Opinie o cuk.pl - CUK Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp. k. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. w Toruń

Ósemka

można tu zdobyć całkiem sensowne doświadczenie. wiele osób na to zwracało uwagę już. naprawdę warto

Titanic

Mój bardzo dobry kolega pracuje w CUK Ubezpieczenia. Zawsze się nadawał do sprzedaży, ma gadane, jest sympatyczny, a do tego nieźle sobie radzi w kontakcie z klientem. Często mi opowiada jak w pracy i owszem, czasem zdarzy mu się pomarudzić na ludzi, czy tam że troszkę mało kasy, ale zawsze powtarza, że na życie mu starcza bez problemów, ma fajnych znajomych w robocie, stabilne zatrudnienie i do tego dodatki, multisport i opiekę medyczną. Nie wszyscy tak mają i on się tej pracy trzyma. Podsumowując, zadowolony ejst i innym poleca, o ile oczywiście lubią tego typu pracę, bo nie zawsze da się każdeo klienta przekonać.

Gerss

Fajna robota. Teraz jestem na swoim, w podobnej branży, ale praca w cuku wiele mi dała. Kasa bez fajerwerków, ale dobre dodatki. Solidna firma, o, po prostu.

Z

To jak z tymi zarobkami? Napisze ktoś? Nie chciałabym marnować czyjegoś czasu

aaaaa
@Z

Zarobkami, ale gdzie? W placówce, centrali, Toruniu, Warszawie...

@aaaaa

Gdziekolwiek. A jaką masz wiedzę?

Kati
@Z

Moja ostatnia wypłata 2300 na rękę nie licząc dodatku na święta od pracodawcy. Jestem u partnera franczyzowego :) Placówki własne z tego co wiem to 1600-1800 standardowo...

aaaaa

We własnej 1600-2200 we franszyzach nie wiem w CC też ok 2000

To szału nie ma... Dzięki

lol
@aaaaa

jak już mylisz franszyzę z franczyzą to zrezygnuj z tej roboty

hola hola
@Z

no nie wiem. dla mnie 2300 na rękę to spoko kasa, a pamiętam, że jeszcze benefity do tego dają.

Doradca Klienta

Pierwszy etap - telefon od Pani z HR. Bardzo miła rozmowa, pytania o doświadczenie i informacja o płacy brutto oraz o systemie prowizyjnym jaki poznam na etapie drugim. Drug etap - rozmowa z dyrektorem w oddziale. W moim przypadku była to luźna rozmowa, pytania o doświadczenie. Pan poinformował mnie o systemie płacowym i tutaj zaliczył wpadkę, albo wpadkę zaliczyła Pani HR. Kwota podana przez dyrektora okazała się o kilkaset złotych mniejsza od tej podanej przez telefon. Po mojej reakcji na różnicę, pan dyrektor zaczął już wyraźnie się spieszyć xD

Dlaczego chce pracować w CUK? Co robiłem w poprzedniej pracy? Jak zdobywałem klientów? Dlaczego już tam nie pracuję?

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
Staszu

Ja akurat dotarłem do trzeciego etapu, ale pracy nie dostałem niestety. Muszę przestać się tak stresować. Ale wrażenie na mnie zrobili pozytywne, faktycznie dużo rzeczy sprawdzają i to są bardzo życzliwi ludzie. Fajnie było się sprawdzić.

Xx
@Staszu

Moge wiedziec jak wyglada trzeci etap?

St
@Xx

Już pisali tu parę razy: trochę zadań z excela, scenki sprzedażowe, rozmowy, jakieś wiedzowe pytania, takie rzeczy. Sprawdzają, czy się na pewno nadasz, jak się prezentujesz, ile wiesz. Im więcej wiesz, tym lepiej, wiadomo.

ospa wietrzna

ale jak tak czytam, to w sumie dobrze, że jest tyle etapów rekrutacji, bo jednak dzięki temu robią dość dużą selekcję i finalnie zostają najlepsi. no, nie zawsze się uda, ale w większości raczej zostają lepsi niż gorsi.

dddd

ile sie czeka miedzy wynikiem 2 etapu i zaproszeniem na 3?

Burszynek
@dddd

W ciągu kilku dni po drugim etapie powinien być trzeci etap (zadania w excelu, testy wiedzy, może dodatkowo scenki sprzedażowe), ale zanim się odbędzie kandydaci dostają na e-maila wskazówki czego się nauczyć.

Volvo
@Burszynek

ja czekałem coś koło 4-5 dni

r.t.

Warunki współpracy franczyzowej są korzystne moim zdaniem.Ciekawe po jakim czasie można liczyć na zysk...

poklok
@r.t.

to fakt. z tego co wiem, może nie za szybko, ale po jakimś czasie nieźle się wszystko kręci.

Burszynek

Pierwszy etap (rozmowa telefoniczna w pracownikiem działu HR): Prośba o opowiedzenie na swój temat, pytanie co jest dla mnie ważne w pracy, prośba o odegranie scenki lub o opinię jak powinna wyglądać dobra sprzedaż, pytanie o preferowane wynagrodzenie podstawowe i wynagrodzenie łączne podstawa+premia, informacja o tym jakie są kolejne etapy rekrutacji. Nie można zadać pytania o wynagrodzenie pracownikowi HR. Drugi etap (rozmowa z regionalnym kierownikiem sprzedaży): 1.Parę słów o firmie, prośba kierownika by kandydat powiedział parę słów o sobie, o dotychczasowej pracy, preferencjach zawodowych. 2.Niby jest pozwolenie na zadanie własnych pytań, ale pojawia się niechęć do zweryfikowania/rozwinięcia informacji o kolejnych etapach rekrutacji,(usunięte przez administratora) Rozumiem, że na wynagrodzenie trzeba zapracować, ale prawem kandydata jest znać wynagrodzenie, znać system premiowania. 3.Na rozmowie z kierownikiem okazało się, że praca w innym miejscu i w innych warunkach, niż zostało to przedstawione podczas pierwszego etapu- rozmowy telefonicznej z pracownikiem działu HR. Miało być biuro, a oferta dotyczyła pracy na wyspie handlowej, na zmianach 12-godzinnych. Czasami HR nie ogarnia rekrutacji... Kolejny etap raczej mi nie przypadnie- zadania w excelu, testy wiedzy. W e-mailu, który dociera do wybranych kandydatów po drugim etapie jest określony zakres wiadomości do opanowania/przypomienia na trzecią część rekrutacji. Podobno po pozytywnym przejściu zadań ma być dwutygodniowe szkolenie w Toruniu, ale kierownik sprzedaży zaprzeczył i nie powiedział jak przebiega dalej rekrutacja. Ogólnie mam nie za dobre wrażenia po dotychczasowym kontakcie. *Powodzenia dla szukających pracy.

@Burszynek

No nie wierze! Tak merytoryczna wypowiedź, tutaj??? Brawo!

Michałek

A co z godzinami pracy? Ile w ciągu miesiąca w końcu, bo praca po 9 h + co druga sobota (4h) ? Są jakieś 2 dni wolne w miesiącu(robocze)czy jak?

Gałgan67

Jestem tu od paru miesięcy i w porównaniu z poprzednimi miejscami, w których pracowałem, to jest o niebo lepiej.

Dorcia
@Gałgan67

A moge prosic o informacje jak wyglada 3 etap ? I jakie szanse ma sie na zatrudnienie ? Czy latwo odpasc w 3 etapie ?

michałek
@Dorcia

a jak wyglada 2;)? Dorcia w jakim miescie aplikowalas?

ochra
@michałek

drugi z tego co pamiętam to taka standardowa rozmowa z kierownikiem w placówce, a na trzecim były różne zadania, w tym podstawy z excela. nie wiem w sumie, czy łatwo odpaść, to pewnie tylko w cuku wiedzą.

pu

moze ktos napisac jak wyglada szkolenie w toruniu

Pstrokaty

już rok w cuku pracuję we franczyzie i mi naprawdę odpowiada ta praca

Halajala

Pracowałam w Warszawie w placówce i miło to wspominam. Roboty sporo, ale też można się dużo dowiedzieć jak pracować i jak osiągać zyski. Bardzo dobre warunki i benefity. Byłam w tej firmie jak byłam młoda, potem poszłam dalej w swojej karierze. Dla osób, które dopiero stawiają kroki w tego typu pracy jest super.

Czołger

Miałem kontakt z różnymi ludźmi w Cuku i wiem, że niektórzy nie nadawali się do tej roboty. To żaden przytyk, po prostu nie każdy to łapie. Szybko się irytowali, że sprzedaż mała i teraz wylewają żale na forum. A to trzeba się uzbroić w cierpliwość nieraz. Tu nie wyjdzie, a tam się sprzeda. Zależy od człowieka. Ja się wyrobiłem z czasem i faktycznie, czasem szło słabo, ale coraz częściej szło jak po maśle. Polecam tę pracę cierpliwym, ze szkoleń można dużo wyciągnąć, a potem to kwestia ambicji i rozwijania się. Warunki do tego są.

Iwona

A co sądzicie o pracy na wyspie? Czy ma jakieś plusy? Bo się waham, czy aplikować.

BezLizaniaTeżSięDa

Pracowałem w CUK, nikomu niczego nie lizałem, ale za to byłem zatrudniony na umowę o pracę. Wystarczy po prostu być dobrym w tym, co się robi, a nie narzekać na wszystko i wszystkich dookoła :)

Potwierdzam

Człowiek się normalnie chce czegoś dowiedzieć, a ta jak siądzie, to nie da spokoju z tym HR. Nie masz co robić, tylko zaśmiecać forum?! Jak ci się w cuku nie podoba to się zwolnij. Dasz innym szansę. A zgadzam się z poprzednikiem - jak się umie sprzedawać, to ta firma jest dla Ciebie. Nieważne czy na wyspie, czy w innej placówce. Wszędzie liczy się to samo, czyli sprzedaż. Aplikuj!

Zyta

Jak myślicie? Czy jako 40+ mam szansę dostania tej pracy?

Ing
@Zyta

jak tylko masz chęć do pracy, to zawsz e można spróbować :)

Aaaaaaaaaaaaaaaaaa

cuk ma ileśtam placówek i własnych i franszyzy i cc... lepiej chyba precyzować komentarze bo na bank inaczej jest np. w Kielcach, a inaczej w Wawie... ktoś piszę małe zarobki, ale mogą być standardem w jego okolicy...

Jedno pytanie o zarobki i zaraz kilka komentarzy żeby je przykryć. Brawo! :)

Agata

@Gałgan67, to ważne, że w obecnym miejscu pracy czujesz się dobrze. Co najbardziej podoba Ci się w CUK Ubezpieczenia? Przy jakiej atmosferze wykonujesz swoje obowiązki? Pracodawca zapewnia Ci pakiet atrakcyjnych benefitów? Proszę Cię o pozostawienie komentarza na ten temat. Pomoże on niezdecydowanym osobom w podjęciu decyzji o złożeniu aplikacji do tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 7 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 2133 ocen.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.