Ais.Pl Sp. z o.o.

Toruń

Ais.Pl Sp. z o.o.

Opinie o Ais.Pl Sp. z o.o.

Tonik

Na jaką umowę można liczyć na początek?

Norbert

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

X
@Norbert 17.06.2018 14:12

Na stronie wiszą oferty pracy, więc pewnie tak. Z resztą ostatnio było trochę odejść, więc pewnie potrzebują ;)

X

Zarobki na początek spoko, ale kokosów się nie zarobi. Niestety 'nowoczesne technologie' i 'mlody, dynamiczny zespół' to ściema. Ale jako pierwsza praca może być.

xyz

Firma z miłą atmosferą, wzajemnym szacunkiem wśród pracowników oraz dobrymi zarobkami.

Pracujesz w firmie AIS.pl Sp. z o.o. albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!

Zostaw opinię o Ais.Pl Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ais.Pl Sp. z o.o.