Opinie o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

buszczanka

Nie bierzcie paczek. W porównaniu do innych firm nasza paczka wygląda bardzo ubogo. Nie mówiąc już o tym że dzieci pracowników nic nie dostają. Jak mam podzielić ryż na dwoje dzieci i siebie czy te 4 czekoladki. WSTYD!!!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić podejście do pracowników bo to oni pracują na wizerunek i obroty firmy. Nie ma pracowników nie ma obrotów, są za to zdenerwowani klienci ciągłymi kolejkami i brakiem towaru na pólkach.

on
@buszczanka

Dzieci pracowników mają 500+. Chyba wystarczy na kilka paczek.

junior_jn

Dodatkowo może czas pokazać ludziom i gazetom jak nam jest dobrze i cudownie w jakich warunkach pracujemy i co robią z nami dyrektorzy marketu zastępujący ich menadżerowie i oczywiście góra.... może czas zacząć imprezę jak kiedyś biedronka????

Mlody
@junior_jn

To który market zaczyna. Bo tak wszyscy gadają A później lipa. Tak jak z pączkami. Niektórzy odebrali jak by było co.

@Mlody

Nowy dwór mazowiecki nie wziął....zbieramy podpisy i odsyłamy z życzeniami

Radom

Radom. Paczki o (usunięte przez administratora) potłuc , nawet świnie nie chcą tego jeść. (usunięte przez administratora) trzeba za trzy osoby a pensja jedna , a wymagań ... Robię bo niestety jeszcze muszę - ale już niedlugo ????

junior_jn

Nowy dwór mazowiecki też nie bierze paczek.to wstyd i hańba żeby pracodawca roku 2018 tak obraźliwie doceniał swoich pracowników.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Roznoszenie Gazetek z AUTEM do 100zł/dzień !!! - PABIANCE?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy HR Team Coordinator - Onboarding
Dla Piper GSC Poland Sp. z o.o.
Róża

W Ciechanowie nie bierzemy paczek mamy dość tego traktowania i atmosfery jaka towarzyszy pracy to nie jest firma które szanuje pracownika Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć szanować pracownika

Mlody

Ludzie bierzecie te paczki .Bo na niektórych marketach nie biorą. Zjednoczomy się i nie bierzemy tych 4 cukiereczkow mini oliwy i pasty. Niech sobie wezmą.

Joanna345

Porażka godzina 8.15 Kaufland polkowice kolejki jak za komuny 2 kasjerka robią od niechcenia jeszcze nigdy nie widziałam żeby sklep funkcjonował normalnie kup 3 bułeczki stracisz godzinę w kolejce szok Moje sugestie dla Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.: Kasjerka kolejki Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Ustawić personel to napewno

toja
@Joanna345

Ustawić to może mąż sobie Panią w domu . Tacy są pracownicy jakich firma zatrudnia , że nie ma chętnych to tego jest przykład . Z firmy coraz więcej osób ucieka które pracują lata , i nikt z tym nic nie robi . Będzie jeszcze gorzej bo firma zaczęła szukać oszczędności , które pewnie będą szukane w personelu . Tylko czekać aż firma zacznie się zwijać z Polskiego rynku .

Ich były pracownik
@toja

Tylko czekać aż firma zacznie się zwijać z Polskiego rynku . Nie zanosi się na to, wręcz przeciwnie. Cały czas budują nowe markery. Zaś pracownicy drugiej zmiany na koniec muszą wysprzątać sklep i dodatkowo w ramach rozrywki wyszorować sracze dla klientów ale to tak dokładnie aby rano pan dyrektor mógł w porcelanie zobaczyć swoje odbicie.

były
@Ich były pracownik

Budują nowe ??? ile jeden dwa na rok do których jest problem ze znalezieniem personelu bo firma ma za nic pracowników . Starzy odchodzą bo są traktowani jak maszynki do zarabiania pieniędzy , którzy muszą pracować na kilku etatach . Nowych brak a jak ktoś przyjdzie to popracuje 1 , 2 tygodnie i dziękuje za taką harówkę . Kaufland nawet nie potrafi pracownikom podziękować w postaci solidnych paczek na święta za ich ciężki trud przed tym okresem , tylko daje 5 produktów z ich linii produktów które się nie sprzedają a trzeba jakoś się pozbyć . Karton większy niż sam suwenirek w środku , wstyd po prostu .

lider

Witam ile zarabia lider zespołu na dziale świeżym ?

Lalka
@lider

Z tego co słyszałam to kokosów nie ma .Z tego co słyszałam to 3200zl brutto ale to nie jest pewne.Sama się zastanawiam bo też będę pełnić ta funkcje od 1 grudnia.

Mira

Lider ma 3400

Były Lider
@lider

Za mało , lider to takie stanowisko gdzie masz otwarcia, zamknięcia przyjmowanie dostaw, kierownika dnia menadżerowie traktują lidera jako popychadło ty masz robić wszystko masz donosić na innych a i tak jak potrzeba kogoś opierdzielic to lidera.Zrezygnowałem bo nie jestem donosicielem , a ludzi szanuje .

tutek

Lubię atmosferę w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. za: Gdzie za 99,99zł można kupić głośnik Omega og58 to cena normalna (wg gazetki) w Kuflandzie a po promocji czarnego piątku 39,99zł-super !!! Dlaczego ze swoich klientów robicie idiotów zakupowych, jego normalna cena to 38,99zł a u was oszustów po 60% promocji. (usunięte przez administratora) Czy cały czarny piątek tak u Was wygląda? Oszustwo na całego.

Mik

Totalna lipa brak poszanowania dla pracownika obuz w Świdnicy

Greg08

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Niedobory pracowników dają się we znaki wszystkim.Klienci muszą stać w długich kolejkach a i praca w takiej sytuacji kiedy trzeba za dwóch pracować generuje dużo niepotrzebnego stresu i rotacje.Pełną odpowiedzialność za ten stan rzeczy ponosi polityka firmy,która chce realizować swoje plany małą liczbą pracowników,którym płaci nędzne stawki.Czy w niemieckich Kauflandach też tak jest??Oczywiście,że nie.Uciążliwością są również dyrektorzy regionalni oderwani od rzeczywistości.Mentalnie zachowują się jakbyśmy mieli szalone bezrobocie lat 90',a tłum chętnych do pracy czekał za przysłowiową bramą.Próbują realizować jakieś plany nakreślone w biurach.Wychodzi z tego kupa smrodu i odejścia pracowników z i tak już skromnej liczby pracowników.

Stały klient

Chorzów centrum

Stały klient

Po wczorajszych zakupach w waszej sieci zaczołem się zastanawiać jak to możliwe że na dziale warzyw są przyjmowane osoby które swoim zachowaniem odstraszają klientów . Firma nie szanując starych pracowników na ich miejsce przyjmuje nowych są to czesto nieodpowiedni ludzie do takie pracy . Mam na myśli konkretnego pracownika z wczorsjszej rannej zmiany na dziale warzyw gdyż taka sytuacja powtaża się już któryś raz

niewolnik

Folwark niewolników. W Kauflandzie w Rudzie 1 menadżer pomiata ludżmi i uchodzi mu to na sucho.DYREKTOR jest głuchy na skargi pracowników.Najbardziej dostaje sie chyba kasjerkom,co wieczór szanowny Pan biega po działach zbiera do wózka towar pozostawiony po klientach i pełne wózki podrzuca pod kasy żeby kasjerki to porozwoziły.NA kasach jest brudno i nikt nie sprawdza dat bo niby kiedy? Nawet jeśli są 3 kasjerki to jedna jest automatycznie oddelegowana do wykładania towaru a najlepiej to żeby jedna siedziała na kasie a reszta była na działach.Na działach nie jest lepiej nikt nie przestrzega sprawdzania dat bo trzeba szybko zatowarować sklep.Serwis ma to gdzieś upycha w półki żeby jak najwiecej było zrobionych palet.Atmosfera w pracy jest cięzka i co tu mówić ogólnie do (usunięte przez administratora)

Pruczek
@niewolnik

Nowy dwor napisał do gazety. Błaga o pomoc. Zacznijcie pisać i wy.

Nieznana
@Pruczek

I tak wszyscy pracownicy powinni zrobić bo kadra żądzocym to istny koszmar jako po pracownikach jak po osłach

Ida
@Nieznana

A Ty jak piszesz na forum to nie rób błędów bo aż oczy bolą

Dd

Pracuje tu prawie 5 lat i od dłuższego czasu słyszę że nie podoba się im branie urlopu na żądanie.ale kiedy prosisz wcześniej o zwykły dzień urlopu to i tak wpisują ci UZ.oczywiscie nie wszystkim. Oczywiście nie możesz mieć własnego zdania i myśleć po swojemu,tylko tak jak oni ci każą.Za urlop na żądanie,chorobowe i własne zdanie są wymierzane kary- zmiana grafiku lub zmiana działu na np.sprzateczke żeby tylko się ciebie pozbyć.i sugerowanie że jesli ci nie pasuje to zawsze możesz zmienić pracodawcę.nie ważne że wykonujesz dobrze swoje obowiązki.dla nich licza się tylko tabelki i statystyki.

klient

Moje sugestie dla Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.: Po pierwsze to wiecej pracownikow zeby był pozadek i ceny , towar na swoim miejscu oraz zgodne ceny , przy kasach skanery to by ułatwiło prace kasjerki i klientą

Klientka

Masakra ,godziny 18.20 otwarte dwie kasy !!!kolejka nie malejąca ,brak reakcji personelu ,nie polecam sklepu nikomu

Stała klientka kauflanda

Będąc o 18 w Kauflandzie zapytałam się pani o kajzerki pani powiedziała że już nie ma miała przyszykowane na jutro śmiechu warte o 18 koniec wypieku kajzerek

zdegustowana
@Stała klientka kauflanda

ale ma pani problem kiedyś piekarnie były pozamykane w weekendy i jakoś ludzie żyli nikt z głodu nie umarł a tu problem ze kajzerki nie ma pewnie były inne bułki ale zapewne zbyt drogie !!!!!

Moja opinia dotycząca rozmowy rekrutacyjnej w Centali Kaufland Wrocław. W skrócie: niski poziom i kompletna strata czasu, a w rozwinięciu: - całkowity brak szacunku do osoby zaproszonej na rozmowę, począwszy od przekroczenia drzwi Centrali. Wyglądało to tak, że po poinformowaniu recepcjonistki o moim przybyciu rozpoczeło się dzwonienie i szukanie osób, które mają rozmowę ze mną odbyć. Zostałam nawet poproszona o samodzielne sprawdzenie maila z zaproszeniem na moim smartfonie, - po odnalezieniu odpowiednich osób przez panią recepcjonistkę zostałam wprowadzona do salki w której "przesłuchiwały" mnie dwie Panie w średnim wieku, które spoglądały na mnie z wyższością i co chwilę podśmiechiwały do siebie za każdym razem kiedy próbowałam zadać im merytoryczne pytania dotyczące obowiązków w firmie i obszarów które obejmuje stanowisko na które rekrutowałam, - podczas rozmowy dowiedziałam się że jedna z Pań nie lubi prasować swoich ubrań, co zdecydowała się zakomunikować, ot tak, jako odpowiedź na pytanie czego nie lubi robić w pracy[??!!], które sama zadała, - próbując uzyskać informacje jak wygląda wykonywanie analiz i sporządzanie raportów, o których była mowa w ofercie pracy dowiedziałam się od jednej z pań, że analizy "tak są", po kilku minutach "w sumie mało", a na końcu "analiz prawie nie ma" i moje główne obowiązki jako specjalisty, to będzie przywitanie się i zaparzanie kawy dostawcom. Specjalista do spraw zaparzania kawy. Nieźle. Chyba coś się tutaj komuś pomyliło. Podsumowując: najgorsza, namniej profesjonalna z rozmów w jakich miałam okazję uczestniczyć. Sama atmosfera rozmowy pozostawiała wiele do życzenia (mogę sobie tylko wyobrazić jakie ma to odzwierciedlenie w atmosferze w firmie), nie wspominając o braku znajomości warunków i wymagań zapisanych w ofercie przez rekruterów. Brak spójności w odpowiedziach, zmiana zdania co kilka minut dotyczącego obowiązków na stanowisku pracy. Odradzam, chyba że ktoś ma ochotę sprawdzić na własnej skórze, dla sportu, jak nie powinna wyglądać rekrutacja pracownika.

Milena
@Gość

Twoje wrażenie dotyczące pracy w tej firmie są właściwe. Spędziłem tam kilka miesięcy i przyznaję, brak kompetencji totalny. Tak, biega się często parzyć kawę na spotkanie z dostawcą i nazywa się to "przygotowywaniem salki". Kadra managerska nie ma pojęcia o swojej pracy, nie potrafią dobrać ludzi do stanowiska, generalnie sami nie wiedzą czego oczekiwać, kupcy nie umieją sprecyzować swoich oczekiwań - ma być zrobione i dobrze, ale jak wygląda proces tego nikt cię nie nauczy, bo sami nie wiedzą. Nie ma szkoleń, a jeśli już są to prowadzone w sposób żałosny, jakby były szykowane na kolanie 10 minut przed. Porażka. Mnóstwo nadgodzin i siedzenie do wieczora, zaznaczam, że są nadgodziny niepłatne. Oczywiście zapewniają, że można je odebrać, pytanie tylko kiedy, skoro praca kończy się o 17-18. Jest to wbrew przepisom prawa pracy. Analiz nie ma wcale. Nie ma czego żałować. Doświadczenie takiej pracy daje tylko obraz nieudolnej niby korporacji, gdzie i tak nikt nie stosuje się do procedur. Z reszta na pytanie czy są procedury usłyszałem odpowiedź, że gdzieś są. Stara i nieskuteczna struktura, stare kliki i ogólne (usunięte przez administratora) i cwaniactwo. Nie ma czego żałować.

Jola
@Gość

Czy ta rekrutacja dotyczyła stanowiska: Specjalista w Dziale Dystrybucji? Powiedzieli chociaż jakie są zarobki?

Magda
@Jola

Właśnie widzę ofertę na to stanowisko, więc podbijamy pytanie bo nie wiem czy jest sens aplikować.

Marketing

Jak wyglada sytuacja w marketingu? Jak atmosfera, obowiązki, wynagrodzenie i przełożeni? Warto aplikować?

Fru
@Marketing

Nie warto. Średniowiecze, brak decyzyjności, brak realnego wpływu na marketing firmy. W zeszłym roku zatrudnili świetnego dyrektora - młody, kreatywny, z sukcesami. Sfrustrowany zwolnił się po kilku miesiacach ;) W Kauflandzie rządzi stara kadra kierownicza (po 10-12 lat w firmie) i przez to firma zatrzymała się w czasach "ważniaków i szarej masy".

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 5 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 238 ocen.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.