SWIMER

Opinie o SWIMER

Aktualność
Dzień Kobiet w SWIMER to dzień pełen uśmiechu, życzliwości.
Nasze Panie zostały obdarowane uściskami, kwiatami, słodkościami i wspaniałymi koszulkami zaprojektowanymi przez kolegów. Panowie piszą wprost - Kochamy nasze Swimerki!
Został również ustanowiony Regulamin Dnia Kobiet - ale co w nim się znalazło, to już nasza tajemnica ;)
partyzant

Firma solidna i rzetelna.Miła atmosfera.Nie mam uwag.

@Adg

Obecnie w firmie Swimer pracuję się dużo lepiej niż kilka lat temu. Wiele się zmieniło z pewnością na lepsze. Kadra kierownicza jest bardzo pomocna dla pracowników. Zaczęliśmy grać jako drużyna i strzelamy do jednej bramki. Wynagrodzenie pewnie zależy od umiejętności które posiadasz. Warto dać CV i dopytać o takie szczegóły na rozmowie.

O.K

Miałem okazję pracować, jednak z powodów osobistych musiałem zrezygnować. Nie wypowiem się o wszystkich działach, ale w dziale serwisu bardzo życzliwi i sympatyczni ludzie. Miła atmosfera, kładąc się spać nie mogłem się doczekać poranka, gdy znów ich zobaczę. Aż chciało się chodzić do pracy. Zero narzekania, malkontenctwa, robili dobrze swoją robotę. Najfajniejszy jest Łukasz i zna się na robocie, specjalista w swoim fachu, miły dla klientów, pomocny, kulturalny. Kamil trzyma rękę na pulsie i jest bardzo asertywny. Karolina załagodzi każda napięta sytuację, dużo wiedzy teoretycznej i praktycznej. Co do samej pracy i warunków, szybka decyzja na współpracę po profesjonalnej rozmowie rekrutacyjnej, wypłata na czas, profesjonalne szkolenie bhp (bez ściemy jak w niektórych zakładach) w biurach czysto i pachnąco. Dobrze wyposażone miejsca pracy. Firmie życzę dalszych sukcesów i dziękuję za możliwość pracy. P. S Najlepszy serwisant terenowy Michał, tylko zobaczy zbiornik, a już wie jak go naprawić. Rzeczowy, z dużą wiedzą i fachem w ręku. Zbiornik adblue na jednym z serwisow tak wypicowal, że wyglądał lepiej jak nowy. Pozdrawiam wszystkich których poznałem w Swimer, to oczywiste.

Pracownik Nowy wpis

Hej Witam wszystkich piszących i czytających . W Swimer pracuję od wielu lat , zaczynałem od wymagającej pracy na produkcji. W tej chwili jestem docenionym pracownikiem na wyższym stanowisku , docenionym za swoją pracowitość i zdobytą wiedzę . Cały czas rozwijam i doskonalę swoją wiedzę i dostaję możliwości dalszego rozwoju . Wiele osób powróciło do Swimer - myśleli że w innych miejscach będzie im dużo lepiej ! Wracają czyli nie jest źle :). Pozdrawiam

Szczerze, to nie wiem, czyj to wpis. Ale chyba pisze ktoś, kto wie co i jak w firmie działa. Ja mam pytanie o pracę jako operator maszyn. Co do rozwijania wiedzy, doświadczenia, to ile trzeba tu pracować, aby z tej posady awansować do biura? Np. na stanowisko w dziale jakości.

Krysia

Skoro ktoś tu pisał, że umowy przedłużone są czasowo, podpowiedzcie po jakim czasie na stanowisku Technika Serwisu Mobilnego można oczekiwać od firmy umowy o pracę na czas nieokreślony? Bo że umowa o pracę jest to zostało ujęte w ogłoszeniu ale na ile... Pomagam mężowi rozejrzeć się za nową pracą a planujemy zacząć się budować więc i kredyt może będzie trzeba dobrać tak że to dla nas kluczowe informacje. Jakie na start zarobki?

Filip Nowy wpis
@Krysia

Tragedia zakład. Żadnej przyszlosci. Zapomnij o omowie na stałe. Przerzucanie ludzi ze spolki na społkę. Jak męża nie kochasz to go zapisz. Nie polecam

Luty Nowy wpis
@Krysia

To jest firma ktora daje umowy tymczasowe,kiedy ma byc umowa na czas nieokreślony, dziękują i przed kazdymi świętami informuja pracowników ze nie przedłużają umowy,tak się stalo na boze narodzenie,i teraz tez tak potraktowali pracowników na Wielkanoc.

Inka

Grajdoł straszny. Dziwne częsciowe pensje pod stolem. Rotacja ogromna, bo nie ma zaklad przyszlosci z takim zarzadzaniem garazowym. Tragedia. Nie polecam z peqnoscia. Strata czasu, bo i tak za chwile bedziesz niepotrzebna/y. Umowy przedluzane czasowo lub Przenoszenie ze spolki na spolke. Zadnejnstabilizacji. Straszna dziupla.

Aktualność
Dzień Kobiet w SWIMER to dzień pełen uśmiechu, życzliwości.

Aktualność
Wczoraj w naszej firmie odbyło się wspólne budowanie z klocków pod okiem finalisty programu Lego Masters - Pana Patryka Ziętara.
Spotkaniu towarzyszyły naprawdę ogromne emocje! Dzieci były pod wrażeniem możliwości, które zaproponował Pan Patryk
Dziękujemy wszystkim uczestnikom! Nie możemy doczekać się już kolejnego spotkania!
Adg

Jak obecnie pracuje się w firmie Swimer? Czy zatrudniają nadal przez agencję? Są jakieś benefity? Jak przełożeni/brygadziści/kierownicy traktują ludzi? Jaka atmosfera? Czy są nadgodziny? Ile można zarobić na początek jako operator wózka widłowego albo pracownik produkcji? Widzę, że są ogłoszenia i szukają ludzi na te stanowiska.

@Adg

Lidia

Oooo super. A co z tymi benefitami? Bo widziałam ogłoszenie na pozycję Operator maszyny/Pracownik produkcji. I ciekawi mnie czy są jakieś dodatki, np. pakiet medyczny?

Pracownik67
@Lidia

Nie ma pakietu medycznego Nie ma elastycznego czasu pracy Nie ma home office Nie ma karty sportowej Nie ma kawy,mleka,cukru,herbaty Ale jest woda Nie ma niczego

@Pracownik67

A gdzie można złożyć podanie Mi wystarczy woda żeby była do picia czajnik mam kawę herbatę i śmietankę też kawy i herbaty nie słodzę... Z chęcią się przekwalifikuje bo już mam dość mojej obecnej pracy robienie po 11 godzin gdzie płacą za 8 i (usunięte przez administratora)w akordzie jeszcze ...

@Nowy

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. CV proszę przesłać na adres e-mail: hr@swimer.pl

EK

Czy jest możliwość pracy zdalnej na stanowisku Kierownika Serwisu?

@EK

Praca Kierownika Serwisu jest bardzo dynamiczna, wymagająca ciągłego kontaktu z zespołem produkcji, R&D, inżynieringiem i sprzedażą. Bycie blisko pojawiających się wyzwań jest wpisane w tę rolę, dlatego zależy nam na kandydatach, którzy rozumieją tą potrzebę.

Rafał Łochowicz
@SWIMER

Gdzie mozna zlozyc cv do firmy posiadam utd Interesuje mnie praca na produkcji

@Rafał Łochowicz

Szanowny Panie Rafale, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Swoje CV proszę przesłać na adres e-mail: hr@swimer.pl

Czy w SWIMER poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Aktualność
Nasi Pracownicy pokazali swoje ogromne Serca w zorganizowanej akcji Szlachetnej Paczki. W ramach zbiórki do potrzebującej Rodziny z Torunia trafiły 23 ogromne paczki.
Dziękujemy całemu Zespołowi za dzielenie się dobrem.

Nie polecam, rekrutacja trwała ponad 2miesiace, 3 spotkania w tym jedno w siedzibie firmy. HR podejście nie profesjonalne, wyciąga pomysły i rozwiązania dając do zrozumienia ze zostanę zatrudniony, a potem zero odpowiedzi, albo wymijających informacji. Szkoda czasu.

@Kandydat

Szanowny Panie, Przykro nam, że ma Pan takie odczucia. Uznaliśmy, że informacja telefoniczna, że złożyliśmy propozycję współpracy innemu kandydatowi jest wystarczająca. Podczas procesu rekrutacji badamy takie kompetencje jak kreatywność oraz podejście biznesowe. Zapraszamy do kontaktu z p. Katarzyną.

@SWIMER

Niestety mija się Pani z prawda. Żadnego telefonu na temat wyboru innego kandydata nie otrzymałem. W dalszym ciągu czekam. Pozdrawiam. Nie polecam

Luiza
@Kandydat

Oooo to ciekawe, że tyle proces trwał. A z kim odbywały się te 3 rozmowy/ Czy to była jedna i ta sama osoba na wszystkich rozmowach, czy były jakieś inne osoby? I jakie padały pytania na każdej z nich, czym one się różniły, że trzeba było 3 razy rozmawiać?

Pracownik67

Absolutnie żadne A nie sorry Parking i woda I katering który możesz sobie kupić

Oluś

Napisali w ogłoszeniu dla Specjalisty ds. fakturowania i rozliczeń, że zależy im na kimś z doświadczeniem w dziale fakturowania, preferowane w branży produkcyjnej. A czy osoba chętna do przyuczenia też może znaleźć tu zatrudnienie? Jak tu przygotowują do objęcia nowych obowiązków?

@Oluś

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W chwili obecnej podczas rekrutacji skupimy się na pozyskaniu kandydata/kandydatki z doświadczeniem w opisanym obszarze. Oczywiście planujemy kompleksowe wdrożenie na to stanowisko.

Ani tel
@SWIMER

Aplikował na to stanowisko, ponieważ mam doświadczenie w fakturowaniu, a w reklamie firmy jest Pan Pudzianowski :)

Blondi
@Ani tel

I jak, dostałeś tę pracę? Też chcę aplikować. Długo czekałeś na odpowiedź rekrutera? Ktoś pisał, że długo się czeka

Maja

Myślę o aplikacji na stanowisko koordynatorki serwisu. W ogłoszeniu jest tylko krótka wzmianka na temat wynagrodzenia, że jest adekwatne od doświadczenia i kwalifikacji. Podpowie ktoś od jakich stawek zaczynać rozmowę na rozmowie kwalifikacyjnej? Może zna ktoś widełki? Jaka atmosfera w biurze, pracownicy ok?

Jakie są mocne strony pracodawcy SWIMER?

Piter

Hej. Pracuję w Swimer kilka miesięcy, z poprzedniej firmie miałem złe doświadczenie z wypłatami bo na raty dawali i upominać się musiałem. Wyplata jest na czas bez żadnej ściemy to co jest umówione. To jest mocna strona stabil !!!

Aldona
@Piter

No ale wynagrodzenie w terminie do obowiązek pracodawcy a nie przywilej. Ten stabil to chodzi o stabilność zatrudnienia? Na jak długo podpisywana jest umowa? To umowa o pracę jest?

paria
@Piter

Zgadza się.

partyzant

Firma solidna i rzetelna.Miła atmosfera.Nie mam uwag.

Amanda

Pare dni temu jeszcze była oferta w necie do nich. Szukali administratora baz danych. Już po rekrutacji? Wiadomo w ogóle, czy firma odzywa się do każdego? Czy nie warto czekać po pewnym czasie? Bo nie wiem, jak się zachować.

Lenka

Chyba trochę się spóźniłam z aplikacją na specjalistę baz danych. Czy ktoś był na rozmowie? Obsadzono to stanowisko? W wymaganiach piszą że konieczne jest doświadczenie z bazami danych - wiadomo jak długie to doświadczenie ma być? Są jakieś zadania podczas rekrutacji czy tylko rozmowy?

@Lenka

Szanowna Pani, rekrutacja została zakończona i rozpoczynamy współpracę z Panem Sebastianem. Nie wykluczamy poszerzenia zespołu. Zawsze może wysłać Pani swoje CV na adres hr@swimer.pl W zakresie doświadczenia w obsłudze baz danych zależało nam na całkowitej samodzielności kandydata w obszarze zarządzania nimi, te umiejętności badamy z naszym zespołem IT.

Martyna kow

Witam, Jakieś ciekawe warunki na stanowisku managera rynku? Jaka średnia podstawa? Jakie auto ? Premie ?

@Martyna kow

Szanowna Pani Martyno, warunki zatrudnienia omawiane są podczas procesu rekrutacyjnego. Warunki finansowe uzależnione są od doświadczenia i wiedzy na temat obszaru, o którym rozmawiamy. CV może wysłać Pani na adres hr@swimer.pl Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.

Pracuję w Swimerze od roku. Panuje profesjonalizm i rzeczowe podejście do powierzonych obowiązków. Atmosfera niespotykana nigdzie indziej - Współpracownicy są otwarci na nowe wyzwania i pomocni. Podejście do pracy moich współpracowników idealnie opisują słowa twórcy firmy Apple: "Praca wypełni ci dużą część życia. Jedynym sposobem na prawdziwą satysfakcję z pracy jest robienie tego, w czego wielkość się wierzy. A jedynym sposobem na robienie rzeczy wielkich dla ciebie jest miłość do tego, co się robi." Steve Jobs Nawiązując do tych słów uważam, że mają swoje odzwierciedlenie w tym co aktualnie dzieje się w firmie. Każdy dzień pracy w SWIMER to tysiąc powodów do uśmiechu.

Pływak

Jeśli brat jest hazardzistą to nich spróbuje. Jestem ciekaw opinii po przepracowaniu kilku miesięcy. Jest informacja że zarobki wysokie/atrakcyjne.

Emilia

Dlaczego aż tyle godzin trzeba pracować? Nie płacą nadgodzin że piszesz o tej kwocie 10-12zl/h? I jeśli możesz to wyjaśnij o co chodzi z tym hazardem? Dlaczego brat miałby być hazardzista?

Kris

Bzdury piszesz. Spoko firma. Pracowałem kilka miesięcy ale wyjechałem za granicę. Może jeszcze tam wrócę.

@Kris

Za co firma dostaje od Ciebie spoko ocenę, i co Cię sprowadza na forum, skoro jesteś już za granicą? Jeśli chwalisz, to czy możesz podać dokładnie za co i co to za wpisy o jakichś 10 - 12 zł / godz? Jakie tam były za Twoich czasów stawki?

Zostaw merytoryczną opinię o SWIMER - Toruń

• Jak się pracuje w SWIMER?

Zobacz opinie na temat firmy SWIMER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SWIMER?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SWIMER?

Kandydaci do pracy w SWIMER napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SWIMER