Opinie o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski w Sokołów Podlaski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski w Sokołów Podlaski

Koronawirus

Witam, Jak wszyscy wiemy na całym świecie panuje potocznie mówiąc koronawirus. Narzucono nam pewne zasady, których należało by przestrzegać ale chyba, powiem więcej napewno NIE są przestrzegane w sklepie Topaz w Wiśniewie. Do sedna Pani pracującą w tym sklepie obsługując klientów na dziale z wędlinami i mięsem owszem miała założone foliowe rękawiczki ale już maseczki chociażby na brodzie nie miała, już nie wspomnę na ustach a nawet nosie. Zaznaczę też, że owa Pani w tych samych rękawiczkach obsługiwała dział mięsny i dział z ciastem. Troszkę ciasta z posmakiem mięsnym lub mięso z ciastem pewnie nikomu nie zaszkodziłoby... Nie przeszkadzało jej, że kaszle, coś "odchrząchnie" na wędlinę, mięso które później podaje klientowi wraz ze swoimi zarazkami. Nie jestem w stanie nawet podać imienia tej Pani, gdyż nawet plakietki z imieniem nie miała. Była to blondynka z rozczochranymi włosami ale bądź co bądź upiętymi. Koronawirus rozprzestrzenia się bardzo szybko i w tej miejscowości i regionie odnotowano zachorowania a nawet śmierć z tego powodu. Rzecz miała miejsce w sklepie Topaz w Wiśniewie dnia 30.05.2020r. Tego dnia owszem został zniesiony nakaz noszenia maseczek ale nie w sklepach. Zastanów się kobieto ilu ludzi naraziłaś na utratę zdrowia a nie daj Boże i życia. Proszę mi tylko wyjaśnić dlaczego ta Pani, nie przestrzega, wręcz łamie w tak karygodny sposób przepisy sanitarne. Oczywiście sprawa zostanie zgłoszona do sanepidu.

Panie. Sam se Pan pracuj w niedzielę. Dla piecu chcesz nam dać dodatkowy grosz.. grosz? Bo inaczej się tego nazwać nie da... A potem Pan wprowadzisz wszystkie niedzielę. Mam nadzieję że pracownicy przemysla i zmienia pracodawcę. . Bo jak narazie to łaska ze wszystkim płaca jak dla psa a wymagań i obowiązków coraz więcej.

Nie polecam pracy w topazie.Od maja Piatek ,sobota do 23 a w niedzielę 10 godz przy czym za niedzielę płacą 140 zł.Jezeli twierdzisz że mam zmienić sobie pracę na lepszą ,a na moje miejsce jest wielu chętnych OK nie ma problemu ale zanim wymyślisz taki system pracy sam/a przyjdź i popracuj tyle godz w niedzielę gdzie człowiek chciałby niedzielę mieć wolna.Najlepiej przyjśc i wymyślać ,a ludzi traktować jak tanią siłę roboczą!Dużo by tu pisać ...Nie polecam!

Zdegustowany Nowy wpis

Wstyd Wstyd Wstyd i jeszcze raz Wstyd zabierać ludziom wolne niedziele i wciskać za to parę groszy! Ciekawe Czy Pan Paczuski pracuje w niedziele. Zero szacunku dla pracownika. !!!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Czy pracodawca P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Zdegustowany Nowy wpis

PANIE paczuszki, powiem pan się zainteresować swoimi pracownikami!! Bo o dobro ich to nie dbasz pan wcale!! Czas Najwyższy za inwestować w kamery które chronią mienie pracowników bo to dzięki nim ma Pan pieniądze tak dla przypomnienia!! W łochowie

W topaz Ełk 12h w niedzielę za 130zł

Placówka
@Pracownik

Mińsk to samo. Tylko 8h. Swoją drogą bardzo ciekawe dlaczego skoro nie mamy umowy zmienionej jesteśmy jako placówka pocztowa??

Damian
@Placówka

A co możesz powiedzieć o atmosferze w TOPAZie? Jakie są relacje między pracownikami i jak szefostwo podchodzi do ludzi w firmie? To ważne, więc mam nadzieję że mi to opiszesz dokładniej. :)

Placówka.
@Damian

Atmosfera, atmosferą.. patrz jaka płaca. A tu niestety marnie a obowiązków więcej ...

Hanna Nowy wpis
@Placówka.

Napiszesz w takim razie ile wynosi wspomniana płaca w Topazie? :D Jakie to są stawki? Czy nowi pracownicy dostają niższą a później ona rośnie? Jak to wygląda jeśli chodzi o podwyżki? :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Zatrudnię Kierowca C+E.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klientka
Klient

Dzis bylam świadkiem bardzo przykrego zajścia jakie miało miejsce pod sklepem Topaz w Kałuszynie przy ul Warszawskiej. Pod owym sklepem siedziała staruszka okolo 90letnia która sprzedawała jagody. Zbulwersowało mnie zachowanie kierowniczki tego sklepu. Owa Pani wyskoczyła z ,,gębą'' do staruszki ze nie ma prawa w zadaszonym miejscu chroniącym od słońca sprzedawać jagod, straszyła policja, była bardzo nerwowa i nie dala sobie nic powiedzieć... szkoda, że jeszcze z rękoma nie wyskoczyła. Panie Paczuski, kogo Pan zatrudnia?!?! Rozumiem wszystko ale z tak nieczula osoba juz dawno się nie spotkałam. 30 stopni na dworze a ludzie nie mogą spokojnie schronić się w cieniu, sprzedać darów przyrody by zarobić na chleb czy lekarstwa. Wstyd!!!!

I co jesZcze???
@Klientka

A czy owa Pani chociaż zapytała czy może sprzedawać te jagody w tym miejscu?? Chyba tak by wypadało... Pozatym to forum dla pracowników także nie rozumiem po co Pani to tutaj pisze....

tofik

Całkiem przewraca im się w głowach,nawet rozmawiać między sobą zabraniają

@tofik

Telefon tylko w szatni na fajrant można zadzwonoć

Hanna

Cześć, czy w Topazie istnieje opcja brania sobie dodatkowo płatnych nadgodzin? Mam na myśli stanowisko sprzedawcy. Można czasami wyrabiać ponad normę? A jeśli można, to jak nadgodziny są liczone?

Wypadałoby jakoś docenić pracownika na święta za jego ciężka pracę,a nie szukać oszczędności na pracownikach i na każdym kroku ucinać pensje ...tak się zachęca ludzi do pracy w topazie!

Haha
@Pracownik

Tym bardziej że wiadomo nie od dzisiaj że sklep typu Kaufland, Biedronka itp dostali dodatkową pensje za pracę w czasie tego okresu....(usunięte przez administratora)jeszcze niedziele.. zero wdzięczności dla pracowników!!! Skończy się pandemia i szukamy lepszej roboty bo tutaj to traktuje się człowieka jak psa. Mam nadzieję , zresztą postąpi jak osoby z mojego sklepu. Nie pozdrawiam .

@Haha

Swoją drogą zastanawiam się dlaczego osoba chcąca nadać paczkę wchodzi na magazyn . Jest tabliczka że obcym wstęp wzbroniony.?????????

Klientka od opinii z 4 lutego

Odpowiedź dla innych klientów, którzy do mnie dzwonili z pytaniem jak załatwiono tę sprawę. Otóż jeśli chodzi o kierownictwo Topazu w Radzyniu to zapewne nie było żadnej reakcji bo gdy przyszłam na zakupy po tym incydencie któregoś dnia rano ( godzina 8,00 ) a w stoisku z mięsem były te dwie panie i ja sama ( nie było więcej klientów ) to zaśmiewały się na mój widok i komentowały moją obecność. . Dlatego zdecydowałam się napisać do władz w Sokołowie. Dzisiaj skontaktowała się ze mną osoba odpowiedzialna za opinie klientów i zapewniła, że taka sytuacja więcej się nie powtórzy. Oczywiście wysłuchała mnie cierpliwie, przeprosiła, była miła a co najważniejsze nie krytykowała mnie i nie przejmowała się za pracownicą. Jednym słowem dała mi wiarę. a co z tego wyniknie zobaczymy. Proszę już do mnie nie dzwonić bo nie będę odbierała.

Klient2
@Klientka od opinii z 4 lutego

Niestety w radzyńskim Topazie takie sytuacje na porządku dziennym. Wymagający klienci są unikani przez stałe pracownice i podsyłani "nowym" ,uśmieszki, spojrzenia i szemrania za plecami jakby ktoś oczekiwał gwiazdki z nieba.

Hahaha
@Klientka od opinii z 4 lutego

To po co Pani swój nr podawała?! Hahaha

Klientka

Dzień dobry. Jestem codzienną klientką sklepu Topaz w Radzyniu Podlaskim. Wśród załogi stoiska z mięsem jest bardzo niegrzeczna wręcz arogancka młoda brzydka, chuda osoba, z wadą wymowy ( nie ma identyfikatora ) więc tylko w taki sposób mogę ją określić, której kiedyś zwróciłam uwagę jak się pastwiła nad inną starszą klientką gdy ta odmówiła zakupu kawałka schabu który był krzywo ukrojony przez tę pracownicę. Od tego czasu ta dziewczyna zaczęła być arogancka wobec mnie i było to kilka razy. Ostatnio w dniu dzisiejszym. Przykładów nie będę opisywać ale chętnie opowiem jak ktoś się ze mną skontaktuje na telefon. Zdenerwowałam się bardzo bo jestem 70 letnią kobietą i nie mogę pozwolić na niczym nie uzasadnione (usunięte przez administratora) i łaskę. Zdenerwowana udałam się do kierownika sklepu i to był błąd. Zauważyłam to bardzo szybko gdy kierowniczka przede wszystkim nie słuchając moich argumentów upomniała mnie wręcz zdyscyplinowała i pouczyła, że nie powinnam mówić, że ta osoba ma wadę wymowy a ja musiałam to powiedzieć bo to jest jej znak rozpoznawczy. Zauważyłam, że jest to towarzystwo wzajemnej adoracji i że nic nie wskóram. Co prawda inna Pani zauważywszy, że jestem zdenerwowana i nie odpuszczę zapewniła mnie, że porozmawiają z tą ekspedientką to ja w to nie wierzę. Ja robiłam i będę robiła zakupy w Topazie ale bardzo proszę aby ktoś pouczył tę ekspedientkę, że klienta nie można upokarzać , pyskować do niego, plotkować, wyśmiewać się a takie sytuacje w Topazie są częste. Każdy kto ma jakieś wymagania jest przez tę osobę o której pisze obmawiany ( ma taką drugą koleżankę ). Nie życzę sobie (usunięte przez administratora) min i komentarzy dlatego proszę aby mi to jako klientce zapewniono. Muszę dodać, że Topaz w Radzyniu ma zawsze prawdziwe nie oszukane promocje, bardzo dobrej jakości towar, dobrze wyeksponowany a przede wszystkim bardzo miłe , sprytne panie na kasie dlatego z przyjemnością robię tam zakupy. Jeszcze raz proszę o pomoc w tym problemie i kontakt ze mną tel 698 24 14 86 abym mogła udowodnić to o czym napisałam bo na pewno Państwo nie wiecie co dzieje się w Waszych placówkach. Pozostaję z wyrazami szacunku .

P.H.U. Topaz
@Klientka

Szanowna Pani, dziękujemy za przekazanie opinii. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość obsługi Klienta i Jego zadowolenie było na najwyższym poziomie. I niedopuszczalne jest, aby opisana przez Panią sytuacja miała miejsce. Pracownicy nie powinni wyrażać swojego niezadowolenia, szczególnie w obecności naszych Klientów, za co - serdecznie przepraszamy w imieniu sieci sklepów TOPAZ. Możemy zagwarantować, że Pani opinia zostanie przekazana do kadry zarządzającej punktem handlowym i kierownik sklepu porozmawia z pracownikiem, aby zadbał o właściwą jakość standardów obsługi Klienta. Pozdrawiamy, Dział HR, Topaz

Ktoś.
@P.H.U. Topaz

A klienci też powinni mieć szacunek do Sprzedawców . Co niestety zdarza się coraz rzadziej. My także jesteśmy ludźmi.i na niektóre zachowania klientów sobie nie pozwolimy. Także topaz. Zacznij trochę myśleć o swoich pracownikach bo takich sytuacji jak ta będzie coraz więcej.

Śmiechu warte...
@P.H.U. Topaz

Najpierw doceniajcie tych pracowników. Po pierwsze to klienci zachowują się jak dzikie świnie. Najlepiej wózkami zdeptać osoby wykładające towar. Nie dziwcie się że za taka wypłatę mamy skakać wokół klienta non stop. Nam też się szacunek należy!!! Niedługo sami będziecie sobie pracować!! Tyle w temacie!!! A Pan takich jak Pani z Radzynia powinno być więcej aby nauczyć Was jak się traktuje i nas. Byle więcej takich skarg.

Misio22
Kandydat

A wypowie się ktoś jak w biurze w Starym Opolu? Są ogłoszenia, warto aplikować? Jak zarobki?

Hanna
@Misio22

Cześć, niestety nikt nie odpowiedział na Twój wpis. Zadałeś ciekawe pytania i także chętnie uzyskałabym na ten temat jakieś informacje. Czy zdążyłeś już dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie zarobków na jakie można liczyć w firmie? Daj znać.

Haha
@Misio22

Nie aplikuje nigdzie... Wszędzie to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Pracownicy Ci dają odpowiedź .. chcesz dumać za 2300 proszę bardzo .. lepiej idź do biedronki. Tam masz lepsze płacę a narobisz się tak samo. Uwierz mi... Pracownicy Topaz!! Nie dajmy ludziom się wykorzystywać jak my. !!! Niech nikt się nie zatrudnia do tej firmy bo szkoda ludzi.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski?

P.H.U. TOPAZ
@Pytanie

Witamy serdecznie, Poszczególne etapy mogą się nieco różnić w zależności od stanowiska na które jest aktualnie zapotrzebowanie, jednak najbardziej powszechny schemat procesu rekrutacyjnego jest następujący: 1. Zamieszczenie oferty na portalach rekrutacyjnych. 2. W odpowiedzi na ogłoszenie do firmy napływają aplikacje i tu następuje pierwsza selekcja - odrzucenie Kandydatów, którzy nie spełniają określonych w ofercie wymagań oraz wybór Kandydatów, którzy zostaną zaproszeni na rozmowę. 3. Rozmowa kwalifikacyjna - w siedzibie firmy, jak i innej lokalizacji - w zależności jakiej lokalizacji i jakiego stanowiska dotyczy rekrutacja. Umożliwia to zapoznanie się z Kandydatem oraz weryfikację informacji zawartych w CV. 4.Wyłonienie właściwego Kandydata. 5. Informacja o wynikach rekrutacji - na tym etapie informujemy Kandydata o chęci zatrudnienia oraz w miarę możliwości wracamy do pozostałych Uczestników rozmów rekrutacyjnych z informacją zwrotną o zakończeniu procesu rekrutacji. 6. Zatrudnienie. Dziękujemy za pytanie i mamy nadzieję, że udało się klarownie zobrazować proces rekrutacji w Firmie. Tak jak zostało wspomniane na wstępie naszej odpowiedzi - proces rekrutacyjny w zależności od stanowiska może się nieco różnic np. zostać uzupełniony o dodatkową rozmowę rekrutacyjną oraz testy sprawdzające wiedzę Kandydatów w zakresie konkretnych sytuacji obejmujących dane stanowisko. Pozdrawiamy serdecznie, Dział HR, TOPAZ

Koiny
@P.H.U. TOPAZ

Na takie pytania potrafi je odpowiedzieć... Ale na resztę opini??? Co.. wstyd może czy sumienie ruszyło???

BB

Witam. Chciałam poinformować że obecne kierownictwo w jednym z warszawskich sklepów to jakaś porażka! Pan który przyszedł z innego sklepu to osoba która nie toleruje pracownika posiadającego własne zdanie. Sam natomiast siedzi w biurze i plotkuje na temat pracowników że swoimi asystentkami. Towar jest zamawiany ( przez kierownictwo)w takich ilościach i z krótkim terminami że nie sposób jest tego sprzedać przy tak małej ilości klientów podczas pandemię. Głównie chodzi o dział mięsny. Towar się terminuje mimo że daty są zgłaszane przez panie z mięsnego przynajmniej tydzień wcześniej ( wędliny). Za straty finansowe są obarczanie właśnie ekspedientki nie z ich winy bo przecież jak mają sprzedać 80 kg szynki( mięso) w ciągu 3 dni przy tak małej ilości klientów i absurdalnych promocjach( przy zakupie za 50 zł dany produkt kupisz za 9.99zl / kg a nie za 16.99 zł/ kg). Jaki sklep w dzisiejszych czasach pandemii robi takie durne promocję. Firma sama w taki sposób traci klientów. Albo coś takiego że panie mają zabronione mielić promocyjne mięso. Śmiech na sali. Druga rzecz to taka że jedna z pań kierowniczek ( w okularach) za swoje błędy w zamówieniach obarcza pracowników. Jeśli pracownik się sprzeciwi zarzutom to się na niego potrafi wydrzeć ( (usunięte przez administratora) . Szybko zakończyłam pracę w tym miejscu że względu na niemiłe sytuację jakie tam mają miejsce. Jednym słowem brak szacunku dla pracownika że strony kierownictwa.

Hej

W Wężach to nawet cyganów zatrudniają.

Ccc
Kandydat

Ile chce dac groszy?

Zniesmaczon
@Ccc

Tyle,że w zwykłych spozywczakach pracownicy dostają więcej. Śmiech na sali.

XyZ
@Pracownik

Zgadzam się z tym. W niedziele dają 3-4 osoby na kasę gdzie kolejki są wielkie.. aby za dużo nie zapłacić pracownikom ???? Na przerwę nie można pójść bo kolejki a zastąpić nie ma kto. Zwalniają też bez podania powodu. "Bo tak " " jestem do tego zmuszona " Wielu pracowników w ten sposób wyleciało. Nie donosisz do biura to jesteś tam nikim..

Ja
@XyZ

Kolejki sa i beda ja nie donosze do biura bo mi to nie potrzebne mam czyste sumienie i pracuje dla swojego szefa mimo ze ma tyle kasy to mu nie zaluje a jak wylece to trudno tylko za co? No moze za to ze zawsze zlego slowa nie powiem na Zbynia????????

@XyZ

Gdzie 3-4???? W niektórych są po 2.. xd mam nadzieję że się ktoś za to w końcu weźmie... Tylko do inspekcji pracy podać. Mam nadzieję że pracownicy w końcu się zbuntują a nie wiecznie będą bać... Jest multum pracy a nie ,,marnować ,, życie za marne 2300 zł.. paczóski i Wy wyżej.. wstydźcie się po prostu...

Klient

Godziny dla Seniorów 60+ Aplikacja Topaz podczas rejestracji domaga się daty urodzenia .. mogła by przypominać o godzinach dla Seniora .. przed wejściem do sklepów Topaz brak o tym wyraźnej informacji można wejść nazbierać koszyk zakupów ... dopiero kasjerka z głośno wyrażoną wielką pretensją odmawia obsługi ... incydent niekulturalny nieprzyjemny po czymś takim sieć Topaz wywołuje nieprzyjemne wrażenie. Ma się ochotę może nie omijać sklepów Topaz szerokim łukiem ale korzystać z ich usług w ostateczności. Nigdzie indziej czegoś takiego takiego potraktowania nie doświadczyliśmy.

@Klient

To jest forum dla pracowników a nie dla klientów....godziny dla seniora są od 15 października. Dziwne ,że niektórzy jeszcze nie pamiętają o tym . Mamy prawo nie obsłużyć bo nikt kary nie będzie płacił za nikogo.

@Klient

Nie jestem za Topazem ale na jakiej planecie żyjesz?od ilu miesięcy są godziny dla seniora i Ty nie wiesz w jakich godzinach masz zakupy zrobić?!

faustyna
@Klient

palancie a może byś chciał wiedziec kiedy ma okres

monia

Dzień dobry byłam pracownikiem w jedym sklepów co są w Warszawie czysty wyzysk niekompetentne kierownictwo szczególnie taki pan kierownik ssss przepisy kodeksu pracy zna z gazety która kupuje jak słyszy o zmianach grafik najchętniej daje ostatniego każdego miesiąca albo życzy sobie żeby pracownik zadzwonił i się dowiedział że pracuje sześć dni pod rząd w tym jeden dzień dwunasto godzinny nic nie robi siedzi na kompie i wali niemca uwielbia ploty i ukrainców nie potrafi zarzadzać ludźmi i pracą w sklepie najchętniej z opiekunem działu mięsnego siedział by cały dzień tłumacząc że robią zamówienia a jak przyjeżdża ta pani srebną skodą to w tedy rozwolnienie trzęsienie (usunięte przez administratora) bo przyjechała hrabina co nawet nie potrafi powiedzieć dzień dobry ta pani ania nie rozumie że siedziało sie na kasie i ni dało rady być na raz w dwóch miejscach albo się wykłada towar albo się jest na kasie a hrabina mysli że pracownicy lenie a kierownik udaje greka co nie potrafi powiedzieć jak jest naprawdę bo on zawsze nie winny i nic nie robi wystawi dwie zgrzewki wody i płacze że ma ręce brudne nie polecam pracy w tej firmie bynajmniej w tym sklepie na targówku co pracowałam

P.H.U. Topaz
@monia

Szanowna Pani, dziękujemy za podzielnie się opinią i przykro nam, że odniosła Pani takie wrażenie po współpracy z naszą firmą. Zapewniamy, że prowadzimy szkolenia, aby poprawiać jakość pracy naszych Pracowników, w tym również kadry zarządzającej sklepami. Kadra menadżerska naszych sklepów każdego roku szkolona jest w zakresie zarządzania, motywowania Pracowników oraz konstruktywnej komunikacji. Wszelkie głosy ze strony naszych aktualnych lub byłych pracowników przekazujemy kadrze danego punktu handlowego. Dokładamy wszelkich starań,aby nasi pracownicy mieli jak najlepsze doświadczenia we współpracy z siecią sklepów Topaz. Pozdrawiamy, Dział HR, Topaz

@monia

Zgadzam się kierownictwo jest niekompetentne . Z - Ca wiecznie zmęczona . Grzebie w internecie lub wisi na telefonie . Telekonferencja z kierowniczka non stop , lub odwrotnie.kamery w biurze są dla picu.

@monia

Święta prawda pracowników jak na lekarstwo . Polki puste pracowników brak na sklepie . Dwie kasy czynne nie ma komu uciąć ceraty , Ukroic ciasta czy zważyć cukierków.

Zzzzz
@monia

Zgadzam się z Tobą w 100%. Jak można wymagać od pracowników czegokolwiek jak wspomniany Pan cały dzień robi zamówienia i otwierając sklep spóźnia się notorycznie. Do tego należy dołożyć wieczne gadki o tym,że przestrzegają prawa pracy, żeby to jeszcze było prawdą. Szkolenia? Jedziesz do Sokołowa na swój koszt, spotkanie polega głównie na powtarzaniu "przestrzegamy prawa pracy", pranie mózgu. Do tego osoby, które twierdzą,że spędzanie 12godz dziennie w pracy bez płatnych nadgodzin jest oki,bo "ona lubi swoją pracę",serio?

piotr

W Mińsku jest to samo

A ja Mam szczerze głęboko gdzieś skargi klientów. Nie pasuje to pretensje na Sokołów. Nikt nie będzie się tłumaczył za taka pensje.

Ciuchcia
@Koronawirus

Bardzo żal mi takich ludzi jak ta klientka ,ograniczenie jej umysłu jest największym problemem,do tego zerowa wiedza na temat koronowirusa.sprzedawczyni która nosi maseczkę 8 godzin jest narażona na niedotlenienie całego organizmu ,jak również wdychane bakterie z wilgotnej maski ,to zabójstwo dla organizmu.pracuje w sklepie i nigdy nie założyłam maski,nikogo nie zaraziłam i nikt nie zwrócil mi uwagi.znam takie puste damulki którym brak wiedzy,za to roznosi ich arogancja

Oburzony
@Ciuchcia

Niedotlenienie od maseczki ,ale specjalistka

@Ciuchcia

Widać jesteś niedotleniona mimo, że nie zakładasz maseczki albo dawno nie ruch..a, podejrzewam, że to drugie.

ja
@Koronawirus

w siedlcach co drugi klient nie ma maseczki

Czarka
@Oburzony

Niestety ta Pani ma rację. Od noszenia maseczki dlugotrwale mogą nastąpic nieodwracalne zmiany neurologiczne spowodowane niedotlenieniem.

Gość
@Koronawirus

Człowieku weź się walnij w głowę może coś ci to pomoże, jakie maseczki jakie naraziła. Maseczki to sobie możesz nosić i dwie albo i 3 naraz i tak ci (usunięte przez administratora) dadzą. Takie rozporządzenie o zasłanianiu ust i nosa to sobie morawiecki może w buty wsadzić.

Norbert

Myślę, że niektórym osobom brakuje chęci do pracy i stąd te negatywne wpisy!

@Norbert

Jak długo pracujesz? A może jesteś uchem prezesa lub masz pięć lat do emerytury.Norbercie pracuje kilka lat i chęci miałam ale kierownictwo tego nie widzi .

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski - Sokołów Podlaski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski
2/5 Na podstawie 53 ocen.
P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski