Opinie o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. w Toruń

Jeśli chcesz pracować w CUK...

Kobiety z CUK masowo dodają na swoich media społecznościowych symbol błyskawicy, aby pokazać jak bardzo nie zgadzają się z formacją rządzącą. Bunt? Nic z tych rzeczy. Jak tylko od 1 stycznia wejdzie podwójny podatek dla spółek komandytowych, ich rządzący (Panowie Prezesi) zmienią bardzo niekorzystnie system premiowy, co uderzy potężnie w szeregowych na pierwszej linii frontu ciężkiej pracy z klientem. Co one wtedy zrobią? Czy też zbuntują się przeciw władzy. Nie. Przyjmą to cicho, spokojnie, posłusznie i zapewne z mściwą satysfakcją.

Monika Kraków

Dzień dobry, jestem pod banalnym wrażeniem niektórych komentarzy osób, które pracują bądź pracowały w tej firmie. Pracowałam w różnych firmach i instytucjach od 25 lat i nigdy by mi przez myśl nie przeszlo wypisywać takie bzdury na forum. Ola boga jaka jestem biedna i poszkodowana, jaki jestem rozgoryczony. Słabe to naprawdę. Mam wrażenie, że wypisują te bzdury albo sami gówniarze albo sami nieudacznicy. Odeszłam z tej firmy sama i co was zdziwi, normalnie, jak z każdej poprzedniej, ale nigdy nie zamknęłam bramy w żadnej z firm w której pracowałam. Wstyd by mi było wypowiadać się źle na temat firmy, którą wpisuję w swoje CV. To tylko o Was źle świadczy, czego nie rozumiecie? Jak Ci się nie podoba, to odejdź z honorem do innego pracodawcy a nie robicie z siebie mało inteligentnych nieudaczników. Do tego tchórzy, których nawet nie stać przedstawić się prawdziwym imieniem. A teraz popatrz w lustro i zastanów się czy Ty byłeś/aś na tyle w porządku, że teraz tak Ci źle, że wypisujesz tutaj swoje żale i te pretensjonalne wpisy? Żenujące :/

Jola
Kandydat

Czy poszukują aktualnie kogoś na Kraków? Widziałam ostatnio punkt cuka w dogodnym dla mnie miejscu, bo blisko z domu i tak sobie pomyślałam no czemu nie? widzę, że piszecie o braku konieczności posiadania doświadczenia w ubezpieczeniach i faktycznie takiego nie mam, ale za to mam spore w pracy z ludźmi a to zawsze chyba jakiś plus

Kandydat

Czy polecacie pracę w oddziale Cuka np w galerii handlowej?

expracownik

NIE POLECAM W 100%| od wejścia mydlą oczy pięknymi obietnicami, które po podpisaniu umowy są szybko rozmydlane. Dopóki nie dostanie się awansu (obiecanego po 3-6 msc pracy, a w rzeczywistości niemal nierealnego do uzyskania ze względu na brak pracowników nad Tobą oraz brak ich kompetencji) nie ma żadnego z obiecanych benefitów - opieka medyczna, multisport etc. Płaca to niemal najniższa krajową + premie, które po zmianie warunków oscylują w granicy (usunięte przez administratora)brutto przy zapieprzaniu cały msc jak dziki wół, co nie opłaca się wcale, gdyż "nie robiąc nic" dostaje się premie w wysokości do (usunięte przez administratora)brutto. Warunki pracy to stare lokale, często bez klimatyzacji z mnożącymi się sprawy do naprawy, na które firma nie ma (usunięte przez administratora) radzę się zastanowić 10 razy zanim zacznie się pracę w tej firmie.. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Pracownik Nowy wpis
@expracownik

No to dziwne ze ja w 1,5 roku zrobiłam wszystkie awanse ???????????????? Wpadam tu czasem poczytać i się pośmiać, ale nie wiem po co piszecie głupoty niezgodne z prawda ????

Jk Nowy wpis
@Pracownik

Tak to dziwne pracowniku. W pierwszym roku budujesz swój portfel klienta więc raczej planów nie wyrabiasz a co za tym idzie nie awansujesz. Ja też mam już awanse za sobą ale zajęło to 3 lata a nie 1,5 więc nie opowiadaj bajek.

Buuuu

Jak tak dalej pójdzie to Pan dyrektor zostanie sam na pokładzie. Zmiany się wprowadza na lepsze a nie na gorsze....

Bite
@Buuuu

O jakich zmianach piszesz?

Mirosław
@Buuuu

Co zostało zmienione na gorsze Twoim zdaniem? Czy rozmawiałeś już na ten temat z szefostwem Cuk? Jeśli tak, to ciekawi mnie jaka była ich reakcja, liczę że opiszesz tę sprawę dokładniej.

awtnp
@Mirosław

Czekamy na odpowiedź.

Andy
@awtnp

pytanie czy się doczekacie, jeśli to było kolejne gadanie w stylu nie wiem ale się wypowiem

@Mirosław

Przede wszystkim system premiowy. Nie motywujący kompletnie, raczej system karny. Kto pracuje ten wie.... A Dr mówi o partnerstwie i pracy zespołowej.... Nie w ten sposób. Sporo ryzykuje pisząc to.

ExCUK

To można być bardziej???? :D

Nick

Istnieje i daje rade

;)
@Nick

I tak się składa że są ludzie którym się pracuje dobrze i nie mają powodu żeby narzekać, ale nie bez powodu mówią że narzekanie to nasz sport narodowy

ułan
@;)

chcesz pracować pracuj. nie chcesz pracować nie pracuj. tutaj nie ma zadnej wikeszej filozofii.

Luigi
@ułan

prawda. to łatwiejsze niż by się mogło wszystkim wydawać. ale jak to mowią ile ludzi tyle opinii. dlatego ja się nie sugeruje

@Luigi

najpierw sam popracuj, a potem się wypowiadaj

@Luigi

nie dla każdego to takie łatwe

CC
@Buuuu

Inni regionalni dyrektorzy nie wytrzymali presji i odeszli. DK, nie pozwolili sobie na kradzież swojej premii też odeszli. Jak się robi 100% planu nikt Cię nie doceni czeka się 2 miesiące by kasa się zgadzała wiecznie się człowiek swojej premii nie może doliczyć. System jest nie jasny i nie przejrzysty. Nowy Dyrektor potrafił wprowadzić za to system KAR... nie uda Ci się sprzedać na 100% Bo słabszy miesiąc, choroba, brak kl. Zabierze premię... to im się zawsze zgadza !

Buuu
@CC

100% prawdy. To się w głowie nie mieści. Ciekawe czy PIP by zareagowało na to.

nwm Nowy wpis
@CC

no ale premię się chyba dostaje za coś - za wyniki m.in chyba, tak? a nie tylko za to, że do pracy przychodzisz? nie wiem wydaje mi się, że ciężko nazwać karą to, że nie dostajesz premii, której warunków otrzymania nie spełniłeś w danym miesiącu...

Buuu Nowy wpis
@nwm

Bronisz firmy bo w niej pracujesz? Jeśli pracujesz to wiesz dokładnie za co premia jest obcinana mimo wyrobionych planów. Nie rozumiem...

Nie polecam, z jednej strony typowe korpo, masz mieć przyklejony uśmiech na twarzy i opowiadac wokół jak jest super, wszedzie fałsz, pieniądze natomiast dalekie od korpo

XD
@1358

gościu, przecież ty pierdziałeś w stołek przez 2 tygodnie, nic dziwnego, że Ciebie wywalili.

Claire
@1358

Przesadzasz ja nic nie udaję, nie uśmiecham się poza momentami, w których serio tego chce i nikomu nie opowiadam o pracy,a juz na pewno nie zachwalam i jakoś zyję, a moja pozycja w robocie nie wydaje się być zagrożona

hmm
@Claire

właśnie nie bardzo rozumiem komu miałoby się opowiadać? że klientom czy znajomym??? i nawet jeśli ktoś coś mówi to co? to już nawet do tego nie ma prawa?

Zuzanna

Coraz więcej kierowników, co chwilę nowi dyrektorzy i departamenty... Jak Wam się pracuje w takiej korporacji?

@Zuzanna

Nowi kierownicy, dyrektorzy... . zależy, czy kompetentni. Wiadomo, że ten od spraw rozwoju biznesu nie jest...

Looka
@Zuzanna

Nie wpływa to na moją robotę szczerze mówiąc, nie zaobserwowałam większych zmian na punkcie

Doradca Klienta w biurze sprzedaży
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

1. Kontakt telefoniczny z działu HR. Miła rozmowa, słychać uśmiech po drugiej stronie słuchawki :) Ogólnikowe pytania typu dlaczego chce pracować w CUK, gdzie znalazłem ofertę. Krótka scenka sprzedażowa a bardziej jej opis. Na koniec rozmowy informacja zwrotna z przejściem do kolejnego etapu rekrutacji. 2. Osobiste spotkanie z regionalnym kierownikiem sprzedaży. Tutaj rozmowa również miła, prowadzona w swobodnej atmosferze. Analiza kandydata, przegląd osiągnięć i sukcesów w poprzedniej pracy. Jedno duże zastrzeżeń ! Brak konkretnej informacji na temat zarobków - wniosek nasuwa się sam, zarobki muszą być niestety niskie, podstawa najniższa krajowa + nie wiadomo jaki system premiowy (brak informacji zwrotnej na ten temat). 3. Ostatni etap rekrutacji, osobiste spotkanie z przedstawicielami HR. Zadania na szybkość przyswajania informacji, szybkość pisania na klawiaturze oraz scenka sprzedażowa. PODSUMOWANIE: Przebieg rekrutacji oceniam na 3- (w skali szkolnej). Zdecydowanie na minus niedotrzymanie obietnicy przekazania informacji na temat pozytywnego lub negatywnego wyniku otrzymania pracy. Minął już prawie miesiąc od umownego terminu kiedy CUK miał się do mnie odezwać z informacją zwrotną. Zakładam, że wynik jest negatywny. Niesłowny pracodawca to zły pracodawca.

Pytania

Oczekiwania finansowe, poziom wykształcenia, poziom doświadczenia w obsłudze klienta, pytania dotyczące radzenia sobie z trudnym klientem, pracą pod presją czasu

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

cuk

Standardowo na rekrutacji to mówią tak jak jest i nikt nikomu oczu nie mydli. każdy chyba sam sobie zdaje sprawę jak ta praca wygląda.

?
@cuk

a jak wygląda ta rekrutacja dokładniej?

?
@cuk

dużo osób w niej uczestniczy? bardzo oficjalnie?

ego
@?

Noo...rekrutujący i kandydat

ego
@?

Czy oficjalnie...raczej nie, zależy od osoby prowadzącej.

hdsjajak

Standardowo, na rekrutacji mydlą oczy...czego to oni ci nie naobiecują. Ciekawe czy mogą potem w lustro w domu spojrzeć...ludzie bez godnosci i honoru

Cis
@hdsjajak

Tak tak, a wśród nich ty, niczym perła w koronie, czysty jak łza, opływający w wartości. Na siebie spójrz najpierw.

Szok
@Cis

hahaa no wiadomo. jest za dobry dla nas po prostu i nikt go nie docenia

Kandydat

No hej. Planowo chciałam zaaplikować od CUKa, ale się właśnie złapałam na dość trywialnej (chociaż może istotnej) rzeczy. Mianowicie - czy mogę pracować jako doradca klienta mając tatuaż? Jest niewielki, na przedramieniu, więc zawsze mogę go czymś zakryć, marynarka, czy koszula z długim rękawem i nie będzie widać, więc nie powinien być to problem? Zawsze mogę też przykładowo przykryć dermacolem od biedy, ale to już mniej chętnie. No chyba, że to nie jest w ogóle żadna przeszkoda? W sumie nie raz mnie obsługiwał ktoś z tatuażem, czasy się zmieniają, więc może przejdzie? Chyba, że branża jest na tyle restrykcyjna pod katem strony wizualnej pracowników, że nie ma szans? W sumie z taką opcją też się liczę. Macie w ogóle jakieś z góry narzucone ubrania pracownicze, coś z logo firmy np.? Jak to wygląda? Bo jeśli zakrywa to się zastanawiam, czy w ogóle się przyznawać do niego, jeśli będę cały czas pracować przykładowo w koszuli...

Ewa
@Aurora Borealis

hm.. w sumie ciekawe pytanie ale do tej pory nie spotkałam się z informacją że nie można mieć tatuażu.. może jakbyś miała na środku twarzy, ale gdzieś tam na ręce co można zakryć to chyba żadna przeszkoda, no przynajmniej jak na moją logikę. myślę że też opinia o tatuażach z czasem zaczęła się zmieniać i już nie kojarzy się tylko z więzieniem ale jako element czysto ozdobny

Name
@Ewa

a z tym przekonaniem o tatuażach to niestety wciąż jeszcze różnie bywa. to zależy od człowieka

Q
@Aurora Borealis

Ja mam kilka i żyje. Powinnaś zakryć i tyle

Max
@Q

Brawo płatni PR-owcy. 4 opinie o tatuaży, 4 nabite gwiazdki dla CUK, i życie kręci się dalej. Wstyd da tej firmy. Już nie mają co wymyślać, więc płatna pogawędka o tatuażu.

Xam
@Max

Brawo płatny hejterze. Kolejna opinia o niczym. Kolejne nabite gwiazdki. Wstyd dla Ciebie, nie masz co innego wymyślić więc w kółko powtarzasz to samo.

Aurora Borealic
@Max

Chciałam tylko zaznaczyć, że ja pytałam serio, nie wiem skąd zarzut, jakoby ktoś mi zapłacił...serio, za pytanie, czy mogę pracować mając tatuaże? Nie rozumiem, ale nie wnikam, po prostu się tłumaczę. To była moja realna rozterka, więc zapytałam. To tylko w ramach uściślenia, bo czuję, że idą w moim kierunku pociski, które trafiać we mnie nie powinny. Swoją drogą, jakby udało się odpowiedzieć mi na moje pytanie to byłoby miło. Tatuaż już wnioskuję, że przejdzie, a jak z dress codem pracowniczym?

Magda
@Aurora Borealic

za moich czasów nosiło się koszulę pracowniczą z logo i ciemny dół nie wiem czy dalej tak jest

Czarka
@Magda

tutaj to prędzej oskarżą o wątpliwą prawdziwość opinii niż odpowiedzą na pytanie. bo po co odpowiadać na pytania na forum do zadawania pytań?? Mam nadzieję że w punktach nie panuje taka atmosfera jak tutaj, bo zazwyczaj tak jest niestety że wszyscy są odważni ale tylko w internecie.

@Magda

Dzięki

@Aurora Borealis

Ostatnio jak mijałam punkt cuka. Taką wysepkę w galerii to pani była ubrana elegancko ale to były jej ubrania, nie mialy żadnego logo ani nic

@Aurora Borealis

Ale nie wiem czy to zależy od pracownika czy od punktu czy ogólnie już nie ubiera się uniformów

@Czarka

a z tego co słyszałam to wiele osób sobie chwali atmosferę w pracy na punktach

@Rita

Zależy na kogo trafisz. Czasem się trafi jakaś czarna owca w typie wampira energetycznego, a to wpływa na atmo. Ale z reguły źle nie jest

Anka

Możesz, spokojnie :)

ona
@Aurora Borealis

nie ma problemu , mam duzy tatuaż na ręce i pracuje

@Anka

wszystko spoko, ale ile jeszcze osób napisze to samo?

Jeśli chcesz pracować w CUK..

Zgadzam się w 100%. Ta osoba nawet nie umie rzetelnie poradzić sobie z opiniami, które pracownicy piszą o swoich przełożonych w CUK.

Aurora Borealis

Nie wiem na jakiej podstawie mnie posądzasz, ale do pracownika PR to mi (stety niestety) bardzo daleko. W sensie, myśl sobie co chcesz, ale ja się nie dam pomówić, ani przedstawić jako ktoś kim nie jestem.

Aurora Borealis

To była moja realna zagwozdka, nie trzeba do tego dopisywać teorii spiskowych. A jak już to sobie robicie, to mnie w to nie mieszajcie.

Mikasa
@Aurora Borealis

Słuchaj, po pierwsze, to po co się w ogóle komukolwiek tłumaczysz?

Xyz

Nie polecam. Premie srednie, praca wiąże się z dużą ilością nadgodzin, ciągle braki w kadrze. Ogromną ilość obowiązków, nieadekwatne płace do wykonywanej pracy. Brak możliwości zrobienia awansu, na twoj awans musi charowac cale biuro a i tak trudno. Wieczna presja z góry na sprzedaż życiowek a premi z tego żadnych. Między obsługa klientów musisz sprzątać kible, bo to tez leży w zakresie twoich obowiązków. Na zapleczach bieda, brak lodówki, mikrofali (o ile nie kupisz sobie samemu, albo nie złożysz się z wspoloracownikami) przy takich godzinach pracy to porażka, (usunięte przez administratora) pracodawcy szkoda kasy chociażby na pomalowanie scian.

@Xyz

Potwierdzam przedmówcę. Warunki bytowe, brud, obdrapane ściany, farelki jak w PRL, nędza, firma zatrzymała się na 20 lat wstecz. Praktycznie każdy szuka pracy, a HR sieją propagandę, jak jest super. Rynek pracy otworzył się, szkoda każdego dnia na etat, gdzie pracy jest za dwóch i minimalna krajowa, brak płatnych nadgodzin.

Kandydat

różni się czymś charakter pracy w punkcie wolnostojącym od takiego w centrum handlowym? bo mam wybór pomiędzy dwoma, oba w podobnej odległości i nie wiem, który wybrać, jakby ktoś był w stanie zebrać do kupy zalety/wady obu tych opcji, to będę wdzięczna. a może różnice są nieznaczne? dajcie znać, plis.

Sia
@sundfor

różnice są przede wszystkim godzinowe jeśli chodzi o pracę no i wiadomo w weekendy to się może inaczej przedstawiać. Poza tym też w moim odczuciu, do punktów wolnostojących ludzie przychodzą z konkretnymi sprawami bo przyszli tam właśnie po coś, w galeriach czasem to jest tak przypadkiem, a bo się przy okazji o coś zapytają itp, więcej takich mniej ważnych spraw

@Sia

czyli raczej niuanse. to chyba po prostu zadecyduję po bardziej korzystnych godzinach. dzięki.

Sia
@sundfor

no ogólnie to tak. godziny plus tam gdzie lepiej ci dojechać jeśli faktycznie masz taki wybór

@Sia

odległość i dojazd praktycznie taki sam, po prostu w różne strony, więc to nie będzie czynnik decydujący

@Sia

ale dzięki za odpowiedzi itd.

Mirosław
@Sia

Hej, widzę że świetnie orientujesz się co się dzieje w Cuku. Powiedz mi proszę jak wygląda tu kwestia wynagrodzenia? Jaka jest podstawa i ile można zarobić z prowizji? Czy firma daje umowę o pracę od razu?

Żenada
@sundfor

Zobaczcie powyżej, co dalej na tym forum wyprawia CUK - pusta wymiana zdań między płatnymi pracownikami agencji PR. Sztuczne nabijanie gwiazdek in plus. Nie jestem w stanie zrozumieć, jak Prezes Zarządu daje pozwolenie pani z HR na takie „tanie działania”. Na GoWork kipi od sztucznych, płatnych opinii, żal to czytać!

Jeśli chcesz pracować w CUK...

Czy w CUK jest segregacja szeregowych ze względu na świrusa? Czy jest jakikolwiek nieformalny przymus ze strony przełożonych na certyfikat poświadczający szczepienie?

@Jeśli chcesz pracować w CUK...

nie ma. nie rozsiewaj paniki i jakiś dziwnych plotek które sobie wymyśliłeś

@..

Paniki? Ja tylko pytam o to, co może wkrótce zostać codziennością...

Mirka59@onet.pl
Klient

Dziękuję bardzo za miłą obsługę, oraz za dogodne warunki ubezpieczeniowe.polecam

Luigi
@Mirka59@onet.pl

fajnie że nawet klienci wchodzą tutaj zostawić pare dobrych slów i doceniają prace.. to się ceni z perspektywy pracownika. mam nadzieję również dołączyć do tej perspektywy

to do roboty

Kandydat

Jak już zeszliśmy na temat przedstawicieli obu płci w tej pracy, jakie ubranie pracownicze mają męscy członkowie załogi. Czy trzeba mieć pełen garniak (latem conajmniej uciążliwe), czy biała, schludna koszula i ciemne spodnie semi elegant wystarczą? Chyba, że jest jakiś firmowy , logowany strój?

Podbijam ;)

Gładka, jasna koszula wystarczy

Łukasz
@Buuuu

to w sumie na plus że można być w swoim ubraniu a nie kisić się w jakimś firmowym garniaku szczególnie przy takich temperaturach egzotycznych jakie ostatnio mamy

Git. Dzięki @Buuuu ;)

expracownik
@gex

należy nosić paskudą apaszkę lub krawat z materiału uczulającego, niezależnie ile jest stopni :) Kobiety nie mogą nosić niczego krótszego niż do kolana i bez dekoltów

Lena
@expracownik

no faktycznie straszne rzeczy, żeby do pracy nie móc się ubrać jak na plaże? żeby wymagali odpowiedniego stroju jak na to stanowisko? no niesłychane.. wymagania wręcz z kosmosu

@expracownik

Krawat nie brzmi jak bardzo duże poświęcenie. W spódniczki się wciskał nie będę, więc whatever.

Lena
@gex

spódniczki czy nie tam sie idzie pracować a nie na pokaz mody, więc jak trzeba się ubrać to sie ubiera i tyle.

@Lena

ale wiesz że jestem mężczyzną i dlatego o tym pisze co nie?

@gex

jest XXI wiek, to nie takie oczywiste

Roza

czemu tak bardzo jestes przekonany ze tu pisze HR? nie masz na to żadnych absolutnie zadnych dowodów a wmawiasz ludziom te swoje teorie

Roza

ja się tylko pytam po co? po co to robisz??? po co to ludziom wmawiasz?

Roza

nie wspomne o tym że już dawno tu nie pracujesz a nadal przesiadujesz. nie masz nic lepszego do roboty?

Elen

jest w porządku. pracuje od niecałego roku na jednym z punktów. zespół trafił mi się fajny nie ma problemów z grafikami zawsze się jakoś dogadamy

Nantes
@Elen

Jak wygląda kwestia grafików, jest sztywny, czy ustalany na podstawie wypełnionej przez pracownika dyspozycyjności?

Nantes
@Nantes

Ktoś coś?

Kandydat

Hej. Czy oferują pracę zdalną? Przynajmniej te powiedzmy 2 dni w tygodniu? Czy całkowicie stacjonarnie?

@Verka

Mowa oczywiście o centrali. Dział marketingu, uściślając.

Milka
@Verka

No oczywiście.. na punktach to raczej nie obowiązuje coś takiego jak praca zdalna :))

Milka
@Verka

Myślę że może być taka opcja, chociaż to na pewno jest do ustalenia najpierw na rozmowie, a potem w dziale na którym się pracuje

@Milka

No wiem...

@Milka

Hmm, okej. Jeśli rozwieją wątpliwości już na rozmowie to spoko. Chociaż nie ukrywam, że wolałabym wiedzieć wcześniej, bo szczerze mówiąc, jeśli takiej możliwości nie ma, to nie mam się co pchać nawet i marnować swojego i HRów czasu.

awtnp
Klient
@Verka

Nie bój się o czas HR-ów. One i tak nic sensownego i potrzebnego nie robią. Stwarzają tylko pozory, że w CUK jest super sztucznymi komentarzami pisanymi tutaj już ok. 5 lat.

Nick
Kandydat

Jak z ratio facetów do kobiet na stanowisku Doradcy Klienta? Pracują też, czy raczej zdominowane przez dziewczyny?

Okson
@Nick

pracują też a czemu by mieli nie pracować??

@Okson

Raczej częściej się spotyka kobiety na tego typu stanowiskach, przynajmniej ja mam tez takie odczucia. Ale mężczyzn też widziałem, więc myślę, że nie ma zasady. Ten zawód nie ma płci.

Okson
@gex

to fakt, jest więcej kobiet, co nie znaczy że nie może być również mężczyzn bo są i zatrudniać też się mogą

Kandydat

hej, czy osoba świeżo po szkole (kończę w czerwcu, więc od lipca będę w gotowości do podjęcia pracy) ma szansę na przyjęcie do firmy? nie mam doświadczenia (no, coś tam robiłam, ale to takie dorywcze prace, co nawet nie wiem czy do cv wpisywać)

Pas
@gośka

Tutaj mogą też nauczyć wszystkiego od zera dlatego to też fajne miejsce żeby zacząć i postawić pierwsze kroki w takiej branży, albo po prostu w pracy z ludźmi. Dużo się tutaj dobrego można nauczyć

mika

na lajcie

@Pas

właśnie o to mi mniej więcej chodzi, żeby podszkolić się z tego zakresu pracy z ludźmi i zdobyć właśnie jakieś doświadczenie pierwsze

@gośka

a ile właściwie trwa takie wprowadzenie? czy nie ma ustalonych ram i po prostu uczą do momentu, kiedy osoba wszystko załapie? i czy na początku będzie ktoś kto będzie przysłowiowo "stał nade mną" i kontrolował?

Pas
@gośka

Na początku jasne, nie zostaniesz pozostawiona sama sobie o to nie musisz się martwić ;)

Olia

Zaproponowali dobre warunki więc decyzja została podjęta i rozpoczęłam prace. Na ten moment odczucia bardzo pozytywne.

xena
@Olia

A teraz? Pewnie już po szkoleniu itd. Coś się zmieniło, czy nadal okej?

Olia
@xena

Jestem już chwilę po szkoleniu. W mojej opinii nic się nie zmieniło. Dobrze że sobie ustawiłam powiadomienia na maila, bo nawet bym nie widziała że ktoś pyta

Koralina
Kandydat

Hej, czy w przypadku przeprowadzki do innego miasta jest możliwość transferu do tamtejszego punktu? Czy w ogóle się czegoś takiego nie praktykuje? Z góry dzięki.

denko
@Koralina

jeśli akurat byłoby tam wolne miejsce dla ciebie to raczej nie ma żadnych przeciwwskazań

boria
@Koralina

Może, ale miej na uwadze, że nie zwolnią kogoś, tylko po to, żeby zrobić miejsce dla ciebie. Dużo zmiennych, nie jestem w stanie ci przewidzieć czy się uda.

denko
@boria

no właśnie to też miałem na myśli że to zależy od wolnego wakatu.

Pola

Jak dla mnie praca jest całkowicie w porządku. Zawsze to coś innego się dzieje bo różni ludzie przychodzą. nie ma takiej nudy typowej.

@Pola

To też zależy od dnia. Z czasem praca powszechnieje, jak każda. Ciężko się odciąć od rutyny. Ale w sumie może to i lepiej, że nie ma jakichś rollercoasterów emocjonalnych, bo z dwojga złego chyba już wolę tę rutynę.

@moxie

To zależy oczywiście od tego jakie kto ma podejście do pracy i jakie oczekiwania :) Mi odpowiada jednocześnie stabilizacja i to że różni ludzie przychodzą, więc codziennie dzieje się coś innego, pomimo tego że obowiązki te same

@moxie

Dla mnie po prostu to praca na lata, nie jakiś przejściowy okres.

@Pola

wiadomo. każdy z nas inaczej do tego podchodzi i inne ma plany na przyszłość. ale trzeba szanować siebie nawzajem

Zostaw merytoryczną opinię o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 1734 ocen.
Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.