Opinie o P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski w Sokołów Podlaski

P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski
2 42 44 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Jakich pytań można się spodziewać podczas rekrutacji w P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski na stanowisko Magazynier?

Norbert Nowy wpis

Myślę, że niektórym osobom brakuje chęci do pracy i stąd te negatywne wpisy!

Olek Nowy wpis

Topaz Paczóski Zbigniew Fatalne warunki. (usunięte przez administratora)Osobę postronną to jada ile wejdzie. Zarządzenie batem. Nigdy tam nie będę pracował.

Tak3Nie
Natalia

P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski poszukuje do sklepu w Sokołowie Podlaskim pracowników na stanowisko: Kasjera- Sprzedawcy. Wymagania, jakie powinien spełnić kandydat, to między innymi: dyspozycyjność, odporność na stres, bardzo dobre umiejętności interpersonalne, wysoka kultura osobista oraz aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych. Więcej informacji odnośnie pracy znajdziecie na stronie firmy: https://topaz24.pl/praca?offer=210 Czy ktoś z Was jest zdecydowany aplikować?

Ula
@Natalia

Chciałam aplikować do pracy do galerii w Sokołowie, ale po rozmowach z pracownikami(znam osobiście) zrezygnowałam.Nowa Pani kierownik to podobno porażka,żarty nie na miejscu, niby pyta pracowników o zdanie , ale jak jest źle to pracownika wina.Wszystkich wini do okoła-to za co ona bierze pieniądze.

Jan
@Ula

Jestem a raczej byłem stałym klientem tego sklepu, ma Pani rację.Miałem do czynienia z kierowniczką i jej asystentką, to są osoby nie kompetętne do tych stanowisk.Kupiłem szynkę surową wp(śmierdzącą) grzecznie poprosiłem o zwrot pieniędzy, usłyszałem-że to moja wina bo nie umyłem jej w domu z osocza.Litości kupiłem ją na obiad tego dnia .Obie Panie nie słuchały moich argumentów, zostawiłem szynkę nie wziołem pieniędzy i wyszedłem.Teraz robię zakupy w Gamie.Nie polecam tego sklepu, bo nie traktują klienta poważnie.

Katarzyna Nowy wpis
@Jan

A ja dziś byłam na zakupach, kolejka po mięso-obsługuje jedna kobieta, czekam, do kasy znowu kolejka,a na końcu kasa się zawiesiła, zmęczyło mnie samo stanie w kolejkach.No ale tylko klientom się śpieszyło bo pracownicy to tak sobie, jakieś pogaduchy itd.Nie kupiłam co prawda dwóch rzeczy z listy bo nie było, więc czekała mnie wycieczka do innego sklepu-tam też kolejka ale towar był.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Klementyna

To co się dzieję Galeria Topaz na Węgrowskiej to przechodzi ludzkie pojęcie co raz to nowy pracownik wypiepsza kogo popadnie , Byłam młodym pracownikiem po krótkim czasie zoriętowałam się co jest grane . Warto się zatrudnić i szypciutko ciąża bo najdłuszą metę to się nie pociągnie .

Lucyna
@Klementyna

Jestem takiego samego zdania na temat topazu w Sokołowie Podlaskim w galeri . Nie ma szacunku wogole do pracowników tyle osob co stamtad wylecialo albo sie zwolnilo to masakra . Mi brak slow na ten sklep . Takze radze szukac pracy gdzie indziej bo tam spkojnie pracowac nie mozna ... mozna ale pod presja nie wiesz co cie spotka idac do pracy ...

Andersen
@Klementyna

Opinię szanuję, ale ortografia bije po oczach.

Natalia

@Magazynier topa - dziękujemy za opinię, jest bardzo wartościowa dla użytkowników zastanawiających się nad pracą w firmie P.H.U. TOPAZ ZBIGNIEW PACZÓSKI. Proszę jednak o zachowanie kultury. Odsyłam do regulaminu - https://www.gowork.pl/regulamin. @Klementyna - możesz dokładniej opisać swoje doświadczenia w pracy? Na stronie internetowej firmy pojawiły się dwie oferty pracy - Sprzedawca działu mięsno-wędliniarskiego oraz Piecowy. Pracodawca oferuje stałe zatrudnienie oraz umowę o pracę. Ktoś aplikuje i mógłby napisać jak przebiegła rekrutacja?

Magazynier topa

Witam, pracuje w topazie na magazynie (przyjmuje towar do sklepu) na chwilę obecną jest to porażka. Dostawy dzieli się na dwie kategorie, zewnętrzne jak i centralne. Co jest plusem i minusem w obydwu? W centralnych magazynach zacznijmy od minusów. Wszystko trzeba sprawdzać ręcznie i bardzo dokładnie byś nie przyjął czegoś co nie było zamawiane, a nie daj boże by czegoś nie było i tego nie zgłosisz to płacisz (dziwi mnie to bo dlaczego ja mam płacić za coś co ktoś na magazynie nie spakował). Pół biedy gdyby to było ładnie poukładane na dokumencie i palecie, ale zazwyczaj jest misz masz. Zamiast ułatwić pracę byśmy sprawdzali czy się zgadzają numery palet z numerami na dokumencie, a i tak podczas remanentu na sklepie oraz na magazynie wyszło by wszystko na jaw. Teoretycznie palet, skrzynek oraz innych wymiennych rzeczy nie możesz oddać jak nie masz ich na stanie, ale przecież się oddaje na magazyn centralny (Topazowski). Często przez to ma się zastawiony magazyn zwrotami. Najgorzej jak przyjadą jajka. Dlaczego? Otóż dlatego że trzeba sprawdzić je przy dostawie dokładnie. Czy niema chociażby jednego stłuczonego bo sklep może kłamać i oddać te jajka które przyjechały innego dnia i powiedzmy klient je stłukł na sklepie. Normalnie jaja. A jeszcze niech wejdzie Ci dostawca zewnętrzny i co? Zaczyna się narzekanie czy Ty musisz i czy możesz najpierw jego bo mu się spieszy. No jak każdemu, więc trzeba mieć nerwy ze stali. Jeszcze trzeba dodać że musisz mieć zdrowe plecy bo nadźwigasz się niemiłosiernie. To chyba wszystkie minusy z tych dostaw. Jakie są plusy dostaw centralnych? Kierownicy magazynów. Prawie wszystko da się wyjaśnić. Wystarczy zadzwonić przedstawić sytuację i w większości wypadków można wyjść z bez większych strat finansowych, tak za każdy błąd płaci magazynier. Przed nowym rokiem towar można było zostawić na następny dzień do sprawdzenia. Na chwilę obecną masz do sprawdzenia towar w 8h. Nie wiem jak jest na innych sklepach, ale pewnie też biuro pośpiesza bo muszą robić zamówienie na jutro i trzeba szybko sprawdzić wszystko. Nie jest to łatwe jak wjeżdża Ci dzień w dzień minimum 20 palet MINIMUM. Jak wygląda dostawa zewnętrzna? Tak dużej różnicy nie ma tyle że wszytko musi być na skanerze i musisz pilnować pozycji z faktur by było tak samo jak na skanerze i fakturze. Za te 2200 (plus premie i żywieniówke która mogą Ci zabrać) nazapierdalasz się, a jedynie czego się dorobisz to ból pleców. To tyle jeżeli chodzi o magazyn. Teraz coś ogólnie o pracy na sklepie. Atmosfera rowniez i ona jest ważna w pracy, a w szczególności atmosfera między biurem a obsługa sklepu i magazynem (wiem na każdym sklepie jest inaczej). Po pierwsze primo to zależy jak się trafi bo tu gdzie ja jestem jest dość miło, ale potrafi być nie przyjemnie. Do kasjerów biuro potrafi się wyrażać nie sympatycznie, bywa że czasami pytając o coś można dostać taką odpowiedź że lepiej było nie pytać (da się wtedy poczuć że jest się niżej niż w szczeblach kariery). Słyszałem sytuację z innego sklepu że ludzie nie mogą nawet minuty postać ze sobą i pogadać bo od razu jest awantura że to praca a w pracy trzeba pracować(tak wiem trzeba pracować ale bez przesady jesteśmy tylko ludźmi). Sytuacja tego typu. Na sklepie przeterminował się produkt. Kto za to zapłacił? Pracownik. Czemu? Bo nie dopilnował, a powinien wcześniej zdjąć z półki. Tak pracownik powinien dopilnować tego, ale nie powinien za to płacić skoro to nie było spowodowane jego winą. Jako procownik magazunu daje słabe 6 na 10. Jeżeli chodzi o pracę na magazynie.

radek

chciał bym zapytac jak to jest z wypłatą wynagrodzenia.....jak to jest ze jest 10 a na koncie pieniedzy nie ma? bardzo mi przykro ale nie wytłumacze dziecku ze dzisiaj na obiad nie pójdzie bo nie ma wypłaty albo nie zapłace rachunku z tegoż samego powodu. wszystkie płatności są do 10, więc mam prawo iść do bankomatu o godz. 7 i pieniadze na koncie miec skoro jest juz dziesiąty.skoro jest z tym taki problem to wpłaty powinny byc przekazywane juz dnia 7 czy 8 po to by na czas sie pojawiły. to jakaś farsa,niech moze szanowny własciciel sklepów otworzy jeszcze z 8 sklepów to jeszcze bardziej sie zapetli.smiech i wstyd dla ,,wielkich biznesmenów,,

Tak5Nie

Magazynier
@radek

Zależy od banku z przelewami, ale fakt. Mam w PKO i wypłatę mam 10 zawsze o 18. Jak dla stawia to tą firmę w bardzo złym świetle.

edzio pedzio

ludzie to tylko ludzie a nie kurde roboty co raz to nowy pracownik to co wszyscy są nie zdatni???Szkoda mi tych ludzi a najgorzej jest w Galeria Topaz na węgrowskiej co raz to nowy pracownik wypiepsza kogo popadnie .

TakNie

Jak dziś przedstawia się sytuacja P.H.U. TOPAZ ZBIGNIEW PACZÓSKI na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Sokołów Podlaski i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania pracy.

Nowa

Ja zaczynam za dwa dni pracę w topazie na dziale mięsnym i z tego co tu czytam to zaczynam się bać tak naprawdę . Z takim podejściem jak niektórzy mają to nigdzie się nie znajdzie pracy . A niestety w naszej kochanek Polsce nie zarobisz milionów. Trzeba robić swoje i się cieszyć że coś jest cokolwiek .

minaj
@Nowa

Ja pracuję na mięsnym inna lokalizacja i jak najszybciej chcę stamtąd uciec.Pracowałam w Biedrze i to jest jedyna firma która przestrzega prawa pracy.Moje zastrzeżenia do pracy w Topazie to nieprzestrzeganie prawa pracy!!

Natalia

Czy w P.H.U. TOPAZ ZBIGNIEW PACZÓSKI jest organizowane jakieś wspólne spotkanie wigilijne? Oczywiście - jak to w przypadku sklepów sieciowych - nie jest możliwe zebranie wszystkich pracowników w jednym miejscu. Czy może w takim razie w jakiś inny sposób jest ten problem rozwiązywany?

Nowa
@Natalia

Ja zaczynam za dwa dni pracę w topazie na dziale mięsnym jak ja tu czytam co się dzieje to zaczęłam się bać . Z takim podejściem jak niektórzy mają to nigdzie się pracy nie znajdzie a w naszej Polsce kochanej nigdzie nie będzie lepiej i nigdzie więcej nie zapłacą.

Natalia

Piszesz o towarze już po zakupie @Bodzio? Jeśli coś takiego Ci się przytrafiło towar zawsze można zareklamować i zgłosić kierownikowi sklepu albo nawet pracownikowi.

stała klientka

Topaz w Siedlcach na Kazimierzowi kiej pochwała dla działu mięsnego szybko sprawnie i przemiłe panie fachowe doradztwo zwłaszcza grubszej bladynki dziewczyna Na odpowiednim.miejscu

Bodzio

A ja trochę z innej beczki wtrącę. Robiłem zakupy od dawna, bo blisko, bo ceny jeszcze w miarę ale... od pewnego czasu mocno zaczęło się wam psuć... wędliny stare podkładane pod świeżo krojoną porcję, "sałatki śledziowe" leżą w kubełkach tygodniami więdnące tak że aż widać że nie są wymieniane, mięso śmierdzące starym knurem, drób pachnący domestosem - myślicie że tego nie czuć? A i nawet powtórka z rozrywki sprzed parunastu lat! bo nawet gorzałka od was inaczej smakuje... Miałem okazję niestety a być może stety doświadczyć tego zjawiska kosztując alkoholu od was i z innej sieci jednocześnie (na kilku imprezach) celowo nie podam marek abyście się trochę zastanowili...

gango

Nic w firmie @fogo nie dzieje się przypadkowo. To jest pewno, bo dosyć dobrze im idzie, nawet pracownicy zatrudnieni w tej firmie na produkcji mają atrakcyjne warunki, w tym przypadku mam na myśli fakt, że są oni zatrudnieni na umowę o pracę w tej firmie

TakNie

DO PRACY W TOPAZIE MAM NADZIEJE ŻE NIGDY NIE WRÓCĘ TAM JEST WYZYSK PRACOWNICY WALCZA MIĘDZY SOBĄ DONOSZA NA INNYCH ZAROBKI MARNE A PRZEDE WSZYSTKIM MOŻNA SIE WYKOŃCZYĆ PSYCHICZNIE

Tak18Nie

Emu

to kiedy przeprowadzka pod siedlce ?

RYŚ

masz racie wikens. Pracowałem tam to porażka nigdy tam nie wruce . A co do kierownictwa do szkoda gadać, skąd się urwali ? niech biorą się za palec... i do roboty!!!!

Emu

Na zmiany się nie zanosi, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie się godził na takie warunki i pracował. Kierownictwo tym nauczone, nie szanuje pracownika. Po co mu podwyżka, jak zaraz się zwolni. A każdy pracownik jest leniem i złodziejem. Jest oczywiście grupa uprzywilejowana pracowników, której można więcej. Natomiast górze to "wisi' jak tam jest, liczą się obroty i zysk.Pedro dobrze napisał, tylko ludzie zdesperowani i bojący się życiowych zmian tam pracują.

Tak3Nie

Pedro

Nie polecam w żadnym wypadku. Dojazd fatalny, warunki(usunięte przez administratora)kierownictwo bezmózgi. Nie ma co się kryć że pracują tam tylko ludzie zdesperowani i bojący się życiowych zmian.(usunięte przez administratora) Mowa oczywiście o Wężach.

pracownik_topaz

Mowie oczywoscie o Topazie 57 w Elku. Zwolniona zostala przez Pania (usunięte przez administratora) kierowniczka ktora byla szanowana przez pracownikow i robila wszystko zeby sklep dobrze funkcjonowal, a(usunięte przez administratora) Osobe ktora caly czas mieszala tylko miedzy pracownikami. Osobe ktora ma zerowe doswiadczenie w prowadzeniu sklepu i tylko mocna jest w gebie

pracownik_topaz

Pani (usunięte przez administratora). zwalnia najbardziej odpowiedzialne osoby, a zostawia falszywa aferzystke, ktora idzie po trupach do celu, a nie potrafi nawet dopilnowac zamowienia na pieczywo. Hanba i wstyd, co sie dzieje

kotek

To już takie rzeczy się dzieją, dziwne,że ta firma jeszcze funkcjonuje.

Leszczyk

Zmian nie oczekuj. Ogólnie zauważyłem, że już nie pierwszy raz osoba która donosi dostaje awans. Była taka jedna podobno i pracowała na kilku sklepach na każdym około miesiąca a później zdawała relacje... śmieszne. Kolejna sprawa... wyżej postawiona kobieta Pani (usunięte przez administratora). kryje kierowniczkę sklepu która kradnie w biały dzień poprostu towar. Mimo zgłoszeń tego faktu "Pani" (usunięte przez administratora)nie zaregowała. Teraz pracownicy muszą płacić potężne manko. Takich rzetelnych pracowników firma trzyma, podpierdalaczy i kombinatorów. A tam gdzie ludzie się staraja są tak traktowani jak murzyni. Dobrze, że ludzie uciekają z tej firmy bo w niej się pracowników na sklepie nie szanuje a to oni sprzedają ten towar... Pozdrawiam.

wms

Coś cisza, jakieś zmiany na Wężach?

sokolowp

Mesaa gamon jestes to narzekasz,u mnie na zmianie kazdy zadowolony ekipa zgrana i nie ma zadnych zlodziejstw i tym podobnych zajść.(usunięte przez administratora)

MESAA
@sokolowp

Sam jesteś gamoń. Nie powiesz, że pracując na trzy zmiany i zarabiając 1680 brutto każdy jest szczęśliwy? Pamiętaj,że nie ma podwyżek, ani stażowego. Ale to już twoja sprawa. Pozdrawiam.

kabanos
@sokolowp

Czy zadowoleni jesteście z nowego limitu punktów? Teraz trzeba ostro naginać, aby zarobić tyle co wcześniej.

MESAA

(usunięte przez administratora) Robiłem w magazynie w Wężach. Szkoda gadać. Najniższa krajowa a natyrać się trzeba na tych paleciakach bez łożysk o zgrozo. Niby są paleciaki elektryczne ale oczywiście za mało i aby na nim robić trzeba godzine wcześniej do pracy przyjść. A kradną tam.Zostawiłem polar na palecie,miałem tam 20 zł, po pracy oczywiście kasy nie miałem.Na szczęście już tam nie robię i odradzam wszystkim.

wms
@MESAA

Prawdę pisze.Ja tam nadal pracuję, mam nadzieję,że już niedługo. Omijać szerokim łukiem to miejsce, wroga bym nie polecił tam do pracy.

marek

Ale przeciez pieniadze były w tym miesiacu do 10 wiec o co ci chodzi?? Bylo sobie odlozyc z poprzedniego miesiaca to bys mial pieniadze o 7 rano...

www

biurowy - 2013-02-08 17:56:59 Pracownicy przestaną szanować pracę bo jak mnie wywalą to i tak w każdej innej pracy dostanę więcej. Tylko ci z biura i kierownicy srają sie o posady bo mają dużo więcej i zastraszają zwykłych szarych pracowników, ale to sie może kiedyś odwrócić .w każdej innej dostaniesz wiecej? to po cholere pracujesz w topazie? znajdz sobie inna prace jak jestes taki cwany

Zostaw opinię o P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski - Sokołów Podlaski

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie