Stokrotka Sp. z o.o.
2 685 3284 5 1
Halinka

Ile zarabia pracownik na kasie? I jaki wymiar godzin?

@Halinka

Najniższa krajowa plus dodatek za nie chorowanie 250zł jeśli chodzi o godziny to różnie gazetka co tydzień więc wieczór do 24 godz od 14 co dwa tyg remament warzywa i jakieś inne wynalazki to też praca po 10_12godz

@Halinka

Najniższa plus 250 zł za brak absencji i 100 zł na transport. A wymiar godzin tak naprawdę zależy od ilości dni roboczych w miesiącu pomnożone przez 8, i są trzy miesięczne okresy rozliczeniowe więc np. w pierwszym miesiącu można mieć więcej godzin niż wychodzi w danym miesiącu ale za to dwa następne będzie mniej, tzn. można mieć więcej godzin ale wtedy to już będą nadgodziny a na nie musi zgodę wyrazić regionalny. A co do pracy na zmianach też zależy od godzin otwarcia sklepu u nas jest pierwsza zmiana 8,5 godziny, druga tak samo za to nocka 9 godzin raz w tygodniu ma jedna osoba.

@Pracownik

Co to za kwota 100 zł na transport bo pierwsze słyszę jeśli możesz to napisz bo ja czegoś takiego nie mam

Skoczek
@Mika

Tam gdzie ja pracowałam była najniższa krajowa + 250 ( premia absencyjna ) + 200 ( premia regularna) do tego kasa za nadgodziny przewidziane tzn gazetka do 1:00. Nieprzewidziane nadgodziny nie były zapłacone

ja
@Pracownik

Kim jest jakiś "regionalny" że musi wyrazić zgodę? Prezesem? Członkiem zarządu? Co to jest 100 zł na transport? Od nowego roku drastyczna podwyżka musi być, dość wyzysku

Bell

Co to jest 100 zł za transport ?. Pierwsze słyszę o czymś takim

@Bell

Pewnie to jest zwrot kosztów za dojazd do pracy jeżeli mieszka się w innym mieście niż zakład pracy.

@ja

Regionalny : RKO ( REGIONALNY KIEROWNIK OPERACYJNY). MA NADZÓR NAD KILKOMA PUNKTAMI. 100 ZŁ : JEŻELI MIESZKA SIĘ W INNYM MIEŚCIE NIŻ MIEJSCE PRACY TO ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZWROTU KOSZTÓW DOJAZDU.

TakNie1
fed
@Pracownik

Skąd wy wzięliście te 100 zł miesięcznie? Jeżeli ktoś pracuje poza miejscem zamieszkania i musi dojeżdżać z innej miejscowości może sobie doliczyć maksymalnie 27,81 zł miesięcznie do kosztów uzyskania przychodu. Nigdy nie słyszałam, żeby stok(tfu)rotka płaciła komukolwiek za to, że dojeżdża do pracy!

Tak6Nie
Sowa Nowy wpis
@Mika

W niektórych sklepach gazetki są do 2 w nocy.

Wicher99

Byłem jakiś czas temu na rozmowie rekrutacyjnej jako PRACOWNIK DS. MONITORINGU CEN. Rekruterka powiedziała mi że będzie kontakt nie zależnie od tego czy zostanę przyjęty czy też nie do dwóch tygodni po rozmowie. Teraz jakoś tak mija ten okres a tu zero kontaktu mieliście. Ktoś miał podobnie ?

Nadzia Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing
@Wicher99

Też tak miałam, tyle że pod koniec sierpnia rozmowa na Projektowej w dziale marketingu i do dziś żadnej odpowiedzi hahahah, a zagwarantowano mi, że odezwą się nawet jak decyzja będzie negatywna.

tori

Brak pracowników. Rotacja, bo nikt nie chce być traktowany jak robot. Kierownicy boją się o własne premie dlatego poganiają ludzi i w efekcie zniechęcają do pracy.W sklepach jest zakaz używania klimatyzacji. W trakcie pracy sklep myty jest wodą z dodatkiem środka chemicznego do toalet Domestos lub ACE, który przenika do sprzedawanej żywności a także negatywnie wpływa na zdrowie pracowników. Smród rozchodzi się na całej powierzchni sklepu, pracownikom łzawią oczy i kaszlą od stężenia chloru, klienci pytają co tak śmierdzi. Nagminnie łamane jest prawo pracy. Ogólnie nie polecam bo warunki pracy są krytyczne.

@tori

To sklep myty jest nie dozwolonymi srodkami, mozna uzywac tylko specjalnych plynow do mycia zarowno podligi jak I szyb czy wag.Kazdy sklep zamawia sobie taka chemie.

Tak6Nie
e Nowy wpis
@Pracownik

Nie każdy. U nast też Domestosa się używa.

PIP Nowy wpis
@Pracownik

To Domestos, który zawiera m.in. wybielacz jako środek dezynfekujący. Ten z kolei zbudowany jest na bazie silnie trującego chloru. Chlor, uwalniając się ze środków czystości, działa drażniąco na drogi oddechowe, doprowadzając do problemów z oddychaniem. Drażni również skórę i oczy. Ponadto chlor może tworzyć trujące gazy w kontakcie z moczem, amoniakiem i innymi środkami czyszczącymi.

Tak3Nie4
Mr.X.

Ostatnio złożyłem aplikację na stanowisko menadżerskie na sklepie. Byłem nawet na rozmowie. Co mnie zaskoczyło, że przeprowadzona jest tylko z jedną osobą i nie zajęła nawet pół godziny... W ten sposób to ja nawet sprzedawców nie rekrutowałem... Taka podpowiedź, może należy zmienić sposób rekrutacji, a może taka jest idea? W sumie, miałem pogląd na firmę..., dlatego chciałem zobaczyć jak to wygląda z innej strony. Czysta ciekawość.

TakNie4

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Jdjdhd

Mam pytanie dotyczące ubiegania się o pracę. Sklep w małej miejscowości. Oferty pracy na stronie brak. I tutaj moje pytanie czy mam po prostu iść do sklepu i zapytać kogoś o możliwość dostania pracy czy jak? No i kogo zapytać? I tak z pustymi rękami iść.? Pomóżcie. Mam kurs na kasę,może to ma jakieś znaczenie

@Jdjdhd

Ominąć sklep szerokim łukiem, bo szkoda czasu.

Tak5Nie5
@rudy

Pozwól proszę, że sama to ocenię. Naprawdę wolę pracować w sklepie, niż siedzieć na bezrobociu. Proszę tylko o radę jak zacząć.

Tak4Nie3
Iga
@Jdjdhd

Weź ze sobą najlepiej odrazu Cv , jeśli nie będzie głównego kierownika to zastępca przekaże mu i kierownik będzie mog zobaczyć jakie masz doświadczenie i wgl ????

@Iga

A jeśli pójdę bez? Nie wiem po co im moje cv. Nie mam żadnego doświadczenia, nigdzie wcześniej nie pracowałam. I wgl o co mam zapytać?

@Jdjdhd

CV musisz mieć, nawet jak nie masz doświadczenia. Możesz tam wpisać skończone szkoły, te kursy z kasy fiskalnej. A zapytać przy samym złożeniu aplikacji tak naprawdę możesz tylko o to, czy i od kiedy byłby etat. Książeczkę sanepidowska posiadasz?

@Ttt

Nie posiadam książeczki. Wiec pewnie skieruja mnie na badania? Ale czy od razu na 1 wizycie? Kurcze, wie ktoś jak to po kolei wyglada?

@Jdjdhd

Po pierwsze musisz mieć badania sanepidowskie. Robisz je sama, koszt ok. 80 zł. Jak pójdziesz do sanepidu to wytłumaczą co i jak, już nie pamiętam. Ale w skrócie zanosisz przez 3 dni do nich próbkę. Dopiero z taką książeczką się możesz starać o pracę w jakimkolwiek sklepie ze spożywką albo restauracji. Później jak będziesz miała te badania przygotuj cv, zanies do sklepu. Jak będą chcieli cię zatrudnić to już Ci wszystko powiedzą krok po kroku, gdzie, jak i kiedy masz badania medycyny pracy itd.

@Ttt

A nie powinni dać skierowania ze sklepu?

Randan
@Jdjdhd

Sanepidowska książeczka zdrowia jest twoją własnością , twoim dokumentem. Żadna firma nie kieruje Cię na takie badania , ani nie finansuje takich badań.

@Jdjdhd

Na badania medycyny pracy owszem, dostajesz ze sklepu i firma za to płaci. Ale badania sanepidowskie są ważne całe życie i zrobione raz są akceptowane w każdej firmie. Dlatego robisz je na własną rękę.

staszek
@Randan

W tym sklepie zawsze będzie brakowało ludzi do pracy. Nawet jeśli będziecie używać podstępów i dacie pracownikowi instrukcję jak ma się zatrudnić, Żenujące

Tak3Nie6
gabi

RKO z którego regionu???

Anna
@Jdjdhd

Spokojnie proszę więcej wiary w siebie ???? Chęci i mobilizacja do pracy to podstawa, napewno ma Pani szansę na zatrudnienie. Na początek to najważniejsze kwestie plus pewność siebie i uśmiech. Skoro to będzie Pani pierwsza praca wiadomo że nie ma Pani doświadczenia. CV to Pani wizytówka wystarczą dane osobowe, wykształcenie i predyspozycje tj mobilność dyspozycyjność. To co powinno Panią interesowac to kwestia płacy, wymiaru czasu pracy (cały etat/pół etatu itd) oraz godziny pracy. Życzę powodzenia ☺️

Tak1Nie4
@Anna

spokojnie w Stokrotce każdy znajdzie zatrudnienie bo nikt tam długo nie pracuje.Tylko lizusom jest dobrze. Poważny człowiek, który nie zgadza się na łamanie prawa nie ma tam czego szukać.

Tak8Nie7
Monia
@Ttt

Próbkę lepiej zanieść prosto do sklepu....

Tak4Nie7
Anna

Żenujące to mówi twoja partnerka, jak zobaczy cię nago.

Tak8Nie5
Toja

My mamy taka kierowniczke ze sie zygac chce na sama mysl ze musze isc do pracy w grafiku jest ze gazetke mamy do 3 w nocy a ona chce do 6 rano i najlepiej jeszcze na 14 do pracy przyjsc a o grafiku juz nie wspomne ze zmienia go co chwile i nawet nie raczy nas poinformowac o tym ze sa zmiany nie wiem kto ja tam zatrudnil(usunięte przez administratora)

@Toja

Nie zgadzajcie się na taki układ czasem trzeba się zbuntować bo robili by z nami co chcą w końcu jakiś kodeks pracy obowiązuje

@Mika

Nie w Stokrotce. Tam przepisy prawa pracy łamane są nagminnie.

Tak9Nie1
PIP NIK
@7

To kierownicy łamią prawo i trzeba wziąć to pod lupę.

@PIP NIK

Za przyzwoleniem i sugestiami "góry".

Marian prawdziwy patriota

I jak tam w stokrotce? Związki już wywalczyły 500+? Ha ha. Żarty sobie robię. Związki pokrzyczą, pokrzyczą i skończy się tak jak zwykle czyli niczym. Solidarność jeszcze w aldiku miała walczyć o podwyżki i widzę, że nadal mają ten sam sposób na łowienie frajerów. Litwini nic wam nie dadzą. Będą was j.e_b.a.ć aż kukle was będą swędziały. Taki wasz marny los w tej pseudo firmie. Robota i śmierć.

Tak19Nie2
strajk
@Marian prawdziwy patriota

Pracodawca ma prawo także przekazać informacje o legalności zbliżającego się protestu. Strajkować w legalnym strajku mogą zarówno pracownicy zrzeszeni w związku jak i niezrzeszeni. Pracodawca musi powstrzymać się od zrywania plakatów związkowych albo wyrzucania związkowych ulotek. Takie zachowania mogą być bowiem uznane za utrudnianie działalności związkowej, co jest zagrożone karą .

Tak2Nie6
lq
@strajk

a w praktyce wszyscy do domu szukać pracy ?XD

Budda
@strajk

Lepiej żyć 10 lat na bezrobociu niż 1 rok w stokrotce ✌️

@Budda

niestety to prawda.

Regina

Warszawa, sklep na Kondratowicza. Popołudniowe kolejki ciągnące się w nieskończoność. W większości stokrotek zastępcy kierownika wspomagają kasjerów, stoisko mięso-wędliny. A tu jest inaczej okularnik chowa się na zapleczu przed klientami.

@Regina

kolejki są,bo ystem pozwala tylko na 2 kasjerów na popo.Przy większych sklepach,albo przy większym ruchu to jest wybów:albo będą kolejki,albo niedołożony sklep.Firma by chciała,zeby nie było ani tego,ani tego.A rano jest zjebka,że nic nie zrobione.

Ula
@Regina

Kraków. W Stokrotkach coraz mniej pracowników. Nowa Kierownik Regionalna odstraszy swoim zachowaniem pozostałych pracowników i kierowników.

Beza
@Ula

któryś z panów u mnie w sklepie powiedział, że jest nowa "regionalna" bardzo niesympatyczna i wredna osoba. Myślałam, że przesadza. Niestety miał rację.

Fika

Czy u Was też nie można skasować samemu nawet bułki za 30 groszy? To jakaś paranoja jest. Dodatkowo straszą redukcją etatów.

@Fika

Nie można bodajże od poniedziałku.Pewnie ktoś wały robił i zablokowali to.Szkoda,bo przy jakichś pierdołach można była skasować,a tak muszi dzwonić po PW.Cięć za bardzo nie będzie.U nas przyszły już 2 osoby z APT,bo brakuje nam kilku osób w obsadzie.

Zbyszek
Nazwa działu: Handlowy

Dzisiaj 30ty jak co miesiac jeszcze nikt grafiku nie ma. Porazka jedna wielka... Stokrotka emka koszalin

Tres

lenka
@Zbyszek

Trzeba zgłosić Do Inspekcji Pracy i nie bać się konsekwencji . Kodeks Pracy musi być respektowany przez Stokrotkę a zwłaszcza przez kierowników. Grafik musicie dostawać na 7 dni przed końcem miesiąca .Należy wam się wynagrodzenie za godziny nadliczbowe albo muszą wam oddać godziny( za 1 godz1,5 godz albo nawet 2 godz. Jak kierownik każe Wam zostać w pracy o 2 godz więcej niż macie w grafiku to zapytajcie go czy to nadliczbowe płatne. Jesli powie, ze sobie odbierzecie to należy wam się za 1 h 1.5 godz. To kierownik ma decydować czy zapłata czy odbieracie godziny. Sami nie proponujcie,że sobie odbierzecie bo wtedy dostaniecie tylko za 1 h tylko 1 h i to bezie zgodne z kodeksem. Macie prawo do wynagrodzenia za czas choroby tak jak w grafiku. Jeśli macie zaplanowane 9 godzin w grafiku w trakcie choroby to o 9 godzin mniej pracujecie . Chorobowego się nie odrabia.

Tak8Nie
@Zbyszek

To macie (usunięte przez administratora) kierowniczkę, która nie potrafi wyrobić się z grafikiem w odpowiednim czasie .

RA
@Pucybut

U nas też jest taka ciumcia, której możliwości intelektualne przerasta zrobienie grafiku w wymaganym przez prawo czasie. Najczęściej dowiadujemy się o grafiku dzień przed początkiem nowego miesiąca lub pierwszego dnia nowego miesiąca. Zadziwiające, że Stokrotka zatrudnia na wysokich stanowiskach tylu dyletantów o możliwościach intelektualnych porównywalnych z kalafiorem.

Tak14Nie3
zyta
@RA

niestety te kalafiory kiełkują w Stokrotce..

Hip

(usunięte przez administratora) Patrzcie ludziska. Wałbrzyska stokrotka. Mam nadzieję że inni teraz nie będą się bać zgłaszać odpowiednim służbą złe traktowanie przez swoje kierownictwo.

Tak15Nie
@Hip

Wszystko to co mówią panie to prawda. Tak jest w każdym sklepie Stokrotki.

Tak12Nie
askier
@Hip

Straszne rzeczy. To się w głowie nie mieści w 21 wieku..

dora
@askier

To zupełnie normalne w tym parszywym pseudopaństwie. Nawet w 21 wieku. W cywilizowanych krajach takie rzeczy nie mają miejsca.

Tak10Nie6
Real1234

Ile jest w tej firmie urlopu na żądanie,wykorzystałem 1 dopiero kierownik mówi, że już nie mam co robić

@Real1234

Pracownik ma możliwość wzięcia 4 dni na żądanie.

zaciekawiona
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Czesc, a jak wyglada praca w centrali? Jest kilka ofert na stanowiska. Ktos sie podzieli opinia o zarobkach, trybie pracy, traktowanie pracownika itp?

Zainteresowany

Hej Czy zastępca kierownika to dobre zajęcie? Ile czasu spędza na sklepie a ile w biurze i jakie ma obowiązki. Zastanawiam się czy zmienić pracę. Jak z zarobkami

Tak2Nie4
@Zainteresowany

Bardzo dobre zajęcie zależy jaki sklep w niektórych stokrotkach siedzą na kasie obsługują na stoiskach jak brakuje personelu i ogólnie wszystko robią jak jest ogarnięty co do zarobków to niestety nie wiem

Tak3Nie9
@Mika

@Mik A jaki jest realny wpływ na zarządzanie sklepem przez zastępcę.

Tak1Nie6
@Zainteresowany

W żadnym wypadku to nie jest dobre zajęcie. W praktycznie każdym sklepie brakuje ludzi, więc 90% zmiany spędzasz na lądzie mięsnej albo rzucając wody i piwa z prawa na lewo. Do tego takie przyjemności jak praktycznie nieustające wizyty RKS, trenerów, dyrektorów, prezesów, cotygodniowe zmiany planogramów, pretensje, problemy, brak wsparcia od nikogo z góry, ciągły nacisk na wyniki, sprzedaż, wydajność, efektywność. Zarobki szkoda gadać, kasjer w L. czy w B. zarabia lepiej. Jakieś mityczne premie są podobno, ale tylko patrzą, żeby je poucinać. Jeżeli nie chcesz w ciągu pół roku wylądować w psychiatryku to nie polecam. Ja się uwolniłam i uważam to za najlepszą rzecz w życiu.

Tak33Nie
@Ttt

Aha to słabo. Rozwiązałem przejście z produkcji. Jakie są szanse na awans na kierownika sklepu i czy warto

Tak1Nie10
askier
@Zainteresowany

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Daj sobie spokój z przejściem i szukaj w L lub B

Tak8Nie
Raz centrum
@Zainteresowany

Za wszystko odpowiadasz, tylko o niczym nie decydujesz. Jak są ogarnięci ludzie do pracy i jeśli wogole są to calkiem niezła praca.. Nieustanne wizyty wszystkich mądrali z góry powodują że odechciewa się wszystkiego.. Nie ma ludzi do pracy więc wszystko musisz robić i tak sam . jak dostaniesz 2200 na rękę to już będzie dużo. Ta firma oszczędza na płacach jak żadna inna.

Tak13Nie1
ewik
@Mika

Z-ca kierownika w Stokrotce to popychajło.Trzeba stanąć na kasie,na stoisku mięsnym,rozładować palety najlepiej bardzo szybko,dopilnować pracowników,pracując na sklepie trzeba mieć kontrolę nad mejlami.Taka sytuacja: godzina do zamknięcia sklepu,zostajesz SAM,jako kasjer i kierownik prowadzący.W tym czasie mogą ukraść wszystko,a trzeba jeszcze przygotować sklep na rano.Reasumując nikt nie ma kontroli nad ułożonym grafikiem.

Tak14Nie1
Interester
@ewik

A jakie są szanse na awans. Czym zajmje się kierownik i czy to się oplaca

Betka
@Zainteresowany

Jeśli chcesz siedzieć w biurze to szukaj innej pracy. W stokrotce kierownik jest reproduktorem kilku etatów-wykłada, sprząta, piecze... A kierowniczy w biurze niewiele, bo nie ma kiedy.

Ajka
@ewik

100% prawdy. najważniejsze żeby główny kierownik miał dużo osób na zmianie, mógł wypić kawe, a na zastępców spada wszystko.

Tak5Nie1
Ktoś..
@Zainteresowany

U mnie wygląda to tak, że 70%czasu spędzam na sklepie 30%w biurze.. Nie mając magazynier na zmianie, tylko 2 kasjerki i będąc na popołudniu muszę przyjąć towar, sama rozwalić paletę z warzywami i sprawdzić, tsk samo mięso, potem wykladam nabiał, tutaj też praktycznie sama bo dziewczyny m a ja cały czas kolejki, później dokładam warzywa i robię towar.. A jeszcze jak dostawę mam ok 18, to proszę se obie wyobrazić jakie mam tempo i który bieg wrzucam...

@Zainteresowany

Zarobki są niewiele większe od kasjera.Zastępca nie ma premii jak kasjer.Premia zastępcy jest uzależniona od obrotu sklepu.Kierownika też.Sklep nie wyrobi miesięcznego obrotu i nie dostajesz premii.Kasjer dostanie jak nie choruje.Trochę dziwne wtedy,bo możecie dostać podobną wypłatę.

ona
@Zainteresowany

zastepca kierownika to zwykly pracownik choc niektorzy nosza glowe tak wysoko jakby byli prezesami....

Władek
@Interester

chcesz pracować jako ekonom to się zatrudnij. Osobniki o najgorszych cechach charakteru awansują. Inni nie są zainteresowani.

Klient

Szybka, Miła obsługa,bardzi mało pracowników towar nie dopołożony,trzeba kier regionalną zmienić bo jest nie miła dla pracowników

Tak1Nie3

Nazwa działu: Handlowy

Dzwonisz do pip i zgłaszasz problem.Pozostaje jeszcze problem,czy udowodnią (usunięte przez administratora)i czy po tym wszystkim ktoś straci pracę

Emilia
 Rekomendacja

Bardzo dobrym kierownikiem sklepu jest p. Robert z Łodzi przy ul Florecistów. Jest bardzo dobrze zorganizowany, sumienny, zdyscyplinowany. Potrafi działać strategicznie, planować, zarządzać zarówno sklepem jak i pracownikami. Jest świetnym negocjatorem. Potrafi zażegnywać spory, motywować ludzi, wprowadzać spokój. Szanuje pracowników, jest uprzejmy dla klientów, broni podwładnych, szkoli ich, pomaga. Zawsze na niego można liczyć. Polecam jako kierownika lub dyrektora.

Tak4Nie5
Oscar
@Emilia

Ale głupoty . szcególnie szanuje pracowników !!!!!! ha ha ha

Tak4Nie1
wacek

Za każdą dodatkową godzinę powyżej 8h należy się zapłata z 50 % dodatkiem.jeśli w grafiku masz 8 h a pracujesz na prośbę kierownika 10 h to dostajesz 50 % dodatek lub kierownik oddaje Ci nie 2 a 3 h.

Tak3Nie4
Micky
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Witam. Mam pytanie o dział obslugi klienta na czym polega ta praca? Czy polecacie? Rozmowe bede miał na ul.projektowej 1

i16
Nazwa działu: Produkcja

Ale kołchoz, godziny pracy niby od do ale godziny pracy od czapy. Zero życia rodzinnego. Masa chachłów którzy nie patrzą na nic, bałagan i (usunięte przez administratora) jak któremu co upadnie to nie podnosi.

Tak12Nie1
Anka

Pracowałam w stokrotce 3 lata i było to najgorsze doświadczenie zawodowe w moim życiu,wcześniej pracowałam 15 lat w innej sieci,ale chciałam coś zmienić i znalazłam się w stokrotce.Wszystkie negatywne opinie które przeczytałam tutaj pokrywają się z moimi doświadczeniami.Nigdy więcej! każdemu odradzam pracę w tej sieci.Omijam te sklepy szerokim łukiem.

Tak12Nie2
Toja

U nas jest tak ze zamiast dac nadgodziny ( platne)swojemu pracownikowi to kierownik wolal tak zwane APT co maja 2×wiecej niz my za godzine tak nas szanuje

Tak3Nie

Czy Stokrotka Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Tak5Nie1
@Pytanie

Połową urlopu dysponuje kierownik w miesiącach zimowych dostajesz po parę dni czy chcesz czy nie

Tak3Nie1

Może mi ktoś wytłumaczy jak to jest w tej firmie? Jak się zgłasza że się wykryło fałszowanie godzin i innych nie prawidłowości i do tej pory nic z tym nie zrobili nawet słowa wyjaśnienia. Po trzech latach pracy w tej firmie zostałam 2 dni przed końcem umowy poinformowana że mi nie przedłużaja bez podania przyczyny A kierownik który był pod wpływem alkoholu w czasie pracy został w nagrodę przeniesiony na inny sklep i całą sprawa została zatuszowana.

Tak57Nie22
r
@Były pracownik

To zupełnie normalne w tej pseudofiremce. Fałszowanie ewidencji czasu pracy to norma i ma miejsce we wszystkich znanych mi sklepach tej sieci.

Tak56Nie26
madzia
@r

Dokładnie. Najlepsze jest gdy system już nie przepuszcza pracownika, bo wypracował limit, a my cały czas tyramy w sklepie, bo nie ma etatów i ktoś musi tyrać. Pracownika teoretycznie nie ma, bo system nie przepuszcza i jego obecność łamałaby prawo, a praktycznie pracownik pracuje. Kamery to rejestrują, ale nikogo to nie obchodzi. Łamanie prawa w Stokrtoce to normalny proceder.

Tak62Nie26
No to jazda
@madzia

Państwowa Inspekcja Pracy. Mówi ci coś nazwa takiej organizacji? Wszyscy krzyczycie o łamaniu prawa, a nikt z was nie ma odwagi tego zgłosić.

Tak38Nie42
vi
@r

u nas norma w Wyszkowie pracujesz do 22,00 a wychodzisz 22,15 albo 22,30 bo jest nas mało i trzeba ogarnąc sklep bo zaraz (usunięte przez administratora)

Tak8Nie31
Vobiscum Satanas
@No to jazda

A skąd wiesz, że nie ma odwagi? U nas odpowiednie pisma są gotowe, wraz z materiałem dowodowym po weekendzie trafią do odpowiednich instytucji. Skoro więc nie wiesz jak wygląda sytuacja to się nie wypowiadaj i swoje insynuacje zachowaj dla siebie. Róbcie tak w całym kraju - piszcie pozwy, przekazujcie dowody. Tak jak ta firma nas niszczyła, tak my teraz ją zniszczymy. Storkrotka nagminnie łamie prawo i z tym trzeba zrobić porządek.

Tak51Nie26
@vi

Tylko,że masz płacone do 22.30,więc w czym problem?Pracodawca płaci Ci za czas,w którym Cie nie ma w pracy.

Tak30Nie1
@madzia

Zawsze możesz odmówić przyjścia do pracy.Jeśli przychodzisz to znaczy,że się na to zgadzasz.Proste jak budowa cepa.Nikt Cię do niczego nie zmusi.Do pracy też nie.Nikt na łańcuchu nie trzyma.Jeśli nie odpowiada praca to ją zmieniasz.

Tak33Nie43
czak
@quinlan vos

Powiedz to tym, którzy mają kredyty i dzieci na utrzymaniu bezczelny, odklejony od rzeczywistości wieprzu.

Tak51Nie34
@vi

To chyba wszędzie tak jest nigdy nie wyjdzie się punktualnie bo nie można się obrobić czysty zysk dla firmy każdy po 15 minut a czasem i więcej

Tak6Nie40
Zdegustowana
@No to jazda

Państwowa Inspekcja Pracy to kpina. U nas była i po 10 minutach poszła a potrzebne dokumenty kazała przygotować na za tydzień. Za tydzień się zjawiła, posprawdzala i wszystko ok. Ale ile przez ten tydzień w papierach zostało zmienione? PIP po co to wogole istnieje?

Tak29Nie10
eee
@Zdegustowana

PIP to fikcja, jak wszystko zresztą w tym groteskowym pseudokraju.

Tak32Nie11
...
@Były pracownik

Ewidencja pracy jest gdy siedzisz na kasie a tak to tylko na kamerach można to sprawdzić (tylko policja ma tam wgląd - tak twierdzi kierownik) i wg grafiku... nadgodziny to mit!

TakNie29
@czak

Mam kredyty i dzieci. Będę brał kolejny,bo mnie na to stać pracując w stokrotce.Proszę nie obrażaj ssaków/Jeśli uważasz,że zarabiasz za mało to zmień pracę.

Tak10Nie27
cv
@quinlan vos

Witamy dział hr. I jeszcze ta sztampowy, wyświechtany truizm: "jak się nie podoba to zmień pracę":))))))))))))))))) Intelekt taki, że na coś mniej banalnego widzę nie stać. Serdecznie współczuję:)))))))

Tak23Nie15
EraseJesus
@quinlan vos

Sroga patologia. Pisze człowiek o firmie w której nagminnie łamie się przepisy prawa pracy, w której priorytetem jest wyzysk i zatrudnianie Ukraińców po najniższych kosztach, w której nie szanuje się pracownika i w której na porządku dziennym jest fałszowanie grafików, po czym przychodzi taki tępy polaczek i pierdnie: "jak się nie podoba to zmień pracę". Stokrotka to aberracja i organizacja w której ŁAMIE SIĘ PRAWO PRACY, o tym trzeba głośno mówić. Idąc tropem naszego tępego polaczka, gdybym miał 7 lat i chodził do szkoły przyklasztornej w której klecha by mnie gwałcił (ta zaraza specjalizuje się w gwałceniu małych dzieci wszakże) to też tępy polaczek quinlan vos przyjdzie i zacznie (usunięte przez administratora) "jak się nie podoba to zmień szkołę". Ręce opadają na tak skrajną głupotę. Rekapitulując zatem zgodnie z rozumowaniem naszego tępego polaczka quinan vosa - gdy sąsiad zniszczy ci samochód i podpali dom to nie narzekaj tylko : "jak się nie podoba to zmień sąsiedztwo!". Jak powiadam - ręce opadają na taką głupotę. Żal mi twoich dzieci o których wspominasz, boś im przekazał jak mniemam swą głupotę.

Tak37Nie21
@madzia

Ludzie jak grafik wam wisi siedzicie na kasie nie da się tego sfalszowac, a jak wy pewnie się zgadzacie siedzieć tam w ciemno bez wpisania w grafik i tyracie to co się dziwicie przecież nikt was zmusić nie może dużo papalcie a wystarczy przestudiowac ewidencję są inspekcji pracy sami pozwalcie na to. A z doświadczenia wiem i widziałam że wielu pracowników podpisuje i nawet nie pyta co to więc każdy powinien mieć pretensje do siebie też

Tak4Nie15
nadia
@Były pracownik

Bo im to na rękę, zgłosiłeś nie do tej instytucji co trzeba. Mi wpisywali urlop w dni w których byłam w pracy...

nadia
@cv

jak ich nie stać żeby dobrze zapłacić to niech nie zatrudniają ludzi i zamkną ten (usunięte przez administratora) dostałam bony na święta to musiałam podatek od nich opłacić

Tak7Nie2
NieRozumiem
@madzia

To zgłoś do inspekcji pracy. Proste. U mnie kodeks pracy ,jeśli chodzi o grafik to niczym Bożek. Jak już wyrobisz normę dają kogoś z innego sklepu. Są plusy i minusy tego grafika,Ale nie można pytać więcej niż 48h,chyba że są to nadgodziny i wyrażasz zgodę

Tak2Nie7
SARA
@r

Zgadzam się z tym całkowicie i to samo jest z przerwami to też fikcja , przerwa nie ale podpisać że się było musowo bo jak nie to i tak podpiszą ,a ile nasłuchasz się przy tym .

@madzia

Na koniec miesiąca dostajecie do podpisu ECP sprawdzacie czy pasują wam godziny pracy czy w ECP jest tak samo jak mieliście w grafiku. Jak Ci się nie zgadza to tego nie podpisujesz.

@vi

W każdej stokrotce nie ma komu pracować,nie ważne jakie miasto.Zaczynajcie sprzątać szybciej to będziecie wychodzić na czas.

@NieRozumiem

Dokładnie u nas zawsze kierownik informuje że są nadgodziny .Jak się zgadzasz to przychodzisz a jak nie to przychodzi inny pracownik z innego sklepu na wsparcie

opolo

P........ bzdury

TakNie1
opolo
@EraseJesus

Kłamstwa, ale zawsze kłamstwa sprzedają się lepiej. Jak się nie znasz na przepisach, to nie zabieraj głosu.

Tak2Nie4
cc
@opolo

Żadne kłamstwa, to 100% prawdy. Gość bardzo dobrze podsumował pewnych abderytów.

Ricki

Kumpel przeniósł się do Lidla, wiadomo kasa wyższą. Po roku wrócił. Pytam, jak było. On: Stokrotka przy Lidlu to wczasy. Idźcie gdzie sądzicie, że będzie lepiej - i tak będziecie narzekać. Ja jako klient też narzekam stojąc w kolejce, a panie palą fajki na rampie. Każdy ma swoje racje. Tylko po co wyzywacie się od najgorszych ? Kredyt, dzieci itp., wiem, że nie jest łatwo. Ale... każdy jest odpowiedzialny za swe wybory. Jak to mówi się na mieście - chcę zarabiać jak w Biedronce, ale pracować w Stokrotce...

Tak2Nie5
Zenon
@Ricki

Przeniosłem sie do Lidla.Nareszcie godnie zarabiam a praca taka sama a nawet lepsza. Ludzie bardziej inteligentni.

Tak2Nie1

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Stokrotka Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

@Pytanie

Jak przychodzisz na wolnym dniu 100% płatne.Jak jesteś w pracy i zostajesz 50%.

Asia

Od poniedziałku rusza akcja protestacyjna nie bądźcie obojetni niech jak najwięcej ludzi będzie z nami sami widzicie co robią każdy liczył na to że dostanie bony wyprawkę szkolna tylko że nas nikt nie poinformował że zaniżyli pułap i dostali tylko nieliczni następna nagroda za to że cały rok zapieprzamy na kilku stanowiskach nadeszła bardzo szybko 25 lat stokrotki kiedy zobaczyliśmy nie mogliśmy po prostu uwierzyć Wy tak na poważnie SERIO placek panie dyrektorze z przyjemnością informuję że możesz go sobie w (usunięte przez administratora) wsadzic

Tak21Nie1
@Asia

(usunięte przez administratora) nie akcja protestacyjna będzie. Będziecie (usunięte przez administratora) jak wiertarka wysokoobrotowa żebym miał za co nowy rower kupić

@Asia

A na czym polegać będzie akcja protestacyjna ?

Stoktoś
@Mika

Większość sklepow otrzymalo maila z prosba o przylaczenie sie do akcji protestacyjnej ktora polegac bedzie na noszeniu od 16 09. do 21 09. naklejek z napisem Solidarność WALCZYMY O GODNE PŁACE

Tak3Nie5
Karolina
@Stoktoś

hahahhahahahahahahahahahahaha lewe ucho sobie obetnijcie w ramach akcji protestacyjnej

Tak6Nie3
@Stoktoś

A skad mam wziasc naklejki?

Stoktoś
@Pracownik

W mailu jest zalacznik mozna wydrukowac albo zadzwonic na podany numer telefonu do Pani ze zwiazkow ktora wysyla naklejki.

Wojciech

słownik ortograficzny lepiej weź

Alabba
@Stoktoś

Może ktoś wysłać numer do związków zawodowych. Bo nie mogę się nigdzie doprosić. Z góry dziękuję.

Alabba

Dziękuję.

Wścieklizna
@Asia

Będziemy tak obsługiwać, że 5 kas będzie łaziło. Jeżeli ja ma cały czas nosić tą naklejkę i (usunięte przez administratora) jak ciągle to mija się z celem. Już dziś nie wszystko było zrobione a jestem w stanie przywalić 10 palet z napojami ale dość ,bo oni natym bazują???? tylko szkoda ,ze dalej nie wiem na czym polega ten strajk. Że co, robimy mniej niż zwykle? obsługujemy wolno,że każda kasa chodzi? Niech ktoś proszę mnie oświeci

Stokrota
@Alabba

Nie dajcie się. Nie mogą zakazać wam noszenia naklejek. Kierownicy usuwają te emaile, żebyśmy nic nie wiedzieli, cieszyli się murzynkiem na 25cio lecie. Wstyd!

AREK
Nazwa działu: Finanse
@Stoktoś

Solidarność nic nie wywalczyła i nie wywalczy. To są obiecanki tak było w Aldiku a teraz to samo robią w Stokrotkach. Nie dajcie się omamić działaczom solidarności i tak nic nie zyskacie.

Zygmunt
@AREK

Prawda walczyła o godne pensje 5 lat później walczymy o godne pensje i dalej nic. Ludzie ze stokrotki mają nadzieję jak kiedyś pracownicy Aldika, a związki co robią nic poza poborem składek. Cel osiągnięty etat jest więc po co walczyć o pracowników!

AREK
Nazwa działu: Finanse
@Zygmunt

ŚWIĘTE SŁOWA ZYGMUNCIE - ciepła posadka jest , ludziska składki płacą żyć nie umierać a o podwyżkach możemy zapomnieć tak właśnie działa solidarność.

s
@Wścieklizna

zapewniam cię że nic z tego strajku nie będzie żadnych podwyżek również no może podniesienie najniższej krajowej które zapewnia prawo -jak wszyscy wiedzą stokrotka została kupiona przez Litwinów w swoich wcześniejszych firmach również mieli problem płacowy spór zbiorowy nic to nie dało jedynym wyjściem jest taki strajk w którym żaden pracownik nie będzie wykonywał pracy na swoim stanowisku a samo noszenie napisu STRAJK nic nie zmieni zapewniam

SARA
@AREK

jakie związki zawodowe u nas jak tylko ktoś zapytał się o to , to miał przechlapane , ludzie nie szukajcie pracy wszędzie tylko nie tam , to obozy pracy i nikt nic z tym nie może zrobić

ALA
@Stoktoś

JAKA AKCJA PROTESTACYJNA W HRUBIESZOWIE W STOKROTKACH NIK NIC NIE WIEDZIAŁ I JAK TU PROTESTOWAĆ ? JAKAŚ WIELKA TAJEMNICĘ TEGO ZROBIONO .

Tak1Nie3
ANA

Witam,pracowałam w Stokrotce na stanowisku starszy sprzedawca koordynator sali,praca jak każda inna jak ktoś chce coś osiągnąć to trzeba dac coś od siebie,włożyć w to wysiłek i jest ok.Daje możliwość rozwoju i awansu.Wypłata zawsze na czas,paczki dla dzieci,talony na święta i wiele innych dodatkowych atutów.Chętnie bym wróciła do Stokrotki ale zmiana miejsca zamieszkania zmusiła mnie do zmiany pracy .

Tak22Nie154
@ANA

Wypłata zawsze na czas to nie jest żadna łaska i nic nadzwyczajnego. Tego wymaga prawo.

Tak195Nie13
Ewa
@ANA

Proszę nie wciskać ludziom kitu i nie obrażać pracowników. To, że wypłata jest na czas to nie przywilej, to obowiązek pracodawcy, który w razie niespełnienia można zaskarżyć do sądu pracy. Totalna bzdura te twoje wypociny, albo typowe gadanie człowieka z zarządu lub kierownictwa Stokrotki. Myślenie prymitywne i zakładające łamanie praw pracowniczych. Ludzie ciężko pracują, wysiadają psychicznie i fizycznie, bo Stokrotka oszczędza na etatach, a na kierowników sklepów obsadza się ludzi pani regionalnej, którzy są wrednymi manipulatorami, fanatykami, uważającymi innych ludzi za idiotów. Twoja wypowiedz jest typowym cytatem z podręcznika do PR. W Stokrotce kombinuje się z grafikiem i godzinami pracy. Uważajcie jak idziecie na chorobowe, bo kierownictwo praktykuje zamienianie chorobowego w części na dni wolne (w ten sposób zaoszczędza na godzinach). To tylko kwestia czasu, kiedy zajmie się tym Inspekcja Pracy. Kobieto daruj sobie, przyjdzie czas, że tę firmę zasypią pozwy sądu pracy. Ludzie naprawdę mają świadomość i żadna pokrzykująca kierowniczka tego nie zmieni. Ludzie walczcie o swoje, bo naprawdę warto. Te twoje ględzenie, że trzeba dać coś od siebie - wystarczy popatrzeć na grafik, jak ludzie pracują po 6 i więcej dni (Kodeks Pracy zakłada, że po 6 dniach należy się przerwa) po 12 godzin. To twoim zdaniem nie dają niczego od siebie??? Może powinni jeszcze sobie przynieść materac i zostawać więcej niż 12 godzin??? Może powinny jeszcze wysyłać laurki z podziękowaniem, że na 10 dostali wypłatę? Twoja wypowiedz pokazuje, że jesteś bardzo ograniczoną i intelektualnie skarlałą, a także zmanipulowaną przez Stokrotkę. Żałosne i groteskowe.

Tak240Nie11
marcin

O, frustracja władz Stokrotki sięga zenitu. Żałosny poziom intelektualny także się potwierdza:)

Tak156Nie6
dyrektor
@Ewa

zamknij jape śrciero do mycia podłogi w kibli

Tak4Nie130
Ewa

No proszę, jaka piękna egzemplifikacja tezy o intelektualnym spauperyzowaniu sympatyków Stokrotki. Jak widać po raz kolejny warunkiem sine qua non bycia zwolennikiem tej kuriozalnej sieci jest (usunięte przez administratora) i indolencja. Groteskowe zachowanie rodem z panopticum. "Uderz w stół, a nożyce się odezwą". Dokładnie o taką reakcję mi chodziło. Dziękuję za "merytoryczną" odpowiedź. Skoro jest taka reakcja to znaczy, że jest coś na rzeczy. Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie dziękuję:) Odpowiedz ta tylko utwierdza mnie w przekonaniach.

Tak155Nie5
edzia

zjec kał

Tak3Nie105
maga
@edzia

Zadziwiające, że administrator nie interweniuje i nie usuwa tych żenujących, skrajnie prymitywnych postów pełnych wulgaryzmów. Widać jest zajęty natychmiastowym usuwaniem takich wyrażeń jak obóóz praacy, a wulgaryzmy mu nie przeszkadzają, bo reprezentuje taki sam poziom.

Tak150Nie7
@Ewa

Brak urody próbujesz nadrobić "wyszukanym" językiem?

Tak5Nie117
@Arkadiusz

Jeśli to dla ciebie jest wyszukany jezyk to jasno pokazuje jaki poziom umysłowy reprezentujesz:) Poza tym zwracać się w ten sposób do kobiety... Braki anatomiczne widzę spooore...

Tak134Nie7
@ANA

Ana całe osiedle wie żeś studnia bez dna

Tak3Nie111
@Arkadiusz

Przykre tylko jest to, że żeby zmieścić twój organ musiałabym być naparstkiem.

Tak115Nie6
dupa
@ANA

Witam ta firma to dziad nawet zaczeli już oszczędzać na woreczkach dla klientów tzw kosztówce w sklepie było brak woreczków na rolce przez 4 dni a klienci byli nie zadowoleni i pretensja do pracowników i kierowników ze jak to nie ma, jeszcze trochę to zacznie brakować papieru do wycierania rąk i toaletowego czy rolek do kas bo ktoś wymyślił cięcie kosztów i limity kosztówki .Bardzo udane oszczędności wprowadzają jakieś gamonie to na pewno nie wpływa korzystnie na wizerunek sklepu i na utargi

Tak139Nie5
@ANA

no ale jesteś rowem marjańskim i nic tego nie zmieni

Tak3Nie86
@dyrektor

Jak można tak się odzywać totalny brak kultury okropność

Tak104Nie8
Sowa
@dupa

A to jeszcze tak nie ma, hmmm przecież juz koszykówki nie przyjeżdżają takie jak sie zamawia, panie z mięsnego nawet własną ostrzalke do chińskich noży musiały kupić a panie ze sklepu własne nozyki do kartonów jeszcze chwila i bedzie własny papier toaletowy

Tak55Nie5
Roczny
@Sowa

Czas przew -jak powyżej. Masz na 8 rano, wiadomo jesteś wcześniej bo okej masz już siedzieć tyłkiem na kasie schodzisz zawszelkie 15 przed końcem zmiany czyli 15:45 i po tym czasie masz przeliczenie pieniądze i kierownik to w klepuje w kompa w momęcie drukowania dokumętów czas pracy oficjalnie się kończy bo maszyna już nie liczy bo jesteś wylogowany z systemu. A jeśli nie byłeś w ogóle zalogowany i umownie nie przekroczyłeś czasu pracy (8-16) to o tych minutach extra twoich możesz zapomnieć bo nigdzie nie jest rejestrowany ten czas no chyba że kamery.... ale nikt tego nie liczy tylko patrzą czy sklepu nie (usunięte przez administratora)!

Tak4Nie6
krycha
@Roczny

Napisz to jeszcze raz, po polsku.

Tak11Nie1
Kazimierz
@Roczny

i przez takich intelektualnych i roszczeniowych troglodytów Firma schodzi na psy

TakNie12
rt
@Kazimierz

Firma już dawno zeszła na psy i to z powodu :zarządzających" nią dyletantów na stołeczkach u góry.

Tak78Nie5
Skoczek
@Roczny

Czy to znaczy że nadgodziny nie są wypłacane ? Pracuje od niedawna ( 2 tyg). Wcześniej pracowałam w innym markecie i nadgodziny były płacone. Był obowiązek odnotowania godzina przyjścia i wyjścia. Tutaj tylko podpis. Teraz mamy braki kadrowe i często pracujemy powyżej czasu podstawowego. Czy mam rozumieć że ten czas to prezent ode mnie dla Stokrotki?

Tak64Nie5
maria
@Skoczek

Dokładnie. Litwini będą Ci bardzo wdzięczni za Twoje poświęcenie :-)

Tak65Nie4
x
@Skoczek

Zgadza się, nadgodziny są niepłatne. Dobrze też radzę - sprawdzaj ewidencję czasu pracy, tam odchodzą takie matactwa, że głowa mała.

Tak81Nie6
Eva
@Ewa

Całkowicie się zgadzam z twoją wypowiedzią, nie warto dawać z siebie więcej niż wymaga tego twoja praca. Nie warto robić nic ponad programowo , bo nic z tego nie ma, oni nie potrafią docenić pracownika. Powinna ich dokładnie przetrzepać Państwowa Inspekcja Pracy, a najbardziej powinni się wziąć za RKO, są niby naszym głosem, ale do szefostwa wyżej raczej nic od nas nie dociera. Ja jestem cierpliwa , mogę poczekać może się coś zmieni, ale cierpliwość ma granicę.

Tak102Nie5
iza
@ANA

koordynator sali ? lol od kiedy jest cos takiego bo nie słyszałam o tym w zadnej "stokrotce" chyba że jest to kierownik zmiany. Poza tym skończ pieprzyć bzdury, teraz "stokrotki" sa wszędzie, więc spokojnie znajdziesz swoją wymarzoną pracę.

Tak5Nie7
Pruszcz 255
@dupa

2 tygodnie zrywek nie było ba doszło do tego że wyprzedaliśmy wszystkie torby nawet te bożonarodzeniowe aż w końcu klijęci zaczeli kupować torby papierowe do prezentów bo już nic nie był po za woreczkami z okienkiem...

Tak4Nie4
@xx

Chyba nie masz pojęcia jaki wygląda rynek pracy i jak (usunięte przez administratora) Szczególnie w jakiś prywatnych sklepikach, gdzie nawet często umowy nie masz. A jak już masz na czas i jak to niektórzy się chwalą że zarabiają ponad 2 tys. To masz tylko wolne niedzielę bez handlu.

Tak6Nie106
@Mima

Doskonale wiem jak wygląda rynek pracy, co więcej - większa część moich koleżanek pracuje w sklepach, w tym u tak zwanych prywaciarzy i wszystkie otrzymują wypłatę na czas. Powtarzam zatem - wypłata na czas to nie jest żaden przywilej tylko zakichany OBOWIĄZEK pracodawcy. Nie wmawiaj więc dziecka w brzuch i nie staraj się rozmywać kuriozalnych warunków jakie panują w tej pseudofiremce zwanej Stokrotką.

Tak113Nie8
@xx

No cóż mało w życiu jeszcze przeszłaś skoro polegasz na opinii koleżanek. Zgodzę się że wypłata to obowiązek pracodawcy, jak i wiele innych rzeczy, ale z doświadczenia wiem że bywa z tym różnie. Ludzie się latami sądzą o zaległe wynagrodzenie, no ale cóż na pewno wiesz lepiej. Nie rozumiem po co się tak unosisz. Jeżeli nie odpowiadają ci warunki pracy, to idź do prywaciarza. Sorry ale nie rozumiem ludzi, którzy narzekają i piszą wszędzie jaki im źle. Nie podoba się to się zwolnij.

Tak7Nie107
@Mima

Aha - czyli najpierw piszesz: "Szczególnie w jakiś prywatnych sklepikach", formułując wnioski z jak mniemam jakichś ekstrapolacji opartych na relacjach osób trzecich, a gdy ja zrobiłam to samo - opierając się na opinii koleżanek - zaczynasz ironizować, że polegam na opinii koleżanek. PORAŻAJĄCY WPROST BRAK LOGIKI i doskonała egzemplifikacja twojej hipokryzji. Cóż, biorąc pod uwagę ową argumentacyjną niemoc i twą erystyczną nieporadność, obawiam się, że nie będziemy mogli porozmawiać, albowiem nie zwykłam prowadzić rozmowy na takim poziomie. Tym bardziej, że zdajesz się nie rozumieć, że po to powstała ta strona - by dzielić się opiniami; tak pozytywnymi jak i negatywnymi. Mamy więc pełne prawo narzekać. Tym bardziej na coś co jest de facto skrają aberracją. Na tym kończę, jak bowiem powiadam - twój porażający brak logiki jest dla mnie jednoznacznym wskazaniem, że rozmowa nie ma sensu. Pozdrawiam.

Tak108Nie11
Fff
@xx

@xx "dzielić się opiniami; tak pozytywnymi jak i negatywnymi." Szkoda, że jak ktoś ma pozytywne zdanie to jest mieszany z błotem. Ale widzę, że szykuje się kolejna gównoburza. Idę po popcorn.

Tak15Nie104
Dżek
@Fff

Za pozytywne komentarze mieszani z błotem? BZDURA. Widzę, że mamy tu do czynienia z myśleniem podobnym do katolickiej zarazy - oni też twierdzą, że są w Polsce prześladowani. Mimo, że to właśnie ta katolicka hołota torpeduje wydarzenia kulturalne - w których de facto nie uczestniczą, zakłada kaganiec każdemu, kto ma odmienne zdanie i nie uznaje ich bajeczek dla dzieci do lat 3, w końcu dokonuje niewiarygodnych zbrodni na dzieciach. I też wiecznie skamlą, że są prześladowani. Nikt tutaj nie prześladuje tych, którzy piszą pozytywnie; znamienite jest, że jest ich niewielu, bo Stokrotka to chora pseudo firma łamiąca prawo na każdym kroku.

Tak103Nie13
@xx

No i u kogo brak logiki:) krytycznie podchodzisz do każdej pozytywnej opinii. Przemawia za tobą z pewnością wykształcenie, ale z wychowaniem to już u Ciebie na bakier- jak możesz osądzać kogoś ze prowadzi rozmowę na takim czy też na innym poziomie. Takim zadartym z noskiem panienkom to wszędzie będzie źle. Jak to mawiają " że gów.o to i w puchu zmarznie" . Więc wysuwam wniosek że nie tyle chodzi tutaj o stokrotkę, tylko o nieustanne narzekanie na własną egzystencję.

Tak10Nie99
czak
@Mima

Boże, przeczytałem waszą dyskusję i jestem rozwalony twoim brakiem rozumienia czytanego słowa. Skasowała cie kobieto konkretnie, a ty brniesz dalej w swoje głupie racje. Udowodniła brak logiki a ty oczywiście - "to u ciebie brak logiki". Nie obraz sie Mimo, ale chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i logicznie rozumować.

Tak83Nie5
nela

Ładnie to napisałaś.

Tak76Nie3
Mała mi
@xx

Widać wlasnie jak na czas płacą,teraz prosimy o odszkodowania

Tak65Nie1
Ona
@Mała mi

Jakie odszkodowanie? Puknij się w łepetyne. Wyraźnie firma napisała, że problemy leżą po stronie banku. Nawet bank oświadczenie wydał, a wy dalej w kółko to samo.

Tak3Nie66
dolores
@Ona

Bzdura, nie ma żadnego oświadczenia. Dzwoniłam do banku i nic o tym nie wiedzą.

Tak82Nie4
kf
@Ewa

Bardzo dobrze napisane Ewo, doskonała analiza tej groteskowej firmy.