Malta-Ski Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Malta-Ski Sp. z o.o.

nowy

Nie płacą...

Podatek

Jest jak w każdej firmie i w tym teoretycznym kraju,nadal (usunięte przez administratora).Czy rude rządzi czy jakiś z metra ciety.Jeden wielki dom publiczny.Pozdrawiam.

Zielona

Witam...mam zamiar podjąć pracę w tej firmie. Czy ktoś może wypowiedzieć się pozytywnie ? Są jakieś plusy pracy w malta - ski ? Rozumiem, że praca od rana do wieczora, w święta itp. itd. ale czy to wszystko jest warte tego poświęcenia. Czy są wogóle jakieś dni wolne i możliwość dogadania odnośnie terminarzu zaocznych studiów ?

PRACOWNIK
@Zielona 08.09.2017 17:12

na pewno sie dogadasz hi hi hi zabierz śpiwór i materac DYREKTOR JEST CZŁOWIEKIEM ?

Maltańczyk

Ha ha ha jaki Dyrektor taka firma.... nie oczekujcie wiele. A do ziółka jakiś browar - Spokojny :)

Spokojny

Pełno inspekcji niebawem.Smacznego ziółka panie Tomku.

j23

z tego co słysze na malcie jest coraz lepiej MALE CZARNE WYLECIALO - dyrektor zadzi na całego ja od poniedzialku znikam z tego miejsca...

acocieto
@j23 01.08.2017 21:50

jakby on jeszcze umial "zadzic" haha

j23
@acocieto 05.08.2017 14:50
jakby on jeszcze umial "zadzic" haha

umi umi wie jak sie ustawic wywalił wszystkich co mu przeszkadzali kase na lewo wyciagac , NO i Pan Dyrektor nie brudzi sobie przy tym łapek.

PRACOWNIK

Tak to jest jak " FIRMA "Zarządza nieudacznik z nieudacznicą - chociaż na furki nakradli O przepraszam ZAROBILI Pozdro dla ekipy z gastro!!!

Sacrifice2017

Opinia wyżej

Do Not Cover

Cenicie sobie swoją godność? Lubicie otrzymywać wynagrodzenie za swoją pracę, liczycie na awans? Jeśli Wasza odpowiedź brzmi 3xTAK .... to dajcie sobie siana :D Godność jest tu zbędna, wynagrodzenie jest jak trzęsienie Ziemi, czyli nikt nie wie kiedy i jakie będzie,... i czy w ogóle, a awansować można jedynie,.... od D... strony, z resztą tu zdaje się wszystko jest od tej strony robione.

Schiza

Krótko i treściwie: #Najgorzej A rozwijając swą myśl to potwierdzam co napisał przedmówca. Chyba gorzej trafić nie można. Z jednej strony niedorozwinięte umysłowo kierownictwo oczekuje, że się będzie w pracy od rana do nocy 7 dni w tygodniu, a z drugiej, za nadgodziny nie płacą,.. jeśli w ogóle już zapłacą z łaską. Tak więc ostrzegam i odradzam. Maltę Ski omijać SZEROOOOOOKIM łukiem!

Patologia

Praca od rana do nocy nie raz po pare dni z rzedu, a kasa bez szału, w kolko umowa zlecenie i dycha na reke, na umowach o prace wychodza nawet gorzej. kasa z opoznieniami, trzeba sie dopraszac o wypracowane pieniadze, nie polecam, szkoda nerwow

Buuu
@Patologia 20.06.2016 22:16

Za kare pracowałeś?

Filon

Praca dobra na start, dla młodych. Kasa bez szału. W sezonie jest co robić. Atmosfera jedynie między ludźmi w miarę sympatyczna. W myśl zasady: Wróg twojego wroga jest twym przyjacielem. ;)

Uważasz, że w firmie Malta-Ski Sp. z o.o. jest inaczej niż opisują to internauci? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Malta-Ski Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Malta-Ski Sp. z o.o.