Opinie o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

Janek

Chciałbym się zapytać jakie Kaufland ma wymogi dla nowych pracowników bo ciągle od ponad pół roku szukają pracowników a twierdzą że ciągle mają rozmowy z kandydatami i nadal nikogo nie znalazły i ja również chciałem podjąć pracę ale niestety po rozmowie kwalifikacyjnej z menedżerem pan powiedział że ma umówionych kilka osób i że da szansę wszystkim i że wszystkim ja przeprowadzi i da znać niestety informacji zwrotnej nie otrzymałem a tylko średnio co tydzień odświeżają ogłoszenie na olx. Czyli wniosek jest taki że ciągle szukają ale nikt nie spełnia ich wymogów. Więc pytam jakie są te wymagania bo z takim podejściem to nigdy nie znajdziecie pracowników.

@Janek

Ciesz się, że do Ciebie nie oddzownili. Nie masz kompletnie czego żałować. Po 3 miesiącach szukałbyś nowej pracy.

Izabela

A możesz napisać dlaczego tak szybko miałby szukać nowej pracy? Długo byłeś pracownikiem? Dawno odszedłeś z tej firmy?

@Izabela

Pracowałem w centrali w dziale zakupu. Praca jest nie do przerobienia. Jesteś zatrudniony na 1 etat a w rzeczywistości wykonujesz pracę 3 osób. Nadgodziny to norma, tylko problem jest z odbiorem nadgodzin. Na koniec miesiąca jesteś zmuszony "zejść z nadgodzin" bo Ci nie wypłacą. Brak szacunku do pracownika jest na porządku dziennym. Marne zarobki w stosunku do nałożonych obowiązków. Pracowałem pół roku i uważam, że to o pół roku za długo. Jedynym plusem w pracy w tej firmie była możliwość wynoszenia do domu prób produktów. Toż to prawie jak premia w tej firmie. Nie pozdrawiam Pani Kingii, która gnoi pracowników i nie ma do nich szacunku. Zarząd powinien się przyjrzeć jej zarządzaniu, bo człowiek zazwyczaj odchodzi przez niekompetentnego kierownika.

Xxx

Nie rozumiem twojej wypowiedzi. Aktualnie pracuję w Kauflandzie pol roku i jestem w szoku tym co czytam. Atmosfera w pracy 10/10 praca (wiadomo trzeba pracować) 10/10 kierownictwo 10/10. Złego słowa powiedzieć nie mogę. !!!

Powodzenia
@Xxx

Jeśli jesteś osobą świeżo po studiach, na których swoją drogą firma Kaufland żeruje oraz to Twoja pierwsza praca to owszem, możesz mieć takie zdanie o tej firmie. Jednak osoby, które mają większe doświadczenie zawodowe oraz pracowały w innych, normalnie traktujących pracownika firmach wiedzą, że Kaufland to (usunięte przez administratora). Życzę Ci, żebyś kiedyś przejrzał/przejrzała na oczy.

Lech

Wprowadzili karty Payback a teraz karty likwidują i wprowadzają nowe ale stare weryfikują a weryfikacja nie przechodzi zobaczcie wszyscy co mają karty ile teraz kasy zaoszczędzili a nas poprostu (usunięte przez administratora). OMIJACIE KAUFLAND SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!

Renata

Dziś w Kauflandzie,Szczecin,ul.Struga, przy stoisku z wędlinami pracowała jedna ekspedientka.Była chora,bardzo przeziębiona,kichała i kaszlała w rękawiczki,którymi brala na wagę wędliny i mięso.Kolejka była 5-7 osobowa,wszyscy byli oburzeni i zaskoczeni dlaczego tak chora osoba tu pracuje.Osobiście zrezygnowaliśmy z zakupów właśnie z powodu tego kaszlu i kataru ekspedientki.Dlaczego firma dopuszcza do pracy przy art.spożywczych pracowników tak chorych.Epidemia trwa nadal,a firma tak duża nie dba o bezpieczeństwo zdrowotne klientów i pracowników.Czy firmie nie zależy juz na klientach?Posiadam kartę Payback i chcialabym korzystać z niej m.i.w Kauflandzie,ale niestety chyba przestanę.Oczekuję odpowiedzi na mój wpis.renata1313@wp.pl

@Renata

Zapewne dlatego, że w sklepie jest często poniżej 10 stopni. Pracownicy chodzą ubrani w polary, pod spodem bluzy lub t-shirty na długi rękaw. Kierownicy na skarżenie się, że jest za zimno każą pracować szybciej to będzie nam pracownikom cieplej. Zbierane są punkty za niedogrzewanie sklepu. Takie są nasze realia. Sytuacja z niegrzaniem bo koszty są duże są nie w jednym sklepie a w całej sieci. Kierownicy, dyrektorzy, menagerowie mają jeden cel: zbieranie punktów za małe zużycie ogrzewania. Klienci zwracają uwagę do nas pracowników, że jest zimno. Rozchorujesz się? Zbyt mała ilość pracowników więc L4 jest nie do przyjęcia. No chyba, że chcesz stracić pracę po powrocie ze zwolnienia lekarskiego.

ABC
@Monika

Czytam i nie wiem czy te bzdury da się w ogóle skomentować. Nie wiem gdzie Ty pracujesz że masz temperaturę poniżej 10 stopni , chyba jak się zamkniesz na chłodni nabiałowej . Kolejna bzdura jakieś punkty za małe zużycie ogrzewania ;o A zwolnienia z powodu chorobowego to już w ogóle chyba lekko Cię poniosło. Na markecie którym pracuję , żadna z wyżej wymienionych sytuacji nie ma i nie miala nigdy miejsca . Więc może pochwal się na jakim to markecie takie warunki panują?

Inez
@ABC

Niestety na marketach jest zimno szczególnie na ladach jeżeli u was jest tak kolorowo to się ciesz ciekawe co robicie ze macie takie przywileje w centrali

ABC
@Inez

Ostatniej cześci wypowiedzi może po prostu nie skomentuję...Jeśli ktoś nie daj Boże wyrazi swoje zdanie, które nie jest negatywną opinią to od razu na pewno ma " przywileje" . Może po prostu nie każdy jest osobą ,której wszystko się nie podoba i wyraża obiektywną opinię, a nie tylko narzeka jak to jest źle! Co do pierwszej części wypowiedzi na każdym markecie wytyczne co do temperatury są podobne . Więc pisanie że jest poniżej 10 stopni na markecie to trochę przesada,bo dobrze wiemy że tak nie jest . Wiadomo ze inna temperatura będzie na sklepie czy na kasach, a inna np na nabiale, gdzie są lodówki i od lodówek jest dużo niższa temperatura co jest naturalną sprawą. Idąc do pracy na taki dział ,z góry wiadomo na co się piszemy ,czyli na pracę w niższych temperaturach. I wszędzie sytuacja jest taka sama gdzie są lodówki i artykuły które muszą być cały czas chłodzone . Dziwne by było żeby przy takich artykulach temperatura była wysoka.

Jwash

Jak to dlaczego. Przecież w Kauflandzie iść na L4 to jakby zostać wyklętym

Kwiatek
@Renata

Bo mało kto pójdzie na L4 z powodu tego,że ucinają wypłatę,a po 2 kierownicy patrzą dziwnie szczególnie jak nie ma kto robić.

Szczery

Nie polecam dzialu zakupu nikomu, smieszne wpisy na portalach ze liczy sie dla nich kazdy pracownik to jakas jedna wielka sciema. Ludzie ochodza i nikt ich nie pyta dlaczego, nie przeprowadza sie rozmow, ludzie sa rzucani jak mieso armatnie miedzy dzialami bez zapytania czy chca, podwyzki robione sa po cichu i nie kazdy ma zaszczyt je dostać, ludzie nowi z ulicy maja wieksze stawki niz ludzie pracujący od lat, latami czeka sie na awans, nawet na lekcje jezyka obcego, a o nierownym rownym taktowaniu ludzi miedzy roznymi dzialami zakupu to juz nie wspomne. Pracy tyle ze dwie osoby powinny to robic, ale nie robi to jedna i zamiast pracowac 8godzin to robi po 10. A no i dzieki za super benefity i dodatki do wakacji, a nie sory tego tez nawet nie mamy. Stawki slabe w porównaniu z innymi firmami we Wrocławiu.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Roznoszenie Gazetek z AUTEM do 100zł/dzień !!! - PABIANCE?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Ciekawy

Kilka dni temu zapytałem dlaczego usuwane są opinie o firmie. Moje pytanie również zniknęło. Czy firma Kaufland robi to celowo?

Horacy

Słyszałem od kilku osób, że w markecie w galerii Trzy Korony w Nowym Sączu panuje straszna rotacja pracowników spowodowana nieuzasadnionymi decyzjami osoby kierującej tym obiektem, która zwalnia ludzi bez powodu wg własnego widzimisię . Szkoda, że ktoś wyżej postawiony nie dostrzega tego problemu, gdyż rzutuje to niekorzystnie na całą sieć Kaufland jako pracodawcę.

Kasjer Fort Wola

Kiedy w końcu ktoś przejrzy na oczy i zainteresuje się sytuacją na nowym markecie Fort Wola w Warszawie??!! Pani dyrektor traktuje ludzi jak zwykle zera, obraża, zarzuca ułomkość. Jest na tyle pewna siebie i swojej pozycji, że szczyci się z tego, że pracownicy piszą na nią skargi. I tu ma rację- bo nikt nie wysłucha pracowników, zwykłe pionki. Etap wdrożenia przebiegł intensywnie, dwa markety ale Dyrektorzy jak i pracownicy starali się przekazać jak najwięcej informacji a teraz kazdego dnia Pani H. udawadnia, że do niczego się nie nadajemy. Ogólnie jest straszna atmosfera

Papa smerf

Zastanawiam się po jakie licho pracujemy na 5 lub 5.15 niekiedy na 4.00 po co ? I popołudniówki do 22.15 po kiego licha czy sklep nie może być czynny od poniedziałku do soboty od 7 do 21 a te durne chandlowe niedziele od 8 do 16 my też mamy rodziny domy i swoje życie , za niedziele nie mamy płacone nikt nie zapyta czy się zgadzamy pracować w niedzielę a przecież w niedziele powinni jak już pracować kierownicy i taka jest ustawa a nie pracownicy i to na siłę w brew swojej woli , współczuję również paniom na 912 sprzątać te osrane kible odpychać zapchane muszle sprzątać po bezdomnych brudne zawszone śmierdzące ubrania kible powinny być płatne zamykane 912 to też ludzie nie drewno !

Calineczka

Jestem pracownikiem jednego z marketów na lądzie mięsnej to co się tu dzieje to masakra ludzie się zwalniają nowy przyjdzie popracuje dwa dni i ucieka , praca ponad siły dźwiganie kobiety ponad 20kg sama ,problemy z przerwami , skarżenie ma okrągło jedna drugą podpierdziela dyskryminacja na porządku dziennym na MM nie można liczyć ponieważ potrafi zgnoić pracownika tak że idzie w pięty w praca piątki soboty porażka idzie się wykończyć czy ktoś może coś z tym /robić ?

Maleńka
@Calineczka

Słusznie to prawda prawdą jest też ze grafiki robione pod pupilki nie sprawiedliwie i te handlowe niedziele za które nikt nam nie płaci pracujemy za friko i nikt nie zapyta czy się zgadzamy tak pracować to ze mamy rodziny to nikogo z kierownictwa nie interesuje jedna wielka porażka.

rene

Mam bardzo wielka potrzebę kupowania wody w dużych szklanych butelkach dlaczego są nieosiągalne w waszych sklepach. dlaczego, dlaczego

Kaufland Magazyn Kleszczów

Ktoś, coś może napisać o atmosferze i pracy w tym miejscu ?

PP

Co chwila się pojawiają oferty pracy w Centrali Kaufland dział zakupu. Czy rozrasta się firma, że ludzi potrzebują, Czy raczej odchodzą i szukają nowych?

A
@PP

Ludzie odchodza. Taka rotacja nie jest normalna , jeżeli do chwilę są oferty to widać że coś jest nie tak. Nie polecam pracy w zakupie ,mało kto wytrzymuje....

Jan
@A

Czemu tak ciężko tam wytrzymać twoim zdaniem? Opowiesz co się dzieje?

A
@Jan

Przeczytaj opinie dodane w ostatnim czasie.... Potwierdzam je w calosci i nie ma sensu żebym je powtarzal .

Kinia kabanos
@PP

Nie idź lepiej. Za 3-4 miesiące będziesz szukać nowej pracy.

Agnieszka
@Kinia kabanos

Dlaczego? A niby w okolicach jest lepiej gdzieś indziej?

el
@Agnieszka

W każdej jednej firmie jest lepiej, tak twierdzą ci którzy odeszli. Kazdy jest zadowolony ze zmiany miejsca pracy....

Piekarenka
@Agnieszka

Wszędzie jest lepiej - uwierz mi na słowo. W Kauflandzie zarobisz jako specjalista w graniach 3500-4300. Awans wewnętrzny mało możliwy, bo musiałoby się zwolnić miejsce. Zespoły ratowane są studentami z programu absolwent, więc myślisz, że nagle ktoś znajdzie pieniądze na Twój awans? Będziesz trybikiem, numerkiem jak w jakimś gułagu. Obowiązków aż nadto. Za największy plus tej firmy uznaję darmowe próbki produktów od dostawców, które można brać do domu czy jeść w pracy bez wydawania pieniędzy.

kauf
@Piekarenka

naprawdę akie są zarobki ? specjalisa ds zakupu nie zarobi min. 5 tys? o chyba szkoda czasu na tę firmę

Rynek Pracy
@kauf

szkoda czasu, uwierz na słowo. Kto pracował w dziale zakupu w Kaufland jak przechodzi do innej firmy to uświadamia sobie gdzie tak naprawdę był.

ona
@PP

dział zakupu jest najtrudniejszym działem w całej firmie, rotacja jest ogromna. Dlatego pojawiają się co trochę oferty pracy. Chyba logiczne jest to, że jeśli jest dobrze to trzymasz się stołka. Praca w dziale zakupu to istne rodeo - wysadza Ciebie szybko z siodła. Tak jest niestety rzeczywistość.

op
@PP

jest tragedia, ludzie nie wytrzymują. Praca nie do przerobienia, nie ma wsparcia przełożonych, bo oni sami chcą aby było przerobione i cisną, ale nie cisną o więcej ludzi tylko cisną na tych pracownikach, którzy pracują za dwie osoby . Podejście jest takie, że póki coś działa to nie zmieniamy, a nie raz działy padały - przechodzą kryzysy personalne. Jak się nic nie zmieni, to będzie takie boom że już nie podniosą się tak szybko. Zarabiam teraz w innej firmie jako specjalista więcej i można to nazwać pracą, a nie tyranią. Zachęcam zatem do szukania pracy w innym miejscu, szkoda zdrowia.

Agnieszka
@op

A czym się różni ta sytuacja od poprzednich, o których piszesz, że teraz przewidujesz jakiś przełom? No bo na moją logikę, skoro wcześniej działali normalnie, to co ma się zmienić tym razem? Ciekawa jestem, czy jest tak jak piszesz i ile tych osób rzeczywiście się zwalnia…

LepiejNie
@PP

Stwierdzenie "młody i dynamiczny" zespół nabiera tu swojego prawdziwego znaczenia. Dynamika rotacji jest na bardzo wysokim poziomie.

Ruda
@PP

Pracę w Kauflandzie nie polecam. Głównie jest wprowadzony mobing jeden z przełożonych mści się na pracownikach kazać mu poprawiać nie doskonałości na stoisku pracy i traktują jak poniewieradlo jak inni robota . Przy klijentach wsposob negatywny poniewierają pracownika . Brak słów małopolska

Inez
@Agnieszka

Rzeczywiście tyle osób się zwalnia, ludzie nie wytrzymują ani psychicznie ani fizycznie jest ogrom pracy którą musisz zrobić za dwóch nie kiedy za trzech poganiają zeby szybciej zero awansów , (usunięte przez administratora) na każdym kroku jeszcze nie (usunięte przez administratora) a już szefostwo wie zrobiłaś (usunięte przez administratora) ogólnie jeden drugiego jakby mógł to by utopił w łyżce wody .

Kandydatka

2023 rok, a kaufland na rozmowie domaga się, żeby pracownik wykonywał badania przed pracą na swój koszt. Polskie prawo i praktyka nakazują wystawienie skierowania na badania przez pracodawcę, a nie robienie takich wałków. Nic dziwnego ze ciągle szukają do tego jednego sklepu. Rozmowa kwalifikacyjna polegała na straszeniu, ze nie da się rady ogarnąć tej roboty. Pracowałam w Biedronce i Carefurze, nie było nigdy takich sytuacji z badaniami ani dziwnymi wymaganiami.

Patryk
@Kandydatka

Potwierdzam, kierownictwo nie chciało mnie zatrudnić i dostałem odmowę, bo po co im w ogóle sprowadzać bhpowców i tym podobne błahostki usłyszałem, oczywiście próbowano mi wmówić, że sobie taki jak ja sobie nie poradzi w tej robocie, a tak naprawdę kto chce pracować, to i tak będzie, więc co to jest, tak w biedronce jest ok z rekrutacją, zawsze zadzwonią i umówisz się na spotkanie, lidl to też jakieś jaja, odrzucają tam kandydatury w systemie nawet ich nie czytając

Stary

Dlaczego Kaufland nie docenia swoich pracowników? Dlaczego nowi pracownicy dostaja wyższe stawki a co z tym idzie wyższe widełki niz pracownicy pracujacy od lat? Mowie tutaj o pracownikach centrali. Jeżeli nowi pracownicy dostaja wyzsza stawke to z automatu pensje stalych pracowników powinny byc zmieniane. Ale nie Kaufland sie nie uczy na błędach, a później wielkie zdziwienie ze ludzie odchodza, bo gdzies za ta sama prace dostana znacznie wiecej.

Ona

Witam , może ktoś opisać jak wygląda proces rekrutacyjny do centrali , na stanowisko młodszego specjalisty w dziale zakupu artykuły świeże? Oraz czy wymagany jest język niemiecki?

@Ona

Stanowczo odradzam Ci pracy w tym dziale. Pracowałam tam i najgorszemu wrogowi tej pracy nie życzę, zwłaszcza jako podwładna Pani Kingii. Praca za 5 osób, nadgodziny, stres a do tego zero docenienia pracownika. Cieszę się, że się stamtąd zwolniłam.

Centrala

Co te 20 pkt na miesiac w mybenefit to tak duzo? Dobrze ze nie trzeba ciac kosztow w tych firmowych autach, ktore ma co drugi pracownik, dobrze ze to nic nie kosztuje...

Patryk

Do Kauflandu nie zostałem przyjęty bo usłyszałem, że ta praca to jest inny świat, trzymajcie mnie ludzie, bo ja nie wierzę, jestem po maturze i wiem, że po szkole przez 3 lata człowiek czuję się najlepiej (i najlepiej wygląda z twarzy), ale nie każdy może ot tak pójść na studia i dalej się rozwijać pod wieloma obszarami, zwłaszcza jak nie miał samochodu i mieszkał całe życie na wsi, potem człowiek może tak dobrze nie już wygląda, ale nie może to stanowić o nieprzyjęciu do pracy mimo chęci. Także nie polecam pracy w Kauflandzie, nie dlatego, że jej nie dostałem, a dlatego że niektórzy ludzie tam są oderwani od rzeczywistości, a wykładać towar czy przesuwać towar na kasie to każdy potrafi. Ocena będzie negatywna. Dodam, że i tak zostałem przyjęty do innego marketu bez żadnego problemu więc jestem w "innym świecie" jak to kierownictwo określiło.

Czy ktoś wie jak wygląda Program Stażowy Absolwent w sprzedaży? Co się na nim robi i czy ciężko się dostać. Niedawno skończyłem studia i rozważam swoje aplikowanie

U nas w Nowym Sączu jak w (usunięte przez administratora) gorzej zwalnia Pancerzowa w zależności jaki ma humorek stosuje (usunięte przez administratora)wszyscy w nerwach chodzą nie da się tak żyć i pracować wszyscy są mało wydajni Stygart też taki jak ona udaję że nic się nie dzieje jest wspaniale nie polecam tej firmy i daleko od nich żałuję czasu zmarnowanego u nich jeszcze teraz hirurg mnie czeka przez tą pracę

Zakup

Co z podwyżkami? Życie coraz droższe a Kaufland jakos ze stawkami zostal w tyle jak zwykle.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 5 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 238 ocen.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.