Opinie o SWIMER

Darek

Wszyscy normalni uciekli.....

Ło

Słyszałem że będą w Uwadze!

WIECHU
@Ło 08.12.2017 18:07
Słyszałem że będą w Uwadze!

szkoda,że nie w BBC Ale dobra i uwaga po tym co się tam dzieje

Kris

Nieszanowanie ludzi#praca przez agencję pracy#ciągła praca w nadgodzinach za niskie wynagrodzenie#zastrszanie#ludzie na stanowiskach bez kompetencji#żenada#brak słów jak traktowani są ludzie #wszędzie monitoring # pewnie podsłuchy#odradzam#szkoda zdrowia!!!!!

Koziołek Matołek

Można by sporo napisać ,ale z tych najważniejszych to : mobbing , zastraszanie ,atmosfera pracy okropna i o nią dba w szczególności jedna osoba która włazi szefowi bez wazeliny, kichniesz a już szef będzie o tym poinformowany, zakłamanie, potrafią sie do Ciebie usmiechać a jak się odwrócisz to wbiją nóz w plecy . Ogólnie rzec biorąc NIGDY WIĘCEJ!!!!!

Serii

Nie polecam tego pracodawcy, na czarno, za grosze, obiecują i zapominają, ukraińscy się śmieją z Polaków i odchodzą, STANOWCZO ODRADZAM.

Hanna

@Zbiornik w swoim komentarzu wspominasz o mobbingu. Zgodnie z Kodeksem Pracy, mobbing są to: działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy w Twoim przypadku takie zjawisko miało miejsce? Zgłaszałeś je swoim przełożonym? Co masz na myśli, pisząc o dziwnej formie zatrudnienia?

Zbiornik 1
@Hanna 03.11.2017 16:51

Każdy z nas wie co to jest mobbing nie musimy czytać regułki z internetu i chyba kazdy wie kto jest autorem tej opini. Droga Hanno piszesz o zgloszeniu tej sytuacji przełożonemu? Problem w tym że sam "przełożony " stosował takie praktyki wg swoich podopiecznych. Idąc do "kierownika" po pomoc bo od tego jest aby pokierować daną osobą i slyszac od niego cyt:a co kur...mam cie pobłogosławic"? to wg Ciebie nie podchodzi pod mobbing? Wiele razy byłem świadkiem jak "kierownik " podczas rozmów koleżanki z klientami wyśmiewa ja do innych pracowników albo przy wszystkich upokarza go pytaniem cyt"czy Cię popier...ło?" to nie jest mobbing? A jak byś poszła z tym wyżej do kogoś to po pierwsze primo :i tak by nikt Ci nie uwierzył bo znając kierownika zaraz by zrobiła tak że to ona jest biedna i poszkodowana , bądź po drugie primo: P. Kier by się nad Tobą z zemsty tak pastwila że albo Ty byś nie wytrzymała i sama odeszła albo szanowna przełożona by biegała z każdym najmniejszym twoim błędem do właściciela i doprowadziła do tego że by Cię zwolnili, co się stało z wieloma osobami w ostatnim czasie .

Zbiornik

Wielka porażka.nadgodziny.mobing.dziwne formy zatrudnienia.wszyscy uciekają. Nie polecam nawet wrogowi tej firmy.

Maniek

Firma masakra, nie jasne warunki zatrudnienia, mobbing, ba nawet ukraińcy uciekają. Nie polecam tam pracy.

Ktoś

Tylko nie tam, szkoda nerwów....i zdrowia !

Rolnik sam w dolinie

Nie polecam!!!! To co tam się dzieje to farsa, zastraszanie, mobbing itp. To co napisali na stronie www o bezawaryjności oferowanych zbiorników to jakiś żart, ha, ha...

MARIAN

ZDECYDOWANIE NIKOMU NIE POLECAM!!!

Adi

Nie polecam. Okropna atmosfera pracy. Nie można nic powiedzieć bo zaraz jest się pod ostrzałem. Praca dla osób które nie mają własnego zdania i godzą się na wszystko. Jakaś dziwna sytuacja z umowami. Z kim się rozmawia ma umowę na inną firmę.

strata czasu
@Adi 28.08.2017 16:20

potwierdzam. Firma lubi "zatrudniac" na pewien kolor.

Pablo

Tragedia mali ludzie bez kręgosłupów ponazywali się kierownikami i dyrektorami reszta się nie liczy, żenada kasa, kasa i jeszcze raz kasa tylko to się liczy!!! A właściciel to dno bez kultury

Obserwator ŁaOy

Obsługa klienta na bardzo dużym poziomie. Wysoka jakość produktów. W miarę dobra atmosfera pracy. Fachowcy prawie na każdym stanowisku.. Tak było kiedyś....na Wielkim Rowie. Rotacja pracownikow, zwolnienia z dnia na dzien, brak poszanowania ludzi przez "kadrę zarzadzajaca", zastraszanie, znęcanie psychiczne, wyzysk, pietnowanie mających swoje zdanie i co najwazniejsze- właściciel z mania swojej wielkości i brakiem szacunku dla ludzi. Masa obcokrajowców ze wschodu na produkcji. "Dziwna" forma platnosci wynagrodzeń. Wiele firm córek głównego podmiotu.. Niska jakość produktów. Tak jest teraz...na Plaskiej. Jak będzie....

Seba

Nie polecam, tragedia - pracownicy traktowani okropnie ogólnie mobing i poniżanie - niewygodni zwalniani i tyle

P..

Nie polecam

szukam pracy

Czy ktoś ma rozeznanie na temat oferty Specjalista ds. obsługi targów i wsparcia marketingowego ? Zastanawiam się czy aplikować

@siemaaa rozważasz aplikowanie?

siemaaa

A co powiecie o pracy jako serwisant?

Hanna

@marc powiesz coś więcej na temat pracy w SWIMER?

Ukrainiec

Teraz Ukraińców zatrudnia przez własną agencję i muszą mu płacić.dziadostwo i tyle

marc

Maskara! Przestrzegam. W tej firmie liczy się tylko kasa i święte zdanie właściciela.

wanda

Mowa była o produkcji więc tam na pewno jest inaczej @se niż w pracy, o której piszesz w dziale IT na pewno jest lepiej i zapewne warunki o niebo lepsze

odkrywca

kkkk

Jeden wielki bałagan !!! nie polecam pracowałem tam i rotacja ludzie bardzo duża !! .zero szacunku dla pracowników . kierownicy zmian jeden wielki nie ogar itp !!!

Ziomek z produkcji

Szukają. W sumie to bez różnicy jak zaaplikujesz.

Ziomek z produkcji

Siemka. Pracuje w Swimerku od kwietnia 2015 roku na produkcji. Ogólnie rzecz biorąc stawki są od 9zł/h netto do 11zł/h. System cztero-brygadowy. Montażyści całych układów pracują na dwie zmiany - pracowałem i tam przez parę miesięcy ale miałem dość (+-12h w pracy - ale wszedłem tam z marszu z dnia na dzień i miałem montować zbiorniki i całe systemy). Na produkcji jest różnie, jak w każdej firmie, raz nie ma co robić, a raz jest tak że nie ma kiedy wyjść na przerwę czy papieroska (śniadania często jadam w biegu przy maszynie). na produkcje nie są potrzebne jakieś nie wiadomo jakie kwalifikacje, sypać proszek, czyścić formy, czy obrabiać zbiorniki wyrzynarką, można się wszystkiego nauczyć - jeśli się oczywiście chce pracować dłużej niż kilka dni :P Nie mam bladego pojęcia ile zarabiają handlowcy, ja średnio wychodzę 2300-2800zł. Mimo systemu czterobrygadowego to nie narzekam. Trzeba zrobić swoje jak w każdej firmie. Mam nadzieję, że moja opinia trochę pomogła. Pozdroooo

wikitro

ciekawi mnie dlaczego nie wymagają żadnego doświadczenia na to stanowisko ph bo teraz jest ono znowu aktywne moze dlatego tak często się ktoś zwalnia bo jest niedoświadczony i sobie nie radzi z wyrobieniem premii

Bez doświadczenia
@wikitro 13.04.2016 20:19

To nie jest opinia o firmie! Może dają szansę absolwentom? Jak nie masz nic do powiedzenia, to chociaż nie trolluj. Ktoś marnuje czas, aby te twoje dywagacje czytać.

legik

Peter, no to racja, wiele tez zalezy od stanowiska i mozliwości wyrobienia premii i prowizji. Dla przykładu zatrudniają tu PH - stacjonarnych - nie dostajesz wtedy auta, ale tez sa mobilni - wówczas jest auto służbowe, a kazdy Ph musi wyrobić podobny plan sprzedażowy.

Peter

Praca w biurze na pewno niesie ze sobą inne warunki zatrudnienia niż praca na taśmie produkcyjnej @wanda. Firma zatrudnia wielu specjalistów np. ds handlu czy eksportu, więc to naturalne, że płace pracowników na różnych stanowiskach są różne.

komosi

Nie wiem co masz na myśli @jorge przez wysoką podstawę, jest jakoś 2000 podstawy plus premia, spokojnie miesięcznie możesz zarobić 3500 złotych już na czysto.

iko

-em, jesteś przekonany odnośnie tych dodatków ? Jakby tak było to byłoby super, dużo obowiązków z barków by spadło. Nie wiem tylko czy przedstawiciele mają jakąś wysoką podstawę?

jorge
@iko 20.01.2016 20:29

szukają obecnie przedstawicieli handlowych stacjonarnych w toruniu, ale na wysoką podstawę bym nie liczył. Liczy się to co się uda im przede wszystkim sprzedać

em

na pewno zapewniają takie podstawowe a za razem dodatkowe narzędzia pracy, jak telefon czy tablet, laptop i auto, nie może być inaczej, to dużo ułatwia ;)

klik

nie no jako przedstawiciel handlowy to firma ma obowiazek zapewnic niezbedne narzedzia pracy typu samochod bo jak ma pracownik sie zoabczyc z klientem nie mozliwe

gfd

@placek to fajnie że zapewniają narzędzia pracy, bo jeszcze jakby trzeba było samemu to sobie zorganizować to to by sie nie opłacało, a nie każda firma tak robi

placek

A właśnie, szukają teraz ludzi na przedstawicieli handlowych. Wymagają jedynie wykształcenia średniego, ale i tak dobrze, że zapewniają narzędzia pracy, to nie trzeba sobie samemu je ogarniać.

kkkk

Jakie są warunki dla PH?

Ycvh

Ja właśnie też jakiś czas temu widziałem ze w firmie Swimer poszukiwali osób na stanowisko specjalisty do spraw handlu w Toruniu widzę ze praca nie należy do lekkich i trzeba się nastawić na wielogodzonną i codzienną pracę no ale wiadomo nigdzie nie ma lekko co do nadgodzin to zdarzają się ona właściwie w każdej pracy

bleskik

Na produkcji pewnie zarobki w granicach 2000 złotych netto, praca nie jest łatwa i lekka, no ale na pewno warto się zainteresować, lepsze to niż siedzieć w domu na bezrobociu. Czasem też pojawiają się inne ogłoszenia dla tej firmy, w stycznie na przykład poszukiwali specjalisty do spraw handlu, wiec nie tylko produkcja.

Rafal

A czy ktos tam pracowal na produkcji tych zbiornikow ? jak zarobki i praca ?

Bez doświadczenia

Właśnie byłam na rozmowie. Firma produkuje(!!!) małe stacje paliw. Nic się nie zgadza z tym co piszesz, musisz mieć gdzieś jakiś mały problem, mistrzu od marketingu:) kiepskie to forum, żadnej opinii i masa trolli:(

Jan

Ma ktoś jaką opinie o tej firmie na temat stanowisk handlowców?? pomocy

ŁUKASZ

Co pracownik to inne zdanie, a jak uważasz Ty? Opowiedz innym ludziom o pracy w firmie Swimer, której siedzibą jest Toruń . Obecna sytuacja na rynku pracy nie jest lekka. A jak wygląda to w tej spółce ? Sieć jest obecnie największym źródłem informacji, dołącz się do tworzenia największego zaplecza informacji o pracodawcach.

Zostaw opinię o SWIMER - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SWIMER