Opinie o Westwing Home&Living Sp. z o.o. w Warszawa

Westwing Home&Living Sp. z o.o.
2 106 183 5 1
Dno Nowy wpis
Nazwa działu: Magazyn

Najsłabsza firma w jakiej przyszło mi pracować. Zagraniczny zarząd dużo obiecywał na spotkaniach a naprawdę to w ogóle nie dba o pracowników. Dno i wyzysk. Jest gorzej niż było :(

Tak8Nie
Oszwabiony Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Nazwa działu: Magazyn

Hey, Czy jest ktoś tutaj z Parzniewa kto może podzielić się informacjami o zarobkach na rownych stanowiskach oraz wszelkich dodatkach?

Tak5Nie
Monachium Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Warto porównać zarobki i opinie o Westwing w Monachium na glassdoor. https://www.glassdoor.com/Overview/Working-at-Westwing-Home-and-Living-EI_IE801546.11,35.htm

Beatrice

Robakowo niestety nic ciekawego wiadomo ryba psuje się od głowy pani szefowa oderwana od realiów wymagania z sufitu zero pojęcia o współpracy. Ma koło siebie kilka brązowych nosków co tańczą na klaśnięcie i pławi się w samouwielbieniu. Kiepski klimat, brak profesjonaliznmu nadrabiany dziwną miną

Tak97Nie1
@Beatrice

Skoro jesteś pracownikiem Westwing Home&Living, to mam prośbę, byś napisała coś więcej na temat panującej tam rzeczywistości. Co konkretnie byś zmieniła, aby praca w tej firmie była dla Ciebie satysfakcjonująca? Każda opinia, która powstała w oparciu o doświadczenie, jest na forum bardzo istotna.

TakNie17
Toxix
@Beatrice

Toksyczna to i z ludźmi jest jak jest..

angielski pacjent
@Toxix

Cóż.. każda ... znajdzie amatarora...

Tak37Nie
Florence

100% prawda

Fela
@Florence

Są osoby, których po prostu nie da się lubić. To się przekłada na współpracę.

Wala
@Toxix

Po prostu są naturalni liderzy którzy ludzi skupiają wokół siebie za którymi ludzie pójdą. I przeciwni którzy tego czegoś nie mają i inni ich unikają ..

Tak31Nie
baranek
@Hanna

ach dziewczyna pięknie się stara kosi pieniądz ma jaguara...

Tak37Nie
Nat
@baranek

Taki Jaguar to grubo ponad 200 tysięcy, ile trzeba kosić żeby sobie na takiego pozwolić.???! A nam mówią ze nie ma na nic kasy...

Tak23Nie
@Nat

No oczywiście przecież na nic nie ma pieniędzy i trzeba nam płacić stawki polskie, po to żeby mieli Jaguara z salonu.Przecież firma za wszystko im płaci.Śmieszni są że nie potrafią ludziom podwyższyć pensji, tylko proponuja leaderom łapówki po to żeby zostali. Ja kie to wszystko jest żałosne, śmiac się można z nich... Bizmesmeni ha ha ha Bez leaderów i shiftów zginęli by tam, a firma by upadła zaraz.Przyjechali tutaj nie mieli żadnych procedur nic absolutnie NIC!!! Dzięki pracownikom wszystko poszło do przodu, gdyby nie leaderzy i shiftowie to wszystko by im się posypało.Leaderzy musieli tworzyć procedury bo sam Westwing tego nie potrafił.Nikt tam do pracy nie chce przyjść bo traktowanie ludzi jest okropne, ciągły mobbing, na dodatek zero szans na podwyżkę,ciągłe wyprzedaże i zmuszanie żeby zostać na nadgodziny.Nie potrafią nigdy zorganizować wyprzedaży tak żeby nie było nadgodzin, nigdy nie potrafia zapewnić odpowiedeniej ilości ludzi, wiecznie mają tylko żale i pretensję o wszystko.Ciągłe żale a sami nie potrafią zapewnić dobrych procedur, nie mówiąc juz o sprzęcie jak skanery czu pseudo maszyna do robienia kartonów , komputery, drukarki to jakaś porażka ten sprzęt pamięta II wojnę światową ha ha.Wszystko wiecznie się psuje i sypie bo im żal kasy na wszystko... AAAAA sorrry na Jaguara nie jest im żal!!!! Informatycy tam to ja nie wiem ale ci ludzie chyba są pop podstawówce, nie potrafią absolutnie nic, blokadę skanera robili miesiące ha ha, wiecznie mają ze wszystkim problem, mają tam słuzyć pomocą, a jak przyjdziesz z problemem informatycznym to jeden z drugim pseudo "bóg" mówi że nie ma czasu bo tak wielce jest zawalony robotą ze ojejku ha ha Tylko że oni sobie przychodzą do pracy kiedy chca i wychodzą kiedy chcą i jeszcze mają problemy. Także jak najdalej od tej łapówkarskiej firmy która nie potrafi docenić pracownika w żadnym momecie.

bez złudzeń
@Nat

Co się dziwicie. Niemcy tu są po to aby sobie robić dobrze i siano kosić a nie żeby nam warunki poprawiać. U nich w Berlinie na hali też Niemców niewiele było tylko inni na nich robili. Było dużo Polaków i to był pierwszy etap cięcia kosztów. Drugi to przenosiny do Polski bo jeszcze dużo taniej. Potem swój magazyn w Berlinie zamknęli i ludzi na bruk i tu się całkiem przenieśli bo jest dużo taniej. Dlatego tyle Ukrainy bo za te grosze innych trudno znaleść. Kolejny etap to będzie wyciskanie tej cytryny ile się da. Chyba nie macie złudzeń, że jest inaczej a jaguar to chyba inna sprawa za specjalne zasługi.

Zofia Nowy wpis
@bez złudzeń

Na pewno są jakieś powody, dla których zagraniczni przedsiębiorcy przenoszą się do Polski. Szkoda że nie napisałeś nic o swojej pracy w Westwing Home&Living. Na czym polegała?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Marcelina

Czy firma szkoli swoich pracowników ?

Nie
@Marcelina

Do tej pory nie.

Tak7Nie
Magdalena
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Czy ktoś pracował jako specjalista ds. obsługi klienta w biurze w Warszawie? Mam niebawem rozmowę i chciałabym wiedzieć czy warto poświęcać czas. Dziękuję.

Tak1Nie
Kandydat
Nazwa działu: Marketing

Niski poziom rekrutacji. Stanowisko z jezykiem holenderskim (mysle, ze podobnie traktuja wszystkich kandydatow). Po otrzymaniu lakonicznego email'a z zadaniem (w tresci zadania bledy gramatyczne w jezyku angielskim!) i odeslaniu go, brak jakiejkolwiek reakcji. To nie jest proces rekrutacyjny, w ktorym czlowiek chce brac udzial. "Rekruterzy" z tej firmy nie wiedza chyba, ze ich firma nie jest jedyna na rynku.

Miki
@Kandydat

To słabiutko, tak ludzi traktują już na początek ..

Tak13Nie
Gg-robakowo

Niestety, ale ciężko napisać coś dobrego o WW, dział zwrotów zdominowany przez bulinkę, która non stop chodzi i się wydziera i straszy. Obiecują pracę z lekkimi paczkami dla kobiet, a później dźwigasz ciężary. Na lini tylko przekazują sobie po cichu, w jaki sposób pozbyć się najszybciej paczki i przerobić jak najwiecej produktów. Warunki pracy fatalne, z każdym urlopem problem, jak nie chcesz robić nadgodzin po 10 h + sobota tez problem. Podejdziesz z problemem do pana lidera tez problem i krzyki. Dodatkową przerwę likwidują, a sami wychodzą. Ludziom każą chodzić na 6, a sami przychodzą jak chca. W łazienkach i stołówce (usunięte przez administratora) za te pieniądze nie warto....

Tak41Nie1
Gohij
@Gg-robakowo

Racja. wymuszanie i zastraszanie z jednej strony. Z drugiej żerowanie na naiwności i obietnicach bez pokrycia. Normy i wymagania ciągle w górę pensja stoi w miejscu. Przy zatrudnianiu jedno a potem inaczej to samo z obiecaną przerwą. Paczki miały być lekkie a są wielkie i ciężkie i dźwigaj to potem. Miejsce pracy niewygodne ciasno. Ryba psuje się od głowy zobaczcie kto rządzi na zwrotach... Oficjalnie nikt się nie przyzna bo B. taka dziwna i ludzi z góry traktuje że strach mówić prawdę ale wielu już się rozgląda za inną robotą.. Jak przyjdzie czas jeszcze większej ilości paczek to nas tu zajadą...

Tak24Nie
bye bye robakowo
@Gohij

Byle daleko od WW. Nie zarobisz dobrze. Narobisz się za 2ie. Niemce potraktują cię jak sama nazwa miejscowości wskazuje. Odradzam z dobrego serca.

Tak26Nie
Szkoda słów
@bye bye robakowo

Dokładnie jak poprzednik napisał.Traktują tam ludzi jak byle co,zero szacunku.Zresztą co się dziwić w końcu to niemiecki magazyn, więc trzeba kolejny (usunięte przez administratora) koncentracyjny założyć.Zero szacunku do ludzi,zero tolerancji, wysługiwanie się jak sługusami i niewolnikami.Pieniądze żałosne,uciekać jak najdalej od tej firmy.Nie mają już jak ściągać ludzi do pracy.Sami ukrańcy tam pracują, bo żaden polak nie przyjdzie pracować do tej firmy.Opinie już mają w takim stopniu zepsuttą że nikt do obozu nie przyjdziepracować.Muszą ściągać ukraińców z Ukrainy, to jet po prosu żałosne.

Rabo
@Szkoda słów

Sama prawda niestety..

Hanna

Wiesz jak aktualnie ma się kondycja firmy Westwing Home&Living w Warszawie, a może napiszesz coś o obecnych warunkach zatrudnienia? Zachęcam was do pozostawienia nowych wypowiedzi na tym forum, najnowsze informacje dotyczące pracy w tej firmy będą bardzo pomocne dla innych! @user(ka), Twój wpis łamie regulamin serwisu gowork! Przypominam że komentarze obraźliwe oraz wulgarne będą usuwane przez administratora!

TakNie4
STOCK WESTWING
@Hanna

Samą kondycję firmy każdy może sprawdzić. Wpisz w wyszukiwarkę STOCK WESTWING. Pokaże Ci się wartość ich akcji. Zobacz w skali roku albo od początku, zjechali w dół trzykrotnie to daje jakiś obraz kondycji.

Tak40Nie
Spadki
Nazwa działu: Finanse
@STOCK WESTWING

Są coraz większe spadki. W ciągu roku wartości akcji spadły już z 10 razy. Były w cenie 25 Eur teraz tylko dwa i pół Eur. Bardzo duży spadek :(

Tak17Nie
stockopedia
Nazwa działu: Finanse
@Spadki

na stockopedia mają ocenę tylko 1 na 5 gwiazdek

Tak19Nie
Ehhh
@stockopedia

Dziwisz się? To rzeźnia tam jest, nikt tam nie jets w stanie wytrzymać. Jak najdalej od tej firmy. Wieczne krzyki i poganianie ludzi, żale i pretensje.Zwalają odpowiedzialność na ludzi za swoje błędy.

Tak7Nie
SD
@Ehhh

Niemcy pokazują swoje oblicze... manipulują i kręcą ile się da i myślą że nikt tego nie widzi.. nic dobrego dla ludzi na razie nie zrobili..

Tak16Nie
Chlip Clip
@SD

Pewnie że nic dobrego nie zrobili i niestety nie zrobią.Bedziemy jeszcze gorzej traktowani,żadnych podwyżek nic nie będzie.Będzie jeszcze większy (usunięte przez administratora) niż jest.Teraz dopiero Niemcy pokażą swoje oblicze.boleści Wszystkich skupią razem jak bydło na 1 zmianie,brak toalet,mała stołowka,wieczny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) w łazienkach aż się niedobrze robi,sprzęt może i jakiś jest ale pamięta raczej NRD i NRF ha ha ha. Informatycy od 7 boleści nie potrafią nic dobrze zrobić,prosisz ich o pomoc to się o nic doprosić nie można,zadufane barany które myślą że wszystkie rozumy pozjadały.Ukraińcy mądrzejsi są od nich potrafią obejść ich wszystkie zabezpieczenia które nakładają na sieć , no tak to jest jak jest się informatykiem samoukiem ha ha ha.

Tak4Nie
Hanka
Nazwa działu: Handlowy

Tak czytam opinie i od kilku lat nic dobrego nie napisano. Wyczytałam, że w Warszawie słabo, na jakiś zwrotach słabo, w Robakowie słabo, w Berlinie słabo i zamknęli magazyn.. Opinie o małych pensjach, słabym traktowaniu pracowników, słabej pracy, braku podwyżek, nadgodzinach, zmianach, weekendach. Dużo tego i to od dawna.. Nie wróży to dobrze..

Tak22Nie
Smutne
@Hanka

Niestety ale taka jest praca przed Westwingiem zawsze jest taki operator jak Clipper, poczytaj sobie o nich, potem wchodzą Niemcy i przejmują czyli Westwing.Niestety zasady,traktowanie, pieniądze i ludzie zostąją. To jest totalny (usunięte przez administratora) z Niemiec (usunięte przez administratora) przenieśli do Poznania.

ja999

Czytając wcześniejsze wypowiedzi można odnieść wrażenie że w tej firmie jest bardzo dużo nadgodzin i często są soboty. Rozumiem że tak jest w okresach przedświątecznych (co jest raczej logiczne). Ale co z pozostałymi okresami roku? Czy te ciągłe nadgodziny i soboty są przez caly rok? Czy może w pozostałe części roku pracuje sie raczej po 8 godzin od poniedziałku do piątku? I w jakich miesiącach są okresy gdy jest wzmożony sezon? Chodzi mi o magazyn. Dziekuję.

Tak1Nie1

Piotr S.
@ja999

Ja słyszałem, że na dziale zwrotów jest jedna zmiana. Sporadycznie soboty.

Zainteresowana

Hej, może się ktoś coś wiecej wypowiedzieć o pracy w Robakowie? Przede wszystkim interesuja mnie godziny pracy i +/- zarobki

Tak3Nie
KB

Jakie stanowisko?

@KB

Pracownik magazynowy

Odp
@Zainteresowana

W Robakowo są pracujące sob i niedz. System jest zmianowy. Są też nocki ale nie zawsze. Siano dwa i pół do łapy. Praca lekka nie jest. Pełno Ukrainy.

@Odp

W ogłoszeniu pisali że jedna zmiana.. No cóż dzięki za odpowiedź

Tak1Nie
HR Westwing
@Zainteresowana

Witam serdecznie, Westwing zatrudnia pracowników w jednozmianowym systemie czasu pracy (możliwość ewentualnego wprowadzenia drugiej zmiany). Ogłoszenie dotyczy pracy w dziale zwrotów. Zatrudnienie na dwie zmiany, na ten moment, oferuje tylko nasz operator logistyczny.

Tak1Nie16
MM
@HR Westwing

Przecież było ogłoszone że teraz WW bez operatora prowadzi magazyn. Są przecież tam zmiany i weekendy jak pisali więc po co zamęt że to operator jak to WW. Jak wyprzedaż jest to nocki też są w Robakowo. Taka prawda.

Tak32Nie
Kaja
@MM

Niemcy to ci prawdy nie powiedzą. Ciągle ściema.. nic dobrego..

@Kaja

Czyli nie polecasz pracy?

Tak3Nie
@ zainteresowana
@Zainteresowana

Sama musisz zdecydować. Na pewno WW to nie jest pracodawca marzeń. Zmiany, weekendy. Jest biednie, musisz się liczyć z tym, że najważniejsze są paczki na czas a nie pracownik i jego sprawy. Duża rotacja za małe pensje to niestety fakty. Dużo ludzi stąd szybko odchodzi.

Tak23Nie
Masakra
@HR Westwing

Jesteście tak samo kłamliwi jak Clipper.Przenieśliście magazyn z Niemiec do Polski bo jak typowe Żydki chcieliście zaoszczędzić.Niestety słabo wam to wychodzi,na dodatek ludzi traktujecie jak bydło, to co robiliście w DE w Polsce to samo wprowadzacie. Ludzi wam ciągle brakuję, bo nie umiecie o nich zadbać tylko ciągle zastraszacie.Robiliście (usunięte przez administratora) w DE? Trzeba było tam zostać i syfić u siebie chińskimi produktami, a nie zaśmiecć chińszczyzną za wielkie pieniądze w PL. Proponujecie załosne bonusy koń by się uśmiał.Co chwilę robicie jakieś wyprzedaże zmuszając ludzi żeby zostawali na nadgodzinach,co chwile zmieniacie im grafiki pracy.Bardzo dobrze wiecie że macie wyprzedaż i dobra firma może zaplanować wszystko z góry, wy oczywiście nie.Pracownicy mają plan pracy godzinowy na cały miesiąc i nagle... Ups przypomina się im że mają jakieś wyprzedaże więc trzeba wszystkim rozwalić całe życie z dnia na dzień i w piątek wieczorem poinformować że od poniedziałku idziesz albo na nocki,albo na 10-12h.Jesteście żałośni nie potraficie nic sami opracować. Macie logistów absolutnie do niczego... Napisałem LOGISTÓW??? Sorry przecież Westwing nie ma w ogóle logistów, a pseudo pracowników którzy za free muszą opracowywać im procedury bo sami nie potrafią tego zrobić.Przypominam Westwing za robienie takich procedur firma zewnętrzna skasowała by was całkiem dobrze. Ośmieszacie się za każdym razem.Wymagacie na tyle dużo że ludziom się już nie chcę tam pracować. No pewnie w DE zwykłemu pracownikowi magazynowemu płaciliście 1500€, a w Polsce 2500 netto buahahaha,ośmieszacie się jak tylko możecie.Stać was na wypłacanie bardzo dobrych wynagrodzeń i pracownikom jak i liderom.Lider który zarabia mniej niz operator wózka widłowego? Haha.Nie jesteście poważna firmą. Szukajcie dalej baranów którzy będą u was pracować,ale bardzo wątpie czy się ktoś jeszcze na to nabierze.Całe szczęście że już 80% liderów których przejmujecie z Clippera na Westwinga mają nagraną już inną pracę.Obyście przed świetami nie zostali z nikim kto będzię u was pracować za żałosne pieniądze.Bonusy które proponowaliście przy przejściu na Westwing wsadzcie sobie w d...ę bo to jest już totalnie żałosne.Przekupstwo żeby ludzie nie odeszli, żeby to było godne przekupstwo za dobre pieniądze,ale to są ochłapy które im spadły. Bawcie się dobrze w tym cyrku , tylko wam małp ciągle brakuje!

Tak16Nie
Żałosne
@Zainteresowana

W ogłoszeniu to napiszą wszystko żeby przyciągnąć ludzi do pracy, a tam jest brak ludzi, ale płacić więcej nie chcą.

kilent

mam pytanie - jaka jest jakość produktów tej firmy np kanap ?

Iza
@kilent

Jakość jest beznadziejna, dywan sypie się już po 2 tyg normalnego użytkowania, rwą się słabe nitki osnowy. Drogo i byle jak , poza tym w ich systemie nie można umieści opinii. Są wyłącznie pozytywne ???

Tak20Nie
Robakowo

BEZNADZIEJA nie polecam nikomu.

Tak55Nie
Niestabilnie
@Robakowo

Niemiec Polkę pozamiatał a na jej miejsce swoją pannę zagraniczą posadził. Tak tu jest. W tej firmie jest ciężko biednie i niestabilnie. Dokładnie beznadzieja..

Tak22Nie
Kandydat

Czy można uzyskać kontakt z kimś kompetentnym z działu HR ?

TakNie1
Nick

Cześć, Czy może ktoś z was się wypowiedzieć jak wygląda zadanie z excelem podczas rozmowy o pracę na stanowisko specjalista ds. E-commerce z jęz. Niemieckim? Dziękuję.

Bartek

Ale ten wątek jest o oddziale w Warszawie, a tu jest dobrze, polecam!

Tak2Nie12
Nie

Według mnie nie warto dla nich poświęcać swojego czasu. Bardzo bardzo słabo. Kto nie ma podbramkowej sytuacji życiowej i nie szuka czegoś tylko na chwile na przeżycie niech trzyma się od nich z daleka. Jak ktoś ma rodzinę i szuka stabilności to już w ogóle porażka, germania pany a reszta to szkoda mówić.. :(

Tak34Nie1
Agnieszka

Nie polecam, aplikowalam na stanowisko grafika, dostalam zadanie do wykonania, po wyslaniu nawet nie dostalam odpowiedzi zwrotnej, dziewczyna z recepcji wyglada groźnie i jest nie przyjemna, sama rozmowa rekrutacyjna spoko, ale nie dowiedzialam sie niczego o zarobkach ani umowie, rozumiem ze moglam nie sprostac wymaganiom jakie wymagaly robienie zadania ale niektore grafiki bylby fatalnej jakosci, nie wiem czy to bylo specjalnie , jezeli nie lipa

Sam
@Agnieszka

Agnieszka a jak przebiegała rekrutacja, na którym etapie dostałaś zadanie do zrobienia i na czym polegało?

West
@Sam

Rekrutacja polega na maglowaniu. Jak nie szkoda komuś cennej 1,5h z życia to może aplikować dla zabicia nudy. Ogólnie gadają o swojej firmie ochy i achy, dają jakieś wymięte świstki papieru i każą układać. A to ich "weryfikowanie" perfekcyjnego języka angielskiego to coś na zasadzie jak w szkole "opowiedz o sobie". Ogólnie nie polecam. Miejsce - taka druga Ikea. Klaustrofobiczne pomieszczenia, jak w terrarium. Dosłownie. I jak w takim miejscu człowiek może pracować 8h dziennie?

Tak36Nie

8~11h
@West

8 na pasku z kasy w realu sporo więcej..

Tak28Nie
TGH

Niemcy robią straszną atmosferę, fałsz, donoszenie, wmawianie, odsuwanie się od odpowiedzialności to codzienność. Już tam nie pracuję i przyznaję, że koniec współpracy to był najlepszy wybór.. Dziwię sie tym, którzy tam siedzą i sie temu poddają, przykre :(

Tak41Nie
Poznań
Nazwa działu: Marketing

Czy ktoś ma wiedzę o warunkach pracy w Robakowie? W biurze i magazynie? Jakie są plany rozwoju pod Poznaniem itd?

Tak11Nie1

Cwana Clipperka
@Poznań

Magazyn to robi dla nich inna firma. W biurze są nowe etaty dla potulnych.

Tak45Nie
Nie polecam
@Poznań

Słabo im szło w berlinie to się niemcy przenieśli gdzie taniej. Taki można powiedzieć(usunięte przez administratora) po taniości co do odejścia to wszyscy wiemy jak oni innych traktują... Nie polecam .

Tak57Nie
Out
@Cwana Clipperka

Robota tylko dla potakiwaczy. W Robakowie traktowanie jak sama nazwa mówi. Ktoś ma swoje zdanie, pana z Germani nie wielbi to wylot. Ludzie co zostaną muszą być posłuszne i przestać być sobą. Z mojej opinii to praca dla bezrobotnych na przetrwanie. Jak masz teraz inną robotę to tu nie przychodź bo się zawiedziesz.

Tak57Nie
AC
@Poznań

W Robakowie mają już magazyn z clipperem. Teraz sami będą robić zwroty. Ludzie reagują na takie ich traktowanie, że odchodzą do innych firm.  Zajadą tu każdego. W Niemczech swój magazyn już wykończyli. Tu nie ma przyszłości. Teraz szukają na zwroty a praca gumniana i atmosfera też. Szit. Rotacja bardzo duża. Szefowa West. też nie do ujechania. W ogłoszeniach cuda na kiju a w realu to lepiej nie  mówić. Lepiej trzymać się z dala.

Tak60Nie
Nie warto
@Nie polecam

Nie warto. Kiepsko i zero stabilności.

Tak54Nie
ph
@Cwana Clipperka

Trzymajcie się jak najdalej od Robakowa. NIE POLECAM!

Tak56Nie
Benek
@Poznań

W Robakowie na magazynie to prawie sama Ukraina pracuję. Ogólnie słabo.

Tak51Nie
Tragedija
@AC

Lepiej każdy kto szanuje siebie i ceni sobie dobrą prawdziwą współpracę niech omija to miejsce szerokim łukiem. Same smutasy z rajchu nie wiedzą czego chcą a za swoje dziwactwa błotem obrzucają innych. Warunki słabe, atmosfera podszyta fałszem, straszne traktowanie z góry. Zdecydowanie odradzam.

Tak56Nie
Fryc
@Benek

Nawet ukraina stąd ucieka. Mimo że mają lepiej od nas bo oprócz pensji opłacają im mieszkanie to nie chcą tu pracować. U niemca lekko nie jest więc idą do innej roboty. Niemcy od rozkazywania a reszta może być tylko robolem. Odradzam

Tak45Nie
Juck

Proces rekrutacyjny to jakaś porażka... Dwie godzinne rozmowy kwalifikacyjne z dwoma osobami przez skype'a. Po tych rozmowach cisza przez prawie miesiąc. Nikt nie raczył odpisać jaki jest wynik rekrutacji. Dopiero gdy napisałem do rekruterki to wysłała mi maila na zasadzie kopiuj wklej z informacją że dziękuje za rekrutacje... Tak się nie robi ... -.-

exoex
Nazwa działu: Marketing

Nie polecam. Zwłaszcza jako grafik- chyba, że nie ma sie ambicji. Generalnie firma chyba chce byc korpo, a nie oferuje 1/10 tego co maja do zaoferowania duze firmy. Atmosfera srednia.

Trzy razy NIE

Od kilku miesięcy "szukają" asystenta ds. e-commerce. Pod koniec ubiegłego roku stanowisko to nosiło nazwę Młodszy asystent ds. e-commerce. Standardem chyba jest trzyetapowy proces rekrutacji, po którym otrzymuje się wiadomość o podziękowaniu za udział w rozmowie. Nie jest łatwo określić, za którą rozmowę dziękują, skoro odbyły się aż trzy. Ci, którzy uraczyli tylko jednego 1,5 lub 2-godzinnego maglowania powinni się cieszyć, bo dalsze marnowanie ich czasu zostało im darowane. Niezrażonym "polecam" spotkanie z p. M. (Head of PL Campaign Production). :)

Tak69Nie

Nickkk
Nazwa działu: Handlowy

Patrząc na wcześniejsze opinie nic dziwnego, że cały czas mają wystawione oferty pracy na różnych stanowiskach. Od razu widac że coś z nimi jest nie tak.

Tak47Nie

janek
Nazwa działu: IT
@Nickkk

Niektóre ogłoszenia wiszą od listopada, a o obecnie mamy marzec. Widać, że ewidentnie w fimie nie dzieje się dobrze. Już od pierwszego momentu zniechęcają Cie do pracy. Przebierają mocno w potencjalnych kandydatach, a o przyjęciu nie decyduje to co zrobi, ale jaką ma osobowość. Żadnej informacji po wykonaniu zadania, także nie polecam :)

Tak35Nie

Paweł
Nazwa działu: IT
@janek

"przyjęciu nie decyduje to co zrobi, ale jaką ma osobowość" - Janku i to jest bardzo ważna lekcja, bo to tyczy się nie tylko Westwinga ale i wielu, wielu innych firm, uwierz mi. Możesz mieć super-mega-turbo skila ale jeżeli masz słabą osobowość to niestety nie dostaniesz się. I odwrotnie - możesz mieć słabego skila ale jeżeli masz mega osobowość i chęci do pracy to dostaniesz ofertę :)

Tak5Nie2

Kuba

Zero informacji na temat wyniku procesu rekrutacyjnego. Pełen profesjonalizm, tak trzymać!

Tak26Nie1
Gość

Nie rdzę chodzić do nich na rozmowy rekrutacyjne! Robią sobie darmową "inspirację". Swoimi zadaniami kradną pomysły osób, które tam przychodzą i pokazują im najnowsze trendy. Takie praktyki powinny być karalnGośće.

Tak47Nie

Piker

Pracy w magazynie było bardzo dużo przed świetami ale taka specyfika sprzedaży przez internet. Mimo ogromnego stresu czy zdążymy wszystko wysłać atmosfera pracy była bardzo dobra. Polecam

Tak1Nie15

@Piker

Atmosfera jest jednym z najbardziej znaczących czynników mających wpływ na poziom satysfakcji z pracy. A jak w Westwing Home&Living wygląda kwestia premii w okresie świąteczno - noworocznym? Czy można liczyć na jakiś dodatek do zasadniczego wynagrodzenia? Taka informacja byłaby cenna dla osób planujących aplikować tam w przyszłości.

TakNie3

@Hanna

Tak, w tym roku mieliśmy dodatek na święta - nie jakąś fortunę ale lepsze to niż nic.

Igor
@Piker

A normalnie można dorobić sobie nadgodzinami? Czy raczej nie?

TakNie5

@Igor

Nie ma szans :(

Mateusz

Nie stać was na mnie, ciecie. Znam swoją wartość i poniżej pewnych kwot nie schodzę. Tacy jak wy mogą co najwyżej pomarzyć o zatrudnieniu kogoś takiego jak ja. Przekażcie to Paulince jakiejś tam, która wysyła maile po rekrutacji. I zatrudniajcie dalej tanich luzerów bez ambicji.

Tak35Nie1

@Mateusz

Rozumiem Twoje emocje, ale mam prośbę byś w wypowiedziach na forum zachowywał szacunek do innych osób. Ponadto przypominam, że regulamin zabrania podawania imion pracowników firmy. Jeżeli komentarz łamie tę zasadę, może zostać usunięty. Domyślam się, że odbyłeś w Westwing Home&Living rozmowę kwalifikacyjną. Czy możesz napisać więcej szczegółów odnośnie jej przebiegu? Przyszli aplikanci chętnie dowiedzą się, czego mogą się spodziewać.

TakNie3

Mateusz
@Hanna

Odbyłem rozmowę telefoniczną, bo zbyt cenię swój czas, żeby latać na do niczego nieprowadzące spotkania.

Wer
@Mateusz

A na jakie stanowisko aplikowałes? Tak z ciekawości pytam, bo również brałam udz8iał w rekrutacji

Wwzw

Praca w tej firmie to porażka .

Tak77Nie

Zostaw opinię o Westwing Home&Living Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Westwing Home&Living Sp. z o.o.