Opinie o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

Zosis

Ok dwóch tygodni temu dostaliśmy informację że kasjerzy dostaną przygowice.. Pleksy na twarz.. Co się okazało kasjer nie dostanie bo mam plekse która tak naprawdę nie daje bezpieczeństwa kasjerom bo kasy z krótkim stołem do pakowania zmusza klienta do tego by być blisko bo musi się spakować. Zarząd zapomnial o jedyny że kasjer ma w umowie kasjer sprzedawca. Pracownicy którzy pracują na hali dostali pleksy jednak siadając na kasy mają je na sobie bo mają je.. Kasjerzy są poszkodowani i jest to niesprawiedliwe.. Zapomnial zarząd że kasjerzy pracują też na sklepie.. Układają towar, wykładają w czasie braku klientów.. Nie ma bezpiecznej dla nich strefy i poczucia bezpieczeństwa. Proszę traktować wszystkich jednakowo bo stawiacie przełożonych w trudnych sytuacjach. Ludzie chcą pracować a przrdsuepiirstwo ma zapewnić bezpieczne warunki nie tylko klientom ale pracownikom również.. Jeżeli nie zarząd nic nie zrobi w tej sprawie posypią się wnioski do sądu o brak bezpieczeństwa i nie równych praw pracowniczych. Radcy już to nam potwierdzili ze to naruszenie

Ktos

Kaufand w wyszkowie obduga na poziomie hamsta!!! Szok i hanba

Rozsądny

Witam, mam nadzieję że ten wpis przeczytają wszyscy pracownicy! Napiszcie proszę jak Zarząd firmy dba o bezpieczeństwo pracowników. Wczoraj z życie weszło rozporządzenie MZ o ogłoszeniu stanu zagrożenia epidemicznego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i co robi Kaufland? Odnoszę wrażenie że tej firmie nie ma żadnych konkretnych procedur dotyczących zabezpieczenia pracowników w środki ochrony osobistej, brak środków dezynfekujących na kasach odpowiednich rękawiczek o maseczkach można pomarzyć. Żadnych informacji dla klientów o tym że do marketu będą mogli wchodzić pojedynczo albo w grupach np do 50 osób.Kilka prostych zasad, które gdyby tylko je wdrożyć we wszystkich marketach na pewno uspokoiłyby pracowników, którzy w obecnej sytuacji są mocno przestraszeni i obawiają się skutków pracy w takich jak obecnie warunkach. Dlaczego Kaufland nie wprowadzi tak jak inne obiekty handlowe dla bezpieczeństwa pracowników zakazu płatności gotówkowych na rzecz transakcji bezgotówkowych. Dlaczego Kaufland nadal pozwala na pozostawianie depozytów w punktach obsługi klienta, przecież wszyscy mówią o ograniczaniu do minimum bezpośrednich kontaktów. Na koniec dlaczego market w Toruniu ma odgrodzone kasy, tam kasjerka sama zaprasza następnego klienta i nikt się przepycha i na nikogo nie psika ani nie kaszle, tak powinno być wszędzie a nie jest, w innych marketach nikt się nie przejmuje kasjerami, Dlaczego i skąd takie różnice w podejściu do pracowników. Nie od dziś wiadomo że głównym wyznacznikiem działalności Kauflandu jest obrót, ale pytanie brzmi czy w tak poważnej sytuacji jaką jest PANDEMIA nie należało by się jednak pochylić nad tym aby zabezpieczyć zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników w sposób jednakowy we wszystkich marketach i na poziomie na który Ci Pracownicy zasługują. A zasługują bo jeśli pracownicy handlu spożywczego odejdą od stanowisk pracy, wtedy dopiero będziemy do czynienia z prawdziwym kryzysem, zamkniecie sklepów spożywczych równałoby się w obecnej sytuacji - wojnie domowej, bo ludzie musza jeść i mieć gdzie to jedzenie kupować. Dziekuję

Ona
@Rozsądny

Właśnie może to też zależy od dyrektora marketu, może dba o swoich pracowników bo gdyby nie oni to market by leżał, a niektórzy dyrektorzy mają gdzieś wszystko byle by premia za utarg była a będzie napewno

Cbd
@Rozsądny

Wszystkie zakazy i nakazy są tworzone na bieżąco. Nikt nigdy na taki rodzaj zagrożenia nie był przygotowany. U nas w cd dopiero niedawno dojechał gumowe rękawiczki i słabej jakości maseczki na twarz. Pierwsze płyny do dezynfekcji były już na początku marca czyli dość szybko. Cały czas coś wprowadzają. Najlepsze jest to że wiele osób ma różne infekcje (kaszel,katar, kichanie) i nikt na to nie reaguję bo liczy się przyjęcie i wysyłka towaru. Pik wysyłki w całym zeszłym tygodniu lepszy niż podczas ostatnich świąt. Ale nie może zabraknąć w takiej sytuacji, zbiorowej paniki, żywności bo pogłębiał by to jeszcze bardziej poczucie strachy przed chorobą.

rozweselony
@Ona

U nas dyrektorka nam wmawia, że nic od niej nie zależy tylko od centrali. Jak centrala zdecyduje to tak będzie. A my... no cóż uciekamy po kątach od klientów. Najgorzej mają kasy, bo nie mają dokąd...

Szeregowy
@rozweselony

Najgorzej mają wszyscy pracownicy ludzie chodzą do sklepu na spacer spotkać się z znajomymi a ograniczenia żadnych nie ma

Onn

Szanowni zarządzający kaufland brakuje nam hasła. Jadą na marketach haha

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Roznoszenie Gazetek z AUTEM do 100zł/dzień !!! - PABIANCE?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
klienci

sytuacja w słupsku jest godna pożałowania nic nie robi się w związku z zaistniałą sytuacją w rozmowach z pracownikami ustalono że niejaka (usunięte przez administratora)potrafi poniewierać pracownikami i lżyć z nich i niestety brak pozytywnych opinii na temat w/w osoby tak wyglada kaufland słupsk obecnie klienci prawie że się tratują ...brak kompetencji i odpowiedzialnej osoby!

Zbulwersowana
@klienci

Kłamstwo, jedno wielkie kłamstwo - ta niejaka to najlepszy dyrektor jaki mógł trafić na market,pracownicy jak i klienci widzą różnice w tym co jest, a co było, poza tym ktoś chyba nie wie, że jest ochrona danych osobowych! Poza tym ta niejaka to poważna osoba, że wymaga to może się nie podobać, a sprawa z choroba to codziennie priorytet od wielu tygodni, więc nie oczerniaj jak nie znasz faktów!!!!

Podwyzki fu

Urszula
@Onn

W ostatnich dniach właśnie sporo osób pisze tu o podwyżkach w Kauflandzie. A raczej o ich braku. Sama chciałam dopytać o świadczenia pozapłacowe, które Wam tam przysługują. Chodzi mi na przykład o świadczenia urlopowe, dodatkowe ubezpieczenie medyczne czy inne benefity pracownicze. Macie coś takiego? Chętnie się tego dowiem.

Onn

Podwyzki 20201 wstyd dla zarządu firmy ale cóż czy oni mają wstydu trochę w sobie bóg im wynagrodzi niedługo jeszcze za zycia

Fx

4 kasy nie otwarte czarna się więcej niż 7 minut i nie chcą dać kuponu. Firma masakra kłamią że dostaje się bon. Żak P prostu (usunięte przez administratora)

Zyyata
@Fx

To masakra będzie głodowal bo bonu nie dostał teraz nie ma bonów za kolejki

Lolitka 2526

Wrocław sieradzka, w tym sklepie dyrektorka nie wszystkich szanuje pracowników wybiera sobie tzw osoby które się podlizują jak podwładni, nie przedłużyła umowy jednej pracownicy która jak przyszła do pracy z gorączka to powiedziała do niej : (usunięte przez administratora) na co odpowiedziała pracownica że poprostu się źle czuje a dyrektorka : niee trzeba było z gola (usunięte przez administratora) spać, że Ada dziewczyna teraz nie może znaleźć pracy w innym Kauflandzie bo wszędzie Gdzie aplikuje to dzwoni była dyrektorka i robi jej koło. (usunięte przez administratora) chociaż prosiła żeby pracownica nie mówiła nic bo będzie to obrucone przeciwko. Niej

Bebiko
@Lolitka 2526

Bzdura,trzeba było lolitka na gminie nie łazić na zwolnienia,lub wiecznie coś ze spóźnieniami po dwie trzy godziny do pracy,takich pracowników Kaufland nie po trzebuje

ISKIERKA2012
@Lolitka 2526

Zastanów się co piszesz. Z tego co wiem to dyra jest wymagająca ale ludzka zawsze pomaga.Żenada to co piszesz.

ISKIERKA2012

Zastanów się co piszesz. Z tego co wiem dyra jest wymagająca ale ludzka

aaa

dlaczego w czasie zagrozenia korowirusa nikt nie zwraca uwagi na klientów wsadzajacych swjse torby na kółkach do wózków zakupowych

Waleczna

Wzywam Wszystkich do strajku , o podwyżki . Co Wy na to ? Możemy uzgodnić jeden termin i zacząć od strajku włoskiego !

Agaaga

Chcialabym zlozyc skarge na bardzo niemila i nieuprzejma obsluge na miesnym w sklepie kaufland w Inowrocławiu .Pani zachowywala sie jak by byla tam z przymusu i frechownie sie odzywala nie potrafila nawet doradzic. Zatrudniajac rakich pracownikow tracicie tylko następnych klientow.

Kobieta mniej niz 40 lat

dlaczego kobiety po 40 zostaja liderami czy kims wiecej w Kauflandzie. Bo sa juz mniej płodne?! Oni wola przyjąć kogos i chwile podszkolic jak się zbierać kartony po sklepie .I gdzie jest palarnia !!! Niz docenic pracownika swojego i dac mu szanse na rozwoj. Czemu oni nie zrobia wewnatrz zgloszenie kandytatury na dane stanowsko czy dział. I centrala podejmie decyzje .Patrzac na lata pracy czy dotychczasowe doswiadczenie. NP. PRACA NA KASACH,PORZADKOWY,PRACOWAŁ NA SLODYCZACH CZY NA Mięsie. Bo w sklepie miedzy starymi lisami ciezko bedzie im ze maja zwyklego szarego pracownika uczyc na lidera. Dlaczego nowi sa przyjmowani gdzie nawet nie znaja dobrze kodow czy zasady pracy na ktoryms z działow,PRACY NA KASACH CZY SAMOOBSŁUGI a maja juz lidera czy wbl !! starzy pracownicy tez chca miec szanse rozwoju. Naprawdę. Otworzcie oczy. Wasze hasło: Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i Fair Play. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron. TO JEST SKIEROWANE TYLKO DO NOWYCH PRACOWNKOW?! PŁACICIE ZA SIEDZENIE NA PALARNI I ZBIERANIE KARTONÓW ZA 3TYSIACE NA REKE??? GDZIE ZWYKŁY PRACOWNIK MA 2.900 BRUTTO. ZA DOSWIADCZENIE I PRACE CIEZKO NA DZIALE.

Jeżeli chodzi o pracę w Centrali - nie polecam ! Ja jako Osoba zatrudniona przez Agencję Pracy do centrali Kaufland nie byłam traktowana równo i z szacunkiem. Wprost przeciwnie pomiatali Mną, odpychali od działu do działu, nie potrafili Mi zorganizować pracy wręcz odwrotnie sama musiałam dopytywać co mam robić. Totalny brak szacunku przez kierownictwo do Mnie jako osoby zatrudnionej przez Agencję pracy. Naprawdę nie warto. Jeszcze raz nie polecam !

xxx

Chciałbym opisać sytuację z promocji dresów puma w sklepie kaufland w Stargardzie. Mała ona miejsce 20.02.2020,wiec żeby mieć najlepszy wybór,stawiłem się przed otwarciem sklepu,po otwarciu jako pierwszy klient w pierwszym dniu promocji stanąłem przy koszu gdzie znajdowały się owe dresy i okazało się że znajdowało się tam około pięć par bluz i tyle samo spodni w różnych rozmiarach i kolorach,trudno byłoby coś kompletować w tym dużo opakowań porozrywanych i wyglądających na mierzone,wychodząc ze sklepu spojrzałem jeszcze raz na plakat opisujący promocję dresów i szukałem informacji ze ta oferta jest tylko dla pracowników sklepu,nie było tej informacji tak to wyglądało że pracownicy sklepu mieli promocję,to był jeszcze niedawno bardzo dobry sklep....

Kasis

Jakiś czas temu została zwolniona jedna pracownica za (usunięte przez administratora) ale za to powinno być zwolnionych więcej osob bo przed samą inwentura idą takie przekręty ze inspekcja pracy się zainteresuje

Wiadomość z ostatniej chwili

Od 1 marca 2020 pensja pracownika kasjer-sprzedawca wzrośnie o 200zł brutto. Z czego 100zł do pensji a drugie 100zł do dodatku motywacyjnego.

Dobrze się pracuje w kauflandzie tyle że jest ciężko bo ludzie idą na chorobowe i to długie a jak prosimy o poć w zadrutnieniu to cisza jest..

Opinia

Witam mam zacząć pracę w Kauflandzie na stanowisku serwisanta chemi po 2,5 godz na dzień czy ktoś ma jakąś opinię pracował na takim stanowisku ?

Ktosiek
@Opinia

Przychodzisz, wykladasz konkretne marki danej firmy i do widzenia. Tak w skrocie. Poczytaj co to MERCHANDISING.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 5 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 238 ocen.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.