P.H.U. TOPAZ ZBIGNIEW PACZÓSKI

Sokołów Podlaski

Opinie o P.H.U. TOPAZ ZBIGNIEW PACZÓSKI

Nowa

Ja zaczynam za dwa dni pracę w topazie na dziale mięsnym i z tego co tu czytam to zaczynam się bać tak naprawdę . Z takim podejściem jak niektórzy mają to nigdzie się nie znajdzie pracy . A niestety w naszej kochanek Polsce nie zarobisz milionów. Trzeba robić swoje i się cieszyć że coś jest cokolwiek .

Natalia

Czy w P.H.U. TOPAZ ZBIGNIEW PACZÓSKI jest organizowane jakieś wspólne spotkanie wigilijne? Oczywiście - jak to w przypadku sklepów sieciowych - nie jest możliwe zebranie wszystkich pracowników w jednym miejscu. Czy może w takim razie w jakiś inny sposób jest ten problem rozwiązywany?

Nowa
@Natalia 05.11.2017 16:17

Ja zaczynam za dwa dni pracę w topazie na dziale mięsnym jak ja tu czytam co się dzieje to zaczęłam się bać . Z takim podejściem jak niektórzy mają to nigdzie się pracy nie znajdzie a w naszej Polsce kochanej nigdzie nie będzie lepiej i nigdzie więcej nie zapłacą.

Natalia

Piszesz o towarze już po zakupie @Bodzio? Jeśli coś takiego Ci się przytrafiło towar zawsze można zareklamować i zgłosić kierownikowi sklepu albo nawet pracownikowi.

stała klientka

Topaz w Siedlcach na Kazimierzowi kiej pochwała dla działu mięsnego szybko sprawnie i przemiłe panie fachowe doradztwo zwłaszcza grubszej bladynki dziewczyna Na odpowiednim.miejscu

Bodzio

A ja trochę z innej beczki wtrącę. Robiłem zakupy od dawna, bo blisko, bo ceny jeszcze w miarę ale... od pewnego czasu mocno zaczęło się wam psuć... wędliny stare podkładane pod świeżo krojoną porcję, "sałatki śledziowe" leżą w kubełkach tygodniami więdnące tak że aż widać że nie są wymieniane, mięso śmierdzące starym knurem, drób pachnący domestosem - myślicie że tego nie czuć? A i nawet powtórka z rozrywki sprzed parunastu lat! bo nawet gorzałka od was inaczej smakuje... Miałem okazję niestety a być może stety doświadczyć tego zjawiska kosztując alkoholu od was i z innej sieci jednocześnie (na kilku imprezach) celowo nie podam marek abyście się trochę zastanowili...

gango

Nic w firmie @fogo nie dzieje się przypadkowo. To jest pewno, bo dosyć dobrze im idzie, nawet pracownicy zatrudnieni w tej firmie na produkcji mają atrakcyjne warunki, w tym przypadku mam na myśli fakt, że są oni zatrudnieni na umowę o pracę w tej firmie

DO PRACY W TOPAZIE MAM NADZIEJE ŻE NIGDY NIE WRÓCĘ TAM JEST WYZYSK PRACOWNICY WALCZA MIĘDZY SOBĄ DONOSZA NA INNYCH ZAROBKI MARNE A PRZEDE WSZYSTKIM MOŻNA SIE WYKOŃCZYĆ PSYCHICZNIE

Emu

to kiedy przeprowadzka pod siedlce ?

RYŚ

masz racie wikens. Pracowałem tam to porażka nigdy tam nie wruce . A co do kierownictwa do szkoda gadać, skąd się urwali ? niech biorą się za palec... i do roboty!!!!

Emu

Na zmiany się nie zanosi, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie się godził na takie warunki i pracował. Kierownictwo tym nauczone, nie szanuje pracownika. Po co mu podwyżka, jak zaraz się zwolni. A każdy pracownik jest leniem i złodziejem. Jest oczywiście grupa uprzywilejowana pracowników, której można więcej. Natomiast górze to "wisi' jak tam jest, liczą się obroty i zysk.Pedro dobrze napisał, tylko ludzie zdesperowani i bojący się życiowych zmian tam pracują.

Pedro

Nie polecam w żadnym wypadku. Dojazd fatalny, warunki(usunięte przez administratora)kierownictwo bezmózgi. Nie ma co się kryć że pracują tam tylko ludzie zdesperowani i bojący się życiowych zmian.(usunięte przez administratora) Mowa oczywiście o Wężach.

pracownik_topaz

Mowie oczywoscie o Topazie 57 w Elku. Zwolniona zostala przez Pania (usunięte przez administratora) kierowniczka ktora byla szanowana przez pracownikow i robila wszystko zeby sklep dobrze funkcjonowal, a(usunięte przez administratora) Osobe ktora caly czas mieszala tylko miedzy pracownikami. Osobe ktora ma zerowe doswiadczenie w prowadzeniu sklepu i tylko mocna jest w gebie

pracownik_topaz

Pani (usunięte przez administratora). zwalnia najbardziej odpowiedzialne osoby, a zostawia falszywa aferzystke, ktora idzie po trupach do celu, a nie potrafi nawet dopilnowac zamowienia na pieczywo. Hanba i wstyd, co sie dzieje

kotek

To już takie rzeczy się dzieją, dziwne,że ta firma jeszcze funkcjonuje.

Leszczyk

Zmian nie oczekuj. Ogólnie zauważyłem, że już nie pierwszy raz osoba która donosi dostaje awans. Była taka jedna podobno i pracowała na kilku sklepach na każdym około miesiąca a później zdawała relacje... śmieszne. Kolejna sprawa... wyżej postawiona kobieta Pani (usunięte przez administratora). kryje kierowniczkę sklepu która kradnie w biały dzień poprostu towar. Mimo zgłoszeń tego faktu "Pani" (usunięte przez administratora)nie zaregowała. Teraz pracownicy muszą płacić potężne manko. Takich rzetelnych pracowników firma trzyma, podpierdalaczy i kombinatorów. A tam gdzie ludzie się staraja są tak traktowani jak murzyni. Dobrze, że ludzie uciekają z tej firmy bo w niej się pracowników na sklepie nie szanuje a to oni sprzedają ten towar... Pozdrawiam.

wms

Coś cisza, jakieś zmiany na Wężach?

sokolowp

Mesaa gamon jestes to narzekasz,u mnie na zmianie kazdy zadowolony ekipa zgrana i nie ma zadnych zlodziejstw i tym podobnych zajść.(usunięte przez administratora)

MESAA
@sokolowp 21.02.2014 10:47

Sam jesteś gamoń. Nie powiesz, że pracując na trzy zmiany i zarabiając 1680 brutto każdy jest szczęśliwy? Pamiętaj,że nie ma podwyżek, ani stażowego. Ale to już twoja sprawa. Pozdrawiam.

kabanos
@sokolowp 21.02.2014 10:47

Czy zadowoleni jesteście z nowego limitu punktów? Teraz trzeba ostro naginać, aby zarobić tyle co wcześniej.

MESAA

(usunięte przez administratora) Robiłem w magazynie w Wężach. Szkoda gadać. Najniższa krajowa a natyrać się trzeba na tych paleciakach bez łożysk o zgrozo. Niby są paleciaki elektryczne ale oczywiście za mało i aby na nim robić trzeba godzine wcześniej do pracy przyjść. A kradną tam.Zostawiłem polar na palecie,miałem tam 20 zł, po pracy oczywiście kasy nie miałem.Na szczęście już tam nie robię i odradzam wszystkim.

wms
@MESAA 10.12.2013 22:02

Prawdę pisze.Ja tam nadal pracuję, mam nadzieję,że już niedługo. Omijać szerokim łukiem to miejsce, wroga bym nie polecił tam do pracy.

marek

Ale przeciez pieniadze były w tym miesiacu do 10 wiec o co ci chodzi?? Bylo sobie odlozyc z poprzedniego miesiaca to bys mial pieniadze o 7 rano...

radek

chciał bym zapytac jak to jest z wypłatą wynagrodzenia.....jak to jest ze jest 10 a na koncie pieniedzy nie ma? bardzo mi przykro ale nie wytłumacze dziecku ze dzisiaj na obiad nie pójdzie bo nie ma wypłaty albo nie zapłace rachunku z tegoż samego powodu. wszystkie płatności są do 10, więc mam prawo iść do bankomatu o godz. 7 i pieniadze na koncie miec skoro jest juz dziesiąty.skoro jest z tym taki problem to wpłaty powinny byc przekazywane juz dnia 7 czy 8 po to by na czas sie pojawiły. to jakaś farsa,niech moze szanowny własciciel sklepów otworzy jeszcze z 8 sklepów to jeszcze bardziej sie zapetli.smiech i wstyd dla ,,wielkich biznesmenów,,

www

biurowy - 2013-02-08 17:56:59 Pracownicy przestaną szanować pracę bo jak mnie wywalą to i tak w każdej innej pracy dostanę więcej. Tylko ci z biura i kierownicy srają sie o posady bo mają dużo więcej i zastraszają zwykłych szarych pracowników, ale to sie może kiedyś odwrócić .w każdej innej dostaniesz wiecej? to po cholere pracujesz w topazie? znajdz sobie inna prace jak jestes taki cwany

biurowy

Włodek

Tak to prawda najniższa krajowa dla nowo zatrudnionych jak i dla innych "starych" pracowników to SKANDAL. Państwo polskie prześcigneło tę firmę w płacach.Ludzie będą masowo odchodzić bo tu niema ani rozwoju ani przyszłości.

migotka

Witam wszystkich. Nie jestem pracownicą Topazu ale z ciekawości przeczytałam te wszystkie "fajne"opinie. Myślę że w każdej jest ziarnko prawdy. Najgorzej ma zawsze ten ostatni szary pracownik. Ten kto siedzi odrobinę wyżej uważa się za Cara i Boga i za wszelką cenę pokazuje swoją wyższość. Pracować trzeba bo manna z nieba nie leci a jeść się chce. Wszyscy jesteśmy ludźmi i nawzajem powinniśmy się szanować bo w życiu jest różnie raz na wozie raz pod wozem. Nie ważne czy kierownik, dyrektor czy kasjerka- wszyscy są ludźmi!!!To że np. ja czy ktoś inny ma mgr. nie upoważnia mnie do pomiatania ludźmi- z tytułem czy bez - na litość szanujmy się bo życie i tak jest ciężkie! Moja rada trzeba iść do szefa i szczerze porozmawiać i przedstawić problem (np. w 4-5 osób) z danego sklepu. Będę obserwować dalsze komentarze. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o P.H.U. TOPAZ ZBIGNIEW PACZÓSKI - Sokołów Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. TOPAZ ZBIGNIEW PACZÓSKI