Opinie o cuk.pl - CUK Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp. k. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. w Toruń

xxx

Witam Czy ktoś z obecnych/byłych pracujących w CUK, orientuje się na jakie warunki może liczyć osoba z doświadczeniem, na stanowisku KOORDYNATOR DS ROZWOJU SIECI ZEWNĘTRZNEJ? Dzięki za informacje.

Żal ci że już nie pracujesz?

Widać że ktoś będzie miał żal do końca życia za to że go wywalili z CC... Nie płacz, kolego ;-)

Koleżanka

(usunięte przez administratora)przestań się nad sobą użalać.

Antko

Sporo sie tu mozna nauczyc to na pewno. Dobra praca jesli chodzi o budowanie doswiadczenia. Pozdrawiam.

@Antko

W pracy trzeba ZARABIAĆ! a nie zbierać doświadczenie. Kto te bzdury wam wymyśla???

Nie, nie ma!

Od kiedy pytanie o poprawę warunków finansowych w CUK łamie regulamin forum???? Bo chyba usuwacie tylko komentarze niezgodne z regulaminem co??? :-D Gratulacje!

Doradca Klienta

Pierwszy etap - telefon od Pani z HR. Bardzo miła rozmowa, pytania o doświadczenie i informacja o płacy brutto oraz o systemie prowizyjnym jaki poznam na etapie drugim. Drug etap - rozmowa z dyrektorem w oddziale. W moim przypadku była to luźna rozmowa, pytania o doświadczenie. Pan poinformował mnie o systemie płacowym i tutaj zaliczył wpadkę, albo wpadkę zaliczyła Pani HR. Kwota podana przez dyrektora okazała się o kilkaset złotych mniejsza od tej podanej przez telefon. Po mojej reakcji na różnicę, pan dyrektor zaczął już wyraźnie się spieszyć xD

Dlaczego chce pracować w CUK? Co robiłem w poprzedniej pracy? Jak zdobywałem klientów? Dlaczego już tam nie pracuję?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Jotka

prace tworza tez ludzie i wazna jest atmosfera, a tego bym sie jakos bardzo nie czepiala w tej firmie. Moge powiedziec ze jest to praca, w ktorej mozna zyskac nowe umiejetnosci no i na pewno jest nastawiona na wynik. Wydaje mi sie, ze trzeba miec do tego predyspozycje i po prostu lubic kontakt z ludzmi.

asor
@Jotka

No dobry klimat w pracy to jeden z tych czynników, dla których chce sie siedziec. Takze na plus

Polnoc123

Witam, wypowiem się krótko zwięzłe i na tematmoze komuś moja opinia pomoże ;) atmosfera miła, dużo się można nauczyć dobre dla kogoś początkującego, zarobki słabe, nawet z wyrobionym planem 2 tysiące to maksimum przy nowej placówce. Odpowiedzialność duża jak na owe zarobki, na rozmowie kwalifikacyjnej przedstawiają wszystko w troszkę innych barwach niż to wyglda w rzeczywistośći wiec jeśli ktoś się zdecyduje niech dopyta dokladnie o warunki. Możliwość rozwoju niby jest ale trzeba 3 miesiące z rzędu wyrobić narzucony plan który jest dosyć dużo wygórowany. Ogólnie oceniam prace 4/10 drugi raz bym się tutaj nie zatrudniła, z mojego szkolenia na 25 osób po 3 miesiącach zwolniło się około 17 wyniki mówią same za siebie. Pozdrawiam :)

gonia
@Polnoc123

KAzdy ma rozne oczekiwania co do pracy wiec to normalne ze jedni zostaja, inni nie. Wedlug mnie duzo zalezy od czlowieka i jego podejscia. Sprawdza sie tu osoby zadaniowe i chcace sie rozwijac to na pewno bo obowiazki sa. Grunt to tez dobre wdrozenie.

Tysia

Ja wychodze z zalozenia ze trzeba sprobowac swoich sil, a jak nie wyjdzie to trudno. Ja zyskalam tutaj sporo doswiadczenia.

rejent
@Tysia

Dobrze mowisz

edka
@Tysia

ryzyk fizyk a nuz sie uda, zawsze trzeba sie sprawdzic w nowej roli i wtedy czlowiek zobaczy co i jak

Xxxx

Na plus atmosfera, ludzie i ciekawa rozwojowa praca Na minus wynagrodzenie, nierealne plany, kiepska baza

Ulka

Dobra firma to i dobra praca? Potrzebni są ludzie?

chłop
@Ulka

a na jakie miasto? bo to wiesz cuk nie tylko w jednym mmieście jest.

Filifion
@chłop

W Inowrocławiu szukaja doradcy.

ewel
@Ulka

Sprawdz na necie, na stronie internetowej maja pewnie info czy sa aktualne oferty pracy.

Redzik
@ewel

są, ja wyslalem. jak sie odezwa to dam info

majka
@Redzik

No bylam na ich stronie to moge potwierdzic, ze sa oferty aktualne i to nie do jednego miasta. Wlasnie bede wysylac CV.

Frida

Nie mowie, ze niczego sie tu nie da nauczyc. Jednym sie spodoba, drugim mniej, jak wszedzie. Mi specyfika tej pracy odpowiada. Na poczatku troche stres, ale trzeba podejsc do tego na luzie i robic swoje, no i multitasking mile widziany. Trzeba miec podejscie do ludzi i byc otwartym. Generalnie nie mam co wypowiadac sie jakos krytycznie bo mozna zyskac calkiem spore doswiadczenie. W takiej pracy to sie czlowiek sam sprawdza i to jakie ma predyspozycje.

taka
@Frida

no kazda nowa praca to stres ale przeciez to normalne, tak jak ktos napisal grunt to sie wdrozyc i nie brac za bardzo do siebie jak cos na poczatku nie wychodzi. Prawda jest taka ze ludzie sa rozni i na roznych sie trafia. Sama praca nie jest jakas ciezka, tylko faktycznie trzeba miec raczej w tej pracy "gadane" i pokazywac ze sie chce. Pieniadze normalne, benefity są.

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć?

tedi
@Wiktor

Tak, na ich stronce internetowej popatrz. Z tego co się orientuje to umowa o pracę.

Fedka
@tedi

W zakladce oferty pracy mozesz znalezc aktualne stanowiska.

Losia
@Fedka

Na doradce klienta chyba sporo ofert mieli do różnych miast. Wiem bo szukalam czegos w swojej okolicy.

Jakie umowy preferuje firma z nowymi kandydatami?

derek
@Piotr

z tego co widzialem w ofertach to umowa o prace

@derek

A jaka inna umowa? Doradcy pracują pod kontrolą pracodawcy, na jego rzecz, w czasie i w miejscu wyznaczonym przez pracodawcę więc ustawowo musi być umowa o pracę. Co to w ogóle za dyskusja? chyba, że to znowu HR...

Wiejek

wyluzuj, jak ktos szuka pracy to interesuja go chyba takie sprawy jak umowa o pracę

marty

Dla osób, które już prowadzą agencję ubezpieczeniową dobrą opcją jest współpraca z cuk jako niezależny doradca.

Punisher

Siema Po roku w CC - praca jest wymagająca - jak chcesz i potrafisz to na początek weźmiesz 1.8-2.3tys., po pół roku do 2.8, po całym 2.8-3.5tys. , kwoty netto. Żeby powyższe było realne to bądź gotowy do pracy nad umiejętnościami poza pracą - firma nieco Cię podszkoli ale, żeby wycisnąć max., trzeba zainwestować te 5 godzin extra / tydz. swojego czasu. Na + jest fakt, że OC jest niezbędne każdemu kierowcy - więc w rozmowach nie musisz robić z siebie i drugiej strony debila forsując sprzedaż rzeczy zbędnej - a to już wielki plus dla Twojej higieny psychicznej. Jeśli satysfakcjonuje Cię 3tys.+ do ręki na miesiąc, po 6mcy do roku pracy, i cenisz sobie zdrową atmosferę w firmie i nie boisz się wysiłku to praca jest ok. Oczywiście za Twój wysiłek na te 3k w mieście o zdrowszym rynku pracy należy się 4,5tys. ale takie już są realia Torunia, spatologizowane przez kołchozy zwane 'callcentre', płacące jako podstawę minimum ustawowe. Dobra praca dla sprzedawcy o solidnej etyce, kariera na 2-3 lata max. Po tym czasie sobie i każdemu zdolnemu z was życze czegoś więcej. Powodzenia )

Uy
@Punisher

A jak pani kierownik?

Punisher
@Uy

Przyjemna dla oka

Karti

Jak ktos ma gadane i lubi kontakt z ludzmi to sie bedzie tu czul jak ryba w wodzie. Moja kuzynka pracuje w Cuku i jak rozmawialismy to nie mowila mi nic zlego.

Ju
@Karti

Kto ma uwierzyć że osoby mające niby kuzynkę w cuk piszą jakieś opinie na temat tej firmy??? Oj fantazja kolejny raz kogoś poniosła :-)

Majkel
@Ju

Jak ktos ma jakies informacje to sie tym dzieli, kazdy ma prawo sie wypowiadac.

Orti

Wszystko jest do ogarniacia, kwestia wprawy i chęci. Co do samej pracy to trzeba mieć głowę na karku. Ja widzę wiecej zalet niz wad tej pracy.

Rafik

Według mnie szkolenia na plus, dobrze jest być merytorycznie przygotowanym przed rozmową z klientem. Fakt, pracy jest czasami naprawdę dużo. Osoby wielozadaniowe sprawdzą się tu idealnie. Ja już się wdrożyłem i czuje się w tej pracy dość swobodnie. Bez większych zastrzeżeń.

eli
@Rafik

A długo się wdrażałeś? Jak te szkolenia? Bo jestem ciekawa :)

Rafik
@eli

Wszystko zależy od tego jak szybko się załapie. To kwestia indywidualna. Szkolenia dotyczą głównie pracy z klientem. W miarę ciekawy sposób jest to przedstawiane. Wiadomo teoria teorią, ale z wcieleniem w życie bywa różnie. Polecam nie zrażać się jeśli coś nie wyjdzie na początku, z czasem przychodzi to lepiej i już dużo rzeczy wchodzi w nawyk. Grunt to się nie stresować i robić swoje :) Generalnie w porządku.

Anonimowy

Praca w cuku? Nie polecam, zwłaszcza pracy na wyspach w galerii. Płaca przy tak wysokich planach sprzedażowych, które są niemożliwe do zrealizowania równa się podstawie. Ponadto sprzęt, którego używa ponoć największa multiagencja w Polsce jest po prostu żałosny i nie ma dnia, żeby wszystko działało prawidłowo. Na dodatek odpowiedzialność, która ciąży na pracownikach jest tak duża, że przy tak niskich zarobkach, raczej warto poszukać czegoś lepszego. Coś skopiesz? Ty odpowiadasz, najczęściej kosztem własnego majątku i zdrowia psychicznego. Oprócz tego warunki pracy (wyspowe - nie wiem jak jest w biurach) to jakiś koszmar... siedzenie po 12 h w chokerach, które nie mają nawet oparcia mówi sama za siebie... garb lub chociaż okropny ból pleców zagwarantowany...

Do Anonimowy
@Anonimowy

12 godzin na hokerze??? Państwowa Inspekcja Pracy pewnie miałaby tu coś do powiedzenia... Ps. A siku można iść??? :-)

prep
@Do Anonimowy

można, nawet trzeba ;) i nie warto we wszystko wierzyć. ja pracowałem przez jakiś czas na wyspie i takich warunków nie miałem. nie mówię, że zawsze super, ale ogólnie było okej.

Elis

Była to praca, w której stawiałam swoje pierwsze kroki w tego typu branży. Trafiłam tam świeżo po studiach. Na początku dużo teorii. W firmie główny nacisk kładziony jest na rozmowę i kontakt z klientem. Patrząc obiektywnie, dużo się tu nauczyłam...

Rose

Prawda jest taka, że praca w sprzedaży rządzi się swoimi prawami. Jako doradca klienta trzeba mieć predyspozycje i z samych szkoleń się tego nie wyniesie. Grunt to być cierpliwym i otwartym. Jedni się sprawdzą, drudzy nie. Tak też jest w tej firmie. Premie są i zależą od efektywności.

Zostaw merytoryczną opinię o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 7 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 2133 ocen.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.