Budmar Judkowiak Sp.j.

Baranowo

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Budmar Judkowiak Sp.j.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budmar Judkowiak Sp.j.

Mariola

Właściciel uznaje za podstawową zasadę; nikt wam tyle nie da ile ja wam obiecam, oczywiście te obietnice można sobie po krótkim okresie pracy wsadzić bardzo głęboko... o łamaniu praw pracowniczych, terroryzowaniu, szczuciu jednych na drugich i szeregu dziwnych ocierających się o mobbing działań nie wspominając. Do tego dodajmy gęstą pseudorodzinną atmosferę ciągłego taplania się w brudach i mamy wymarzoną pracę dla nieudolnych potakiwaczy-popychadeł i fanów wchodzenia bez wazeliny. Na koniec trzeba dodać ogólne tragiczne zarządzanie całością gdyż firma nieustannie podobno generuje wyłącznie straty, co w podsumowaniu daje g...o w pozłacanym papierku.

Adam

Wygląda na to, że firma się rozwija i zmienia swoje podejście do pracowników, bo z tego co mi wiadomo w firmie panuje przyjazna atmosfera i nie można się spotkać z jakimś zastraszaniem...

Paweł J.

Właściciel , zatrudnia dyrektorów po to,żeby wyciągnąc z nich wszystkie dane klientów i nawiązac z nimi współpracę.Potem dyrektorów zwalnia i tak od kilku lat. Stąd omijajcie tą firmę z daleka,bo Hipohondryk wyciągnie z Was wszystkie dane , a potem wyrzuci na bruk, twierdząc, że firma nie robi zysków, Jego zona nie ma nic do gadania, więc nie wierzcie Jej.

Daniela

Być może tak to wygląda z zewnątrz. Natomiast, z tego co wiem, to atmosfera zastraszenia wprowadzana przez hichondrycznego [usunięte przez moderatora] jest nie do zniesienia.

Jan
@Daniela 18.06.2012 21:43
Być może tak to wygląda z zewnątrz. Natomiast, z tego co wiem, to atmosfera zastraszenia wprowadzana przez hichondrycznego [usu...

Właściciel zatrudnia nowego przedstawiciela handlowego lub dyrektora, tylko po to,żeby objechał teren, nawiązał współpracę z klientami,których zna z poprzedniej firmy i podpisał umowę w imieniu Budmar. Po nawiązaniu współpracy z nowymi klientami, dyrektor lub przedstawiciel firmy dostaje wypowiedzenie ( zostaje zwolniony) , słysząc z ust P.Judkowiaka,że firma ma kiepskie wyniki finansowe ( takie działania to standart w tej firmie) . Jego żona Mariola , nie ma nic do gadania, choć udaje,że jest inaczej. W firmie zajmuje się zamawianiem długopisów...

Zostaw opinię o Budmar Judkowiak Sp.j. - Baranowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budmar Judkowiak Sp.j.