Opinie o cuk.pl - CUK Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp. k. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. w Toruń

VIP

Hej. Czy kazdy kto zaczął prace mial 8 dniowe szkolenie w Toruniu?? Mimo że aplikowal do innego miasta?

NieBójNic :)
@VIP

Tak, ale z tego co wiem firma opłaca to szkolenie (przejazd, pobyt, wyżywienie etc.)

EUro
@VIP

Opłacają, a szkolenie bardzo fajne. I Toruń piękny :)

Ciekawski

Czy ktoś w końcu może przybliżyć zarobki konkretnie? Słowo przyzwoite jest dość subiektywnym określeniem. Dla mnie to 2500, natomiast dla innych może to być 1700...

mieczyk78

Prawda o CUK-u jest taka, że mają dużo oddziałów w całej Polsce. Pewnie tam gdzieniegdzie pojawiają się problemy, bo po prostu nie wszystkich charaktery nadają na tych samych falach i też nie wszyscy się faktycznie wpasują w branżę, co by tu dużo mówić - sprzedażową. To pewnie rzutuje na odbiór CUK-a jako całości, bo liczą się efekty pracy. A tak naprawdę CUK to dobra, porządna firma, która daje fajne możliwości rozwoju.

kit
@mieczyk78

Zapomnieliście o karcie multisport i że SOM szkolenia :D no chyba że BENDZIE w kolejnym poście :D

Hgfd
@kit

Umowa o pracę i opieka medyczna.. O tym, że zdobycie przyzwoitej premii graniczy z cudem to nikt nie mówi

Kiddy
@Hgfd

Pracowałeś w ogóle w tej firmie, że się tak mądrujesz? Pracowałeś? - bo dobrze wiem, że jesteś jedną osobą, która podpisuje się różnymi nickami. Pewnie Ci nie szło w cuku, odszedłeś i teraz się wyżywasz na forum... daj sobie i nam też spokój!!!

pulpet
@Kiddy

też mi się tak wydaje,że jedna osoba te negatywy pisze, podobny styl pisania w każdym masakra

aloha

widzę, że tu niektórzy narzekają, a ja akurat nie mam żadnych zarzutów do CUKA, zadowolona z pracy jestem.

Assa
@aloha

W jakim mieście Pani pracuje?

Doradca Klienta

Pierwszy etap - telefon od Pani z HR. Bardzo miła rozmowa, pytania o doświadczenie i informacja o płacy brutto oraz o systemie prowizyjnym jaki poznam na etapie drugim. Drug etap - rozmowa z dyrektorem w oddziale. W moim przypadku była to luźna rozmowa, pytania o doświadczenie. Pan poinformował mnie o systemie płacowym i tutaj zaliczył wpadkę, albo wpadkę zaliczyła Pani HR. Kwota podana przez dyrektora okazała się o kilkaset złotych mniejsza od tej podanej przez telefon. Po mojej reakcji na różnicę, pan dyrektor zaczął już wyraźnie się spieszyć xD

Dlaczego chce pracować w CUK? Co robiłem w poprzedniej pracy? Jak zdobywałem klientów? Dlaczego już tam nie pracuję?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Teabug

Pracowałem w różnych tego typu firmach. Byli lepsi i gorsi pracodawcy. W cuku nie jest jakoś mega super, ale nie można niewiadomo czego zarzucić tej firmie. Jest sporo kiepskich miejsc, które mógłbym wymienić. Faktycznie, dają multisporta oraz zapewniają opiekę medyczną i to jest spory plus dla tej firmy. Zarobki może mogłyby być wyższe, ale jak się dobrze sprzedaje to można coś wycisnąć. Ludzie bardzo przyjemni i dodatkowo przeszkalają w różnych tematach, więc ogólnie oceniam cuka przynajmniej na czwórkę.

bangla

w ubezpieczeniach nei jest łatwo, bo trzeba się nastarać, to jednak sprzedaż jest co by nie mówić. ale w cuku jest okej, pracuje sie w miare normalniie, szkolenia som, kaska na konto spływwa i sie jakoś żyje.

Kino
@bangla

Som?

Niemiec
@Kino

Szkolenia "som" (wiadomo, że SĄ) rzeczywiście. Dużo.

ag
@bangla

Szkolenia z ortografii też SOM? :D Choćby matury już nie trzeba mieć? :D

kluccczzz
@ag

Niektórzy tak piszą, nie czepiaj się, gościu. Liczy się opinia, a nie jak jest napisana!!!

HR jest niezbędny w CUK
@kluccczzz

Masz rację; nie to jak się pisze jest ważne, tylko to jak się pozoruje zasadność istnienia działu HR we firmie.

Hugo
@HR jest niezbędny w CUK

Kaska na konto spływa.. Z kilometra bije HRami. I po co to..

Rh+

Doradca to nie jest taka łatwa praca jak się wszystkim wydaje, bo klienci bywają marudni albo im się coś nie podoba - normalka. Co ważne w cuku to fajne dodatki, w poprzedniej pracy nie miałem multisporta, także na plus. I ogólnie warunki są całkiem znośne, więc mi ta robota pasuje.

Nossa
@Rh+

Gratuluję, chyba się świeżo zatrudniles..

box
@Nossa

może i się świeżo zatrudnił, ale jak się mu podoba, to co sie czepiasz?! ma prawo mu się podobać.

Guy
@Rh+

Haha, ciągle ten sam styl "pozytywów". Tylko pogratulować kreatywności drogi dziale HaeR :D

były-pracownik

Wbrew pozorom dużo ludzi śledzi opinie o swoim aktualnym / byłym pracodawcy w internecie :) nie mówię tu tylko o CUK. A to, że ktoś odchodzi z firmy nie zawsze oznacza, że mu było w niej źle. Czasem chce się przenieść do innego miasta, zmienić branżę, czy też dziedzinę, w której się specjalizuje, a firma, w której aktualnie przebywa niekoniecznie daje mu na to szansę. Dla przykładu - jeśli ktoś chciałby rozwijać się w kierunku logistyki / zakupów, to w firmie ubezpieczeniowej raczej kariery nie zrobi. Większe szanse dają mu przedsiębiorstwa, które handlują "fizycznymi" produktami lub je produkują.

Marco

Ludzie, przestańcie pisać jak było, bo owszem, może kiedyś było w miarę.. Kogo obchodzi jak było kiedyś, ważne jak jest teraz, a teraz nie jest fajnie

qwerty

Ciągłe zmiany systemu prowizyjnego na niekorzyść doradcy i rotacja , niektórzy uciekaja po kilku miesiącach .. Faworyzowanie ludzi, którzy dąża po trupach do celu. Niesprawiedliwe awanse i podwyżki.. Faktycznie fantastycznie.

ytrewq
@qwerty

Taaaa... też mam wrażenie że to poniższe komentarze dotyczą albo wybranych miast albo franszyz albo mobilizacji HR...

Kjhy
@ytrewq

Stawiam na HR, większość wypowiedzi w godzinach pracy biurowej.. Po kilku stronach negatywów nagle tyle pochwal

@ytrewq

A w jakich miastach nie jest fajnie?

ytrewq

w Toruniu

Agata

CUK Ubezpieczenia jako korzyść płynącą z rozpoczęcia z nim współpracy, oferuje spotkania organizacyjne i konkursy? Co sądzicie o takich wydarzeniach w firmie? Jak często są organizowane?

zxcvbnm333

Powiem po prostu tak - polecam pracę doradcy w CUK. Stabilnie, można się rozwijać, pieniądze ok, atmosfera przyjemna.

Yataman

bardzo przyjemna praca, oczywiście jak ktoś lubi kontakt z klientami, bo to taka specyfika. ja lubię, więc mnie spasowała taka robota, a że są różne dodatki też, to tym lepiej. no i oczywiście jest umowa o pracę. same pozytywy!

Helmut

Chciałbym coś się dowiedzieć na temat stanowiska Doradcy klienta jako dodatkowa praca .Czy ktoś tak już pracował i jak to wygląda finansowo prowizyjnie .Ile można zarobić jako dodatek .

Kely Famil

Cuka wspominam nieźle. Zebrałem tu sporo doświadczenia, które przydaje mi się obecnie. Naprawde, jak ktoś chce gdzieś zacząć, ale nie jest siebie pewien, to w cuku fajnie wyszkolą. Potem to żaden klient nie jest straszny :)

może to nie jest robota marzeń, ale CUK zapewnia przede wszystkim umowę o pracę i sporo dodatków, bo to i multisport i opieka medyczna, także bardzo na plus. pracuje od niedawna i jest ok. jakby ktoś sie zastanawiał, to polecam

Anka
@7890

ile można wyciągnąć na infolini?

nick
@Anka

Odpowiedzi raczej nie będzie :D

jajko
@Anka

od najniższej krajowej do 2200

rewq

Czytam i nie wierze, z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej, a wszyscy chwala ..

Xoxy

Zdecydowałem się na cuka i nie żałuję. Niezłe doświadczenie. Pozdrawiam

Doug

ja nie wiem co tak wszyscy siedli na tym CUK-u. to jest SPRZEDAŻ. trzeba SPRZEDAWAĆ, żeby zarabiać i ewentualnie awansować. a firma daje możliwości, dodatki i stabilną pracę. czego chcieć więcej? jak komuś się nie udaje, to może po prostu nie nadaje się do tej branży!!!

Adaś

Pracowałem jako doradca i w sumie to nie była taka zła praca. Zarobki na poziomie + można było troche podciągnąć premiami. Pewnie się czułem, bo szkolenie przed było bardzo dobre. No i dają normalnie umowę o pracę, także nie było na co kręcić nosem. Fajne miejsce na start.

Zostaw merytoryczną opinię o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 7 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 2133 ocen.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.