Opinie o Centrum Turystyki OSKAR

użytkownik zarejestrowany

@xxx a czemu kontrole nie przynoszą rezultatów w Centrum Turystyki OSKAR? Czy wszyscy pracownicy nie dostają wypłat? Czy może jest to jakaś jednorazowa sytuacja? Zamierzacie coś z tym zrobić?

użytkownik zarejestrowany

@Ola czy mimo braku odpowiedzi zdecydowałaś się na pracę w Centrum Turystyki OSKAR? Wakacje się kończą, więc może to być na przykład koniec Twojej przygody z tą firmą i chciałabyś powiedzieć o swoich wrażeniach. Są nadal oferty pracy na rożne stanowiska, więc taka aktualna opinia byłaby przydatna (https://www.oskar.com.pl/praca/).

Ola

Czy ktoś pracował jako wychowawca kolonijny w tej firmie ? Jak to wygląda? Czy są wypłacalni z tego co wiem to umowa o dzieło ?

użytkownik zarejestrowany

@Tomi, jakie stanowisko Cię interesuje?

Tomi

Czy może ktoś napisać jakie tam są zarobki (łącznie z tymi pod stołem)

waldek

Szanowny panie "eskpercie" a jakieś dowody na to co pan wypisuje? Bo gdyby faktycznie kasowali opinie to na wszystkich portalach byłoby 10/10 a wystarczy wygooglować żeby wiedzieć że tak nie jest i są negatywne opinie z przed kilku lat nawet. Pańska "garść informacja" jest ch.. warta.

kana
użytkownik zarejestrowany

jakoś jednak za wiele tych rekrutacji nie wbrew temu co mówisz

kierowca

A ile zarabiaja tam kierowcy????

terefere

Umowy o pracę? No, od biedy sa. Za najniższa krajową. Reszta pod stołem, o ile ci nie obetna wypłaty pod jakims pretekstem. Poza tym pensja płacona jest w ratach, często z dużą obsuwą czasową. To raczej pracownicy robią łaske Oskarowi, że (jeszcze) tam pracują, a nie Oskar robi łaskę, ze zatrudnia. A powtarzanie ofert pracy przez Oskara ma tylko i wyłacznie na celu wzbudzenie strachu wśród pracowników. Nic więcej.

Fajna firma, szczegolnie dobrze wspominam prace z Lila :)) ciekawe czy jeszcze tam pracuje !

Fikumiku

Miki, a skąd ty wiesz, że w Oskarku "szkolą tez jak najbardziej"? Zastanawiające ze biedaczki ciągle i ciagle szukają koordynatora transportu, srednio co 2 miesiące dają to samo ogłoszenie. Czyżby kolejni koordynatorzy odchodzili...? I nawet te twoje szkolenia, ktore "jak najbardziej" organizuja nie są w stanie zatrzymać kolejnych pracowników.

Waldek

Witam pracowałem w tej Firmie jeszcze atmosfera była bardzo dobra było to prawie 4 lata wstecz ale wspominam mile i sympatycznie zastanawiam się nad pracą w następnym sezonie tak dla rozrywki i przypomnienia pamiętam że byli tacy co tylko raz czy dwa razy pojechali i narzekali a to nie jest PKS i praca dla mięczaków trzeba zasuwać i do tego wiecznie czepialscy pasażerowie trzeba mieć dobrą psychikę więc jak ktoś jest slaby to niech sobie odpuści to nie zabawa w Pana kierowcę i jazda od przystanku do przystanku 40 km/h pozdrawiam wszystkich a jak ktoś ma pytania to proszę pisać - (now_y87@wp.pl) z chęcią odpowiem

gość

Witam, mogę prosić o kontakt?? byłem na rozmowie w sprawie pracy w tej firmie. mala.gosia3@wp.pl

Zostaw opinię o Centrum Turystyki OSKAR - Suchy Las

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Turystyki OSKAR