ecom sp. z o. o.

4.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ecom sp. z o. o.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w ecom sp. z o. o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Jasne :) Współpracujemy również w oparciu o kontrakt B2B.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaka jest stawka początkowa w ecom sp. z o. o.? 27 stycznia na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Web Developer.

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Nie zatrudniamy osób na stanowisko Web Developer, więc musiała zajść jakaś pomyłka po stronie administracji serwisu :) Najczęściej poszukujemy .NET Developerów (junior i mid). Niemniej jeżeli chodzi o początkową stawkę wynagrodzenia jest ona zróżnicowana i zależy właśnie od stanowiska, na które kandydat(ka) aplikuje, doświadczenia oraz poziomu seniority.

Pytanie
 Pytanie

Co jaki czas w ecom sp. z o. o. można ubiegać się o podwyżkę?

Pracodawca

@Pytanie

Mamy w ecomie system rozmów rocznych, na których poruszane są takie kwestie jak obowiązki, osiągnięcia, rozwój oraz wynagrodzenie. To spotkanie pomiędzy pracownikiem a HR, które najczęściej odbywa się raz w roku. Takie spotkanie feedbackowe to właśnie przestrzeń do rozmowy np. o podwyżce.

Były pracownik
Były pracownik

Nie ukrywam, ze cieszyłem się jak przyjęli mnie do pracy bez doświadczenia. Liczylem na to, że sporo się nauczę. Jednakże już pierwszego dnia rzucili mnie na głęboką wodę, bez wiedzy, a temat miałbyć zrobiony. Kiedy to na pierwszym spotkaniu powiedziałem co zrobiłem, jeden Pan odpowiedział, że gó**no zrobiłem. Dodatkowo osoba która miała mnie szkolić i pokazywać różne rzeczy, poświęcila mi 5 minut dosłownie 5 minut. Zarobki dogadaliśmy na poziomie 2500 zł netto, jednakże nie spodziewałem się, że HR pomyśli i da mi 2350 bo jeszcze nie mam 26 lat i z podatkiem którego nie oddaje będzie 2500 zł. Co do kolegów z byłego zespołu, wiem, że gdzieś się spotkamy! Do zobaczenia :*, Chociaż słyszałem, że to domownik :) Pozdrawiam

Pracodawca

@Były pracownik

Przykro nam, że spotkała Ciebie taka sytuacja i przepraszamy Cię za nią. Kultura osobista i szacunek do drugiego człowieka to podstawowe wartości w ecom dlatego Twoje słowa traktujemy bardzo poważnie. W zespołach projektowych stosujemy 3-miesięczny proces mentoringu nowych pracowników. Nasi mentorzy to ekipa o dużej empatii, a każdy z nich ma przeznaczony wymierny czas na opiekę nad nowymi członkami zespołów. Najprawdopodobniej sytuacja, o której piszesz nie miała miejsca w ostatnich miesiącach lub latach, ale nie zwalnia to z nas z odpowiedzialności. Będziemy wdzięczni jeśli skontaktujesz się z nami (np. mailowo) i opowiesz o szczegółach Twojego zatrudnienia. Dziękujemy za feedback.

Były pracownik
Były pracownik
@ecom sp. z o. o.

Pan K.K nie wykazał się dużą kulturą osobistą i szacunkiem, choć w firmie z tego co wiem pracuje od początku :). Troche się to wyklucza. Sytuacja miala miejce w wypisanych ramach czasowych. Kontakt nie jest wskazany, ponieważ nic to nie zmieni. Przekazałem swoją opinię na temat zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam serdecznie Pana Karola K.K, żyję z nadzieją, że kiedyś będziemy mogli o tym porozmawiać!

Ilona
Inne
@Były pracownik

Czytam i się zastanawiam co to spowodowało, jak myślisz? Chodzi tu o człowieka i jego indywidualne cechy, czy o to że system mentoringowy nie spełnia funkcji?

Były pracownik
Były pracownik
@Ilona

Moja osoba nie zaobserwowała przez tak krotki okres czegoś takiego jak "mentor". Od samego początku mówiłem, że nie mam doświadczenia i czy będzie osoba, która pomoże na samym początku. Odpowiedź dostałem, że tak. Zostałem przyjęty. Poświęcił mi 5 min, a okazało się "Siadaj i rób". Także może tak być, że chodzi o człowieka. Z zarobkami też poszli na całego... Naszczęście dobrze wyszło i znalazłem prace gdzie, są koledzy którzy pomagają, wspierają i jest praca zespołowa.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko SORTOWANIE SUROWCÓW WTÓRNYCH oferowane przez firmę ecom sp. z o. o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Administrator

Firma ecom sp. z o. o. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Administrator Systemów. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Pracodawca

@Administrator

Poszukiwania sys admina zostały zakończone sukcesem, ale zachęcamy do wysyłania CV :) Jeśli chodzi o szkolenia to podchodzimy do sprawy indywidualnie. Mamy całkiem fajny budżet szkoleniowy i każdy pracownik może zgłosić chęć rozwoju w wybranym kierunku.

Lolka
Inne
 Pytanie

Jak wygląda proces rekrutacji w Ecom?

Pracodawca

@Lolka

Aby szanować czas nasz i kandydatów, staramy się ograniczać ilość etapów rekrutacji do minimum. Po pierwszym etapie, czyli pozytywnym rozpatrzeniu CV kandydata, zapraszamy taką osobę na rozmowę kwalifikacyjną. W zależności od stanowiska, biorą w niej udział osoby techniczne (np. Senior Developer) oraz HR. Na takiej rozmowie może, choć nie musi, pojawić się zadanie do zrobienia. Czasami kandydaci dostają krótkie zadanie domowe, natomiast jest to sporadyczna praktyka i dotyczy głównie kandydatów, których kompetencje techniczne nie są jednoznaczne. Jeśli po tych etapach jesteśmy zainteresowani zatrudnieniem kandydata, przedstawiamy ofertę współpracy.

Ewelina
Inne
@Lolka

A co konkretnie Cię interesuje? Jakie pytania są zadawane czy jak?

Administrator

W firmie ecom sp. z o. o. poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Java Developer?

Chudy
Pracownik
@Administrator

Javy Ci u nas dostatek, ale ciągle szukamy nowych osób do naszych zespołów :)

Administrator

Jak wygląda praca na stanowisku Developer? Mogłaby osoba z tego stanowiska opowiedzieć o swoich obowiązkach i ogólnie o pracy w ecom sp. z o. o.?

Chudy
Pracownik
@Administrator

Przychodzisz do pracy na miejsce albo zdalnie, spotykasz się z zespołem, piszesz kod, gadasz z ludźmi, spotykasz się z klientem i po pracy idziesz do domu. Polecam ????

Gumiś
Inne
 Pytanie

Witam. Czy w Ecom są kursy/ szkolenia językowe?

Pracodawca

@Gumiś

Nie oferujemy kursów językowych na co dzień. Jest natomiast możliwość ich dofinansowania z budżetu szkoleniowego :)

anonim

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Niestety, nie posiadamy informacji na ten temat. W takich przypadkach najlepiej sprawdzać popularne serwisy rekrutacyjne dostępne online.

anonim

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Mamy wiele projektów, często pojawiają się nowe więc nieustannie poszukujemy specjalistów IT. Zawsze aktualne oferty pracy znajdują się na www.ecom.software/kariera/

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania w ecom sp. z o. o.?

Pracodawca

@Pytanie

Wykorzystujemy Scrum i zwinne metody wytwarzania oprogramowania (Agile). Dążymy do samoorganizujących się zespołów developerskich, które z pomocą Product Ownera, Scrum Mastera oraz przede wszystkim klienta, wspólnie wypracowują flow pracy, zarządzając nim zgodnie z potrzebami produktu. Decyzje strategiczne dotyczące naszej organizacji, jej kierunku rozwoju oraz usprawnień pozostają w obszarze decyzyjnym odpowiedzialnych za to osób oraz zespołów. W ramach inicjatyw knowlede sharingowych bardzo często pojawiają się oddolne inicjatywy, takie jak np. gildia Clean Code, podczas których to pracownicy wypracowują konkretne rozwiązania konkretnych wyzwań.

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w ecom sp. z o. o.?

Pracodawca

@Pytanie

Oferujemy trzy formy współpracy: umowa o pracę, kontrakt B2B oraz umowa zlecenie. Podczas rekrutacji wspólnie ustalamy, która forma zatrudnienia jest najkorzystniejsza. Pierwsze trzy miesiące współpracy są w oparciu o okres próbny (3 miesiące), które najczęściej przechodzą w stabilną i długotrwałą umowę :)

Ilona
Inne

Dzień dobry, czy w ecom można liczyć na szkolenia podnoszące kompetencje pracowników? Wiele osób szuka miejsca w pracy, w którym będzie mogło się rozwijać osobiście i zawodowo. Szkolenia właśnie w tym pomagają. Napiszcie jak ta kwestia wygląda w firmie.

Pracodawca

@Ilona

Cześć Ilona! W ecomie mamy dwa rodzaje szkoleń - wewnętrzne i zewnętrzne. Wewnętrzne są często prowadzone przez starszych developerów w formie warsztatów lub wykładów. Przykładowo, ostatnio mieliśmy 3-dniowe wewnętrzne szkolenie z Dockera. Mamy też gildie (np. Agile, UX, Clean Code), gdzie tak naprawdę każdy może spróbować sił jako prezenter, a z pewnością każdy może dołączyć jako słuchacz :) Zewnętrzne szkolenia są kwestią indywidualną, ale ecom ma przeznaczony budżet na szkolenia pracowników na zewnątrz. Jeśli ktoś jest zainteresowany jakimś szkoleniem, certyfikatem bądź konferencją i jest to powiązane ze ścieżką rozwoju kompetencji używanych w projekcie lub organizacji, wystarczy zgłosić się do HR i przegadać taką potrzebę. Jeden z ostatnich przykładów - wysłaliśmy kolegę na certyfikowane szkolenie Zarządzania Zmianą Prosci :)

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy w Ecom Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Paulina / ecom
Pracownik
@Pytanie

Tak, firmie zależy na dobrych relacjach pomiędzy pracownikami. Wiadomo, że wewnątrz zespołów mamy czasem różne zdania, ale małe spory dyskusyjne załatwiamy na bieżąco ???? A jeśli jest jakaś grubsza sprawa, która wymaga wyjaśnienia to idealnym miejscem jest na to Retro - spotkanie zespołu scrumowego po każdym sprincie. Wtedy każdy może zaproponować problem do omówienia, nawet taki personalny.

Chudy
Pracownik
@Pytanie

Dogadujemy się na luzie:) Każdy zespół ma swój niepowtarzalny klimat

Renia
Inne

@józek a jaka jest dokładnie ta lokalizacja biura?

Paulina / ecom
Pracownik
@Renia

ecom mieści się w budynku Nowego Arsenału w Toruniu, ul. Dominikańska 9 :)

józek
Pracownik
 Rekomendacja

Dobra atmosfera pracy, szacunek dla ludzi (co nie jest w polskich firmach niestety oczywiste), fajne biuro w samym centrum miasta.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Ecom Sp. z o.o.?

Paulina / ecom
Pracownik
@Pytanie

Wynagrodzenie jest uzależnione od stanowiska i doświadczenia. Nie mamy stałych, sztywnych wynagrodzeń. Kwestie finansowe ustalane są indywidualnie podczas procesu rekrutacji.

Marcin
Inne

Czyli nie muszę martwić się atmosfera. Jest pozytywna?

Paulina
Pracownik
@Marcin

Dobra atmosfera to dla nas podstawa :) Pracy jest sporo, ale zawsze znajdzie się czas na pogaduchy przy ekspresie czy piwo z zespołem po godzinach. Pracujemy w scrumie, więc feedback to nasz chleb powszedni. Nie ma dress codu, z powodu covidu niektóre osoby pracują zdalnie. Ludzie ogólnie są otwarci na pomysły i często angażują się w różne inicjatywy.

jp
Pracownik

Świetna atmosfera, mili i kompetentni ludzie, ale przede wszystkim organizacja, w której wiele można. Otwartość na inicjatywy, naukę i wszelkie zmiany sprawiają, że można poczuć ogromny wpływ, jaki ma się na jej budowanie, a to z kolei źródło ogromnej satysfakcji. To jeden z najjaśniejszych punktów na mapie pracodawców IT nie tylko w Toruniu, ale i w całym regionie.

Zostaw merytoryczną opinię o ecom sp. z o. o. - Toruń

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w ecom sp. z o. o.?

    Zobacz opinie na temat firmy ecom sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w ecom sp. z o. o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ecom sp. z o. o.
Przejdź do nowych opinii