Opinie o cuk.pl - CUK Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp. k. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. w Toruń

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Parlo

Dla mnie to fajna firma do nabrania doświadczenia zaraz po studiach. Pierwsze kroki w zawodzie, pokazali wszystko co i jak, jak wygląda praca w prawdziwym życiu, ludzie bardzo pomocni, kontaktowi, warunki współpracy też w porządku. No i doceniam, że przyjęli osobę bez doświadczenia i tak mi tu już leci drugi rok.

pracuś
@Liliput

ścieżka kariery oficjalnie jest ale to nic nie znaczy. Szkolenia są wyłącznie zdalnie ale tak musisz gonić za planem, ze nie masz na nie czasu. Generalnie trzeba patrzeć przez palce na wszystko co obiecują przed przyjęciem

Monika Kraków

Dzień dobry, jestem pod banalnym wrażeniem niektórych komentarzy osób, które pracują bądź pracowały w tej firmie. Pracowałam w różnych firmach i instytucjach od 25 lat i nigdy by mi przez myśl nie przeszlo wypisywać takie bzdury na forum. Ola boga jaka jestem biedna i poszkodowana, jaki jestem rozgoryczony. Słabe to naprawdę. Mam wrażenie, że wypisują te bzdury albo sami gówniarze albo sami nieudacznicy. Odeszłam z tej firmy sama i co was zdziwi, normalnie, jak z każdej poprzedniej, ale nigdy nie zamknęłam bramy w żadnej z firm w której pracowałam. Wstyd by mi było wypowiadać się źle na temat firmy, którą wpisuję w swoje CV. To tylko o Was źle świadczy, czego nie rozumiecie? Jak Ci się nie podoba, to odejdź z honorem do innego pracodawcy a nie robicie z siebie mało inteligentnych nieudaczników. Do tego tchórzy, których nawet nie stać przedstawić się prawdziwym imieniem. A teraz popatrz w lustro i zastanów się czy Ty byłeś/aś na tyle w porządku, że teraz tak Ci źle, że wypisujesz tutaj swoje żale i te pretensjonalne wpisy? Żenujące :/

@Anna

a jednak są ludzie, którzy pracują w tej firmie wiele lat i żyją, nikt ich nie bije, nie tłamsi, nie trzyma na siłę. Czasem jednak dużo zależy od tego jakie ma się samemu podejście

Wian

Pracuję w CC od jakiegoś czasu, firma dobrze wdraża nowych pracowników, to na wielki plus, czuję się zaopiekowana i w sumie wprzygotowana do samodzielnej pracy. Jeśli ucziciwe pracujesz i robisz swoje, co do ciebie nalezy, to zgadzają się pieniądze. Atmosfera jest bardzo dobra, to na plus, bo poznałam tu wiele nowych pozytywnych osób, więc nawet jak mam gorszy dień czy trudny temat, to łatwiej się przez to przechodzi. Cały zespół jest duży, ale nikt sobie nie wchodzi w drogę.

@milas

Czyli wychodziło wtedy na to, że jest to rzeczywiście taka dopłata od pracodawcy.

K.

Pracę w firmie wspominam bardzo dobrze, przepracowałam w niej rok. Zaczynałam jako niedoświadczona osoba spoza branży, firma zapewnia ciągły pakiet szerokich, branżowych szkoleń, dzięki którym szybko wdrożyłam się w nowe środowisko i zdobyłam potrzebna wiedzę. Poza szkoleniami jest ogromne wsparcie merytoryczne ze strony kierownictwa, oraz współpracowników (atmosfera jest bardzo przyjazna) także jako nowa osoba czułam się zaopiekowana i spokojna. System motywacyjny jest w porządku m.in. benefity w postaci kafeterii - co miesiąc 50 zł które można wymienić na kody do zrealizowania na Np. pyszne.pl, hebe, sephora, Allegro itp., na premie wpływa sporo składowych ale jest mozliwa do zrealizowania przy oczywiście odpowiednim zaangażowaniu, dużo konkursów z których tez niejednokrotnie można otrzymać bony do dowolnej realizacji. Ogólnie system motywacyjny i atmosfera na wielki plus. Jeśli chodzi o pensje to podstawa + premia, dużo zależy od podejścia i zaangażowania pracownika, ale plusem jest również wewnętrzna baza klientów, która w znacznym stopniu pomaga w realizacji planów sprzedażowych. Pracowałam w Warszawie i zawsze będę dobrze wspominała ten etap w karierze zawodowej.

Hahaha
@Nutri

Hahahah nie mogę, chyba ktoś z HR wysmarował ten komentarz, średnia w Polsce 7 brutto, koń by się uśmiał! Serio nikt nie chce do roboty tam przyjść to niezłe bajki piszecie, 7 brutto to może zarobić osoba pracująca kilka lat i robiąca wynik na poziomie ok 150 tys zł miesięcznie albo i więcej, i nie, system premiowy nie jest prosty i przejrzysty, nawet nie możesz za bardzo skontrolować czy dobrze masz wyliczoną premie czy nie, dodatkowo w CC jest on ciągle zmieniany

szukająca
Kandydat

hejaa hej, czy jest szansa na zatrudnienie jeszcze przed końcem roku?

Gargamel
@szukająca

Teraz macie jakieś otwarte rekrutacje?

andaniepanda
Kandydat

jest jakas roznica w tym gdzie sie wysyla cv? czy szybciej bedzie jak napisze do nich maila z moim cv po prostu? czy przez strone? prosze doradźcie !

Tajniak
@andaniepanda

Najlepiej to chyba jak odpowiesz na jakieś otwarte ogłoszenie......

brid Nowy wpis
@Tajniak

wie ktoś ile czeka się zanim się odezwą do wybranych osób?

Qps

Jak wyglądają zarobki we wsparciu sprzedaży?

kurka Nowy wpis
@Qps

oj takie pytania to najlepiej do pracodawcy, tutaj się ludzie raczej niechętnie dzielą takimi info

brid Nowy wpis
@kurka

to jak ty też nie chcesz się dzielić takim info to może chociaż powiedz czy jesteś zadowolony/a

Parlo

abc

weź się w końcu zajmij swoim życiem

Qwer
@abc

Polecam takie podejście :)

Kolo
@Parlo

Mam zapytanie, odnośnie właśnie warunków jakie oferuje firma a bardziej osoba prywatna która jest jakby punktem partnerskim CUK. Zaproponowali mi najnisza krajowa.. z premia motywacyjna(?) dopóki nie zacznę sprzedawać z premia motywacyjna powiedzieli ze mieściłabym sie w 3500 ( bo tak odpowiedziałam jak spytali ile chciałabym zarabiac) jestem w trakcie studiów zaocznych. Aktualnie pracuje w skarbówce, ale to coś totalnie nie dla mnie. Pieniądze lepsze ale atmosfera dramat.

Fejter
@Kolo

no tak zazwyczaj wygląda sprzedaż dostajesz niewielką podstawę a reszta wszystko zależne od tego jak sobie radzisz w pracy, taka specyfika tego stanowiska

Fejter
@Kolo

a ty jak jesteś na studiach to nie dostajesz i tak brutto jako netto? jak tak to ta najniższa krajowa już taka najniższa nie jest xd

Przemo
@Fejter

Ile więc wynosi ta podstawa, jeśli się orientujesz? I jak skonstruowany jest system premiowania? Można podwoić podstawę?

kiwi
@Fejter

skoro jesteś pracownikiem to może mógłbyś powiedzieć po pierwsze jaką tutaj macie opiekę medyczną a po drugie przysługują wam jakieś dodatki pracownicze?

@kiwi

Opieka medyczna nam przysługuje, ale dopiero po 9 miesiącach pracy, jeśli ktoś to wytrzyma, nie ma jej od razu. Poza tym co miesiąc wpada kilkadziesiąt punktów na Benefitach, które można wymienić na bon do sklepu.

Cesarz
@Kropka

Co niby wytrzymać? Chyba trochę dramatyzujesz. Akurat te bony to jedna z najlepszych opcji jaka może być.

mangam
@Cesarz

a jak te bony się mają do rzeczywistości? przydają się?

Człowiek
@Kolo

to jak na studia 3500 nie jest tak źle. A powiedzieli Ci ile wynosi ta premia motywacyjna i co ile jest przyznawana? Rozumiem, że byłaś u nich na rozmowie rekrutacyjnej i się nie zdecydowałaś? napiszesz o co dokładnie pytali na rozmowie?

dolarsowo
Kandydat

a jakie sa w ogole benefity, moglby ktos wymienic je wszystkie? bo cos czytalam wyzej ze sporo ich

dolarsowo
Kandydat

oczywiscie mam na mysli te aktualne, ktore serio sie dostaje w tej pracy a nie te obiecywane hah, bo czesto to jest roznica

Kamikadze
@Fejter

dokładnie sprzedaż chyba tak właśnie wygląda nigdy się przynajmniej nie spotkałem z tym, żeby w handlu dawali wysoka podstawię i jeszcze prowizje z samej prowizji można wyciągnąć całkiem dobre pieniądze jak się jest dobrym w swoim fachu

Kamikadze
Kandydat

skoro jesteś pracownikiem powiedziałbyś coś więcej o tym w jakich godzinach się tutaj pracuje?

malysz
@Kamikadze

o jakie stanowisko pytasz?

dron
@malysz

sprzedaż zwykła??? powiesz coś?

Liliput
@dron

Zapytam tutaj może ktoś zauważy i odpowie czy jak się tutaj człowiek zatrudnia to ma jakoś rozplanowaną ścieżkę kariery? Chodzi mi głównie o to czy na początku już jest informowany o jakiś szkoleniach możliwościach awansu?

pracuś Nowy wpis
@Liliput

rudy lis
Kandydat

cześć czy firma oferuje jakieś konkretne szkolenia? przynajmniej związane ze stanowiskiem i zakresem wykonywanych obowiązków?

śniegojagoda
@rudy lis

pewnie że tak, na początku masz wdrożenie i to całkiem spoko według mnie

@śniegojagoda

jest przypisana jakaś osoba do pomocy na jakiś czas w razie potrzeby?

elvis
@skolopendra

oczywiscie ze ktos jak cos do pomocy bedzie w razie problemu, nikt cie nie zostawi na lodzie na pewno

Mira
@elvis

A jak to się odbija potem na pracy takiej osoby? musi nadrabiać swoja czy po prostu będzie z niej w pewnym sensie zwolniona właśnie ze względu na to, że komuś innemu pomaga?

piron
@elvis

ładne macie te punkty tak z zewnątrz, jak standard na zapleczu jakimś?

Davi
@piron

U nas jest bardzo w porządku, mamy wszystko co potrzeba. Pewnie każdy podobny i tak, chociaż zależy kto jaki porządek u siebie trzyma.

Rubeus Hagrid
@Davi

firma oferuje jakieś ciekawe benefity/dodatki pracownicze?

@Rubeus Hagrid

Mamy kafeterie benefitów , kartę MultiSport I po okresie próbnym prywatna opieka medyczna luxmed

Praca
@Rubeus Hagrid

Kafeteria jest spoko, jak masz ,aswiadczenie o niepełnosprawności to doładowania punktów są wieksze

Praca
@Mira

W cc są np specjalne osoby do wdrożenia i wsparcia

sukces
@Pracownik

Kafeteria benefitów? mógłbyś o tym coś wiecej powiedzieć?

tayyka
@Praca

o czyli na początku nie ma co się bać bo jest ktoś kto nad nami ''czuwa?" :)

tayyka
@Praca

Ile trwa okres próbny w cc?

puchatek
@Pracownik

trzeba cos doplacac ze swojej kieszeni do luxmedu i multisporta? czy firma wszystko sponsoruje?

@puchatek

21 zł do multi, Luxmed 1 zł po roku pracy

Gargamel
@Pracownik

Wiesz może czy multisport działa tylko na siłownię?

prom
@Gargamel

ja ostatnio byłam na łyżwach i z multisportem miałam ponad połowę taniej, więc to się opłaca

bimbo
@prom

są jeszcze łyżwy gdzieś?

Tajniak
@bimbo

U mnie są jeszcze otwarte lodowiska więc wydaje mi się że jeszcze nie zamykają

Doradca Klienta
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Pierwszy etap - telefon od Pani z HR. Bardzo miła rozmowa, pytania o doświadczenie i informacja o płacy brutto oraz o systemie prowizyjnym jaki poznam na etapie drugim. Drug etap - rozmowa z dyrektorem w oddziale. W moim przypadku była to luźna rozmowa, pytania o doświadczenie. Pan poinformował mnie o systemie płacowym i tutaj zaliczył wpadkę, albo wpadkę zaliczyła Pani HR. Kwota podana przez dyrektora okazała się o kilkaset złotych mniejsza od tej podanej przez telefon. Po mojej reakcji na różnicę, pan dyrektor zaczął już wyraźnie się spieszyć xD

Pytania

Dlaczego chce pracować w CUK? Co robiłem w poprzedniej pracy? Jak zdobywałem klientów? Dlaczego już tam nie pracuję?

• Poziom rozmowy:
Częstochowa
Kebe Poland Sp. z o.o.
(107 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektrycy bez języka Niemcy, 2100-2900€. Zapewnione zakwaterowanie.
Volkach i Markt Rettenbach
Injobs.Pl Sp. z o.o.
(269 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Zappy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.
Inne

Dzień dobry, czy w cuk jest możliwość negocjacji podstawy na stanowisku dk ?

HH
Inne

Hej, takie pytanie odnośnie umowy. W tym ogłoszeniu do pracy biurowej firma podała, że zatrudniają w oparciu o umowę zlecenie, mam rozumieć, że taka jest na stałe umowa czy po jakimś czasie wraz z doświadczeniem można przejść na normalną umowę o pracę? Zależy mi na emeryturze mimo wszystko :D

Gosia
@Monika Kraków

Chyba nie zrozumiałaś po co ta strona została utworzona? Proszę czytaj ze zrozumieniem.

Monika Kraków

W takim razie bardzo mało wiesz na mój temat, i raczej nie wzruszył mnie Twój komentarz. Nie wiem, ale się wypowiem. Jedynie czego można się wstydzić w tej firmie, to pracy z takimi ludźmi, których prezentujesz swoją osobą.Proponuję sie zająć swoimi poległymi ambicjami. Jeśli już nie pracujesz, to zajmij się obecną pracą, żeby być w koncu zadowolonym, a jeśli wciąż pracujesz, to zastanów się nad sobą, co tam jeszcze robisz, bo atmosfera wywodzi się z ludzi a przy takich ludziach jak Ty, atmosfera zawsze będzie uciążliwa, więc przestań już tu gwiazdorzyć, zjedz snickersa i weź się do pracy. Życzę powodzenia

ja
@Monika Kraków

Poprosimy rzetelne opinie o firmie a nie komentowanie opinii innych, czemu to pouczanie służy ??.Wstyd żle wypowiadać się o firmach które żle traktują swoich pracowników ??? Co za bzdury.

Mati

Ale żeś błysnęła hahhahahhahahha

Wiktor F.
@Monika Kraków

Niestety, ale właśnie anonimowość na tym forum sprawia, że każdy może pisać co chce bez zastanowienia. Może gdyby trzeba było się podpisywać to opinie byłyby bardziej rzetelne. Dla mnie, jako kandydata, przekopywanie się przez bezsensowne komentarze tutaj jest bardzo uciążliwe. Zawsze trzeba pamiętać, żeby dzielić czyjeś słowa przez cztery, żeby wydobyć z tego wszystkiego jakieś wiarygodne informacje. Niestety idea Goworka nobliwa, szkoda tylko, że ludzie nie potrafią z niej korzystać.

Wiktor F.
@Wiktor F.

mam nadzieję, że moja opinia da komuś do myślenia i zastanowi się następnym razem, zanim napisze kolejny zawistny komentarz w ramach personalnej vendetty.

Monika S. z HR
@Wiktor F.

Wiktor F.: odgrzewany kotlet, jak to powiedziała Monika S. z Cuk. wiele lat temu. Nie podnosi się postu z przed paru miesięcy, jeśli nie wiesz o co chodzi jako płatny (usunięte przez administratora) a pewnie nie wiesz...

Anna
@Monika Kraków

Smutne jest to co napisałaś. Dalej wchodzisz w (usunięte przez administratora) zarządzającym tą złodziejską firmą. Gdyby było tam tak dobrze to ludzie nie odchodziliby masowo. Pracowałam 5 lat i takie (usunięte przez administratora) które tu zobaczyłam, zmusiło mnie do odejścia.

@ja

a te opinie co padają są rzetelne? w CUKU jest wielu pracowników, którzy pracują od wielu lat. Są trzymani siłą?

@Anna

Andżela
Inne

Hej, jest tu może jakiś programista? Na wszystkie województwa z tego co widzę szukają. Interesuje mnie głównie ta część techniczna, która jest w drugim etapie już, jakie zadania dają? I o co pytają na pierwszej rozmowie przez telefon?

wtorek
@Andżela

tez sie z checia dowiem! na pierwszej wizycie z tego co czytalam tutaj, to jest krotka rozmowa, bardziej po to by sie umowic na spotkanie

Wian

zeta
@Wian

a ile trwa takie wdrożenie?

Sakka
@Wian

Ja mam pytanie odnośnie umów, bo pewnie takie wdrożenie jest na okresie próbnym? Pracuje się tutaj głównie na umowie o pracę czy B2B też jest możliwe?

finese
@Sakka

na pewno ktos na b2b robi, ale raczej uop standradowo dla wszystkich

finese
@zeta

zalezy jak szybko łapiesz i na jakim stanowisku, to ostatnie musisz doprecyzowac żeby mozna cokolwiek powiedziec

Monu
@finese

Na umowie o pracę to pewnie jakieś benefity są? Możesz coś o tym powiedzieć?

Monu
@finese

Jest jakaś opieka medyczna? Jeśli tak to po jakim czasie przysługuje pracownikowi?

pryzm
@Monu

multisport, kafeteria benefitów i szkolenia

pryzm

jest prywatna opieka medyczna

Mońka
@finese

Na stronie mają informacje, że wdrożenie odbywa się przez przełożonego. Czyli uczy nas po prostu inny pracownik, tak? Czy dodatkowo mogą dojść jakieś szkolenia na różnych stanowiskach?

Erni
@Mońka

Wdrożenia zazwyczaj tak wyglądają jeśli musisz się czegoś nauczyć, przynajmniej ja się tak wcześniej spotykałem z tym

papa
@Mońka

to nie jest aż tak skomplikowane, przełożony zazwyczaj wystarcza żebyś wszystko ogarnłęa

brokul
@papa

Mozna liczyc na inne szkolenia w trakcie pracy ogolnie? Firma daje jakies mozliwosci rozwoju?

szpak
@brokul

ja robie w IT ogólnie calkiem fajnie w ostatnich latach dział sie rozwija i my may np. fundusz szkoleniowy z którego mozna korzystać

laser
@szpak

na czym miałby polegać ten fundusz szkoleniowy?

laser
@pryzm

takie dodatki przysługują wszystkim czy o konkretnym dziale piszecie?

Majek
@szpak

są teraz tutaj przyjęcia do działu it?

Majek
@szpak

na jakie stanowiska szukają? za co odpowiedzialny jest dział it?

it
@Majek

no na pracuj masz chyba wszystko co jest u nich aktualne szczególnie ze mają to ze swoją główną stroną połączone, tam wsyztskie oferty sprawdzic możesz

malos
@laser

tak typowo ten fundusz szkoleniowy jest osobno dla dzialu it, ale z tego co kojarze inne tez raczej maja jakies szkolenia

malos
@laser

reszta benefitow mysle ze jest tak sama na kazdym stanowisku juz, w sensie multisport opieka itd

Katto
@it

Wymagają doświadczenia tutaj w IT? Jest możliwość żeby zacząć tutaj pracę w tej branży?

beta
@Katto

teraz i tak chyba nikogo nie szukają, porzynajmniej ja ogłoszeń nie widziałam

Po roku.

@Kropka

troche trzeba sie naczekac, ale i tak dla prywatnej opieki medycznej warto wedlug mnie.

@pery

czy to jest jakis konkretny pakiet wybrany?

@pery

jak cos to ze luxmed juz wiem, bardziej pytam o zakres specjalistow np

@pryzm

pamiętasz może w jakiej części multisport jest finansowany ze strony pracodawcy? opłaca się korzystać? :)

qp
@anonim

50 zł refundacji z mybenefit

Neder
@qp

no a ile jest za multisporta jak się odejmie te 50 zlotych?

@Neder

podejrzewam, że jakąś część też pracodawca dopłaca

@skolopendra

chyba że ta refundacja jest jakby od pracodawcy.. już się pogubiłam

Nadprogramowy
@skolopendra

właśnie też tak to czytam i coś o dopłacie, coś o refundacji? nie za bardzo rozumiem

Nadprogramowy
@anonim

Nie do końca pojmuję jak to działa, ale wydaje mi sie, że jak się regularnie korzysta to jak najbardziej się to opłaca

@Nadprogramowy

Wydaje mi się, że skoro multisport należy do mybenefit, to chodzi właśnie o dofinansowanie przez tę platformę.

@milas

Mary
Inne

Cześć, czy jest tam jeszcze praca biurowa, tak jak w tym ogłoszeniu z września? Jak tak to bym prosiła tylko o informacje, jaka umowa przysługuje, bo w tym starym ogłoszeniu była mowa o zleceniu a na stronie piszą, że pracownicy dostają umowę o pracę i już nie wiem.

mankus
@Mary

ja za to jestem zainteresowany pracą specjalisty ds obsługi klienta, może ktoś sie wypowiedzieć na temat tego stanowiska

SW
Inne

Ale, że wynagrodzenie spada czy po prostu dochodzą nowe obowiązki a podstawa stoi w miejscu? Piszesz, że podwyżka jest tylko wtedy gdy wzrasta najniższa krajowa - tyle podstawa tutaj wynosi? Na jakich stanowiskach jest to najniższa krajowa?

@SW

Jak widać moje odpowiedzi są zgłaszane i usuwane mimo, ze nie zawierają wulgaryzmów. Ktoś za bardzo dba o te opinie tutaj.

@SW

Nie będę pisać dużo, bo jest duża szansa, ze znowu zgłoszą i usuną. Wymagają bardzo dużo - coraz więcej i więcej, ale nie podnoszą podstaw. Nie dadzą więcej niż Państwo wymaga, masz się cieszyć, ze masz umowę o pracę, a nie na zlecenie i tyle

qp
@…

czyli od przyszlego roku minimalna? Trochę śmiech na sali. Praca stresująca, premie coraz mniej realne a zarobki..........

@qp

Cały czas minimalna :) nikt nie patrzy na stres czy dużą odpowiedzialność. Premie z roku na rok trudniej uzyskać w całości, a ścieżka awansu została wprowadzona kilka dni temu i oczywiście jest nierealna. Taka rzeczywistość

A.W. i K. J. to n. p.

Trzymajcie się z dala od HR. Ten dział jest zainteresowany tylko propagandą, a pracowników CUK, których firma krzywdzi, starają się zwolnić. W 100% w praktyce potwierdzone. Takie standardy wprowadziła osoba stojąca na czele działu u samego początku jego działania. (usunięte przez administratora)

Hubert Kołodziejczyk
Inne

Uwaga na firmę CUK ubezpieczenia Assistance. !!!! Kupiłem wariant assistance holowanie z maksymalnym pakiecie . przed zakupem dzwoniłem na infolinie CUK z zapytaniem czy prowadząc działalność gospodarczą transportową mogę zakupić holowanie do auta bus do 3,5DMC Renault Master . Pracownik na infolinii powiedział że tak że nie ma żadnych przeciwskazań . Ubezpieczenie zakupiłem .Po jakimś czasie doszło do awarii samochodu za granicą zgłosiłem na infolinie że potrzebuję holowania konsultant powiedział że firmy transportowe są wyłączone z tego produktu i że holowanie mi się nie należy. Mało tego !!!!!!!!!!!!! Dzwoniłem ponownie dnia 6.12.2023 na infolinie zapytałem o nową ofertę na samochód dostawczy 3,5 t w leasingu bus iveco Daily Zapytałem pracownika CUK sprzedaży jakie firmy mogą skorzystać z tego produktu powiedziałem że prowadzę działalność gospodarcza usługi transportowe . Pracownik z CUK powiedział że firmy transportowe mogą skorzystać z tego produktu i nie ma przeciwskazań . Następnym moim zadanym pytaniem było czy jadąc samochodem dostawczym nie wykonując zarobkowych przewozów tylko prywatnie i jak zdarzy się awaria samochodu dostałem odpowiedz że holowanie wtedy obowiązuje . kolejnym moim pytaniem było czy jadać samochodem dostawczym do pracy na wymianę kierowców czy przy awarii assistance obowiązuje byłą odpowiedz że tak obowiązuje holowanie. Kolejnym moim pytaniem było czy jadąc samochodem bez towaru gdy dojdzie do awarii, czy wtedy obejmuje pomoc holowania , pracownik powiedział ze tak , z wyłaczeniem gdzie samochód wykonuje płatne przewozy ludzi lub osób - nie dostałem takiej dzwoniąc po 20.08.2023 na infolinie CUK. Zadając pytanie czy asistanse obowiązuje przejazd prywatny do pracy lub zamianę kierowców do pracy samochodem dostawczym za granicę dostałem odpowiedz że tak asistanse dziła w firmach transportowych pytałem pracownika CUK o produkt asssistance o wykluczenie co obowiązuje polisa a czego nie ,pracownik umyślnie wprowadza mnie w błąd ze nie ma znaczenie czy posiadam firmę transportową ten produkt twierdził zę jest też dla mnie . -Jak to jest że dzwoniąc kilka razy na infolinie zadając te same pytania pracownicy CUK za każdym razem mówią co innego

@Hubert Kołodziejczyk

Radzę składać reklamacje:) i prosić o przesłanie odsłuchu rozmowy albo iść z tym wyżej oni regularnie wprowadzają w błąd i robią to celowo

@Były pracownik

Pracownicy nie robią tego celowo! Przez to że w firmie jest rotacja nowi pracownicy nie mają tak bogatej wiedzy aby udzielać właściwych informacji

Velma
Inne

Przyjmujecie na praktyki albo staże?

Salem
@Velma

Pytasz o praktyki zawodowe? z jakiejś szkoły?

elvis

najlepiej ci bedziec chyba maila z zapytaniem o takie praktyki zapytac, chociaz nie jestem co do tego pewna, predzej wlasnie jakies staze

motomoto
Inne

przeglądam tak sobie te oferty pracy i chyba chciałbym złożyć cv ale zanim to nastąpi pytanie: orientuje się ktoś może jak wygląda proces wdrożeniowy od strony firmy? jestem raczej taki, że potrzebuje wiecej czasu zeby wszystko ogarnac wiec pytanie czy tutaj ten proces wdrozenia pracownika jest pełny?

motomoto
@motomoto

i czy ktoś by mógł powiedzieć też coś o benefitach? są jakieś które można wybrać czy odgórnie narzuconych jest kilka?

lereen
@motomoto

raczej tak, firma zapewnia szeroki pakiet szkoleń dotyczących typowo branży, więc jakby człowiek ma mozliwość dosyć szybko wdrożyc się w całość pracy, a poza tym musze przyznać miałam bardzo fajnych ludzi do pomocy więc takie problemy na codzień tez szło szybko z ich pomoca rozwiazać

janosik
@motomoto

ja miałem fajny proces wdrożeniowy nawet nie tyle że przydzielili mi jedną osobę która by mnie kontrolowała co cały zespół mi bardzo się starał pomóc

Amanda
Inne

Tak na przyszłość w sprawie tej pracy biurowej, czy można z czasem przejść z umowy zlecenia podanego w ofercie na umowę o pracę normalnie, żeby mieć składki na emeryturę itd., no wiadomo co mi chodzi zresztą? Piszę na przyszłość, bo widzę, że niedawno wygasło ogłoszenie, chyba że wcale nie znaleźli nikogo i to tylko z automatu jakoś zniknęło? To z lipca.

Cuk Warszawa
Kandydat

Cześć Czy ktoś pracował w Warszawie? Interesuje mnie stanowisko specjalista ds. Obsługi klienta. Jakie zarobki i czy jest spoko atmosfera?

jlo
@Cuk Warszawa

jaki zespół? w jakim wieku ludzie najczęściej?

Ratatak
@Cuk Warszawa

O zarobkach się nie wypowiem, bo teraz to takie zmiany w tych pensjach, że od czasu jak tam pracowałem pewnie sporo się zmieniło, ale jeśli chodzi o zespuł to zawsze było bardzo spoko. Wiadomo, czasem trafiały się jakieś zatargi czy gorsze dni, ale ogólnie to miałem wrażenie, że podczas rekrutacji większość problematycznych osób zostaje odsiana.

Ratatak
@jlo

Jeśli chodzi o wiek no to różnie bardzo, ciężko byłoby z tego średnią chyba wyciągnąć, ale atmosfera pracy w całokształcie na plus, no a przynajmniej ja teraz np. pracuję w miejscu gdzie zarobki niby lepsze, ale jakoś dużo bardziej męczące to obcowanie z tymi ludźmi.

gibin
@Ratatak

a jak jest tutaj z benefitami? są jakies warte uwagi?

Maltańczyk
@gibin

Trochę tego jest, możesz sobie wybierać co jest dla Ciebie spoko a co nie. Na pewno jakaś opieka medyczna i multisport z takich klasyków

Maltańczyk
@Ratatak

Ja też uważam, że warto tutaj być chociażby na fakt samej atmosfery. Wielki plus dla firmy za to.

spanzer
@Maltańczyk

hej, a mozesz powiedziec cos o konkursach wewnątrz firmy? bo w ogloszeniu cos takiego widziałem i zastanawiam sie na czym to polega?

spanzer
@Maltańczyk

a i też widziałem ze ktos pisał ze ten luxmed to dopiero po roku, to prawda?

kropka
@spanzer

tak luxmed jest dopiero po roku niestety ale no da sie wytrzymac tyle czasu tak szczerze, ja w swojej bylej pracy nie mialam nawet prywatnego ubezpieczenia to mi to akurat bylo bez roznicy

kropka
@spanzer

te konkursy to np kto mial najlepsze wyniki czy cos w tym stylu ale nie tylko. i najczesciej nagrodami sa jakies bony ktore mozesz sobie zrealizowac wiec w sumie to jest tutaj fajne

kapłan
@kropka

a w ogóle ja zawsze mialem Medicover, jak to wygląda z tym Luxmedem? Jakie są różnice? Albo jakie zalety ma akurat Luxmed? :D

kapłan
@Maltańczyk

a na jakim stanowisku pracujesz? tam jest jedna wspólna cała ekipa czy jednak jest to jakoś podzielone, jak to wygląda?

yrdo
@kapłan

za duzej róznicy nie ma. trochę inni lekarze i to jedyne co ja wychwyciłem jako pracownik

yrdo
@kapłan

nie rozumiem o co chodzi z tą wspólną ekipą, ale ogólnie ludzie są bardzo spoko, do dogadania tacy

panda
@gibin

z fajnych możliwości jest też opcja nieoprocentowanych pożyczek i dostęp do specjalistycznych szkoleń. Na plus działa też to że możesz awansować dzięki swoim umiejętnościom a nie tylko przez długi staż pracy

nowywtemacie
@panda

szkolenia proponowane przez firme czy samemu się zgłasza propozcyje?

XD
@panda

Co to za bzdury, przecież my tu nie możemy awansu od ponad roku zrobić, bo nie ma ścieżki

yo
Inne

W czerwcu bodajże była taka oferta na pracą biurową, zastanawiam się tylko czemu jak wchodzę w to ogłoszenie, to jest napisane, że jest zablokowana. Jest ten nabór czy już go nie ma? Chciałbym to wiedzieć bardzo, bo zależy mi na takiej pracy z racji mojej sytuacji życiowej. I czy to jest praca na umowę o pracę normalnie czy coś innego?

dolux
@yo

watpie zeby ogloszenie z czerwca bylo nadal aktualne, nie wiem czy wiesz ale mamy pazdziernik :D jak ci tak zalezy polecam po prostu wypelnic formularz ktory masz na stronie cuka dostepny, jak bedzie praca to twoje cv juz bedzie i jest szansa ze sie wtedy odezwa

elma
Kandydat

ale to nie musi być tylko i wyłącznie na stronie cuka, na pracuj też są wstawione oferty

Abc
Kandydat

Czy pracował/pracuje ktoś w contact center CUK? Jak wygląda wynagrodzenie, obowiązki, czy polecacie? Jak to jest z prowizją i telefonowaniem?

Urszula
@Abc

Dajcie też znać, czy to jest praca zmianowa i czy są też nocki, weekendy czy praca w święta? Chodzi właśnie o pracę w centrali contact center. Chodzi głownie, aby dopasować prace do studiów.

Adek
@Abc

Daj sobie spokój lepiej od razu, w tej chwili możesz liczyć na najniższa krajową i głodową premie, kiedyś w CC dało się zarobić była fajna atmosfera, ale za sprawą pewnych osób to co jest teraz to tragedia, zrobili z tego pseudo korpo, które nie szanuje pracownika, masz się cieszyć że masz umowę o pracę i kafeterie benefitow, nieważne że nie będziesz miał za co żyć bo systemy premiowania są regularnie zmieniane, zawsze na niekorzyść i zawsze tak żeby zmniejszyć lub całkiem zabrać premie. Jeżeli chcesz słuchać że ciągle robisz za mało i źle i czuć się poniżany to miejsce dla Ciebie

Pustorak
@Adek

Trochę nie rozumiem Twojego komentarza. Ja pracuję od dłuższego czasu w firmie i w żadnym wypadku nie zarabiam najniższej krajowej. Z tego co się orientuję to co teraz proponują to więcej niż najniższa (sic!) + zawsze jesteś w stanie wyciągnąć coś z premii. Jeśli narzekasz na atmosferę to pracuj zdalnie (co jest nomen omen możliwe w firmie), ja na przykład się nie spotkałem z taką sytuacją żeby był problem z atmosferą, bo hurr durr ktoś jest inny w pracy. Nie przychodzę do pracy po znajomości tylko pracować. Dodatkowo śmiem się wypowiedzieć, że ja się cieszę z umowy o pracę, bo jestem studentem, a większość firm proponuje śmieciowe zleceniówki, bo nie muszą za mnie płacić.

Abcd
@Pustorak

Jeżeli jesteś studentem i chcesz dorobić to owszem, może być to praca dla Ciebie, ale nie dla normalnych, poważnych ludzi, którzy oczekują stabilnego zatrudnienia i jasnego systemu płac, a nie ciągłego kombinowania jak obniżyć prensję pracownikom, którzy siedzą tam często po godzinach i robią wszystko żeby realizować odrealnione cele sprzedażowe, firma nie inwestuje w nową bazę klientów, nie inwestuje w dobrą reklamę, a próbuje zyskać i oszczędzić na pracownikach, przy obecnej konkurencji typu rankomat/mubi CUK nie ma kompletnie nic do zaoferowania

Daktyl
@Pustorak

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Pracowałem już w kilku miejscach i w obecnej sytuacji na rynku w każdej firmie jest zamieszanie z premiami czy kadrami, ale moim zdaniem tutaj da się normalnie pracować. Może i kokosów nie zarabiam, ale też nie najniższą krajową (to przesada) i ze współpracownikami też da się dogadać. Moim zdaniem trochę zbyt rozdmuchany ten hejt.

Kaspar Hauser
@Abcd

Czyli student nie może być normalnym, poważnym człowiekiem? To już świadczy z kim mamy do czynienia, bo sorry, ale jak tak patrzysz z góry na innych, to też bym przed tobą róż pod stopy nie rzucał. A konspira, że góra siedzi niemal po nocach i kombinuje jak tam nam życie utrudnić, brzmi jak teoria wyciągnięta wprost spod foliowej czapeczki. Ja nie mówię, że jest idealnie, bo rzeczy do poprawy się oczywiście znajdą, ale też nie ma co demonizować. Tobie mogło nie pasować - i to jest spoko, nie ma opcji, żeby wszyscy byli zadowoleni, ale żeby teraz przesiadywać na forum byłej firmy i smarować żale, to już wymaga zaskakującej dla mnie dedykacji. Każdy ma swój mózg i potrafi ocenić, czy w pracy mu się podoba, czy nie i nie ma co próbować przekonywać, że jest inaczej.

Contact Cry Center
@Adek

100% prawda. Wielu najlepszych sprzedawcow sie już zwolniło. Co 3 miesiąca zmiana systemu premiowania na niekorzyść pracownika w cc

Kordian
@Contact Cry Center

Firma nie próbowałaby ich zatrzymać, jeśli rzeczywiście byli najlepsi? Są tu podwyżki pensji zasadniczej? Ile ona teraz wynosi i jak jest ten system premiowy skonstruowany? Jaką kasę idzie z niego wycisnąć?

@Contact Cry Center

To prawda. Znów się zmieniło- oczywiście na gorsze.

And
Kandydat

Widzę otwarta rekrutacje jako specjalista ds obsługi klienta - Contact center. Jest możliwość pracy zdalnej. Czy firma udostępnia sprzęt do pracy? Laptop?

Karo
@And

Nie dają sprzętu do pracy zdalnej, musisz pracować na swoim komputerze, ale radzę się trzymać od tej firmy z daleka i nie wierzyć w bujdy i obietnice na rozmowie o pracę typu wycieczki zagraniczne, szybkie awanse itp. W historii istnienia działu CC (10 lat) taka wycieczka była raz i to dla kilku najlepszych osób, a oni to wpisują w ofertę pracy...

Olka
@Karo

Hmmm...zaskoczyła mnie Twoja opinia, bo jak czytam co tu piszą w wątku, to całkiem spoko ludzie się wypowiadają o pracy u nich, no i sporo mają benefitów. Skoro tych wycieczek zagranicznych nie ma, to może robią jakieś imprezy integracyjne dla pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. - Toruń

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 7 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 2131 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii