Opinie o cuk.pl - CUK Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp. k. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. w Toruń

Asia

Proszę o informacje jaka jest podstawa na stanowisku kierowniczemu w zarzadzaniu placówką

@Asia

joanno tutaj oprócz normalnych wypowiedzi ludzie wylewają frustracje...więc tutaj raczej nie uzyskasz odpowiedzi... myśle że to juz na rozmowie mogła byś się dowiedzieć

komandos
@Asia

oj to chyba musialby sie wypowiedziec ktos kto pracowal na tym stanowisku...

ananas
@Asia

chyba marne szanse o takie info

Agnieszka
@ananas

w sumie to czemu? nie ma jakiejś standardowej kwoty? wszystko się negocjuje?

@Agnieszka

zamiast wypytywać ludzi lepiej zdzwoń się z hr i sama się spytaj ja tak zrobiłam nic nie kosztuje

@Agnieszka

a wg to na co startujesz? jestem ciekawa bo też się rekrutuje...

chochlik
@samba

a co boisz się, że na to samo stanowisko sie rekrutuje? :)

@chochlik

nie no z ciekawości pytam ile będzie osób, bo się zastanawiam ile będzie się trwała rekrutacja?

Małgorzata
@samba

hej, a możesz opowiedzieć jak wyglądała rekrutacja? Ile było rozmów? Mówili, że odezwa się w razie negatywnej decyzji?

zdany

Praca jako młodszy specjalista ds. sprzedaży w Contact Center, czy faktycznie te godziny pracy są na tyle elastyczne, by pogodzić je ze studiami? Jeśli chodzi o pracę zdalną, to zdarzyło się komuś, że przejście na zdalne było możliwe w czasie krótszym niż 3 miesiące?

doksi
@zdany

da się, przynajmniej na zaocznych

doksi

a co do zdalnego, to w moim przypadku po 3 msc była taka opcja, więc nie wiem

ananas
@zdany

zdalne mozliwe, ale jezeli chodzi po jakim czasie to sie nie wypowiem

zdany
@ananas

a ogólnie jak ci się pracuje?

Toria

mam pytanie odnośnie pracy w call center, otóż mam pewien problem z dykcją, po prostu od dziecka nie wymawia "r" i moje pytanie brzmi jak się tutaj na to zapatrują? pracowałam już w innym call center, ale dużo firm nie chciało mnie z tego powodu przyjąć i miałam spory problem ze znalezieniem wtedy pracy, dlatego teraz wolę zawczasu podpytać.

@Toria

W sumie to nawet w pewnym radiu pracuje osoba która ma tę samą wadę wymowy, więc jak to jedyna przeszkoda, a poza tym masz gadane i dobrze się sprawdzasz w swojej pracy to ja bym nie widział problemu w tym, żeby kogoś takiego zatrudnić

@Toria

ale z drugiej strony, cóż ja mogę wiedzieć, jestem tylko kandydatem. Mimo to warto próbować moim zdaniem

kosynier
@Toria

plubuj, ale na lozmowie lepiej unikaj słów z tą litelką

SzkołaDykcjiPaszcza
@Toria

Zapraszam na treningi dykcji oraz artykulacji. Z nami już żaden rabarbar nie będzie źródłem wstydu oraz lęku. Zainteresowani proszeni o komentarz

@Toria

naucz się jeszcze inaczej może akcentować słowa, to będziesz brzmieć egzotyczniej

@Toria

czas zamieniać swoje wady na zalety

@Toria

a tak serio to wysyłaj zgłoszenie i się okaże (ja bym się nie przejmowała "r" tylko na swoją korzyść zamieniła, poćwicz akcent dodatkowo)

Nick Cave

Czy pracując jako doradca w placówce w mieście np Łódź , Toruń i plus dodatkowo sobota jedna będzie potem na pasku te 4 tys netto ?

Franz
@Nick Cave

Zależnie od "wielkości placówki". Pracuje od kilku lat w stolicy województwa i na spokojnie mam na pasku ponad 4000 netto. Aczkolwiek wiem, że w tym samym mieście są ludzie co mają o połowę mniej klientów więc podejrzewam, że ich paski już "4" z przodu nie przebijają.

Cukowa
@Franz

Jak na stolice to trochę słabo, takie premie to my mamy w mniejszej miejscowości która ma polowe tego planu co warszawka ????

Agnieszka
@Cukowa

Tak? To w jaki sposób to u was jest zorganizowane, że o tyle lepiej wychodzi? widziałam, że ktoś pisał o tym, że poniżej 5 k nie zejdzie to u was?

@Cukowa

fajnie, ale nikt nie pytał

Doradca Klienta

Pierwszy etap - telefon od Pani z HR. Bardzo miła rozmowa, pytania o doświadczenie i informacja o płacy brutto oraz o systemie prowizyjnym jaki poznam na etapie drugim. Drug etap - rozmowa z dyrektorem w oddziale. W moim przypadku była to luźna rozmowa, pytania o doświadczenie. Pan poinformował mnie o systemie płacowym i tutaj zaliczył wpadkę, albo wpadkę zaliczyła Pani HR. Kwota podana przez dyrektora okazała się o kilkaset złotych mniejsza od tej podanej przez telefon. Po mojej reakcji na różnicę, pan dyrektor zaczął już wyraźnie się spieszyć xD

Dlaczego chce pracować w CUK? Co robiłem w poprzedniej pracy? Jak zdobywałem klientów? Dlaczego już tam nie pracuję?

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
lider

wiecie coś o Akademii Lidera? jak to wygląda? co po tym się ma? i czy trzeba być zatrudnionym w firmie żeby wziąć udział? pytam tak ogólnie bo coś mi się na ten temat obiło o uszy, pocztą pantoflową…

wiedza
@lider

witaj, wydaje mi się że to jest dla obecnych już pracowników ale szczerze mówiąc nie wiem, tak mi się wydaje... ja wysłałem dziś formularz tak że może czegoś się dowiem ja bardziej szukam pracy ale chętnie czegoś po prostu się dowiem...

lider

właśnie pare osób na studiach coś wspominało i raczej dobrze się wypowiadali, więc chciałem też tu jakieś info złapac, dzięki za odp, ale chyba sam sprawdze

Error

nie znudziło ci się jeszcze?

Error

Obsesja normalnie, to już się chyba kwalifikuje pod obserwację...

Rozczarowany

Jako były pracownik niestety muszę zgodzić się z negatywnymi komentarzami na temat firmy. Wynagrodzenie niewiele wyższe od najniższej krajowej, uzyskanie premii na poziomie 100% jest bardzo trudne, ponieważ plan jest bardzo wysoki. Kary w postaci obcinania ciężko wypracowanej premii za brak sprzedaży życia na poziomie min 100 % planu. Jeśli sprzedaż ubezpieczenie na życie na poziomie 80-90 % założonego planu to i tak dostajesz karę w postaci obcięcia premii za pozostałe składniki. W lokalach jest brudno i to dosłownie, w okresie jesienno zimowym kilogramy piachu na podłodze. Nikt tego nie sprząta, sam zrobiłem to raz, drugi, trzeci ale widząc, że inni się nie garną do sprzątania dałem sobie spokój, nawet pajęczyny ściągałem ze ścian. Bardzo duża ilość wiedzy do przyswojenia, ogromna odpowiedzialność bo przecież ubezpieczasz czyjeś mienie, często dorobek całego życia, a nawet samo życie!!! Prawdziwa loteria na jakiego kierownika trafisz, bardzo sztywny standard obsługi klienta, warunki pracy na tzw. wyspie w galerii spartanskie, żeby nie powiedzieć, że po prostu skandaliczne, chętnych zapraszam na wytrzymanie 8,10 godzin na barowym stołku (sic!) Ostatnio firma szukała pracowników już poprzez ulotki rozdawane w placówce co pokazuje jak ciężko już jest o pracowników, którzy będą godzić się na takie warunki pracy...stracone miesiące na pracę tam...przykre to ale prawdziwe.

Aninimowa
@Rozczarowany

Co za bzdury, od 3 lat pracuje w cuku i co miesiąc robię plany z nadwyżka. Sama premia to więcej niż najniższa krajowa, a do tego jest jeszcze podstawa.

@Aninimowa

Ja poniżej 5 k netto nie schodzę ☺️

Klaudia

Jeśli mam ukończone studia w tym kierunku mam większe szanse na dostanie się do firmy?

@Klaudia

Dyplom nie gra roli. Jeśli nie dasz rady firma podziękuje Ci po kilku miesiącach, taka kolej rzeczy. Jesli natomiast sprawdzisz się - po 6-12 miesiącach umiarkowanych wypłat zarobisz kolejne 3-6 na rozsądnym poziomie i później CUK w ramach umowy skonstruowanej - podstawa minimum, premia 'zgodnie z regulaminem' obetnie Twój dochód i wypłaci część Twojej premi nowym pracownikom. Tobie powiedzą 'bo wiesz, tak zarząd zatwierdził'. Chcesz pracę z biedowaniem przez rok, średnią pensją w drugim, sposnorowaniem cwaników później - aplikuj ;

Wito
@Punisher

Twoja odpowiedź mogła się zakończyć na pierwszym zdaniu, bo to była właściwa odpowiedź na pytanie. Nikt nie prosił o dodawanie niczego więcej a jednak na siłe wciskasz ludziom swoje opinie i chcesz sprawić by w to uwierzyli :)

Wito

Spróbuj odnieść się rzeczowo do 40% spadku premii w analogicznych miesiącach lat 2019- 2020, przy jednoczesnym generowaniu przez sprzedawcę wyższego o 20-30% przychodu. Uwzględnij, prawie zupełnie puste, deklaracje / obietnice przełożonych, że wszelkie straty pracownika zostaną wyrównane za miesiąc/3/6 itd. Powodzenia

goodlookin

bzdura, punisher ty nie jesteś na kierowniczym stanowisku a zarabiasz/zarabiałeś na stanowisku zwykłego doradcy w CC niezłe pieniądze jak na warunki tego miasta, jeśli byłbyś w porządku wobec pracodawcy i samego siebie(przede wszystkim), każdy pójdzie ci na rękę w tej firmie, w ten czy inny sposób, jesteś dobry sprzedajesz ok przyjdz kiedy chcesz, pracuj zdalnie, wolne? dobrze, odrobisz, a czego ty oczekujesz? na całym świecie spadły zarobki, ciesz się ze wogóle w tym mieście jest praca za 3 kafle na takim stanowisku, człowieku nie obarczaj winą za swoje niepowodzenia życiowe firmy która daje ci dobry chleb i możesz wynegocjować warunki pracy takie jakie chcesz, nikt cie tu nie trzyma, jedź za granicę, jedz do innego miasta tam ci dadzą więcej i nie zniechęcaj ludzi do naprawdę fajnej pracy, nie każdy ma takie ciśnienie na każdą zlotówę jak ty!!!

@goodlookin

Ciekawa opinia, tylko czy wziąłeś/-aś pod uwagę że siła nabywcza 3k zł w 2020 jest jak 1900zł w 2017 kiedy zaczynałem? Mogłeś nie zauważyć zmiany mając nadwyżkę w kieszeni i amortyzację wzrostu kosztów życia ale tych niżej te wahania stawiają powyżej/niżej progu utrzymania. Jasne postawienie sprawy kiedy budżet firmy traci płynność to nie to samo co '-10% za nieopłacone umowy'. Moja strata netto jako st. specjalisty w 2020 w CUK to ponad 10k od stycznia, dużo czy mało na Toruń? Nie aspiruję do bycia jakimś Ghandim czy 'liderem niedopłaconych', miej/miejcie odwagę nazwać sprawę po imieniu rozmawiając z tymi, którzy generują firmie istotny profit zamiast mijać się z prawdą - na to mi odpowiedz przede wszystkim - niemożliwe bo silniejsi by Cię zjedli? Jeśli tym wyżej się nie kierujesz to jesteś oszustem/złodziejem/pijawką/cwaniakiem/oportunistą i Twój stan konta nic tu nie zmienia. Punktujesz mnie za moje osobiste problemy/zmagania - masz jaja, żeby w takiej dyskusji podać swoje słabe strony? Bez tego Twoje uwagi są tylko patronizujące i pokazujesz nieznane samemu/-ej sobie słabości. 'Ad personam' wiesz co oznacza w dyskusji? Ja nowych nie zniechęcam, kazdej świeżynce mówiłem 'do 2 lat ok', potem oczy szeroko otwarte bo płyną nieprawdziwe informacje. Zapraszam do dyskusji jeśli się czujesz na siłach.

Grzyb
@Punisher

Chłopie, od trzech miesięcy wypisujesz tutaj swoje żale, za swoje niepowodzenia życiowe winisz tylko i wyłącznie firmę. Przyjmujesz tutaj postawę męczennika i rzecznika pokrzywdzonych, a prawda jest tak, że nie szanowałeś pracy, którą miałeś i zamiast - jeśli Ci tak było tu źle - poszukać czegoś, co spełni Twoje mega wyśrubowane wymagania - robiłeś pod górkę wszystkim, wprowadzając w życie firmy swoje dziwne dramy. Kończ Waść, wstydu oszczędź.

Punisher

Żeby już tak mrocznie nie było - życzę powodzenia każdemu, kto w CUK jest fair wobec współpracowników. Dla mnie ten rozdział jest zamknięty a pewnych kwestiach żadne z nas nie przekona drugiej strony. Pozdrawiam tych, którzy pisząc tu mieli autentycznie dobre intencje.

@Punisher

To skoro rozdział zamknięty, to Panu już dziękujemy. Pozostaw ten etap za sobą, a nie rozpamiętuj na profilu Twojego byłego pracodawcy. Wszystkim wyjdzie na zdrowie. Tobie też powodzenia. I pozdrowienia. Wiesz, w większości nikt tu raczej nic osobiście do Ciebie nie ma, ale nie zgadza się z Twoimi tezami i broni swoich czasami nieco ofensywnie (co Tobie też się zdarzyło). Kłótnie nie mają sensu, bo każdy ma swoją prawdę przefiltrowaną przez swoje doświadczenia. Obie strony się nimi podzieliły i tu proponuję uciąć tę dyskusję, bo spierać można się tak do końca świata.

Toro
@Punisher

Ale mi zamknięty rozdzial skoro od dawna już tutaj wypisujesz, chyba że zamykasz go właśnie w tym momencie no to spoko

@Toro

Proponuję dać już spokój i nie rozgrzebywać sprawy, co Wy na to? Bo tak jak wspomniałem, to jest pozbawione jakiegokolwiek sensu, celu i pokrewnych.

Jurek
@goodlookin

No nie 3 tys. brutto po 3 latach pracy to kupa kasy. Brać jak nic :)) fajna praca. Nie spadły zarobki na całym świecie geniuszu, w ogóle piszemy osobno :) tyle w temacie.

XD
@Punisher

Biedowanie, a nie zarabianie od lat jest w tej firmie normą, potwierdzam przedmówcę. Na wszystko żałują dla ludzi, kręcą z premiami. Nic tyko układy i wazelina, szary pracownik zsuwa, atmosfera fatalna, wrrr.

@Jurek

Ja nie wiem jak beznadziejnym pracownikiem trzeba być żeby zarobic 3 brutto, to chyba trzeba nic nie robić. Wypłaty powyżej 4000 zł netto to norma na początku, potem 5-6 tys. Wystarczy pracować a nie udawać ze się pracuje xD

gisk

piszą w ofercie o multisporcie i luxmedzie, czy ktoś wie czy to jest w pełni finansowane czy częściowo?

@gisk

różnie z tym bywa w firmach dlatego dopytuję, ktoś wie?

Toria
@gisk

piszą, że sport dofinansowany, a prywatna opieka zapewniona, więc podejrzewam, że do multisporta trzeba dopłacić, a co do opieki to nie wiem. właściwie to też jestem dopiero kandydatką, więc wiem tylko tyle co wywnioskowałam z ogłoszenia

@gisk

Wszystko płaci firma ????

Mats

Chcę aplikować na programistę, więc miałbym kilka pytań do osób z tego stanowiska. Przede wszystkim ilu osobowe są zespoły, jak się pracuje, jak ludzie? Interesują mnie też możliwości rozwoju, zapewniają jakieś?

nutto
@Mats

niewielki zespół z tego co widziałem

nutto
@Mats

tu gdzieś o tym było jakbyś szukał

@Mats

a to w sumie dobre pytanie i ważne, bo ja akurat lubię w mniejszych zespołach pracować i może jeszcze innym się taka informacja przyda

karo

hej, orientuje się ktoś czy praca na stanowisku Kierownik e-commerce od początku jest w formie zdalnej? czy jest jakiś okres wdrożeniowy na miejscu lub czy w ogóle wchodzi w grę praca w biurze stacjonarnie?

fonsi
@karo

też bym chciał wiedzieć, więc podbijam pytanie, bo widzę że oferta nadal aktualna a nikt tutaj nie odpowiedział, może teraz ktoś zauważy

@karo

nie wiem jak tutaj, więc z konkretami nie pomogę, ale zazwyczaj jak pracowałam zdalnie w innych firmach to na okresie wdrożeniowym trzeba się było pojawiać w biurze przynajmniej na samym początku

@fonsi

no ale tak jak mówię, konkretów nie znam jeszcze, jeśli uda mi się dostać to coś pomogę

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Doradca Ubezpieczeniowy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.? Napiszcie, jak według Was przebiegła rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

bro

przy okazji jakby ktoś napisał czy jest opcja zdalnie odbyć taką rozmowę czy jednak jest konieczność być osobiście?

@bro

też by mnie to ciekawiło, a swoją drogą to ty chcesz zdalnie pracować czy jak?

@bro

i na jakie stanowisko aplikujesz? bo to pewnie też by miało jakieś znaczenie w tym temacie

koolaid

Jakie warunki w IT? Można liczyć na podnoszenie kompetencji?

amand
@koolaid

Tak, IT mocno się rozwija teraz

@amand

w sensie prowadzą jakieś szkolenia? o taki rozwój chodzi?

@amand

jest w ogóle ktoś kto będzie czuwał nad juniorami?

Smith
@javson

Tak, IT ma swój Fundusz szkoleniowy. Każdy pracownik może skorzystać w zakresie tego co go interesuje.

Paul

a czemu nie?

javson

Bo interesuje mnie praca w tym dziale?

javson

Po co miałem zakładać nowy wątek, skoro już powstał taki poruszający temat IT. Po prostu się pod niego podłączyłem.

javson

Nie doszukuj się proszę jakichś spisków, bo ich nie ma

Jaca

Czy ktoś wie jakie są benefity w firmie?

@Jaca

Jest platforma benefitowa, którą zasila fundusz zależny od stażu pracy. Luxmed jest dostępny po roku pracy i to chyba wszystko.

@Specjalista

Jaka to platforma? I o co chodzi z tą zależnością od stażu pracy?

Kuki
@Adek

podejrzewam, że im większy staż, tym więcej środków do wykorzystania tam dostajesz. Ale to taki domysł na logikę

@Kuki

Może i w ten sposób, dzięki za podpowiedź, ale może jeszcze ktoś nam to potwierdzi

@Adek

Dokładnie, im dłuższy staż, tym wyższe zasilenie budżetu na platformie benefitowej.

Wszystko jasne zatem

Dziękuję

Suzi25
@Jaca

dofinansowanie karty Multisport było swego czasu, nie wiem jak jest teraz

Teresa

O, pierwszy raz się spotykam z takim czymś. A to jak ktoś przychodzi to łapie się już na jakikolwiek benefit czy wszystko wymaga jakiegoś dłuższego stażu jak z tym luxmedem?

Suzi25

aha. do kogo pijesz?

Marc

Czy mógłby ktoś powiedzieć czy na stanowisko doradcy klienta trzeba mieć wiedzę z branży ubezpieczeń czy raczej nauczą wszystkiego na szkoleniach? Bardzo proszę o odpowiedź

@Marc

hmm, wiesz co ciężko stwierdzić, ale nie piszą nic o tym w ogłoszeniu, że trzeba mieć wiedzę na start

@Marc

teraz nawet popatrzyłem na stronę i piszą, że wszystkiego uczą i są szkolenia startowe, więc myślę, że zielone osoby też mają szansę

@Marc

poza tym w ogłoszeniu wymagane jest wykształcenie min średnie więc to też jakiś dobry znak w te strone

@Marc

Gdzie się podziały moje komentarze?

@Marc

Odpowiedziałem na pytanie, że nie trzeba mieć takiej wiedzy

@Marc

Nie rozumiem zasad działania tego forum czasami...

@lulek

ok, dzięki za odpowiedzi wszystkim

@lulek

a no właśnie, widziałem wcześniej twoje kom, ale później gdzieś zniknęły, dziwna sprawa...

@Marc

Ano. No nic, pal sześć, nic odkrywczego tam nie było i żadna to strata dla ludzkości, ale i tak.

Monos

Jakie warunki w dziale IT?

Monos

ogólnie jak jest, czy praca zdalna, elastyczne godziny, atmosfera?

Monos

i jeszcze jedno, ważne: czy trzeba być cały czas dostępnym, w razie jakby coś się paliło i trzebaby szybko łatać?

@Monos

Nie próbowałeś się skontaktować z rekrutacją może?

@Monos

Tam Ci powinni odpowiedzieć na wszystkie pytania

@Monos

Znajomy pracował w tej firmie i chwalił, ale nie wiem na jakim konkretnie stanowisku

@Monos

Sam też chce aplikować więc zobaczymy jak pójdzie

mamza
@Izor

co chwalił? mówił coś więcej o firmie?

damno

Umowy o pracę dają od pierwszego dnia?

lpg
@damno

odpowie ktoś na to pytanie?

lpg
@damno

może sam autor już coś wie?

@damno

Tak, od pierwszego dnia jest umowa o pracę.

@Specjalista

Jest możliwość pracy na innej umowie?

Slate
@Adek

Na pracuj, przy niektórych ofertach widziałam adnotację, że można wybrać formę zatrudnienia. Nie wiem jednak czy tyczy się to wszystkich stanowisk.

@Slate

Ok, dzięki

@Slate

Przejrzę ogłoszenia na pracuj bo sprawdzałem tylko stronę

@Adek

Przejrzałeś to listę przygotowanych odpowiedzi, bo już nie wiecie czym to forum zaśmiecać żeby stworzyć pozory zainteresowania potencjalnych pracowników firmą.

Adek

Bardzo chciałbym wiedzieć o czym ty do mnie mówisz, ale niestety nie mam pojęcia

Adek

Serio jestem zainteresowany, ale jak nie chcesz to nie wiesz, nie moja sprawa

brajan

Może to i lepiej ;)

brajan
@Adek

Daj spokój, nie ma się co przejmować

@Adek

Tu się przyczepiają do wszystkiego, do czego tylko można

Mirosław
@Specjalista

Na rok czy na ile podpisują pierwszą?

Aninimowa

Tak :)

mamza
@Mirosław

a to nie będzie kwestia takie próbnych kilku miesięcy najpierw?

trint

Jak dla mnie to firma oferuje spoko warunki, pakiet benefitów porównywalny do innych firm, umowa o pracę, możliwość szkoleń, no i premie, co osobiście według mnie jest bardzo dużym plusem, bo zawsze to dodatkowa kasa. No ale to już wszystko kwestia indywidualna co komu odpowiada, ja chciałem jedynie zdementować niektóre plotki stąd jakoby w firmie były tragicznie złe warunki i pokazać sprawę z innej perspektywy.

Ele

Po ile godzin się pracuje jako Doradca na punkcie wolnostojącym?

@Ele

Jest to jakoś ujednolicone, czy zależy od punktu?

@Ele

I czy to raczej standardowe 8h, czy jakoś dłużej też się zdarza?

qerta
@Ele

wydaje mi się, żę to może zależeć od konkretnej placówki, ale ja akurat nie pracuję w takim punkcie, więc może zaczekajmy aż ktoś doświadczony się wypowie

Soley
@Ele

Nie są ujednolicone, mogą się różnić w zależności od lokalizacji

qerta
@Soley

okey, dzięki za odpowiedź

Soley
@qerta

Nie ma za co

GoodMonte

Polecam, tanio ubezpieczyłem auto. Profesjonalna obsługa.

Hube

Witam, przyglądam się właśnie ofercie na programistę i akurat się mieszczę w wymaganiach jak sądzę. Ktoś ma jakieś doświadczenia w tej pracy? Nie zauważyłem żadnych komentarzy dotyczących tego stanowiska a jednak wolałbym podpytać przed rozmową o parę rzeczy, żeby wiedzieć na co się przygotować. Dzięki.

livingo
@Hube

Skonkretyzuj pytania, bo ciężko tak ogólnikami walić.

@livingo

Ok, postaram się. 1. czy ciężko się dostać, na rozmowie są jakieś zadania do zrobienia czy wysyłają na maila na przykład 2. jaka panuję atmosfera, tak mniej więcej 3. czy warunki proponowane zgadzają się z tym co jest później Mam nadzieję, że skonkretyzowałem.

@Hube

A jesteś dobry w tym co robisz? To powinno rozjaśnić wątpliwości

@Wydajny

Wiesz co, no nie rozwiało...

@Wydajny

W jaki sposób, to czy jestem dobry ma mieć wpływ na panującą atmosferę i to, czy warunki są zgodne z deklarowanymi przy rozmowie? Okej, na pierwsze pytanie może być to swego rodzaju odpowiedź, to się kłócić nie będę, ale reszta? No tak średnio bym powiedział.

@Wydajny

No ale dzięki za chęci, czy coś...

@Hube

Odpowiedź była na pierwsze pytanie, jakbyś się nie domyślił. Atmosfera, ciężko powiedzieć jak masz różne punkty jaką masz atmosferę. Nie znam wszystkich ludzi. Jeśli chodzi o to trzecie to jak przeczytasz umowę to się zgadza.

@Hube

Spoko nie ma za co, mam nadzieję że ci lepiej.

@Wydajny

praca jest zdalna od początku? Chodzi mi o kwestie szkolenia na początku.

beret
@matix

Nie no, wypadałoby na początku się pokazać, wdrożyć potem dopiero pójść na HO, tak myślę

@beret

no właśnie o to pytam, bo to różnie wygląda w firmach. ile to tak mniej więcej trwa?

beret
@matix

Szczerze mówiąc, nie wiem, więc się nie wypowiadam, bo nie chcę wprowadzić w błąd, ja pracuję w pełni stacjonarnie.

szudy
@matix

To chyba zależy też od stanowiska. Nie doczytałem się na jakie aplikujesz

@szudy

przecież cały czas jest mowa o ofercie na programistę...

szudy
@matix

A to też wiesz tam jest mały zespół z tego co wiem, jak pracuje cały zdalnie to Ty też, a na to stanowisko trzeba mieć doświadczenie, więc wydaje mi się, że z wdrożeniem online nie powinno być problemu

@szudy

okej dzięki za informację.

it
@Hube

IT spoko, zawsze chciałem się nauczyć programować ale mój słomiany zapał wygrywa niestety

@it

jest łatwiejsze niż mi się zawsze wydawało. kwestia właśnie determinacji

it
@matix

właśnie tego brakuje niestety, a ty tak samouk czy jakiś kurs

@it

nie wiem co się stało z moja odpowiedzią, ale udzielałem jej, musiała zostać usunięta. w każdym razie, trochę samouk, ale byłem też na bootcampie

@it

rychło w czas się zorientowałem, wiem...

matix

tak, dlatego właśnie wchodze na goworka raz na ruski rok ;) logiczne, nie?

toreto
@it

kursy też są spoko, warto zainwestować w siebie

mike
@Hube

a nie wie ktoś czy szukają tylko jednej osoby na to stanowisko czy kilku?

Zostaw merytoryczną opinię o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 7 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 2133 ocen.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.