ecom sp. z o. o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ecom sp. z o. o.

Administrator Nowy wpis

W firmie ecom sp. z o. o. poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Java Developer?

anonim Nowy wpis

Nowy wpis

Pracodawca

Niestety, nie posiadamy informacji na ten temat. W takich przypadkach najlepiej sprawdzać popularne serwisy rekrutacyjne dostępne online.

Nowy wpis

Pracodawca

Mamy wiele projektów, często pojawiają się nowe więc nieustannie poszukujemy specjalistów IT. Zawsze aktualne oferty pracy znajdują się na www.ecom.software/kariera/

Jaki jest styl zarządzania w ecom sp. z o. o.?

@Pytanie

Wykorzystujemy Scrum i zwinne metody wytwarzania oprogramowania (Agile). Dążymy do samoorganizujących się zespołów developerskich, które z pomocą Product Ownera, Scrum Mastera oraz przede wszystkim klienta, wspólnie wypracowują flow pracy, zarządzając nim zgodnie z potrzebami produktu. Decyzje strategiczne dotyczące naszej organizacji, jej kierunku rozwoju oraz usprawnień pozostają w obszarze decyzyjnym odpowiedzialnych za to osób oraz zespołów. W ramach inicjatyw knowlede sharingowych bardzo często pojawiają się oddolne inicjatywy, takie jak np. gildia Clean Code, podczas których to pracownicy wypracowują konkretne rozwiązania konkretnych wyzwań.

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko SORTOWANIE SUROWCÓW WTÓRNYCH oferowane przez firmę ecom sp. z o. o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Jakie są warunki zatrudnienia w ecom sp. z o. o.?

@Pytanie

Oferujemy trzy formy współpracy: umowa o pracę, kontrakt B2B oraz umowa zlecenie. Podczas rekrutacji wspólnie ustalamy, która forma zatrudnienia jest najkorzystniejsza. Pierwsze trzy miesiące współpracy są w oparciu o okres próbny (3 miesiące), które najczęściej przechodzą w stabilną i długotrwałą umowę :)

Ilona

Dzień dobry, czy w ecom można liczyć na szkolenia podnoszące kompetencje pracowników? Wiele osób szuka miejsca w pracy, w którym będzie mogło się rozwijać osobiście i zawodowo. Szkolenia właśnie w tym pomagają. Napiszcie jak ta kwestia wygląda w firmie.

@Ilona

Cześć Ilona! W ecomie mamy dwa rodzaje szkoleń - wewnętrzne i zewnętrzne. Wewnętrzne są często prowadzone przez starszych developerów w formie warsztatów lub wykładów. Przykładowo, ostatnio mieliśmy 3-dniowe wewnętrzne szkolenie z Dockera. Mamy też gildie (np. Agile, UX, Clean Code), gdzie tak naprawdę każdy może spróbować sił jako prezenter, a z pewnością każdy może dołączyć jako słuchacz :) Zewnętrzne szkolenia są kwestią indywidualną, ale ecom ma przeznaczony budżet na szkolenia pracowników na zewnątrz. Jeśli ktoś jest zainteresowany jakimś szkoleniem, certyfikatem bądź konferencją i jest to powiązane ze ścieżką rozwoju kompetencji używanych w projekcie lub organizacji, wystarczy zgłosić się do HR i przegadać taką potrzebę. Jeden z ostatnich przykładów - wysłaliśmy kolegę na certyfikowane szkolenie Zarządzania Zmianą Prosci :)

Czy pracownicy w Ecom Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

@Pytanie

Tak, firmie zależy na dobrych relacjach pomiędzy pracownikami. Wiadomo, że wewnątrz zespołów mamy czasem różne zdania, ale małe spory dyskusyjne załatwiamy na bieżąco ???? A jeśli jest jakaś grubsza sprawa, która wymaga wyjaśnienia to idealnym miejscem jest na to Retro - spotkanie zespołu scrumowego po każdym sprincie. Wtedy każdy może zaproponować problem do omówienia, nawet taki personalny.

Chudy
@Pytanie

Dogadujemy się na luzie:) Każdy zespół ma swój niepowtarzalny klimat

Renia

@józek a jaka jest dokładnie ta lokalizacja biura?

@Renia

ecom mieści się w budynku Nowego Arsenału w Toruniu, ul. Dominikańska 9 :)

józek
 Rekomendacja

Dobra atmosfera pracy, szacunek dla ludzi (co nie jest w polskich firmach niestety oczywiste), fajne biuro w samym centrum miasta.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Ecom Sp. z o.o.?

@Pytanie

Wynagrodzenie jest uzależnione od stanowiska i doświadczenia. Nie mamy stałych, sztywnych wynagrodzeń. Kwestie finansowe ustalane są indywidualnie podczas procesu rekrutacji.

Marcin

Czyli nie muszę martwić się atmosfera. Jest pozytywna?

Paulina
@Marcin

Dobra atmosfera to dla nas podstawa :) Pracy jest sporo, ale zawsze znajdzie się czas na pogaduchy przy ekspresie czy piwo z zespołem po godzinach. Pracujemy w scrumie, więc feedback to nasz chleb powszedni. Nie ma dress codu, z powodu covidu niektóre osoby pracują zdalnie. Ludzie ogólnie są otwarci na pomysły i często angażują się w różne inicjatywy.

jp

Świetna atmosfera, mili i kompetentni ludzie, ale przede wszystkim organizacja, w której wiele można. Otwartość na inicjatywy, naukę i wszelkie zmiany sprawiają, że można poczuć ogromny wpływ, jaki ma się na jej budowanie, a to z kolei źródło ogromnej satysfakcji. To jeden z najjaśniejszych punktów na mapie pracodawców IT nie tylko w Toruniu, ale i w całym regionie.

Świetne miejsce pracy w Toruniu! Bardzo przyjemna atmosfera, kompetentni ludzie i świetne inicjatywy. W ecomie każdy Twój pomysł jest zauważany i z pewnością zostanie doceniony. Firma pracuje w scrumie, więc zwinne środowisko pracy to codzienność. Jest bardzo dużo akcji wewnętrznych (np. gildie tematyczne, wspólne śniadania w środy) i ciekawe eventy zewnętrzne (np. ecom stayagile). Polecam dla zainteresowanych niekorporacyjną pracą w całkiem sporej (ok 60 osób) firmie.

Wyżynka

Świetne miejsce do rozpoczęcia kariery software developera i/lub odpoczynku po korporacyjnym wyścigu (z autopsji po przebranżowieniu). Szkolenia, gildie, zachęcanie do samorozwoju i doskonalenia. Płaska struktura i gra w otwarte karty Świetna lokalizacja i przyjazna atmosfera zachęcają do wyskoczenia na piwo do ogródka po pracy albo na lunch z zespołem w trakcie.

Chudy

Spoko firma, przyjazna atmosfera i możliwość rozwoju

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal oczekujemy na aktualne wieści odnośnie pracy w firmie Ecom Sp. z o.o. w mieście Toruń, każda opinia ma znaczenie!

Zostaw merytoryczną opinię o ecom sp. z o. o. - Toruń

ecom sp. z o. o.