CUK Ubezpieczenia

Toruń

Opinie o CUK Ubezpieczenia

Helmut

Chciałbym coś się dowiedzieć na temat stanowiska Doradcy klienta jako dodatkowa praca .Czy ktoś tak już pracował i jak to wygląda finansowo prowizyjnie .Ile można zarobić jako dodatek .

Kely Famil

Cuka wspominam nieźle. Zebrałem tu sporo doświadczenia, które przydaje mi się obecnie. Naprawde, jak ktoś chce gdzieś zacząć, ale nie jest siebie pewien, to w cuku fajnie wyszkolą. Potem to żaden klient nie jest straszny :)

może to nie jest robota marzeń, ale CUK zapewnia przede wszystkim umowę o pracę i sporo dodatków, bo to i multisport i opieka medyczna, także bardzo na plus. pracuje od niedawna i jest ok. jakby ktoś sie zastanawiał, to polecam

nick
@Anka 16.11.2017 16:00
ile można wyciągnąć na infolini?

Odpowiedzi raczej nie będzie :D

jajko
@Anka 16.11.2017 16:00
ile można wyciągnąć na infolini?

od najniższej krajowej do 2200

rewq

Czytam i nie wierze, z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej, a wszyscy chwala ..

Xoxy

Zdecydowałem się na cuka i nie żałuję. Niezłe doświadczenie. Pozdrawiam

Doug

ja nie wiem co tak wszyscy siedli na tym CUK-u. to jest SPRZEDAŻ. trzeba SPRZEDAWAĆ, żeby zarabiać i ewentualnie awansować. a firma daje możliwości, dodatki i stabilną pracę. czego chcieć więcej? jak komuś się nie udaje, to może po prostu nie nadaje się do tej branży!!!

Adaś

Pracowałem jako doradca i w sumie to nie była taka zła praca. Zarobki na poziomie + można było troche podciągnąć premiami. Pewnie się czułem, bo szkolenie przed było bardzo dobre. No i dają normalnie umowę o pracę, także nie było na co kręcić nosem. Fajne miejsce na start.

LukeSkywalker

Generalnie ok. Może z początku jest trudno, ale z czasem i szkoleniami nabiera się wprawy i zarabia całkiem normalnie. No i dodatkowo dają benefity, czyli multisport i luxmed. Korzystam z tego dosyć często i jestem zadowolony.

VanHalen

Dobra praca na początek, bo uczą co i jak. Kasa nie jest wow, ale swoje można zarobić i potem jak kto chce może iść dalej. Parę lat tak przepracowałem i nie miałem powodów do niezadowolenia.

Nicknicknick

Ala
@Nicknicknick 06.11.2017 15:35
Potwierdzam opinie poniżej. Umowa o pracę, dobre prowizje. Nie jest idealnie, ale jak sie postara to się ma....

Prowizję? W sieci własnej nie funkcjonuje takie pojęcie. Premie jak już. A czy dobre? 50.000 zł sprzedaży za 200 zł brutto? Co dla kogo w takim razie.

Ciuk

Warunki są bardzo w porządku. Widziałem kilka negatywnych opinii, ale ja się z nimi nie zgodzę. Jest stabilnie plus premie. Dobrze przeszkalają najpierw, żeby nie było no i parę dodatków dają. Fajnie, że nie patrzyli aż tak na doświadczenie, bo teraz to ciężko bez tego.

Tak naprawdę negatywne opinie piszą osoby, które są słabe w sprzedaży jeśli jeszcze w CUKu pracują lub takie które już nie pracują tam i gdzieś żale muszą wylać. CUK może nie jest mega atrakcyjnym pracodawcą na rynku, ale jako jeden z nielicznych oferuje umowę o pracę i inne świadczenia dodatkowe np multi sport itp - przynajmniej przy pracy w sieci własnej. I jak ktoś zepnie to nawet 3-4 tysiące zarobi. No ale cóż niestety są minusy - tzw kolesiostwo i brak ograniczenia kierownik-pracownik. Awans dostają osoby kompletnie się nie nadające do danego stanowiska bo albo są kolegą/koleżanką kierownika lub po prostu są tak słabe że moźna nimi manipulować i przestawiać jak pionki co dla kierownika jest na plus. I nie chodzi mi tu o awans na specjaliste tylko np lidera.

Trybun

Wszyscy tacy niezadowoleni, a wiedzą na co się piszą! Trzeba się trochę wysilić, żeby dobrze zarobić. Wiadomo, że w takiej pracy liczą się wyniki. W CUKu jak się postaracie to fajnie zarobicie. Można zacząć bez dużego doświadczenia, pomagają, doszkalają. Naprawdę wszystko jest ok.

Agata

@Smoleń umowa o pracę jest bardzo ważna, bo zapewnia pracownikowi poczucie stabilizacji. Jakie jeszcze Twoim zdaniem są plusy wynikające ze współpracy z CUK Ubezpieczenia?

Pierdy
@Agata 29.10.2017 15:53

A co z co miesięczną zmianą systemów premiowych i możliwości "awansu" tak naprawdę tylko dla wybranych ulubieńców? Umowa o pracę dzisiaj dla mnie jest sprawą drugorzędną bo nie papier a wynagrodzenie daje poczucie stabilności...

iut
@Pierdy 30.10.2017 12:56

Dokładnie. WYNAGRODZENIE jest najważniejsze. (usunięte przez administratora) UoP za najniższą krajową nie opłacisz!

Spec od ubezp

ludzie nowelizacja i konsolidacja!! każdy kto NA POWAŻNIE zastanawia się nad franczyzą polecam artykuł na franczyzawpolsce ale nie wiem czy mi tego nie usuną jak podam linka więc googlujcie. wszystkich zainteresowanych tematyką ubezpieczeń też tam odsyłam. udanego weekendu.

fordzik

Rozmowa przyjemna. No i umowa o pracę, nie zlecenie, warto.

asd
@fordzik 25.04.2013 23:04
Rozmowa przyjemna. No i umowa o pracę, nie zlecenie, warto.

umowa o pracę to podstwawa teraz!!!!!!

Smoleń
@asd 25.10.2017 20:54
umowa o pracę to podstwawa teraz!!!!!!

No nie powiedzialbym.. gdzie bym nie byl na rozmowie to wszędzie zlecenie dają za chiny nie chcą dawać umowy o prace. na ostatnich 4/5 rozmowach bylo zlecenie a na jednej zlecenie przez pol roku a pozniej SZANSA na umowe o prace tak ze co by nie mowic duzy plus dla CUK

paszczak
@Kaśka 17.10.2017 12:03
Interesuje mnie stanowisko "Ubezpieczeniowy Doradca Klienta". Może mi ktoś podpowiedzieć kilka uwag?...

tzn widziałaś ogłoszenie? musisz sprecyzować pytanie to chętnie pomoge :)

lol
@Kaśka 17.10.2017 12:03

Odbierasz telefon, mówisz że wybierasz TAŃsze ubezpieczenie z 40 dostepnych ubezpieczycieli, przekazujesz jednak ofertę 7 towarzystw (wcale nie najtańszych) i mówisz, ze właśnie przedstawiłeś najtańszą i to wszystko za najniższą krajówkę.

asdasdasd

No trochę trudno się połapać co i jak a ten niżej co bluzgał to i tak sie nie nabluzga bo skoro już teraz ocenzurowali to niebawem całkiem usuną te pierdy :)

staaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaszek

Ale zchrzanili cały profil teraz to już nie wiadomo co gdzie pisać i co czytać totalny bezsens. a co do tego niżej to ci napinaczu niebawem żyłka pęknie może sie uspokoisz kozak w necie P**DA w świecie

Kaśka

Czy specjalista ds. raportowania może w firmie CUK Ubezpieczenia zarobić w miarę godziwe pieniądze?

Klucznik

ludzie! idzie kto na OSTR w sobote?: D pozdrawiam ekipe

MOON

UWAGA UWAGA mamy początek CUKBZYKA i wyglada tak ???? Kto wtajemniczony ten wie :)

@MOON 18.10.2017 06:18

CUKbzyka?

MW

aplikowałam czekam na odpowiedź. warunki wydają się ok. ile mniej więcej poczekam?

Pacyfka
@MW 11.10.2017 16:01

Zalezy na jakim sa etapie ja czekalam na odpowiedz niecaly tydzien ale kolezanka juz ponad 2 tyg zawsze mozesz maila napisac bezposrednio albo przedzwonic panie na pewno podpowiedzą

Kaśka

Może lepiej zająć się pracą niż snuć jakieś teorie spiskowe? Problem według mnie polega na tym, że niektórzy pracują i jest im dobrze w przeciwieństwie do WAS.

nowy

Prowadzenie placówki franczyzowej wydaje mi się dobrym pomysłem na życie - żeby zmienić zawód.Pytanie czy w miejscowości w której już są trzy takie placówki znajdzie się miejsce dla kolejnej...

Danio
@nowy 09.10.2017 22:54

to zależy o którym mieście mowa? Jak wystarczająco duże to ma to jak najbardziej sens. zresztą w niektórych miastach jest więcej niż 3 i śmiga :)

backoffice
@nowy 09.10.2017 22:54

W polsce jest z 800 wszelkiego rodzaju franczyz i ta pula nadal się zwiększa no to chyba jednak coś w tym jest? zresztą dobra marka robi swoje..

Do głowy

Ciężko zarządza się ludźmi jeśli oni sami nie są w stanie organizować swojej pracy choćby na najniższym poziomie. Z drugiej strony nie ma firmy w której nie dało by się usprawnić czegoś tak aby wszyscy byli zadowoleni ale z trzeciej.. rynek ubezpieczeniowy dyktuje pewne warunki, żeby istnieć trzeba być konkurencyjnym pro-kliencko

paszkfil

ja myśle że ten koleś o którym wspominacie jest po prostu fanem cuk dlatego sie tak czesto udziela :) A moze szuka przyjaciol? zamiast pracy :P

Kaśka

Jak ktoś lubi pracę o takim charakterze to znajdzie swoje miejsce na ziemi i będzie zadowolony, że tu trafił!

ct
@ArkaGdynia.. 06.10.2017 08:45
ale jakie unikanie skoro ten człowiek już od jakiegoś czasu pisze to samo w minimalnie innej formie. jak myślał, że nikt tu te...

pik pok
@ct 06.10.2017 11:09
Fakt, że do normalniejszych Tomek nie należy. Natomiast faktem jest również, że ludzie zarządzający doradcami również....

Święta prawda. Tomek i inni są produktami takiego chorego zarządzania...

Lady

Ja gorąco polecam pracę na etacie w placówce partnerskiej, jeżeli po omówieniu szczegółów na rozmowie o pracę czujecie, że wynegocjowaliście to co Was zadowoli. Nie mam żadnego stopnia niepełnosprawności, nie zarabiam najniższej krajowej, motywujące premie i miła atmosfera. Do tej pory najlepsza Moja praca, a to ogromna zasługa CUKu, który na bieżąco informuje i doszkala pracowników oraz zasługa samego szefa placówki, który pracownicę traktuje nie jak niewolnika, tylko dziewczynę, z którą trzeba się liczyć i doceniać. :) Kokosów nie ma ale Moim zdaniem praca ok.

KKStaniszewska
@Lady 26.09.2017 22:31

nie ma się co dziwić że obsługa taka przesympatyczna skoro pracownicy zadowoleni. fajnie widzieć jak stereotypy o narzekających na pracę Polakach nie mają pokrycie w realu a ci co potrafią tylko narzekać to rachunek sumienia :). W każdym razie fachowość obsługi w punktach (przynajmniej w tym w którym byłam) + Pani do rany przyłóż i moc empatii. TEGO oczekuje po doradcy w tak delikatnej materii. Pozdrawiam !

kk
@KKStaniszewska 29.09.2017 10:32

Kurna kto TO wymyślił??? :D

łoś

Kiepska firma

jak tak to tak
@łoś 26.09.2017 19:18
Kiepska firma

aleś sie wysilił. kiepska to moze byc pogoda. tyle to wnosi co nic ale ok: dobra firma :)

Dział Rekrutacji i Rozwoju

@Szuka gwiazd 2017-09-21 20:37 Młodszy Specjalista ds. rozliczeń to osoba odpowiedzialna za prowadzenie ewidencji polis i rozliczeń sprzedaży. Nie wymagamy doświadczenia, ponieważ przeszkolimy każdego nowego pracownika. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.00. Gwarantujemy: stabilną, etatową pracę; możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia; pracę w zespole, w przyjaznej atmosferze. Wystarczy, że masz dobre chęci, jesteś sumienny i dokładny oraz znasz Excela Zachęcamy do aplikowania osoby z niepełnosprawnością;-)

pozdrawiam Andrzej
@Dział Rekrutacji i Rozwoju 26.09.2017 13:56

jaki stopien niepelnosprawnosci jest dopuszczalny? ja mam umiarkowany ale to sie nie przeklada na prace z zewnatrz tylko troche kuleje :) ale mam doswiadczenie w pracy w biurze chetnie dowiem sie wiecej

ty
@Dział Rekrutacji i Rozwoju 26.09.2017 13:56

Ciągle szukacie? :D

aha

ciekawe
@aha 25.09.2017 16:49
racja ale z taką inicjatywą to proponuje w robo a nie tutaj jeśli chcemy odnieść jakiś konkretny efekt....

"w robo"? ale on jest "poza robo"

Nie płacz

Tomuś? Nadal po nocach nie śpisz i płaczesz że cie wywalili? Ile to już lat? Jak cie w końcu ktoś zatrudni to może odpuścisz. Póki co powodzenia!

Szuka gwiazd

Co możecie powiedzieć o stanowisku Młodszy specjalista ds. rozliczeń

pastuch

u mnie w robo jest to plynne tzn proporcjonalne do sprzedazy ale nie wiem jak jest teraz w cuku mozliwe ze tez indywidualnie do doswiadczenia. zadzwon moze?

karijoka

Jaki jest system prowizyjny w tej firmie? Bo ze podstawa to ok, a jeżeli chodzi o dodatek? jest procent od sprzedaży od ilości umów?

Z.W.

bylem ostatnio w cuk tam na piastow i z ciekawosci sprawdzilem sobie co ludzie pisza.. troche niedowierzanie bo obsluga mila i oferta ok... jakby nie hulało to tyle oddzialow by nie bylo? rozsiane po calej warszawie

cyborg2242345-8

Młodzi nie są przyzwyczajeni do takiej roboty a z drugiej strony dziadka nie przyjmiesz :P ja pracowałem rok i nie powiem żeby było super kolorowo ale nie powiem też żeby było źle.. ot praca jak praca. fakt że było kilku cwaniaczków świeżo po studiach i szczekali to nie dziwota że ich wywalili minimum szacunku się należy.. teraz szczekają tutaj xD. Aaa no i ten rok to jest ogroooomne doświadczenie tu gdzie teraz pracuje był wymóg właśnie roczne doświadczenie tak że polecam.

umowaspoleczna

Hej @HR, Czy w CUKu mamy fundusz socjalny? Na co jest on przeznaczany? Procentowo to przedstawicie? Przeciez to rekama dla firmy ;))))))

Tymon

Czy może min ktoś podpowiedzieć kilka informacji w temacie pracy dla doradcy klienta? Jaka jest przyczyna, że firma potrzebuje sporo pracowników? Jak się wam pracuje, czy na tym stanowisku można godziwie zarobić? Trochę martwią mnie wpisy na forum, nie wiem co mysleć?

infobot
@Tymon 14.09.2017 23:05

firma daje mozliwosc rozwoju ludziom z potencjalem niekoniecznie z duzym doswiadczeniem. wielu chce sprobowac ale czy kazdy sie nada na handel? nie. i pozniej sa wlasnie takie sytuacje ze ludzie tu wchodza i pisza jak to strasznie jest w cuku ale zapominaja o tym ze licza sie wyniki - jak w kazdej sprzedazy! jak sprzedasz to i zarobisz nie jest to zadna tajemnica. ktos nie zarabia i placze? tzn nie sprzedaje tzn nie nadaje sie i tak tworzy sie rotacja

Jurek

To , że w firmie mogą zdarzyć się jakieś kłopoty to raczej normalne bo nie ma idealnych firm. Ale chyba przesadzacie.

TU

Powiem krótko, nie polecam pracy w CUK. Jak ktoś musi spróbować to niech to zrobi. Ja mam już to za sobą. NA SZCZĘŚCIE. Pozdrowienia

Gosia

Słyszałam że sporo się można nauczyć. do tej pory pracowałam dorywczo ale szukam miejsca żeby zaczepić się na dłużej. branża mi bardzo odpowiada tylko mam pytanie jak jest ze szkoleniami? ile trwa ? dostaje się certyfikat? nie żeby mi jakoś bardzo zależało ale zawsze to coś do teczki. O zarobki nie pytam bo wszędzie jest podobnie :)

Dział HR i Szkoleń
@Gosia 07.09.2017 15:25

Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do podjęcia pracy na stanowisku doradcy klienta. Jednym z elementów jest szkolenie początkowe, które trwa do 10 dni. Przekazujemy unikatową wiedzę na rynku dotyczącą wielu towarzystw. Dodatkowo szkolenie obejmuje procedury i standardy w zakresie obsługi klienta i technik sprzedaży. Szkolenia prowadzone są przez zespół profesjonalnych trenerów CUK Ubezpieczenia. Po zakończonym szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikat.

pa the tic

'we firmie' :P ty chłopie z taką znajomością j. polskiego sprzedajesz? nic dziwnego że frustracja i doszukiwanie się przyczyny SWOICH PORAŻEK w abstrakcyjnych teoriach spiskowych.

Kowal

Jak widzę to CUK Ubezpieczenia nie ma specjalnie dużo ofert pracy. Wiadomo, że jak jest mało ofert to znaczy, że sytuacja w formie jest dobra, ludziom dobrze się pracuje i nie ma potrzeby zatrudniać nowych ludzi.

Yyy

Tomuś? Żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska po tym jak cie wywalili?

wesołek

Jestem w szoku :D słyszałem, że ktoś tu usilnie wylewa swoje żale ale nie myślałem że to aż taki ból tyłka :D. Każdy ma prawo napisać co tylko chce bo jest wolność słowa - każdy ma też prawo do ochrony swojego wizerunku czy to osoba czy firma, więc nie dziwcie się że nie czytając regulaminu serwisu, nie znając Konstytucji RP, Prawa Pracy czy Kodeksu Karnego a co ciekawsze (wszystko na to wskazuje) nie czytając umowy przed jej podpisaniem wielkie rozgoryczenie bo gowork wywalił śmieciowe nie nadające się nawet dla Internetu opinie :P. Dla części osób jeśli ktoś awansował a nie wy to z pewnością po znajomości - tłumaczcie to sobie tak dalej :). pozdrawiam WSZYSTKICH :D

Zatroskana

T.D. dawno cie tu chyba nie bylo? Znowu cie skądś wywalili i wylewasz żale? A może nikt cię nie chce zatrudnić? Napisz jak sobie radzisz na rynku pracy i czy inni pracodawcy to też złodzieje i oszuści?

Ludwik

Wiemy jaki charakter ma nasza praca więc może przestańcie marudzić i oskarżać firmę, że oczekuje wyników. CUK Ubezpieczenia płaci za konkretne wyniki i tyle. Jak się ktoś nie czuje na sile w tej branży niech idzie robić coś innego może będzie zadowolony

Konchita

mi tam pasuje :) nie mam dużego doświadczenia więc i kokosów niesamowitych się nie spodziewałam po to tu przyszłam żeby je zdobyć :D

b
@Konchita 30.08.2017 13:01

No to się doczekasz :D hahaaa

Konchi
@b 30.08.2017 23:00
No to się doczekasz :D hahaaa

W sumie już się doczekałam :) jeszcze pare mies. i będę umiała sprzedać strażakom żywy ogień ;) robie sobie dodatkowy kurs negocjacyjny, czytam study o technikach i metodach sprzedażowych i zapisuje na wszelkie dostępne webinaria. a twój rozwój jak idzie? :( masz w cv wpisane narzekanie?:D

hahahahaha

No to wychodzi na to że macie różne podstawy koledzy :) w dodatku temu tutaj nawet 2200 mało :D nie ma się co dziwić jak się nie dostaje żadnej premii to i szef cie nie lubi :D zmień robotę

:D

2200 podstawy???? Hahaaaa... Marzymy o tym :D

Zostaw opinię o CUK Ubezpieczenia - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CUK Ubezpieczenia