Opinie o Sortex sp. z o.o. w Brzeszcze

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sortex sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sortex sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sortex sp. z o.o. w Brzeszcze

Wiem i widzialem

Niebieskie pojemniki należą do sortexu. Ciuchy z nich nazywane są BUŁGARIA w tej firmie. Przyklad: ciuchy z Oświęcimia jadą na sklep w Czechowicach a ciuchy z Czechowic na Brzeszcze do sortexu. Zenada... Bylem i widzialem jak to dziala. Nie polecam

@Sortex Brzeszcze
@Wiem i widzialem

Wszystkie negatywne,opinie to prawda,pracowałam na umowę zlecenie, to że brud smród to pikuś, najgorsze że pomiatają człowiekiem na każdym kroku i to osoby które są do nadzorowania nad charówą nie wolno rozmawiać, ubikacja expresowo ,o umyciu się po pracy nie ma mowy 5 min na wyjście można by dlugo pisać. Nie polecam najgorszemu wrogowi ????

A z praca w biurze jak teraz sytuacja wygląda? już wcześniej widziałam, że na stronie jest krótka oferta. nie da się wejść w jej żadne szczegóły. Więc na jakiej umowie można się zatrudnić już na samym początku? I czy warto?

To ja już trochę nie rozumiem. Jakie w końcu są warunki na tym całym sortowaniu? Teraz oferta wisi i chyba spróbuje ale po przeczytaniu opinii z teraz mam wątpliwości. Ktoś odniósł się jakiś czas temu do tych komentarzy sprzed lat, czy możliwe ze z czasem te warunki uległy zmianie skoro wcześniej oferty szybko znikały bo ludzie szybko się przyjmowali? Ile średnio miesięcy pracujecie? Są ludzie którzy robią tu przez lata?

Pracownik Nowy wpis

Ja byłam na zleceniu co prawda krótko bo mam problemy zdrowotne. Ciężko jest to racja. Ale nie jest tak jak ktoś piszę. Zapach są różne, ale panie wszystkie były miłe i starały się zawsze pomagać. Nikt nikim nie pomiata. Minus taki ze zimno. Są tam pracownicy na zlecenie ale większość kobiet jest takich, które pravuje już wiele lat.

Lulo Nowy wpis

Warunki nie uległy zmianie. Nadal jest bardzo ciężko. W zimie mróz na sali sprzedaży, opóźniony towar, wszystko szybko, zero rozmów, przerwa koniecznie na szybko o ile się ją dostanie bo brakuje czasu, nie mówiąc o tym że obowiązków tylko przybywa, a narzędzia do pracy to jakaś żenada.

I ta wieloletnia kariera, która została mimo wszystko podkreślona to jest na zlecenie tak jak u innych czy jednak już tutaj umowę o prace normalnie szykują? Jak to wygląda? zastanawiam się na ile można się czuć stabilnie. Zostało tez przy tym podkreślone, że faktycznie jest zimno. I czy faktycznie niczego nie da się z tym zrobić?

Wiem i widzialem

Roksi
@Wiem i widzialem

To prawda,towar idzie na wieszaki,a oni w świat puszczają ściemę o ekologii i jeszcze się certyfikatami chwalą.Kto tam pracował wie.

Lolek
@Roksi

Jaka ekologia?A tony tzw.odrzutu,czyli rzeczy,które nie da się sprzedać tzn.bawełny,jeansu,makulatury są utylizowane w Polsce nie w krajach,z których ściągany jest towar.Nikt tego nie przelicza jakie skutki ma to dla środowiska.Bułgaria-czyli to co wrzucacie w dobrej wierze do kontenera,idzie na sklepy i nie ma to nic wspólnego z ochroną środowiska tylko z pazernością.

Hehe
@Wiem i widzialem

Teraz schowali to w sklepie koło Biedronki w Brzeszczach,coś chyba się rypło,że szybki kamuflaż nastąpił.

@Sortex Brzeszcze
@Wiem i widzialem

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Sortex sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko emeryt do prac magazynowych
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

Sortex sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Pracownik Biurowy. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Aldona

Czy warto tu pracować? widzę teraz ten wątek w którym pisali o tym, że dość szybko stanowiska sortowacza zostały pozajmowane, czy na innych bywa podobnie? Jakie warunki są na miejscu? bhp i atmosfera chociażby? ludzie po kilka lat tu robią?

Nie wiem jak tam teraz wygląda sytuacja w sklepie oraz z tą wspomnianą czystością w nim ale co powiecie o pracy jako sortowacz? Została z tydzień temu dodana oferta na LinkedIn. Nie widzę by ktoś przez portal się zgłosił, to teraz nie wiem czy polecacie spróbować?

MK

Oferta nie jest aktualna. Przyjęto 4 osoby.

Sara
@MK

Tak szybko? To po ilu dniach od samego podesłania papierów dochodzi do samej rozmowy i ostatecznego podpisania umowy? Jest się przy tym na jakimś okresie próbnym jeszcze?

MK
@Sara

Oferta publikowana była na kilku portalach a także w PUP Oświęcim. Zainteresowanie pracą było duże.

obserwator

widzę że sortex mimo tylu negatywnych opinii działa w najlepsze kiedy wreszcie dotrze choćby do władz gminy że na jej terenie działa taka firma gdzie łamane są prawa pracownicze (usunięte przez administratora) może odpowiednie instytucje [pip sanepid] zajmie się tą firmą pracowałem tam to wiem co tam się wyprawia mogę powiedzieć o benku jacku z żywca [dziwne że nie pracuje bliżej swego miejsca] byłej szefowej marysi z kolonii o oszuście kierowniku [;brak dobrego wychowania] Mógbym jeszcze wiele napisać ale czy ktoś się tym zajmie może trzeba napisać do kurskiego i jego telewizja na pewno się tym zajmie oni krytykują wszystkich tylko nie siebie chowają swoje brudy pod dywan

Barbara

Aktualnie jesteś zatrudniony i widzisz to co zostało opisane ze dwa lata temu? Taka data tamtej opinii. Chyba jednak coś musiało w warunkach zatrudnienia się pozmieniać? Opiszesz z bieżącej relacji jak praca w firmie jest teraz zorganizowana?

Oliwia 212
@obserwator

Zgadzam sie bo to jest prawda brud pracownice wredne brak slow zeby tak prowadzić sklep i tak trsktowac ludzi nie ma dzien dobry dowidzenia nic prsvownoce stoja gadaja w najlepsze zamiast zajac sie sklepem i czystością w nim

Barbara

mam pytanie, kto zarządza w sklepach tym jaki towar przychodzi? tzn., sama myślałam, że wszędzie od góry jest nadzór, żeby każdy miał to samo ale jedna osoba na forum poddała to wątpliwości. kto tu w sklepie się tym zajmuje? kto przyjmuje towar itp? to możliwe, żeby było c nim coś nie tak? co na to pracownicy?

gaga54

Dzień dobry . Mam pytani e- a mianowicie ,czy we wszystkich sklepach firmy SORTEX towar jest najgorszej jakości ? Czy tylko w sklepie w Czechowicach - Dziedzicach. Czytylko do sklepu w Czechowicach posyłany jest towar z "odzysku" czytaj - ze skrzyń ?

BrYz4

Jak wyglada praca w firmie sortex w brzeszczach na wózku widłowym opłaca się czy nie ?

Tadeusz

Pracownice na wyprzedaży, wynoszą towar przed otwarciem. Granda. Tarnów

Iwona

Hej, już od dłuższego czasu nie ma nowych wpisów od pracowników firmy Sortex sp. z o.o.. Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników może zechciałby podzielić się swoim doświadczeniem z pracy w tej firmie? Jaka panuje tutaj atmosfera? Czy obcenie, w czasach epidemii, firma poszukuje nowych pracowników? Na jaką umowę oraz wynagrodzenie można liczyć?

Izka

@Mania a na jakiekolwiek dodatki do pensji inne?

Czy można liczyć w Sortex sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Mania

Nie.

Karina

Chciałabym się dowiedzieć czy po nowym roku coś Wam się zmieniło w umowie ?

Dziewczyny jaki styl panuje w Sortex sp. z o.o.?

Edna

Styl- dla każdego coś miłego zgodnie z trendami modowymi .

Kate

Od lat ten sam styl-bawełniano-wazelinowy.Zapierniczasz jak murzynek na polu bawełny albo jesteś czopkiem z gliceryny i wchodząc w intymne miejsca kierownictwu masz jako taką robotę.Dla każdego coś miłego,jak już ktoś napisał.

Franek
@Kate

To racja dodaj styl na (usunięte przez administratora) ,czyli donosy liczących na kokosy.To jest w cenie,kto to potrafi awans ma w kieszeni????

Xxx
@Franek

To przecież widać kto co i za co.A Kop-ciuchy dalej (usunięte przez administratora) jedna na drugą z dwa lata tysiaki.

Procownik

Pracuję, jest dobrze.

Bardzo lubię jezdzić do Jaworzna, bylem ostatnio w Dąbrowie Górniczej na nowych towarze i bardzo mi się nie spodobało, że kierowniczka jest bardzo niemiła i krzyczy na swoje pracownice.

Dziwny jest ten świat...

Pani kierowniczka z Ukrainy stosuje mobing - ciekawe czy jest świadoma, że za to ponosi się konsekwencje i że w Polsce jest tylko gościem? Podklada pieniądze w ubikacji i donosi na swoich sama ich prowokując ( czego byłam/łem świadkiem) a Pan kierownik jeszcze przyklaskuje. Poza tym nie zna się na niczym i sama nigdy nie zrobiła normy...Hehe. Polska Pani kierownik jest bardzo w porządku i współczuję jej współpracy z pozostałą dwójką.

Kler
@Dziwny jest ten świat...

Jak czytam te komentarze to wiem,że najlepszą decyzją było zwolnienie się z tego cyrku.Miałam okazję uczyć tą Ukrainkę,dwie lewe ręce.Na stół się nie nadawała bo nigdy by normy nie zrobiła,w kontroli wyciągała takie oryginały,że w Polsce lepsze są szmaty do podłogi.Co ona robi lepiej niż reszta?Podkładanie pieniędzy,mobbing,to metody ludzi słabych i zdesperowanych.Żenada i nic więcej

Obserwator
@Dziwny jest ten świat...

To śmieszny widok,kiedy polski chłop jest ukraińską pacynką.Nigdy nie miał własnego zdania a teraz chodzi jak mu tą czerwonousta laska że wschodu podyktuje,bo wie,że ona może wszystko i ,,sięga"tam,gdzie on nie sięga.Smutne to i zarazem śmiechu warte

Idźw.. Uj
@Dziwny jest ten świat...

(usunięte przez administratora) w czystej postaci, swoich traktuje JAK Łajno i to samo próbuje z nami.Nie ma dnia, by jakas Ukraika przez nią nie płakała. Co ona sobie myśli, że jak pojeździła na szmacie i nie wiadomo co jeszcze, wszystko jej wolno... Jeśli prezes sobie życzy by w tej firmie pracowały same ukraińskie dziewoje do lat 28 to niech to niech to otwarcie powie a nie gnębi za jej pośrednictwem cała załogę. Tylko wtedy to już nie będzie firma sortująca,tylko taka jakich wiele na rynku i zazwyczaj są czynne po 22.

Mija
@Dziwny jest ten świat...

Jakieś świadomości i kultury osobistej można spodziewać się po takiej osobie jak ona?Żadnej.Ma plecy i solidnie się na nich opiera,wszystko jej uchodzi bezkarnie.Mam nadzieję,że do czasu.

Śmiech
@Dziwny jest ten świat...

W kiblu kasę podkłada?Czyżby to insynuacja że taką kasą to tylko tyłek sobie można podetrzeć?Kto bogatemu zabroni,niech podciera suchy zad banknotami,stać ją ciężko na to pracuje noce i dnie.

Świadoma
@Dziwny jest ten świat...

Pewnie niewielu wie,że w polskim prawie takie prowokację to przestępstwo.Pieniądze znalezione w towarze nie należą ani do osoby,która znalazła,ani do właściciela towaru.Są na to odpowiednie procedury i paragrafy,kto ciekawy znajdzie,bo tu miejsca nie ma.Stawia to na równi osobę która znalazła i osobę,która zbiera tą kasę czyli właściciela.Jednemu i drugiemu nic do niej.Szukając sprawiedliwości jeśli osobę znajdująca nazywacie złodziejem,to jak nazwać osobę,do której trafiają pieniądze z tych wszystkich słoików?

Jeeee
@Śmiech

Człowiek wyjdzie z zadupia ale zadupie z człowieka nigdy.Lojalność,kultura,poszanowanie są jej obce..no i jeszcze pewnie cztery litery gazetami tam podcierała,że teraz szuka papieru o podobnej fakturze.Z braku gazety dobry i banknot.

Znam
@Idźw.. Uj

Byłam świadkiem,jak pracującej tam Ukraince groziła,że prezes ich wszystkie zwolni bo chce mieć takie młode i ładne do 30.Znam ukraiński a ona o tym nie wie.Słysze jak do nich mówi i co...wstyd mi potwornie,że Polak zatrudnia kogoś takiego na stanowisku kierowniczym.

LOL
@Znam

Tak to prawda powiedzieli Ukraińcom, że będą zatrudniać tylko młode do 28- 30 lat...a nowa kierowniczka najezdża na swojego pracodawcę wsrod Polakow i myśli, ze nikt nie powtórzy???? Chyba prezesowi wymknela się kontrola nad swoim królestwem...klienci nie zadowoleni z szajsowatego towaru z polskich kontenerów A pracownicy pracują tak jak im za to płacą i poważają. Cóż mobing i szowinizm...Ciekawe co będzie dalej?!

Toffik
@LOL

Dalej już tylko dno.Pazerność już wielu zgubiła

Olala!!!
@Znam

O kurnia toż to będzie raj.Chyba aplikuje po raz drugi tym razem na body guarda tych młodych krasawic.Wyobraźnia mi się rozpaliła.Premia w naturze mile widziana

Rozbawiony
@LOL

Haha, aż się posmarkałem. Liczysz na okruchy z pańskiego stołu. Sułtanan Sulejman się chyba nie podzieli... A bodyguardy już są

She
@LOL

A określili wzrost, wagę,rozmiar stanika?Przy takich wymaganiach to i pewnie zarobki trzycyfrowe.

Mikołaj
@Kler

Zarzuty dotyczące występowania mobbingu w firmie brzmią bardzo poważnie. Czy jesteś pewien, że było to właśnie to zjawisko? Jeśli tak, to, o sytuacji tej powinna zostać powiadomiona Centrala firmy oraz PIP. Czy działania takie zostały podjęte przez któregoś z pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Sortex sp. z o.o. - Brzeszcze

• Jak się pracuje w Sortex sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sortex sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Sortex sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 54 ocen.

Sortex sp. z o.o.