Zastępca Kierownika 2018-11-09 21:55 przez sptp0903

Przebieg rekrutacji

Żenujący. To odpowiednie słowo. Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem czy w dalszym ciągu jestem zainteresowana pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę po czym nie zadzwoniła wogóle. Przygotowałam się, przesunełam swoją pracę, zmarnowałam tylko czas. Żałosne.

Pytania

Tak wygląda proces rekrutacji w Stokrotce??

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy

Sprzedawca-kasjer 2017-10-04 16:29 przez AaaaA

Przebieg rekrutacji

Heh łapanka z ulicy. Rozmowa może z 5 min trwała najwyżej. Od kiedy może pani zacząć pracować? Czy ma Pani aktualna książeczka sanepidu? Odpowiedz moja dwa razy tak spowodowała danie skierowania na badania, ale nie przyjelam tej pracy bo po pierwsze z doświadczenia wiem że jak tak łatwo to nikogo nie ma do pracy, a po drugie nie za takie śmieszne pieniądze ????????????????????????????????????

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Zastępca Kierownika 2017-01-18 12:03 przez jeżówka

Przebieg rekrutacji

Kilka dni po wysłaniu CV poprzez stronę www zadzwoniła rekruterka, umówiłyśmy się na rozmowę na konkretną godzinę następnego dnia. Trwało to ok. 20 minut, od ogólnych pytań o dotychczasowe zatrudnienie i doświadczenie, poprzez te co mi się podoba/nie podoba w sklepach tej sieci, po takie "co bym zrobiła w takiej a takiej sytuacji jako zastępca kierownika". Zostałam poinformowana o przebiegu procesu rekrutacji, kiedy i jak otrzymam odpowiedź (jeśli są na tak, zadzwonią, jeśli na nie, otrzymam maila). Po kilku dniach zadzwonił kierownik, umówiliśmy się na spotkanie w jednym ze sklepów. Rozmowa była bardzo miła, rekruter bardzo konkretny i serdeczny. Niestety brakuje mi doświadczenia w zarządzaniu, więc nie dostałam tej pracy, telefon zwrotny otrzymałam po 3 dniach roboczych. Oferowane warunki zatrudnienia: pierwszy miesiąc pracy jako przyuczenie, czyli praca na kasie, przy mięsie, rozkładaniu towaru itd., po wdrożeniu - już na docelowym stanowisku; zarobki 2500 brutto plus premie

Pytania

- czym bym się kierowała przy zatrudnianiu osoby na stanowisko kasjera - jakie kroki bym podjęła, gdyby jeden z pracowników bardzo powoli wykonywał swoją pracę - na co zwróciłabym uwagę przy składaniu zamówień do sklepu - jakie są moim zdaniem obowiązki na stanowisku zastępcy kierownika

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy

sprzedawca - kasjer 2016-04-05 16:42 przez bella

Przebieg rekrutacji

Spotkanie miało miejsce dzień czy dwa po osobistym złożeniu cv. Kierownik , Pan K. zrobił na mnie wrażenie osoby miłej, a przede wszystkim otwartej. To duży plus, bo nie tylko praca się liczy , ale tez osoby nade mną. Poszło szybko, sprawnie, wyszłam w lepszym nastroju, niż weszłam.

Pytania

Tradycyjne i zupełnie normalne, bez głupot z wnikaniem w to, co niepotrzebne. Dlaczego chcę tu pracować? Jakie były moje obowiązki w podobnych miejscach?

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

Kierownik Sklepu 2015-07-30 22:28 przez Lola

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja miała trzy etapy. Pierwszy to rozmowa z Kadrami przeprowadzona przez telefon (ok. 15 minut), drugi rozmowa z RKO, trzeci rozmowa z dyrektorem regionalnym.

Pytania

Pytania standardowe w oparciu o CV: dotychczasowy przebieg pracy, dlaczego odeszłam z poprzedniej firmy, dlaczego chcę dla nich pracować, ile chcę zarabiać, a czy zgodzę się za tyle i tyle. Teoretycznie wynagrodzenie składa się z podstawy i premii, o czym informują na rozmowie, ale tak naprawdę prawie niemożliwe jest dostać premię w tej firmie (o czym nie informują). Premia zależy od trzech rzeczy. Od wykonania obrotu ustalonego przez dyrektora (nierealne założenia). Od wyników inwentaryzacji (nie sprawdzacie towaru przy dostawie, nie macie wpływu na ochroniarzy, nie dostajecie gratisów od przedstawicieli, bo nie zamawiacie towaru)więc nie macie zbytnio wpływu na wyniki inwentaryzacji. I po trzecie od tzw. wydajności i tutaj głównie chodzi o zwolnienia lekarskie. Jak pracownik idzie na L4 to wydajność leży. Więc też nie ma premii.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Ranking
 1. olx.pl 3 303 344
 2. pracuj.pl 2 979 558
 3. GoWork.pl 2 702 543
 4. linkedin.com 2 417 265
 5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Stokrotka Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 681 ocen.
Stokrotka Sp. z o.o.