Opinie o Biuro Podróży Oskar Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Biuro Podróży Oskar Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Podróży Oskar Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Podróży Oskar Sp. z o.o. w Poznań

Makam Nowy wpis

Nie dość że zostałam zablokowana to cały czas jest usuwana moją opinia. Wkleje jeszcze raz, bo chyba komus "przez przypadek" sie usunelo. Jeszcze pracuje w firmie, ale jest taki bałagan, zerowy przepływ informacji. Najgorsi są pupile, którzy są bezkarni i obojętnie co robią lub czego nie robią to zawsze są oni kryci przez kogoś wyżej. Przychodzą kiedy chcą, wychodzą kiedy chcą, wprowadzaja tylko zament, sami nic nie robią, tylko dyrygują innymi i trzeba wszystko za nich robić. Jak masz jakiś swój pomysł który chcesz wdrożyć, to oni bardzo chętnie się podpisują przed szefostwem jako swój. Niby korporacja i logowanie na karty, by było widać ile pracujesz, ale jak chcesz wyjść na godzinę i ją odrobić to się nie zgadzają. A jak się coś komuś powie na ich temat to grożą Ci zwolnieniem. Firma się rozrosła ale zamiast to być bardziej poukładane jest sto razy gorzej, niż jak się zatrudniałam. Trzymajcie się z daleka od tej firmy, chyba że chcecie poczuć jak to jest jak Kierownik/dyrektor ma Cię za zero i tylko patrzy jak Cie obciążyć.

Czy w Biuro Podróży Oskar Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Niezadowolona

Przestrzegam przed zbyt pochopną decyzją i wpłatą za wycieczki. Oskar dolicza obowiązkową opłatę za obiadokolacje, nawet jeśli rezerwowana jest opcja tylko ze śniadaniami. Klient ma obowiązek zapłacić za coś, czego nie rezerwuje i o czym nie ma pojęcia podczas dokonywania wyboru wycieczki. Klienta traktują jak maszynkę do robienia pieniędzy, a w przypadku zgłoszenia zastrzeżeń, jak idiotę, który nie przeczytał umowy. Pracownice biura nieuprzejme, złośliwe. Kończą rozmowę rzucając słuchawką. Totalny brak profesjonalizmu. Mimo ciekawej oferty i dobrej grupy kierowców i pilotów, nie polecam.

Gabriela
@Niezadowolona

Ej serio tak traktują klientów? A o jakie zastrzeżenia chodziło, że podobno te Panie tak tymi słuchawkami rzucały?

Znafczyni Nowy wpis
@Niezadowolona

Warto doczytać dokładniej przed rezerwacją jaka jest oferta, rezerwacja że śniadaniami i obowiązkową dopłata do HB w autokarze, tak to wyglądało kiedyś, teraz już nie można tak rezerwować. Co do rzucania słuchawką, to wątpię, aby cokolwiek takiego miało miejsce, ale może się nie znam ????

Administrator Nowy wpis

Ile można zarobić na stanowisku Mechanik w firmie Biuro Podróży Oskar Sp. z o.o. w miejscowości Rumianek?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Biuro Podróży Oskar Sp. z o.o. na stanowisko Senior Frontend Developer? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Serwisant rowerowy
ChChho

Słaba organizacja w firmie. Lekceważenie kandydatów. Rekrutacja nieadekwatna do ogłoszenia.

Jak wygląda rozmowa w Biuro Podróży Oskar Sp. z o.o. na stanowisko Analityk? Z iloma osobami się rozmawia? 22 kwietnia pojawiło się ogłoszenie.

Rekrutacja na stanowisko analityka została już zakończona! Natomiast odpowiem na pytanie: rozmowa składa się z 2 etapów: 1. Rozmowa dot. doświadczenia, predyspozycji oraz wspólnych oczekiwań. 2. Prezentacja dot. analizy danych w ramach zadania, które kandydat dostał po 1. etapie.

Urszula

A czy są jakieś inne wolne wakaty w firmie? Albo może wiesz coś o tym, czy w niedalekiej przyszłości coś się nie szykuje. Bardzo mi zależy na pracy w tym rejonie właśnie.

HR
@Urszula

Pani Urszulo, proszę podesłać CV na katarzyna.pasik@oskar.com.pl Obecnie poszukujemy: 1. Spedytora 2. Dyspozytora 3. Key Account Managera 4. Spec. ds. kadr i płac 5. Spec. ds. HR z językiem rosyjskim 6. Koordynatora ds. transportu osób W połowie grudnia otworzymy również rekrutacje na inne stanowiska. Zapraszam do podesłania swojego CV. Pozdrawiam, Katarzyna Pasik HR

Paulina
@HR

A czy któraś z tych ofert jest możliwa jako praca zdalna? Albo hybrydowa? Jak firma podchodzi do takiego sposobu pracy?

HR
@Paulina

Niestety, nie przewidujemy pracy zdalnej, ani hrybrydowej!

Czy istnieje możliwość rozwoju w Biuro Podróży Oskar Sp. z o.o.?

Aleks

Niestety nie

Dawid
@Aleks

Czyli co? Cały czas na tym samym stanowisku bez możliwości awansu? Chociaż proponują jakieś szkolenia czy to tez trzeba załatwiać na własną rękę?

HR Manager

Dzień dobry, w Biurze Podróży stawiamy przede wszystkim na rozwój pracownika. W każdym możliwym momencie i okazji, staramy się pokazać, jak pracownik jest dla nas ważny. Zaczynając od pakietów motywacyjnych ( 3 silne pozycje) po awanse stanowiskowe. Jeśli interesuje Pana jakaś konkretna kwestia, zapraszam do kontaktu! Grupa Oskar - rozwinęliśmy się na tyle szybko, iż nie zajmujemy się już 'tylko' organizacją wycieczek autokarowych, ale również prowadzimy spółki transportowe, które specjalizują się w przewozie rzeczy! Naszym celem jest stworzenie bardzo dobrych warunków pracy. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych pracowników. Prowadzimy cotygodniowe spotkania działowe, dla ulepszenia pracy, komunikacji i "chwalenia się" swoimi osiągnięciami, co przekłada się na wynagrodzenie i szanse rozwojowe. ! Nie zwalniamy tempa, powiększamy zespoły, więc dodatkowo poszukujemy: 1. Księgowej 2. Specjalisty ds. rozliczeń w dziale turystyki 3. Specjalisty ds. rozliczeń w dziale finansowym 4. Specjalisty ds. płac z elementami kadrowymi 5. Specjalisty ds. planowania wycieczek Zapraszam do kontaktu: katarzyna.pasik@oskar.com.pl Pozdrawiam Katarzyna Pasik HR Manager

Honorata
@HR Manager

Mogę poprosić o rozwinięcie na temat trzech silnych pozycji? Brzmi intrygująco, a jednocześnie tajemniczo.

@Honorata

Oczywiście - 1. Multisport w 3 wariantach 2. Maczfit - catering premium 3. Prywatna opieka medyczna z ubezpieczeniem na życie.

Gabriela
@HR Manager

Jeśli chodzi o te wspomniane awanse to jakie warunki należy spełnić, żeby móc się o niego ubiegać? Czy jest jakiś minimalny okres czasu, który należy uprzednio przepracować?

@Gabriela

Awans to na pewno nie czas, jaki się spędza przy boku pracodawcy. Awans = siła, kompetencje, samodzielność, pewność i przede wszystkim chęć. Zawsze powtarzam, że jak chce się chcieć - to już osiągamy ogromny sukces. Błędy popełnia każdy Natomiast jak połączymy to z kompetencjami i wiedzą to sukces gwarantowany. Nie szufladkujemy ludzi. Słuchamy każdego pomysłu. Niejednokrotnie słyszałam w Oskarze- lepiej podjąć jakąkolwiek decyzję, niż nie podjąć jej wcale.

Pozdroznik

Biuro bardzo nieprofesjonalne, 2 dni przed wyjazdem poinformowali nas, że trzeba być w pełni zaszczepionym, na ich stronie napisane było tylko o negatywnym teście na covid. Urlop wzięty, walizki spakowane, musieliśmy zostać w domu. Od personelu usłyszeliśmy, że to nasza wina, bo powinniśmy codzinnie dzwonić i dowiadywać się o zmianach. Bardzo nie polecam. Płacimy im pieniądze , po to by usłyszeć, że jesteśmy idiotami, ze nie wpadliśmy na pomysł , żeby zapytać się o to ,czy osoby nie zaszczepione mogą pojechać, jest to dyskryminacja dla osób które nie mogą się zaszczepić z powodów zdrowotnych.

podróżnik 1
@Pozdroznik

A może nie poinformowali, bo sami zostali zaskoczeni, ciągle zmieniającymi sie wymaganiami covidowymi? I zrobili to, kiedy sami się dowiedzieli. Każdy chyba wie, jak w trakcie pandemii, to wyglądało, co chwilę wprowadzano zmiany. Trochę zrozumienia :)

Urszula

Poszukiwany do biura podróży jest kierowca kat. B: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/kierowca-kat.b-przewoz-osob,lento.pl3c111d8a1f616d8813b98774caab30b5,rumianek-gm.-tarnowo-podgorne. Wymagają minimum rocznego doświadczenia. Proszę o informację, jak wygląda rozmowa o pracę. Czy ktoś już był i może się podzielić informacją?

Olga

Czy firma ziała bez zmian? Zastanawiam się dlaczego nikt tu nie zagląda?

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Podróży Oskar Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biuro Podróży Oskar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Podróży Oskar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Podróży Oskar Sp. z o.o.?

Biuro Podróży Oskar Sp. z o.o.
  • Pl. Wolności 2 lok. 4C
    61-738 Poznań
  • NIP: 7831766932 REGON: 368637910 KRS: 0000701992

Biuro Podróży Oskar Sp. z o.o.