Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.
4 1173 1064 5 1
Pinky

Czy w tym roku szykują się jakieś wakaty w dziale marketingu?

Shu Nowy wpis
@Pinky

Nawet w tej chwili jest oferta do marketingu

tinky Nowy wpis
@Shu

ogólnie jest sporo ofert, ale większość to praktycznie tylko Toruń

Pinky Nowy wpis
@tinky

Tak, mnie chodziło o Toruń, więc to mnie ustawia akurat. Dzięki @Shu faktycznie jest oferta na e-marketing.

Zebi Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy byl ktos ostatnio na rozmowie na stanowisko specjalista ds ubez na zycie?

Ubp

Taki cykl trwa cały rok - teraz jest IV edycja. Same poszczególne akademie trwają po mniej więcej 2 dni, każda porusza inne tematy. Ogólnie cało info na ten temat jest też na stronie, więc można sobie poczytać.

TakNie1
Knykieć

O,nie znalazłem na stronie, najwyraźniej źle patrzyłem ;) Dzięki

@Knykieć

tak swoją drogą, może jest jakiś aktywny uczestnik tych akademii i powie czy są faktycznie wartościowe pod względem merytorycznym?

Uczestnik
@Ubp

te Akademie są naprawdę w porządku i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród pracowników. Normalnie przychodzą eksperci w danych dziedzinach i przeprowadzają "wykłady". Tematyka jest naprawdę różna od rekrutacji przez działania marketingowe do savoir vivre'u - wszystko to co się właściwie może przydać w pracy i nie tylko, fajna inwestycja w swoją przyszłość i warto korzystać jak ma się taką możliwość

@Uczestnik

dzięki za rozwinięcie tematu ;)

Uczestnik
@Ubp

nie ma sprawy, polecam zapoznać się bardziej z tematem ;)

Mini123

Czy łatwo się dostać na doradce ubezpieczen?

xyz
@Mini123

Złóż CV i spróbuj :)

Morena
@Mini123

Jeżeli czujesz, że to jest stanowisko dla ciebie, to raczej nie powinno ci to przyjść z wielkim trudem ;) Powodzenia.

Ranking

?

Chodzi o to logo w czapce mikołaja?

Chinchilla
@?

nie, chodziło o choinkę, wyświetlała się razem z życzeniami, ale już po czasie, więc pewnie nie zobaczysz o co mi chodzi :P ale to nic ważnego

Chad7

W ofercie pracy w Dziale Rozwoju Biznesu, o którym piszecie jest napisane, że firma oferuje m.in. „pracę w organizacji, w której atmosfera, współpraca z bezpośrednim przełożonym oraz relacje z innymi pracownikami zostały ocenione ponad dwukrotnie wyżej niż w innych polskich firmach (Raport: Badanie Satysfakcji Pracowniczej 2018)”. Każdy, kto chociaż przez jakiś czas pracował w korpo, wie dobrze, że tego typu raporty są warte mniej więcej tyle ile kocie bobki. Raport tworzony przez jakąś komórkę wewnątrz firmy (zapewne Marketing lub HR) jest z automatu nieobiektywny. W praktyce wygląda to tak, że pracownicy w/w działów biegają od specjalisty do specjalisty z niemą prośbą: „Powiedz coś dobrego o firmie, proszę!” Co odpowiadają specjaliści?: „…yyy, teraz muszę zaksięgować polisę”… yyy, teraz muszę przesłać dokumenty klienta do TU”, …yyy, teraz jestem zajęty/a”. Większość ludzi nie chce brać udziału w tej szopce, bo wie, że zostaną wybrane tylko pozytywne i ewentualnie (dla pozoru) neutralne wypowiedzi, a negatywnie nikt się nie wypowie, bo boi się narazić naczelnym firmowym propagandzistom. W końcu udaje się dorwać paru biednych frajerów, którzy myślą, że otrzymując etat w CUK złapali Boga za nogi (dla których jest to często pierwsza praca) chwalą firmę wniebogłosy (zbyt krótko jeszcze tu pracując). Nie zapominajmy o pozytywnych głosach pracowników działu, który tworzy ten raport. Oni nie pracują na dolne drabinki zatrudnienia we firmie, jest im łatwiej w pracy i mniej boją się kary za złą opinię a często są naprawdę zadowoleni. Taki raport MUSI być pozytywny, bo firma strzeliłaby sobie w kolano raportując wszystkie prawdziwe opinie. Tych od serca prawdziwych (rzadko pozytywnych) większość pracowników zostawia tylko dla siebie. Także nie zachwycajcie się powoływaniem CUK na wewnątrz-firmowe raporty, bo to manipulacja (często faktami) i fałsz. Na każdym kroku. We video „CUK oczami doradcy” – tu link: https://www.youtube.com/watch?v=SBu-KEflIME też od początku wali fałszem. Doradca Tomek na początku filmu mówi, że pracuje w CUK od 6 lat, a w momencie kręcenia filmu pracował tam ok. 2 lata. Rafał, kierownik Tomka z filmu, który kiedyś też był doradcą, został kierownikiem po chyba 8 latach na szeregowym stanowisku oraz po kilkukrotnych prośbach o awans i osobistej w tym celu wizycie w centrali, szefostwo dało mu (W KOŃCU !!!) stanowisko kierownika. Także patrząc na to co jest w ogłoszeniach nie róbcie tego przez różowe okulary jakie nakłada Wam firma, ale dzielcie wszystko na dwa i wyciągajcie z niego pierwiastek i przede wszystkim sami obserwujcie rzeczywistość.

Tak4Nie1
@Chad7

I odrazu można zauważyć, że piszę to osoba, która nie jest pracownikiem CUK. Jest to badanie całkowicie anonimowe przeprowadzone raz w roku przez firmę zewnętrzną i to firma zewnętrzna robi raport dotyczący wyników ankiety, a nie żaden marketing czy HR. Jeśli nie znasz całkowitej prawdy to nie wypisuj bzdur. Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku.

Tak2Nie2
Radek

Jakie wymagania trzeba spełniać na stanowisko Specjalisty w Dziale Rozwoju Biznesu, ponieważ w ogłoszeniu nie jest to uszczegółowione?

ktoś
@Radek

Pierw podaj link do ogłoszenia. Gdzie to ogłoszenie widzisz?

ktoś

Jeśli lubisz pracę z klientami i odnajdziesz się w ubezpieczeniach to składaj.

Eric

Czy obecnie szukają do Was tylko DOradcy klienta?

tei
@Eric

Nie, jest więcej ogłoszeń, na stronie sprawdź

Mollia
@tei

Przy czym Doradca Klienta zdecydowanie przoduje na liście, bo najwięcej ofert jest na to właśnie stanowisko :)

TakNie

Wynagrodzenia są stałe we wszystkich oddziałach Cuka czy w zależności od regionu?

xyz
@Pytanie

Wynagrodzenie jest w zależności od regionu. Wiadomo, że inne życie jest w Poznaniu czy w Wawie a inne np na Śląsku. Proste i logiczne. :)

ZKD

Wiadomo, że w CUK-u jest minimalna + premia za cele sprzedażowe. Od 2020 płaca minimalna wzrośnie o ok. 250 zł. rękę. Te 250 zł. to całkiem niemała część premii realnie wypracowywanej przez szeregowych pracowników. Teraz dostaną ustawowo te 250 zł., które musieli ciężką harówą zarobić. Co na to szefostwo?

Tak2Nie
szeregowy
@ZKD

Załuż swoją firmę i syp kasą ;)

ZKD
@szeregowy

Po Twojej genialnie merytorycznej i absolutnie pomocnej odpowiedzi domyślam się, że mój komentarz został mylnie odebrany. Zatem jeszcze raz. Czy ktoś orientuje się względem zamysłów szefostwa na wynagrodzenie za plany sprzedażowe w świetle najwyższej w historii podwyżki płacy minimalnej (na której jedzie CUK). Podniosą cele, a premie zostaną w miejscu? A może wezmą tę podwyżkę na klatę i nic nie zmienią?

max

Pierwszy etap,rozmowa przez telefon,ogólne objaśnienie stanowiska i podanie godzin pracy. Umówienie się na kolejne spotkanie już z KR. Drugi etap,rozmowa z KR. Generalnie jak przesłuchanie... Ogólnie KR starał się zrobić pozytywne wrażenie,ale po tym co zobaczyłem to chyba podziękuję. Osoba o wyuczonym uśmiechu,totalnie znieczulona,z wypranym mózgiem,ale cóż się dziwić,ktoś kto stawia na sprzedaż,ciśnie i ciśnie wiec ja już sobie wyobrażam te klimaty tam panujące. No i słynna scenka,dosprzedaż kalendarza do ksiązki,dla klienta w księgarni,jeszcze dopasowanie dla niego oferty,majac tylko pare kilka książek,dopasowanie rabatu,zachecenie do kupna. Niby bezproblemowa scenka,bo jesli ktos wczesniej pracował w obsłudze klienta to sobie idealnie poradzi,ale szczerze,nie widzę sensu. Podczas rozmowy niby w ten sposób weryfikuje Twoje umiejętności sprzedażowe... Ja akurat myślę,że poziom takich umiejętności to można zweryfikować już po szkoleniu przygotowującym do tego. Tego wszystkiego idzie się wyuczyć. No i oczywiscie koncowym etapem jest zapewnienie,że jaka odpowiedz by nie była to poinformują mailowo. Nie łudź się,nie poinformują w żaden sposób,lubię konkrety więc już to o czymś świadczy,że skoro tak traktują kandydatów,to tam nie mam czego szukać.

Tak4Nie4
Punisher
@max

Pracuję w firmie dłuższy czas, mam zdrowe, bo obiektywne, podejście. Główne dwie prowadzące te rozmowy faktycznie noszą wyćwiczone latami praktyki maski. Natomiast: 1) Na co dzień praca w CC nie wiąże się z koniecznością pozerstwa tak intensywnego jak wypisane na twarzach ww. 2 dam 2) Ewidentna naiwność i brak doświadczenia bijące z Twojej, robiącej z siebie ofiarę, wypowiedzi powinny dać Ci do myślenia czy się w ogóle nadajesz na sprzedawcę. 'Przesłuchanie', 'zweryfikować po szkoleniu' .. zapewne jako dający pracę negocjatora oraz inwestujący pieniądze i czas w nieznaną bliżej osobę założysz,że 'a może będzie dobrze'. Kto opłaci te koszty pomyślałeś? Sprzedaż to negocjacja w celu uzyskania możliwie dużej korzyści vs interes drugiej strony. Jeśli liczysz na sielankę typu 'wszystkim na koniec będzie dobrze' to czas poszukać w innej branży.

Tak3Nie1
wuwuzela
@Punisher

W zasadzie masz sporo racji

Tak1Nie1
Aga
@max

Ja właśnie na jutro na taką rozmowę jestem umówiona i powiem szczerze, że opinie zebrane w necie na temat pracy w cuku trochę odstraszają :/

keks
@max

Nie ma to jak wysnuwać wnioski o człowieku na podstawie jednego z nim spotkania...Może to i lepiej, że podziękujesz.

Tak3Nie
@max

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i to co opisujesz to nie jest adekwatne do tego co dziś zastałam. Pan Rafał miły, sympatyczny człowiek a przede wszystkim konkretny i rzeczowy. Co do części "sprzedazy książki" jest to celowe i zrozumiałe, aby sprawdzić czy faktycznie potrafimy rozmawiać z klientem oraz sprzedać mu produkt. Jeżeli moja rekrutacja nie przejdzie dalej, napewno spotkanie w CUK pozostanie jako milym wspomieniem i poznaniem kompetentej osoby.

Tak2Nie1
Znie...

Jeśli chcesz pracować w CUK, to musisz wiedzieć, że to bardzo typowe korpo. Po czym poznać? Po ilość kobiet zatrudnionych w przestrzeni poniżej prezesów ale ponad szeregowego pracownika. Kto stoi na czele działu oddziałów własnych – kobieta, działy partnerskie – kobieta, dział marketingu – mężczyzna o mentalności kobiety, dział szkoleń – same kobiety, dział wsparcia – same kobiety, dział hr – same kobiety, dział rozliczeń – same kobiety, kadry – same kobiety. Same albo prawie same kobiety. Naturalna i wrodzona uległość kobiet powoduje, że są wciągane w wir pracy w korpo tylko po to żeby dać Januszom biznesu tanią i posłuszną siłę roboczą. (usunięte przez administratora)

Tak16Nie3
abc
@Znie...

Jest dokładnie tak napisałeś.

Tak3Nie2
abc
@abc

*Jest dokładnie tak jak napisałeś.

Tak4Nie2
ojej
@Znie...

Jest niepoprawny, bo jest szowinistyczny w ciul. Kogoś swędzi, że w niektórych sektorach kobiety lepiej się sprawdzają, co? ;)

Tak7Nie5
@Znie...

Tylko jedno: która kobieta pokonała Cię w awansie lub rekrutacji, że się tak spinasz? :D

Tak5Nie4
Zacznij myśleć...
@Pytanie

Czy Ty idiotko czytasz ze zrozumieniem? Cała masa kobiet go pokonała wyścigu do zatrudnienia, bo w korpo ze względu na to co napisał przyjmuje się właśnie kobiety...

uhuhu
@Zacznij myśleć...

Kogoś tu striggerowało ;)

Kiljanka

Znajdzie się jakiś wolny wakat w dziale marketingu? Tak pytam z cichą nadzieją :D

Kijanka
@Kiljanka

Cisza...to chyba znaczy, że nadzieję mam złudną ;P

Lyrnyd
@Kijanka

No cóż. Jeszcze niedawno była oferta, ale najwyraźniej ktoś cię ubiegł

Kijanka
@Lyrnyd

No niestety, nie tym razem, to następnym ;)

CHAD7

Trochę o awansie w CUK: 1.Pracownicy, którzy chcą awansować w CUK-u mają bardzo trudno. Jeśli się uda i zostaniesz kierownikiem lub kierowniczką, to od razu masz przechlapane. Twoi byli szeregowi koledzy z miejsca staja się Twoimi wrogami (zaczynasz to widzieć po upływie tygodni, miesięcy, na początku jest to maskowane grzecznościami i pozorami posłuszeństwa). Twoi szefowi cisną Ciebie i obarczają odpowiedzialnością za wszystko. 2. Jeśli myślisz, że zawsze wyrabiając najwyższe cele będziesz noszony na rękach przez kolegów i szefa, to przestań marzyć. Podobnie jak w punkcie pierwszym z miejsca stajesz się wrogiem dla kolegów, którzy podbierają Ci klientów, a szef stawia Ci coraz wyższe cele. Zostaniesz ściśnięty w wielkim tańcu interesów kolegów, szefa i firmy. Dlatego osoby z talentem do takiej pracy (zimnokrwiste, bezwzględne, skupione na celu, z umiejętnością pozornie asertywnej manipulacji) po jakimś czasie odchodzą do innych firm i branż (jako np. przedstawiciel handlowy), gdzie ich umiejętności przekłuwają się na kilkakrotnie większe niż w CUK zarobki. 3. Jedynym sensownym kierunkiem awansu jeśli zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu to awans do całego szeregu działów przy centrali CUK: Marketing, Wsparcie Sprzedaży, HR, Szkolenia, Rozwój Sieci Zewnętrznej i Wewnętrznej, Controlling, Rozliczenia. Jeśli jesteś atrakcyjną kobietą, to jeszcze oczywiście dochodzi stanowisko Sekretarki. Dlaczego zatrudnienie w tych miejscach jest stabilne ? Na pewno nie dlatego, że CUK napisał tak na swojej stronie. Jest tak, bo w tych działach NIE JESTEŚ TAK STRASZNIE MOCNO ROZLICZANY ZE SWOJEJ PRACY JAK NA STANOWISKU SZEREGOWEGO PRACOWNIKA ABYŚ MUSIAŁ CAŁY CZAS NIEPRZYTOMNIE HAROWAĆ. Wystarczy przejść się do centrali, usiąść w kolejce do stanowiska i popatrzeć na pracowników CUK. Szeregowy specjalista, który bezpośrednio obsługuje klientów jest zawsze skupiony, skoncentrowany na swojej pracy, ma jej po uszy w dodatku z kontrolującym go kierownikiem na karku. Taki tryb pracy odbija się oczywiście w życiu prywatnym o niepłatnych nadgodzinach (lub „nadminutach”) nie wspominając. A pracownicy z działów wymienionych powyżej? Prześlizgują się gdzieś co chwilę za plecami szeregowców w bocznych korytarzach czy pomieszczeniach biurowych, zawsze uśmiechnięci, zrelaksowani i wypoczęci, zawsze mający czas na pogawędkę czy kawusię, popracują trochę potem papierosek i ploteczki, a potem znowu do pracy. Nie są to z mojej strony kpiny czy piętnowanie tych pracowników. Po prostu po tym widać najlepiej do jakich działów starać się o zatrudnienie.

Tak4Nie1
Kasia
@CHAD7

Punkt 3 - co za bzdury. Akurat pracuję w jednych z wymienionych przez Ciebie działów i jestem skrupulatnie rozliczana co tydzień z zadań. Jest ich tyle, że na zjedzenie posiłku w kuchni nie ma czasu, nikt tu nie kawkuje. To, że ludzie się uśmiechają nie oznacza, że mają tak super i lepiej niż doradcy i że mają luzy bo to nieprawda. Niektórzy po prostu nie są takimi ponurakami i nie chcą psuć atmosfery narzekaniem i biadoleniem.

Bybby
@Kasia

Niestety, z zewnątrz bardzo łatwo wysnuwać błędne wnioski. Niestety niektórzy zbyt lekką ręką oceniają po pozorach

Szeregowy R.
@CHAD7

"Tylko my pracujemy, szeregowi doradcy, a to biuro to chyba po nic jest. Oni to mają dobrze." A wcześniej "ale beznadziejnie awansować, bo później nikt cie nie lubi i jeszcze jesteś ze wszystkiego rozliczany i masz dużo pracy" Nie chce mi się nawet bardziej tego komentować, bo ubliża mi to jako szeregowemu...

Zorientowany
@CHAD7

Niezależnie, czy to CUK, czy jakakolwiek inna firma. Nieważne, czy szeregowy pracownik, czy dyrektor - jest się rozliczanym z wyników pracy. Oczywiście, można powiedzieć, że tam w centrali nic nie robią, ale... Dział Marketingu dba o to, żeby klient w ogóle do placówki przyszedł, co pozwoli Wam, doradcom wykazać się umiejętnościami sprzedażowymi. Nie twierdzę oczywiście, że marketing sprzedaje, bo robią to doradcy i chwała Wam za to. Niemniej jednak, gdyby nie marketing to nawet najlepszy DK mieniałby komu sprzedawać Dział rozliczeń jest zwykle zawalony papierami, które musi skrupulatnie "obrabiać", żeby wszystko się zgadzało. Podobne przykłady można mnożyć dla innych komórek. Jak widać rzecz nie polega na tym, że doradca zapierdziela na resztę firmy. Każdy wkłada swoją cegiełkę, tylko robi to w inny sposób. Nie gorszy, nie lepszy - po prostu inny. P.S. Tak, możecie mi już zarzucić, że piszę to będąc pracownikiem HR, czy innego działu, ale niestety.... nie macie racji. Dawno nie pracuję w CUK, ale wspominam z sentymentem. Dzięki tej firmie i ludziom, którzy ją tworzą mogę być bardzo zadowolony ze swojej dotychczasowej kariery zawodowej. Nawet teraz, ładnych parę lat po CUKu korzystam z doświadczenia, które stąd wyniosłem i wiedzy, którą przekazali mi mądrzejsi ode mnie. Jak widać nie każdy traktuje Cię jak wroga, a uśmiech na twarzy nie jest niczym złym. Wręcz przeciwnie :)

Abrakadabra
@Zorientowany

" Każdy wkłada swoją cegiełkę, tylko robi to w inny sposób. Nie gorszy, nie lepszy - po prostu inny." - Bardzo słuszne zdanie, popieram 100% (będąc DK, a nie kimś z marketingu, tak dla uściślenia)

Anna

Czy Cuk Ubezpieczenia organizuje również konkursy wewnątrz firmy?

Turn
@Anna

Tak, robi to.

pippi
@Turn

a można więcej info?

Turn
@pippi

A jakie to ma znaczenie dla osoby niezwiązanej z firmą??

TakNie

Na stronie są oferty na stanowiska kierownicze, pytanie brzmi czy osoba z zewnątrz jest brana pod uwagę na równi z pracownikami CUKu czy większe prawdopodobieństwo, że tą posadę dostanie pracownik firmy?

Heyho
@Pytanie

Wiadomo, że najpierw brani pod uwagę są z wewnątrz, ale skoro pojawiło się już ogłoszenie na stronie, to znaczy, że osoba z zewnątrz ma jak najbardziej szanse

TakNie

Czy Cuk Ubezpieczenia gwarantuje swoim pracownikom benefity?

Tak.

a rozwiniesz temat?

Multisport, luxmed, nieoprocentowane pozyczki

dzięki

Ależ proszę.

Zbigniew
@Joni

Co trzeba zrobić, aby rozpocząć współpracę z firmą Cuk Ubezpieczenia? Zastanawiam się również, czy możliwe jest, aby traktować pracę w tej firmie jako dodatkowe źródło dochodu? Mam nadzieję, że rozwiejecie moje wątpliwości i odpowiecie na zadane pytania.

zeus
@Zbigniew

Aby rozpocząć pracę, należy zaaplikować i przejść pozytywnie rekrutację ;) To primo. Secudno, nie jest to praca dorywcza

TakNie

Wiecie czy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

potencjalna
@Pytanie

o, jest możliwość pracy zdalnie?

travolta
 Rekomendacja
@potencjalna

w przypadku niektórych stanowisk tak,ale w przypadku takiego doradcy klienta, no to raczej średnio :P

travolta
@travolta

o, nie klikałem, że daję rekomendację :O ale okej, w sumie to mogę zarekomendować :P

Magdalena
Nazwa działu: Marketing

Hej a jak praca w marketingu?

@Magdalena

Też chętnie podpatrzę czegoś o marketingu, bo zamierzam apikować na specjalistę ds. marketingu i PR. Warto startować?

Andrzej
@Melanie

Mnie też interesuje jakie warunki wynagrodzenia oferują na tym stanowisku. Jeśli będziesz na rozmowie rekrutacyjnej daj znać jak przebiegała i czy była trudna do przejścia.

Jasna sprawa ;)

@Magdalena

Marketing to CUK ma na wypasie. Super atmosfera, ludzie znający się na swojej robocie. Spora część działu związana z firmą ładnych parę lat - aplikuj w ciemno!

TakNie2
@:)

No brzmi zachęcająco :)

Apacze apacze...
@Melanie

Czy tej oferty już nie ma, czy to ja źle szukam?

Andrzej
@Apacze apacze...

Cały czas jest aktualna https://kariera.cuk.pl/specjalista-ds-marketingu-i-pr/ Jeżeli wyślesz Cv daj znać jak Ci poszło i jak wygląda rozmowa z rekruterem.

Apacze apacze

A jest, czyli to ja źle patrzyłam :D Dziękuję

bond
@Andrzej

Przy czym to już jest lider, a też byłem pewny, że była oferta na "specjalistę" per se... ale nie wiem, nie ma co roztrząsać :P

Ewelina
@:)

A dopiszesz jeszcze na jakie wynagrodzenie można liczyć w marketingu? Są jakieś widełki płacowe?

niewazne
Nazwa działu: Handlowy

Jaki jest sens organizowania rozmów rekrutacyjnych w Toruniu skoro kandydaci i rekruter są z innego (tego samego) miasta? Rozmowa w I etapie (przez telefon) na bardzo niskim poziomie. Rozmowa II etap w Toruniu również na niskim poziomie - jak rekruter może czytać sztampowe pytania z kartki ?? Po przeczytaniu większości opinii i wzięciu udziału w "rekrutacji" - nie polecam i odradzam.

Tak8Nie3
hitaczi
@niewazne

To sam zostań rekruterem i wtedy będziesz mógł podważać kompetencje innych, bo jakość cudzej pracy zawsze łatwo oceniać nie mając pojęcia o jej specyfice

Tak2Nie7
Buba
@hitaczi

Czy jeśli kupię schab, podzielę go na filety, w środku mięso okaże się zarobaczone, dam na forum złą opinię sklepowi, to też będziesz argumentować: „To sam zostań rzeźnikiem-masarnikiem i wtedy będziesz mógł podważać kompetencje innych?” Twoje pseudo-logiczne wypociny są na poziomie Działu Propagandy i Ratowania CUK Przed Złem Całego Świata.

Tak7Nie4
Ja

Co to znaczy: "posiadanie wiedzy ubezpieczeniowej minimum 1 rok"?

Lion
@Ja

A czego tu nie rozumiesz?

Nick
@Ja

Posiadanie wiedzy popartej rocznym doświadczeniem. Po prostu.

wiki

bardzo spokojna praca

TakNie3
Belka
@wiki

Zgadza się. Jest stabilnie, ale nie nudno.

Bjon
@wiki

Hej, mówisz o pracy na jakim stanowisku?

wiki
@Bjon

ja pracuję jako doradca

Tak2Nie
Bjon

Okej, dzięki za odp.

Nazwa działu: Handlowy

Firma oferuje 2800 brutto podstawy na stanowisku doradcy w dużym mieście wojewódzkim.

Kasia

Mam pytanie odnosnie szkolenia w Toruniu. Na razie wiem ze jest po 8 h dziennie. Czy ktos moglby mi powiedziec w jakich godzinach? Czy w hotelu zapewniaja sniadanie obiad kolacje ? Czy szkolenie odbywa sie w hotelu na jakiejs sali konferencyjnej czy w innym.miejscu? jezeli w innym to gdzie ?

@Kasia

Muszę Ci powiedzieć, że mnie także interesowałaby ta kwestia. Trzymam zatem kciuki, by ktoś zechciał szybo udzielić tu takich właśnie informacji. Jeśli jednak tak by się nie stało, to przecież zawsze można zadzwonić do kogoś z Cuk Ubezpieczenia i po prostu dopytać. A powiesz mi, jaki jest konkretny termin szkolenia w Toruniu? Będę wdzięczna.

Monika
@Kasia

Mieszkasz w hotelu ze śniadaniem. Uczysz się w centrali na Grudziądzkiej. Obiad pudełkowy. Kolacji brak.

Marcin
Użytkownicy czekają na odpowiedź 125 dni.

Hej, zastanawiam się nad otwarciem multiagencji, ile można zarobić, Warszawa mnie interesuje? Jaki byłby przedział zarobków, czy warto , czy to jest bardzo duże ryzyko? Piszą o kwocie inwestycji 15 tyś.

Polna

Co za szowinista się tu wkradł na forum? Administrator powinien takie wpisy od razu usuwać

Zainteresowany

Domyślam się że macie prywatną opiekę medyczną, tylko którą?

Porcupine
@Zainteresowany

Luxmed

Zainteresowany
@Porcupine

A to klasycznie, dzięki

Teoooo
@Zainteresowany

wydaje mi sie że scanmed jest bardziej popularny ale to w sumie nie wiem jaka różnica

Porcupine
@Teoooo

Nieszczególnie duża.

OFWCA

Witam serdecznie. Czy ma ktoś z Państwa doświadczenia ze współpracy z CUK w ramach placówki partnerskiej? Jeśli tak, to proszę o informacje o mocnych i słabych stronach takiego przedsięwzięcia. Dziękuję z góry za wyważone opinie. Pozdrawiam!

Milo

Ile mniej więcej czeka się na odpowiedź jak wyśle się kandydaturę przez formularz rekrutacyjny? Czy lepiej to zrobić tradycyjną drogą?

kostek
@Milo

Najlepiej bezpośrednio pod ogłoszeniem przez przycisk "aplikuj", jeśli jest ogłoszenie na stanowisko, na które chcesz startować, to nie ma sensu przez formularz osobno

Milo
@kostek

Okej, tak też zrobię, skoro mówisz, że lepiej. Dzięki

kostek
@Milo

Spoko, daj znać jak się sytuacja rozwinie

@kostek

Też z chęcią dowiem się, jak ostatecznie pójdzie @Milo - poczekamy zatem, aż nam odpisze. Sam zapewne pracujesz już w Cuk Ubezpieczenia. W takim razie powiedz, na jaki rodzaj umowy mogą tam liczyć nowi pracownicy. Czy od razu jest to umowa o pracę?

Kamik

Pracuje ktoś jako Młodszy Specjalista do spraw Rozliczeń? Jak oceniacie to stanowisko? Bo właśnie zbieram się do tego, aby aplikować.

Koolaid
@Kamik

wiesz co, najlepiej doprecyzuj co konkretnie chciałbyś wiedzieć i jakie masz wątpliwości

@Koolaid

Najlepiej to wszystko

@Kamik

To w zupełności zrozumiałe, że chcesz dowiedzieć się jak najwięcej o o tym stanowisku. Mam zatem nadzieję, iż @Koolaid będzie tak uprzejmy i zechce podzielić się jakimś konkretami. Widzę jednak, że trochę już minęło o Twojego pytania. Może od tego czasu już postanowiłeś aplikować? Jak to jest?

@Kamila

Wysłałem w piątek CV, więc pewnie sam się dowiem wcześniej niż uzyskam tu odpowiedź, ale biorąc pod uwagę, że aplikowałem prze weekendem, więc chwilę może zając cały przewód rekrutacyjny o ile w ogóle bo nie jestem już nawet pewien czy jest jeszcze aktualne

Pacio
@Kamik

Zniknęło ze strony, więc niestety może już kogoś znaleźli

@Pacio

To po wszystkim. Dzięki za cynk, przynajmniej nie będę czekał bez sensu

Zostaw opinię o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. - Toruń

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.