Stokrotka Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Stokrotka Sp. z o.o.

Dziewczynka

Witam. Mam pytanie. Byłam w takiej sytuacji, że miałam rozpocząć pracę w Stokrotce. Poszłam na rozmowę kwalifikacyjną, zrobiłam wstępne badania lekarskie, które zaniosłam do Stokrotki z formularzami i poszły do centrali do Lublina. Miałam konkretnego dnia rozpocząć pracę, dostałam informację, że nie są mną zainteresowani. Mam ważne badania lekarskie, czy mogę podjąć pracę w innym markecie Stokrotka?

Dziewczynka
@Sara 19.11.2017 09:59
Niestety nie każdy pracodawca wysyła sam

@Sara mi chodziło o to, czy jeśli po zrobieniu badań lekarskich a przed podpisaniem umowy ze mnie zrezygnowali to czy mogę zatrudnić się w innym markecie Stokrotki? Pewnie badania i tak musiałabym zrobić jeszcze raz

@Dziewczynka 16.11.2017 15:28

Tak mogą Cię zatrudnić w innej stokrotce tylko musi być wolny etat i musisz się przespacerować do innych sklepów tej sieci i porozmawiać z kierownikiem bądź kierowniczko ze masz już badania i może się uda że będzie miejsce bo jak jesteś z Lublina to z pocałowaniem ręki zatrudnią Cię bo mają duże braki w zatrudnieniu

anonymous

Stokrotka to harówa po 12 godzin, wykładnie towaru, sprzątanie sklepu, socjalów, magazynu i mycie kibli. Za mało etatów, dlatego do pracy angażuje się nawet ochroniarzy. A pani regionalna i kierownicy sklepu tylko pokrzykują i wiecznie niezadowoleni. Ich zdaniem zatrzymanie się w biegu, zamienienie dwóch słów z kimkolwiek z załogi lub dosłownie chwilowy brak klientów, to już obijanie się i powód do krzyków. Kierownictwo Stokrotki toleruje pracowników mało inteligentnych (nikomu nie ubliżając), bo tylko takich można zdominować. Ciągle braki kadrowe powodują, że toleruje się pracowników na ciężkim kacu, a nawet pod wpływem alkoholu. Za taką pracę i w takich warunkach otrzymujesz najniższą krajową, a płaca w godzinach nocnych zakrawa na mobbing. Stawka godzinowa jest już chyba wyższa w Kazachstanie. Rozliczenie godzinowe kwartalne powoduje, że w trzecim miesiącu brakuje godzin. Dokonuje się różnych kombinacji, (oczywiście kadra kierownicza zdaje sobie z tego doskonale sprawę) więc wtedy w sklepie pracują "skrzaty", które nie mogą się podpisać na liście obecności. Można więc dojść do wniosku, że tylko desperacji i rozbitkowie życiowi pracują w Stokrotce lub tzw. renciści. Należy zadać pytanie kierownictwu i pani regionalnej jak zdążyć ogarnąć sklep, ogarnąć stoisko mięsne, nakroić serów, wyłożyć full towaru i obsłużyć w sekundę "kilometrową" kolejkę. Nawet Ukraińcy, których obecnie angażuje Stokrotka, łapią się za głowę widząc naszą pracę i zarobki. Zapraszamy odważnych do Stokrotki. Zakupy jak z płatka - praca jak na ugorze.

Wyczerpana
@anonymous 18.11.2017 18:19

Tak jest i nikt z tego nie bierze pod uwagę. Chyba że trzeba uwagę masła nagrane materiały wtedy będę brane pod uwagę bo tak to tylko pracownicy nic nie zdzialają. Kierownik w stokrotce też nie ma kolorowo każdemu wydaje się że siedzi za biurkiem i tylko krzyczy nie prawda zapier...ala za 5 żeby w systemie się zgadzało dokumenty faktury przeceny towar wyłożyć dziury porobić na głupie maile odpisać raporty chore zestawienia porobić. A regionalna przyjedzie i jeszcze się czepia że jest brudno to ekspozycję nie podrobione. To za mało ludzi to syf na magazynie i jeszcze powie ci że za dużo etatów masz i trzeba zwolnić a wszyscy robią za 10 to jest życie żeby utrzymać rodzinę to pracuj. A ich to h..j obchodzi że nie widzisz się z rodziną. I to jest firma tzw. Pro rodzinna a to nawet w 1 % tego nie ma aż płakać się chce. LUDZIE na górze planujecie się my jesteśmy ludźmi z uczuciami a nie roboty i komputery. A uzeranie się z klientami to też psychicznie wyłącza. Zakłady psychiatryczne będę mieli co robić jak każdy z pracowników będzie zarzywał leki antydepresanty. PREZESIE ZOBACZ CO SIĘ ROBI. ŻE FIRMA JEST NA SPRZEDAŻ TO NIE ZNACZY ŻE JESTEŚMY NIEWOLNIKAMI.

Zla

Stokrotka się robi to co kiedyś Biedronka za marne grosze za.......dala i to trzeba za 5 pracowników towar wyłożyć sklep ogarnąć kasy towar przyjąć zwrotu oddać warzywa ogarnąć podłogę zmyć na sklepie faktury powprowadzac do systemu dokumenty zestawienia itd a na sklepie 3 osoby fajnie jest z motorem w du...ie. zrobić w ciągu 8 godzin a jak się nie wyrobisz to buda lub zostań żeby skończyć ale za fri. A kierownicy zarabiają niej niż kasjer gdsię ma 3 razy tyle do roboty. A jak audyt to już wolę stres cały sklep tu brudno tam nie ogarnie to a na cały sklep jest kierownik kasjer i na stanowisku mięsnym 3 osoby na cały sklep

Adzie
@Zla 16.11.2017 20:14

Niech Pan PREZES zobaczy co się dzieje za marne grosze człowiek nasuwa i jeszcze mało a my jesteśmy tylko ludźmi. Niech PREZES zobaczy że jest za mało etatów żeby wykonać cało pracę i żeby było czysto. Szok ja muszę pracować pracuję już 10 lat i zamiast lepiej to jest coraz gorzej LUDZIE MY JESTESM TYLKO LUDŹMI. Niech Ci co siedzi i układają poranne planogramy lub ekspozycję niech się zamienia i wyjdą na sklep. A i niech się dobrze przyjrzeć trzeba dla regionalnych bo niektórym stanowisko uderzyło do głowy a zwłaszcza na Podlasiu

Xyz
@Adzie 17.11.2017 19:52

Szkoda że w tej śmiesznej firmie nie ma związków zawodowych. Wyobraźcie sobie zdziwienie "góry" gdyby tak od 20 grudnia pracownicy poszliby na zwolnienia i urlopy na żądanie

Wykończona przez Stokrotkę.

Pracuję na stoisku mięsnym. Praca z miesiąca na miesiąc wygląda coraz gorzej. Nie ma takiej sytuacji, żeby nie brakowało nam pracowników (na kasach również). Odkąd do Lublina wrócili studenci nie sposób aby sklep funkcjonował jak należy. Wszyscy jesteśmy przepracowani, cóż daje jeden dzień wolny - potem znów zapiernicz taki, że człowiek przez kilka godzin nie może wyjść się napić lub siku. Bardzo często nie wychodzimy na przerwy, ponieważ jest taki natłok obowiązków, że każde 5 minut jest na wagę złota. Na listę przerw musisz się wpisać, bo inaczej zrobią to za ciebie. Ludzie szturmują sklep od rana do wieczora, na stoisku pracujemy po 2 osoby na zmianie. Rzadko jest środkowa zmiana. W zasadzie cały czas musimy obsługiwać klientów, bo bez przerwy są kolejki. Odpiek pieczywa, przyjmowanie dostaw, ogarnianie dokumentów, nie wspomnę już o dotowarowaniu w miedzyczasie, które pochłania większość naszego czasu. A jak czegos nie zrobisz to dlatego ze ci sie nie chciało a nie dlatego ze nie zdążyłas. Wychodzę z pracy z mokrymi plecami, włosami, ostatnio nawet gaciami. Efekt jaki - przeziębienie, bo rozgrzana wybiegam po 2 zmianie na zewnątrz, telepie mną z zimna - nie sposób uniknąć choroby. ALE nie próbuj nie przyjsc do pracy (SYMULANCIE) bo ci zapierniczą premię absencyjną i wtedy z jałmużny pozostanie ci juz tylko datek dla żebraka. klienci myslą ze mamy dobra warunki pracy w porównaniu z lidlem czy biedronką. jak słyszą co się u nas wyprawia to wytrzeszczają oczy ze zdziwienia jak jestesmy traktowani. Stokrotka to kolos na glinianych nogach, przebieraniec który udaje ze jest dobrze, ze jest prestiż bo to nie dyskont.

kasi102

Witam wszystkich ja z takim pytaniem mam 20 lat stażu pracy w marketach i pierwszy raz spotykam się z tym żeby socjalny był połączony z szatnią i zamykany na klucz a klucz znajduje się w biurze czy w każdej stokrotce tak jest

Ciekawa bardzo

Witam. Mam iść na rozmowę kwalifikacyjną do Stokrotki. Czytałam o tzw. szkoleniu wdrozeniowym. Mam pytanie czy po zrobieniu badań lekarskich od razu dostaję się umowę o pracę i wtedy jest to szkolenie wdrożeniowe? Czy najpierw szkolenie wdrożeniowe i dopiero umowa o pracę? I pierwsza umowa na okres próbny jest na ile? Czy po okresie próbnym wywalają i następny czy przedłużają? Proszę o pilną odpowiedź. Gdansk

Qaz
@TylkoNieDoStokrotki 27.09.2017 09:07
@Jo nie napisałaś jeszcze że bardzo często mimo umowy na 3 miesiące już po miesiącu a nawet po dwóch tygodniach zwalniacie prac...

Marudzisz. Musialas byc bardzo slabym pracownikiem, skoro w dobie takich problemow ze znalezieniem ludzi do pracy, podziekowano ci juz po trzech tygodniach. Jasne, ze nowy pracownik potrzebuje czasu by sie wdrozyc, ale jesli jego nastawienie jest na anty i tylko sie oglada na innych, co robic by sie nie narobic, to niech szuka pracy gdzie indziej. Sama widze po naszych nowych pracownikach jak rozne maja nastawienie do pracy i jakie jest przez to moje nastawienie do nich. Robisz bledy, robisz wolniej, to nic, jesli jestes zaangazowany i chetny do nauki. Ale jesli chowasz sie przed robota i za przepustke od myslenia masz plakietke z napisem "ucze sie", to sie nie dogadamy.

Bebebeeee
@TylkoNieDoStokrotki 27.09.2017 09:07

Głupoty piszesz, bony są dopiero po tym jak przepracujesz pół roku- o tym panie kierowniczki nie wspominają na rozmowie, mówią ładnie że jest pakiet socjalny, bony ale nie mówią że po takim okresie pracy dopiero je dostaniesz.

Kelly

Hmm mówicie umowa na okres próbny 3 miesiące...To czemu ja miałam dostać na 1 miesiąc??? Miałam dostać, ale zrezygnowałam bo dla mnie to dziwne. Nie we wszystkich Stokrotkach jest umowa na 3 miesiące okres próbny? Dziwne umowa na miesiąc....

olo

jest już wiadomość że litewskafirma przejmuje stokrotke a ta firma litewska Maxima Grupe UAB sklepy Aldik ma mało tych sklepów także będziestraszno i śmieszno pracownicy stokrotki i czy macie już coś innegona oku boto będzie taka samaportażka jak alma

witam proszę o opinie na temat pracy w Stokrotce w Lublinie na Bukietowej

JA

Witam dlaczego lekarze jak usłyszą że pracuje się w stokrotce to reagują bardzo dziwnie a ta stokrotka co bardzo dużo ludzi wykończyła pod względem fizycznym i psychicznym bo to jest kołchoz pracy to jest pracodawca taki sam jak kiedyś biedronka lat 90 po słynnych procesach i odszkodowaniach dla pracowników ludziska z daleka od stokrotki nie zatrudniajcie się tu bo to okropne bagno ,a płaca minimalna , wyzysk pracownika bardzo duży a kierownictwo szkolone aby gnębić pracownika

pyt

Czy można teraz posegregować te firemki wg daty wstawienia opinii?

JA

Drodzy przyszli pracownicy stokrotki w Świdniku w galerii venus nie idzcie tu do pracy bo to jest takie (usunięte przez administratora) a kierownictwo wyobraża sobie że zjadło wszystkie rozumy sklep nie jest prywatną własnością pań kierowniczek a myślą o pracownikach ze tylko są do zapierd ,,,,, a zadnego szacunku w stosunku do człowieka tylko traktują jak robola do zapierd ,,,,. tu nic się nie zmieni do póki będzie rządziły trzy panie to już klika , którą trzeba rozbić żeby pracownicy nie bali się przyjść do pracy bo w obecnej sytuacji nikt nie chce przyść do pracy a jak przyjdzie to popracuje góra miesiąć i zwalnia się sam bo atmosfera w sklepie jest bardzo ciężka w wymagania co do pracy coraz większe a płaca nie wzracta tylko co miesiąc maleje

anonymous

Moim zdaniem Stokrotka zapedzila sie w wymyslanie co chwila to nowych chwytów reklamowych czy klient zwraca uwagę co wisi u sufitu mięso czy buleczka albo pomidor .Wydawanie niepotrzebnie kasy na nic nie znaczace reklamy.Ciekawe ile z to placa i komu w sumie fajna fucha naciaganke Stokrotki na kase.Dali by na to miejsce jeden etat klient by byl zadowolony bo moze w koncu obsłuży by go zadowolony sprzedawca bo nie lata z jezorem na (usunięte przez administratora).Dopiescil by klienta dopieszczonym warzywniakiem.piekarnia i stoiskiem miesnym i wkoncu usmiechem od ucha do ucha bo kasjer mial sie czas wysikac.

sprzedawca kasjer

Podobno Litwin zaczyna kupować udziały, nie wiem co myśleć ale co niektórzy kierownicy zaczynają szukać pracy. Ci co maja duże kredyty na garbie włażą w dupki dla kierowników aby tylko być na górze, tym lepszym pracownikiem a nóż jak podwale kolegę to dłużej popracuje. Jak dowiedziałem się od kiero... firma ludzi nie zwalnia tylko rozwiązuje z nimi umowy zgodnie z prawem (jakoś tu ściemą zalatuje) tak tak mogę zmienić prace też to słyszałem od zastępcy kiero... Tylko pracy u nas nie ma a miasto jest tak małe i nic tu się nie dzieje. syf aż depresji można dostać.

Kasia

Po kilku latach pracy na stanowisku kierowniczym zmieniłam pracę. Na tym samym stanowisku kilkaset złoty więcej. Jasne procedury, praca, a nie wchodzenie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Stokrotka to nie miejsce dla pracowitych i ambitnych. Życzę odwagi

Pracownik kasy

Coś wiadomo jak wygląda urlop z umowy na czas próby na konkretną umowę? Wypłacaja czy wysyłają na urlop? I kiedy się dowiem czy zostanę przyjęta na dłużej?

Kim

@JA ???????????? chyba jesteś źle poinformowana jeśli chodzi o galerie venus, pracowałam tam swego czasu w i panuje tam bardzo mila atmosfera, chyba, że psuje ja osoba taka jak ty????. Kierowniczki ludzkie zapierniczaja z pracownikami i jeśli ktoś jest z nimi fair i nie pracuje na odwal zawsze pomoga. Chyba ze jest inaczej jak w twoim przypadku widocznie nie jestes stworzona do takiej pracy????

Zuzanna

@OJ, rozumiem, że jesteście wzburzeni i wiele rzeczy z warunków pracy wam tutaj nie odpowiada ale musicie pamiętać, że to jest forum Stokrotki w Lublinie. Jest to market o wielu lokalizacjach, z tego względu warto pamiętać, żeby pisać w prawidłowym miejscu - może to zaciemniać cały obraz firmy, gdy piszą tutaj wszyscy z każdej placówki.

KomunyParyskiejKrakow

Jestem stałą klientką Stokrotki przy Komuny Paryskiej w Krakowie. Jeśli chodzi o pracowników to niektórzy nadrabiają za innych i są bardzo mili,miedzy innymi taki wysoki szczupły Pan w okularach. Zaś jeśli chodzi o pozostały personel a dokładniej mówiąc o kierownictwo tego sklepu to z przykrością musze stwierdzić że ilekroć tam jestem na zakupach lub na poczcie to jedna z Pań kierowniczek taka blondynka najwyraźniej nie ma zapału do pracy bo tylko pląta się między regałami lub jej w ogóle nie ma czego nie można powiedzieć o pozostałych Paniach które zawsze sa na sklepie i widze ze pomagaja pracownikom. Ta Pani w czerwonych wlosach jest zawsze pomocna a do tego mila I uprzejma do klientow nawet jak stoi na kasie.

HG

U nas w sklepie zanim podejmiesz prace musisz miec umowe, tak jest w calej sieci.

Oszukana

Czemu Stokrotka daje umowę drugiego dnia pracy a pierwszy dzień pracy tzw wstępny jest bez umowy i bezpłatny? Wysłali mnie na badania lekarskie, zrobiłam je, przyszłam do pracy i usłyszałam, że umowa będzie następnego dnia. Trzasnelam drzwiami i wyszłam. Takim to oszustem jest Stokrotka. Pozdrawiam serdecznie z pewnego mazowieckiego miasta

Antek

tak czytam te wasze narzekania... Radzę wam Szanowni pracownicy przeczytać ten artykuł (usunięte przez administratora)nikt Was nie trzyma na siłę i zaznaczam że nie jestem pracownikiem Stokrotki

Zdziwko
@ty 30.09.2017 19:36
Tak jest ja bym powiedziała że pozostały tylko te osoby mocno zdesperowane które nie chcą już zmian lub boją się zmienić...

Hmm ludzi nie mają a zwalniają po okresie próbnym albo jeszcze przed zakończeniem

Bo
@Zdziwko 30.09.2017 23:57

Taa jasne, zwalniają;-) ludzi nie ma i każdemu przedłużają umowę, kto chce zostać po okresie próbnym

klient

Polecam odwiedzić sklep w Toruniu na Lelewela i popatrzeć jak szefowa gna ochroniarzy do ustawiania towarów na półkach. Zapewne po to ochrona została zatrudniona - by ustawiać towar na pólkach? Zawsze ilekroć tam jestem to widzę taką sytuację, ciekawe co PIP na to???

nika

Wszystkich przyjmują jak leci bo za takie wynagrodzenie jak stokrotka oferuje to nie chce nikt przychodzić do pracy ja bym powiedziała do zapirdalania wyzysk pracownika bardzo duży kiertownictwo po zawodówce zapomniał wół jak cielęciem był a po szkoleniu i po kilku miesiącach pracy jako kierowniczka sklepu to już w piorka obrosła i nie obchodzi Ją pracownik tylko wymagania podwładnych bo trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] aby był efekt nie ważne żę są trzy osoby na zmianie żę klienci się skarżą że są kolejki na kasach bo nikt nie chce przyjść do pracy do stokrotki w Świdniku w Venusie bo kierowniczka mówi dacie radę , i we trzy na zmianie trzeba ogarniać cały sklep a kiedyś było więcej dziewczyn na zmianie bo nawet 5 dziewczyn a teraz tylko trzy i ma być wszystko na błysk

ola
@Jo 23.09.2017 10:10
Nika czy ty myślisz że to wymysł kierownictwa taka obsada? Kierownik również chciałby żeby było tak jak kiedyś -załoga pełna. ....

Ja pracuje w mazowieckim w stokrotce u nas sytuacja była podobna, brak ludzi do pracy z 16 osób pracowało 9 a kierownictwo nic nie mogło zrobić aby pozyskać ludzi do pracy bo nikt za taką marną kase nie chciał przychodzić . Kierowniczka dawała nadgodziny ale nie na oddanie za wolny dzień tylko piedziesiatki albo setki a ktoś pisze ze wszyscy mają pracować za marne wypłatę i przedłużać czas pracy za fri .Wszystko można zrobić aby była dobra regionalna i dyrektor regionu to pieniądze na nadgodziny się znalazły i od sierpnia dostałyśmy podwyżkę 150zł . Jak już nie ma kto pracować to Góra w końcu myśli da parę złoty więcej ....

Kelly
@ola 29.09.2017 09:03

A u was pierwsza umowa na okres próbny jest na 3 miesiące? Bo ja dostałam na 1 miesiąc i nie przyjelam a z kolei w moim mieście wszystkie Stokrotki dają umowy na 3 miesiące

Zuzanna

Myślę, że każdy ma prawo do pracy. I osoby po 60, i osoby niepełnosprawne i osoby innej narodowości. Nie powinno się nikogo w żaden sposób dyskryminować i w sumie to pewna wartość, którą pokazuje Stokrotka @włocek, @robol. Jest masa ogłoszeń o pracę - czy powstają nowe sklepy?

OLO

Litewska Maxima Grupa kupuje stokrotke

pracownica

o jakich podwyższkach mówicie ???? kiedy one miały być bo u nas nic na ten temat nie wiadomo!!!!!!

Zuzanna

@OLO, @pracownik, to rzeczywiście dość niewspółmierne do tego co można zaleźć w ofertach pracy Stokrotki. A jeśli ma się więcej niż jedno dziecko, jest większa szansa na taki pakiet?

Zdyskryminowana

Oj przepraszam, Stokrotka to nie ekskluzywny sklep gdzie wymagana jest prezencja, to zwykły market. W markecie może pracować osoba z wadą wymowy i lekko zdeformowanymi dłońmi. W Carrefour pracują Głusi na kasach, nie mówią albo bełkoczą, a ja nie mogę normalnie pracować mimo iż tylko seplenie i mam lekko skrzywione dłonie?!

Zdyskryminowana
@Konkretna 11.09.2017 10:14
ABC no niestety nie ma ludzi do pracy. Nie ma tych jakich chcielibysmy mieć. Wszyscy dobrzy pracownicy są za granicą. Pozostali...

A co masz przeciwko starszym ludziom i niepełnosprawnym? I czemu wszyscy uważają że niepełnosprawni to ci najgorsi pracownicy? Skoro mam średnie i chce znaleźć pracę a w przyszłości pójść na zaoczne studia i pracować to w czym jestem gorsza od zdrowej osoby?

robol
@Konkretna 11.09.2017 10:14

Przepraszam bardzo a kobiety około 60 nie nadają się do pracy, przecież jeszcze obowiązuje ustawa emerytalna do 65 roku życia u kobiet. To gdzie one mają pracować, Ja osobiście niedługo kończę 60 lat i w moim sklepie mogę dalej pracować i nikt nie skreśla mnie z listy, że będę miała 60 lat. Nikt nie patrzy na wiek tylko liczą się chęci do pracy. Przy takim nastawieniu do pracownika nigdy nie znajdziecie dobrego pracownika. Pozdrawiam i życzę udanych łowów na doskonałego pracownika za marne grosze przy tak ciężkiej pracy a wiem co mówię bo w handlu pracuję już 17 lat.

S

Zyski są szkoda że naszym kosztem.... Brak presji że strony pracowników na podwyżki... Gdzie są te niby związki... Polecam lekturę https:// m.money.pl/ wiadomosci/artykul/artykul,101,0,2359653.html?src01=6a4c8&src02=facebook_money

Tychy

Czy ktoś pracuje w Stokrotkach w Tychach i może coś napisać jakie zarobki itp, atmosfera?

Świdnica

Czy ktos pracuje w stokrotce w Świdnicy i moze cos o niej napisac?

Franek Stokrotnik

Chcę poruszyć temat sprzedaży. Ostatnio po sklepie chodzili jacyś ludzie i robili zdjęcia. Najprawdopodobniej są to przyszli właściciele?. Z tego co wiem byli w innych sklepach i też robili zdjęcia. Interesował ich tylko wyposażenie sklepu,a to że sklep był wylizany od podłogi po sufit to ich nie obchodziło. Może ktoś wie coś w tym temacie?

gość

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Wyzysk i bardzo mała pensja.Pracownik jest śmieciem nic nie wartym

Zuzanna

@OLO, w ofertach pracy Stokrotki, oferują jednak spory pakiet socjalny - dofinansowania, zapomogi, itp. Czy to w jakiś sposób rekompensuje ten brak premii, o której tak wiele użytkowników wspomina?

@Zuzanna 30.08.2017 10:25

Pakiet socjalny zalezy od wysokosci dochodow w gospodarstwie domowym. Talony, wyprawka szkolna czy dofinansowanie do kolonii zalezy od dochodow niestety progi sa tak niskie ze przy dochodach dwoch osob nie ma szans na wyprawke czy dodatek do kolonii a I talony sa wtedy nizsze. Malo tego w tamtym roku po rozpatrzeniu wnioskow stwierdzili ze tak duzo bylo chetnych na wyprawke ze jeszcze obnizyli prog zeby mniej osob dostalo. To wszystko tylko tak pieknie wyglada na papierze.

KK
@Zuzanna 30.08.2017 10:25

Premję ma każdy pracownik absencyjną jeśli chodzisz do pracy i nie chodzisz na zwolnienia to dostajesz premię 200 zł,a socjalne są duże w zależności od zarobkó nawet do 1000 zł dofinansowanie na kolonie dla dzieci . Tak samo jest z talonami na święta dostaje każdy +70zl na paczkę na dziecko ,ja dostaję 590 na Boże Narodzenie mam 2 dzieci ,na Wielkanoc połowę.Pracowałam w wielu firmach i nie uważam że tu jest najgorzej.

Wroclawianka

To szkolenie jest przed czy po podpisaniu umowy o pracę?

Wroclawianka

Witam serdecznie. Proszę o odpowiedź. Szukam pracy. Czy jeśli nie mam doświadczenia w handlu, a do tego wyższe wykształcenie - mam 32 lata, po ukończeniu studiów siedziałam z dziećmi w domu, przyjmą mnie do Stokrotki na kasjera-sprzedawce? Bo nie wiem, czy iść do mojej osiedlowej Stokrotki z CV? Muszę w końcu zacząć pracować.

Konkretna
@Wroclawianka 28.08.2017 19:34

Do Stokrotek nie przyjmują na stanowisko kasjer a-sprzedawcy osób z wyższym wykształceniem. Niestety musisz szukać w innych firmach

Ania
@Konkretna 16.09.2017 10:48

Nieprawda. Wykształcenie nie ma tutaj nic do rzeczy. Ja mając wyższe pracowałam na kasie i na kasie pracowała dziewczyna z podstawowym bez doświadczenia. Kierowniczka miała zawodowe a zastępcy średnie. Jak widzisz w tej firmie nie ma żadnej logiki.

olo

ponoć jest inwestor tylko jak zobaczył w jakim stanie są sprzęty w sklepach to się przeraził bo będzie musiał sporo zainwestować ciekawe czy się zdecyduje?

Taaa

Wyzysk. A kierownik tylko patrzy jak cię uje**bać z grafikiem! Praca po 8-9 dni, czasem niektórzy cały miesiąc drugich zmian. Zero sprawiedliwości.

PS

Obecnie pracuję w jednej ze Stokrotek. Na caly sklep jest sześć kasjerów. Jesteśmy wykończeni fizycznie i psychicznie. Ostatnio była u nas Pani makroregionalna i stwierdziła,że ruszamy się jak muchy w smole. Ja się pytam jak mamy sie ruszać skoro już nie mamy siły zapierdzielać? Nie daj Boże jeszcze ktoś pójdzie na L4 to już w ogóle będziemy tam mieszkały. Jesteśmy na zmianach po dwie osoby. Jedna na kasie głównej,a druga dochodząca i weź popołudniu wszystko ogarnij. Towar,kasa, ogarnianie sklepu na wieczór. Jedna osoba zapierdziela za trzy i jeszcze ci powiedzą,ze sie ruszasz jak mucha w smole.

Do konkretna

Jestem pracownikiem stokrotka twoja odpowiedź jest bardzo przykra co to jest może poszukaj pracy na produkcji????? Raczej Ty poszukaj jako zbieraczka puszek bo twój iloraz inteligencji jest bardzo niski ....... dno ...

@włocek 15.09.2017 09:49
Przecież w stokrotce to sami niepełnosprawni pracują Ci, którzy mają udokumentowane i Ci, którzy nie posiadają takie zaświadcze...

Witam. Ten problem dotyczy również Lublina.Motto firmy:mało płacić a wymagać coraz więcej.

aaaaaa
@pracownik 10.10.2017 18:52

a ile w Stokrotce już pracuje Ukraińców??

Olo

Dziwny temat bo u nas w sklepie wszystko jasne odnośnie podwyżek . Młodszy kasjer 80 Ś. Kasjer 100, koordynator sali 120, magazynier 150,

Daisy

W Tychach w Stokrotkach źle nie mają. Wyższe zarobki niż w innych miastach, nadgodziny płatne 100%. Plusem jest to, że osoby z grupą inwalidzką mogą tam znaleźć pracę.

@Stokrotkatkt 27.08.2017 21:10
Tylko nie osoby z niepełnosprawnością!! Pracowała u nas w naszym sklepie dziewczyna z grupą inwalidzką. Dla Stokrotki super s...

Wpisz swoją odpowiedź

@Stokrotkatkt 27.08.2017 21:10

Za osoby niepełnosprawne stokrotka ma kasę z pefronu i to nie małą a jeśli chodzi o pracę po 7 godzin to nikt łaski nie robi należy się jak i przerwa 30 minutowa a jak komuś nie pasuje pracować z osobą niepełnosprawną to niech się zwolni lub stara się o stopień niepełnosprawności ,firma i tak w bardzo dużym stopniu wykorzystuje osoby niepełnosprawne bo powinna płacić im więcej bo mają dofinansowanie

praktykantak

Na praktykach też wyzysk niemiłosierny. Nie polecam.

Zuzanna

@stokrot czy te podwyżki i premie będą wkrótce dotyczyły wszystkich lokalizacji? Wiadomo coś w Warszawie na ten temat?

zebra

Pracujcie w normalnym tempie a nie z wywieszonym językiem!!! Nie biegajcie i nie dźwigajcie ponad swoje siły!!!! Nie przejmujcie się jeśli nie zdążycie czegoś zrobić bo czasu za mało!!! Nie dajcie się wykorzystywać lecz pracujcie tak aby zachować swoją godność i zdrowie!!! To WAS pracodawca powinien szanować bo do pracy w handlu jest niewielu chętnych.Jesteście na wagę złota.Wy rządzicie i stawiacie warunki a nie pracodawca, bo bez was jego sklepy padną!!! Nie bójcie się powiedzieć NIE i powiedzieć MAMY DOSYĆ WYZYSKU!!!!

stokrot

My też dostaliśmy od września po 150 zł plus 200 zł do premii.A wy dalej tyrajcie

worsow

a my dostałyśmy w wawie po 150 brutto hahahahahahahahaha a wy dalej tyrajcie

PREZES

nie pie ic tylko do roboty brac się bo nowego auta potrzebuje no i podatek trzeba zaplacic PREZES

Zostaw opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stokrotka Sp. z o.o.