Opinie o Hotele Vivaldi Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hotele Vivaldi Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hotele Vivaldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotele Vivaldi Sp. z o.o. w Poznań

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Recepcjonistka w Hotele Vivaldi Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Szok

Oszczerstwa, niedomówienia, pomówienia i obmawianie innych. Z całego serca nie polecam. To co się tam dzieje nie mieści się w głowie. Bardzo małe zarobki. Na rozmowie kwalifikacyjnej mówione jedno, potem okazuje się zupełnie co innego. Odciągane ciężko zarobione pieniądze z wypłaty. Atmosfera Fatalna. Panie tam pracujące są fałszywe i wykorzystywaczki. Szkoda nerwów na taką pracę. Kompletne (usunięte przez administratora) Pani kierownik ma zero zainteresowania pracownikami. Chcesz pracować w hotelarstwie to daruj sobie ten hotel bo szybko się zniechęcisz. Karma wraca!!! Pozdrawiam

Szanujcie pracowników Nowy wpis
@Szok

Jeżeli to jest prawda to nikt tam nie będzie chciał pracować!!!

Szok Nowy wpis
@Szanujcie pracowników

Niestety ale to PRAWDA. Ludzie się tam strasznie przewijają.

Joanna Nowy wpis

z tego co tu czytam chyba słaba atmosfera jeszcze w 2021 tu panowała skoro takie opisy warunków padały... a wiadomo jak z tym jest obecnie skoro od takiego czasu nikt się nie skarżył? Jak liczną załogę tu tak właściwie mają i co z rotacjami, praca raczej stabilna czy ludzie sezonowo odwiedzają?

Może znajdzie się ktoś z pracowników i podzieli się swoją opinią? Czas dla branży jest bardzo trudny ale jak sobie radzicie?

Marzena

Kurczę a czy mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? :( Dlaczego Twoja opinia odnośnie firmy jest negatywna? Niestety taki komentarz nic mi nie mówi na ten moment.... :(

nie polecam , słaba płaca bardzo słabo!

Justyna

Jeśli ktoś nie ma chęci do pracy to trudno oczekiwać innego wpisu. Firma ok, polecam!

Omijać szerokim łukiem

XYZ

Omijać, omijać, aby nie stracić zamiłowania do hotelarstwa. Etyka i sprawiedliwość nigdy nie były mocną stroną dyrekcji tego hotelu. Szczere wyrazy współczucia dla pracowników.

Widzę, że nic się nie zmieniło. Za moich czasów królowały intrygi, oszczerstwa, niedomówienia, pomówienia i obmawianie innych. To wszystko w wykonaniu ówczesnej kierowniczki hotelu (potem dyrektorki) przy pełnym wsparciu właścicieli firmy. Dzięki temu czuła się bezkarna i mogła skutecznie ukrywać to , czym zajmowała się tak naprawdę w hotelu. Nowych pracowników uczyła rzeczy, których nie powinien uczyć żaden kierownik , w żadnej firmie. Nie polecam.

Podpisuję się pod tym obiema rękami, nadal aktualne.

Stefan

Jestem ciekaw, jak obecnie wygląda atmosfera wśród pracowników? Czy coś zmieniło się na lepsze?

Jolanta

Proszę napiszcie nowe komentarze dotyczące obsługi w firmie hotel Vivaldi, czy ta firma rozwija się aktualnie na rynku oraz zwiększyła zatrudnienie w ostatnim czasie? Nowe wieści w tym wątku będą niezwykle pomocne dla innych.

Na forum zazwyczaj wypowiadają się osoby niezadowolone, ja natomiast chciałabym podzielić się pozytywnymi odczuciami. Stawka godzinowa jak na stanowisko kelnerskie jest bardzo w porządku, a elastyczne podejście do grafiku umożliwiało mi pogodzenie pracy ze studiami. Generalnie polecam :)

coco

Trudno coś opisać w jakich słowach.... bardzo źle jest.

Szczerze nie polecam. Zarządzanie strachem przez kierownictwo hotelu to norma, a najbardziej pożądana cecha u pracownika to wazeliniarstwo.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotele Vivaldi Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Hotele Vivaldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hotele Vivaldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotele Vivaldi Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotele Vivaldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hotele Vivaldi Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotele Vivaldi Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Winogrady 9
    61-663 Poznań
  • NIP: 9720988085 REGON: 639796263 KRS: 0000366206

Hotele Vivaldi Sp. z o.o.