Opinie o cuk.pl - CUK Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp. k. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. w Toruń

Rose

Prawda jest taka, że praca w sprzedaży rządzi się swoimi prawami. Jako doradca klienta trzeba mieć predyspozycje i z samych szkoleń się tego nie wyniesie. Grunt to być cierpliwym i otwartym. Jedni się sprawdzą, drudzy nie. Tak też jest w tej firmie. Premie są i zależą od efektywności.

FaktowNieZmienisz

Tzn. żeby była jasność - zarabiasz tyle ile sam/sama od siebie dajesz. to, że za przeproszeniem lecisz w ch...... ileś tam lat w danej firmie nie oznacza że należy Ci się z tego tytułu wyższe wynagrodzenie albo chociażby szacunek. Zrób sobie rachunek sumienia, obiektywnie, bo to, że inni zarabiają więcej a ty nie, nie musi oznaczać wcale że więcej ci się należy. więcej samokrytyki i mniej polaczkowania polecam

CoJaCzytam

nie wiem czy HR wypowiadało się gdzieś odnośnie pracowników nie zauważyłem ALE jeśli praca wam nie odpowiada to dlaczego tu tkwicie? :) Skoro tu jest tak źle, to dlaczego nie pójdziecie tam gdzie was 'w końcu' docenią i obsypią srebrnikami? Powiem tak, zły to ptak co w swoje gniazdo sra, i narzekanie na skuteczność HR?:D sracie na forum na lewo i prawo i śmiecie kwestionować skuteczność?:D to może weźcie udział w maratonie a ja co 10 metrów będę wam podkładał nogi? siadła analogia? dotarło? Firmie do ideału jeszcze daleko i ludzie to widzą ale zobaczymy jakie wy będziecie dostawać opinie jak (daj bóg) założycie kiedyś własną firmę.

NickElo
@FaktowNieZmienisz

Bzdura totalna. Jak ma zrobic tyle ile z siebie daje, jak nie ma klienta? co Ty wygadujesz

yeki yeki
@NickElo

jak to nie ma klienta jak są

Anonimowy Człowiek

Komentarz i tak pewno zostanie usuniety. Faktycznie 3 etapy rekrutacji sugerowaly by, ze zarobimy dobre pieniadze, jednakze po szkoleniu w jednej placowce, ktora istnieje kilka lat dowiedizalem sie, ze srednio zarabiaja 2100zl z premia. Jak na te etapy rekrutacyjne to mega slabo, duzo obiecanek, ktore w ogole nie zostaly spelnione. Klientow na nowych placowkach nie ma, siedzimy sami cale dnie, czekajac na cud czyli klienta. A jak nie ma klienta to nie ma zrobionego planu i tak tym pieknym sposobem zarabia sie podstawe. marketing lezy odwlokiem. Jesli ktos ma czas poszukac jeszcze pracy, niech sobie da spokoj, chyba, ze 1700zl go urzadza.

Hagrid

Może to nie jest niewiadomo jak płatna praca, ale da się z niej wyżyć. Fajnie jest sobie tu zacząć, bo można się nauczyć podstaw. Jak komuś się to spodoba to można zostać na dłużej. CUK daje sporo szkoleń po drodze, ja pracowałem prawie dwa lata i polecam.

@Hagrid

to jest fake opinia tworzona przez pracowników CUK

Lane
@nietwojbiznes

No chyba wszytski opinie tu pisane sa tworzone przez pracowników CUK, po to jest to forum :D

Doradca Klienta

Pierwszy etap - telefon od Pani z HR. Bardzo miła rozmowa, pytania o doświadczenie i informacja o płacy brutto oraz o systemie prowizyjnym jaki poznam na etapie drugim. Drug etap - rozmowa z dyrektorem w oddziale. W moim przypadku była to luźna rozmowa, pytania o doświadczenie. Pan poinformował mnie o systemie płacowym i tutaj zaliczył wpadkę, albo wpadkę zaliczyła Pani HR. Kwota podana przez dyrektora okazała się o kilkaset złotych mniejsza od tej podanej przez telefon. Po mojej reakcji na różnicę, pan dyrektor zaczął już wyraźnie się spieszyć xD

Dlaczego chce pracować w CUK? Co robiłem w poprzedniej pracy? Jak zdobywałem klientów? Dlaczego już tam nie pracuję?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Alpa

Jak na taką pracę to nawet jest dobrze. U mnie w placówce mało kto narzeka. Wiadomo że może nie wszystko jest tak jakbyśmy chcieli, ale w jakiej pracy jest wszystko na medal? Nie znam takiej. A praca jest, wypłaty są i do tego przeważnie jest pozytywna atmosfera. Nie narzekam.

Go
@Alpa

O "benefitach" jeszcze coś powinno być chyba :-D

Agata

@Work Bardzo się cieszę, że postanowiłeś wziąć udział w dyskusji o firmie CUK Ubezpieczenia. Fajnie, iż warunki oferowane przez tego pracodawcę Ci odpowiadają, ale może mógłbyś napisać coś więcej o tym? Podaj nam jakieś szczegóły dotyczące pracy w tym miejscu. @prostok A może Ty w takim razie wyraziłbyś swoją opinie o firmie CUK Ubezpieczenia? Warto tam aplikować?

lodl

ta... bo tylko dwie agaty są na świecie, weź ogarnij.

prostok

tak ciężko własną opinię napisać?

Work

Pracowałem jako doradca i było ok. Warunki na plus.

Agata

@Nic się nie ukryje @elektro @xyz Wasze wypowiedzi zdają się mieć niewiele wspólnego z wyrażaniem opinii na temat pracodawcy, jakim jest firma CUK Ubezpieczenia. Jeśli zatem posiadacie jakieś informacje odnoście pracy tam, to gorąco Was zachęcam do podzielenia się nimi. Wasze uwagi i wskazówki mogą okazać się bowiem przydatne dla osób poszukujących tam zatrudnienia.

historiaprawdziwa

Ja, A Pokora przepraszam za zamieszczenie wpisu z dnia 11.07.2017 o treści: "M.Kamińska dopuszczała się za zgodą firmy nękania wobec doradców oraz że jest najbardziej ohydną osobą z całej spółki".

Monopol
@historiaprawdziwa

doszliśmy prawdy JAK ZAWSZE!!!

xyz

Tomek, żyjesz? Pochwal się gdzie teraz pracujesz. Jesteś zadowolony z pracy?

Nic się nie ukryje
@historiaprawdziwa

A ludzie myślą, że w internecie są anonimowi...

elektro
@historiaprawdziwa

nikt i nic się w internecie nie ukryje, dobra przestroga dla wszystkich.

Agata

@pusta Dziękuję Ci bardzo. Jej opinia, jako że była pracownikiem w CUK Ubezpieczenia, byłaby nieocenionym źródłem wiedzy dla osób zainteresowanych pracą tam. @Ka Twoje wpisy musiały w takim razie naruszyć regulamin Gowork - dlatego zostały usunięte przez administratora. W innych sytuacjach komentarze w żadnym wypadku nie są usuwane. Jeśli jeszcze raz chciałbyś/łabyś, tylko w sposób kulturalny i merytoryczny, wyrazić swoją opinię o tym pracodawcy, to zachęcam.

Maja

Na jakie zarobki, chodzi mi o premie może liczyć doradca klienta w cc ?

@Maja

I jakie są godziny pracy w CC?? To prawda że m.in. 12-20? A w niedziele 10-18?

Aaaaa
@anonymous

Zmiany 8-16,10-18,12-20, w soboty 8-16,10-18, niedzielę 10-18. Jeden weekend w miesiącu do wypracowania, dwa dni w tyg do odebrania za sob i niedzielę. Zarobki 2100brutto plus prowizja, czyli nawet do 3tys się netto

@Aaaaa

plus super atomosfera

@Aaaaa

2100 BRUTTO????

kati
@anonymous

atmosfery sobie do garnka nie wrzuce i nie wyżywie tym rodziny...

nie wiem
@kati

ale jakby była słaba atmosfera to byś ją przenosił do domu i też by było nieciekawie. coś za coś. niektórym taka pensja starcza i są zadowoleni, zależy od tego kto w jakim momencie życia jest i czego potrzebuje.

Aaaaa
@nie wiem

2100brutto jak ktoś nic nie robi tylko siedzi na 8 godzin i pije kawę. Prowizja jest dobra i wuciagasz na niej drugie tyle. Ale laDy będzie narzekać o pustych garach, jak mi się nic nie chce robić i mieć kasę na piękne oczy i "hore curki"

Najpierw piszesz, że nie wyzywisz rodziny, później ze jej nie masz, najpierw sugerujesz, że nic nie wiesz o firmie i się dziwisz, a później za pewnik przyjmujesz jakieś teorie spiskowe, gloszace że to dzualbhr pisze wszystkie posty, które są nie po twojej myśli, na końcu obrażające ludzi. Widać masz za dużo wolnego czasu.

perhaps
@Maja

Nie rozumiem ludzi ktorzy zmienili prace i dalej tu wchodza ja bym chcial zapomniec jak najszybciej o tym z czego bylem ewentualnie niezadowolony i nie wracac najlepiej nigdy do tematu trzeba jednak miec zawzietosc zeby tracic w ten sposob czas na czatowe utarczki :). Tez pracowalem i w zaden sposob ta praca sie ani w jedna ani druga strone na mnie nie odbila - moge nawac ja zwyczajna, standardowa, typowe polskie warunki lub 'jak wszedzie' i kazde z tych okreslen bedzie dobre. nie wiem czemu to wszystko po was nie splywa tak jak po mnie moze warto poszukac jakiegos sposobu na poprawe odpornosci psychicznej? A moze po prostu ja mam wy******e bo jestem dziwakiem. Tez tu zagladam ale tylko zeby sprawdzic czy ktos ze starych znajomych sie nie wypowiada zazwyczaj nic nie pisze ale tym razem czuje spoleczna potrzebe - czas w naszej rzeczywistosci dziala jendokierunkowo :) nie fora irnety tylko skupic sie na zajeciu, ktore daje wam realne mozliwosci :)

wolna

A ja nie lubię jak ktoś się podszywa pod osoby, które uczestniczą w rekrutacji ;-)

Ka
@Maja

Gdzie sie podziały moje komentarze z tego wątku????????????????????????????????????? Szkoda ze panuje tu cenzura, nie bylo obrazy , tylko szczera opinia ale widocznie firme kłuło w oczy...

Ptak Dodo

czasem się tam jakieś problemy zdarzały, ale wszystko było do dogadania. ogólnie pamietam, że nieźle mi się pracowało. pasowały mi warunki i długo porobiłem tam. podobały mi się dodatki, multisport i opieka medyczna.

@Ptak Dodo

kolejna sztuczna opinia. powtarzacie ciągle te same schematy. W dzisiejszych czasach karta multisport i pakiet medyczny uważany jest już za standard

Ipsos
@nietwojbiznes

Widać, że jesteś świeży na rynku i mało firm widziałeś. To nie takie znowu standardy. Nie życzę Ci, mam nadzieję, że wszędzie będziesz miał multisporta i lekarza, ale jak kiedyś trafisz na firmę bez to wspomnisz moje słowa.

Agata

@apacz A jak długo trwają takie szkolenia i jak wyglądają? @nietwojbiznes Skoro nie pracowałeś w firmie CUK Ubezpieczenia to skąd możesz wiedzieć, jakie warunki pracy tam oferują? Może warto samemu się przekonać i wyrobić własną opinię o tym pracodawcy? @pusta Dziękuję za to, że postanowiłaś wziąć udział w dyskusji. Może namówisz również tę osobę z Twojej rodziny, która pracowała w CUK Ubezpieczenia. Jej zdanie może się okazać nieocenionym źródłem wiedzy.

pusta
@Agata

rzadko mamy kontakt, ale teraz szukam pracy i oglądam różne strony, więc może poproszę ją o dodanie opinii.

Gogo

Ktoś z Was pracował w Cuku na tym stanowisku związanym z rozliczeniami?

pusta
@Gogo

z mojej rodziny ktoś tam pracował, nie pamiętam czym się dokładnie zajmował, ale nie był doradcą tylko właśnie robił coś z rozliczeniami. praca mu się podobała (o ile pracowanie może sie podobać), normalnie się o niej wypowiadał, więc pewnie problemów z nią nie miał. pewnie mało pomogłam,a le tyle pamiętam.

piniondz

pracowałem i nie spotkałem się z żadnymi problemami. jedna z moich pierwszych prac, więc dobrze pamiętam. dobre szkolenia, bardzo przydatne. i fajni ludzie.

@piniondz

chciałbym zobaczyć adresy IP tych komentarzy, ile z nich by się powtórzyło... pewnie jakieś 70%

Internety

Pracuję jako doradca jakiś czas i nie żałuję, że wybrałem tę firmę. Fajnie się rozwija, dużo szkoleń jest w ofercie. Czasem się tam zdarzą jakieś zgrzyty jak w każdej firmie, ale wszystko się da ze sobą wyjaśnić, więc nie ma jakiegoś muru czy coś. Lubię pracę z klientami, więc mi bardzo warunki tutaj odpowiadają.

hłehłe
@Internety

Drogi HR wrzućcie na luz...

mi o
@Internety

Czy nie możecie zatrudnić do pisania pozytywnych opinii osoby sprawnie posługującej się podstawowymi regułami polskiej gramatyki???

TobieCiebie
@mi o

a tu już nie można firmy pochwalić??? i błędów robić w zdaniu??? nie każdy jest mistrzem gramatyki, wrzućcie na luz i dajcie ludziom pisać jak potrafią!!

omnomnom
@TobieCiebie

RACJA!

Nick nick
@Internety

Piszcie jak chcecie, byle prawdę.

@Internety

robienie błędów w tekstach to stara szkoła pisania komentarzy pod postami. niestety używana nieumiejętnie jest łatwa do wychwycenia. sztuczność wylewa się z opinii pisanych przez pracowników działu HR

heheszek

eh, trochę się tu popracowało jakiś tam czas temu i dużo roboty było, teraz mam może więcej luzu, ale za to multisporta nie mam, a w cuku był! i ludzie jakby fajniejsi tam niż teraz ci co mam. może wrócę jednak do cuka he he :D

@heheszek

to też jest fake opinia, przecież to widać od razu

Tośka

Też mam wrażenia z Warszawki, ale z samej rekrutacji. Długo się zastanawiałam, ale wybrałam w końcu inną firmę. Czy żałuję? Może trochę, bo jak czytam komentarze, to chyba u mnie jednak jest trochę słabiej. Mogę ocenić samą rekrutację i jest trudna, ale da się przebrnąć przez wszystkie etapy, jak tylko się chce. Pamiętam też bardzo miłe kierownictwo. Nie wiem jak by było potem w pracy, ale wrażenie zrobili pozytywne.

@Tośka

to jest sztuczny komentarz

Agata

@Praca DK Dziękuję Ci wyjaśnienie nam istotnych kwestii. Jeśli jednak chciałbyś jeszcze coś dodać o CUK Ubezpieczenia, to śmiało. @Gogo Rozumiem. Czy zatem już dostałeś od nich odpowiedź? @apacz Bardzo Ci dziękuję za Twoje zdanie na temat pracy w CUK Ubezpieczenia. Jak długo tam pracowałeś? Czy pracodawca nastawiony jest na zatrudnianie osób dopiero rozpoczynających karierę zawodową, czy może bardziej stawia na doświadczenie?

apacz
@Agata

tak naprawdę to zatrudniaja i tych, i tych. nie wiem jak to dokladnie wygląda, ale jak tak gadało się z ludźmi to część nie miała za dużego doświadczenia, więc raczej sprawdzają czy się człowiek nadaje, a nie ze tylko w cv patrzą, bo potem i tak szkolenia robia.

Zostaw merytoryczną opinię o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 7 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 2133 ocen.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.