Opinie o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

Jestem stałym klientem kalfland chrzanów ale to co tam się dzieje przy ladzie jak jest na zmiane taka potężna baba Mirka krzyki wulgarne słowa do koleżanek i do klientów oddzewy takie że włosy się jerzom na głowie kto takiego człowieka przyją tam do pracy przecież jej wygląd odstrasza od tej lady moja wnusia boi się jak idę na zakupy a jest ta pani to mówi nie robimy tam zakupow bo ja się boję proszę zróbcie z tym pożądek bo ona odpycha klientów od lady swoim zachowaniem i wyglądem

Hahaha
@anonymous

Z wnusia siedzi sie w domu a nie po marketach lata. Nie po to rodzice powierzyli ci dziecko pod opieke.

@anonymous

Z dzieckiem albo się w domu siedzi albo idzie na spacer do parku a nie do sklepu dziś dzieci mają złe dzieciństwa albo komputer albo market masakra

Maleńka

A rozpakować towar i włożyć na miejsce to już nie możesz gdzie masz kulturę w butach?

U nas w Zgorzelcu 912 robi wszystko i sklep i zaplecze o socjal eszystkie osrane czy osikane kible tez tylko im wspołczuć a najgorszy bajzel jest na warzywach

Oj
@1173

Owszem ile za was cza bulić?!!!

@1173

912 dziękuję za ten wpis

niezadowolony_z_zakupow

Ten sklep to jakaś totalna porażka! Wszędzie (usunięte przez administratora) brud, niezgodność cen towarów. Towary nieświeże, a dodatkowo sieć do najtańszych nie należy. Bardzo długi czas obsługi - w dzień powszedni około 20 minut do pół godziny czeka się na skasowanie zakupów, przed niedzielą niehandlową ten czas się wydłuża nawet do godziny. Widać że sieć oszczędza na obsłudze, i tnie obsadę poniżej minimum. Na kilkanaście kas otwarte są 3, góra 4 (bliżej dni świątecznych 5). Nie polecam tu zakupów, za to polecam wybrać dowolną konkurencyjną sieć.

@niezadowolony_z_zakupow

@niezadowolony_z_zakupow Wszelkie uwagi dotyczące jakości obsługi klienta proszę kierować bezpośrednio do sklepu. Forum Gowork.pl służy do wypowiadania się na temat warunków zatrudnienia w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. poprzez osoby, które pracują w tym miejscu. Ciekawi mnie jak wyglądają zarobki w tym przedsiębiorstwie?

gość
@niezadowolony_z_zakupow

Bo niestety nie ma przyjęć i wszyscy na tym cierpią.

@niezadowolony_z_zakupow

A kto brud robi? Jak się około 1000 osób zwali na zakupy i robi ropierduchę w towarze rzuca śmieci gdzie popadnie to ma być czysto? Czekasz do kasy 30 minut i narzekasz ogarnij się taborecie kasjerki to ludzie a nie roboty po zatym ja im współczuję obsługiwać takich klientow macie inne sklepy to zapieprzajcie jak wam kaufland nie odpowiada a nie narzekacie i psujecie opinie

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Roznoszenie Gazetek z AUTEM do 100zł/dzień !!! - PABIANCE?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Zok

Zostalam wyproszona ze sklepu przez pania z biura opslugi klienta w dniu 27.08.2019 o godz 13.20 poniewaz weszlam do sklepu z malym 3 kg Yorkiem pieskiem trzymalam go rekach. W dniu dzisiwjszym jest 34 stopnie na dworze jak w tym upale mam pieska zostawic w aucie. Powinni ta pania zwolnic

Mag
@Zok

Z psem do sklepu może jeszcze krowę wprowadź to nie zwierzyniec bardzo dobrze że kazali wyjść

Rzepka
@Zok

Sklep to nie miejsce dla zwierząt. Pomijając higene to niebezpieczne. Dla pieska. Idac na zakupy nie zabieramy pupili...

Kk
@Zok

Pies wnoszony do sklepu na rękach nadal jest psem.. proszę następnym razem zostawić psa w domu.

Ochroba
@Zok

A co pabi mysli ze z psem wolno wchodzic w spozywke??? Najpierw poczytaj sobie prawa klientow i popatrz na naklejki z zakazami. Bo widac ze inteligencja nie grzeszysz.

Pieska zostawić w domu

sdkjfskfj54546

polactwo zdrajcy sprowadzili do Polski zagraniczne markety spożywcze Kaufland Niemiecki gnoje obrzydliwe powinny być Polskie markety spożywcze. Powinni trafić do ciężkiej pracy małą ilością jedzenia za karę

@sdkjfskfj54546

Ale do tego niemieckiego kauflanda zapieprzacie kupujecie jakbyście nigdy nic niewidzieli i nie żarli obrażacie pracowników twój post jest w ogóle obraźliwy i admini powinni go usunąć (usunięte przez administratora)

JARO

W dniu 21.12.2019 robiłem zakupy w Kauflandzie .Stałem do kasy ponad 10 minut ale pani w informacji powiedziala że bona 5zł mi nie wyda bo zabronił tego dyrektor.Jak to się ma do polityki reklamowej firmy

Marian
@JARO

Na Twoim miejscu sprawa cywilną bym założył.Jaki Ty Jaro żałosny jesteś.Maniak reklam.

Iwonna
@JARO

Kiedyś stało się w kolejce całą noc ibyłodobrze a teraz postoi taki 10 minut i narzeka jeszcze o 5zl się upomina wstyd kasjer to człowiek a nie maszyna ale klienci tego nie rozumieją (usunięte przez administratora)

Cher
@JARO

Trzeba było iść do biedronki

@JARO

Bez przesady 10 minut to tak długo? O nie bez jaj proszę w kaufladzie pracują ludzie a nie maszyny czy roboty kiedyś nie wiem czy pamiętasz do kolejki szło się w nocy żeby popołudniu coś Kupis i afer z tego powodu nie było ogarnijcie się wono myślący ludziki.

radoslaw.ryk@interia.pl

Kaufland ul. Bardzka- obsługa na wędlinach i ,mięsnym i serach jak i przy kasach jest bardzo nieprzyjemna i opryskliwa . Poza tym wielokrotnie kupi łam porcje rosołowe,które w domu wyrzuciłam, ponieważ śmierdziały. Ceny są bardzo wysokie,a miał to być market o niskich cenach. Wstyd. Kasy nie są obsadzone, w soboty działają 3-4 kasy. i to stoi się do pół godziny.

@radoslaw.ryk@interia.pl

A klienci to jacy są mili? Opryskliwi chamscy rozpierdzielają towar jak sięda i jeszcze na skargi lecą wy klienci traktujecie pracowników kauflanda jak margines a toteż są ludzie

Maleńka

Narzekacie na kaufland a tam łazicie i kupujecie jabyscie nigdy nie żarli a w weekendy to już nie wspomnę co się w markecie dzieje.

Strata czasu

Nikomu nie polecam pracy w tym bałaganie. Skrajna nędza jesli chodzi o traktowanie pracownikow przez wyzsze szczeble, zero kultury osobostej, braki w wyksztalceniu wiekszosci pracownikow, a praca to degeneracja umysłowa. Nikt nie wspolpracuje i nie rozumie zadnych procesow w firmie szkodzac innym. Nigdzie sie z takim syfem pracy nie spotkalem jak tam. Szczerze odradzam nawet jesli czlowiek nie ma wyjscia, jest mnóstwo innych miejsc na rynku pracy o podobnoe niskich placach.(usunięte przez administratora)

katastrofa

Złym pomysłem jest umundurowanie ochrony łapią z pewnością mniej złodziei.Drugi problem bramki ludzie którzy nic nie ukradli bramki sygnalizują że była kradzież A tak naprawdę ktoś miał jakąś swoją rzecz w której był magnez wtedy bramki parkują.Trzecia rzecz kamery dyrektor marketu zakazał siedzenia na kamerach i chodzeniu wzdłuż wejścia i kas .Bardzo zły pomysł .Jeśli jesteście ciekawi o jakim markecie mówię w Polsce proszę napisać podam miejscowość .Może w innych jest inaczej .Pozdrawiam

Woj. Lubelskie
@katastrofa

Nie tylko u Ciebie tak jest. Woj.

@katastrofa

Ja pracowałam na ochronie w Tesco często przyczyną aktywacji bramek były portfele, kurtki, torebki, które miały jeszcze zabezpieczenia i kasjerka musiała na kasie to usunąć , zeby więcej nie piszczało(usunięte przez administratora)

Byly_doswiadczony

Chociaż już tam nie pracuję, zdecydowałem się w końcu dodać opinię, ku przestrodze dla innych!!! Miałem okazję pracować w kilku różnych miejscach, i niestety Kaufland okazał się najgorszym ze wszystkich. Co jest nie tak? W dużym skrócie - wszystko! A rozwijając temat - jest bardzo zła atmosfera, bardzo niekoleżeńscy pracownicy, masa plotkarzy i wielkie donosicielstwo. A co ciekawe - plotkarze i donosiciele chociaż najmniej pracują, są tam najbardziej lubiani - zawsze dostaną urlop wtedy kiedy chcą, tolerowane są ich półroczne i dłuższe zwolnienia od pracy, podczas gry druga połowa uczciwie pracujących jest brzydko mówiąc kopana w pewną część ciała. Jest ogólnie podział na leniwą klikę i uczciwych, którym się zawsze dokopie. Zachorujesz? Wypadnie Ci zwolnienie w gorącym okresie? Uważaj, bo będziesz miał kłopoty. Dobrze Ci się pracuje rozkładając napoje czy kolonial? Za L4 możesz za karę wylądować na rok czy pół na mięsie, piekarni, kasach czy innym dziale, na którym się źle czujesz. Takie kary stosuje ta sieć za chorobowe dla osób spoza kliki. Nie ma współpracy i komunikacji pomiędzy działami, bo każdy ciągnie na swoją stronę i myśli jakby tu odbębnić swoje do końca zmiany. Kolejny problem - sieć tnie obsadę najbardziej jak się tylko da, tak aby na całym markecie (poza kasami i ladami z mięsem) były max 2-3 osoby na zmianie, i może ktoś z kierowników. To znaczy - jesteś pracownikiem nabiału, rozkładasz serki i jogurty, ale zaraz możesz pójść na napoje, warzywa, czy nawet lady z mięsem bo jest potrzeba, bo nie ma innych pracowników. Kolejny problem - grafik. Zawsze są dąsy, jak chcesz poprosić o konkretny wolny dzień lub choćby zmianę. W dużym skrócie - Nie masz prawa prosić o cokolwiek, ale Oni tobie mogą zawsze zmienić grafik bo tak im wygodnie. Jest niepisana zasada - od Ciebie dla nas wszystko, od nas dla Ciebie nic. I co ciekawe - chociaż zrobiłem dla nich wiele, przez te 4 czy 5 lat ani razu, dosłownie - ani razu nie usłyszałem od nich dobrego słowa, ani razu nie podziękowali mi za pracę, dodatkowe przyjście na wolnym, wykonanie zadań które tak naprawdę nie leżały w moim zakresie obowiązków... Szkoda gadać. Podsumowując - czy polecam? Krótko - Nie. Jakieś plusy? No dobra - spory pakiet benefitów - bony na święta, paczki (ale słabe, z tego co się w sieci nie sprzedaje), wyprawki szkolne, jakieś tam jubileusze po wielu latach, opieka medyczna czy karta sportowa za dodatkową, nawet niedużą opłatą. Co po za tym? Pensja zawsze na czas, a nawet przed. Ale co z tego? ta pensja siódmego czy ósmego na koncie to naprawdę żadna łaska za uczciwie przepracowany czas. A co do samej pensji - obecnie jedna z najniższych wśród sieci handlowych, przy jednych z najwyższych wymagań. Jednym słowem - odradzam. Pożałujesz tej współpracy, tak samo jak i ja. Nie pozdrawiam.

Daria
@Byly_doswiadczony

Kurde a ja podpisałam już umowę... I przeżyłam pierwszy miesiąc... I rzeczywiście obiecywali co innego wyszło co innego... Normalnie masz podstawę plus dodatki które są lub nie więc liczyć na nie nie możesz... najniższa Krajowa od stycznia 2600 brutto czyli to samo co u nas... Chyba że będą podwyżki... Ponoć związki walczą o 800zl podwyżek... Ale znając życie nic nie ugrają... Więc może uda się chociaż te 350zl brutto co to teraz jest... Ogólnie masakra... Ledwo wiąże koniec z końcem :(

Byly_doswiadczony
@Daria

Tym że podpisałaś umowę to się nie przejmuj, przecież i tak na początek masz okres próbny 3 miesiące prawda? Zawsze możesz zrezygnować. Ostrzegam jednak przed pewną zagrywką tego marketu - na początku wszyscy są dla Ciebie mili, względnie obojętni, myślisz sobie - jest ok. Przytyki i nieprzyjemności zaczynają się dopiero po pewnym czasie tj. właśnie po okresie próbnym z następną umową, względnie tak do pół roku. Prawie 5 lat wytrzymałem, ale w końcu trzeba było powiedzieć dość... Osiem stówek podwyżki? Buahaha! Dziewczyno, poczucie humoru to Ty masz :) Trzy, może cztery stówy to maks co jednorazowo ugracie... I to jest ten optymistyczny wariant. Aha, i nie wierz za bardzo w związki, bo w tej firmie to fikcja - niby tak walczą o pracownika, niby tak im zależy, a tak naprawdę trzymają się z cwanymi kierownikami, i myślą jakby tu za bardzo nie uszanować pracownika, żeby sobie nie pomyślał, że jest wartościowy dla firmy...

Adasiek
@Daria

W biedrze dobrze zarobić można , pracy jest dużo wiadomo ale tak samo jak i u konkurencji, 2750 brutto + 550 brutto premia za brak zwolnień L4, + premia za dobre obroty w miesiącu 200 brutto. Jakieś 2600 - 2700 na rękę ;) A zaraz podwyżka od nowego roku jakieś pewnie 100-150 zł

Lysy
@Byly_doswiadczony

Wogoóe skandal że trzeba pracować toć to szok

Kaufland przy ul. Legnickiej Wrocław , żenada w biały dzień przy klientach ochrona tego sklepu z wyglądu bandziory pijani lub naćpani katują klienta przy ludziach , o dziwo nikt nie reaguje kopka leżącego człowieka , pełno krwi a ludzie przechodzą bez interesownie , czy to już bezprawie .

Lysy

To trzeba było zwrócić uwagę bądź zadzwonić na policję nie trzeba liczyć na kogoś tylko na siebie

Nie polecamnikomu robienia zakupów w tym miejscu 5 minut parkowania koszt 50 zł wezwanie wystawia firma współpracująca ze sklepem .Wezwanie wystawione w trakcie pobierania biletu parkingowego lepiej niech sobie szlabany zamontuja z biletami ,ale najwyraźniej więcej frajerów złapią na brak biletu

Basia

Pracuje 15 lat w Kauflandzie i jak wszedzie wszystko zależy od załogi.U nas wszyscy sobie pomagają. Dyrektor jest ok.Jezeli pracownik idzie na rękę z grafikiem dyrektorowi to i ten w razie potrzeby jest ok.Zamiana lub wyjscie prywatne nie ma problemu ale pracownik też musi być w porządku.Uwazam że wszystko zależy od was samych żeby wymagać trzeba też coś dac

Iwonka

Narzekacie że markety sprowadza się z zagranicy masakra piszecie ale totych marketów zapieprzacie aż się łby trzesą zachowujecie się jak dzicz z buszu i jeszcze skarzycie żenada idź jedna z drugą do żabki jak Ci kaufland nie pasuje i nie pisz bzdur żałosnych

Nina

Nigdy nie ma produktów z promocji

Bajka
@Nina

Promocji nie ma a klienci mówią że te k z info zabrały i pochowały. Wyprawka? Pierwsze słyszę. Bony 300 zł. Paczki teraz ok wcześniej odsyłaliśmy solidarnie do centrali. (usunięte przez administratora)

coraz wyższe utargi

Bardzo ładny utarg w tym miesiącu w Opocznie, jeszcze by było miejsce na otwarcie drugiego marketu w tym mieście.

Klient

W Hajnówce nie wydają kart starwars za dodatkowe produkty. Kierownictwo beszczelne.

Ruda
@Klient

A może trzeba podejść do informacji żeby dały

ONA

Czy musimy jeszcze pytać o kartę payback?

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 5 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 238 ocen.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.