Opinie o P.H.U.P. Viki Zbigniew Płotkowski w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie P.H.U.P. Viki Zbigniew Płotkowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie P.H.U.P. Viki Zbigniew Płotkowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U.P. Viki Zbigniew Płotkowski w Zabrze

Antek Nowy wpis

Ile sprzedawca jest w stanie zarobić?

słoneczko2323 Nowy wpis

witam mam bardzo mieszane uczucia co do sklepu Viki... gdyby nie to ze byłam zmuszona w nim kupować to myślę że podjęłabym inna decyzję wybrania sklepu.... po prostu na wariackich papierach to wszystko było... cytuje tam gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta... zostawiam negatywną opinię w pełni zasłużoną i zapracowaną ponieważ osoby które pracują na danym stanowisku niektóre nie powinny tam być!! nie mówiąc już o zachowaniu aroganckim i podejściu bezczelnym do strony klientów mimo że zostawia się więcej pieniędzy... zero szacunku do klienta będącego w ciąży.. ludzie opanujcie się nie jesteście Bogami... to jak zostałam potraktowana przez pracowników sklepu viki zostawia wiele do życzenia i do zastanowienia się czy warto tam kupować mimo że cena nie jest adekwatna do innych produktów w innych sklepach.. bardzo wysoka marża i trzeba stale przypominać o rabacie który myślę że dla klienta który zostawił tysiące powinien być odgórnie... Panie które pracują w tym sklepie są aroganckie i bezczelne.. mimo wszystko dobrze im życzę.. już wchodząc do samego sklepu czuje się złą atmosferę.. wychodząc ze sklepu miałam zawsze niemiłe wspomnienia i mieszane uczucia ... oraz dyskusje w domu dlaczego taki sklep wybrałam przecież jest wiele innych.. możliwości? co do działu wózków i fotelików pewien pan Robert pomylił działy i zachowuje sie jak Pan kierownik ... jest arogancki i bezczelny..zamówiłam wózek trzy tygodnie przed urodzeniem dziecka... zgodziłam się już na wysoką marże pomimo że pracownik na wózkach obiecał mi rabat... mimo wszystko przeczekałam te trzy tygodnie urodziłam dziecko a pan od wózków zrobił mnie w bambuko i przyszedł nie ten fotelik co trzeba i kolor... mimo tak długiego oczekiwania na wózek i fotelik samochodowy... poczułam się urażona i zlekceważona po czym pan od wózków uznał cytuję że tu się nie takie pieniądze zostawiało na wózek i nie tylko ja... po prostu mnie zatkało... zastanawiam się po woli na zmianę sklepu i fajnie by było jakby trochę pracownicy sklepu i inni mieli w sobie więcej szacunku i empatii w sobie samych co życzę wszystkim z całego serca tego sklepu...co do wózków właściciel nawet nie wyszedł mimo że wiadomo było że zamawiałam inny kolor mimo wysokiej marży a dostałam do reki inny ... byłam zmuszona zrezygnować z towaru ... pracownik na wózkach jest nie sympatyczny i nie uczciwy.. ostrzegam.. zawiodłam się mimo wszystko że zostawiłam tyle pieniędzy w sklepie to i tak zauważyłam nie szanują klienta... czyli jest to bez znaczenia jak pan od wózków stwierdził... jeśli uważa że pasuje gdzie indziej radzę się zwolnić! niż dyskutować z klientami czy się jest kompetentnym czy nie na swoim stanowisku.... żal mi tylko właścicieli ... jedyne co mogę powiedzieć pozytywne wrażenie odniosłam z działu ciuchów i mebli... jeśli chodzi o pracowników.. wszystko zawsze jest doradzone w 100% szkoda tylko że tak cały sklep nie funkcjonuje.. kończąc moją epopeję co do uczuć tego sklepu bedę miała nie miłe wspomnienia i negatywne z panem od wózków ponieważ zostałam mega wprowadzona w bład a córcia była już na świecie tydzień... czy ktoś chciałby z tych pracowników postawić się na moim miejscu?nie ma na to wytłumaczenia postępowania dlaczego ktoś tak postąpił i nie szanuje ciebie mimo że zostawiasz pieniądze w sklepie.. proszę zastanówcie się nad podejściem do ludzi których obsługujecie.. bo niektórzy pracownicy czują się już prawie właścicielami... pozdrawiam klienta stała sklepu..zero szacunku do klienta..znieczulica totalna.. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: mógłby bardziej patrzeć na ręce pracowników i to jak się odnoszą do klienta... nie zależnie od sytuacji... brak szacunku do czego kolwiek.. może więcej szkoleń dla aroganckich pracowników? pozdrawiam stała klientka

Agata Nowy wpis

@Paap wiadomo, że terminowość i atmosfera to bardzo ważne aspekty. Ale jednak wysokość wypłaty jest najważniejsza. Zatem może jest szansa, żeby porozmawiać w P.H.U.P. Viki Zbigniew Płotkowski o podwyżkach lub chociaż o premiach?

Paap Nowy wpis

Powiem tak, sa uczciwi i kazdy godzi sie na warunki jakie tam panuja. Nikt nikogo nie zmusza do pracy wiec jesli nam sie nie podoba poprostu musimy szukac dalej. Wypłata zawsze na czas i tyle na ile sie umawiaja, co innego tyczy sie premi..Nigdy nie czulem sie oszukany ale bardzo niedoceniony, nie zmotywowany i wiedziałem, że niestety nie mam szans na rozwoj osobisty. Uwazam, że płaca powinna być wyższa adekwatnie do obowiązków. Trochę brakuje komunikacji ale napewno miejsce pracy daje poczucie bezpieczenstwa. Myślę, że wielu pracowników nie myślało by o zmianie pracy gdyby płaca była wyższa i czuliby się bardziej wartościowi dla pracodawcy. Gdyby mogli odczuć więcej lojalności wzg nich. Smutne jest to, że w wielu chwilach czuja sie jak "jestes to jestes a jak Cie nie bedzie to bez znaczenia" Nie odradzam pracy w tej firmie, stresy i gorszych dni doznamy w każdej jednej. Ekipa pracowników bardzo serdeczna i pomocna.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie P.H.U.P. Viki Zbigniew Płotkowski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Product Marketing Specialist
Biogened S.A.
Agata

@Rollerblade mobbing to bardzo poważne oskarżenie, ponieważ to przestępstwo. Przypominam, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy własnie to odczułeś w firmie P.H.U.P. Viki Zbigniew Płotkowski? Na jakim stanowisku odczułeś takie zachowania? Nadal tam pracujesz? Chciałbyś opisać jakąś sytuację? Zainteresuje to zapewne osoby szukające ofert pracy w firmie P.H.U.P. Viki Zbigniew Płotkowski.

Rollerblade

Nie polecam. Mobbing, zła organizacja pracy a do tego lewe umowy. Powinni zamknąć tą "firmę" już dawno.

G

Miałem "przyjemność" tam pracować niestety wiele pozytywnego nie można powiedzieć jedynie personel z którym dobrze się pracuje i znośny szef, czego nie można powiedzieć o szefowej z rozdwojeniem jaźni, można odczuć, że jej jedynym zajęciem jest szukanie dziury w całym i ścisła obserwacja pracowników oraz czepianie sie jakis nonsensow i niedopuszczalna rzecz jaką jest zwracanie uwagi przy klientach na sklepie. Pensja nieadekwatna do wymagań, na stanowisku sprzedawcy jestes odpowiedzialny za wszystko łącznie z magazynem, obsługując klienta powinieneś robic milion rzeczy w tym samym czasie, każdy robi wszystko ogólnie lekki chaos, szefostwa trzeba pilnować czy wszystko zostało poprawnie wprowadzone do system lub usłyszysz że zgubiles i masz bałagan. Pracowałem w wielu miejscach ale takich cyrków z wolnym nie widzialem, chcesz wolne? Jak śmiesz, siedź tu 7dni 24h najlepiej. Jeśli jesteś na psychotropach możesz spróbować tam szczęścia:)

pluk

czerkas, raczej nie będziesz miał teraz zbyt wielkiej szansy na pracę u nich. Jest to nie za wielka hurtownia, która dysponuje swoimi siłami wspieranymi przez rodzinę i daje radę. Może sytuacja się zmieni w momencie gdy pomyślą o otwarciu nowego punktu..

wania

Viki z Zabrza zajmuje się sprzedażą artykułów dla małych dzieci które ułatwiają im przystosowanie do nowego życia ;) sprzedają foteliki samochodowe, wózki dziecięce, zabawki, odzież dla dzieci, meble dziecięce, łóżeczka i wiele innych produktów. Jesli chodzi o pracę tutaj to oczywiście od czasu do czasu szukają sprzedawców

civitim

widze ze koledze nikt pomóc nie chce, kurcze niektórzy to są jakoś niepełnosprytni bo sami sobie pracy nie potrafią znaleźć i się żalą. Wiem konkretnie, że trzeba po różnych źródlach szukać i wtedy daję radę. Zmianiałęm pracę już kilka razy w ostatnim czasie powiem wam , że się da! więc głowa do góry!

maniac

Hehe kiedys pracowalem w tej firmie tj. kilka lat temu. Z ciekawością przeczytałem wszystkie powyższe opinie i z przykrością musze przyznac, ze zupełnie nic sie tam nie zmienilo. Ani zarobki, ani stosunek do pracownika. Zdaje sobie sprawe, ze wiele osob szukajacych pracy podchodzi sceptycznie do powyzszych wypowiedzi. Ale naprawde przestrzegam Was przed podjeciem pracy w tej firmie. No chyba, że macie nerwy ze stali i lubicie pracować za pół darmo:) heh. pozdrawiam i zycze powodzenia

aleksy

@rastuch, to co takiego dokładnie robiłes w Viki, że nie sądzisz, że to robota na całe życie? Pozdrawiam.

rastuch

nie sądzę, aby praca w Viki była taką jaką ludzie chcieliby wykonywać przez całe życie, więc może stąd te zmiany

anonim3

Szkoda tylko ze kolezanka Ola została zwolniona, a nie sama zrezygnowala i chyba to oczym swiadczy. A opinie klientow ze koleżanka jakas nie przytomna chodzi, ze nie rozumie co się do niej mowi oraz że nie wie co sprzedaja daja wiele do myślenia i nie trzeba miec żadnegoego dyplomu licencjata. A iskoro tak chetnie po imieniu pisze mogla sama się przedstawic A każda praca ma swoje plusy i minusy

anonim7

Pracowałam ponad rok i tak na rozmowie kwalifikacyjnej obiecali mi umowę o pracę jak się sprawdzę, mocno się starałam, bardzo dużo sprzedawałam, zrobiłam firmie duży obrót, kiedy reszta personelu sobie tylko plotkowała na boku, a po miesiącu to oni dostali premię za sprzedaż, a ja oczywiście nic, jeszcze mi szef powiedział że zrobią tak żeby im było jak najlepiej i dali mi umowę na 500 zł/m zlecenie a pracowałam 6 dni w tygodniu i płacili mi do ręki za cały etat, traktują ludzi jak śmieci. Wciąż mną pomiatali i wykorzystywali zarówno pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę jak ni nie rzadko szefowa. Dzielnie to znosiłam bo potrzebowałam pracy, paranoja ze w szkole uczyłam się o mobbingu a w życiu codziennym musiałam to znosić. Cóż nie doczekałam się obiecanek dotyczących umowy o pracę, jeszcze doszło do tego że jak nie chciałam przyjść w sobotę do pracy to grożono mi zwolnieniem! Najlepsze jest to że jedna z pracownic nie raz widziałam jak stoi i po prostu dłubie w nosie, a reszta towarzystwa często rozmawiali, plotkowali a kiedy pojawiali się klienci to mnie wysyłali do obsługi. Znudziła mnie rola niewolnika w tej firmie i stwierdziłam, może trochę za późno, że jak mam przychodzić z lękiem do pracy i słyszeć opierdolu wiecznego a każdą głupotę, np. o to że stoisz nie w tym miejscu co trzeba, albo dostawa (usunięte przez administratora) o to co zrobił kto inny. Znosić humory szefowej i pewnej Eweliny, której wydawało się że jest ważniejsza od samej szefowej, porażka! Koszmar nie praca!!! Starałam się nie wywyższać, biorąc pod uwagę np. to że się kształcę, chce być jak najlepsza i wykwalifikowana, ale niestety dziewczyny potrafiły czuć się tak ważne i tak pomiatać tobą mimo ich lenistwa, że nie dało się współpracować. Tak się złożyło że akurat skończyłam psychologię pracy i muszę przyznać że mimo najlepszych starań można sobie w tej pracy tylko zniszczyć nerwy.

Kobieta

Cóż nie trzeba mieć dyplomu psychologa żeby stwierdzić że praca tam to gówno nie praca, wymagania olbrzymie za nic tak naprawdę. A że mam dyplom to nie zawaham się uznać że szefowa nadaje się na leczenie psychiatryczne!!!

lola

Nic dodać nic ująć, każdy z przedmówców napisał cząstkę prawdy. Ci którzy chcą tam pracować niech się poważnie zastanowią czego oczekują od pracodawcy. "Viki" to porażka, tylko uciekać i to jak najdalej.

Tragedia

Powiem krótko: TRAGEDIA. Nigdy nie słyszałem nawet o gorszym miejscu pracy. Myślę, że... "Osobnicy" prowadzący ten pożal się boże biznes, mogliby zrobić karierę w Korei Północnej. Nadawali by się tam z ich "metodami" i działaniami stosowanymi wobec pracowników. STANOWCZO odradzam pracy w tym chlewie każdemu człowiekowi. POLECAM tę pracę jeśli: -Połowę wypłaty chcesz przeznaczać na wizyty u psychiatry oraz leki, abyś był w stanie wytrzymać tam kilka godzin dziennie -Lubisz być traktowany gorzej niż gówno na podeszwie -Piszesz pracę na temat sfrustrowanych, psychopatycznych i wrednych do granic ludzi, którzy prowadzą jakiś interes -Lubisz być kontrolowany (NON STOP przez monitoring) -Lubisz gdy syn pracodawcy "uczy Cię" jak pracować, samemu nie mając pojęcia co mówi I tak dalej w podobnym tonie. PS. Jeśli ktoś uważa, że wypowiedzi (Moja oraz powyższe) są nieprawdziwe to na poparcie naszych słów wystarczy zwrócić uwagę na to, że w ciągu roku zmienia się praktycznie cała kadra pracująca w tym sklepie. NIKT NIE POTRAFI TAM WYTRZYMAĆ! Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do przekonania się na własnej skórze jak to jest pracować w najgorszej firmie o jakiej słyszałem.

Otóż zacznijmy od Szefa - jest do wytrzymania jednak jego największym minusem jest żona pani O. Syn - hahahaha śmiechu warte taki młody pajac, który pozjadał wszystkie rozumy, myśli że jest szefem w sklepie, no i boi się oczywiście swojej mamy. Widać też, że brak mu znajomych, gdyż chodzi po sklepie i szuka kontaktów z pracownikami. Szefowa- tragedia najgorsza baba jaka znam, nie raz widziałam ile dziewczyn doprowadziła do łez, taka kobieta w ogóle nie powinna prowadzić sklepu dziecięcego, oszuka jak ich mało Całe dnie spędza w sklepie i opowiada to jak już nigdy nie chciałaby mieć dzieci, nigdy jej się nic nie podoba, uważa że każdy pracownik powinien siedzieć w sklepie tyle co ona czyli od pn do sob. i to najlepiej od rana do wieczora. Jej ulubione zajęcie to śledzenie pracowników przez kamery !!! Naprawdę w tym sklepie panuje chora atmosfera i jeszcze się dziwie że PIP się tym nie zajęła . Gdybyście byli nawet zdesperowani to i tak nie polecam tej pracyyyyy !!!! To tylko strata czasu naprawdę Jedyna pozytywna rzecz to pracownicy W Viki panuje mobing, zastraszanie utratą pracy, naprawde kompletne Dnoooo,

JA TAM TERAZ OBECNIE PRACUJE I POWIEM ZE JEST STRASZNIE NIE DA SIE WYTRZYMAC JUZ TEGO(usunięte przez administratora) TO TAKA ZRZEDA Z KTÓRA SIE NAWET NIE DA POROZMAWIAC JEST(usunięte przez administratora) N MAXA . ODRADZAM PRACY W TAMTEJ FIRMIE

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U.P. Viki Zbigniew Płotkowski - Zabrze

P.H.U.P. Viki Zbigniew Płotkowski
2.4/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Domeyki 19
    44-103 Zabrze