Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Nie polecam nikomu stokrotki dają najniższa krajowa jaka może być wykorzystują ludzi do pracy pracuje się po 12h za osoby które nie przychodzą do pracy i oszukują a i tak łaskę robią że wypłaca nadgodziny nawet nie potrafią koperty wywalczyć żeby dostawą mogła normalnie być przyjęta o to są kompetencje ludzi którzy tam pracują nie dość tego od kiedy kierownik ściągający pieczywo nie zamiata po sobie tylko musi to robić pracownik z działu mięsnego bo nie chce się ruszyć swoich czterech liter jak ktoś może niech omija stokrotkę wielkim łukiem bo są o wiele lepsze płatne pracę niż ten sklep jeszcze ludzi jak śmiecie traktują a niby piszą w ogłoszeniu o pracę u nas możesz się rozwijać i awansować a tak naprawdę jak brakuje kierownika to szukają z ulicy a. Osoby które pracują tu dużo lat to nie mają na co liczyć tylko oszukują

Ggghhh
@Kasia

Wszędzie na szeregowych stanowiskach dają najniższą krajową a jak komuś nie pasuje to niech zmieni pracę

Pepitka

Wszyscy tacy mądrzy. Postawcie się na miejscu kierownika albo jego zastępcy. Ciekawe czy byście dali radę ogarnąć cały sklep plus odpowiedzialność jaka mają.. A nie siedzieć na kasie 8 godz lub chodzić od alejki do alejki i głupa palic przez 8 godzin Pozdrawiam

Nikola
@Pepitka

Od tego są kierownicy i osoby zajmujące się każdym działem bo jak już się przychodzi do sklepu to ziemniaki takie mikroskopijne że nim ich nie chce kupować a o pieczarkach których nie ma to już nie wspomne niby sklep tak dobrze zaopatrzony i oczywiście promocje aplikacje a podstawowych produktów nie można kupić

Możecie mi coś powiedzieć o pracy zastępcy kierownika? Warto aplikować czy sobie odpuścić ?

@Kandydat

Kategorycznie nie polecam,nie wdzięczna praca,jak jesteś zdrowy to masz tyrać jak (usunięte przez administratora) za kilka etatów, jak zachorujesz to cię zwalniają.

Judyta

Jedna z lepszych prac jakie miałam

Mia
@Judyta

To chyba pracujesz w innej stokrotce, takiej z Marsa skoro jesteś zadowolona . Nie polecam pracy w tym sklepie. To co czytam to chyba dzieje się w większości sklepów tej sieci.

Kaja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Dlaczego nie ma jeszcze aneksów w związku z podniesiem najnizszej sredniej krajowej? U was tez cisza?

Ona
@Kandydat

Dużo obowiązków :) Pracujesz jako kasjer , mięsna , sprzątasz i towarujesz sklep . Zestawień które trzeba zrobić jest ogrom , zdjęcia i ezadania których wymaga centrala albo rko też trochę zajmują . Praca ogólnie dla ludzi o dużej cierpliwości i mega szybkich w pracy , wielozadaniowych. Co do stawki to szału nie ma . Najgorsze w tej pracy to ciągle zwolnienia i L4 innych pracowników i potem latają tobą brakujące etaty :/

@Ona

To praca dla ludzi o twardej (usunięte przez administratora) mocnych plecach silnych ramionach szybkich nogach stalowych nerwach jak trafi na dobrą załogę to może nie trafi do psychiatry

Roxa
@Ona

Możesz rozwinąć o co chodzi z tym łataniem brakujących etatów? Dostajesz "godziny" tych osób w formie nadgodzin, czy grafik jest po prostu tak zmieniany, żeby jednak tych nadgodzin Ci nie wypłacać? Próbowałaś może gdzieś zgłosić, żeby jednak zatrudnić dodatkowe osoby do pracy, jeśli tak nagminnie zdarzają się L4? Zastanawiam się nad zmianą pracy i właśnie wyskoczyło mi ogłoszenie na zastępcę kierownika, ale teraz to już nie wiem, czy ktoś może się jeszcze wypowiedzieć czy rzeczywiście w innych zakładach jest taki natłok obowiązków czy to wynika raczej z specyfiki sklepu? W benefitach zaciekawiła mnie też karta zakupowa z okazji świąt i wyprawkę dla dziecka... Czy mógłby mi to ktoś przedstawić jak to wygląda w rzeczywistości?.

Ona
@Roxa

Zmieniają ci grafik i stoisz to na mięsie to na kasie . Nadgodziny się zdarzają ale robią ci taką łaskę i kombinują jak ich nie dać :/ ogólnie kiedy już nie ma kogo ściągnąć albo nikt nie chce przyjść za darmo to wtedy " pozwalają" na wypłacenie nadgodzin . Co do dofinansowania na święta to dostajesz kartę Sodexo do wykorzystania tylko w stokrotce ( max 600 zł paczki na święta dla dzieci to doładowanie tej samej karty kwota 60 zł dziecko ) . Wyprawka dla maluszka to paczka pampersów , chusteczek i krem najtańszych produktów pod nasza marka ( więc bez szału ) . Praca dla ludzi wytrzymałych i obrotnych .

Jola
@Ona

Mało tego,pojedyńcze dni urlopu wstawia kierownik jak chce,na protest pracownika ,że nie chce w tym dniu urlopu,pada odpowiedź, że roko tak każe. Ludzie urlop jest nasz wypracowany i nie może sobie roko zarządzać nim,ale w tej firmie nie przestrzega się kodeksu pracy. A związki zawodowe tylko mówią że pracownik ma rację A nic z tego nie wynika.

@Ona

Ale ile w ogóle sprzedawca zarabia, bo ktoś pisze, że mało, ale kwoty nie padają. 3600 brutto minimalnej krajowej? Toć wszystkie byście poodchodziły do konkurencji:)

@Pinky

Niestety chętnie chciałoby się odejść ale w tych czasach i inflacji zostać bez pracy się nie da, bo nie będzie za co żyć. Wiem z doświadczenia bo sama w tym siedzę. Najniższa krajowa i rzucą ci 170 zł za to że na zwolnienia nie chodzisz. Premie są tylko dla kierownictwa za to że to pracownicy dobrze sprawują się przed audytami i tajemniczym klientem. Sama praca w tym momencie to totalna porażka. Ludzie nas wyklinają ze względy na to że jest 2 kasjerki na zmianie i no wiadomo na sklepie trzeba ogarniać j jedna kasa jest otwarta. Kierownicy mają cię gdzieś chyba że coś im trzeba.

Sa
@@Pinky

Kierownicy mają Cię gdzieś, chyba nie, bo też zapierniczają ile się da, kierownik na kasę, na mięso, nabiał warzywa u nas biegają jak robocopy z jednego miejsca na drugie. Gdzie ty pracujesz, że mają Cię gdzieś. Nie stawiaj wszystkich pod jedną kreską.

Zastępca kierownika
@Sa

Dokładnie , ja jako zastępca kierownika nie mam nawet czasu napic się wody nie wspominając o przerwie na którą nie schodzę :/ jem i sikam w biegu . Kasjer siedzi na kasie i kasuje poprosisz o dołożenie towaru na przykasowke to patrzy na ciebie jak na wariata drugi kasjer ( o ile jest ) pomaga na sklepie i tu zależy kogo dostaniesz jednemu się chce pracować szybko i logicznie a drugi rozkłada paletę jak złów więc ty jako kierownik biegasz kasa , mięso , stoiska świeże , gonisz zwroty , planogramu , e zadania i jeszcze rozkładzie towar , fejsujesz i często gęsto zamiatasz pod półkami bo (usunięte przez administratora) ;/ ogólnie ja po zmianie czuję się jak wrak i ta premia ( która jest coraz rzadziej) to moja wypracowana ciężka praca nagroda . Ogólnie praca jest mega ciężka ( tony towaru dają w kość i ja już nie czuje kręgosłupa )

@Zastępca kierownika

Zastępca kierownika też dźwiga ciężary? Na zapleczu nie ma wózka widłowego żeby przenieść palety które mają duża wagę? Wszystko się robi ręcznie?

Były

Zaplecza są tak małe, że towar stoi na dworze bo się nie mieści żeby zamknąć magazyn!

Stokrotka

Ile zarabia zastępca kierownika?

relink
@Stokrotka

3500 na czysto bez premi przelew, a jak jest zrealizowana sprzedaż, audyt pozytywny i inne rzeczy to można wyciągnąć 3800 na czysto. Ale warto zaznaczyć że są takie dni że jesteś wszystkim (kasjerem, magazynierem, obsługujesz na mięsie)

Stokrotka
@relink

Ile zarabia nowy pracownik na rękę?

Nanka
@Jola

To proszę się zorientować co robią związki, wtedy proszę wydać opinie

Pracownik Nowy wpis

nick

Ktoś wspominał o zwolnieniach, ile w tym jest prawdy? Będą jakieś?

Basia
@nick

A z kogo mają zwolnić jak już nawet zmiany nie mogą dopiąć

karol
@Basia

To chyba u Was, bo u nas to jest w drugą stronę, za dużo ludzi zatrudnili

Asia Nowy wpis
@Basia

Czy u Was kasjerzy podpisywali aneksy do umowy? Od lipca wzrosła najniższa krajowa a aneksów brak.

Kierownik Zmiany

Czy u was też zdarzyło się że dostaliście (usunięte przez administratora) za to że jesteście mili do pracowników ?

@Kierownik Zmiany

Jeszcze nie, ale kierownik sklepu zabrania spotykania się Z koleżankami z pracy, poza pracą Ty bradzuej jeśli to jest zastępca kierownika

Zuzia Nowy wpis

To zależy z której strony spojrzeć. Z jednej strony to niby zakazana kumitywa sitwa i takie tam haha z drugiej zazdrość że nie wykazujesz chęci spotkania z osobą która ci tego zabrania

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Krojczy - Laminiarz (bez doświadczenia)
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
logo firmy Asystent Kierownika Projektu
Katowice
Egis Poland Sp z o. o.
logo firmy Sales Support
RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Malina

Mam pytanie w sprawie pomocy jaka oferuje Stokrotka pracownikowi jest coś takiego jak POMOC FINANSOWA wie ktoś może jak to wygląda,korzystał ktoś z takiego pomocy,bo nie mogę uzyskać żadnej odpowiedzi w tej sprawie, może tutaj mi pomożecie ...

Aisza

To najgorsza praca jaka może być. Na rekrutacji piękna mowa,obiecanki,a rzeczywistość jest inna.Człowiek charuje jak (usunięte przez administratora) za pięciu i tak nie ma dobrego słowa za to. (usunięte przez administratora) na pieniądze. NIE POLECAM

olek

Jak dla mnie to zeby tu pracować, to trzeba nie mieć żadnych aspiracji...

Haha
@olek

Zgadzam się i tak cię nie doceniają to po co się starać byle minęła dniówka

karen
@Haha

dokładnie XD

Praca w centrali

Tym wpisem pragnę przestrzec przed pracą w centrali wszystkich tych, którzy się nad tym zastanawiają. Jako były pracownik mogę powiedzieć że praca tam była wyczerpująca psychicznie. Współpraca z innymi działami to tragedia zwłaszcza z kupcami zero możliwości dogadania, wrzucanie coś na ostatnią chwilę pracy do zrobienia to standard, robienie nadgodzin to codzienność za które Ci nie zapłacą. Dawanie umów na zastępstwo bez uprzedniego poinformowania na rozmowie rekrutacyjnej to też standardowy ich zabieg. Na niektórych stanowiskach normalne jest problematyczne chodzenie na urlop jeśli w ogóle się uda go wziąć czy nieprzyjemności związane z pójściem na zwolnienie lekarskie.

kandydatka
@Praca w centrali

Dziękuję za Twoją opinię!! Właśnie miałam wysyłać cv na ofertę "asystent ds. Kadr" dzięki Tobie nie zrobię tego. Dziękuję jeszcze raz!

karen
@kandydatka

Lepiej się dobrze zastanowić nad wysyłką bo praca jest kiepska i ciezka, stawki czesto smieszne jak za ilośc obowiązków które spada na człowieka

Stokrotka tragedia pracy, (usunięte przez administratora) na wszystkich ja po miesięcu pracy zostałam 2980 zł netto stojąc na kasie 8 godzin z tego wychodzi że nawet się najniższej krajowej nie zarabia robiłam tam dwa miesiące umowie na próbnym co po próbnych zaoferowali umowę zlecenie i jeszcze tutaj chodziłam na same popołudniówki czyli najgorsze zmian , nie polecam tej firmy wy wykorzystują ludzi na maksa!! Pracujesz jako kasjer sprzątacz magazynier itp dostajesz mniej niż najniższą krajową nie polecam tej firmy jeszcze raz mówię nie idźcie tam pracować stracisz tam zdrowie ,i psychicznie was wykończą!!

karol

to dobra praca jak nie masz już zupełnie gdzie pracować, ale jak masz jakaś inna opcje, to nawet sie nie zastanawiaj tylko idź gdzieś indziej!

Kotek20

Nie polecam pracy w Stokrotce mimo tego ze trafiłam na bardzo fajny zespół. Mam doświadczenie w handlu 10 lat, w różnych sklepach pracowałam i nigdy nie miałam manka aż trafiłam do stokrotki. Manko każdego dnia u kazdego pracownika, nie tylko u mnie. Codziennie liczę kasetkę po kilka razy, to samo z resztą wydawaną klientowi. I codziennie mam podobną kwotę manka (dziwne) Jestem pewna ze manko jest specjalnie nastawione w systemie komputerowym żeby firma kradła i miala zyski dla siebie kosztem ciężkiej pracy pracowników.

mała
@Kotek20

No wiadomo że sama dobra atmosfera nie zatrzyma w pracy...

Mam pytanie odnośnie opuszczania zakładu pracy czym to grozi ?? Np . Kierownik sklepu poszedł sobie obok do baru zamówić jedzenie nie ma kasjera nie ma kierownika i nie ma nikogo na ladzie czy te osoby powinny ponieść konsekwencje ?

Ella

Bardzo dobre pytanie Etaty wycięte na maksa, a pensje, zenujace. Co w tej firmie robią związki zawodowe???

Benia
@Ella

Dodadzą od siebie 200 zł i myślą że człowiek będzie im wdzięczny przecież to my robimy na ich pensje premie paliwo co mnie obchodzi drogo prąd itp niech zamkną jsk im się nie opłaca normalnie tania siła robocza i nie piszcie że się zwolnić bo. Chciałabym zarabiać godziwe pieniądze za moją ciężką pracę reszta mnie nie interesuje

Agnieszka

Hej wszystkim mam pytanie czy u was w stokrotce kierownicy wasze manka i to co macie na plusie odkładają do jakiś oddzielnych saszetek ? Bo u nas tak jest kierownicy nasze pieniądze odkładają sobie ale nie powiedzą na co tylko bez wiedzy ty masz manko czy na plusie i ty musisz oddać a co najgorsze wiem że nie wydałabym klientowi 200 zamiast 100 i przychodzi manko a ja 100 lub 300 do oddania pytam się za co jak tyle to nawet nie realne a jak mówię że mają policzyć sejf to mówią że jutro jutro i tego nie robią … i co mam zrobić niechce oddawać tego napewno tyle nie miałam pomocy

xxx
@Agnieszka

Kierownicy nie mają prawa odkladać żadnych nadwyżek z kasetek to powinno być wykazane w rozliczeniu kasjera s przy tskich dużych kwotach musi być przeliczony sejf możesz to zgłosić do swojego RKO albo RKB

@xxx

Niestety dużo rzeczy nie powinno a jednak się dzieje. Nadwyżka zawsze idzie do "puszki" .... a manko trzeba spłacić. Na każdym sklepie jest taka "puszka"

Były związkowiec
@Agnieszka

Po pierwsze podpisując raport przy rozliczeniu widać od razu czy masz manko czy superte. Po drugie manka przysyła księgowa po rozliczeniu miesiąca czyli tak koło 10 następnego A po trzecie nie można superat odkładać do saszetek. I superata i manko muszą być wykazane. Jeśli jesteś pewna, że pieniądze muszą być w sejfie porozmawiaj z RKO Zawsze można potem przeksięgować superate z sejfu na poczet twojego manka

Xyz
@Agnieszka

Mańka i nadwyżki powinny być wykazane w końcowym rozliczeniu. Błędy w liczeniu mogą być przeksięgowanie na prośbę kierownika sklepu za zgodą RKO. Jeśli wydałaś źle dla klienta niestety będziesz musiała pokryć z własnej kieszeni

Hans
@Agnieszka

Na niektórych Stokrotkach nadwyżki są odkładane do saszetki, a jak komuś później brakuje, to się dokłada z tej saszetki. Uważam, że to najbardziej rozsądne rozwiązanie. Każdy się czasem omyli na kasie, szczególnie jak jest spory ruch.

Hmmm
@Agnieszka

Tak niestety robią. Manko musisz oddać ale jak jesteś na plusie chowają niby do sejfu. A tak naprawdę dzielą się między sobą ... tragedia

Pela
@Hmmm

@pracodawca pracowałam w stokrotce i manka musiałyśmy dokładać a nadwyżki kierowniczki trzymały w sejfie w saszetce. Było nawet raz jak kierowniczka wyciągnęła kasę z saszetki i powiedziała żebym poszła kupić kawę do biura zenada. A tam widziałam jeszcze 100 i 20 zł. Chętnie podałabym nr sklepu ale nie wiem czy moge. Co do pasków z wypłaty kiedyś poprosiłam to kierowniczka z pretensjami że po co mi. Grafik układała (teraz nie wiem) pod siebie, wolne po nockach, wolne weekendy lub ranki. Potrafiła siedzieć w biurze I zamiast pracować plotkować przez telefon a tobie wydawać rozkazy. Ale z tego co wiem się zmieniło i już nie może sobie posiedzieć i zrobiła sobie coś z plecami. Oj oj. Wcale mi nie szkoda za to jak mnie potraktowano. Polecam @pracodawca przyjrzeć się pracy kierowników;) I bardziej docenić pracownikow

Lili

Interesuję się pracą na stanowisku kasjer-sprzedawca. Przeczytałam w ogłoszeniu, że wymiar etatu jest dostosowany do potrzeb pracownika. Czyli można pracować normalnie na 8h, tak? Bo przeglądałam Wasze opinie i niektórzy wspominali o pracy po 12h na dzień, więc nabrałam wątpliwości.

Pela
@Lili

Etat czyli np 1/2 3/4. Mogą i 12h dać ci na zmianie. W stokro prawie nigdy nie ma zmian po 8h.

Szukam pracy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Co się dzieje w Kwidzynie w stokrotce cały czas nowi ludzie? Czy to nie jest wina kierownika ? Pracownice nie mają o niej dobrego zdania dlatego odchodzą a szkoda bo uwielbiałam tam pracować . Kierowniczka zamiast zająć się pracą to zajmuje się plotkami

Czy pracujecie we wszystkie soboty w danym miesiącu jak to u was wygląda.jak powinno być?

@Ewa

Soboty nie są wolnymi dniami od pracy według kodeksu pracy. To zależy od kierownika czy jakaś da ci wolną

Iza

Za co w stokrotce można być zwolnionym z pracy.?

Kinga

Myślisz że góra nie wie o karygodnym zachowaniu kadry zarzadzajacej?myślę że wie i daje na to przyzwolenie.poprostu ta firma ma tak funkcjonować i tyle .nie przestrzegając niczego ani BHP.ani przepisów pracy.nie wspomnę tu o kulturze osobistej i traktowaniu drugiego człowieka z szacunkiem.nimwieksza (usunięte przez administratora) tym firmie bardziej to odpowiada.zenada po prostu.

Lola

Jeden wyzysk ludzi, duży sklep z stokrotka, trzech pracowników, Kasjerka musi ogarniać kasę, wolne chwilę piekarnie i wykładanie towaru, Śniadanie w biegu, jak się załapie na przerwę, gazetkę robi się po 22,to są już godziny nocne, które masz tylko do wybrania, nie zapłacone, ale zdarza się że przychodzisz do pracy na drugą zmianę i jesteś pitoma, nie wyspana Lada mięsna, duża , jedna osoba na zmianie, musisz mięso rano wyłożyć, w tym czasie gdy są już klienci musisz zrobić zestaw towaru co jest w ladzie, później przyjąć towar dżinny, sprawdzać na bieżąco daty szynek cześć a jest ich tysiąc (przybliżenie) Jak jesteś robotem i to wytrzymasz to pracuj Kręgosłup wysiada, nerwica zawodowa możesz dostać Jeden błąd twój w niedopatrzenie dat, a (usunięte przez administratora) od kierownika Audi ciągle cie kontroluje Kierownik sklepu żeby dostał premie, zwali na ciebie całe nie dopilnowanie, Żaden benifit, jak nie dopilnujesz nie dostaniesz, Jeden pracownik pracuje za dwóch Nie polecam

Szymmm
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Jak się pracuje w centrali pod względem atmosfery w pracy itp? Chciałem złożyć tam cv

kasjer

Chciałbym złożyć CV, pracowałem dotychczas w zielonej konkurencji u płaza. Czy tutaj ktoś też tak przechodził i może ocenic gdzie lepiej?

Konik polny
@kasjer

Nie polecam 3400 wymagania jakby to korporacja była zero szacunku chyba że masz grupę inwalidzką to idź ale nie polecam szkoda zdrowia

Kiki
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Witam szukam pracy na stanowisku kompletnie zamówień. Ktoś powie ile obecnie można zarobić i coś o dodatkach premiach i podwyżkach?

manojez
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Jak wygląda praktyka z programu stażowego "Dobre miejsce, dobry start?" Jakie zadania są powierzane? Jaka możliwość dostania umowy po tym stażu? Jak wygląda rekrutacja? Na jakie pytania się przygotować przy rekrutacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 576.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 498, z czego 38 to opinie pozytywne, 192 to opinie negatywne, a 268 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 901 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.