Opinie o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski w Sokołów Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski w Sokołów Podlaski

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski?

P.H.U. TOPAZ

Witamy serdecznie, Poszczególne etapy mogą się nieco różnić w zależności od stanowiska na które jest aktualnie zapotrzebowanie, jednak najbardziej powszechny schemat procesu rekrutacyjnego jest następujący: 1. Zamieszczenie oferty na portalach rekrutacyjnych. 2. W odpowiedzi na ogłoszenie do firmy napływają aplikacje i tu następuje pierwsza selekcja - odrzucenie Kandydatów, którzy nie spełniają określonych w ofercie wymagań oraz wybór Kandydatów, którzy zostaną zaproszeni na rozmowę. 3. Rozmowa kwalifikacyjna - w siedzibie firmy, jak i innej lokalizacji - w zależności jakiej lokalizacji i jakiego stanowiska dotyczy rekrutacja. Umożliwia to zapoznanie się z Kandydatem oraz weryfikację informacji zawartych w CV. 4.Wyłonienie właściwego Kandydata. 5. Informacja o wynikach rekrutacji - na tym etapie informujemy Kandydata o chęci zatrudnienia oraz w miarę możliwości wracamy do pozostałych Uczestników rozmów rekrutacyjnych z informacją zwrotną o zakończeniu procesu rekrutacji. 6. Zatrudnienie. Dziękujemy za pytanie i mamy nadzieję, że udało się klarownie zobrazować proces rekrutacji w Firmie. Tak jak zostało wspomniane na wstępie naszej odpowiedzi - proces rekrutacyjny w zależności od stanowiska może się nieco różnic np. zostać uzupełniony o dodatkową rozmowę rekrutacyjną oraz testy sprawdzające wiedzę Kandydatów w zakresie konkretnych sytuacji obejmujących dane stanowisko. Pozdrawiamy serdecznie, Dział HR, TOPAZ

Koiny
@P.H.U. TOPAZ

Na takie pytania potrafi je odpowiedzieć... Ale na resztę opini??? Co.. wstyd może czy sumienie ruszyło???

BB

Witam. Chciałam poinformować że obecne kierownictwo w jednym z warszawskich sklepów to jakaś porażka! Pan który przyszedł z innego sklepu to osoba która nie toleruje pracownika posiadającego własne zdanie. Sam natomiast siedzi w biurze i plotkuje na temat pracowników że swoimi asystentkami. Towar jest zamawiany ( przez kierownictwo)w takich ilościach i z krótkim terminami że nie sposób jest tego sprzedać przy tak małej ilości klientów podczas pandemię. Głównie chodzi o dział mięsny. Towar się terminuje mimo że daty są zgłaszane przez panie z mięsnego przynajmniej tydzień wcześniej ( wędliny). Za straty finansowe są obarczanie właśnie ekspedientki nie z ich winy bo przecież jak mają sprzedać 80 kg szynki( mięso) w ciągu 3 dni przy tak małej ilości klientów i absurdalnych promocjach( przy zakupie za 50 zł dany produkt kupisz za 9.99zl / kg a nie za 16.99 zł/ kg). Jaki sklep w dzisiejszych czasach pandemii robi takie durne promocję. Firma sama w taki sposób traci klientów. Albo coś takiego że panie mają zabronione mielić promocyjne mięso. Śmiech na sali. Druga rzecz to taka że jedna z pań kierowniczek ( w okularach) za swoje błędy w zamówieniach obarcza pracowników. Jeśli pracownik się sprzeciwi zarzutom to się na niego potrafi wydrzeć ( (usunięte przez administratora) . Szybko zakończyłam pracę w tym miejscu że względu na niemiłe sytuację jakie tam mają miejsce. Jednym słowem brak szacunku dla pracownika że strony kierownictwa.

Hej

W Wężach to nawet cyganów zatrudniają.

Panie. Sam se Pan pracuj w niedzielę. Dla piecu chcesz nam dać dodatkowy grosz.. grosz? Bo inaczej się tego nazwać nie da... A potem Pan wprowadzisz wszystkie niedzielę. Mam nadzieję że pracownicy przemysla i zmienia pracodawcę. . Bo jak narazie to łaska ze wszystkim płaca jak dla psa a wymagań i obowiązków coraz więcej.

Ccc

Ile chce dac groszy?

Zniesmaczon
@Ccc

Tyle,że w zwykłych spozywczakach pracownicy dostają więcej. Śmiech na sali.

XyZ

Zgadzam się z tym. W niedziele dają 3-4 osoby na kasę gdzie kolejki są wielkie.. aby za dużo nie zapłacić pracownikom ???? Na przerwę nie można pójść bo kolejki a zastąpić nie ma kto. Zwalniają też bez podania powodu. "Bo tak " " jestem do tego zmuszona " Wielu pracowników w ten sposób wyleciało. Nie donosisz do biura to jesteś tam nikim..

@XyZ

Kolejki sa i beda ja nie donosze do biura bo mi to nie potrzebne mam czyste sumienie i pracuje dla swojego szefa mimo ze ma tyle kasy to mu nie zaluje a jak wylece to trudno tylko za co? No moze za to ze zawsze zlego slowa nie powiem na Zbynia????????

@XyZ

Gdzie 3-4???? W niektórych są po 2.. xd mam nadzieję że się ktoś za to w końcu weźmie... Tylko do inspekcji pracy podać. Mam nadzieję że pracownicy w końcu się zbuntują a nie wiecznie będą bać... Jest multum pracy a nie ,,marnować ,, życie za marne 2300 zł.. paczóski i Wy wyżej.. wstydźcie się po prostu...

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Sprzedawca działu mięsno - wędliniarskiego.
logo firmy Specjalista IT
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Menadżer Kategorii
Ruch S.A
Klient

Godziny dla Seniorów 60+ Aplikacja Topaz podczas rejestracji domaga się daty urodzenia .. mogła by przypominać o godzinach dla Seniora .. przed wejściem do sklepów Topaz brak o tym wyraźnej informacji można wejść nazbierać koszyk zakupów ... dopiero kasjerka z głośno wyrażoną wielką pretensją odmawia obsługi ... incydent niekulturalny nieprzyjemny po czymś takim sieć Topaz wywołuje nieprzyjemne wrażenie. Ma się ochotę może nie omijać sklepów Topaz szerokim łukiem ale korzystać z ich usług w ostateczności. Nigdzie indziej czegoś takiego takiego potraktowania nie doświadczyliśmy.

@Klient

To jest forum dla pracowników a nie dla klientów....godziny dla seniora są od 15 października. Dziwne ,że niektórzy jeszcze nie pamiętają o tym . Mamy prawo nie obsłużyć bo nikt kary nie będzie płacił za nikogo.

@Klient

Nie jestem za Topazem ale na jakiej planecie żyjesz?od ilu miesięcy są godziny dla seniora i Ty nie wiesz w jakich godzinach masz zakupy zrobić?!

faustyna
@Klient

palancie a może byś chciał wiedziec kiedy ma okres

A ja Mam szczerze głęboko gdzieś skargi klientów. Nie pasuje to pretensje na Sokołów. Nikt nie będzie się tłumaczył za taka pensje.

Norbert

Myślę, że niektórym osobom brakuje chęci do pracy i stąd te negatywne wpisy!

@Norbert

Jak długo pracujesz? A może jesteś uchem prezesa lub masz pięć lat do emerytury.Norbercie pracuje kilka lat i chęci miałam ale kierownictwo tego nie widzi .

edzio pedzio

ludzie to tylko ludzie a nie kurde roboty co raz to nowy pracownik to co wszyscy są nie zdatni???Szkoda mi tych ludzi a najgorzej jest w Galeria Topaz na węgrowskiej co raz to nowy pracownik wypiepsza kogo popadnie .

@edzio pedzio

Pracuję tu i tego nie potwierdzam

@Monika

Potwierdzam wywalają ludzi jak spadają obroty lub jak nie spodoba si ę osoba. Pracownik wywiązuje się z obowiązków i wylatuje dlaczego???

Ktoś.

Panie Paczóski.. sklep 18 koło targu w Mińsku mazowieckim. Zakupy to koszmar.. jedno włazi na drugie.. Panie nie dają sobie rady. Jak Pan może narażać tak swoich pracowników... Wstyd.

Witam nie polecam pracy w sklepie na łojewskiej kierownictwo jest może i spoko ale współpracownicy jak nadają to i kerownik się denerwuje i wzywa na rozmowę nie polecam ze względu na współpracowników pozdrowienia dla iwony asi tomka a alicja kłamie jak najęta i sprzedaje spleśniałą wedlinę

Mam nadzieje, ze Pan Paczóski jest swiadomy tego, co dzieje sie w jego sklepach. Praca 1/1, bez możliwości wyjscia do lazienki, nie wspominajac o przerwie na jedzenie. To raz. Dwa. Jezeli pracownik zachorowal to powinien isc na zwolnienie, a nie dostac od kierownika urlop ktorego nie ma. Kolezanka zachorowala, kierownik sklepu zadzwonil: sluchaj, nie idz na l4 bo szkoda zeby Ci premie przepadly. Poszla na urlop, a w liscie obecnosci podpisala sie jak od linijki :) Gdzie jest sprawiedliwosc? Mnie tez sie zdarzylo zachorowac, ale nikt nie powiedział, żeby isc na urlop bo premie przepadna. A urlopu nalezalo mi sie 6 dni :)

Oburzony

Ceny kosmiczne bo komunie,Pracownicy bez maseczek i rękawic , a z głośników słychać jak dbacie o bezpieczeństwo i higienę. Skandal!

Pandemia
@Oburzony

Załóż maskę na ryj na 8 godz i wtedy się wypowiadaj.Pozatym jeśli Ci przeszkadza,że ktoś chodzi bez maski to siedź w domu!

@Oburzony

Skandal !!!! Kto by się że przejmował pracowniki. Nikt nie mierzy temperatury pracownikom . Dostaliśmy jedna maseczkę zero rękawiczek. Dwie panie zachorowały prwdopodobnie na koronę . Nikt nic nie wie cicho sza.

Vizir

Dlaczego po raz kolejny w Topazie wypisują w gazetkach i bilbordach o super promocjach, których nie można kupić?! Pytając pracownika czy towar będzie - pada odpowiedź że może, bądź "proszę przyjść po 16-stej!" Od dwóch dni jeżdżę po sklepach Topaz, ponieważ chcę kupić kapsułki Vizir za 19,99. Niestety pomimo reklam towaru nie można dostać o żadnej godzinie! Inne sieciówki jeżeli reklamują towar to ten towar jest, niestety w Topazie towar jest, ale tylko w reklamch...

Klient

Nie polecam obsługi młodej dziewczyny z aparetem lub jakąś wadą wymowy na dziale mięsnym w Radzyniu Podlaskim ta Pani jest nieprzyjemna opowiada swoje życie klientom gdy czeka cała kolejka, a gdy się ją upomni to pózniej bardzo nieprzyjemnie obsługuje nie polecam oslugi tej pracownicy.

@Klient

Nigdy nie zauważyłem, żeby ta pani była kiedykolwiek nie miła.

Zainteresowana

Jak wygląda praca w sklepie Topaz, ulica Świętojańska Wyszków?

Tak wszystko się zgadza z małym tylko wyjątkiem w mailu była informacja że dostaniemy po 1000 zł premi, a dostaliśmy jednorazowo 300. Podzielić tą mizerną kwotę przez czas w którym my pracownicy pracujemy i się narażamy to jakaś kpina ze strony szanownego pracodawcy. Podkreślacie w swoich wypowiedziach wagę premi tylko cicho sza nikt nie mówi że to marne 300 stówy. Na cały czas trwania koronawirusa. Normalnie żenada!!!

Mocny

Dziękuj za tę premię. Nie musiał płacić Ci nic, niewdzięczniku. A jak się boisz epidemii, to rzuć wypowiedzenie i siedź w domu. I nie szukaj usprawiedliwień dla swojej chciwości.

foreesto@poczta.onet.pl

Narzekasz, że masz 300, a pracownicy magazynu 0, pomimo, że mamy kontakt z kierowcami i innymi osobami.

Oburzonyy

Praca kierowcy na magazynie węże to kierat. Nigdy nie wiesz kiedy wrócisz do domu. 8godzin pracy? Zapomnij. Robi się dziennie po dwa, trzy kursy. Już nie wspomnę o DARMOWYCH wyjazdach w niedzielę na giełdę warzywną Bronisze. Jak nie pasuje taki charytatywny wyjazd to droga wolna. To moja opinia. Nie polecam pracy na stanowisko kierowca.

Pracownicy sklepu Topaz 38 pragną podziękować Panu Paczóskiemu za przekazanie nam środków ochrony osobistej. Jesteśmy bardzo wdzięczni. Dziękujemy

Po co dawać zwykłemu pracownikowi jak się go wogóle nie uważa. Co tam nasze zdrowie kto by się tam przejmował. Był mail że dostaniemy w kwietniu wysoką premię ale wszystko ucichło widocznie nie zasłużyliśmy. Przykre że nie liczymy się dla pracodawcy, przecież dzięki nam są otwarte sklepy i interes się kręci.

P.H.U.TOPAZ

Witamy, Dziękujemy za przekazaną uwagę. Znaleźliśmy się w sytuacji, gdzie bezpieczeństwo i komfort pracy został zachwiany, ale dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pracownicy mogli czuć się bezpiecznie wykonując swoje obowiązki. Pracodawca zabezpiecza swoich Pracowników, przekazując odpowiednie środki oraz instrukcje zgodne z wytycznymi, które obowiązują sieci handlowe. Doceniamy Pracowników, którzy mimo trudnej sytuacji są w pracy i zaangażowaniem wykonują swoje obowiązki i zgodnie z zapowiedzią została wypłacona premia, która jest wyrazem uznania dla Państwa. Dziękujemy za lojalną współpracę! Pozdrawiamy, Dział HR, TOPAZ

Bartek

Żenada żeby Biedronę było stać na wypłatę wysokich premi, a tu taki biznesmen stawia sklepy hotele, stać na imprezę w Gołębiewskim na 600 osób po morzu pływa a tu rżnie biedaka bo obrotów nie ma. Skandal bo żałuje parę groszy dla pracowników!! Chore!!

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski - Sokołów Podlaski

• Jak się pracuje w P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 0 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski
1.9/5 Na podstawie 65 ocen.

P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski