DEALZ POLAND SP Z O O
2 43 159 5 1
Nowa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 godzin.
Nazwa działu: Rekrutacja

Hej ile dla zastępcy na start w Poznaniu.

Ela Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Nazwa działu: Rekrutacja

Witam. Proszę o konkrety. Jak wygląda rekrutacja do pracy na stanowisko kasjer sprzedawca. Jaka jest stawka na początku? Pracowałam w handlu 15 lat. Chciałam uciec od handlu ale brakuje mi kontaktu z ludźmi. Wiec chciałabym wrócić do handlu ludźmi.

Wanda Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Nazwa działu: Rekrutacja

hej a czy znasz stawki kierownicze po okresie próbnym? w wawie?

Kandydat

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca kierownika? Co należy do jego obowiązki? Jak często pracuje na sali sprzedaży? I przede wszystkim jakie są zarobki?

@Kandydat

Kierownik sklepu, zastepca czy kierownik zmiany pracuje tak samo jak kasjer. Rozwozi towar, wykłada na półki a jak trzeba to i na kasie staje. Tylko zakres obowiązków jest wiekszy. Do tego wszystkiego dochodzi praca tzw.biurowa, rozliczanie kas itp.

TakNie
Pro
@Kandydat

Byłam na rozmowie, stawka niższa na kierownika niż mam obecnie w swojej pracy na stanowisku zastępca kierownika. Na rękę 2700 plus premie to mówiono na rozmowie.

Karol
@Pro

Prócz premii zaproponowano Ci benefity takie jak dofinansowanie lunchów, czy bony na święta? Chętnie się tego dowiem.

TakNie
Pro
@Karol

Oczywiście że nie.

Kandydatka Nowy wpis
@Pro

Dzięki za odpowiedź, ja już teraz też była na rozmowie i nic nie mówili o stawkach, tylko mnie pytano o oczekiwania. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale niby z premii mają być rozliczane straty sklepu czyli np. braki inwentaryzacyjne!

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Monmik

Nie polecam. 2 Osoby na zmianie popołudniu masakra. Przerwa 15 min której praktycznie nie ma bo co chwilę dzwonek na kasę. Co innego na rozmowie a co innego w rzeczywistości.

Joker
@Monmik

A co na rozmowie ci mówili?

nowak34
Nazwa działu: Handlowy

Ktos wie ile obecnie wynosza zaronki, sprzedawca, zastepca, kierownik ? :)

TakNie2
@nowak34

Również się dołączę do pytania, jakby ktoś napisał ile zarabia sprzedawca na rękę na pół etatu

Bolek
@nowak34

kasjer na 3/4 etatu ma 2100zl brutto.

Tak1Nie2
@nowak34

Jeśli chodzi o Warszawę to 1/2 etatu ok 1512 zł cały ok 3050 brutto. Niestety jest zapier. niesamowity. Regionalny nie pozwala na więcej pracowników i czasami zdarza się tak, że na zmianie są tylko dwie osoby.

Tak4Nie
Witold
@Warszawa

Poza wynagrodzeniem podstawowym można liczyć na ewentualne świadczenia dodatkowe? Mam tu na myśli premie, nagrody za rzetelne wykonywanie obowiązków. Daj znać, czy tego typu system motywujący występuje.

Magda
@Nowa

Właśnie zaczęłam karierę także na start 3 miesiące umowa zlecenie że stawka 16 zł brutto tj.niecałe 12 zł na rękę. Ale już wiem że długo tam nie popracuję ????

@Magda

Dlaczego już wiesz ? Jaki rejon jak mogę zapytać?

Koniec
@Witold

Pracowalam w dealzie prawie rok, nie ma zadnych dodatkow. Raz jedyny udalo nam sie wypracowac premie ok 120zl.... nigdy nic wiecej nie dostalismy, sama pusta wyplata. Plany sprzedazowe zawyzone, tak zeby nic nie dostac. Za ta robote-nie warto.

Zuzi
@Bolek

Kasjer na 1/2 ma 960 netto przynajmniej w moim mieście

Joker
@Witold

Możesz liczyć na premię jak wyrobisz targety. Nic wiecej nie ma.

Pracownik????

Ja pracuje już pół roku i jest ok. Wiadomo że w handlu jest zawsze ciężko. Wszystko zależy od kierownika i ekipy. Nie ma chyba takiej pracy żeby każdemu dogodzić.

Pajo
@Pracownik????

Pracujesz może na pół etatu, bądź ktoś z Twojego sklepu ? Jak to wygląda w praktyce z godzinami pracy ?

xD

Możesz pomarzyć ????

Pajo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Jak wygląda w praktyce praca jako kasjer na pół etatu z godzinami??

Stolica

Firma z Irlandii a zarobki jak w Rumuni. Nie polecam.

Monika
Nazwa działu: Handlowy

Byłam na rozmowie na stanowisko Kierownika Sklepu, wstępną rekrutację przeszłam, Pani przedstawiła warunki pracy jak i płacy, na drugim etapie rozmowa była przeprowadzana z Panem Krzysztofem, rozmowa przebiegła nawet całkiem okey, po czym Pan zapytał o oczekiwania wynagrodzenia, powiedziałam jaka mam obecną stawkę jako zastępca kierownika sklepu w obecnej firmie, to Pan Krzysztof stwierdzil że dokładnie sam nie wie jakie są stawki i jak się dowie to się odezwie do końca tygodnia, wraz z tym miał dać odpowiedź co dalej, a mija już kolejny tydzień, po czym cisza z strony Kierownika Rejonu! A więc jak dla mnie jest niekompetentny wraz z brakiem szacunku do drugiej osoby. Nawet gdy nie zamierza się jednak przyjąć bo trafił się ktoś lepszy to wypada napisać chociaż by smsa. Na wstępnej rekrutacji dowiedziałam się więcej, niż od kierownika rejonu. Płaca kierownika Sklepu jest porównywalna do wynagrodzeń zastępcy kierownika sklepu niektórych firm.

Kasia

Czy ktoś mógłby udzielić odpowiedzi co oznacza młody zespół? Do jakiego wieku zatrudnia się pracowników?

????
@Kasia

Znam pracowników w różnym wieku. Czasem różnice w jednym sklepie to 20 lat. Jeżeli ktoś chce pracować i się nadaje to biorą bez marudzenia na wiek.

Nowa

Witam. Czy ktoś powie mi jak jest z umową ? Wiem że pierwsza na okres 3 miesięcy, a co po 3 miesiącach?

xyz
@Nowa

Albo przedłużają na dwa lata, albo dziękują. Dużo zależy od zaangażowania pracownika :)

@xyz

Dziekuje za odpowiedź :) A jak to jest z grafikiem na pół etatu ? Na rozmowie była mowa o 3/4, jednak wybrałam pół i teraz nie wiem czy będę również pracować po 6 godzin czy po 4. A do pracy mam jeszcze czas 3 tygodnie, chciałam tutaj dopytać.

xyz
@Nowa

może się zdarzyć, że będziesz pracować i po 6 i po 8 godzin ale wtedy oddają to w dniach wolnych, lub powyżej 4 godzin jako nadgodziny co się rzadko zdarza, niestety...Raczej oddają te godziny w dniach wolnych. jest kwartalny okres rozliczeniowy, wiec wiadomo jak to wygląda...

@xyz

Nie polecam ci pracy w delzie. Zapomnij o grafiku. Kierownictwo robi grafiki raz na tydzień. Godziny dokłada często pracuje się dłużej niż 8 godzin . Owszem za nadgodziny oddają wolne dni. Bo nie chcą płacić chociaż co innego mówią na rozmowach rekrutacyjnych.

@Były pracownik

Napewno co sklep to inny obyczaj :) idąc na pół etatu, będą mnie trzymać więcej jak 8 godzin to dużo nie porzadze w miesiącu z takimi godzinami. Napewno spróbuje pracy w Dealz bo nie ma to jak się przekonać na własnej skórze :)

zocha
@Były pracownik

Z tym grafikiem to chyba zależy od kierownika sklepu. Nigdy nie zdarzyło mi się żeby grafik był tygodniowy,zawsze na miesiąc i najczęściej tak zostaje, czasami są wprowadzane jakieś drobne zmiany. Ja nie narzekam na prace w Dealz, wiadomo lekko nie jest ale to praca w handlu a w żadnym sklepie się nie poleży i kawki pić cały dzień nie będzie...

Xyz
@zocha

Co ci wszyscy entuzjaści pracy w dealz z tym piciem kawki ;). Jedna osoba to piszę czy co ;)?

Zocha
@Xyz

Przypadek :) fakt w Dealz różowo nie jest, można im bardzooo dużo zarzucić i lekko nie jest ale faktem też jest że nigdzie za leżakowanie nie płacą. A handel to handel do jakiego sklepu sie nie zatrudnisz wszedzie podobnie to wszystko wygląda.

@zocha

A jak mogę zapytać, jest coś takiego jak preferencje na dzień wolny?

Zocha
@Nowa

U nas takie dni sa brane pod uwage. I z tym nie ma problemu :)

@Zocha

Fajnie że mogłam liczyć na odpowiedź, teraz tylko zostało mi czekać na podpisanie umowy i otwarciu sklepu :) Dziękuję, pozdrawiam .

Zka

Cześć, widziałam, że Dealz poszukuję stażysty w dziale finansów. Mógłby ktoś powiedzieć jak to dokładnie wygląda i czy rzeczywiście poziom B2 z angielskiego jest potrzebny?

Lidia
@Zka

Miło, że po informacje zwróciłeś się właśnie tutaj. Sama nie potrafię udzielić Ci konkretnej odpowiedzi na te pytania, bowiem nie jestem pracownikiem DEALZ POLAND. Mam jednak nadzieję, iż ktoś w niedługim czasie zechce Ci pomóc. Znalazłam jedynie informację, że firma oferuje stażystom: wystawienie rekomendacji po zakończonym stażu, wsparcie profesjonalisty - „opiekuna praktyk” oraz przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku pracy. Złożyłeś już aplikację, czy chcesz z tym jeszcze poczekać?

@Zka

Radzę ci się trzymać od tej firmy z daleka co innego mówią co innego robią.

Lidia
@X2x

Rozumiem, że sam nie masz dobrego zdania o tym pracodawcy, ale Twoja wypowiedź nie zawiera żadnego wytłumaczenia. Dlaczego właściwie odradzasz użytkownikowi @Zka aplikowania do DEALZ POLAND? Czy Twoja niechęć do firmy związana jest z niskim wynagrodzeniem, ze złym traktowaniem pracowników, czy chodzi o coś zupełnie innego? Proszę, wyjaśnij nam to.

@Lidia

Wynagrodzenie nie jest jeszcze takie tragiczne chociaż tyle co się tam robi to powinno być większe. Złe traktowanie to mało powiedziane. Dochodzi w tej firmie do łamania kodeksu pracy, zastraszania pracowników że jak np. weźmiesz urlop na żądanie to nie będziesz miał lub miała przedłużonej umowy. Grafiki robione co tydzień zmiany dni pracy nawet nie informując o tym pracownika to samo tyczy się godzin pracy. Większość kierowników nie liczy się że zdaniem prawników uważając się za nie wiadomo co. Itd.

@X2x

Niepokojące jest to, co napisałeś o rzekomym łamaniu kodeksu pracy przez pracodawcę. Tego typu stwierdzenia są krzywdzące dla pracodawcy, więc prosiłbym o podanie konkretnych przykładów, które potwierdzą, że rzeczywiście łamane są prawa pracownicze. Mógłbyś to zrobić?

Tak1Nie1

@Dariusz

Podałam. Przykłady i jest ich wiele . Niestety ale dealz łamie prawa pracownicze. Prawa pracy i BHP. I to jest prawda. Informacje o tym już też zostały wysłane do odpowiednich organów. Przez kilkoro pracowników.

Bezstronna
@Lidia

Rozumiem, że wszystko robiłeś/las zgodnie z instrukcją i nic nie masz sobie do zarzucenia?

Ruda

Witam. Jestem pracownikiem Dealz. Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, to kierownik się mnie zapytał co oni mają że mną teraz zrobić. Później okazało się, że musiałam więcej zrobić niż kierownik i inni pracownicy. Niektórzy na kierownika się nie nadają. Jeśli chodzi o godziny pracy to na rozmowie miałam mówione, że praca jest od 7-15, 9-17, 13-21 co się okazało że godziny pracy są inne, co często się zdarza że się wychodzi po 22

@Ruda

Niestety to prawda. Lepiej trzymać się od tej firmy z dala.

Tak5Nie2
@X2x

Skoro zdarzało się, że godziny pracy były inne, to zastanawia mnie, czy liczbowo nadal pracowałyście po 8 godzin, czy może zdarzało się, że więcej? W przypadku, gdyby było to więcej, to chciałbym wiedzieć, czy pracownik otrzymywał z tego tytułu dodatkowe wynagrodzenie? Proszę o wyjaśnienie.

Jim
@Dariusz

Pensja nie jest wspaniała ale i tragedii nie ma. Godziny dodatkowe oddawane są w wolnym albo płacone dopiero na koniec kwartału, niestety.

@Jim

Jak jest równoważony czas pracy i3miesięczny okres rozliczeniowy to tak jest-wszystko jest w umowie.I nie ma tu żadnej sensacji i afery

@Jim

Będziesz tak uprzejmy i przedstawisz, jak wygląda dokładnie wynagrodzenie? Skoro twierdzisz, że nie jest ono takie złe, to nie ukrywam, że tym bardziej chciałbym dowiedzieć się, jak kształtuje się jej wysokość. Będziesz tak uprzejmy i napiszesz?

Jacek
@Dariusz

Dariusz,.. Po co tłumaczyć, sam najlepiej wiesz, jestes autorem co drugiej odpowiedzi, i nie trudno zauważyć że jesteś przedstawicielem tej zacnej firmy. I nie trudz się chłopie, stawka zabija i jest koszmarem, takie bogactwa w 2019..przy takiej ilości roboty,.. Zenua

Tak6Nie1
Franka
@Dariusz

Na początku płacili za nadgodziny później nie płacą

Paulina
@Franka

Jak to, możesz wyjaśnić? Czy w takim razie te nadgodziny są oddawane jako dni wolne, jak to wygląda? Napisz też proszę, czy w DEALZ POLAND SP Z O O pracuje się na umowę o pracę, czy może zlecenie, dziękuję!

Kfjf
@Paulina

U nas każdy miał umowę o pracę, zlecenie tylko wtedy jak ktoś był taki "zapchaj dziure w grafiku". Co do nadgodzin jest system kwartalnego rozliczenia, także w pierwszym miesiącu masz nadgodziny to Ci za nie , nie wypłaca, przechodzą na kolejne miesiące, później w trzecim miesiacu ucinaja godziny, żeby byla produktywność.. i twoje nadgodziny ida na dopełnienie etatu, żeby mieć tyle godzin ile musisz wyrobić w zależności od etatu.

@Dariusz

Nie dostawało się żadnego więcej wynagrodzenia. Bo co innego mówili na rozmowie rekrutacyjnej a co innego w rzeczywistości.

Ona
Nazwa działu: Rekrutacja

Witam, Nie polecam. Po rozmowie kwalifikacyjnej prowadzonej przez telefon negatywne odczucia. Walkowanie chyba z 40 min. pytania jakby nie wiem ile płacili. Nikt nie oddzwonił choc zapewniał, że będzie odpowiedź. Z rozmowy można było wywnioskować, że niezły wyzysk jest w tej firmie. Stawka jaka płacą powala na kolana. Śmiech na sali.

Tak8Nie
Jaka ona
@Ona

Te same odczucia poprostu ignorowanie ludzi. I z tego co zauważam nie bardzo mają ludzi do pracy na te suuuuper zarobki i wymagania

Jeja
@Ona

To prawda.. I można cała historie tu opisać o warunkach pracy w tej międzynarodowej k***a firmie ???? ???? ,.. Jeszcze pracuje w Wawie i uwierzcie jest dramat, rotacja masakrycznie duża, ludzi brakuje, płacą śmieszne pieniądze żeby tylko oszczędzać pracownikach... Nie polecam tej firmy jako pracodawcy, wszyscy którzy pracowali potwierdza...

Tak7Nie
Pracujaca
@Jeja

Ja pracuje i nie narzekam. Pracy jest bardzo duzo, to fakt. Nie ma czasu na pogaduchy i kawki. Ale duzo zalezy od ekipy i zaangazowania ????

Tak4Nie3
Witold
@Pracujaca

Przedstawiasz zupełnie inny obraz pracy w firmie DEALZ POLAND niż poprzednicy. Mogłabyś odnieść się do informacji na temat rzekomo tak dużej rotacji? Chciałbym zweryfikować, czy rzeczywiście wśród pracowników dochodzi do tak częstych zmian.

@Witold

Rotacja w handlu zawsze była ,jest i będzie.I nieważne czy to Dealz,Lidl czy jakikolwiek inny sklep.To jest ciężka praca a nie siedzenie z tyłkiem za biurkiem czy przewieszenie ciuchów w butiku, gdzie wchodzi jeden klient na godzinę.I jeśliś ktoś tego nie rozumie to powinien poszukać pracy gdzie indziej. Jak komuś się nie chce pracować to narzeka i znajduje miliard powodów do narzekań.

Tak3Nie3
Kasia
@Jeja

Potwierdzam praca w tej firmie to jakiś koszmar. Oszczędzają na pracownikach żeby produktywność się zgadzała. Nikt tam długo nie wytrzymuje . Jest tyle firm na rynku które szanują pracowników szkoda tracić czas i zdrowie na dealz.

Nazwa działu: Rekrutacja

Witam jakie zarobki na stanowisku kierownik lub zastępca ? i czy to prawda że trzeba jechać na szkolenie do innego miasta ? Zresztą co tu szkolić ?

Tak1Nie1
Xyz
@Nowa

Zdziwilabyś się ;). Jest co szkolić. Kierownicy albo jadą na szkolenie albo ktoś do nich przyjeżdża i im pomaga. W każdym sklepie jest pewnie indywidualna sutuacja

Agata

Firma DEALZ POLAND od czasu do czasu poszukuje kasjerów i sprzedawców do nowej sieci sklepów. Dealz to część grupy Poundland posiadającej w Europie łącznie 900 sklepów. W ofercie wspominają o atrakcyjnym systemie premiowym i umowie o pracę. Może warto zastanowić się nad tą ofertą?

Tak45Nie6
Dizel ;)
@Agata

Firma typu "Krzak" owszem umowa o pracę, lecz wynagrodzenie zabija (najniższa krajowa), premia owszem OSZAŁAMIAJĄCE 8% od podstawy wynagrodzenia. Na sklepach (a zwiedziłem już dwa w Swarzędzu i Poznaniu) to po prostu horror, część asortymentu bez polskich oznaczeń handlowych, brak cen, zdarzają się też towary po terminie, sam kupiłem dwa, kierownictwo nie sympatyczne, żeby nie powiedzieć gbury - sam zostałem okłamany przez jedną z Pań kierowniczek, (sprawę zgłosiłem już do UOKiK), załoga młoda, widać dobry start... no nic miejmy nadzieję że to tak źle wygląda tylko z początku... Ogólnie praca = ryzyko.

Tak16Nie
xxxx
@Dizel ;)

brawo !!!!!! ale to tylko część prawdy

Tak14Nie
JIMMY
@xxxx

Firma Dealz to tak na prawde Poundland w Europie. To typowy angielski dyskont, wiec nie ma co liczyc na super pensje jak w ekskluzywnych butikach. Może warto się zastanowić nad swoimi oczekiwaniami względem pracodawcy. Lepiej go poznac. Oferta swietna ceny rowniez. Co do pracy to ciezka jak każda w branży handlowej. Ale myślę że warto z nimi współpracować bo ta firma dopiero zaczyna swoje istnienie na rynku polskim.

@j.lo
@Dizel ;)

czegoś nie rozumiem... narzekasz że pensja słaba, to nie wiedziałeś na jakie warunki umowy przystajesz?

Cccccc
@@j.lo

Pensja pensja w king cros Marcelin dochodzi do lamania kodeksu pracy przez kierownika o mobingu nie wspomne a firma na strzeszynskiej w poznaniu na to zezwala mimo uzasadnionych wypowiedzen zero reakcji nie radze sie tam zatrudniac to (usunięte przez administratora) jesli ktos to czyta ostrzegam was

Tak7Nie
Cccccca
@JIMMY

Warunki pracy na umowie ktora podpisujesz sa ok a po podpisaniu umowy no coz zupelnie inne niz te na ktore sie godziles dostajesz mniej kasy sory ale ta firma to bubel

Tak11Nie

Jowita93
@Dizel ;)

i to tylko polowa prawdy!!! praca czesto po 14h przejscia z popoludniowki na rano na porzadku dziennym zero naleznej przerwy(jedzenie w biegu) kodeks pracy tam nie istnieje!!!!

j. lo.
@Cccccc

mobbig to mocne oskarżenia.... jakie masz na to dowody? jak długo tam pracowałaś/pracowałeś.

ElkaSzpachelka
@JIMMY

Dwóch członków zarządu Pepco będzie też zarządzać nową siecią dyskontową Marcin Langowski i Robin Taylor, członkowie zarządu sieci Pepco w Polsce weszli także do zarządu spółki Dealz Poland, która w Polsce będzie prowadzić sklepy dyskontowe. Obie firmy Dealz i Pepco, należą do tego samego właściciela - Steinhoff International Holding. Nowa to jest tylko nazwa sieci czy tylko dla niej warto z nimi współpracować ? Myślę że dla zainteresowanych pracą w tej sieci pomocne mogą być opinie pracowników sklepu pepco

@Jowita93

Ale głupoty wyssane z palca kobieto. Może poszłaś pracować do innej firmy? Nie ma czegoś takiego jak 14 godzinne zmiany chyba że na umowę zlecenie to jak chcesz to i 24 możesz pracować. Ze zmian z popołudniwek na rano zdarzają się sporadycznie często pilnują by się miało przewre między zmianami. Więc myśl zanim napiszesz bzdury.

Tak4Nie4
@Dizel ;)

Załogi już nie ma co chwilę wymiana osób za dużo wiesz idziesz w odstawke na każdym sklepie lizusy tylko zostaja

Tak4Nie
Jacek
@Agata

Haha ???? ???? atrakcyjny system premiowy???... Może mamy inne pojęcie na temat premii?? Wytłumacz koleżanko gdyż języka dealza nie rozumiem... Pracownik nie dostaje żadnej premii (przez pierwsze 3 miechy ma gwarantowany jakiś procencik i tyle- zresztą mało kto dłużej tu wytrzymuje). Eksperty w centrali nakładaja specjalnie tak duże progi sprzedażowe żeby tego sklep nie wyrobił, bo wtedy pracownicy musieliby dostać solidna kasę, ale tak przecież nie można pracowników nagradzac... Plus zero jakichkolwiek dodatków poza płacowych, a taka światowa firma hahaa... Gdzieś się myle, odpowiedź...

@Jacek

Mam przez to rozumieć, że pracownicy, którzy przepracują 3-miesięczny okres, nie mają co później liczyć na satysfakcjonujące premie? W takim razie, jak oceniłbyś poziom wynagrodzenia, który obowiązuje w tej firmie? Wypowiedz się, proszę w tym zakresie.

Dżin
@Dariusz

Wszystko zależy gdzie trafisz:) Południe tam dużo doświadczonych i ludzkich KS.Bardzo mocna kadra. KR też pozytywnie nastawiony i zawsze możesz na niego liczyć. Ogólnie praca Ok nad motywacją swoich ludzi muszą jeszcze popracować ponieważ faktycznie po okresie próbnym ciężko z premią. Ale polecam pracę w tej firmie naprawdę można trafić na spoko ludzi gdzie praca wtedy jest ok :)

@X2x

X2x, dlaczego oskarżasz Jowitę o kłamstwo. Skoro firma proponuje przy zatrudnieniu pół etatu, a pracujesz tak de facto na cały i to i skłonna jestem uwierzyć, że siedzi się tam i po 14 godzin przy ciągłych brakach w personelu. Siedzisz swoje osiem godzin, po tym zostajesz, bo nie ma komu na kasie zostać, rozkładanie towaru( może jakaś dostawa w międzyczasie) potem sprzątanie. I wychodzi ponad osiem , może nie zawsze, ale na pewno się zdarza

Franka
@Były pracownik

Zgadzam się praca w tej firmie to masakra

Ex

W dizlu nie czeka cię nic oprócz bo u świątecznego hahaha (pracownicy wiedzą)

Honorata
@Ex

Motywacja Twojego wpisu pozostaje dla mnie całkowicie niejasna. DEALZ POLAND to międzynarodowa część grupy Poundland, posiadającej łącznie 900 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji i Hiszpanii, zatrudniająca ponad 18 000 pracowników. Na pewno zatem da się sporo powiedzieć na temat firmy o tak międzynarodowym zasięgu. Powiedz nam na przykład, jak przedstawia się tam system wynagradzania pracowników? Czy Ci nieco bardziej doświadczeni mogą liczyć na nieco wyższe stawki niż Ci, którzy dopiero rozpoczynają tam pracę?

Tak5Nie1
Gosh
@Honorata

Honorato, jak pięknie wygooglowalas opis tej firmy.. I co z tego. Międzynarodowa firma a płaci jak byśmy byli w latach 80,czym chcesz ludzi zachęcić do pracy skoro pracownik nic nie dostaje, slownie Nic oprócz podstawy (przez pierwsze trzy miesiące jakis procencik gwarantowany i tyle) później wszystko zależy od utargu ale jak tu już wspomniał w poprzednich wpisach, nie idzie utargu wyrobić, gdyż specjalnie tak duży jest narzucany. Premia nie istnieje, zero dodatków pozaplacowych a taka międzynarodowa firma ha ha, usmiac się można. Przestan więc chrzanic głupoty, że jest super. Każdy nowy lub kto idzie na L4 zarabia więcej niż stały pracownik - i to jest przykre.

@Honorata

Honorata, a mnie ciekawi o jakim doświadczeniu mówisz ? Cytuję: "Czy Ci nieco bardziej doświadczeni mogą liczyć na nieco wyższe stawki.........." I tu moje pytanie, doświadczeni w czym? W obsłudze kasy, wykładaniu towaru? Ten rodzaj doświadczenia masz na myśli ? I co z tego, że firma ma międzynarodowy zasięg, co kraj to inna kultura, inne zarobki, traktowanie pracowników itp. itd..... a w Pl, cóż tego typu sklepy zawsze zatrudniają ludzi na najniższe krajowe, dobrze jest tylko panom w garniturach

...
@Ex

Nie polecam nikomu :)

Blu
@...

W moim przypadku mieli problem ze zwolnieniem lekarskim a jak zwalnialem się sam z firmy na świadectwie wpisali ze firma mnie zwolniła oczywiście nie tylko u mnie był łąd a sami wypowiedzielismy umowy oczywiście dla nich to ktoś się pomylił nie polecam

Wojciech
@...

Dlaczego nie polecasz pracy w DEALZ? Twoja opinia jest dość krótka, szanuję Twoje zdanie ale liczę że napiszesz dokładniej co wpłynęło na Twój negatywny odbiór firmy.

ewa
Nazwa działu: Rekrutacja

Czytam komentarze i jestem w ozpaczy ponieważ mam skierowanie z urzdędu pracy na giełde pracy .Oczywiście nie mogę odmówić ,Bo odbiorą mi zasiłek, wasze komentarze nie napawają optymizmem.

Wojciech
@ewa

Czasem warto samemu się przekonać jak wygląda sytuacja w firmie od środka. Pewne rzeczy które nie pasują innym ludziom mogą akurat Tobie odpowiadać. Jeśli już podejmiesz pracę w DEALZ POLAND SP Z O O, mogłabyś podzielić się tu swoim pierwszym wrażeniem związanym z firmą? Taki wpis byłby bardzo pomocny, byłbym wdzięczny.

Nick
@Wojciech

Hahaha

ToTo
Nazwa działu: Handlowy

Jak wyglądają zarobki kasjera na 3/4 etatu?

net
@ToTo

2100 brutto

koniec

Firma przecenia siły na zamiary, o ile okazje dla klientów są dobre, to dla pracownika już nie koniecznie. Premie- brak, plan sprzedażowy taki, że nie idzie tego wyrobić. Żadnego systemu motywacyjnego i benefitów, żadnych zniżek pracowniczych, premii, paczek na święta, czy jakiejkolwiek formy docenienia pracownika. W dealzie dostawy są na porządku dziennym, firma jednych rzeczy dostarcza mnóstwo, że nie ma co z nimi zrobić, innych nie ma w ogóle i to od dłuższego czasu. Brak czasu na wszystko, ciągle coś do zrobienia , brak odgórnego harmonogramu, aby w danym dniu robić jedną rzecz, a nie jednocześnie masz dostawę oraz np. zmianę promocyjną gazetki, coraz więcej obowiązków, a osób na zmianie coraz mniej. Cięcie godzin, liczy się produktywność i to żeby liczby się zgadzały. Pracy jest ogrom, czas leci szybko, jednak ilość pracy przypadająca na jednego pracownika jest stanowczo zbyt duża. Gdyby nie ekipa w której pracowałam i pozytywni ludzie, pewnie już dawno mnie by tam nie było. Na początku wygląda wszystko ładnie- ale później rzeczywistość weryfikuje wszystko.

Tak11Nie1
W pelni popieram
@koniec

Dokładnie!!! Dostawy non stop, towaru z magazynu nie ma czasu zeby przerobić i cokolwiek zmienić czy dołożyć, brak właściwej ilości pracowników do rozkladania dostawy. Nie robisz nic wiecej oprócz rozkladania towaru, żeby się wyrobić i zeby móc przyjąć kolejna dostawę. Wszystko na biega

Zosia

Ja sobie bardzo chwale prace w Dealz Pabianice - kierowniczka bardzo ludzka oraz mega wporzadku współpracownicy . Kierownictwo wyżej bardzo wymagające .

Mm

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość dostania karty multisport czy jest jakiś pakiet socjalny?

Txc
@Mm

W dealz? Nie ma nic z wymienionych.

yemu
@Mm

hahaha ..uśmiałem się marzeniami sennymi i nierealnymi :-D W tej firmie nie masz nic oprócz tej smiesznej kasy którą dostajesz , ( w sensie zero dodatków pozapłacowych , zero premii ) . W mysl ich zasady ciesz sie że wogóle masz kase haha , taka łaske Ci robią. Najlepiej jesli bys za darmo pracował . I uwierz - nie dostaniesz więcej bo przecież pracujesz w międzynarodowej firmie i to musi wystarczyć.

Andziula
Nazwa działu: Handlowy

A jak wyglądają zarobki ? Np na kierownika lub zastępcę ??

@Andziula

Weź nie pytaj. Żal!

TakNie3
Ona i on

Witam. Sama praca jest fajna i przyjemna ;) jeśli ktoś lubi pracę w handlu to naprawdę nie jest tak ciężko mając porównanie z innymi marketami. Ale jeśli chodzi o kierownika Pana A.R to porażka. Człowiek który udaje że jest miły i kulturalny A tak naprawdę dno. Najlepiej jakby przekwalifikowal się i poszedł do pracy z dziećmi bo im może narzucić swoje zdanie. Jeśli chodzi o niego nie możesz się sprzeciwić i mieć swojego zdania chociaż wiesz że masz rację. Szkoda, że Pan Paweł pracuje z tym człowiekiem bo zdanie idzie też za nim. Firma powinna postawić na ludzi pokroju Krzysztofa inteligentny miły i wesoły człowiek z którym i dla którego chce się pracować. Paweł i Krzysztof pracują na dobre imię formy w przeciwieństwie do Adama.

Agnieszka

Witam, czy ktoś aplikował do dealz Wrocław ?

Dawid
@Agnieszka

Jakie stanowisko Cię interesuje? DEALZ POLAND szuka stażysty, kontrolera finansowego i stażysty w dziale finansów. Jeżeli zdecydujesz się złożyć CV, napisz na forum jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty? A inni pracownicy firmy? Jakie wy macie zdanie o aktualnych rekrutacjach i warunkach pracy w firmie?

Rekomendacja
@Dawid

Jak tylko pojawiły się oferty pracy we Wrocławiu aplikowałam na dwa stanowiska, kasjer i zastępca kierownika. Zadzwonił do mnie pan proponując stanowisko kierownika zmiany. W trakcie rozmowy pan poinformował mnie, że szkolenie potrwa raptem dwa dni. Odmówiłam, bo dwa dni szkolenia na kierownika zmiany to za mało moim zdaniem i chyba każdego normalnego człowieka który chce rzetelne wykonywać swoje obowiązki. Powiedziałam panu, że może najpierw jako kasjer zacznę pracować, a później jeśli ja będę zadowolona z pracy, a oni że mnie to mnie awansują.Pan na to przystał. Zadzwonił po trzech dniach i zapytał czy pół etatu wchodzi w rachubę, odpowiedziałam, że nie, bo ja jestem w takim wieku, że pracuje na swoją emeryturę. Pół etatu, to można proponować uczniom. Pan miał chyba to przemyśleć i oddzwonić, ale już nie zadzwonił. Wysłałam mu SMS z podziękowaniem, że raczył się odezwać tak jak obiecał. Moje wrażenia są mieszane, rozmowa telefoniczna całkiem ok, pan miły, dowcipny, widać, że poszukiwali naprawdę dobrych pracowników. A tu czytam na forum, że takie beznadziejne zarobki proponują. Handel to naprawdę ciężka praca, jak każda praca z ludźmi( klientami) Nie lepiej dać ludziom zarobić , stworzyć zgrany i udany zespół i nie martiwc się, że nie ma ludzi do pracy.

@Agnieszka

Szkoda, że pracodawca nie zaproponował Ci pełnoetatowego zatrudnienia. Może dziś wypowiadałabyś się już jako kierownik w firmie DEALZ POLAND. W przyszłości nie wykluczasz wysyłania swojego CV do pracy w tej firmie? Może kolejnym razem będziesz miała więcej szczęścia.

zxcv
@Dariusz

Dariuszu ,( prawdopodobnie przedstawicielu tego wyśmienitego pracodawcy na polskim rynku , niedoścignionego wzorca pracy i szacunku do ludzi ) - teraz to każdego wezmą bo nie ma chętnych do pracy w tym bagnie. Regionalny wygląda dobrze na fotce i to wszystko ( that's all ). Wszystko co tu jest wypisane to prawda , tym bardziej żenujące że firma jest na polski rynku od roku czasu .. drama !! Sprzedawca całego etatu nie dostanie bo muszą sie zgadzac etaty w firmie , godziny , co działa na produktywnośc , której nigdy nie wyrobisz...Premii nie dostaniesz bo to hanba nagrodzic pracownika , specjalnie są nakładane na kazdy dzien takie załozenia sprzedazowe żeby tego nie wyrobic. Pracownik ma tu zapie****ać !! .., jeszcze jakby tej wypłaty nie brał no to jest idealny :) Ludzie w centrali to ameby ( z szacunkiem do tych stworzen , ) , nic nie klei sie całosci ..

@Dariusz

Dariusz, ale po co miałabym wysyłać tam ponownie CV, firma mnie zignorowała, a skoro pan Wiesław nie raczył do mnie oddzwonić nie byłam pewnie odpowiednim kandydatem Sadze, że nie przyjęłabym tej propozycji pracy gdyby nawet chcieliby mnie zatrudnić na cały, bo charytatywnie to ja mogę się w schronisku dla zwierząt udzielać, ale nie pracować. Z tego co ludzie piszą to zarobki nie powalają. Ja pracuję, jednak szukam czegoś lepszego, bardziej opłacalnego. Także na spokojnie nadal będę się rozglądać, a w dealz to tylko zakupili czasami będę robić. Pozdrawiam wszystkich ciepło :)

Sara

Niestety wszystkie negatywne opinie o firmie Dealz są prawdziwe. Byłam pracownikiem tej firmy przez 6 miesięcy. Normą była praca kilkanaście dni z rzędu (13dni) bez żadnego dnia wolnego, praca bez przerwy, mobing (minn gojenie ze strony kierowniczki). Normą było (I nadal jest) zostawianie przez kierowniczkę sklepu bez osoby funkcyjne - kierowniczka wychodzi sb ze sklepu np na 2-3 godz w czasie godz pracy, wielokrotnie sklep jest otwierany przez osobę,która nie posiada do tego uprawnień (czyli przez kasjera-sprzedawcę). Jak dla mnie dno.... Do tego rozliczenia kwartalne, masakra. Zdecydowanie nie polecam.

Tak20Nie

mała 86
@Sara

a jak zarobki bo u nas w mieście mają otwierać i nie wiem czy czekać na rekrutację czy szukać czegoś innego

Kasjer-sprzedawca Dealz
@mała 86

Lepiej szukaj czegoś innego... Także nie polecam.

Odradzam

Co jakis czas wpadam na zakupy na Grochowską do Dealz - mozna na fajne rzeczy natrafić . Ale sama praca , co widac , to katorga - szkoda pracowników, bo ciągle w biegu i roboty maja w h*j a osób mało , latwo zauwazyc . Co chwile nowe osoby , klienci te widac nie szanuja ich pracy ....ale do sedna .Poczytałem opinie, które nakreślaja wszystko z czym trzeba się tam zmierzyć i nie zachęcaja . Złozylem papiery , pomyslałem , może to tylko tak wygląda ... był odzew , rekrutacja do nowo powstającego sklepu w Galerii Młociny . Sama rozmowa dramat , regionalny to jakis kosmita , chyba nie pojęcia jak wygląda praca tam sklepie , stawka 2800 br plus jakis procencik premii i tyle...żenada ... zgadzam się z poprzednim postem ( ten cały Adam wciska mega kit ), jak zachęcic pracownika skoro nic innego nie ma , zero benefitów ,zniżek które są normą na porządku dziennym. Gosciu pierdzielił o atmosferze że jest fantastiko,=( raczej chyba NIE) i pracy w wielkiej firmie . Podziękowałem bo nie chce sobie zjechac kregoslupa , pracy się nie boje ale szcunku chyba się tam nie znajdzie. Nie tedy droga , droga firmo i panie prezesie , mamy rok 2019.

Tak8Nie
PracowałamTam

Praca jak każda inna, ciężka i zero satysfakcji ponieważ pomimo starań każdego pracownika zawsze jest źle. To przykre, ale brak szacunku dla pracownika jako człowieka to norma -i mowa tu osobach na stanowiskach kierowniczych, zaczynając od prezesa, i poszczególnych kierowników niższych szczebli którzy bladego pojęcia nie maja o tym co się dzieje na sklepie , a gdy przyjeżdżają musi być idealnie "na pokaz". Norma to braki w załodze sklepu- człowiek głupi nie jest i każdy robiąc zakupy widzi jak pracownicy "zapie***laja *-to właściwie słowo. Firma jako pracodawca jest uboga, dostajesz tylko wypłatę, najniższa krajowa,(teraz ok11. 80 zeta - tak, uśmiałam się) o premii zapomnij, takie słowo nie istnieje (przez pierwsze trzy miesiące masz 5% gwarantownane, ale niewiele osób wytrzymuje okres próbny). Zero dodatków poza płacowych, więc czym zachęcić ma pracowników. Wstyd. Podstawą - wchodzenie w (usunięte przez administratora) kierownikom,.. Najlepiej nie miej swojego zdania i udawaj że jest ok, bądź debilem i pracownikiem z umysłem PRL-u, nie walcz i i najlepiej siedź cicho. To norma w wielu firmach, ale przykre że ta firma tak startuje bo ludzie nie chcą pracować. Do każdego kto chce zacząć pracę - proszę bardzo, sami musicie zdanie wyrobić. Kilka lat pracuję ale umysłowo ta firma z prezesem na czele i kierownika i lizusami jest w latach 80,..,. Regionalny na rozmowie kwalifikacyjnej mydli oczy jak cholera (nie pozdrawiam A. R-zacofany burak, dziwię się że piastuje to stanowisko, zastanawia że w centrali takie osoby zatrudniają,..... Pracownik nie usłyszy nawet słowo pochwały chocby mega się starał - tak się ludzi nie traktuje!!!. Nie polecam firmy jako pracodawcy, zresztą do PiPu już została zgłoszona bo to jest skandal i wstyd traktować ludzi jak śmieci.

Jan

Sklep w Bytomiu Agora pl. Kościuszki 1

Tak3Nie3
Jeszcze Pracownik
@Jan

Omijaj dealza z daleka dobra rada

Zostaw opinię o DEALZ POLAND SP Z O O - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie