Stokrotka Sp. z o.o.
2 685 3284 5 1
Halinka

Ile zarabia pracownik na kasie? I jaki wymiar godzin?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Mika
Nazwa działu: Handlowy
@Halinka

Najniższa krajowa plus dodatek za nie chorowanie 250zł jeśli chodzi o godziny to różnie gazetka co tydzień więc wieczór do 24 godz od 14 co dwa tyg remament warzywa i jakieś inne wynalazki to też praca po 10_12godz

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Pracownik
@Halinka

Najniższa plus 250 zł za brak absencji i 100 zł na transport. A wymiar godzin tak naprawdę zależy od ilości dni roboczych w miesiącu pomnożone przez 8, i są trzy miesięczne okresy rozliczeniowe więc np. w pierwszym miesiącu można mieć więcej godzin niż wychodzi w danym miesiącu ale za to dwa następne będzie mniej, tzn. można mieć więcej godzin ale wtedy to już będą nadgodziny a na nie musi zgodę wyrazić regionalny. A co do pracy na zmianach też zależy od godzin otwarcia sklepu u nas jest pierwsza zmiana 8,5 godziny, druga tak samo za to nocka 9 godzin raz w tygodniu ma jedna osoba.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Mika
Nazwa działu: Handlowy
@Pracownik

Co to za kwota 100 zł na transport bo pierwsze słyszę jeśli możesz to napisz bo ja czegoś takiego nie mam

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Skoczek
Nazwa działu: Handlowy
@Mika

Tam gdzie ja pracowałam była najniższa krajowa + 250 ( premia absencyjna ) + 200 ( premia regularna) do tego kasa za nadgodziny przewidziane tzn gazetka do 1:00. Nieprzewidziane nadgodziny nie były zapłacone

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
ja
@Pracownik

Kim jest jakiś "regionalny" że musi wyrazić zgodę? Prezesem? Członkiem zarządu? Co to jest 100 zł na transport? Od nowego roku drastyczna podwyżka musi być, dość wyzysku

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Bell
Nazwa działu: Handlowy
@Pracownik

Co to jest 100 zł za transport ?. Pierwsze słyszę o czymś takim

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pucybut
Nazwa działu: Handlowy
@Bell

Pewnie to jest zwrot kosztów za dojazd do pracy jeżeli mieszka się w innym mieście niż zakład pracy.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pucybut
Nazwa działu: Handlowy
@ja

Regionalny : RKO ( REGIONALNY KIEROWNIK OPERACYJNY). MA NADZÓR NAD KILKOMA PUNKTAMI. 100 ZŁ : JEŻELI MIESZKA SIĘ W INNYM MIEŚCIE NIŻ MIEJSCE PRACY TO ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZWROTU KOSZTÓW DOJAZDU.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
fed
@Pracownik

Skąd wy wzięliście te 100 zł miesięcznie? Jeżeli ktoś pracuje poza miejscem zamieszkania i musi dojeżdżać z innej miejscowości może sobie doliczyć maksymalnie 27,81 zł miesięcznie do kosztów uzyskania przychodu. Nigdy nie słyszałam, żeby stok(tfu)rotka płaciła komukolwiek za to, że dojeżdża do pracy!

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Sowa Nowy wpis
@Mika

W niektórych sklepach gazetki są do 2 w nocy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Wicher99
 Pytanie

Byłem jakiś czas temu na rozmowie rekrutacyjnej jako PRACOWNIK DS. MONITORINGU CEN. Rekruterka powiedziała mi że będzie kontakt nie zależnie od tego czy zostanę przyjęty czy też nie do dwóch tygodni po rozmowie. Teraz jakoś tak mija ten okres a tu zero kontaktu mieliście. Ktoś miał podobnie ?

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Nadzia Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing
@Wicher99

Też tak miałam, tyle że pod koniec sierpnia rozmowa na Projektowej w dziale marketingu i do dziś żadnej odpowiedzi hahahah, a zagwarantowano mi, że odezwą się nawet jak decyzja będzie negatywna.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
tori

Brak pracowników. Rotacja, bo nikt nie chce być traktowany jak robot. Kierownicy boją się o własne premie dlatego poganiają ludzi i w efekcie zniechęcają do pracy.W sklepach jest zakaz używania klimatyzacji. W trakcie pracy sklep myty jest wodą z dodatkiem środka chemicznego do toalet Domestos lub ACE, który przenika do sprzedawanej żywności a także negatywnie wpływa na zdrowie pracowników. Smród rozchodzi się na całej powierzchni sklepu, pracownikom łzawią oczy i kaszlą od stężenia chloru, klienci pytają co tak śmierdzi. Nagminnie łamane jest prawo pracy. Ogólnie nie polecam bo warunki pracy są krytyczne.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Pracownik
@tori

To sklep myty jest nie dozwolonymi srodkami, mozna uzywac tylko specjalnych plynow do mycia zarowno podligi jak I szyb czy wag.Kazdy sklep zamawia sobie taka chemie.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
e Nowy wpis
@Pracownik

Nie każdy. U nast też Domestosa się używa.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
PIP Nowy wpis
@Pracownik

To Domestos, który zawiera m.in. wybielacz jako środek dezynfekujący. Ten z kolei zbudowany jest na bazie silnie trującego chloru. Chlor, uwalniając się ze środków czystości, działa drażniąco na drogi oddechowe, doprowadzając do problemów z oddychaniem. Drażni również skórę i oczy. Ponadto chlor może tworzyć trujące gazy w kontakcie z moczem, amoniakiem i innymi środkami czyszczącymi.

Pomocna?
Tak3Nie4
Zgłoś2
Mr.X.

Ostatnio złożyłem aplikację na stanowisko menadżerskie na sklepie. Byłem nawet na rozmowie. Co mnie zaskoczyło, że przeprowadzona jest tylko z jedną osobą i nie zajęła nawet pół godziny... W ten sposób to ja nawet sprzedawców nie rekrutowałem... Taka podpowiedź, może należy zmienić sposób rekrutacji, a może taka jest idea? W sumie, miałem pogląd na firmę..., dlatego chciałem zobaczyć jak to wygląda z innej strony. Czysta ciekawość.

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś
Genowefa
@Mr.X.

Taa, a świstak siedzi.

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś1
Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Jdjdhd
 Pytanie

Mam pytanie dotyczące ubiegania się o pracę. Sklep w małej miejscowości. Oferty pracy na stronie brak. I tutaj moje pytanie czy mam po prostu iść do sklepu i zapytać kogoś o możliwość dostania pracy czy jak? No i kogo zapytać? I tak z pustymi rękami iść.? Pomóżcie. Mam kurs na kasę,może to ma jakieś znaczenie

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
rudy
@Jdjdhd

Ominąć sklep szerokim łukiem, bo szkoda czasu.

Pomocna?
Tak5Nie5
Zgłoś
Jdjdhd
@rudy

Pozwól proszę, że sama to ocenię. Naprawdę wolę pracować w sklepie, niż siedzieć na bezrobociu. Proszę tylko o radę jak zacząć.

Pomocna?
Tak4Nie3
Zgłoś
Iga
@Jdjdhd

Weź ze sobą najlepiej odrazu Cv , jeśli nie będzie głównego kierownika to zastępca przekaże mu i kierownik będzie mog zobaczyć jakie masz doświadczenie i wgl ????

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Jdjdhd
@Iga

A jeśli pójdę bez? Nie wiem po co im moje cv. Nie mam żadnego doświadczenia, nigdzie wcześniej nie pracowałam. I wgl o co mam zapytać?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ttt
@Jdjdhd

CV musisz mieć, nawet jak nie masz doświadczenia. Możesz tam wpisać skończone szkoły, te kursy z kasy fiskalnej. A zapytać przy samym złożeniu aplikacji tak naprawdę możesz tylko o to, czy i od kiedy byłby etat. Książeczkę sanepidowska posiadasz?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Jdjdhd
@Ttt

Nie posiadam książeczki. Wiec pewnie skieruja mnie na badania? Ale czy od razu na 1 wizycie? Kurcze, wie ktoś jak to po kolei wyglada?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ttt
@Jdjdhd

Po pierwsze musisz mieć badania sanepidowskie. Robisz je sama, koszt ok. 80 zł. Jak pójdziesz do sanepidu to wytłumaczą co i jak, już nie pamiętam. Ale w skrócie zanosisz przez 3 dni do nich próbkę. Dopiero z taką książeczką się możesz starać o pracę w jakimkolwiek sklepie ze spożywką albo restauracji. Później jak będziesz miała te badania przygotuj cv, zanies do sklepu. Jak będą chcieli cię zatrudnić to już Ci wszystko powiedzą krok po kroku, gdzie, jak i kiedy masz badania medycyny pracy itd.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Jdjdhd
@Ttt

A nie powinni dać skierowania ze sklepu?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Randan
@Jdjdhd

Sanepidowska książeczka zdrowia jest twoją własnością , twoim dokumentem. Żadna firma nie kieruje Cię na takie badania , ani nie finansuje takich badań.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Ttt
@Jdjdhd

Na badania medycyny pracy owszem, dostajesz ze sklepu i firma za to płaci. Ale badania sanepidowskie są ważne całe życie i zrobione raz są akceptowane w każdej firmie. Dlatego robisz je na własną rękę.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
staszek
@Randan

W tym sklepie zawsze będzie brakowało ludzi do pracy. Nawet jeśli będziecie używać podstępów i dacie pracownikowi instrukcję jak ma się zatrudnić, Żenujące

Pomocna?
Tak3Nie6
Zgłoś
gabi
@Jdjdhd

RKO z którego regionu???

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Anna
@Jdjdhd

Spokojnie proszę więcej wiary w siebie ???? Chęci i mobilizacja do pracy to podstawa, napewno ma Pani szansę na zatrudnienie. Na początek to najważniejsze kwestie plus pewność siebie i uśmiech. Skoro to będzie Pani pierwsza praca wiadomo że nie ma Pani doświadczenia. CV to Pani wizytówka wystarczą dane osobowe, wykształcenie i predyspozycje tj mobilność dyspozycyjność. To co powinno Panią interesowac to kwestia płacy, wymiaru czasu pracy (cały etat/pół etatu itd) oraz godziny pracy. Życzę powodzenia ☺️

Pomocna?
Tak1Nie4
Zgłoś
rudy
@Anna

spokojnie w Stokrotce każdy znajdzie zatrudnienie bo nikt tam długo nie pracuje.Tylko lizusom jest dobrze. Poważny człowiek, który nie zgadza się na łamanie prawa nie ma tam czego szukać.

Pomocna?
Tak8Nie7
Zgłoś
Monia
@Ttt

Próbkę lepiej zanieść prosto do sklepu....

Pomocna?
Tak4Nie7
Zgłoś
Anna

Żenujące to mówi twoja partnerka, jak zobaczy cię nago.

Pomocna?
Tak8Nie5
Zgłoś
Toja

My mamy taka kierowniczke ze sie zygac chce na sama mysl ze musze isc do pracy w grafiku jest ze gazetke mamy do 3 w nocy a ona chce do 6 rano i najlepiej jeszcze na 14 do pracy przyjsc a o grafiku juz nie wspomne ze zmienia go co chwile i nawet nie raczy nas poinformowac o tym ze sa zmiany nie wiem kto ja tam zatrudnil(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Mika
Nazwa działu: Handlowy
@Toja

Nie zgadzajcie się na taki układ czasem trzeba się zbuntować bo robili by z nami co chcą w końcu jakiś kodeks pracy obowiązuje

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
7
@Mika

Nie w Stokrotce. Tam przepisy prawa pracy łamane są nagminnie.

Pomocna?
Tak9Nie1
Zgłoś
PIP NIK
@7

To kierownicy łamią prawo i trzeba wziąć to pod lupę.

Pomocna?
Tak4Nie2
Zgłoś
7
@PIP NIK

Za przyzwoleniem i sugestiami "góry".

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Marian prawdziwy patriota

I jak tam w stokrotce? Związki już wywalczyły 500+? Ha ha. Żarty sobie robię. Związki pokrzyczą, pokrzyczą i skończy się tak jak zwykle czyli niczym. Solidarność jeszcze w aldiku miała walczyć o podwyżki i widzę, że nadal mają ten sam sposób na łowienie frajerów. Litwini nic wam nie dadzą. Będą was j.e_b.a.ć aż kukle was będą swędziały. Taki wasz marny los w tej pseudo firmie. Robota i śmierć.

Pomocna?
Tak19Nie2
Zgłoś1
strajk
@Marian prawdziwy patriota

Pracodawca ma prawo także przekazać informacje o legalności zbliżającego się protestu. Strajkować w legalnym strajku mogą zarówno pracownicy zrzeszeni w związku jak i niezrzeszeni. Pracodawca musi powstrzymać się od zrywania plakatów związkowych albo wyrzucania związkowych ulotek. Takie zachowania mogą być bowiem uznane za utrudnianie działalności związkowej, co jest zagrożone karą .

Pomocna?
Tak2Nie6
Zgłoś
lq
@strajk

a w praktyce wszyscy do domu szukać pracy ?XD

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Budda
@strajk

Lepiej żyć 10 lat na bezrobociu niż 1 rok w stokrotce ✌️

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
rudy
@Budda

niestety to prawda.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Regina

Warszawa, sklep na Kondratowicza. Popołudniowe kolejki ciągnące się w nieskończoność. W większości stokrotek zastępcy kierownika wspomagają kasjerów, stoisko mięso-wędliny. A tu jest inaczej okularnik chowa się na zapleczu przed klientami.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
quinlan vos
Nazwa działu: Handlowy
@Regina

kolejki są,bo ystem pozwala tylko na 2 kasjerów na popo.Przy większych sklepach,albo przy większym ruchu to jest wybów:albo będą kolejki,albo niedołożony sklep.Firma by chciała,zeby nie było ani tego,ani tego.A rano jest zjebka,że nic nie zrobione.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Ula
@Regina

Kraków. W Stokrotkach coraz mniej pracowników. Nowa Kierownik Regionalna odstraszy swoim zachowaniem pozostałych pracowników i kierowników.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Beza
@Ula

któryś z panów u mnie w sklepie powiedział, że jest nowa "regionalna" bardzo niesympatyczna i wredna osoba. Myślałam, że przesadza. Niestety miał rację.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Fika

Czy u Was też nie można skasować samemu nawet bułki za 30 groszy? To jakaś paranoja jest. Dodatkowo straszą redukcją etatów.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
quinlan vos
Nazwa działu: Handlowy
@Fika

Nie można bodajże od poniedziałku.Pewnie ktoś wały robił i zablokowali to.Szkoda,bo przy jakichś pierdołach można była skasować,a tak muszi dzwonić po PW.Cięć za bardzo nie będzie.U nas przyszły już 2 osoby z APT,bo brakuje nam kilku osób w obsadzie.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Zbyszek
Nazwa działu: Handlowy

Dzisiaj 30ty jak co miesiac jeszcze nikt grafiku nie ma. Porazka jedna wielka... Stokrotka emka koszalin

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Tres
@Zbyszek

Zgłoś do dyrektora

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
lenka
@Zbyszek

Trzeba zgłosić Do Inspekcji Pracy i nie bać się konsekwencji . Kodeks Pracy musi być respektowany przez Stokrotkę a zwłaszcza przez kierowników. Grafik musicie dostawać na 7 dni przed końcem miesiąca .Należy wam się wynagrodzenie za godziny nadliczbowe albo muszą wam oddać godziny( za 1 godz1,5 godz albo nawet 2 godz. Jak kierownik każe Wam zostać w pracy o 2 godz więcej niż macie w grafiku to zapytajcie go czy to nadliczbowe płatne. Jesli powie, ze sobie odbierzecie to należy wam się za 1 h 1.5 godz. To kierownik ma decydować czy zapłata czy odbieracie godziny. Sami nie proponujcie,że sobie odbierzecie bo wtedy dostaniecie tylko za 1 h tylko 1 h i to bezie zgodne z kodeksem. Macie prawo do wynagrodzenia za czas choroby tak jak w grafiku. Jeśli macie zaplanowane 9 godzin w grafiku w trakcie choroby to o 9 godzin mniej pracujecie . Chorobowego się nie odrabia.

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Pucybut
Nazwa działu: Handlowy
@Zbyszek

To macie (usunięte przez administratora) kierowniczkę, która nie potrafi wyrobić się z grafikiem w odpowiednim czasie .

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
RA
@Pucybut

U nas też jest taka ciumcia, której możliwości intelektualne przerasta zrobienie grafiku w wymaganym przez prawo czasie. Najczęściej dowiadujemy się o grafiku dzień przed początkiem nowego miesiąca lub pierwszego dnia nowego miesiąca. Zadziwiające, że Stokrotka zatrudnia na wysokich stanowiskach tylu dyletantów o możliwościach intelektualnych porównywalnych z kalafiorem.

Pomocna?
Tak14Nie3
Zgłoś
zyta
@RA

niestety te kalafiory kiełkują w Stokrotce..

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Hip

(usunięte przez administratora) Patrzcie ludziska. Wałbrzyska stokrotka. Mam nadzieję że inni teraz nie będą się bać zgłaszać odpowiednim służbą złe traktowanie przez swoje kierownictwo.

Pomocna?
Tak15Nie
Zgłoś1
33
@Hip

Wszystko to co mówią panie to prawda. Tak jest w każdym sklepie Stokrotki.

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś
askier
Nazwa działu: Zakupy
@Hip

Straszne rzeczy. To się w głowie nie mieści w 21 wieku..

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
dora
@askier

To zupełnie normalne w tym parszywym pseudopaństwie. Nawet w 21 wieku. W cywilizowanych krajach takie rzeczy nie mają miejsca.

Pomocna?
Tak10Nie6
Zgłoś
Real1234

Ile jest w tej firmie urlopu na żądanie,wykorzystałem 1 dopiero kierownik mówi, że już nie mam co robić

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pucybut
Nazwa działu: Handlowy
@Real1234

Pracownik ma możliwość wzięcia 4 dni na żądanie.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
zaciekawiona
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.
 Pytanie

Czesc, a jak wyglada praca w centrali? Jest kilka ofert na stanowiska. Ktos sie podzieli opinia o zarobkach, trybie pracy, traktowanie pracownika itp?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Zainteresowany
 Pytanie

Hej Czy zastępca kierownika to dobre zajęcie? Ile czasu spędza na sklepie a ile w biurze i jakie ma obowiązki. Zastanawiam się czy zmienić pracę. Jak z zarobkami

Pomocna?
Tak2Nie4
Zgłoś
Mika
Nazwa działu: Handlowy
@Zainteresowany

Bardzo dobre zajęcie zależy jaki sklep w niektórych stokrotkach siedzą na kasie obsługują na stoiskach jak brakuje personelu i ogólnie wszystko robią jak jest ogarnięty co do zarobków to niestety nie wiem

Pomocna?
Tak3Nie9
Zgłoś3
Zainteresowany
@Mika

@Mik A jaki jest realny wpływ na zarządzanie sklepem przez zastępcę.

Pomocna?
Tak1Nie6
Zgłoś
Ttt
@Zainteresowany

W żadnym wypadku to nie jest dobre zajęcie. W praktycznie każdym sklepie brakuje ludzi, więc 90% zmiany spędzasz na lądzie mięsnej albo rzucając wody i piwa z prawa na lewo. Do tego takie przyjemności jak praktycznie nieustające wizyty RKS, trenerów, dyrektorów, prezesów, cotygodniowe zmiany planogramów, pretensje, problemy, brak wsparcia od nikogo z góry, ciągły nacisk na wyniki, sprzedaż, wydajność, efektywność. Zarobki szkoda gadać, kasjer w L. czy w B. zarabia lepiej. Jakieś mityczne premie są podobno, ale tylko patrzą, żeby je poucinać. Jeżeli nie chcesz w ciągu pół roku wylądować w psychiatryku to nie polecam. Ja się uwolniłam i uważam to za najlepszą rzecz w życiu.

Pomocna?
Tak33Nie
Zgłoś1
Zainteresowany
@Ttt

Aha to słabo. Rozwiązałem przejście z produkcji. Jakie są szanse na awans na kierownika sklepu i czy warto

Pomocna?
Tak1Nie10
Zgłoś
askier
Nazwa działu: Handlowy
@Zainteresowany

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Daj sobie spokój z przejściem i szukaj w L lub B

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Raz centrum
Nazwa działu: Handlowy
@Zainteresowany

Za wszystko odpowiadasz, tylko o niczym nie decydujesz. Jak są ogarnięci ludzie do pracy i jeśli wogole są to calkiem niezła praca.. Nieustanne wizyty wszystkich mądrali z góry powodują że odechciewa się wszystkiego.. Nie ma ludzi do pracy więc wszystko musisz robić i tak sam . jak dostaniesz 2200 na rękę to już będzie dużo. Ta firma oszczędza na płacach jak żadna inna.

Pomocna?
Tak13Nie1
Zgłoś
ewik
@Mika

Z-ca kierownika w Stokrotce to popychajło.Trzeba stanąć na kasie,na stoisku mięsnym,rozładować palety najlepiej bardzo szybko,dopilnować pracowników,pracując na sklepie trzeba mieć kontrolę nad mejlami.Taka sytuacja: godzina do zamknięcia sklepu,zostajesz SAM,jako kasjer i kierownik prowadzący.W tym czasie mogą ukraść wszystko,a trzeba jeszcze przygotować sklep na rano.Reasumując nikt nie ma kontroli nad ułożonym grafikiem.

Pomocna?
Tak14Nie1
Zgłoś
Interester
@ewik

A jakie są szanse na awans. Czym zajmje się kierownik i czy to się oplaca

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Betka
Nazwa działu: Zakupy
@Zainteresowany

Jeśli chcesz siedzieć w biurze to szukaj innej pracy. W stokrotce kierownik jest reproduktorem kilku etatów-wykłada, sprząta, piecze... A kierowniczy w biurze niewiele, bo nie ma kiedy.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Ajka
@ewik

100% prawdy. najważniejsze żeby główny kierownik miał dużo osób na zmianie, mógł wypić kawe, a na zastępców spada wszystko.

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś
Ktoś..
Nazwa działu: Handlowy
@Zainteresowany

U mnie wygląda to tak, że 70%czasu spędzam na sklepie 30%w biurze.. Nie mając magazynier na zmianie, tylko 2 kasjerki i będąc na popołudniu muszę przyjąć towar, sama rozwalić paletę z warzywami i sprawdzić, tsk samo mięso, potem wykladam nabiał, tutaj też praktycznie sama bo dziewczyny m a ja cały czas kolejki, później dokładam warzywa i robię towar.. A jeszcze jak dostawę mam ok 18, to proszę se obie wyobrazić jakie mam tempo i który bieg wrzucam...

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś1
quinlan vos
Nazwa działu: Handlowy
@Zainteresowany

Zarobki są niewiele większe od kasjera.Zastępca nie ma premii jak kasjer.Premia zastępcy jest uzależniona od obrotu sklepu.Kierownika też.Sklep nie wyrobi miesięcznego obrotu i nie dostajesz premii.Kasjer dostanie jak nie choruje.Trochę dziwne wtedy,bo możecie dostać podobną wypłatę.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
ona
@Zainteresowany

zastepca kierownika to zwykly pracownik choc niektorzy nosza glowe tak wysoko jakby byli prezesami....

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Władek
@Interester

chcesz pracować jako ekonom to się zatrudnij. Osobniki o najgorszych cechach charakteru awansują. Inni nie są zainteresowani.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Klient

Szybka, Miła obsługa,bardzi mało pracowników towar nie dopołożony,trzeba kier regionalną zmienić bo jest nie miła dla pracowników

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
anonim
Nazwa działu: Handlowy

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
quinlan vos
Nazwa działu: Handlowy

Dzwonisz do pip i zgłaszasz problem.Pozostaje jeszcze problem,czy udowodnią (usunięte przez administratora)i czy po tym wszystkim ktoś straci pracę

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Emilia
Nazwa działu: Handlowy
 Rekomendacja

Bardzo dobrym kierownikiem sklepu jest p. Robert z Łodzi przy ul Florecistów. Jest bardzo dobrze zorganizowany, sumienny, zdyscyplinowany. Potrafi działać strategicznie, planować, zarządzać zarówno sklepem jak i pracownikami. Jest świetnym negocjatorem. Potrafi zażegnywać spory, motywować ludzi, wprowadzać spokój. Szanuje pracowników, jest uprzejmy dla klientów, broni podwładnych, szkoli ich, pomaga. Zawsze na niego można liczyć. Polecam jako kierownika lub dyrektora.

Pomocna?
Tak4Nie5
Zgłoś
Oscar
@Emilia

Ale głupoty . szcególnie szanuje pracowników !!!!!! ha ha ha

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
wacek

Za każdą dodatkową godzinę powyżej 8h należy się zapłata z 50 % dodatkiem.jeśli w grafiku masz 8 h a pracujesz na prośbę kierownika 10 h to dostajesz 50 % dodatek lub kierownik oddaje Ci nie 2 a 3 h.

Pomocna?
Tak3Nie4
Zgłoś
Micky
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.
 Pytanie

Witam. Mam pytanie o dział obslugi klienta na czym polega ta praca? Czy polecacie? Rozmowe bede miał na ul.projektowej 1

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
i16
Nazwa działu: Produkcja

Ale kołchoz, godziny pracy niby od do ale godziny pracy od czapy. Zero życia rodzinnego. Masa chachłów którzy nie patrzą na nic, bałagan i (usunięte przez administratora) jak któremu co upadnie to nie podnosi.

Pomocna?
Tak12Nie1
Zgłoś
Anka

Pracowałam w stokrotce 3 lata i było to najgorsze doświadczenie zawodowe w moim życiu,wcześniej pracowałam 15 lat w innej sieci,ale chciałam coś zmienić i znalazłam się w stokrotce.Wszystkie negatywne opinie które przeczytałam tutaj pokrywają się z moimi doświadczeniami.Nigdy więcej! każdemu odradzam pracę w tej sieci.Omijam te sklepy szerokim łukiem.

Pomocna?
Tak12Nie2
Zgłoś
Toja

U nas jest tak ze zamiast dac nadgodziny ( platne)swojemu pracownikowi to kierownik wolal tak zwane APT co maja 2×wiecej niz my za godzine tak nas szanuje

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Czy Stokrotka Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś1
Mika
Nazwa działu: Handlowy
@Pytanie

Połową urlopu dysponuje kierownik w miesiącach zimowych dostajesz po parę dni czy chcesz czy nie

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
Były pracownik

Może mi ktoś wytłumaczy jak to jest w tej firmie? Jak się zgłasza że się wykryło fałszowanie godzin i innych nie prawidłowości i do tej pory nic z tym nie zrobili nawet słowa wyjaśnienia. Po trzech latach pracy w tej firmie zostałam 2 dni przed końcem umowy poinformowana że mi nie przedłużaja bez podania przyczyny A kierownik który był pod wpływem alkoholu w czasie pracy został w nagrodę przeniesiony na inny sklep i całą sprawa została zatuszowana.

Pomocna?
Tak57Nie22
Zgłoś
r
@Były pracownik

To zupełnie normalne w tej pseudofiremce. Fałszowanie ewidencji czasu pracy to norma i ma miejsce we wszystkich znanych mi sklepach tej sieci.

Pomocna?
Tak56Nie26
Zgłoś
madzia
@r

Dokładnie. Najlepsze jest gdy system już nie przepuszcza pracownika, bo wypracował limit, a my cały czas tyramy w sklepie, bo nie ma etatów i ktoś musi tyrać. Pracownika teoretycznie nie ma, bo system nie przepuszcza i jego obecność łamałaby prawo, a praktycznie pracownik pracuje. Kamery to rejestrują, ale nikogo to nie obchodzi. Łamanie prawa w Stokrtoce to normalny proceder.

Pomocna?
Tak62Nie26
Zgłoś
No to jazda
@madzia

Państwowa Inspekcja Pracy. Mówi ci coś nazwa takiej organizacji? Wszyscy krzyczycie o łamaniu prawa, a nikt z was nie ma odwagi tego zgłosić.

Pomocna?
Tak38Nie42
Zgłoś
vi
@r

u nas norma w Wyszkowie pracujesz do 22,00 a wychodzisz 22,15 albo 22,30 bo jest nas mało i trzeba ogarnąc sklep bo zaraz (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak8Nie31
Zgłoś1
Vobiscum Satanas
@No to jazda

A skąd wiesz, że nie ma odwagi? U nas odpowiednie pisma są gotowe, wraz z materiałem dowodowym po weekendzie trafią do odpowiednich instytucji. Skoro więc nie wiesz jak wygląda sytuacja to się nie wypowiadaj i swoje insynuacje zachowaj dla siebie. Róbcie tak w całym kraju - piszcie pozwy, przekazujcie dowody. Tak jak ta firma nas niszczyła, tak my teraz ją zniszczymy. Storkrotka nagminnie łamie prawo i z tym trzeba zrobić porządek.

Pomocna?
Tak51Nie26
Zgłoś1
quinlan vos
@vi

Tylko,że masz płacone do 22.30,więc w czym problem?Pracodawca płaci Ci za czas,w którym Cie nie ma w pracy.

Pomocna?
Tak30Nie1
Zgłoś
quinlan vos
@madzia

Zawsze możesz odmówić przyjścia do pracy.Jeśli przychodzisz to znaczy,że się na to zgadzasz.Proste jak budowa cepa.Nikt Cię do niczego nie zmusi.Do pracy też nie.Nikt na łańcuchu nie trzyma.Jeśli nie odpowiada praca to ją zmieniasz.

Pomocna?
Tak33Nie43
Zgłoś
czak
@quinlan vos

Powiedz to tym, którzy mają kredyty i dzieci na utrzymaniu bezczelny, odklejony od rzeczywistości wieprzu.

Pomocna?
Tak51Nie34
Zgłoś10
Mika
@vi

To chyba wszędzie tak jest nigdy nie wyjdzie się punktualnie bo nie można się obrobić czysty zysk dla firmy każdy po 15 minut a czasem i więcej

Pomocna?
Tak6Nie40
Zgłoś
Zdegustowana
@No to jazda

Państwowa Inspekcja Pracy to kpina. U nas była i po 10 minutach poszła a potrzebne dokumenty kazała przygotować na za tydzień. Za tydzień się zjawiła, posprawdzala i wszystko ok. Ale ile przez ten tydzień w papierach zostało zmienione? PIP po co to wogole istnieje?

Pomocna?
Tak29Nie10
Zgłoś1
eee
@Zdegustowana

PIP to fikcja, jak wszystko zresztą w tym groteskowym pseudokraju.

Pomocna?
Tak32Nie11
Zgłoś1
...
@Były pracownik

Ewidencja pracy jest gdy siedzisz na kasie a tak to tylko na kamerach można to sprawdzić (tylko policja ma tam wgląd - tak twierdzi kierownik) i wg grafiku... nadgodziny to mit!

Pomocna?
TakNie29
Zgłoś
quinlan vos
Nazwa działu: Handlowy
@czak

Mam kredyty i dzieci. Będę brał kolejny,bo mnie na to stać pracując w stokrotce.Proszę nie obrażaj ssaków/Jeśli uważasz,że zarabiasz za mało to zmień pracę.

Pomocna?
Tak10Nie27
Zgłoś1
cv
@quinlan vos

Witamy dział hr. I jeszcze ta sztampowy, wyświechtany truizm: "jak się nie podoba to zmień pracę":))))))))))))))))) Intelekt taki, że na coś mniej banalnego widzę nie stać. Serdecznie współczuję:)))))))

Pomocna?
Tak23Nie15
Zgłoś
EraseJesus
@quinlan vos

Sroga patologia. Pisze człowiek o firmie w której nagminnie łamie się przepisy prawa pracy, w której priorytetem jest wyzysk i zatrudnianie Ukraińców po najniższych kosztach, w której nie szanuje się pracownika i w której na porządku dziennym jest fałszowanie grafików, po czym przychodzi taki tępy polaczek i pierdnie: "jak się nie podoba to zmień pracę". Stokrotka to aberracja i organizacja w której ŁAMIE SIĘ PRAWO PRACY, o tym trzeba głośno mówić. Idąc tropem naszego tępego polaczka, gdybym miał 7 lat i chodził do szkoły przyklasztornej w której klecha by mnie gwałcił (ta zaraza specjalizuje się w gwałceniu małych dzieci wszakże) to też tępy polaczek quinlan vos przyjdzie i zacznie (usunięte przez administratora) "jak się nie podoba to zmień szkołę". Ręce opadają na tak skrajną głupotę. Rekapitulując zatem zgodnie z rozumowaniem naszego tępego polaczka quinan vosa - gdy sąsiad zniszczy ci samochód i podpali dom to nie narzekaj tylko : "jak się nie podoba to zmień sąsiedztwo!". Jak powiadam - ręce opadają na taką głupotę. Żal mi twoich dzieci o których wspominasz, boś im przekazał jak mniemam swą głupotę.

Pomocna?
Tak37Nie21
Zgłoś2
Pracownik
Nazwa działu: Handlowy
@madzia

Ludzie jak grafik wam wisi siedzicie na kasie nie da się tego sfalszowac, a jak wy pewnie się zgadzacie siedzieć tam w ciemno bez wpisania w grafik i tyracie to co się dziwicie przecież nikt was zmusić nie może dużo papalcie a wystarczy przestudiowac ewidencję są inspekcji pracy sami pozwalcie na to. A z doświadczenia wiem i widziałam że wielu pracowników podpisuje i nawet nie pyta co to więc każdy powinien mieć pretensje do siebie też

Pomocna?
Tak4Nie15
Zgłoś
nadia
Nazwa działu: Zakupy
@Były pracownik

Bo im to na rękę, zgłosiłeś nie do tej instytucji co trzeba. Mi wpisywali urlop w dni w których byłam w pracy...

Pomocna?
Tak4Nie2
Zgłoś
nadia
Nazwa działu: Zakupy
@cv

jak ich nie stać żeby dobrze zapłacić to niech nie zatrudniają ludzi i zamkną ten (usunięte przez administratora) dostałam bony na święta to musiałam podatek od nich opłacić

Pomocna?
Tak7Nie2
Zgłoś
NieRozumiem
@madzia

To zgłoś do inspekcji pracy. Proste. U mnie kodeks pracy ,jeśli chodzi o grafik to niczym Bożek. Jak już wyrobisz normę dają kogoś z innego sklepu. Są plusy i minusy tego grafika,Ale nie można pytać więcej niż 48h,chyba że są to nadgodziny i wyrażasz zgodę

Pomocna?
Tak2Nie7
Zgłoś
SARA
@r

Zgadzam się z tym całkowicie i to samo jest z przerwami to też fikcja , przerwa nie ale podpisać że się było musowo bo jak nie to i tak podpiszą ,a ile nasłuchasz się przy tym .

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Pracownik
Nazwa działu: Handlowy
@madzia

Na koniec miesiąca dostajecie do podpisu ECP sprawdzacie czy pasują wam godziny pracy czy w ECP jest tak samo jak mieliście w grafiku. Jak Ci się nie zgadza to tego nie podpisujesz.

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
kk
@vi

W każdej stokrotce nie ma komu pracować,nie ważne jakie miasto.Zaczynajcie sprzątać szybciej to będziecie wychodzić na czas.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
kk
@NieRozumiem

Dokładnie u nas zawsze kierownik informuje że są nadgodziny .Jak się zgadzasz to przychodzisz a jak nie to przychodzi inny pracownik z innego sklepu na wsparcie

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
opolo
@Były pracownik

P........ bzdury

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś1
opolo
@EraseJesus

Kłamstwa, ale zawsze kłamstwa sprzedają się lepiej. Jak się nie znasz na przepisach, to nie zabieraj głosu.

Pomocna?
Tak2Nie4
Zgłoś
cc
@opolo

Żadne kłamstwa, to 100% prawdy. Gość bardzo dobrze podsumował pewnych abderytów.

Pomocna?
Tak4Nie2
Zgłoś
Ricki

Kumpel przeniósł się do Lidla, wiadomo kasa wyższą. Po roku wrócił. Pytam, jak było. On: Stokrotka przy Lidlu to wczasy. Idźcie gdzie sądzicie, że będzie lepiej - i tak będziecie narzekać. Ja jako klient też narzekam stojąc w kolejce, a panie palą fajki na rampie. Każdy ma swoje racje. Tylko po co wyzywacie się od najgorszych ? Kredyt, dzieci itp., wiem, że nie jest łatwo. Ale... każdy jest odpowiedzialny za swe wybory. Jak to mówi się na mieście - chcę zarabiać jak w Biedronce, ale pracować w Stokrotce...

Pomocna?
Tak2Nie5
Zgłoś1
Zenon
@Ricki

Przeniosłem sie do Lidla.Nareszcie godnie zarabiam a praca taka sama a nawet lepsza. Ludzie bardziej inteligentni.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Stokrotka Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
kk
@Pytanie

Jak przychodzisz na wolnym dniu 100% płatne.Jak jesteś w pracy i zostajesz 50%.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Asia

Od poniedziałku rusza akcja protestacyjna nie bądźcie obojetni niech jak najwięcej ludzi będzie z nami sami widzicie co robią każdy liczył na to że dostanie bony wyprawkę szkolna tylko że nas nikt nie poinformował że zaniżyli pułap i dostali tylko nieliczni następna nagroda za to że cały rok zapieprzamy na kilku stanowiskach nadeszła bardzo szybko 25 lat stokrotki kiedy zobaczyliśmy nie mogliśmy po prostu uwierzyć Wy tak na poważnie SERIO placek panie dyrektorze z przyjemnością informuję że możesz go sobie w (usunięte przez administratora) wsadzic

Pomocna?
Tak21Nie1
Zgłoś
123
@Asia

(usunięte przez administratora) nie akcja protestacyjna będzie. Będziecie (usunięte przez administratora) jak wiertarka wysokoobrotowa żebym miał za co nowy rower kupić

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Mika
Nazwa działu: Handlowy
@Asia

A na czym polegać będzie akcja protestacyjna ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Stoktoś
@Mika

Większość sklepow otrzymalo maila z prosba o przylaczenie sie do akcji protestacyjnej ktora polegac bedzie na noszeniu od 16 09. do 21 09. naklejek z napisem Solidarność WALCZYMY O GODNE PŁACE

Pomocna?
Tak3Nie5
Zgłoś
Karolina
@Stoktoś

hahahhahahahahahahahahahahaha lewe ucho sobie obetnijcie w ramach akcji protestacyjnej

Pomocna?
Tak6Nie3
Zgłoś
Pracownik
@Stoktoś

A skad mam wziasc naklejki?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Stoktoś
@Pracownik

W mailu jest zalacznik mozna wydrukowac albo zadzwonic na podany numer telefonu do Pani ze zwiazkow ktora wysyla naklejki.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Wojciech
@Pracownik

słownik ortograficzny lepiej weź

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Alabba
@Stoktoś

Może ktoś wysłać numer do związków zawodowych. Bo nie mogę się nigdzie doprosić. Z góry dziękuję.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Alabba

Dziękuję.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Wścieklizna
@Asia

Będziemy tak obsługiwać, że 5 kas będzie łaziło. Jeżeli ja ma cały czas nosić tą naklejkę i (usunięte przez administratora) jak ciągle to mija się z celem. Już dziś nie wszystko było zrobione a jestem w stanie przywalić 10 palet z napojami ale dość ,bo oni natym bazują???? tylko szkoda ,ze dalej nie wiem na czym polega ten strajk. Że co, robimy mniej niż zwykle? obsługujemy wolno,że każda kasa chodzi? Niech ktoś proszę mnie oświeci

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Stokrota
@Alabba

Nie dajcie się. Nie mogą zakazać wam noszenia naklejek. Kierownicy usuwają te emaile, żebyśmy nic nie wiedzieli, cieszyli się murzynkiem na 25cio lecie. Wstyd!

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
AREK
Nazwa działu: Finanse
@Stoktoś

Solidarność nic nie wywalczyła i nie wywalczy. To są obiecanki tak było w Aldiku a teraz to samo robią w Stokrotkach. Nie dajcie się omamić działaczom solidarności i tak nic nie zyskacie.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Zygmunt
@AREK

Prawda walczyła o godne pensje 5 lat później walczymy o godne pensje i dalej nic. Ludzie ze stokrotki mają nadzieję jak kiedyś pracownicy Aldika, a związki co robią nic poza poborem składek. Cel osiągnięty etat jest więc po co walczyć o pracowników!

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
AREK
Nazwa działu: Finanse
@Zygmunt

ŚWIĘTE SŁOWA ZYGMUNCIE - ciepła posadka jest , ludziska składki płacą żyć nie umierać a o podwyżkach możemy zapomnieć tak właśnie działa solidarność.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
s
@Wścieklizna

zapewniam cię że nic z tego strajku nie będzie żadnych podwyżek również no może podniesienie najniższej krajowej które zapewnia prawo -jak wszyscy wiedzą stokrotka została kupiona przez Litwinów w swoich wcześniejszych firmach również mieli problem płacowy spór zbiorowy nic to nie dało jedynym wyjściem jest taki strajk w którym żaden pracownik nie będzie wykonywał pracy na swoim stanowisku a samo noszenie napisu STRAJK nic nie zmieni zapewniam

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
SARA
@AREK

jakie związki zawodowe u nas jak tylko ktoś zapytał się o to , to miał przechlapane , ludzie nie szukajcie pracy wszędzie tylko nie tam , to obozy pracy i nikt nic z tym nie może zrobić

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
ALA
@Stoktoś

JAKA AKCJA PROTESTACYJNA W HRUBIESZOWIE W STOKROTKACH NIK NIC NIE WIEDZIAŁ I JAK TU PROTESTOWAĆ ? JAKAŚ WIELKA TAJEMNICĘ TEGO ZROBIONO .

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
ANA

Witam,pracowałam w Stokrotce na stanowisku starszy sprzedawca koordynator sali,praca jak każda inna jak ktoś chce coś osiągnąć to trzeba dac coś od siebie,włożyć w to wysiłek i jest ok.Daje możliwość rozwoju i awansu.Wypłata zawsze na czas,paczki dla dzieci,talony na święta i wiele innych dodatkowych atutów.Chętnie bym wróciła do Stokrotki ale zmiana miejsca zamieszkania zmusiła mnie do zmiany pracy .

Pomocna?
Tak22Nie154
xx
@ANA

Wypłata zawsze na czas to nie jest żadna łaska i nic nadzwyczajnego. Tego wymaga prawo.

Pomocna?
Tak195Nie13
Zgłoś
Ewa
@ANA

Proszę nie wciskać ludziom kitu i nie obrażać pracowników. To, że wypłata jest na czas to nie przywilej, to obowiązek pracodawcy, który w razie niespełnienia można zaskarżyć do sądu pracy. Totalna bzdura te twoje wypociny, albo typowe gadanie człowieka z zarządu lub kierownictwa Stokrotki. Myślenie prymitywne i zakładające łamanie praw pracowniczych. Ludzie ciężko pracują, wysiadają psychicznie i fizycznie, bo Stokrotka oszczędza na etatach, a na kierowników sklepów obsadza się ludzi pani regionalnej, którzy są wrednymi manipulatorami, fanatykami, uważającymi innych ludzi za idiotów. Twoja wypowiedz jest typowym cytatem z podręcznika do PR. W Stokrotce kombinuje się z grafikiem i godzinami pracy. Uważajcie jak idziecie na chorobowe, bo kierownictwo praktykuje zamienianie chorobowego w części na dni wolne (w ten sposób zaoszczędza na godzinach). To tylko kwestia czasu, kiedy zajmie się tym Inspekcja Pracy. Kobieto daruj sobie, przyjdzie czas, że tę firmę zasypią pozwy sądu pracy. Ludzie naprawdę mają świadomość i żadna pokrzykująca kierowniczka tego nie zmieni. Ludzie walczcie o swoje, bo naprawdę warto. Te twoje ględzenie, że trzeba dać coś od siebie - wystarczy popatrzeć na grafik, jak ludzie pracują po 6 i więcej dni (Kodeks Pracy zakłada, że po 6 dniach należy się przerwa) po 12 godzin. To twoim zdaniem nie dają niczego od siebie??? Może powinni jeszcze sobie przynieść materac i zostawać więcej niż 12 godzin??? Może powinny jeszcze wysyłać laurki z podziękowaniem, że na 10 dostali wypłatę? Twoja wypowiedz pokazuje, że jesteś bardzo ograniczoną i intelektualnie skarlałą, a także zmanipulowaną przez Stokrotkę. Żałosne i groteskowe.

Pomocna?
Tak240Nie11
Zgłoś2
marcin

O, frustracja władz Stokrotki sięga zenitu. Żałosny poziom intelektualny także się potwierdza:)

Pomocna?
Tak156Nie6
Zgłoś
dyrektor
@Ewa

zamknij jape śrciero do mycia podłogi w kibli

Pomocna?
Tak4Nie130
Zgłoś9
Ewa

No proszę, jaka piękna egzemplifikacja tezy o intelektualnym spauperyzowaniu sympatyków Stokrotki. Jak widać po raz kolejny warunkiem sine qua non bycia zwolennikiem tej kuriozalnej sieci jest (usunięte przez administratora) i indolencja. Groteskowe zachowanie rodem z panopticum. "Uderz w stół, a nożyce się odezwą". Dokładnie o taką reakcję mi chodziło. Dziękuję za "merytoryczną" odpowiedź. Skoro jest taka reakcja to znaczy, że jest coś na rzeczy. Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie dziękuję:) Odpowiedz ta tylko utwierdza mnie w przekonaniach.

Pomocna?
Tak155Nie5
Zgłoś1
edzia
@Ewa

zjec kał

Pomocna?
Tak3Nie105
Zgłoś6
maga
@edzia

Zadziwiające, że administrator nie interweniuje i nie usuwa tych żenujących, skrajnie prymitywnych postów pełnych wulgaryzmów. Widać jest zajęty natychmiastowym usuwaniem takich wyrażeń jak obóóz praacy, a wulgaryzmy mu nie przeszkadzają, bo reprezentuje taki sam poziom.

Pomocna?
Tak150Nie7
Zgłoś1
Arkadiusz
@Ewa

Brak urody próbujesz nadrobić "wyszukanym" językiem?

Pomocna?
Tak5Nie117
Zgłoś8
ANA
@Arkadiusz

Jeśli to dla ciebie jest wyszukany jezyk to jasno pokazuje jaki poziom umysłowy reprezentujesz:) Poza tym zwracać się w ten sposób do kobiety... Braki anatomiczne widzę spooore...

Pomocna?
Tak134Nie7
Zgłoś
Arkadiusz
@ANA

Ana całe osiedle wie żeś studnia bez dna

Pomocna?
Tak3Nie111
Zgłoś5
ANA
@Arkadiusz

Przykre tylko jest to, że żeby zmieścić twój organ musiałabym być naparstkiem.

Pomocna?
Tak115Nie6
Zgłoś1
dupa
@ANA

Witam ta firma to dziad nawet zaczeli już oszczędzać na woreczkach dla klientów tzw kosztówce w sklepie było brak woreczków na rolce przez 4 dni a klienci byli nie zadowoleni i pretensja do pracowników i kierowników ze jak to nie ma, jeszcze trochę to zacznie brakować papieru do wycierania rąk i toaletowego czy rolek do kas bo ktoś wymyślił cięcie kosztów i limity kosztówki .Bardzo udane oszczędności wprowadzają jakieś gamonie to na pewno nie wpływa korzystnie na wizerunek sklepu i na utargi

Pomocna?
Tak139Nie5
Zgłoś1
Arkadiusz
@ANA

no ale jesteś rowem marjańskim i nic tego nie zmieni

Pomocna?
Tak3Nie86
Zgłoś3
Mika
@dyrektor

Jak można tak się odzywać totalny brak kultury okropność

Pomocna?
Tak104Nie8
Zgłoś
Sowa
Nazwa działu: Handlowy
@dupa

A to jeszcze tak nie ma, hmmm przecież juz koszykówki nie przyjeżdżają takie jak sie zamawia, panie z mięsnego nawet własną ostrzalke do chińskich noży musiały kupić a panie ze sklepu własne nozyki do kartonów jeszcze chwila i bedzie własny papier toaletowy

Pomocna?
Tak55Nie5
Zgłoś
Roczny
Nazwa działu: Handlowy
@Sowa

Czas przew -jak powyżej. Masz na 8 rano, wiadomo jesteś wcześniej bo okej masz już siedzieć tyłkiem na kasie schodzisz zawszelkie 15 przed końcem zmiany czyli 15:45 i po tym czasie masz przeliczenie pieniądze i kierownik to w klepuje w kompa w momęcie drukowania dokumętów czas pracy oficjalnie się kończy bo maszyna już nie liczy bo jesteś wylogowany z systemu. A jeśli nie byłeś w ogóle zalogowany i umownie nie przekroczyłeś czasu pracy (8-16) to o tych minutach extra twoich możesz zapomnieć bo nigdzie nie jest rejestrowany ten czas no chyba że kamery.... ale nikt tego nie liczy tylko patrzą czy sklepu nie (usunięte przez administratora)!

Pomocna?
Tak4Nie6
Zgłoś
krycha
@Roczny

Napisz to jeszcze raz, po polsku.

Pomocna?
Tak11Nie1
Zgłoś
Kazimierz
@Roczny

i przez takich intelektualnych i roszczeniowych troglodytów Firma schodzi na psy

Pomocna?
TakNie12
Zgłoś
rt
@Kazimierz

Firma już dawno zeszła na psy i to z powodu :zarządzających" nią dyletantów na stołeczkach u góry.

Pomocna?
Tak78Nie5
Zgłoś2
Skoczek
@Roczny

Czy to znaczy że nadgodziny nie są wypłacane ? Pracuje od niedawna ( 2 tyg). Wcześniej pracowałam w innym markecie i nadgodziny były płacone. Był obowiązek odnotowania godzina przyjścia i wyjścia. Tutaj tylko podpis. Teraz mamy braki kadrowe i często pracujemy powyżej czasu podstawowego. Czy mam rozumieć że ten czas to prezent ode mnie dla Stokrotki?

Pomocna?
Tak64Nie5
Zgłoś
maria
@Skoczek

Dokładnie. Litwini będą Ci bardzo wdzięczni za Twoje poświęcenie :-)

Pomocna?
Tak65Nie4
Zgłoś
x
@Skoczek

Zgadza się, nadgodziny są niepłatne. Dobrze też radzę - sprawdzaj ewidencję czasu pracy, tam odchodzą takie matactwa, że głowa mała.

Pomocna?
Tak81Nie6
Zgłoś
Eva
Nazwa działu: Handlowy
@Ewa

Całkowicie się zgadzam z twoją wypowiedzią, nie warto dawać z siebie więcej niż wymaga tego twoja praca. Nie warto robić nic ponad programowo , bo nic z tego nie ma, oni nie potrafią docenić pracownika. Powinna ich dokładnie przetrzepać Państwowa Inspekcja Pracy, a najbardziej powinni się wziąć za RKO, są niby naszym głosem, ale do szefostwa wyżej raczej nic od nas nie dociera. Ja jestem cierpliwa , mogę poczekać może się coś zmieni, ale cierpliwość ma granicę.

Pomocna?
Tak102Nie5
Zgłoś
iza
@ANA

koordynator sali ? lol od kiedy jest cos takiego bo nie słyszałam o tym w zadnej "stokrotce" chyba że jest to kierownik zmiany. Poza tym skończ pieprzyć bzdury, teraz "stokrotki" sa wszędzie, więc spokojnie znajdziesz swoją wymarzoną pracę.

Pomocna?
Tak5Nie7
Zgłoś
Pruszcz 255
@dupa

2 tygodnie zrywek nie było ba doszło do tego że wyprzedaliśmy wszystkie torby nawet te bożonarodzeniowe aż w końcu klijęci zaczeli kupować torby papierowe do prezentów bo już nic nie był po za woreczkami z okienkiem...

Pomocna?
Tak4Nie4
Zgłoś
Mima
@xx

Chyba nie masz pojęcia jaki wygląda rynek pracy i jak (usunięte przez administratora) Szczególnie w jakiś prywatnych sklepikach, gdzie nawet często umowy nie masz. A jak już masz na czas i jak to niektórzy się chwalą że zarabiają ponad 2 tys. To masz tylko wolne niedzielę bez handlu.

Pomocna?
Tak6Nie106
Zgłoś
xx
@Mima

Doskonale wiem jak wygląda rynek pracy, co więcej - większa część moich koleżanek pracuje w sklepach, w tym u tak zwanych prywaciarzy i wszystkie otrzymują wypłatę na czas. Powtarzam zatem - wypłata na czas to nie jest żaden przywilej tylko zakichany OBOWIĄZEK pracodawcy. Nie wmawiaj więc dziecka w brzuch i nie staraj się rozmywać kuriozalnych warunków jakie panują w tej pseudofiremce zwanej Stokrotką.

Pomocna?
Tak113Nie8
Zgłoś
Mima
@xx

No cóż mało w życiu jeszcze przeszłaś skoro polegasz na opinii koleżanek. Zgodzę się że wypłata to obowiązek pracodawcy, jak i wiele innych rzeczy, ale z doświadczenia wiem że bywa z tym różnie. Ludzie się latami sądzą o zaległe wynagrodzenie, no ale cóż na pewno wiesz lepiej. Nie rozumiem po co się tak unosisz. Jeżeli nie odpowiadają ci warunki pracy, to idź do prywaciarza. Sorry ale nie rozumiem ludzi, którzy narzekają i piszą wszędzie jaki im źle. Nie podoba się to się zwolnij.

Pomocna?
Tak7Nie107
Zgłoś
xx
@Mima

Aha - czyli najpierw piszesz: "Szczególnie w jakiś prywatnych sklepikach", formułując wnioski z jak mniemam jakichś ekstrapolacji opartych na relacjach osób trzecich, a gdy ja zrobiłam to samo - opierając się na opinii koleżanek - zaczynasz ironizować, że polegam na opinii koleżanek. PORAŻAJĄCY WPROST BRAK LOGIKI i doskonała egzemplifikacja twojej hipokryzji. Cóż, biorąc pod uwagę ową argumentacyjną niemoc i twą erystyczną nieporadność, obawiam się, że nie będziemy mogli porozmawiać, albowiem nie zwykłam prowadzić rozmowy na takim poziomie. Tym bardziej, że zdajesz się nie rozumieć, że po to powstała ta strona - by dzielić się opiniami; tak pozytywnymi jak i negatywnymi. Mamy więc pełne prawo narzekać. Tym bardziej na coś co jest de facto skrają aberracją. Na tym kończę, jak bowiem powiadam - twój porażający brak logiki jest dla mnie jednoznacznym wskazaniem, że rozmowa nie ma sensu. Pozdrawiam.

Pomocna?
Tak108Nie11
Zgłoś
Fff
@xx

@xx "dzielić się opiniami; tak pozytywnymi jak i negatywnymi." Szkoda, że jak ktoś ma pozytywne zdanie to jest mieszany z błotem. Ale widzę, że szykuje się kolejna gównoburza. Idę po popcorn.

Pomocna?
Tak15Nie104
Zgłoś
Dżek
@Fff

Za pozytywne komentarze mieszani z błotem? BZDURA. Widzę, że mamy tu do czynienia z myśleniem podobnym do katolickiej zarazy - oni też twierdzą, że są w Polsce prześladowani. Mimo, że to właśnie ta katolicka hołota torpeduje wydarzenia kulturalne - w których de facto nie uczestniczą, zakłada kaganiec każdemu, kto ma odmienne zdanie i nie uznaje ich bajeczek dla dzieci do lat 3, w końcu dokonuje niewiarygodnych zbrodni na dzieciach. I też wiecznie skamlą, że są prześladowani. Nikt tutaj nie prześladuje tych, którzy piszą pozytywnie; znamienite jest, że jest ich niewielu, bo Stokrotka to chora pseudo firma łamiąca prawo na każdym kroku.

Pomocna?
Tak103Nie13
Zgłoś
Mima
@xx

No i u kogo brak logiki:) krytycznie podchodzisz do każdej pozytywnej opinii. Przemawia za tobą z pewnością wykształcenie, ale z wychowaniem to już u Ciebie na bakier- jak możesz osądzać kogoś ze prowadzi rozmowę na takim czy też na innym poziomie. Takim zadartym z noskiem panienkom to wszędzie będzie źle. Jak to mawiają " że gów.o to i w puchu zmarznie" . Więc wysuwam wniosek że nie tyle chodzi tutaj o stokrotkę, tylko o nieustanne narzekanie na własną egzystencję.

Pomocna?
Tak10Nie99
Zgłoś
czak
@Mima

Boże, przeczytałem waszą dyskusję i jestem rozwalony twoim brakiem rozumienia czytanego słowa. Skasowała cie kobieto konkretnie, a ty brniesz dalej w swoje głupie racje. Udowodniła brak logiki a ty oczywiście - "to u ciebie brak logiki". Nie obraz sie Mimo, ale chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i logicznie rozumować.

Pomocna?
Tak83Nie5
Zgłoś
nela
@Ewa

Ładnie to napisałaś.

Pomocna?
Tak76Nie3
Zgłoś
Mała mi
@xx

Widać wlasnie jak na czas płacą,teraz prosimy o odszkodowania

Pomocna?
Tak65Nie1
Zgłoś
Ona
@Mała mi

Jakie odszkodowanie? Puknij się w łepetyne. Wyraźnie firma napisała, że problemy leżą po stronie banku. Nawet bank oświadczenie wydał, a wy dalej w kółko to samo.

Pomocna?
Tak3Nie66
Zgłoś
dolores
@Ona

Bzdura, nie ma żadnego oświadczenia. Dzwoniłam do banku i nic o tym nie wiedzą.

Pomocna?
Tak82Nie4
Zgłoś
kf
@Ewa

Bardzo dobrze napisane Ewo, doskonała analiza tej groteskowej firmy.