Opinie o cuk.pl - CUK Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp. k. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. w Toruń

dudek

przyjmują ludzi świeżo po studiach?

WB
@dudek

Zależy od konkretnego stanowiska na które aplikujesz i jak wypadniesz w procesie rekrutacji. Dopiero co ukończone studia lub nawet ich brak nie wyklucza na wielu stanowiskach

dudek
@WB

o to dobrze, bo różnie do tego się podchodzi, a masz jakieś rady jak dobrze wypaść na rekrutacji?

Aaa

Płaca minimalna, premia wypłacana przy wyrobieniu planu który jest nieosiągalny. Mało tego.... Człowiek jest ekspertem a zarabia tyle samo co świeżak. Najlepsi odchodzą do konkurencji. Nie polecam!

Beee
@Aaa

z tego wynika że reszty nikt nie chce, czyżby tacy specjaliści?

Urszula
@Aaa

W sensie minimalna krajowa? Ale to jest pensja na start dla osoby z doświadczeniem, czy jak przychodzi świeżak, to też dostanie taką samą stawkę? Bo właśnie ja nie mam doświadczenia i mnie ta kasa ciekawi/

BW
@Urszula

Stawka podstawowa jest taka sama dla każdego stanowiska w sprzedaży, wszystkie dodatki są obecnie liczone w ramach premii uznaniowej zależnej od wyników sprzedaży

Aneta

Z oferty o pracę, korzyści: - Akademia SUPERmocy - Akademia Lidera - Akademia Ubezpieczeń CUK O co chodzi?

realme
@Aneta

no właśnie ktoś powie z praktyki jak to wykorzystać?

realme
@Aneta

bo średnio wiadomo jakie to korzyści.. a może akurat warto by skorzystać??

Pracz

Wnioskując z ogłoszenia macie imponującą ilość szkoleń

dekk
@Pracz

o jakich szkoleniach mowa?

dekk
@Pracz

wdrożeniowe czy potem w trakcie pracy?

shop
@Pracz

o jakim stanowisku mówimy?

Pracz
@dekk

Teraz nie mogę znaleźc tego ogłoszenia ale było takie z wymienionymi kilkoma

bass
@Pracz

czyli jakaaś perspektywa rozwoju jest, taki wniosek z tego

Aleksa
@bass

Trzeba przyznać, że tak jest. Firma oferuje dużo szkoleń

Doradca Klienta

Pierwszy etap - telefon od Pani z HR. Bardzo miła rozmowa, pytania o doświadczenie i informacja o płacy brutto oraz o systemie prowizyjnym jaki poznam na etapie drugim. Drug etap - rozmowa z dyrektorem w oddziale. W moim przypadku była to luźna rozmowa, pytania o doświadczenie. Pan poinformował mnie o systemie płacowym i tutaj zaliczył wpadkę, albo wpadkę zaliczyła Pani HR. Kwota podana przez dyrektora okazała się o kilkaset złotych mniejsza od tej podanej przez telefon. Po mojej reakcji na różnicę, pan dyrektor zaczął już wyraźnie się spieszyć xD

Dlaczego chce pracować w CUK? Co robiłem w poprzedniej pracy? Jak zdobywałem klientów? Dlaczego już tam nie pracuję?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
Ilona

Był ktoś już na rozmowie rekrutacyjnej w sprawie pracy jako przedstawiciel handlowy? Jestem bardzo ciekawa jak przebiega całość i ile jest etapów. O co pytają? Warto aplikować? To co na ofercie pokrywa się z tym co mówią na spotkaniu?

Aga

Czy w contact center osoby wychowujące dzieci pracują tylko na pierwszą zmianę?

shop
@Aga

call center pracuje w systemie zmianowym?

Erryka

Stanowisko młodszy specjalista ds. sprzedaży w Contact Center - rozumiem, że połączenia wychodzące, ale czy są to zimne leady?

@Erryka

Piszą jeszcze tak: "możesz pracować od poniedziałku do piątku 8-16 lub w innych godzinach, które Tobie pasują," Jak duża w takim razie jest ta dowolność godzinowa?

@Erryka

No skoro piszą, że w tych, które ci pasują, to zapewne masz pełną dowolność, byle wyrobić to co masz do zrobienia.

@Erryka

Ale po nocach do klientów raczej dzwonić nie będziesz

@123

No tak tak, to w domyśle

zdalnie
@Erryka

a jak chodzi o przejście na zdalne to po tych 3 miesiącach można pracować całkiem zdalnie czy jednak wolą żeby pojawiać się w biurze? jak to w praktyce macie ogarnięte?

zdalnie
@Erryka

ile dni w biurze a ile z domu? z góry dzięki za informacje :)

N.

Brałam udział w procesie rekrutacji na stanowisko Doradcy Klienta w Poznaniu. Sama rozmowa kwalifikacyjna bardzo fajna. Jednakże mimo zapewnień, iż otrzymam feedback niezależnie od wyniku rekrutacji, nie otrzymałam żadnej informacji. Bardzo słabo świadczy to o firmie. Nie tylko rekruter i kierownik placówki poświęcają swój czas, kandydat również!! Kompletny brak szacunku dla osoby ubiegającej się o pracę! Firma CUK wystawia sobie w ten sposób ocenę.

Dział HR CUK Ubezpieczenia
@N.

Dzień dobry, dokładamy wszelkich starań by nasz proces rekrutacyjny był jak najbardziej przyjazny. Prosimy o kontakt pod numer 56 665 09 23 w celu wyjaśnienia sytuacji, dzięki czemu będziemy mogli doskonalić nasze działania.

Alop

Czy za brak realizacji celu firma odejmuje od pensji? Jeśli tak to jaki%, kwotę? Czy każdy pracownik ma szkolenie wdrożeniowe?

x3
@Alop

z tego co mi wiadomo to masz podstawa + premia i premia jest za realizacje celów, ale niech ktoś z pracowników potwierdzi najlepiej

x3
@Alop

więc w sumie, jeśli tak jest, to nie nazwałabym tego odejmowaniem z pensji, tylko system premiowy jak w każdej firmie

@x3

Jeśli odjęliby Ci z pensji, to jest to łamanie prawa pracy. W CUK podstawa to minimalna krajowa, więc tym bardziej...

Ilona
@A.W. i K. J. to n. p.

A orientujesz się jak to z tymi premiami jest? Dużo można sobie do tej najniższej dorobić nimi? Jeśli oczywiście normy są osiągalne.

nick

od kiedy możliwa praca zdalna? na jakich stanowiskach?

@nick

udostępniają sprzęt do pracy zdalnej?

Gibli
@nick

po 3 miesiącach od rozpoczęcia pracy. co do stanowisk to jeśli jest na danym stanowisku możliwość pracy zdalnej to zaznaczają to w ogłoszeniu o pracę.

Kapek

Wspomniany multisport jest przyznawany od razu czy trzeba przepracowac jakis czas?

Laderi
@Kapek

masz potwierdzenie, że to multisport? w ogłoszeniach mają tylko "dofinansowanie do zajęć sportowych"

Kapek
@Laderi

No raczej tak, bo na stronie w benefitach wypisali, że jest Karta Multisport przecież, tylko no pytanie od kiedy?

@Kapek

od razu czy po okresie próbnym??

@Kapek

Od początku umowy, ale ponad połowę płacisz Ty

@Anna

no spodziewam się, z reguły tak jest, nadal wychodzi taniej niż karnet i można korzystać z większej liczby obiektów

ktoś
@gerda

z tym się akurat zgadzam, mam i polecam jak ktoś faktycznie aktywnie korzysta to warto

@ktoś

a ile się teraz dokładnie za to płaci?

Znudzona66

A w CUKu jak co roku stabilnie... Premie świąteczna takie same od 2019 roku, bo przecież inflacja tej firmy nie tylko. Plus niemiłe zaskoczenie przy grudniowej wypłacie ponieważ od premii świątecznej trzeba odliczyć wszelkie podatki, zus, chorobowe etc. Ale nie ma co się kłócić, firma kupiła działkę za kilka mln więc nie stać ich na premie... to nic fajnie, że będzie rodzinna wigilia 20.12.2022, gdzie znów usłyszmy, że jesteśmy jak rodzina

Jelonek
@Znudzona66

Dokładnie, zapomniałaś jednak dodać ze premia za święta jak i prowizja z wypłata zostały wysłane w różnych przelewach full opodatkowanych przez co pracownikom wypłata nie zgadzała się o 200-300 pln…

@Jelonek

podatki.. tego nikt nie przeskoczy

Nikita
@Znudzona66

To czemu jeszcze pracujesz w CUKu?

@Nikita

Pytanie powinno brzmieć: Czemu jeszcze nikt nie rozliczył kadry zarządzającej z tych (usunięte przez administratora) na pracownikach ?

KasparHauser
@A.W. i K. J. to n. p.

Ciągle się wtryniasz innym w wątki i piszesz "pytanie powinno brzmieć (...)" weź nie mów komuś jak powinno brzmieć jego pytanie, jesteś już nudny jak flaki z olejem, ile jeszcze miesięcy zamierzasz tu przesiadywać po rozstaniu się z firmą? Bo patrząc na pasję i zaangażowanie w tej kwestii na ten moment jestem w 90% przekonany, że ktoś ci za to płaci, nikt o zdrowych zmysłach nie siedziałby na profilu byłej firmy i siał fermentu w wolnym czasie za free

ktoś
@KasparHauser

no dokładnie, ileż można? to jest co najmniej dziwne..

Co jest mocną stroną Cuk (CUK Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp. k.) jako pracodawca?

biso

dość dziwne pytanie, co konkretnie masz na myśli?

A.W. i K. J. to n. p.

Toć już to było, ale jak chcesz to jeszcze raz: narzucanie umów niezgodnych z prawem.

Dobre zarobki dyrektorów i całego zarządu.

Karoq

Cześć, czy ktoś może powiedzieć jak sprawa ma się ze szkoleniami o których wspominają na stronie? Co jest na podstawowym, co na zaawansowanym i na tym premium? Opłaca się brać w tym udział, wysyłają wszystkich pracowników? Jak to jest

kropka
@Karoq

też się chętnie dowiem, bo to rozumiem szkolenia branżowe czy jakieś ogólne są?

fran
@kropka

zawsze na samym początku macie przeszkolenie a potem to już zależ, ale oferują

fran
@kropka

przynajmniej jak ja byłem

Borowikowy
@fran

I to jest darmowe? Te szkolenia

Zuzanna
@Borowikowy

One są indywidualne? Czy musi się uzbierać grupa żeby uruchomili dane szkolenie?

@Borowikowy

Tak darmowe.

@Zuzanna

To zależy, ale ogólnie rzecz ujmując możliwości są spore, jak tylko wyrażasz chęć, to możesz się bardzo ładnie rozwinąć.

@Karoq

a te szkolenia to jakby trzy poziomy? jak to czasowo się rozkłada?

@w trakcie studiów

Myślę, że to pytanie, które warto zadać na rekrutacji, tam ci wszystko wyjaśnią co i jak

@w trakcie studiów

Jednak u nich informacje z pierwszej ręki, a na forum to sam wiesz jak to wygląda

Panter

ktoś coś wie o tych zniżkach na WSB o których piszą w ogłoszeniu?

@Panter

Są takowe. Ja się tym jakoś nie interesowałam, bo nie miałam takiej potrzeby, ale można dopytać.

@Panter

kto z tego może skorzystać i jakiej wysokości to zniżki są?

@w trakcie studiów

To już myślę są rzeczy do obgadania już bezpośrednio z górą

@w trakcie studiów

Jak zapytasz na rekrutacji, to ci zapewne wszystko wyjaśnią

@Anna

no dobra, choć lepiej byłoby się tu dowiedzieć, od was co i jak

@w trakcie studiów

Tam przynajmniej masz pewność, że dostaniesz prawdziwe informacje. I w ogóle je dostaniesz, bo na forum to możesz czekać i czekać

KasparHauser

No i znowu wracasz na forum. Ile tu już nie pracujesz, przypomnij? Bo im więcej mija czasu, tym bardziej niepokojąco to wygląda. Myślałeś zająć się czymś w życiu? Luźna propozycja.

ciekaw
@KasparHauser

jakieś cykliczne afery tu na forum się wydarzają? interesujące

ciekaw

(usunięte przez administratora)?

Wiedeń

Podobno pracownicy mają dostęp do pożyczek na jakichś lepszych warunkach, jest to prawda? I jakie te warunki?

specjaliści
@Wiedeń

też o tym wyczytałam z ogłoszenia o pracę, że mają taka możliwość osoby zatrudnione na stanowisku specjalisty

specjaliści
@Wiedeń

a no i że to są właśnie bezprocentowe pożyczki, ciekawe do jakiej kwoty maksymalnie można się zapożyczyć, w sensie na razie to ja się tu mam zamiar dopiero rekrutować, nie żeby coś, ale ciekawa kwestia, może ktoś z pracowników podpowie konkrety?

slucham
@specjaliści

ciekawe jak to dziala w praktyce

@specjaliści

Konkrety to dostaniesz u HRów pewnie.

@slucham

W sensie nie sądzę, żeby tu na forum ktoś objaśniał całe zasady przyznawania itd. bo to pewnie nie takie proste

slucham
@Zibi

nie no jasne, choc w sumie ciekawe czy to dopiero przysluguje po przepracowaniu jakiegos okresu czasu, np. roku? czy nowozatrudnieni tez mogą skorzystac?

@slucham

tak jak mówię, lepiej zapytać w HR niż gdybać tutaj na forum...

Monika S. z HR
@Zibi

A jak HR zapytał pracowników CC o parę dobrych słów o firmie to nikt nie odpowiedział, każdy się wymigiwał.

fonsi

czy ktoś mógłby powiedzieć coś o stanowisku kierownika e-commerce? nie widzę tutaj opinii stricte o tym dziale

fonsi
@fonsi

obowiązki i wymagania znam z oferty, ale pytam o takie rzeczy jak oczekiwania wobec pracowników, ogólna atmosfera w dziale, czy jest duża presja?

Grażyna
@fonsi

Mnie zastanawia jakie są zarobki i jaki jest system premiowy, o ile jakiś jest. Jakby ktoś mógłby dać znać, to byłabym wdzięczna.

hub
@Grażyna

są tutaj conajmniej 4 wątki na ten temat, wystarczy poszukać

tors
@hub

na to stanowisko? nie widze

Qwer

Witam, mam pytanie czy na stanowisko kierownika zespołu CC będą przeprowadzane jakieś testy podczas rekrutacji? Pozdrawiam

szeryf
@Qwer

dobre pytanie, jak to u was jest? a swoją drogą aplikowałeś już? ciekaw jestem ile trzeba czekać na odzew?/

Qwer

Wiem o co zapytałem i wiem co powinno być w moim pytaniu. Chcesz - proszę bardzo zadaj swoje, ale nie mów mi o co ja powinienem pytać, bo tobie się tak uwidziało.

Asia

Proszę o informacje jaka jest podstawa na stanowisku kierowniczemu w zarzadzaniu placówką

@Asia

joanno tutaj oprócz normalnych wypowiedzi ludzie wylewają frustracje...więc tutaj raczej nie uzyskasz odpowiedzi... myśle że to juz na rozmowie mogła byś się dowiedzieć

komandos
@Asia

oj to chyba musialby sie wypowiedziec ktos kto pracowal na tym stanowisku...

ananas
@Asia

chyba marne szanse o takie info

Agnieszka
@ananas

w sumie to czemu? nie ma jakiejś standardowej kwoty? wszystko się negocjuje?

@Agnieszka

zamiast wypytywać ludzi lepiej zdzwoń się z hr i sama się spytaj ja tak zrobiłam nic nie kosztuje

@Agnieszka

a wg to na co startujesz? jestem ciekawa bo też się rekrutuje...

chochlik
@samba

a co boisz się, że na to samo stanowisko sie rekrutuje? :)

@chochlik

nie no z ciekawości pytam ile będzie osób, bo się zastanawiam ile będzie się trwała rekrutacja?

Małgorzata
@samba

hej, a możesz opowiedzieć jak wyglądała rekrutacja? Ile było rozmów? Mówili, że odezwa się w razie negatywnej decyzji?

Zostaw merytoryczną opinię o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 7 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 2133 ocen.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.