraw Rozliczeń? Jak oceniacie to stanowisko? Bo właśnie zbieram się do tego, aby aplikować.

Koolaid
@Kamik

wiesz co, najlepiej doprecyzuj co konkretnie chciałbyś wiedzieć i jakie masz wątpliwości

Kamik
@Koolaid

Najlepiej to wszystko

Kamila
@Kamik

To w zupełności zrozumiałe, że chcesz dowiedzieć się jak najwięcej o o tym stanowisku. Mam zatem nadzieję, iż @Koolaid będzie tak uprzejmy i zechce podzielić się jakimś konkretami. Widzę jednak, że trochę już minęło o Twojego pytania. Może od tego czasu już postanowiłeś aplikować? Jak to jest?

Kasia

Mam pytanie odnosnie szkolenia w Toruniu. Na razie wiem ze jest po 8 h dziennie. Czy ktos moglby mi powiedziec w jakich godzinach? Czy w hotelu zapewniaja sniadanie obiad kolacje ? Czy szkolenie odbywa sie w hotelu na jakiejs sali konferencyjnej czy w innym.miejscu? jezeli w innym to gdzie ?

Kamila
@Kasia

Muszę Ci powiedzieć, że mnie także interesowałaby ta kwestia. Trzymam zatem kciuki, by ktoś zechciał szybo udzielić tu takich właśnie informacji. Jeśli jednak tak by się nie stało, to przecież zawsze można zadzwonić do kogoś z Cuk Ubezpieczenia i po prostu dopytać. A powiesz mi, jaki jest konkretny termin szkolenia w Toruniu? Będę wdzięczna.

Gloom

Całkiem spoko rozkminioną apkę macie. Plusik ode mnie.

Tak3Nie2
Zeniba
@Gloom

apka jak apka, nie ma się co jarać

Gloom
@Zeniba

Mi się podoba.

ktoś

Kto się załapał na Akademię Lidera?

Adi
@ktoś

u mnie nikt ale też bym się chętnie dowiedział co i jak

@ktoś

Ja niestety nie, może w następnej edycji :P

Edyta
@:)

Czy chodzi Wam dokładnie o Akademię Partnera? Czytałam, że to roczny cykl szkoleń rozwijających kompetencje biznesowe franczyzobiorców Cuk Ubezpieczenia. W odróżnieniu od szkoleń ściśle związanych z produktami ubezpieczeniowymi, Akademia Partnera obejmuje tematykę wspierającą rozwój i prowadzenie własnej multiagencji. Możecie mi powiedzieć, jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać się na te szkolenia?

Bolly
@Edyta

Nie, chodzi o Akademię Partnera, ale Lidera. Specjalne szkolenia menadżerskie dla wytypowanych doradców.

Bolly
@Bolly

Miało być bez przecinka po 'nie", sorrki ;)

bananananana
@Edyta

Co do warunków, nie mam pojęcia, nie wiem czy w ogóle franczyzobiorcy się tu udzielają tbh

Marek
@bananananana

Wiesz może, czy możliwa jest współpraca z firmą Cuk Ubezpieczenia na zasadzie pracy dodatkowej? Mam tu na myśli pozyskiwanie klientów oraz oferowanie usług ubezpieczeniowych popołudniami po zakończeniu swojej pełnoetatowej pracy? Jestem ciekaw, czy firma ta nawiązuje taki rodzaj współpracy.

bananananana
@Marek

Nie, nie wiem.

Wiking
@Marek

nie wydaje mi się, jak mam być szczery

Anonimowy

A czy ktoś może powiedzieć coś więcej na temat szkolenia wstępnego w Toruniu? Jak to się odbywa, jak wygląda? Gdzie pracownicy są kwaterowani czy muszą szukać na własną rękę? Ewentualnie czy wszyscy są w jednym hotelu/ motelu?

Nick
@Anonimowy

jak już będziesz na miejscu to daj znać bo być może też mnie to będzie czekać. Nawet jak ktoś odpisze wcześniej to jakbyś powiedział jak wrażenia to byłbym wdzięczny

Agata
@Anonimowy

Po Twoim wpisie wnioskuję, że niedawno byłeś na rozmowie i masz najświeższe informacje dotyczące jej przebiegu. Czy podzielisz się swoimi doświadczeniami?

Joasia
@Anonimowy

Kwaterowaniu jesteś przez Cuk, wszyscy zazwyczaj w tym samym hotelu, jeśli są miejsca. Plus obiady. Szkolenia to teoria (dużo materiałów szkoleniowych do wglądu) plus praktyka (ćwiczenia na lipnych danych, praca na webserwisie, wykonywanie kalkulacji itp)

Nick
@Joasia

Dobrze wiedzieć :)

Pelasia

Pracowałam kiedyś w CUKu, całkiem dobrze wspominam :) Pozdrawiam obecnych pracowników :)

Cooniex
@Pelasia

Pozdrawiam i ja

Leszek
@Cooniex

Również jesteś byłym pracownikiem Cuk Ubezpieczenia? Może Ty będziesz tak uprzejmy i napiszesz coś na temat poziomu wynagrodzeń u tego ubezpieczyciela? Chciałbym wiedzieć, na jaką podstawę można liczyć, ponieważ, jak przypuszczam, całość pensji uzależniona jest od naszych wyników w sprzedaży polis. Dobrze rozumiem?

Iza
@Leszek

Tak, pensja jest w zasadzie uzależniona od sprzedaży, podstawa oscyluje wokół przeciętnej czyli przeważnie jak wszędzie gdzie przychodzi nie bardzo doświadczony sprzedawca więc jest to tak jakby rekompensowane w formie nauki fachu i benefitami. Przynajmniej ja tak miałam, bo przyszłam z marnym doświadczeniem, można powiedzieć że zaczynając od początku ale nie wiem czy wszyscy mają taką samą podstawę i ogólnie warunki.

Leszek
@Iza

Z tego co piszesz jesteś już doświadczonym pracownikiem, więc możesz liczyć na prowizje od sprzedaży Jak to wygląda procentowo? Pisząc o dodatkowych benefitach, którymi rekompensowałaś sobie podstawę pensji możesz wyszczególnić jakie to były bonusy i co zawierały. Chętnie o tym przeczytam.

Alalala

Ja nadal pracuje i też propsuje

Sylwia
@Alalala

To znakomicie! Przyjemnie czyta się właśnie takie opinie. Potrzebowalibyśmy jednak nieco więcej konkretów o Cuk Ubezpieczenia jako pracodawcy. Proponuję, abyś zaczęła od aspektu związanego z wynagrodzeniem. Czy rośnie ono razem z przepracowanymi latami, czy może utrzymuje się cały czas na podobnym poziomie?

henrylee
@Sylwia

wszystkie konkrety tak naprawdę można już znaleźć na tym profilu.

sheene
@henrylee

beng!

Gołabek

5/6 gwiazdek, to mówi samo za siebie :D

Tak4Nie5

@Gołabek

nie, to mówi, że HR aktywnie działa na profilu

Tak6Nie4

bobby
@coool

Ty też sie całkiem aktywnie udzielasz i co ?

Tak4Nie2

Abc
@coool

Dokładnie. Ewidentnie!

Życzę zmiany na lepsze

Czytam te wszystkie opinie i zastanawiam sie, czy pisza je osoby ktore maja jakiekolwiek pojecie o pracy w tej firmie. Po pierwsze dodatkowe benefity o których są tak pozytywne komentarze należą sie pracownikowi po przepracowanym roku, bez okresu próbnego. Trzeba również przejść jakże mało realną ścieżkę na awans. Wcześniej zapomnijcie o prywatnym lekarzu i karcie multisport. Co do wynagrodzenia tez zostawia wiele do życzenia. Z premią mozna wyciągnąć (optymistycznie) 3000 zł, a odpowiedzialność i widza jaka trzeba posiadać już w pierwszych miesiacach pracy na pewno kwalifikuje sie na wiecej niz 3000 zł. Szanujacy sie pracownik pójdzie po prostu gdzieś indziej (może PZU). Wstyd i hańba dla firmy z tak ważnej branży- jeśli nic sie nie zmieni, rotacja pracowników was zniszczy- juz jest źle, a będzie jeszcze gorzej. Nadal bedziecie mieli opinie inkubatora doradców, szkolicie ich za własne pieniądze, a nie umiecie zaproponować dobrych warunków, aby ich zatrzymać- godnego wynagrodzenia. W końcu tylko dlatego pracujemy. Gdyby człowiek chodzi do pracy dla atmosfery, wystarczyly by mu spotkania ze znajomymi..., bez odpowiedzialności i wysiłku, proste. Ludzie doświadczeni i z dużą wiedzą idą do konkurencji- bo lepiej płacą. Brawo... konkurencjia jest wdzieczna i dziękuję :) czy naprawdę wrto wydać kupe kasy na szkolenie pracownika, który pojdzie dalej z doświadczeniem, bo szczedzicie na wynagrodzenie? Każdy kto musi utrzymać rodzine, pojdzie tam gdzie mu wiecej zapłacą, a atmosfere tworzą ludzie, nie firma. Zawsze można się dopasować

Tak37Nie3

UV
@Życzę zmiany na lepsze

Ciekawe kiedy usuną ten wpis, bądź zasypią go idiotycznymi tekstami o zbieraniu doświadczenia, benefitach, atmosferze pomocy i tym podobnymi pierdołami :-)))))) A godnie ZARABIAĆ może naprawdę wąskie grono ze ścisłej świty, gdzie dostać się nie sposób.

Tak18Nie
nie - wdzięczność
@Życzę zmiany na lepsze

powiem tak, ciesz się że was wyszkolili jednego z drugim bo konkurencja bez doświadczenia miała was głęboko w nosie, więc smarowanie teraz po nich, że dali wam szanse jest po prostu świetne z waszej strony :] po drugie w zarządzaniu firmą, zasobami ludzkimi czy opracowywaniem strategii, macie pewnie takie doświadczenie, że jesteście odpowiednimi osobami aby sugerować CUK-owi o ich strategii. No cóż nie pozostaje nic innego jak wam podziękować i czekać jak wy jako prezesi konkurencyjnych firm nas "zjecie". Pozdrawiam serdecznie

Tak5Nie5
Dominika
@UV

Powinieneś mieć na uwadze, że na obecne forum wchodzą osoby, które są zainteresowane aplikowaniem do firmy Cuk Ubezpieczenia. W związku z powyższym posty dotyczące tamtejszych, szeroko pojętych, warunków pracy są tu wręcz niezbędne. Wnioskuję, że jesteś bądź też byłeś zatrudniony w tym przedsiębiorstwie. Na jego oficjalnej stronie zauważyłam, że poszukują między innymi doradców klienta. A czy osoba na takim stanowisku dostaje wypłatę, składającą się jedynie z podstawy, czy również i z prowizji?

Punisher
@Życzę zmiany na lepsze

Masz rację w temacie strategii firmy jeśli idzie o specjalistów. Szefostwo swoje, niemałe, koszty przenosi, bez zachowania proporcji, na doświadczonych i skutecznych sprzedawców - jak? Otóż sprzeda taki/-a trzykrotnie więcej od pracującego obok przypadkowego i wynagrodzenie o 25-50% większe CUK płaci. Motywujące, prawda?(usunięte przez administratora) A gdyby tak pracować z ekspertami 6 godzin dziennie i podzielić się z nimi udziałem w efektywnie wypracowywanych zyskach? Jakość ponad ilość. Ilu więcej byście mieli teraz? Różne powody do uśmiechu daje agentowi CUK widok uznania na koncie każdego 10-tego. :) :] :F :o :> %)

Tak4Nie

Antoni
@Życzę zmiany na lepsze

Rozumiem Twoje rozczarowanie dotyczące zbyt niskiego według Ciebie wynagrodzenia, ale - jak sam piszesz - prawo do benefitów pracownik nabywa dopiero po roku pracy, więc nikt nie da osobie, która dopiero się wdraża do pracy, bardzo wysokiej pensji. Pracodawca oferuje Ci szkolenia branżowe, które podnoszą Twoje kwalifikacje, a to już jest duży bonus, który będzie procentował w przyszłości. Jeżeli masz odpowiednie doświadczenie i staż pracy, wyjdź z inicjatywą i zawalcz o awans - zaproponuj podwyżkę lub inną gratyfikację, która mogłaby podnieść Twoją motywację do pracy. Czy jest na to szansa?

dokładnie tak :)

ekspert
Nazwa działu: Handlowy
@Punisher

te 200 to brutto hahha a nie netto

Tak4Nie

Abc
@Życzę zmiany na lepsze

Podpisuje się pod każdym zdaniem. Po przepracowanych ładnych paru latach wiem dokładnie, że te wszystkie zachwycające opinie piszą albo korpo szczury, których zachwyca "wizerunek" firmy i "prestiż", który im się wciska podczas szkoleń albo to zwykła ściema pisana za kasę. Jeśli chcesz być wyzyskiwany, a Twoja wartość będzie dla firmy znaczyła tyle co słupki w Excelu to polecam. Tutaj nie liczy się doświadczenie, podejście do klienta, ani to co sobą reprezentujesz. Tutaj liczy się zysk. Ktoś powie-wiadomo firma sprzedażowa. I ok, zgadzam sie. Jednak uważam, że każdemu pracownikowi należy się również odrobina szacunku a tutaj człowiek jest tylko maszynka do zarabiania pieniędzy. Oczywiście nie dla siebie a dla firmy.

Anatol

Widzę, że szukają specjalisty ds ubezpieczeń. Wymagają doświadczenia z zakresu ubezpieczeń, którego ja nie posiadam, natomiast jestem handlowcem z dziesięcioletnim stażem, a biorąc pod uwagę slogany "nie musisz się znać interesujesz nas ty" i całkiem bogaty pakiet szkoleń czy w ogóle szansa na dostanie tej posady? Jak nie, to proszę szczerze powiedzcie, co by się człowiek nie oszukiwał ;)

Przemysław
@Anatol

Myślę, że powołując się na maksymę: do odważnych świat należy, powinieneś spróbować. Nie wiem, czego dokładnie oczekują rekruterzy i pracodawca, ale jeśli masz za sobą szkolenia i doświadczenie w sprzedaży to zawsze jest szansa. Jeżeli się zdecydujesz napisz na forum jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty.

Bedi
@Anatol

Dawaj, nic nie stracisz, a z tego co piszesz to raczej jesteś kompetentną osobą. A jako handlowiec na pewno dasz radę pokazać się z jak najlepszej strony ;) Myślę, że jest szansa.

Godi
@Anatol

Wyślij, co ci szkodzi. Pewności, że to rozpatrzą pozytywnie ci nie dam, ale no, lepiej wysłać niż nie.

Anatol
@Godi

Wysłałem. Zobaczymy co dalej ;)

Zozol

Powodzenia

Kinstom

Proszę o informację dot. Zadowolenia Informatyków z pracy w centrali CUK. Czy zarobki są konkurencyjne w branży IT ? Pytam ponieważ zastanawiam się nad ofertą pracy dla Analityka biz. - sys.

Ana

Byłam na rozmowie i chcę podziękować za informację o przebiegu rozmowy, szczerze gdybym nie przeczytała tutaj wcześniej, że jest scenka i nie oswoiła się z tą myślą to byłaby spora szansa, że poległabym w tym miejscu, a tak na spokojnie. Dzięki

berry
@Ana

W którym mieście byłaś na rozmowie?

Sylwia
@Ana

I to jest właśnie dowód na to, jak bardzo potrzebne jest to forum. Dzięki dzieleniu się, ale w sposób merytoryczny, informacjami mogłaś spokojnie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, a co za tym idzie - dobrze na niej wypaść. Może teraz zachcesz nam powiedzieć, jakie warunki zatrudnienia zaoferowano Ci w Cuk Ubezpieczenia na sam początek? Serdecznie zachęcam Cię do dalszej aktywności na bieżącym wątku.

Maciek

Obczajałem stronę pod kątem pracy i zrobiłem sobie test na to czy nadaję się na pracownika Cuku i wyszło, że tak :P To co, wysyłać CV?

;)
@Maciek

decyzja należy do ciebie

Andrzej
@Maciek

Jeśli jesteś zdecydowany, powinieneś aplikować, Dodaj jeszcze tylko jakie stanowisko Cię interesuje. Znalazłem troche ofert rekrutacyjnych. Cuk Ubezpieczenia szuka specjalisty do spraw ubezpieczeń życiowych, doradcy klienta i kierownika placówki. Zachęcam Cię, żebyś dodał swoja opinie o przebiegu rekrutacji.

Edi
@Andrzej

Jak nie zapomnę (i mnie zaproszą:P) to dodam swoją opinię bo składam właśnie CV ;)

@Edi

napisz proszę jak będziesz po rozmowie, bo chciałabym się czegoś dowiedzieć, zanim sama na takowa pójdę :D

Edi
@Niki

Byłam na rozmowie, nic z tego nie będzie ale rozmowa sama w sobie całkiem sympatyczna. Konkretni ale mili ludzie ze mną rozmawiali. Może kiedyś jeszcze spróbuje swoich sił tutaj

Helena
@Edi

Fajnie, że zechciałeś podzielić się z nami swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w Cuk Ubezpieczenia. Rozumiem, że uznałeś, iż chyba nic z tego nie będzie, ale mógłbyś podać nam jakieś konkrety. Ostatecznie nie dostałeś propozycji zatrudnienia, czy może sam zrezygnowałeś? Wyjaśnij nam tę kwestię.

Pipi123
@Edi

a powiesz coś więcej o jej przebiegu? były jakieś zadania praktyczne?

Sofija
@Pipi123

Jak ja byłam (ale to było już dłuższy czas temu) to była taka jakby scenka z jakimś problematycznym zagadnieniem, z którego trzeba było wybrnąć

Pipi123
@Sofija

o, dzięki a była to scenka dotycząca samych ubezpieczeń i innych takich, czy temat w ogóle niezwiązany?

Sofija
@Pipi123

W moim przypadku niezwiązany, po prostu miała sprawdzić jak zachowasz się w jakiejś problematycznej sytuacji.

inny

Czy jak zapytam tu o inną lokalizację niż Toruń to mogę liczyć na odpowiedź? Nie ma forów innych miast sąd pytanie

Delek
@inny

Tak, pytaj Nikt cię nie za to nie zje, poza tym i tak nie wszystkie posty tutaj są o Toruniu, więc luz

Misia
@inny

to co to za pytanie, hm?

Polimoli

Jak wygląda sprawa z dodatkami dla pracowników? (Jak było to pytanie to przepraszam, nie jestem w stanie ogarnąć całego forum)

Palmal...
@Polimoli

Multisport jest od razu, później jest Luxmed i szkolenia

Danuta
@Palmal...

Fajnie, że wspominasz o dodatkowych benefitach. A czy mógłbyś napisać jeszcze, w jaki sposób te dodatkowe opcje są finansowane? To pewnie dość istotna kwestia. Ciekawi mnie też, czy każda osoba zatrudniona w Cuk Ubezpieczenia może korzystać z tych benefitów.

Polimoli
@Palmal...

Okej, dzięki

pipi

sporo ogłoszeń na stronie, jest w czym wybierać wiecie czy są na 100% aktualne?

KE
@pipi

Na stronie są aktualne

@KE

o, to super, dzięki!

Antoni
@pipi

Jakie stanowisko Cię interesuje? Na stronie https://kariera.cuk.pl/category/oferty/ firma zamieszcza schemat procedury rekrutacyjnej, a także wskazówki dotyczące listu motywacyjnego. Znajdują się tam także aktualne oferty pracy i zakres kwalifikacji wymaganych na konkretnym stanowisku. Jeśli zaczniesz współpracę z firmą i będziesz mieć doświadczenie dotyczące zatrudnienia dodaj opinię na ten temat.

@Antoni

tak, wiem co jest na stronie, pytałam tylko czy są na pewno aktualne...

Hugo

Drodzy forumowicze nie otwiera się strona "wybierz 1 z 3 form współpracy". Czy może ktoś naświetlić temat?

Ojka
@Hugo

chętnie ci pomogę, ale nie mogę znaleźć w ogóle tego "wybierz 1 z 3 form współpracy", w jakiej to jest zakładce? Albo powiedz coś więcej co potrzebujesz wiedzieć, to odpowiem ja, albo ktoś inny

Hugo
@Ojka

Teraz też mi się nie wyświetla, może coś mi się pomyliło

Ojka
@Hugo

okej, jak masz jeszcze jakieś pytania, to dawaj

Adam

Dziękuję za profesjonalną obsługę. Pozdrawiam serdecznie

Mimimi
@Adam

Pozdrawiam również. Miło, że ktoś docenia obsługę :)

Judyta

Czy jest możliwość podjęcia pracy w biurze? Mam tu na myśli kadry albo pomoc w księgowości?

opio
@Judyta

Ogólnie coś tam chyba jest, obczaj na stronie, bo tam było sporo ogłoszeń

Youth
@Judyta

chwila minęła od kiedy pytałaś, dowiedziałaś się czegoś, masz może jakieś informacje, którymi mogłabyś się podzielić?

ezio
@Youth

a o jaką lokalizację chodzi w ogóle, Toruń? w księgowości i w kadrach nie ma nic, ale pojawiła się na stronie oferta do marketingu i fajnie to całkiem wygląda

Szanie

CUK polecam każdemu :) żetelna firma

Jano
@Szanie

Nie mogę się zgodzić! . . . rzetelna, a nie żetelna. A poza tym się zgadzam :)

ok
@Jano

mogę polecić od siebie, jest w porządku

ON

ŻENADA

opio
@ON

bez komentarza...to ci rzetelna opinia, nie ma co

Kajkamajka

Praca w CUKu była moja pierwszą poważniejsza pracą, zaraz po szkole. I kurczę, opinie są różne, ale ja naprawdę byłam bardzo zadowolona z tej pracy, uważam, ze dużo mi dała i przykro mi było się z nią rozstawać. I myślę, ze nie jestem odosobniona w opinii, że jest tam w porządku...

Tak2Nie4
Qia
@Kajkamajka

Nie jesteś odosobniona :) Wiadomo, że są różne, co człowiek to opinia. Ja też jestem zadowolona, ale nie każdy musi być.

Tak2Nie3
Lucy
@Qia

ja ogólnie wychodzę z założenia, że dobry pracownik jest zadowolony z pracy, ale to tylko moja opinia ja tam np. mam potrzebę angażować się w pracę i czerpię z tego satysfakcję, ale tak jak mówisz, nie każdy musi myśleć w ten sam sposób, wręcz byłoby zbyt nudno gdyby wszyscy myśleli tak samo niemniej uważam, że to porządna firma jest, przełożeni co prawda wymagający, ale to standard w tej branży, ktoś musi sprawować nad tym wszystkim pieczę, przynajmniej nie ma bałaganu

Tak1Nie3
Okja
@Lucy

Też wychodzę z tego założenia, fajnie to opisałaś sama lepiej tego nie napiszę, więc się podpisuję pod powyższym

Tak1Nie3
Jololoja
@Okja

i już jedna osoba po kolei minusuje wszystkie pozytywne komentarze...dajcie spokój, dlaczego was tak mierzi, że ktoś na inne podejście i dobre zdanie o pracy?

Tak1Nie2
Delilah
@Jololoja

Po prostu niektórzy obierają podejście, że "jak mi nie pasuje, to innym też musi i już" W myśl zasady - "moja prawda jest mojsza niż twojsza" ;)

Mi

wynagrodzenie i ogólne zasady wszędzie takie same czy są różnice między miastami?

CUKierek
@Mi

Premia wygląda tak samo natomiast widełki podstawy zależyą od miasta, najwięcej oczywiście Warszawa potem po równo Poznań i Szczecin

Vala
@CUKierek

To nie jest to jakimś wielkim zaskoczeniem

Fikołek
@CUKierek

CUKierek zdaje sobie z sprawę, że pewnie nie pracowałeś/aś we wszystkich miastach, ale może się orientujesz jaki jest klimat w Cuku w zalezności od wielkości miasta. Czy jest jakaś zależność między wielkością miasta, a presją na przykład, albo wymiarem czasu pracy?

Wuuuwu
@Fikołek

Pytanie nie do mnie co prawda, ale może się wypowiem :) Wydaje mi się, że faktycznie wielkość miasta może mieć wpływ na klimat, wiadomo, taka Warszawa to specyficzne środowisko pracy, więc i presja pewnie jest większa, ale jak się nie ma porównania to też ciężko powiedzieć. Jak chodzi o wymiar pracy, to raczej nie ma żadnych większych różnic, ale jak się mylę, to niech mnie ktoś poprawi

Wuuuwu
@Fikołek

A tak w ogóle to w jakie miasto celujesz? Może wtedy będzie łatwiej wyjaśnić, bo wypowie się osoba z tej konkretnie lokalizacji

xyz

Znalazłam ofertę pracy na stanowisku ubezpieczeniowego doradcy klienta i mam do was kilka pytań odnośnie niego. 1. W jakiej wysokości jest podstawowe wynagrodzenie? 2. Od kiedy jest możliwość korzystania z Multisportu? 3. Czy plany są w miarę realne do zrobienia, czy raczej jest z tym ciężko? 4. Pracujecie w weekendy?

Tak16Nie

Bellaciao
@xyz

O pieniądzach mi nie wypada mówić, to też jest zależne od wielu czynników. Multisporta masz od pierwszego dnia. Plany osiągalne jak najbardziej choć czasem trzeba się napocić. Co do weekendów to zależy od placówki, soboty są pracujące ale nie wszystkie i są miejsca gdzie w niedziele jest zawsze zamknięte.

@xyz

Podstawa najniższa (tylko wieksze miasta inaczej), multisport masz, plany nie do zrealizowania. weekendy pracujacy , jezeli pounkt jest np w galerii. Ja się zwolniłem

Bunia

"Szukanie pracy to jednak ciężki kawałek chleba, myślałam, że już dla siebie nic godnego uwagi nie znajdę, na szczęście w trakcie moich poszukiwań, poznałam kilka osób związanych z tą firmą i co tu dużo mówić, zachęcili mnie, profil też ma sporo pozytywów, więc wygląda na to, że też będę próbować aplikować przez stronę CUKu. Liczę na to, że się nie zawiodę ;)"

Tak3Nie3

@Bunia

boshhh, HR w natarciu, serio ktoś to łyka?

Tak4Nie1

Izunia

Moja pierwsza praca w branży, miło wspominam i powtórzę tez moich ''przedmówców'' doświadczenie zdobyte w CUKu jest bezcenne, przyjęli mnie jako zupełnie zieloną w temacie i wszystkiego nauczyli, pracowałam około 2 lata i poszłam w świat

Tak5Nie6

soap
@Izunia

Gdzie teraz pracujesz?

Niki

Aplikowalam na doradce klienta do Krakowa bo widze ze opinie fajne, dam znać jak sie odezwą :)

@Niki

Zaprosili mnie na rozmowę w poniedziałek, mega szybko się odezwali!

Dagadaga

I jak? Pracujesz?

koniczynka
Nazwa działu: Handlowy
 Rekomendacja
@Niki

DK -Kraków, Jeżeli lubi się sprzedaż i kontakt z klientem praca jest ok. Firma daje możliwości pracy bez doświadczenia. Inwestują w szkolenie pracownika od samego początku. Można nabyć nowe doświadczenie. Fajna praca na start :) Przyjaźni ludzie w pracy, chętni do pomocy. Można ustalić grafik pod siebie jeżeli potrzebny jest dzień wolny. Niestety są też minusy. Trzeba uodpornić się na stres i wysokie plany sprzedażowe. Duża rotacja pracowników. Zakaz konkurencji na pół roku po rozwiązaniu stosunku pracy. Nacisk na plany sprzedażowe i produkty miesiąca. E-maile od góry " macie sprzedać dziś to i to inaczej tłumaczenia do dyrektora dlaczego się tego nie zrobiło" Pracownik czuje się winny za to, że danego dnia w placówce nie było np.żadnego klienta i nie ma Inkaso, albo że nie udało się sprzedać polecanych produktów - bo będzie się musiał tłumaczyć. Jeżeli miałeś dobry dzień sprzedażowy - jesteś super. Jeśli nie jesteś tratowany zerojedynkowo. (usunięte przez administratora)a można by miło pracować wspólnie na rozwój firmy. Benefity : multisport od razu, Luxmed dopiero po przepracowanym roku i 3msc.

Tak3Nie

Honorata
@koniczynka

(usunięte przez administratora) To o czym mówisz to zwyczajne wymagania, z którymi spotkasz się w każdej firmie. Dobra atmosfera między współpracownikami to jedno ale masz nad sobą przełożonych, którzy muszą od Ciebie wymagać i egzekwować, na tym polega ich praca.

Tomek

Koordynator ds rozwoju sieci zewnętrznej Czy ktos posiada jakieś informacje na temat pracy? Zarobki, jakie auto, targety?

Barbie
@Tomek

Hm... nie znam takich szczegółów ale jak zadzwonisz zapytasz albo pójdziesz na rozmowę to będziesz miał najbardziej wiarygodne info a to przecież jeszcze do niczego nie zobowiązuje

Miły

Pozdrawiam Panie z os. 2 Pułku w Krakowie ;)

Kejti

Nie pracuje tu długo, ale co mogę powiedzieć na już, atmosfera na prawdę super! Nie czułam się tu zagubiona a wiadomo, że początki bywają trudne - NIE TU :) Polecam, praca jest w miarę przyjemna, kontakt z klientem (czasem wymagającym), normy są do wyrobienia jak się nie śpi hehe no i ludzie na duuuzy +! :) Pozdrawiam

lili
@Kejti

Zgadzam się w 100%, też mam takie odczucia

karinka
@lili

Fajne są te szkolenia : )

Lolipop
@karinka

a na jakim byłaś?

karinka
@Lolipop

Ogólnie mowie o tych wszystkich przygotowujących do pracy : )

Zostaw opinię o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. - Toruń

Chcę opublikować: