Opinie o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski w Sokołów Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski w Sokołów Podlaski

Koronawirus

Witam, Jak wszyscy wiemy na całym świecie panuje potocznie mówiąc koronawirus. Narzucono nam pewne zasady, których należało by przestrzegać ale chyba, powiem więcej napewno NIE są przestrzegane w sklepie Topaz w Wiśniewie. Do sedna Pani pracującą w tym sklepie obsługując klientów na dziale z wędlinami i mięsem owszem miała założone foliowe rękawiczki ale już maseczki chociażby na brodzie nie miała, już nie wspomnę na ustach a nawet nosie. Zaznaczę też, że owa Pani w tych samych rękawiczkach obsługiwała dział mięsny i dział z ciastem. Troszkę ciasta z posmakiem mięsnym lub mięso z ciastem pewnie nikomu nie zaszkodziłoby... Nie przeszkadzało jej, że kaszle, coś "odchrząchnie" na wędlinę, mięso które później podaje klientowi wraz ze swoimi zarazkami. Nie jestem w stanie nawet podać imienia tej Pani, gdyż nawet plakietki z imieniem nie miała. Była to blondynka z rozczochranymi włosami ale bądź co bądź upiętymi. Koronawirus rozprzestrzenia się bardzo szybko i w tej miejscowości i regionie odnotowano zachorowania a nawet śmierć z tego powodu. Rzecz miała miejsce w sklepie Topaz w Wiśniewie dnia 30.05.2020r. Tego dnia owszem został zniesiony nakaz noszenia maseczek ale nie w sklepach. Zastanów się kobieto ilu ludzi naraziłaś na utratę zdrowia a nie daj Boże i życia. Proszę mi tylko wyjaśnić dlaczego ta Pani, nie przestrzega, wręcz łamie w tak karygodny sposób przepisy sanitarne. Oczywiście sprawa zostanie zgłoszona do sanepidu.

Klientka

Dzień dobry. Jestem codzienną klientką sklepu Topaz w Radzyniu Podlaskim. Wśród załogi stoiska z mięsem jest bardzo niegrzeczna wręcz arogancka młoda brzydka, chuda osoba, z wadą wymowy ( nie ma identyfikatora ) więc tylko w taki sposób mogę ją określić, której kiedyś zwróciłam uwagę jak się pastwiła nad inną starszą klientką gdy ta odmówiła zakupu kawałka schabu który był krzywo ukrojony przez tę pracownicę. Od tego czasu ta dziewczyna zaczęła być arogancka wobec mnie i było to kilka razy. Ostatnio w dniu dzisiejszym. Przykładów nie będę opisywać ale chętnie opowiem jak ktoś się ze mną skontaktuje na telefon. Zdenerwowałam się bardzo bo jestem 70 letnią kobietą i nie mogę pozwolić na niczym nie uzasadnione (usunięte przez administratora) i łaskę. Zdenerwowana udałam się do kierownika sklepu i to był błąd. Zauważyłam to bardzo szybko gdy kierowniczka przede wszystkim nie słuchając moich argumentów upomniała mnie wręcz zdyscyplinowała i pouczyła, że nie powinnam mówić, że ta osoba ma wadę wymowy a ja musiałam to powiedzieć bo to jest jej znak rozpoznawczy. Zauważyłam, że jest to towarzystwo wzajemnej adoracji i że nic nie wskóram. Co prawda inna Pani zauważywszy, że jestem zdenerwowana i nie odpuszczę zapewniła mnie, że porozmawiają z tą ekspedientką to ja w to nie wierzę. Ja robiłam i będę robiła zakupy w Topazie ale bardzo proszę aby ktoś pouczył tę ekspedientkę, że klienta nie można upokarzać , pyskować do niego, plotkować, wyśmiewać się a takie sytuacje w Topazie są częste. Każdy kto ma jakieś wymagania jest przez tę osobę o której pisze obmawiany ( ma taką drugą koleżankę ). Nie życzę sobie (usunięte przez administratora) min i komentarzy dlatego proszę aby mi to jako klientce zapewniono. Muszę dodać, że Topaz w Radzyniu ma zawsze prawdziwe nie oszukane promocje, bardzo dobrej jakości towar, dobrze wyeksponowany a przede wszystkim bardzo miłe , sprytne panie na kasie dlatego z przyjemnością robię tam zakupy. Jeszcze raz proszę o pomoc w tym problemie i kontakt ze mną tel 698 24 14 86 abym mogła udowodnić to o czym napisałam bo na pewno Państwo nie wiecie co dzieje się w Waszych placówkach. Pozostaję z wyrazami szacunku .

W Mińsku Maz. nawet kible każą sprzątać pracownikom

Uzytkownik300 Nowy wpis

Trochę informacji dla klientów i przyszłych pracowników topazu na Szportanskiej w Warszawie. Nie wiem jak sytuacja wyglada teraz, ale jakiś czas temu pod kierownictwem Teresy był zakaz wyrzucania czegokolwiek, zgniłych warzyw czy przeterminowanych wędlin co jeszcze nie śmierdzą. Tym wszystkim rzeczom było nadawane drugie życie i sprzedawane ludziom. Teresa grzebała się w śmieciach i wyciągała stad zgniłe warzywa czy owoce które według niej można było uratować i sprzedać. I właśnie to robiła, ucinała pleśniowe końcówki marchewki; koperek i szczypiorek tygodniami był przebierany i zbierany w nowe pęczki, aż zgnije ostatni listek; wczorajsza albo nawet przedwczorajsza rzodkiewka moczona w wodzie i wystawiana na sklep, a świeża z dostawy po kilka dni leżała we chłodni, aż traciła wygląd i tez potem była moczona w wodzie. Czyli niektóre warzywa i owoce z dzisiejszej dostawy trafiały na sklep po kilku dniach od dostawy. A działo się to dlatego, ze ona zamawiała towar w ogromnych ilościach, to się nie sprzedawało i gniło. Straty były wielkie. Według Teresy to była wina pracowników, co wyrzucają zgniłe rzeczy zamiast ratować ich. Doszło do kiszenia nienadających się już ogórków gruntowych. Ona kazała pracownicam kisić ogórki(!!!) Ta osoba przez dłuższy czas nie zrozumiała ze zamiast sprob nadania towaru drugiego życia, wystarczy mniej zamawiać. Takoż oddzielny temat to (usunięte przez administratora)w pracy. Ona nie potrafi mówić, a tylko krzyczy do pracowników, jeżeli pracownik jest chory, to powie ze nie wierzy ze jest chory. Zarzuca pracownikom ze nie chcą zostać po godzinach pracy (za darmo oczywiście), motywować tym, ze ona przychodzi nawet w swój dzien wolny; nie pozwala wyjść wcześniej niż 5 minut po zmianie, bo wtedy uznaje ze pracownik zszedł ze sklepu pare minut przed końcem zmiany (takie rzeczy na prawdę były bardzo pilnowane, jeżeli wyjdziesz z pracy 3 minuty po, to mogli cię z powrotem wysłać do szatni i czekac te 2 minuty). Ta osoba mogła wejść do szatni i gadać do ciebie póki ty siedzisz na kiblu. Potrafiła w obecności pracowników obgadywać innych pracowników ze swoimi zastępczyniami. Teresa potrafi godzinami siedzieć w biurze i patrzeć na kamerach jak pracują pracownicy, zamiast iść do domu po swojej zmianie. Po prace w topazie mam stany lekowe i popsuty kręgosłup. Teresa już ma 60 lat wiec ja się nie dziwie ze tak się zachowuje. Ale czy to co ona robi jest zgodne z kodeksem pracy, i czy można takiego kierownika nazwać kompetentnym? Nikogo nie zastanawia się czemu tak szybko zmienia się personel w sklepie? Czemu ludzie nie chcą pracować w topazie pod kierownictwem tej osoby? No i czemu nie ma telefonu zaufania gdzie można zgłosić (usunięte przez administratora)w pracy, bo w każdej następnej firmie gdzie pracowałam po topazie był telefon lub mail zaufania.

Joanna Nowy wpis
@Uzytkownik300

Naprawdę bardzo dziwna sytuacja, a ta pani nie miała już nikogo nad sobą? Wtedy pracownicy mogliby to zgłosić gdzieś wyżej. Dziwię się też, że pracownicy godzili się na takie rzeczy, typu te ogórki, przecież to nie należy do ich kompetencji. A skoro inni pracownicy godzili się na obgadywanie kogoś, to już nie tylko wina kierowniczki.

ikonka

Sprawdź 16 opinii klientów firmy P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski w Sokołów Podlaski.

Sprawdź

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

@Administrator

Niestety nie polecam pracy w firmie Topaz . Oczekiwania są nie adekwatne do wynagrodzenia.

Agata
@Ja

Nie? :( A przybliżysz w takim razie jakie są, że tak stwierdzasz?

Niezadowolony Nowy wpis
 Problem
@Administrator

Nie polecam ! Kierownictwo ma braki w kompetencji , na sklepie jest (usunięte przez administratora) pomimo zatrudniania kolejnych osób .(usunięte przez administratora)-kierownictwo, mobbing -regionalna, (usunięte przez administratora)załoga sklepu

Radzynianka

Topaz Radzyń Podlaski. Niestety jestem ogromnie nie zadowolona. Przy cieście stałam 15 minut i nikt do mnie nie podszedł. (Za rogiem widać Panią z ciasta która układa bułki i nawet nie raczy podejść) widząc stojąca klientkę. Na dziale z mięsem 5 osób z czego nikt nie podchodzi. Chodziłam tam i tak rzadko. Wiecej nie wejdę. Porażka

Mieszkana1
@Radzynianka

Pewnie tutaj to się Pani umie wypowiedzieć a tam to nie łaska było podjeść i poprosić żeby Pani do ciasta przyszła. Po prostu takie zachowanie to PORAŻKA.

@Mieszkana1

PORAŻKA Jeśli jesteś pracownikiem, To tylko może świadczyć o poziomie 'sklepu '.

Porażka Nowy wpis
@Ja

Poziom sklepu jest na wysokim poziomie, idź do biedronki tam na pewno zastaniesz wszystko w należytym porządku, (usunięte przez administratora) jakich mało! A do Topazu to przynajmniej przyjemnie wejść, wszystko w należytym porządku, czysto, przejrzyście, aż miło zakupy się robi, a tu przyszła gwiazda, nie wiadomo z jakiej wsi i wybrzydza, żenada...

W firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Operator Wózka Widłowego. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 3600 .

Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Zatrudnię Kierowca C+E.
logo firmy Operator monitoringu
logo firmy Doradca Techniczno - Handlowy
Okpol Sp. z o.o.
(320 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praca kurier Glovo - wysoka stawka gwarantowana!
Sokołów Podlaski
Citydrive Sp. z o.o. sp.k.
(48 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Nela

Topaz Lubartów - nie polecam pracy jako kasjer, głównie przez rażącą niekompetencję pracownikow "biura" . Jeśli nie chcecie ciągłej rotacji, zróbcie coś z tym.

Irena
@Nela

No dobra a coś więcej powiesz? W jaki sposób ta rzekoma niekompetencja rzutuje na pracę kasjerów i rotację na tym stanowisku?

Ktoś aplikuje do firmy P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski w mieście Czemierniki? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Na stronie internetowej GoWork.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski. Poszukiwani są Referent. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Sprzedawca w P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Kandydat

Jaki rodzaj umowy jest preferowany, Dlaczego nie jako podmiot zbiorowy ?.

Weronika
@BuBu

Czemu pytasz o umowę, szukają ludzi do pracy?

@Weronika

Tak wiem najprościej pytaniem na pytanie odpowiadać, z drugiej zaś strony jeśli nie ma się nic merytorycznego do powiedzenia to nie zajmuje się czasu. pozdrawiam

Kandydat

Witam , Co Sądzicie o placówce w miejscowości Dobre,jakie Macie odczucia,jak się pracuje. Zastanawiam się nad złożeniem CV ,bardzo proszę o pomoc.

W Mińsku Maz. nawet kible każą sprzątać pracownikom

Zxc
@pracownik

W Radzyniu również

Powieka
Klient

Oko słabo widzisz krzesła są od 2 tygodni są wymienione fotele może najwyższy czas zajac się swoim problemami i dac lud,ia żyć i pracować w spokoju

Brew

To wszystko to są bzdury robione na złość i szkalowanie własnego miejsca pracy. Jak jest tak źle i masz trochę honoru to się zwolnij.

Oko
@Brew

Brew i powieka . Honor ? Śmieszna jesteś . Na tych fotelach bez oparc wszystkie siedzialysmy przez ok 12-16 miesięcy. Każda narzekała że bolą plecy i Ty mi mówisz o honorze. Skieruj to stwierdzenie do kierownictwa , do nich należy dbanie o warunki pracy w miejscu pracy . Ja tylko chce pracować w godnych warunkach . A Tobie może powieka opada albo brwi zarosły , a może skleroza ciebie dopadła? A może jesteś jedną z pań z biura? Jeżeli tak to nie nadajesz się na kierownika bo nie wywiazujesz się że swoich obowiązków.

BREW!!!
@Oko

Księżniczko z Manhatannu jak ci brakowało oparć to mogłaś sobie z domu krzesełko wziąć i siedzieć tą (usunięte przez administratora).. 8 godz i się opierać. To ty nie masz honoru i odwagi. Jak ci tak źle to się zwolnij aby cię plecki nie bolały i na rentę inwalidzką.

Oko
@BREW!!!

Brew Haha!!! Ale się uśmiałam. Trafiłam w czule miejsce. Nie nadajesz się na kierownika. Ja mam krzesło z domu przenieść ??? hahaha chciałabyś ,nic z tego . Moje plecki mają oparcie doczekały się . Zamiast się wyzlosliwiac na pracownikach to wykonuj swoje(usunięte przez administratora)każdy pracownik będzie zadowolony i nikt nie będzie musiał się zwalniać . Od kiedy w Topazie pracownik siedzi 8 godz. ? wykażąlas się brakiem szacunku dla pracownika. Abyś poczuła to samo od swojego szefa " brakiem szacunku"

BREW!!!
@BREW!!!

Kierownikiem nie byłam i nie będę!!! Czułe miejsce trafiłaś uznam że nie jesteś świadoma tego co piszesz. Księżniczko dorośnij troszeczkę bo brakuje ci jakieś klepki. Ty się nie martw o nikogo obowiązki tylko pilnuj siebie i swoich obowiązków!. Ty myślisz że jesteś tutaj incoqnito ale chcę ci powiedzieć że nie i radziłabym ci się bać. Jeżeli masz odwagę cywilną to powiedz publicznie co cię boli przy wszystkich pracownikach a nie na forum....

@BREW!!!

Po przeczytaniu tego mogę to skwitować tylko słowami wypowiedzianymi przez p. Millera 'Jest pan/pani (usunięte przez administratora)'

Bożena

Kochani, ja nietypowo, bo tu wszyscy piszecie o sklepach i paniach sprzedających, a ja chcę spytać o prace na stacji paliw w Sokołowie. Jest ogłoszenie na stronie Topaza. Mam pytanie, jakie zarobki i czy prawda to, że dają prywatną opiekę medyczną pracownikowi i jego rodzinie?

Szukam pracy w mieście Lubartów na stanowisku Dostawca. Najlepiej na Dostawca. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Ciuchcia
@Koronawirus

Bardzo żal mi takich ludzi jak ta klientka ,ograniczenie jej umysłu jest największym problemem,do tego zerowa wiedza na temat koronowirusa.sprzedawczyni która nosi maseczkę 8 godzin jest narażona na niedotlenienie całego organizmu ,jak również wdychane bakterie z wilgotnej maski ,to zabójstwo dla organizmu.pracuje w sklepie i nigdy nie założyłam maski,nikogo nie zaraziłam i nikt nie zwrócil mi uwagi.znam takie puste damulki którym brak wiedzy,za to roznosi ich arogancja

Oburzony
@Ciuchcia

Niedotlenienie od maseczki ,ale specjalistka

@Ciuchcia

Widać jesteś niedotleniona mimo, że nie zakładasz maseczki albo dawno nie ruch..a, podejrzewam, że to drugie.

ja
@Koronawirus

w siedlcach co drugi klient nie ma maseczki

Czarka
@Oburzony

Niestety ta Pani ma rację. Od noszenia maseczki dlugotrwale mogą nastąpic nieodwracalne zmiany neurologiczne spowodowane niedotlenieniem.

Gość
@Koronawirus

Człowieku weź się walnij w głowę może coś ci to pomoże, jakie maseczki jakie naraziła. Maseczki to sobie możesz nosić i dwie albo i 3 naraz i tak ci (usunięte przez administratora) dadzą. Takie rozporządzenie o zasłanianiu ust i nosa to sobie morawiecki może w buty wsadzić.

Gość
@Koronawirus

Lecz się kobieto, nie wchodź do tego sklepu jak ci nie odpowiada obsługa. Kup sobie świnię i sama sobie czyściutko bez zarazków rozprowadź. Bezbłędna!

Miedzianakonefka
@Koronawirus

Masz zryty beret i nick adekwatny do posiadanej wiedzy, odwrotnie proporcjonalny do ilorazu inteligencji. Twój przypadek jest opisany w książkach do psychiatrii jako paranoidalne stany lękowe. Można to leczyć. Najlepsze lekarstwo to odpowiednią dawka ołowiu.

Bartek
@Koronawirus

Powinieneś człowieku iść do psychiatry. Już twój koronawirus zniknął - a takich jak ty połowa społeczeństwa polskiego ma za matoła. Możesz już ściągnąć szmatę z ust.

EZO
@Koronawirus

TOTALNA BZDURA!!! PRZEZ 2 LATA WSZYSTKIE SĄDY W POLSCE UMARZAŁY WSZYSTKIE MANDATY ZA "BRAK" MASECZKI NA TWARZY, GDYŻ NIE ZGODNE TO BYŁO Z KONSTYTUCJĄ RP. ROZPORZĄDZENIA MZ NIE MAJĄ MOCY PRAWNEJ!!!

Nudzi
@Koronawirus

Niewiem czy topaz jest sklepem polskim czy ukraińskim.Bo mam takie wrażenie jak bywan na zakupach jakbym był w Ukrainę, ukraink takie nieprzyjazne ostatnio dostałem stary rozmnożony towar mięsny

Jan
@Nudzi

A znają one chociaż język polski? Czy po polsku nic nie panimaju?

Lev

Nie polecam prace w Topazie na ul. Szportanskiego, Warszawa. Kierowniczka p. Teresa jest okropna, pracowniki od niej uciekają, ostatnio wprowadziła zasadę, ze zleceniobiorcy dostają grafik tylko na tydzień, a nie na cały miesiąc. Wszystko dlatego, ze ona nie umie składać grafiku. Potrafi się oburzyć na to ze o 6 rano w swój dzień wolny pracownik nie chce przyjść do roboty. Na początku p. Teresa jest bardzo uprzejma i mówi do nowych pracowników pan/pani, ale to trwa nie długo. Potem zaczyna się okres : słuchaj, ty, idź zrob to i to. Wypłaty są słabe, wyrzej 2500 nie da się zarobić. Praca jest ciężka, bo musisz zapie**alac na dwa działy. Panie z wędlin rozkładają towar, naprzyklad. No i jeśli potrzebujecie wolne w jakiś konkretny dzień, to raczej wam go nie dadzą, jeśli jesteście na umówię zlecenia. O tym jak tam są traktowane obcokrajowcy to oddzielny temat. A rozwoju w tej firmie nie ma dla pracowników.

Putinnik
Kandydat

Topaz ukrainski sklep...tylko reklamy zapomnieli zmienic co leci z glosnikow

Planuję aplikować na stanowisko Manager do firmy P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

...
@Administrator

A może warto odpowiedzieć na skargi pracowników, którzy pracują po 10 lat ???

Elżbieta
@...

A ty też tam pracowałeś? Co możesz od siebie napisać na temat tej firmy?

Kasia
Kandydat

Witam. Gdzie składa się swoje CV do pracy jeszcze jak sklep nie został otwarty. Tylko jest w budowie? Proszę o pomoc.

Damian
@Kasia

Może zapytaj tutaj https://topaz24.pl/bok Możesz zadzwonić albo napisać maila

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Czy pensja w wysokości 3500 w mieście Siedlce jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Kelner?

Curtis Jackson
@Administrator

3,5k w siedlcach? przy pracy fizycznej? hahahahahah najniższa krajowa to jest max. możliwości jeśli chodzi o zarobki w tym mieście

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski - Sokołów Podlaski

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski?

Liczba opinii klientów firmy P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski, to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski
1.9/5 Na podstawie 60 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Przejdź do nowych opinii