Opinie o cuk.pl - CUK Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp. k. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. w Toruń

Mokas

Ile trwa okres próbny?

Specjalista
@Mokas

Pierwsza umowa jest zazwyczaj na 3 msc.

@Specjalista

A potem na ile można dostać?

Podbijam pytanie

nadal czekasz?

to chyba już długo

@Adek

nie lepiej spróbować do nich zadzwonić?

@mossi

Już dostałem odpowiedź po zadzwonieniu, a tutaj rzadko wchodzę i zapomniałem o tym

Tak , ja się załapałam, dużo mnie nauczyli i polecam Cuka.

besi

i na jakim stanowisku tam pracujesz?

virka
@besi

co prawda to nie do mnie pytanie, ale ja pracuje jako doradca klienta i też uważam, że dużo się tu nauczyłam, szczególnie jak pracować z różnymi typami klientów, ogólnie polecam jak ktoś się chce w tym temacie rozwijać

Kuba

Jak duży jest zespół programistów w firmie? Spory, czy raczej kameralny?

tired

Kiedy ty sobie dasz na wstrzymanie gościu

tired

To się już chyba kwalifikuje pod jakąś obserwację...niepokojące, bro.

@Kuba

Kameralny ;)

Beata
@tired

To jak kameralny to chyba tak z łatwością nie przyjmują, co nie?

@Beata

No jak mają komplet, to naturalnie, że nie

@Beata

Ale nawet do małych zespołów jest też szansa się dostać

@Beata

O, nawet teraz szukają programisty

Na pracuj jest oferta

@Lukson

Szybki jesteś, że tak to sprawdziłeś patrząc po minutach w komentarzach. Ale chyba nie jesteś tu programistą, więc raczej nie polecisz?

@Agnieszka

Ty się ze mnie wyśmiewasz, czy co?

@Agnieszka

Dosłownie wpisałem "Cuk praca" w gugla z ciekawości, żeby sprawdzić i potwierdzić, ile mi to miało zająć, 2 godziny?

@Agnieszka

No nie jestem i nie polecę, bo nie wiem jak wygląda ta praca.

@Lukson

Wiesz, niektórym to pewnie tyle zajmuje

@Lukson

Może jej też dlatego się tak zdziwiła

@Lukson

A ok, nie, nie wyśmiewałam, po prostu serio szybka reakcja. ;) A dasz znać jakie stanowisko? I ogólnie opinii jestem ciekawa jakbyś mimo wszystko chciał się podzielić

Jeśli chcesz pracować w CUK...

Kobiety z CUK masowo dodają na swoich media społecznościowych symbol błyskawicy, aby pokazać jak bardzo nie zgadzają się z formacją rządzącą. Bunt? Nic z tych rzeczy. Jak tylko od 1 stycznia wejdzie podwójny podatek dla spółek komandytowych, ich rządzący (Panowie Prezesi) zmienią bardzo niekorzystnie system premiowy, co uderzy potężnie w szeregowych na pierwszej linii frontu ciężkiej pracy z klientem. Co one wtedy zrobią? Czy też zbuntują się przeciw władzy. Nie. Przyjmą to cicho, spokojnie, posłusznie i zapewne z mściwą satysfakcją.

@Jeśli chcesz pracować w CUK...

Zajmij się sobą, a nie snuciem domysłów dotyczących przyszłych poczynań innych osób.

nie
@Jeśli chcesz pracować w CUK...

to nie jest miejsce na jakieś polityczne rozważania, mylą Ci się fora kolego

zajmij się sobą
@Jeśli chcesz pracować w CUK...

bo wychodzi z Cibie frustrat i mizogin. Nie potrafisz napisać nic o pracodawcy, to zamilcz i nie rób sobie wstydu.

Te
@Jeśli chcesz pracować w CUK...

ty chyba serio nie rozumiesz po co został stworzony ten profil...co to ma do rzeczy? Co to ma dać kandydatom?

Purpur
@Jeśli chcesz pracować w CUK...

Nie na temat, jakieś polityczne wymysły autora opinii

Jji

Jest nie na temat

Niktistotny
@Jeśli chcesz pracować w CUK...

jeste seksistowska, nieistotna i nic nie wnosi

Doradca Klienta

Pierwszy etap - telefon od Pani z HR. Bardzo miła rozmowa, pytania o doświadczenie i informacja o płacy brutto oraz o systemie prowizyjnym jaki poznam na etapie drugim. Drug etap - rozmowa z dyrektorem w oddziale. W moim przypadku była to luźna rozmowa, pytania o doświadczenie. Pan poinformował mnie o systemie płacowym i tutaj zaliczył wpadkę, albo wpadkę zaliczyła Pani HR. Kwota podana przez dyrektora okazała się o kilkaset złotych mniejsza od tej podanej przez telefon. Po mojej reakcji na różnicę, pan dyrektor zaczął już wyraźnie się spieszyć xD

Dlaczego chce pracować w CUK? Co robiłem w poprzedniej pracy? Jak zdobywałem klientów? Dlaczego już tam nie pracuję?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Niktistotny

Pracowalam w cuk przez okolo 9 miesiecy. Mam do powiedzenia dosc duzo, bo juz od jakiegos czasu pracuje w innym miejscu, wiec mam swieze porownanie. Wady: 1. Gora kompletnie nie slucha tego co mowia doradcy 2. Bardzo duzo egzamin ow w pierwszych kilku miesiacach pracy 3. benefity dopiero po zakonczeni okresu probnego 4. Lux Med dopiero po dluzszym czasie (chyba po roku pracy) 5. Niskie wynagrodzenia 6. Awans nie jest rzeczywisty ( zdaje sie egzaminy, dostaje sie inny przedrostek przed imieniem i 100 zl brutto) 7. Skomplikowane i rzestarzale systemy - kazdego trzeba sie oddzielnie nauczyc bo nawet jak sa podobne, to sie bardzo od siebie roznia 8. szkolenia zdalne koliduja z obslugiwaniem klientow - nie mozna wziac wolnego z powodu szkolenia zdalnego, ani nie obslugiwac ludzi w tym czasie 9. Duzo placowek jest starych i zaniedbanych - trudno o technika ktory przyjdzie i naprawi, awarie czesto sie zdarzaja i sa calkowicie na naszej glowie 10. ogromna ilosc wiedzy do przyswojenia w pierwszym roku pracy 11. Ogromna odpowiedzialnosc prawna i finansowa 12. Cisnienie na wyniki, a w przypadku sukcesu przemilczenie tematu. 13. nie ma czegos takiego jak podwyzka, najwyzej premia uznaniowa, ktora trudno dostac i wynosi 200 zl brutto 14. Nadgodziny sa bezplatne - mozna je odebrac innego dnia ( co jest bez sensu bo jak nie jestesmy w pracy to nie sprzedajey, czyli nie zarabiamy) 15. Brak podgladu na paski premiowe. Nigdy nie jestesmy pewni czy premia zostala nam dobrze policzona # 16. Szkolennia wyssane z palca - jedna grupa dla osob ktore juz cos wiedza i kompletnie poczatkujacych, panuje haos, masakrycznie duzo bzdur i malo przydatnych informacji ktore weryfikuje dopiero faktyczna praca z klientem. 17. Standard obslugi klienta jest sztywny jak ksiegowy w gipsie, mimo ze sie nie sprawdza. 18. Czasem praca w wigilie lub weekendy zalety: 1. Dobra pierwsza praca 2. przy dobrej placowce i fajnym miesiacu mozna fajna premie uzyskac 3. fajne benefity 4. Fajni ludzie 5. Bywaja bardzo spokojne dni w ktorych nie ma cisnienia i stresu 6. z drugiej strony bywaja tez takie ze nie wiadomo za co sie zabrac, ale przynajmniej sie robi sprzedaz 7. Eventy i inne wydarzenia 8. duzo praktycznej wiedzy z ktorej mozna korzystac przez cale zycie 9. Szkolenia w Toruniu, zwiedzanie miasta tez jest mozliwe, jest czas wolny 10. Sympatyczni szkoleniowcy ( prawie wszyscy) 11. linia wsparcia dla agentow, ktora pomaga jsli brakuje nam informacji w trakcie obslugi klienta 12. opiekunowie z towarzystw ubezpieczeniowych ktorzy dobrze znaja swoje produkty ( nnie wszyscy sa fajni) 13. plynny kontakt z innymi placowkami 14. Solidarnosc ( zalezy od placowki) 15. znosne kierownictwo 16. ludzkie godziny pracy

onomatopeja

przyjmują aplikacje inicjujące, czy raczej nie ma sensu wysyłać?

iti
@onomatopeja

właściwie to nie słyszałem, żeby ktoś tak aplikował i sam wysyłałem na konkretną ofertę

iti

ale próbować zawsze możesz

@iti

a liczyłem, że może znajdzie się ktoś kto tak dostał tu pracę

pzd
@onomatopeja

no nie wiem, zawsze możesz czekać

@pzd

nie no, wyślę, jakby do stracenia nic nie ma

Mirosław
@onomatopeja

Daj znać czy cię zaprosili na rozmowę I jaki był jej przebieg

@Mirosław

okej, jak nie zapomnę

daydream

Z czego wynika tak duża liczba lokalizacji przy niektórych ofertach?

hm

Z czego wynika to, że tu przesiadujesz, życia nie masz?

@daydream

Najwyraźniej z zapotrzebowania na ludzi

@daydream

Z tego, że na danym stanowisku praca jest zdalna, więc do oferty zostały przypisane wszystkie wojewó∂ztwa

województwa*

@hm

I to wielkie zdziwienie, że ludzie piszą w godzinach i dniach pracy xd Nie każdy lubi poświęcać swój wolny czas na pisanie na portalu dotyczącym pracy, niektórzy dbają o swój work life balance, więc tak, wolę napisać coś w trakcie pracy, niż po robocie zamiast siąść z pianą przed konsolą, to siedzieć przed laptopem i pisać swoje wypociny

@.

Może by i tak, też nie wszystko wiem, więc spoko, że uzupełniłeś

@.

I to jest dobre podsumowanie

Zero. Wystarczy że ty wiesz.

oes

Bo nikomu normalnemu poza tobą nie chce się poświęcać wolnego czasy na pisanie na goworku. wolą tu wejść podczas pracy, zamiast ślęczeć wieczorami i w weekendy i jak to doskonale rozumiem i popieram.

Kaspar Hauser

Dowodów powiadasz? Nie chcę cię martwić, ale mamy dostęp do daty dodania komentarzy i jakoś nie widzę MASOWYCH NAPŁYWÓW OLABOGA we wspomnianym przez ciebie dniu...jesteś pewniem, że to było w tym na goworku, a nie...no wiesz...w twojej głowie?

pamparampam
@hm

N|E ŚMIEJ SIĘ Z NIEGO ! jak się nie ma znajomych w realu trzeba szukać w sieci, to nie jest śmieszne

@pamparampam

mnie tam bawi ;)

@pamparampam

i powiem tak - nie bez powodu w realu sytuacja tak wygląda

AB

Analityk biznesowy - praca zdalna może być od początku? Chce się raczej upewnić na szybko.

nn
@AB

ja zakładam, że tak, bo inaczej toby chyba napisali, że jakiś tam czas stacjo, a potem możliwość w pełni zdalnie

Upewnisz się na rozmowie

@nn

No tak, ja też tak założyłem, ale wiem, że czasami firmy różnie patrzą na wdrożenie na stanowisko online.

@Pick

Dzięki Ci, to na pewno zrobię... Liczyłem po prostu na znalezienie tu kogoś, kto będzie się orientował w tych kwestiach. Rozważam różne opcje i poszukuję odpowiedzi na pytania jeszcze przed rozmową rekrutacyjną...

kika
@AB

dobrze jest takich odpowiedzi poszukiwać wcześniej

@AB

No ale nie możesz zakładać, że ktoś taki się na pewno znajdzie. A nawet jeśli, to nie wiadomo, czy będzie się chciał dzielić jakimikolwiek informacjami.

@AB

Dlatego najlepsze co możesz zrobić, to dowiadywać się samemu. Ale nie wiem po co ja w sumie w ogóle podnoszę temat, skoro już minął miesiąc. Opóźniony zapłon w pełnej krasie

SS
@Pick

a chociażby po to, żeby ktoś inny skorzystał i ja właśnie na tym skorzystałem

@SS

Na czym tak właściwie?

SS
@oes

na odpowiedzi kolegi

@SS

No to mnie właśnie dziwi, bo nie umiejszając koledze, to nie powiedział absolutnie nic odkrywczego

Iwona
@AB

I jak rozmowa poszła? Pytali o coś konkretnego? Praca całkiem zdalna czy jednak nie?

toreto
@Iwona

na pewno pytali o konkrety

@Iwona

Poszła...nienajgorzej. Ale dobrze też nie, bo mi podziękowali, znaleźli kogoś kto lepiej pasował do stanowiska

@Iwona

Pytali o sporo rzeczy...ale na ten moment już nawet nie pamiętam konkretów, trochę wyparłem z pamięci co i jak, jako, że mi nie poszło tak dobrze jakby się chciało

@AB

Ale na czymś szczególnym się potknąłeś czy o co chodzi, że zadowolony nie jesteś?

pamparampam
@Agnieszka

Agnieszka... czy może fan mistrza Yody? na Ale szczególnym się potknąłeś czymś czy chodzi o co, że zadowolony nie jesteś? ostatni fragment zostawiony w oryginalnej formie, bo idealnie wpasowuje się w konwencje

Mój znajomy tam był i mówił, że warto.

jaske

ale pracuje tam dalej? Jestem ciekawy dlaczego warto, wiesz coś więcej?

hehe

córka siostry brata szwagra psa sąsiadki też ;)

ooo
@hehe

no to nieźle hah, chyba zgubiłem się w połowie

Monika S.

A ja to bym chciała, żeby mój ślub wyglądał jak impreza integracyjna w CUK.

Ilona
@Monika S.

Mówisz że na bogato było? :D A na podwyżki dla pracowników też mają tyle kasy, co na integracje?

@Ilona

Na szeregowych to słabo, ale tu w HR mało co robimy a płaca podobnie i nie jesteśmy tak rozliczani jak przy obsłudze klienta. U nas nie ma za bardzo za co w HR kogo zwolnić wszyscy się tu pchają.

sad

dałeś się podpuścić pracownikowi gw który specjalnie nakręca dymy, do tego podszywasz się pod kogoś innego co podchodzi pod prawo karne plus użycie danych czyli RODO, no GENIUSZ xD

;)

podejmujesz się lutowania?

@;)

Aha, czyli mój post gowork usuwa, a jechanie po kimś z nazwiska zostaje? BRAWO. Logika prima sort.

nikt

Dziadowska firma - na rekrutacji obiecują złote góry!!! A później wielki szift!!!!! Cieszę się, że już nie pracuję w tym (usunięte przez administratora). Kto pracował ten wie o co chodzi!!!!!

Kaspar Hauser

Gdzie ty masz te podniesione posty z grudnia, że tak zapytam?

Kaspar Hauser

Bo jeżeli chodzi o te w sekcji "popularne komentarze" to je pozycjonuje tam gowork...zresztą, spróbuj sam podbić komentarz tak, żeby się tam znalazł, to sam zobaczysz. Cokolwiek skomentujesz, to to owszem, zostaje podbite, ale nadal pod sekcją wyróżnioną przez gw

Bla bla bla

Zdecydowałem się napisać opinie właśnie dzisiaj. Kilka miesięcy temu odeszłam z firmy i teraz mogę czysto powiedzieć ze wreszcie jestem szczęśliwy . Zarobki dramat , premie które są nierealne . Wypruwalam z siebie żyły , pracując po godzinach pracy w domu żeby plan wyrobić. Nadgodziny oczywiście bezpłatne. Stres , zdarzał sie tez (usunięte przez administratora) . Nędzne obietnice o podwyższce , zmianie atmosfery . Nie polecam są inne prace na rynku które oferują lepsze warunki. Duży minus to brak pomieszczenia socjalnego . Mikrofalówkę , czajnik itd trzeba na własna rękę … taka korporacja

Były
@Bla bla bla

Ja bym jeszcze dodał sprzątanie lokalów należy do doradców i nie mowie tylko o swoim biurku...nawet mycie okien...a do tego (usunięte przez administratora)...

@Bla bla bla

Jak ktoś napisałby to samo, tylko w pozytywnym tonie, to za takie mataczenie w końcówkach rodzajowych od razu by dostał po łbie, że płatny (usunięte przez administratora) i nawet nie umie jednoznacznie określić swojej wykreowanej tożsamości. Dlatego co mi tam, czas na uno reverse card - PŁATNY TROLLU KONKURENCJI, JAK JUŻ TWORZYSZ JAKĄŚ HISTORIĘ TO ZADBAJ O TO, ŻEBY TRZYMAŁA SIĘ KUPY HURR DURR

Natan

Tak mi przyszło na myśl, bo miałem w poprzedniej pracy klienta, któremu miałem przygotować dość skomplikowaną ofertę i ze wszystkim musiałem poradzić sobie sam. Czy tutaj miałbym w razie takiej sytuacji jakieś wsparcie, np. bardziej doświadczonych osób?

demo
@Natan

Pewnie zależy od ludzi w danym miejscu, ale nie miałem nigdy jakiegoś problemy, żeby o coś dopytać

Makson
@demo

Ale chyba są jakieś szkolenia nie?

demo
@Makson

Odbywają się jakieś szkolenia uzupełniające itp

Makson
@demo

itp? W sensie? możesz jakoś rozwinąć bardziej??

@Makson

co chcesz bardziej właściwie? Po prostu takie uzupełniające wiedzę z różnych tematów

@PP

ale takich tematów związanych z pracą tak?

@delka

nie, szydełkowania, alpinistyczny, garncarstwa i plecionkarstwa...

no co ty nie powiesz...

@PP

chodziło mi bardziej czy są stricte związane z danym stanowiskiem czy można się trochę rozwijać w innym kierunku

nie no serio mówię ;)

słowo harcerza

@PP

dobra, nieważne, widzę, że nie pogadamy

toreto
@delka

związane ze stanowiskiem, uzupełniające wiedzę

red

Czy na SM Managera jest możliwa praca w całości zdalna?

blu

tak wynika z oferty

red
@blu

Musiałam to ominąć wzrokiem - w takim razie sorry za zbędne pytanie. Dzięki.

blu
@red

spoko, wydaje mi się, że zawsze lepiej dopytać niż być zaskoczonym czymś potem

kika
@blu

pewnie, że tak jest

bouree
@red

a wchodzi w grę praca hybrydowa?

mnm
@bouree

niby "zdalna lub stacjonarna w siedzibie", więc może i tak

xd

A ten znowu o północy na goworku, nie myślałeś, żeby się przebadać? To brzmi wygląda niepokojąco, zwłaszcza, że już tu nawet nie pracujesz...

Straszne miejsce. (usunięte przez administratora) kłamstwa, plotki i kadra która ignoruje problemy pracowników. Mala kasa, za dużo obowiązków, a poziom zatrudnianych osób jest żenująco niski. Pracownicy są manipulowani(usunięte przez administratora) Stracone miesiące na prace tam.

Pao

Czy do obsługi klienta trzeba mieć doświadczenie? Jak wygląda tu praca na tym stanowisku?

sally
@Pao

Nie, nie jest wymagane, ale na pewno pomoże w późniejszej pracy.

Pao
@sally

A na to drugie pytanie odpowie ktoś?

Kadrami potwierdził, że wszystkie projekty HR są prowadzone w oparciu o najwyższe standardy. ????Przyznany certyfikat to również potwierdzenie dla pracowników oraz kandydatów, że firma jest dobrym, wiarygodnym i rzetelnym pracodawcą, stosującym najnowsze rozwiązania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. ????Nagradzani pracodawcy to organizacje, które wyznaczają trendy w zarządzaniu zasobami ludzkimi i promują wysokie standardy HR w Polsce. Znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie wraz z IBM, Orange, ING, Toyotą czy Alior Bankiem. Ha ha ha ha.. ale ściema. HR dostaje takie nagrody. Chyba za płacenie trollom tu na forum za uciszanie prawdy o CUK.

A.W. i K. J. to n. p.

Poziom odpowiedzi płatnego trolla lub pożytecznego (usunięte przez administratora) Kamila, wydaj trochę ciężko zarobionej przez konsultantów firmowej kasy na lepsze trolle. Swoją drogą czy w ramach solidarności z Ukrainą mogą już kupować w CUK polisy o 100& taniej?

A.W. i K. J. to n. p.
@A.W. i K. J. to n. p.

No ile mam czekać na odp? Przecież widzę, że prawdziwi ludzie tu naprawdę są. Czy można liczyć na 150 % zniżkę dla Ukraińców?

Zostaw merytoryczną opinię o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 7 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 2133 ocen.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.