Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Askot sp.j. Andrzej Skotny Anna Skotny w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowe Askot sp.j. Andrzej Skotny Anna Skotny. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowe Askot sp.j. Andrzej Skotny Anna Skotny o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowe Askot sp.j. Andrzej Skotny Anna Skotny w Wrocław

Gaja Nowy wpis

Niestety miałam tę nieprzyjemność znać rodzinę właścicieli osobiście- bardzo źli ludzie, pazerni na pieniądze, traktują innych jak człowieka gorszego sortu, jeśli nie chcecie mieć do czynienia z takimi ludźmi- omijajcie z daleka. Mam nadzieję, że kiedyś karma wróci i zapłacą za swoją podłość względem innych !!! Uważajcie, nie idźcie tam!

Anonimowy Nowy wpis

Najgorsza możliwa opcja, lepiej iść do Żabki

Ania Nowy wpis

Hej, płacą w firmie od pierwszych dni?

hehe Nowy wpis

@Fyrtus a to rozumiem, że ogłoszenie jest dla studenta ,ale jednak im student nie pasuje?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Askot sp.j. Andrzej Skotny Anna Skotny na stanowisko Sprzedawca - Kasjer? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Waldek

@Frytus ale czy miałeś umowę czy przez te 7 dni pracowałeś na czarno? Jak to wyglądało? Dostałeś wynagrodzenie?

@Waldek

Normalnie dostałem umowę i wynagrodzenie, co do tego nie mam zastrzeżeń. Po prostu odniosłem wrażenie, że kierownictwo nie ma pojęcia co wiąże się z zatrudnieniem studenta dziennego, mimo że dokładnie to napisali w ogłoszeniu.

Kamil
@Fyrtus

Piszesz, że jesteś studentem uczącym się w trybie dziennym. Czy grafik pracy jest tak ułożony, że masz możliwość łączenia bez problemu pracy z nauką?

@Kamil

Kierownictwo krzywo na mnie patrzyło, widząc, że jestem w stanie pracować tylko 3 dni w tygodniu, także jeśli studiujesz dziennie, nie radzę tam iść, bo zwolnią Cię po paru tygodniach.

Czy warto zainteresować się przedsiębiorstwem ASKOT A.A. SKOTNY S.J. jako pracodawcą?

heh

nie

Ju

Czy ktos może napisać o aktualnych warunkach i atmosferze panującej w firmie? Widzę, że poszukują chętnych do pracy...

Fyrtus

Przepracowałem w sklepie ASKOT w sumie 7 dni, po czym dostałem wypowiedzenie. Żadnego wyjaśnienia, żadnego konkretnego powodu, po prostu głupi uśmieszek kierownika i "nie jest pan zaangażowany, chcieliśmy zakończyć współpracę". W taki sposób to można potraktować cwaniaczka, który nie przychodzi do pracy albo zostały przyłapany na piciu w trakcie zmiany. Samo szkolenie wprowadzające miało trwać około trzy miesiące. Jeśli szefostwo miało do mnie jakąś sprawę, trzeba było ze mną o tym najpierw pogadać. Ekstremalnie nieprofesjonalne zachowanie. Szczerze odradzam tę firmę.

anita

Podpowiecie mi czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

john5

Nie polecam, brak organizacji, szefowa nagminnie obcina premie, cały czas nerwówka, słabe zarobki

gumiś

nie brak zaufania tylko głowa do interesów i ostrożność , niormalne, popieram to i mi to nie przeszkadza, im więcej kamer tym lepiej. poza tym sieć sklepów z artykułami dziecięcymi i hurtownia to miejsce gdzie warto pilnować tak dobrego produktu, pozdro

Ja ja jak sie masz!

Ogólnie to do bani się tam pracuje. Inwigilacja pracownika sięga zenitu, wszędzie kamery, a podejrzliwy kierownik wyskakuje za rogu co 5 minut i sprawdza czy abyś przypadkiem zbyt często do ubikacji nie chodził. Jąka się tak, że nawet go człowiek nie rozumie. Szefowa patrzy zawsze jak na człowieka innej kategorii i daje Ci do zrozumienia, przy kolejnej wypłacie, że "o premii nawet nie myśl". Zawsze nie zrobiony target, a jak blisko było uzyskania targetu to i tak podwyższali. Ogólnie z wypłatami, jak na warunki wrocławskie, to bieda i nędza. To człowiek w TESCO lepiej zarabia na kasie, a ma mniejszy zakres obowiązków. Jedyny plus to miła atmosfera wśród innych, takich samych szarych pracowników jak Ty. Ogólnie omijajcie szerokim łukiem.

juzio

popieram przedmówcę - rotacja jak nigdzie indziej - pracowałam w wielu sklepach, mimo tego że bardzo się starałam zostałam wyrzucona z pracy a dowiedziałam się o tym stojąc za kasą przy kliencie, totalny brak szacunku, ludzie którzy tam pracują są traktowani jak śmieci

Pracę w tej pseudo firmie wspominam najgorzej odkąd pracuję! Nigdzie nie spotkałam się z takim brakiem szacunku dla pracownika i z takim [usunięte przez admina] . Radzę omijać tą firmę szerokim łukiem, chyba, że ktoś lubi stres i traktowanie z góry oraz brak szacunku.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Askot sp.j. Andrzej Skotny Anna Skotny - Wrocław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowe Askot sp.j. Andrzej Skotny Anna Skotny?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Askot sp.j. Andrzej Skotny Anna Skotny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Handlowe Askot sp.j. Andrzej Skotny Anna Skotny
  • Braniborska 70