EPI MARKET

Wrocław

Opinie o EPI MARKET

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

Jesteś pracownikiem EPI MARKET? Podziel się informacjami na temat swojej pracy. Na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy?

Niezadowolony klient

Uwaga na szkło w sałatce po żydowsku

iza
użytkownik zarejestrowany

zastawnaim sie ile mozna zarobic u nich na stanowisku kasjerki? teraz powstaje duzo nwych marketow nie sposob nadazyc za tymi wszystkimi nowymi nazwami, palikowal ktos?

sałatkowa

syf syf i jeszcze raz syf omijac szerokim łukiem

sprawiedliwa

syf i dziadostwo odradzam marne pieniądze wszysskie soboty na 4 koszmar poniedziałki również wyzyzk nieziemski pomieszcznie kompletnie nieprzystosowane do tak wielkiej produkcji coi do bab tam pracujących to jedna drugą by utopiła w łyżce wody ściemniaczy też sporawo

była

nie polecam tam pracy zwłaszcza w ich zakładzie produkcyjnym łamane jest wiele praw pracowniczych przed świetami przychodzi śie 2 razy to zakrawa na kpine atmosfera do bani zajezdnia

SOL

Do ochrony sklepowej jak byście się chcieli zatrudnić ,to najlepiej poszukać czegoś innego, chyba że chcecie zamarznąć przy bramie magazynowej na kość. A bym zapomniał robicie dużo nadgodzin, bo wiecznie kogoś nie ma, bo są żle traktowanie prze 1 osobę.

NA HALI SPRZEDAZY PRACA JEST ZWYKLA. PIENIADZE NIE ODBIEGAJACE OD KONKURENCJI. TRZEBA PRACOWAC W WEEKENDY. SOBOTA MUSOWO - DAJA WCTEDY WOLNE W TYGODNIU ALBO NIE I SIE UZBIERSC ICH MOZE. W NIEDZIELE TEZ TRZEBA I DORZUCAJA GROSZA ZA TO. KADRA KIEROWNICZA LUDZKA Z WYJATKAMI. ROBI SIE NA ALME LUB INNY PIOTR I PAWEL, ALE W SRODKU BRZYDZIEJ. PAN [usunięte przez administratora] TROCHE PRZESPAL I CORAZ MNIEJ KLIENTOW CO KIEDYS TYLKO W EPI KUPOWALI. W PRACY JAK W PRACY PLOTEK PELNO. SA ULYBUENICE PANI [usunięte przez administratora] CO MAJA LEPIEJ. PANI [usunięte przez administratora] DENERWUJE SIE CZESTO BO SIE NIE ZNA BO W ZAWODOWCE JEJ NIE NAUCZONO TAKIEJ PRACY ALE JAGODA JEJ POMAGA. LUDZIE NIEKTORZY PROSCI PRACUJA ALE CZASEM MOZNA POADAC.

fikumiku

tyci lepiej niz w biedronce

anelka
@fikumiku 20.01.2011, 18:30
tyci lepiej niz w biedronce

Chyba od kisielu

Zostaw opinię o EPI MARKET - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EPI MARKET